Zaćmienia Słońca 2012 i odćmienia świadomości..

kolejna notka z Salonu Tajemnic, którą postanowiłam w tym momencie przypomnieć.. notka ta jest powiązana z poprzednim wpisem pt.

Sen z 13 listopada 2011 o kryształ‚owych czaszkach, podziemiach Watykanu i Obamie

Zaćmienia Słońca 2012 i odćmienia świadomości..

Przed nami dwa tegoroczne zaćmienia: 20 maja 2012 Typ – obrączkowe;, czyli tzw. RING OF FIRE, czas trwania (maks.) – 05:46 min;   Trasa zaćmienia – południowo-wschodnie Chiny, Japonia, Pacyfik, USA oraz 13 listopada 2012 Typ – całkowite; Czas trwania (maks.) – 04:02 min; Trasa zaćmienia – północna Australia, południowy Pacyfik… W ubiegłym roku doszło do aż czterech częściowych zaćmień.. W ciągu roku występują (gdzieś na kuli ziemskiej) co najmniej dwa zaćmienia Słońca, ale nie więcej niż pięć (z tych najwyżej trzy są całkowite): więcej o zaćmieniach słońca: http://pl.wikipedia.org/wiki/Za%C4%87mienie_S%C5%82o%C5%84ca

Podczas majowego zaćmienia wystąpi nietypowe wyrównanie Ziemi, Księżyca i Centralnego Słońca w Plejadach, czyli Alkione. Całe zaćmienie przypada w paśmie Plejad, dokładnie w koniunkcji z gwiazdą Alkione (0°09’52″ Bliźniąt).

Konfiguracja ta jest rzekomo podobna do tej sprzed 26.000 lat

ZAĆMIENIA INICJUJĄ ZMIANY

Precyzja umiejscowienia Ziemi, Księżyca i Słońca umożliwia cykliczne zaćmienia tych dwóch ostatnich, co ma dogłębny i przemożny wpływ na cały świat przyrody. Zaćmienia są elementami cykli, które metodycznie zaburzają normalny rytm stabilnych wzorców zależności występującej pomiędzy światłem dnia a ciemnością. Zaćmienia inicjują zmianę, stymulując nowe pokłady intensywnej współzależności, a dokładniej rzecz ujmując, mieszają w tyglu świadomości’

Plejadianie w Ścieżce Mocy za pośrednictwem Barbary Marciniak

na zdjęciu (całkowite) zaćmienie słońca z 1999 roku….

“Z astrologicznego punktu widzenia wywrze znaczący wpływ zarówno na jednostki, jak i całe masy ludzkie, mówi o tym bliskość węzłów księżycowych (orba 5 stopni), aplikacyjna kwadratura Uran – Pluton oraz silna obsada gwiazd stałych…

Zaćmienia zawsze uchodziły za zły omen, zapowiedź gwałtownych wydarzeń, katastrof i klęsk żywiołowych. W tym kontekście Plejady kojarzone są z powodziami (po ostatnim zaćmieniu 21 maja [1993 roku] Stany Zjednoczone nawiedziła największa powódź w historii tego kraju). Najtrudniejsze wyładowania tegorocznego układu czekają nas w październiku (o tym w oddzielnym wpisie).

Jednak Plejady symbolizują również magię, mądrość i kobiecość, dlatego nadchodzące zaćmienie może otworzyć bramy dla napływu Boskiej Żeńskiej energii i odegrać ważną rolę w duchowym przebudzeniu ludzkości”

cytat ze strony

http://astrotranslatio.com/?p=4920)

Alcyone w Byku, reprezentuje Boginię Ziemi

źródło obrazka: http://www.owlsdaughter.com/2009/12/slowing-down-and-stopping/

Alcyone , centralna gwiazda Plejad, znajduje się 30 stopni Taurus niedaleko gwiazdozbioru Oriona. Alcyone w Byku, reprezentuje Boginię Ziemi.

W astrologii Wschodu najjaśniejsza gwiazda Plejad, Amba to po prostu Matka, Macierz. W sanskrycie znana jako Amba oraz Arundhati. Plejady w dawnej astrologii uważane były za Strażników Nieba W Babilonii astrologowie nazywali Plejady terminem Temmenu, co oznacza Kamień Węgielny. Lekcje z Alcyone są związane ze współczuciem, większą mądrość i wizją i świadomością Ziemi. Majowie uważają, że jest domem ich przodków. W kosmologii Majów precesja w Pleaides jest śledzona za pomocą Kalendarza (52 lat)

http://www.bibliotecapleyades.net/stargate/stargate04.htm

52 letni kalendarz traktuje się jak część Kalendarza Majów, choć ci drudzy mieli dwa kalendarze zawarte w tym jednym. Ale nie o szczegóły tu chodzi lecz o ciekawe wnioski 52-letni-cykl-

Wygląda na to, że od 3 kwietnia Ziemia poprzez Wenus jest w bliższej relacji z tą energią…

czytaj więcej na blogu

Mistyka Życia

33 zaćmienie jak 33 stopień…

Znalazłam też ciekawą informację, która mocno przyciągnęła moją uwagę, a mianowicie: “W systemie numeracji NASA to zaćmienie należy do 128 Saros rodziny: “To jest +33-cie zaćmienie z Saros 128 ust Espenak i Meeus, 2006… więcej tutaj

I GWIEZDNE WROTA..

