Reflection 12 12 12

Jeszcze w dniu 12 12 12 znalazlam u Patricii Cori na FB taki obrazek

546801_10151397595518313_1740383046_n

to jedna z kart Syrianskiego Tarota autorstwa Patricii, a pod nia nastepujacy podpis:

12+12+12+12+12+12 is 72 is 9. REFLECTION ahhhh divine order, indeed. I enter meditation with that imprint. BLessings

***

zaciekawiła mnie ta cyfra 72 i postanowiłam znaleźć coś na jej temat i tak trafiłam na:

72 demony salomona

Goecja to pierwsza część Lemegetonu. Zawiera opis 72 demonów, które Salomon uwięził w specjalnym naczyniu i odtąd są zobowiązane służyć każdemu, kto będzie ich wzywał. Demony Goecji są w większości duchami złymi i posiadają ścisłą hierarchię… cd na http://pl.wikipedia.org/wiki/Lemegeton

***

na zdjęciu tzw. Pieczęć Salomona:

images2

Pieczęć Salomona to w żydowskich naukach ezoterycznych tradycyjna nazwa Gwiazdy Dawida

7587_0

której przestrzennym odwzorowaniem jest Merkaba

merkaba

a jak Merkaba to i Metatrona nie może zabraknąć:

indeks3

a jak Metatrona to magii potrójnych dat 🙂

i przypomniało mi się choćby 11 11 11 i ceremonia Projektu Cheops z użyciem kryształowej piramidki w kształcie Merkaby….

i co ciekawe:

Metatron jest znany pod różnymi imionami. Mówi się, że posiada ich 72. Najbardziej znane to, Merraton, Metareon, Metatetron,  „Zarządca Niebem”, „Książę Mądrości i Rozumu”, „Kronikarz Boga”, ” Szef zarządzający aniołami”.

Duch Ognia o 36 skrzydłach i niezliczonej liczbie oczu. Kronikarz Boga. Zapisuje wszystkie wydarzenia, trzyma w swoich rękach księgę Akaszy i rekordy karmiczne. Zarządza nimi i aniołami, którzy mu pomagają.  Pilnuje wejścia do Siódmego Nieba. Metatron jest również bardzo wysoko postawioną istotą. Ukazanie się Metatrona jest opisywane jako filar ognia a Jego twarz wygląda niczym słońce, w nienaturalnym brylantowo – białym świetle. Również Archanioła Sandalfiona i Metatrona postrzega się jako aniołów tęczowych. Z ich brylantowego światła emanują tęczowe błyski. Metatron często trzyma w swej ręce kronikę. Pilnuje drzewa życia. Jest pomostem między człowiekiem i świętością.

http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

i w tym momencie przypomnę o moich tęczowych doświadczeniach, nasilających się już od jakiegoś czasu… przy czym wyjątkowo tęczowo było w dniu 12 12 12, choć w sumie odebrałam dwie różne od strony energetycznej tęcze w tym dniu… A to opis moich dzisiejszych doświadczeń: Tęczowa książka ze snu, które w zadziwiający sposób łączą się z tym co przed chwilką napisałam o Metatronie….

***

Poczułam też, aby dodać w tym miejscu zadziwiającą wypowiedź Hanny Kotwickiej z ostatnich dni:

Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012.

Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów, nie pojawia się w żadnym z dokumentów, napisów świątynnych czy steli. Archeolodzy natrafili na nią raz – w Tortugero, gdzie na szczątkach ceglanej tabliczki odkryli zapis „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. Nic więcej nie udało się odczytać, tabliczka była zbyt mocno uszkodzona.

*nnka.wordpress.com/2012/12/10/12-12-2012-potrojny-portal-zmiana-kodow*

cdn…

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

14 thoughts on “Reflection 12 12 12”

 1. ten cytat:

  ”Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012. Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów, nie pojawia się w żadnym z dokumentów, napisów świątynnych czy steli. Archeolodzy natrafili na nią raz – w Tortugero, gdzie na szczątkach ceglanej tabliczki odkryli zapis „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. Nic więcej nie udało się odczytać, tabliczka była zbyt mocno uszkodzona.”

  jest co najmniej niespójny logicznie :-). Bo z niego wynika, że Majowie z Tortugero używali kalendarza gregoriańskiego.

  Tu rysunek tej tabliczki:

  oraz

  ze strony

  http://pakalahau.blogspot.com/2007/11/2012-prophecy-notes-on-tortuguero.html

  Nie widzę na niej zapisu: „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. A Ty widzisz?

  Tak, tak… No wiem, że to kwestia interpretacji…
  I używania „sporych” skrótów myślowych.