***

dodane 18 maja 212
Poniżej interesujący artykuł ze strony:
**
Zaćmienie obrączkowe (pierścieniowe) Słońca 20.05.2012 i energetyczna sieć Ziemi

Do zaćmienia Słońca dochodzi w momencie, gdy Słońce, Księżyc i Ziemia znajdą się praktycznie w jednej linii.

Zaćmienie, które będzie miało miejsce 20.05.2012 będzie zaćmieniem tzw. obrączkowym (pierścieniowym).  Do obrączkowego zaćmienia naszej dziennej gwiazdy dochodzi wtedy, gdy Księżyc znajduje się najdalej od Ziemi, a Ziemia blisko Słońca. Dzięki takiej konfiguracji tarcza Księżyca jest zauważalnie mniejsza od tarczy Słońca i, jeśli dochodzi do zaćmienia, nie jest w stanie całkowicie go zakryć. Widać wówczas na tle zaćmionej tarczy zewnętrzny pierścień słoneczny wraz z koroną.

Najbliższe zaćmienie Słońca będzie rozciągać się wizualnie na zachód od Hong Kongu, następnie przez Taiwan,  Japonię, aby poprzez Ocean Spokojny, w tym Aleuty dotrzeć do Alaski, Nevady, Utah, Nowego Meksyku i na koniec Texasu.

Zaćmienia Słońca, podobnie jak inne rzadkie specyficzne ułożenia  astronomicznych ciał, mają silny i istotny wpływ na przebieg i funkcjonowanie subtelnych sieci energetycznych i linii geomantycznych Ziemi,  odciskając swoiste piętno pamięci energetycznej w polu energetycznym Ziemi. Jak wiadomo, silne negatywne oddziaływania typu wojna, nadużywanie władzy czy też emocjonalne traumy mogą zablokować lub/i zaburzyć przepływ energii w poszczególnych regionach planety.

Zaćmienia stanowią okazję do uwolnienia tych negatywnych zaburzeń energetycznych i umożliwiają zakodowanie nowych, pozytywnych wzorców w siatce energetycznej Ziemi.

Hamish Miller, sławny brytyjski radiesteta odkrył, że w momencie zaćmienia, badana energia  Ziemi spada praktycznie do zera, stając się niewykrywalną dla pomiarów, natomiast zaraz po zaćmieniu, energia powraca do wyjściowych parametrów. Przypomina to kasowanie starego oprogramowania komputerowego, załadowanie nowego i ponowne jego wznowienie. Zaćmienia pierścieniowe wykazują szczególny wpływ na subtelną sieć energetyczną Ziemi- uwalniający, transformujący i uzdrawiający eteryczny wzorzec energetyczny, który umożliwia następcze zakotwiczenie w kolektywnej świadomości nowego, duchowego archetypu.

‘Pierzasty i Tęczowy Wąż’

Robert Coon opisuje dwie główne linie energetyczne Ziemi, spiralnie opasujące planetę ze wschodu na zachód. Są to: ‘Pierzasty Wąż’- linia odpowiadająca energii męskiej oraz ‘Tęczowy Wąż’- linia żeńska.  Działają one jak dwa główne meridiany akupunkturowe globalnego systemu energetycznego Ziemi- yin i yang. Stanowią główny rezerwuar wspierającej duchowe życie energii; od nich rozchodzą się kolejne, mniejsze linie, docierające do każdego zakątka  planety. Droga zaćmienia 20 maja przetnie linię PierzastegoWęża, a więc linię męską w 2 miejscach- góra Fuji w Japonii oraz góra Shasta w Kalifornii.

Uwolnienie Przeszłości- Zasiew Przyszłości

Zaćmienia Słońca mogą być w koniunkcji z Pólnocnym lub Południowym Biegunem Księżyca. Te związane z Południowym Biegunem pomagają nam uwolnić przestarzałe wzorce, postawy i archetypy; z kolei te związane z Biegunem Północnym Księżyca umożliwiają zasiew w kolektywnej świadomości nowych wzorców i archetypów.