  Polubienie

  1. „Nie widzę na niej zapisu: „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. A Ty widzisz?”

   ja też nie, ale mnie ta data z pewnych względów porusza nie od dzisiaj.. o tym dlaczego pisałam w różnych miejscach, między innymi w Wielkiej Kosmicznej Ceremonii

   http://liviaspace.com/2012/09/27/wielka-kosmiczna-ceremonia/

   czuję, że tego dnia naprawdę wydarzy się coś ważnego w skali globalnej, choć na ile będzie odczuwalne w fizycznym wymiarze… tego nie wiem… ma to zwiazek miedzy innymi z Pierwsza Gwiazdka, ktora pojawila sie tuz przed wschodem Slonca na poczatku Wielkiego Cyklu… i z Wenus w Plejadach i moimi urodzinami… to jest tak intuicyjne dlla mnie, ze nie wiem jak to przekazac… coc moze gdyby mi sie udalo to wyszlo by z tego cos calkiem ciekawego? ok, musze teraz konczyc.. do uslyszenia 🙂

   Polubienie

 2. Kochana Livio Ether… Bardzo ciekawe są Twoje spostrzeżenia zawarte w tej notce. Kiedyś na temat gwiazdy Dawida i merkaby w tym kształcie pisałam u Nnki.. Tak, to jest „specjalna” Merkaba. Utrzymująca pewien system.

  Pisałam u siebie:

  Michał Papierski buduje od lat Merkaby – nazywając je „Aktywatorami Mer Ka Ba” o jednym geometrycznym kształcie, które mają być „niezwykłym instrumentem energetycznym łączącym milczącą tajemnicę piramid z dynamiką żywego pola energii”. Ale z drugiej strony mogą być „pułapkami” dla nieprzyjaznych nam dusz (duchów) – sam autor określa je w jednym ze swoich artykułów „demonicznymi”.

  Skoro [podobno] dusze z Atlantydy zostały uwolnione z Krystalicznej Instalacji, to po co jest tworzona nowa Sieć? Paradoksalnie jedne „pułapki” się uwalnia, a inne zastawia…

  w innej notce:

  MER – ciało, forma
  KA – dusza, umysł, Ka w Egipcie było metafizyczno-duchową stroną zmarłego, jego idealnym, pozbawionym wad wzorcem
  BA – duch
  (…)

  ‘właściwości’ merkaby zależą od jej kształtu – geometrii. Taka merkaba może służyć do podróży między-wymiarowych świadomości. Moją „merkabą” jest świetlista kula, która może zmieniać promień i wiruje – najprościej to opisując, [ czasem zamienia się w torus, ale może przyjmować też inne formy, mniej geometryczne :-)].
  (…)

  Opisałam to kiedyś przy okazji SNU O SPIRALI. Niektórzy mają w kształcie świetlistych kul albo płatków śniegu… Inni torusa czy czegoś w tym rodzaju. Poza tym są różne merkaby: indywidualne i zbiorowe – można je określić jako „pułapki”, a można jako pojazdy lub tunele czasoprzestrzenne, które wciągają i przesyłają dusze o podobnej częstotliwości wibracyjnej do odpowiednich czasoprzestrzeni. Na przykład Arka to także rodzaj merkaby.

  Ta merkaba na przykład:

  https://liviaspacedotcom.files.wordpress.com/2012/12/merkaba.jpg?w=300&h=300

  jest przypisana pewnemu systemowi zawartemu w jej strukturze.

  Polubienie

  1. Metatron jest znany pod różnymi imionami. Mówi się, że posiada ich 72. Najbardziej znane to, Merraton, Metareon, Metatetron, „Zarządca Niebem”, „Książę Mądrości i Rozumu”, „Kronikarz Boga”,”Szef zarządzający aniołami”.”

   http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

   „METATRON – Duch Ognia o 36 skrzydłach i niezliczonej liczbie oczu. Kronikarz Boga. Zapisuje wszystkie wydarzenia, trzyma w swoich rękach księgę Akaszy i rekordy karmiczne. Zarządza nimi i aniołami, którzy mu pomagają. Pilnuje wejścia do Siódmego Nieba. Metatron jest również bardzo wysoko postawioną istotą. Ukazanie się Metatrona jest opisywane jako filar ognia a Jego twarz wygląda niczym słońce, w nienaturalnym brylantowo – białym świetle. Również Archanioła Sandalfiona i Metatrona postrzega się jako aniołów tęczowych. Z ich brylantowego światła emanują tęczowe błyski. Metatron często trzyma w swej ręce kronikę. Pilnuje drzewa życia. Jest pomostem między człowiekiem i świętością.”

   http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

   pamiętałam, że Metatrona kojarzy się z tęczą, ale nie o jego 72 imionach… kiedy otrzymalam od Rafaela/ THOTA27 Kryształ ujrzałam w nim piękną Tęczę i pewną istotę, która skojarzyła mi się własnie z Metatronem 🙂 Zrozumiałam momentalnie, że ten Kryształ jest zaprogramowany i dlatego zażartowałam, mówiąc, że myślisz, że mnie złapałeś, a tymczasem ja cię trzymam w garści 😉

   no, ale.. raz jeszcze przypomnę, że tego dnia odebrałam jakby dwa różne rodzaje tęczy/tęczowej energii…

   i już wiem o co chodzi z ta liczba 72, dlaczego tak mnie zaintrygowala… chodzi o to, ze ona jest lustrzanym odbiciem 27, ktora w moim zyciu odegrala dosc szczegolna role…. o tym jednak moze pozniej….