Zaćmienie, o którym mowa jest związane z Biegunem Południowym, co pozwoli uwolnić energetyczne formy mentalne oraz patriarchalne archetypy z ostatnich 5 125 1/4 lat, a nawet 26 626 lat Wielkiego Kosmicznego Cyklu. Droga tego zaćmienia  przetnie linię Pierzastego Węża, a więc linię męską i zmiany energetyczne z tym związane  uwolnią negatywne wzorce niewłaściwie ukierunkowanej ekspresji energii męskiej w zakresie energetycznej sieci  Pacyfiku oraz wzdłuż całej długości Pierzastego Węża, a więc będzie miało wpływ na świadomość całej planety.

Jako, że wizualna droga zaćmienia majowego obejmuje Ocean  Spokojny,  w obrębie sieci energetycznej Pacyfiku będą widoczne pierwsze zauważalne efekty. Tutaj w przeszłości można znaleźć wiele przykładów nadużytej energii męskiej, np. bitwy II Wojny Światowej (Pearl Harbor, Wyspa Midway, Iwo Jima), zrzucenie bomb atomowych na Hiroszima i Nagasaki, katastrofa nuklearna w Fukuszima. Od 1946 do 1958r. USA przeprowadziły w tamtym rejonie 67 nuklearnych testów, co sumarycznie stanowiło ekwiwalent 7000 bomb zrzuconych na Hiroszimę. Należałoby też wspomnieć o narzuconym przez patriarchalne systemy religijne ucisku i kontroli na rdzenne plemiona Pacyfiku, które w swojej długiej tradycji utrzymują głębokie zrozumienie Ziemi jako Świętej Boskiej Istoty.

Teraz nadszedł czas na całkowite uzdrowienie tych długo utrzymywanych skrzywień pola energetycznego, będących przyczyną niesprawiedliwości i cierpienia.

W tym kontekście kolejno następujące po sobie w 2012r. ważne wydarzenia kosmiczne, w tym zaćmienia, przesilenia, planetarne ustawienia, są więc ważnym akceleratorem i prowokatorem uzdrowienia pola energetycznego Ziemi, zarówno energii męskiej, jak i żeńskiej, na wszystkich poziomach, globalnie i indywidualnie.

W ten sposób planeta może prawdziwie i w pełni wynurzyć się do Światła po Grudniowym Przesileniu 2012r.

Jakkolwiek zaćmienie 20 maja uwolni stare wzorce utrzymywane  w sieci energetycznej planety, to również umożliwi zasiew nowej ekspresji męskiej energii i mocy, całkowicie połączonej z Sercem i Duchową Wolą. Stanie się to przede wszystkim za sprawą występującej wówczas koniunkcji Słońca i Księżyca z Plejadami!, które u  Majów reprezentują m.in. „garść nasion kukurydzy, z których powstał pierwszy człowiek” . Te nasiona są  wysiewane na Ziemi na początku każdego nowego cyklu Słońca, trwającego 5 1251/4 lat (5 cykli Słońca kończą pełny cykl precesyjny 25 626 lat). Podczas gdy stare patriarchalne wzorce z ostatnich 5 125 ¼ lat będą uwolnione przez Energię Zaćmienia, Plejady, schowane za zaćmionym Słońcem, będą wysiewać nasiona Nowej Świadomości, która rozpocznie narodziny nowego cyklu 5 1251/4 lat, kiedy to Słońce wynurzy się z centrum Równika Galaktycznego, nazywanego przez Majów ‘Łonem Stworzenia’.

To zaćmienie określa ‘punkt bez powrotu’ na naszej drodze w kierunku Grudniowego Przesilenia 2012r i dalej. Im bardziej będziemy w stanie uwolnić wiążące nas emocjonalne i mentalne dysfunkcyjne wzorce, które powstrzymują nas od pełnego doświadczania świadomości połączenia z Jednością Całego Istnienia, tym łatwiejsze będzie to dla nas przejście.

dodane 20 maja

Zaćmienie Słońca/ Plejadiańskie oświecenie

You may be feeling a huge rush of photon energy on May 20th, directly related to our central sun, Alcyone, as the alignment is estimated to take place between 4:44 pm and 4:50 pm (PST) on Sunday!!

Możecie odczuwać ogromny ruch energii fotonowej 20 maja, wprost pochodzącej z naszego centralnego słońca, Alcyone, podczas, gdy spodziewane oświecenie będzie miało miejsce pomiędzy 4:44 a 4:50 (PST) po południu w niedzielę!! (u nas około godziny 01:45 w poniedziałek

http://www.timeanddate.com/worldclock/converted.html?day=20&month=5&year=2012&hour=16&min=45&sec=0&p1=137&p2=591)

czytaj więcej na blogu: http://21grudnia2012.wordpress.com

*************

i jeszcze coś od siebie, to co napisałam na samym początku w dniu 8 maja

Osobiście zwróciłam uwagę na datę 13 listopada 2012.. W ubiegłym roku właśnie 13 listopada dobiegało akurat końca Wielkie Misterium Kryształowych Czaszek, a ja miałam bardzo ciekawy sen z nimi związany.. zaćmienie słońca miało miejsce 25 listopada 2011. Rok wcześniej 25 listopada 2010 miałam sen związany z Egiptem i otwieraniem portalu 11 11 11….. Zaciekawiła mnie też inna informacja:

19 sierpnia 1887 -całkowite – 03:53,9 min – Europa Środkowa, Syberia, Mandżuria, Japonia – Przedostatnie całkowite zaćmienie Słońca widoczne w Polsce. To zaćmienie zainspirowało Bolesława Prusa przy pisaniu Faraona.

i przypomniałam sobie o ‘Otwarciu 3 oka Sfinksa‘, o tym że miałam powrócić do Wisły.. do kraju nad Wisłą… pod koniec wielkiego cyklu…

płynę sobie jak Wisła do Bałtyku.. Biała i Czarna w jednym nurcie świadomości… jednocześnie wciąż będąc częścią źródła.. każdą z fal będąc…. jednocześnie….

Dodane 20 maja 2012

przed zasnieciem poczulam bardzo ciekawa energie.. taka migotliwa.. znana, ale skad tak naprawde? towarzyszylo temu uczucie falowania.. jakby lozko sie unosilo.. choc wtedy jeszcze siedzialam przy zapalonym swietle i cos czytalam.. jakas chwilke pozniej ulecialam wraz ze struzka swiatla, ktora tak jakby wpadala zza okna…. Natomiast dzisiejsza korespondencja w pewien sposob takze powiazala sie z tym zacmieniem… a konkretnie z Alkione.. przypomnialam sobie o snie mojej znajomej, ktory dotyczyl mnie.. byl w nim takze pewien ptaszek… skojarzył jej się z zimorodkiem… wg mitologii greckiej…  to właśnie nimfa Alkione, jedna z siedmiu Plejad  została przemieniona w zimorodka..

dodane 21 maja do południa, już po zaćmieniu

juz wczoraj w nocy wyczuwalam bardzo ciekawa energie, a wiec z zaskoczeniem przeczytalam o tym co napisala Kerry Cassidy z Projektu Camelot: http://21grudnia2012.wordpress.com/2012/05/19/zacmienie-slonca-plejadianskie-oswiecenie-36-2/ a dzisiaj w nocy oboje z Jarkiem odbieralismy cos interesujacego.. miedzy innymi duze uczucie falowania… ciekawie brzmiaca przestrzen.. dzwiek niczym srebrny sznurek.. Jarek nie wiedzac co tak naprawde czuje opisal to niemal perfekcyjnie, poniewaz on tez tego doswiadczal:) napisze o tym pozniej..

opis Jarka wysłany 21.05.2012 o 11:48

20 maja, okolo polnocy

klade sie i zamykam oczy. livia jak zwykle prowokuje mnie abym uslyszal cos wiecej, mowi o jakims nowym, trzecim dzwieku. rozluzniam sie wiec bardziej i po chwili faktycznie w moim ‘polu odczuwania’ wylania sie cos nowego, dzwiek przypominajacy plynacy strumien. nazywam go srebrna struzka, poniewaz oprocz tego, ze ow dzwiek slysze, jednoczesnie widze go jako przeplywajacy srebrny strumien. taki niby warkocz spleciony z wielu pasm, ktore wygladem przypominaja plecionke jaka dzieci wykonuja z kolorowych rzemykow. wibracja jaka wytwarza ten dzwiek najmocniej rezonuje z obszarem glowy gdzies powyzej skroni ale jeszcze nie na samym czubku glowy. jest to dzwiek o sredniej czestotliwosci, nie za wysoki…….

Ten wpis został opublikowany w kategorii 11 11 11, Astromistyka, channeling, EGIPT, Kryształy i Kryształowe Czaszki, Majowie, Mity, legendy, przepowiednie, Moje doświadczenia, Słońce i układ słoneczny, Transformacja 2012, WIELKIE CENTRALNE SLOŃCE, Wszystkie notki, Świat energii/energetyczne wzorce i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

livia space

deeper than memory.. beyond the time.. at the spring of all life where all is one.. my secret great central sun.. My sacred HEART… I am a Wandering Star of Infinite Divine… I send you blessings where you are…

Livia

*Każda Cząstka Nieskończoności

14 thoughts on “Zaćmienia Słońca 2012 i odćmienia świadomości..”