   Polubienie

   1. Metatron…

    „trzyma w swoich rękach księgę Akaszy i rekordy karmiczne. „
    WOW, rekordy…?

    I jest Strażnikiem 7 NIEBA?

    no, no…takiemu Strażnikow może być przypisana, jeśli tęcza jest mostem przez który Istota przechodzi na kolejny poziom zrozumienia, świadomości (kolejnego NIEBA :-))

    „“METATRON – Duch Ognia o 36 skrzydłach i niezliczonej liczbie oczu.

    A takie skojarzenie:

    DESCRIPTIVE TEXT HERE

    I tak mi się skojarzyło te 2 i 7…

    Matka Klanowa 2. cyklu – Strażniczka Mądrości… szanująca prawdę…

    „Strażniczka Mądrości przypomina, że cała historia jest zapisana i przechowywana w kamiennych bibliotekach Matki Ziemi czyli w Narodzie Kamieni. By uzyskać do niej dostęp należy słuchać głosów Plemienia Skał, których zadanie polega na zapisywaniu wspomnień i utrzymywaniu Pamiętania dla Matki Ziemi.”

    Matka Klanowa 7. cyklu – Kochająca Wszystkie Istoty…kochająca prawdę…

    „- Kochająca Wszystkie Istoty, aby odzyskać swoją dawną obfitość, musisz przekroczyć most nad przepaścią, który stworzyłaś pomiędzy ciemną stroną swojej natury, a swoim kochającym sercem. Ten most może objawić ci się jako tęcza, ponieważ odbija wszystkie piękne kolory, jakie odnajdujemy w życiu. Most jest wykonany z wybaczenia i rozpościera się nad otchłanią ludzkiego strachu, goryczy, nienawiści i zazdrości. Te raniące uczucia przyjmuje się, aby zamaskować ból, kiedy serce jest rozbite. Musisz przekroczyć ten most z własnej woli. Aby odbyć tę podróż, musisz pozbyć się wszelkich negatywnych osądów i zarzutów wobec siebie i jakiejkolwiek innej osoby, miejsca, wydarzenia, położenia lub idei.”

    Polubienie

  2. to jest tez ciekawe:

   „Znany jest również rydwan słońca. Kompozycja 13-stu hierarchii dusz. Kilka z nich było na Ziemi w swoich inkarnacjach, bardzo wielu nigdy nie schodziło na Ziemię. Liczba wszystkich tych dusz wynosi 2197 ( 13x 13 x 13 ), Merkabah zaznaczony symbolem 12-stu wirów ognia z białym płomieniem w środku.”

   http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

   pamietasz notke o 13 13 13? tak mi sie przypomnialo 🙂

   Polubienie


   1. WOw! Ale zmiana 🙂

    Podałaś link: http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

    Tam czytam:

    [Metatron] Pilnuje drzewa życia. Jest pomostem między człowiekiem i świętością. Strzeże 13- punktowy pojazd- rydwan duszy – Merkabah.

    13.PUNKTOWY? Hmmm…

    Merkabah to energia żyjąca w kosmosie. Kiedy zaktywizuje się w ciele człowieka, wówczas ta osoba ma kontakt z Najwyższym Źródłem. Uzyskuje pełną ochronę, siłę i moc, zostaje przyłączony do uniwersalnej miłości kosmicznej. Rydwany duszy przyjmują różne kształty geometryczne.”

    No i tam jest przedstawiony obrazek z 10 „punktami”…

    Logiki tego akapitu nie rozumiem:

    Znany jest również rydwan słońca. Kompozycja 13-stu hierarchii dusz. Kilka z nich było na Ziemi w swoich inkarnacjach, bardzo wielu nigdy nie schodziło na Ziemię. Liczba wszystkich tych dusz wynosi 2197 ( 13x 13 x 13 ), Merkabah zaznaczony symbolem 12-stu wirów ognia z białym płomieniem w środku.”

    To jest Merkaba powiedzmy, że 12. „punktowa”, i nazwana tu merkabą 12. wirów ognia… a co z innymi „żywiołami”?

    A co z „Merkabą 13. „punktów”? Może to jest „merkaba” 13 wirów eteru? 😀

    Zaraz, zaraz… Merkaba według Kabały miała 10 „punktów”, potem 11, z czasem gdzieniegdzie pojawiło się i 12…

    A 13. pojawiło się w mojej wizji-śnieniu:

    http://tonalinagual.blogspot.com/2012/10/drzewa-zycia-i-poznania-i-jego-owoce.html

    „Żeńskim odpowiednikiem Archanioła Metatrona jest Skekinah albo znana też jako Rachael. Archanioł Metatron przykrywa człowieka brylantowym płaszczem i otula kolumną czystego białego światła. Oczyszcza czakry i subtelne ciała człowieka.”

    A ciekawe, co robi ta Skekinah – Rachaela? 😀

    Bo wygląda na to, że

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s