 1. In Lak’ech :) i coś przy okazji

  Finałowy Konflikt, Gwiezdne Wrota -6,
  Kapłani Azurytów Maji i “Dramat Chrystusa”

  Naturalny Cykl Otwarcia Gwiezdnych Wrót, który miał się wydarzyć w 22 326 roku p.n.e, nie powiódł się i gwiezdne wrota Ziemi Korytarze Amenti, nie otworzyły się, ponieważ Rada Plejadiańsko-Nibiriańskich Annunaki, która kiedyś była częścią Rady Sygnetowej -5 Ligii Opiekunów Rady Alcyone, złamała swoje ustalenia ze Szmaragdowym Przymierzem w 25 500 roku p.n.e. Powracając do planów dominacji Upadłych Aniołów Annu-Elohim, Rada Nibiriańska i pokrewne grupy Upadłych Aniołów Annu-Elohim, przejęli kontrolę nad Słonecznymi Gwiezdnymi Wrotami -4, z Gęstości -2, wymiaru -4, nad którymi kiedyś powierzono opiekę Radzie Nibiriańskiej. Słoneczne Gwiezdne Wrota -4, z Gestości -2, wymiaru -4, czwarte z 12-tu Gwiezdnych Wrót Uniwersalnego Kompleksu Systemu Gwiezdnych Wrót, są punktem połączenia pomiędzy wszechświatem Gęstości -2 (wymiary 4-5-6), a Uniwersalnymi Gwiezdnymi Wrotami -3, wszechświata Gęstości -1 (wymiarów 1-2-3). Słoneczne Gwiezdne Wrota -4, są głównym przejściem pomiędzy wszechświatami Gęstości -1 i Gęstości -2. Uniwersalne Gwiezdne Wrota -3 zlokalizowane są w rdzeniu Ziemi. Ziemskie Gwiezdne Wrota-Korytarze Amenti, które łączą się z planetą Tara, z Gęstości -2, oraz wieloma innymi obszarami w obrębie 4 Gęstości naszego Matriksu Czasu, łączą się z gwiezdnymi wrotami Uniwersalnego Kompleksu Systemu Gwiezdnych Wrót, poprzez Gwiezdne Wrota -3 Ziemia, z D-3. Kiedy Rada Plejadiańsko-Nibiriańska wystąpiła ze Szmaragdowego Przymierza, oraz z Rady Alcyone w 25 500 r. p.n.e i przekazała władanie nad Słonecznymi Gwiezdnymi Wrotami -4 Upadłym Aniołom Annu-Elohim, zablokowali oni skutecznie Ziemskie Korytarze Amenti w Słonecznych Gwiezdnych Wrotach, w D-4. Od 25 500 roku p.n.e Annu-Elohim, Plejadiańscy Nibirianie, oraz spokrewnione Legiony Upadłych Aniołów Annunaki, usiłują powstrzymywać z dala od Ziemi zaangażowanie narodów Anielskich Opiekunów, podczas gdy oni sami utrzymują dusze Anielskich Ludzi na Ziemi, zamknięte w powtarzających się cyklach inkarnacyjnych na Ziemi, blokując ich przejście w Ascendencji przez Słoneczne Gwiezdne Wrota -4. Od czasu wpadnięcia Słonecznych Gwiezdnych Wrót-4 we władanie Upadłych Aniołów w 25 500 r. p.n.e,

   

 2. 20 maja, okolo polnocy

  klade sie i zamykam oczy. livia jak zwykle prowokuje mnie abym uslyszal cos
  wiecej, mowi o jakims nowym, trzecim dzwieku. rozluzniam sie wiec bardziej i po chwili faktycznie w moim ‘polu odczuwania’ wylania sie cos nowego, dzwiek przypominajacy plynacy strumien. nazywam go srebrna struzka, poniewaz oprocz tego, ze ow dzwiek slysze, jednoczesnie widze go jako przeplywajacy srebrny strumien. taki niby warkocz spleciony z wielu pasm, ktore wygladem przypominaja plecionke jaka dzieci wykonuja z kolorowych rzemykow. wibracja jaka wytwarza ten dzwiek najmocniej rezonuje z obszarem glowy gdzies powyzej skroni ale jeszcze nie na samym czubku glowy. jest to dzwiek o sredniej czestotliwosci, nie za wysoki…….

  • no właśnie, srebrzysta strużka, ja to samo czułam także dzień wcześniej, także około północy… cdn….

   w notce zamiescilam tez pewien art, w ktorym mowa o gorze SHASTA

   “‘Pierzasty i Tęczowy Wąż’

   Robert Coon opisuje dwie główne linie energetyczne Ziemi, spiralnie opasujące planetę ze wschodu na zachód. Są to: ‘Pierzasty Wąż’- linia odpowiadająca energii męskiej oraz ‘Tęczowy Wąż’- linia żeńska. Działają one jak dwa główne meridiany akupunkturowe globalnego systemu energetycznego Ziemi- yin i yang. Stanowią główny rezerwuar wspierającej duchowe życie energii; od nich rozchodzą się kolejne, mniejsze linie, docierające do każdego zakątka planety. Droga zaćmienia 20 maja przetnie linię PierzastegoWęża, a więc linię męską w 2 miejscach- góra Fuji w Japonii oraz góra Shasta w Kalifornii.”

   I ZNALAZLAM JESZCZE COS TAKIEGO

   “Tessi: “Temat Shasta jest o tyle ciekawy, że po pierwsze – jest to miejsce dawnego wygasłego wulkanu, po drugie – znajduje się tam jeden ze sławnych Kryształów Atlantydzkich, Cudowny Kryształ OM, który już częściowo został zainicjowany do pracy. Więcej można o tym poczytać w przekazie z 2008 roku:
   http://www.oum.fora.pl/wizja-nowej-ziemi,12/krysztal-om-z-shasta,407.html#1043
   Na tym portalu są też inne przekazy na temat Kryształów Atlantydzkich.

   Podczas jego inicjacji robiłam medytację, jak prosił o to archanioł Metatron. Miałam wizję miejsca, w którym można nałożyć na głowę jakby czapkę z przewodem podłączonym do formy kryształowej, bardzo dużej, z pomocą której można odbywać podróże wymiarowe. Innych szczegółów dokładnie nie pamiętam, jedynie to, że tej nocy śnili mi się Obcy, i choć nie byli wrogo nastawieni, raczej przyglądali mi się z zaciekawieniem, jednak nie było to komfortowe doświadczenie. Dlatego po takiej medytacji warto pozamykać czakry i dostęp, aby nie mieć podobnych przygód, chyba, że ktoś chce. Poza tym w górze Shasta znajduje się jeden z czakramów Ziemi, sakralny. Kilka lat temu zostałam spontanicznie zaproszona przez istoty duchowe do pomedytowania z tym czakramem w celach leczniczych. I chociaż pewnie nikt z nas tam nie pojedzie, warto łączyć się z jego energią w tych szczególnych dniach pomiędzy 20 maja a letnim przesileniem dbając o BHP pracy z energiami. Jednocześnie warto pamiętać, że jest tam przejście do 44 wymiarów i nie wiadomo, gdzie kto może być pokierowany, dlatego warto prosić o ochronę i opiekę podczas tych wędrówek.”

   http://krystal28.wordpress.com/2012/05/15/magia-gory-szasta/

   widze ze Tessi wciaz dzielnie sobie radzi z Metatronem

   😉

   medytowalam z nia kiedys, jedna z medytacji byla szczegolnie dziwna.. ale moze wspomne o tym pozniej..

   • Ten moj powyzszy kometarz dotyczyl doswiadczen Livii i Przenikania… ale jak widac stal sie komentarzem ogolnym…..

   • bylam naprawde zaskoczona gdy Jarek opisal dokladnie to co sama czulam.. ta srebrna struzka energii.. naprawde przyjemna, dzwieczna, wdzieczna… czuje, ze ta struzka plynela wlasnie z Plejad… zamigotala mysla o Alkione… ‘od dolu’ bylo slychac mocne, jakby gluche brzmienie… do tego jeszcze kilka innych… kazde z osobna i jednoczesnie wszystkie razem…. byc moze tak wlasnie od strony dzwiekowej wygladalo to zacmienie…. nie potrafie tego zbyt dobrze opisac, chyba w ogole trace chec do pisania…. dobrej nocki i do uslyszenia…

 3. Pingback: Spotkania w snach i ptaki…. | livia space….
 4. Pingback: Doświadczenia z Zaćmienia Słońca 20/21 maja 2012 | livia space….
Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

9 myśli na temat “Zaćmienia Słońca 2012 i odćmienia świadomości..”

 1. Pas fazy całkowitej zaćmienia rozpocznie się w północnej Australii, a potem przesunie się na Ocean Spokojny. Centralna faza zaćmienia nastąpi 13 listopada 2012 o godzinie 23:11 naszego czasu w środkowej części Pacyfiku. Faza całkowita zaćmienia potrwa ponad 4 minuty, wielkość fazy maksymalnej F=1.050.
  Zaćmienie zakończy się 13 listopada 2012 o godzinie 24:48 naszego czasu na Oceanie Spokojnym, 500 km na wschód od wybrzeży Ameryki Południowej.

  Częściowe fazy zaćmienia będą widoczne w środkowej i wschodniej Australii, na Nowej Gwinei, Nowej Zelandii, południowej części Oceanu Spokojnego, na Ziemi Elsewortha i części Ziemi Królowej Maud na Antarktydzie oraz na południowych krańcach Ameryki Południowej.

  Pas zaćmienia będzie przebiegać początkowo przez Australię i tam będzie widoczne, a potem przesunie się nad Ocean Spokojny. Najgłębsze zaćmienie nastąpi o godz. 23.11 polskiego czasu, faza całkowita zaćmienia potrwa ponad 4 minuty.

  Zaćmienie Słońca zawsze występuje wtedy, gdy Księżyc jest w nowiu. Te dwie planety są w koniunkcji, spotykają się. To czas, kiedy pragniemy zmian i możemy zacząć nowy etap w życiu. Tarcza Słońca ulega zasłonięciu, dzięki czemu wyraźniej słyszymy głos naszej nieświadomości. Siły rozumu schodzą na dalszy plan i dlatego łatwiej nam podjąć intuicyjną decyzję, dotyczącą nowej drogi. Brzmi to łatwo i optymistycznie, ale w istocie tak nie jest, ponieważ zmiana oznacza, że z czymś trzeba się rozstać. Z jakąś naszą postawą, blokadą, relacją, sytuacją. Dlatego tak trudno dokonuje się, kiedy siły świadomości mają nad nami władzę.

  W czasie zaćmienia nasza energia życiowa może ulec osłabieniu, możemy nie wiedzieć do czego dążymy, górę mogą wziąć lęki i stłumione emocje. Właśnie emocjonalność może nam najbardziej dokuczać. Warto być uważnym na swoje uczucia, ale lepiej nie ulegać negatywnym emocjom, tylko wsłuchiwać się w swój wewnętrzny głos. Czas zaćmienia może przynieść nam odpowiedź na pytanie, co jest naszą życiową ścieżką, jakie jest nasze przeznaczenie. To dobra pora, żeby medytować, kontemplować, oddać się intuicyjnej twórczości.

  Warto też zwracać uwagę na nagłe zdarzenia, dziwne znaki, wszelkie synchroniczności. Ich interpretacja jest teraz łatwiejsza, bo umysł jest „przyćmiony”. One mogą być ważnymi wskazówkami, dotyczącymi zmiany, która chce się wydarzyć. Bo teraz właśnie mamy odwagę, by przyznać się do swoich marzeń, których nie zrealizowaliśmy i odkryć swój prawdziwy potencjał

  Istotne jest to, że Słońce znajduje się w znaku Skorpiona. Znaku, który kojarzony jest z siłami nieświadomości, wewnętrzną transformacją, stłumioną mocą, która ujawnia się, żeby zniszczyć to, co już przestarzałe i co nam nie służy. Skorpion pomaga nam odrodzić się. Ważne tematy na ten czas, to znaczenie w naszym życiu: zazdrości, zaborczości, władzy, dominacji, kontroli, powinności, stłumionego wstydu i lęku. Pozytywna transformacja skorpionowa wiedzie ku głębokim, prawdziwym uczuciom. Jasna strona mocy tego znaku to pełna oddania, bezwarunkowa miłość. Zaćmienie Słońca to tak, jakbyśmy zgasili światło, żeby usłyszeć swoje uczucia, poczuć swoją autentyczność, poznać siebie prawdziwą. Po zapaleniu światła zaczynamy nowe i własne.

  http://zwierciadlo.pl/2012/psychologia/zrozumiec-siebie/zacmienie-slonca-wplyw-na-psychike

  Polubienie

 2. 13 listopada 2012 zaćmienie Słońca – Saros 133 “Diamentowy pierścień”
  Saros 133 przynosi nam w najbliższym tygodniu kolejne zaćmienie Słońca. O periodyczności tych zjawisk wiedzieli już starożytni. Ale dopiero od niedawna w skali historii naszej cywilizacji wiadomo dlaczego tak się dzieje. Współcześnie mówi się o niewielkim znaczeniu naukowym tych zjawisk, co nie do końca jest prawdą.Saros 133 którego seria zaćmień rozpoczęła się 13 lipca 1219 roku, kończy się 5 września 2499 roku
  “Diamentowy pierścień”
  Jak zdradził badacz, przy okazji całkowitego zaćmienia Słońca zaobserwować będziemy mogli także ciekawe zjawiska towarzyszące. Obejrzymy m.in. tzw. diamentowy pierścień, czyli rozbłysk światła pojawiający się w momencie, gdy Słońce chowa się całkowicie za tarczą Księżyca.

  I dzisiejsza myśl : “ … ten kamień to część obrazu”. ? Część naszej historii?

  Wrota Międzywymiarowe – stopiony kamień…
  Igły Niebieskie – proch przydrożny Zostały zerwane Starożytne Nici,
  które rozciągały się do odległych Gmachów…
  i część związków Międzywymiarowych urwała się… …
  Ta mysl to skojarzenie ze snem wielkanocnym u mnie… ma to swoją odległa przeszlosc
  “Sprawa” się wyjaśniła i to dokumentnie.Powinienem właściwie wyżej napisać nie “Kod Wed” ale “Kod Kukuszetra”.

  Co do 33 też się wyjasniło co nieco; http://nnka.wordpress.com/2012/11/12/3-dni-calkowitych-ciemnoscico-jakis-czas-beda-sie-pojawiac-oslepiajace-blyski-kosmiczne/#comment-10427
  3 dni całkowitych ciemności:Co jakiś czas będą się pojawiać oślepiające błyski kosmiczne
  Zwróciło moja uwagę to zdanie: Co jakiś czas będą się pojawiać oślepiające błyski kosmiczne
  wyjasnia sie tez temat piramid… i przypuszczam, ze to właśnie spowodowało reakcję na 11 11 11 Cheopsa 🙂

  Polubienie

 3. oj zapomniałam 🙂
  CYt : ‘Pierzasty i Tęczowy Wąż’

  Robert Coon opisuje dwie główne linie energetyczne Ziemi, spiralnie opasujące planetę ze wschodu na zachód. Są to: ‘Pierzasty Wąż’- linia odpowiadająca energii męskiej oraz ‘Tęczowy Wąż’- linia żeńska. Działają one jak dwa główne meridiany akupunkturowe globalnego systemu energetycznego Ziemi- yin i yang.

  zerknij na to : http://nnka.wordpress.com/2012/11/11/wielka-droga-smoka-kundalini-ziemi/

  Polubienie

 4. Livio, zaczęłam czytać i moją uwagę przykuło: to właśnie nimfa Alkione, jedna z siedmiu Plejad została przemieniona w zimorodka.. ”
  Czy ten ptak, pierwszy którego zobaczyłyśmy w Tąpadłach nie był zimorodkiem- też niebieski?

  Polubienie

  1. błysnęła mi myśl o zimorodku, już wtedy gdy go ujrzałam w tamtym pokoju, ale nie jestem pewna.. zimorodek ma dłuższy dzióbek i w ogóle inaczej wygląda… zaraz spojrzę na zdjęcia, bo są wreszcie zrzucone….. co ciekawe w pierwszym momencie ten ptaszek wydał mi się zielony, ale może to kwestia oświetlenia, bo później podobnie jak i Ty postrzegałam go jako turkusowego…

   p.s to ten ptaszek

   DESCRIPTIVE TEXT HERE

   moim zdaniem przypomina tego na poniższym zdjęciu:

   DESCRIPTIVE TEXT HERE

   to Blue Jay, Dzięcioł Niebieski, żyjący na terenie północnej Ameryki i Kanady..

   http://en.wikipedia.org/wiki/Blue_Jay

   a to już Koliberek

   DESCRIPTIVE TEXT HERE

   przy okazji zwrócę się do Wszystkich.. piszecie o bardzo ciekawych i ważnych sprawach, dziękuję! tyle że ja mam teraz bardzo mało czasu na bloga i pisanie komentarzy….. piszę właśnie relację z wyprawy na Ślężę, może jutro uda mi się ją skończyć… Wspaniała relacja Anilalah na jej blogu

   https://anilalah.wordpress.com/2012/11/13/magiczna-podroz-na-sleze-3/

   Pozdrawiam Was serdecznie i do usłyszonka 🙂

   Polubienie

  1. piramidy zburzyc, sfinksa tez i w ogole wszystko co poganskie.. ale koscioly, meczety i synagogi zostawic??? czy naprawde tedy droga???

   mialam niejedno doswiadczenie z piramidami i powiem, ze byly one bardzo rozne, ale nie moge powiedziec, ze stala za tym przede wszystkim energia meska… czesto wrecz na odwrot, albo jedno ladnie polaczone z drugim…. jak dla mnie pelna harmonia….

   natomiast ostatnio w trakcie drogi powrotnej ze Slezy na widok jednego z kosciolow przypomniala mi sie pewna wizja kiedy ujrzalam inny kosciol jako dom czarnoksieznika i mialam jakies migawki zwiazane z orionem i orionska magia… czesto mi to ostatnio wyskakuje….

   i jeszcze cos co chyba do tej pory zapomnialam napisac o Slezy, a moim zdaniem to bardzo wazne… odebralam ja jako miejsce ktore wspaniale unifikuje energie.. meska z zenska… ostatnio znow to poczulam, a to niebo w paski jakby sie z tym wiazalo….

   koliberek przecudny!!!!

   raz jeszcze pozdrawiam serdecznie……..

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s