Reflection 12 12 12

Jeszcze w dniu 12 12 12 znalazlam u Patricii Cori na FB taki obrazek

546801_10151397595518313_1740383046_n

to jedna z kart Syrianskiego Tarota autorstwa Patricii, a pod nia nastepujacy podpis:

12+12+12+12+12+12 is 72 is 9. REFLECTION ahhhh divine order, indeed. I enter meditation with that imprint. BLessings

***

zaciekawiła mnie ta cyfra 72 i postanowiłam znaleźć coś na jej temat i tak trafiłam na:

72 demony salomona

Goecja to pierwsza część Lemegetonu. Zawiera opis 72 demonów, które Salomon uwięził w specjalnym naczyniu i odtąd są zobowiązane służyć każdemu, kto będzie ich wzywał. Demony Goecji są w większości duchami złymi i posiadają ścisłą hierarchię… cd na http://pl.wikipedia.org/wiki/Lemegeton

***

na zdjęciu tzw. Pieczęć Salomona:

images2

Pieczęć Salomona to w żydowskich naukach ezoterycznych tradycyjna nazwa Gwiazdy Dawida

7587_0

której przestrzennym odwzorowaniem jest Merkaba

merkaba

a jak Merkaba to i Metatrona nie może zabraknąć:

indeks3

a jak Metatrona to magii potrójnych dat 🙂

i przypomniało mi się choćby 11 11 11 i ceremonia Projektu Cheops z użyciem kryształowej piramidki w kształcie Merkaby….

i co ciekawe:

Metatron jest znany pod różnymi imionami. Mówi się, że posiada ich 72. Najbardziej znane to, Merraton, Metareon, Metatetron,  „Zarządca Niebem”, „Książę Mądrości i Rozumu”, „Kronikarz Boga”, ” Szef zarządzający aniołami”.

Duch Ognia o 36 skrzydłach i niezliczonej liczbie oczu. Kronikarz Boga. Zapisuje wszystkie wydarzenia, trzyma w swoich rękach księgę Akaszy i rekordy karmiczne. Zarządza nimi i aniołami, którzy mu pomagają.  Pilnuje wejścia do Siódmego Nieba. Metatron jest również bardzo wysoko postawioną istotą. Ukazanie się Metatrona jest opisywane jako filar ognia a Jego twarz wygląda niczym słońce, w nienaturalnym brylantowo – białym świetle. Również Archanioła Sandalfiona i Metatrona postrzega się jako aniołów tęczowych. Z ich brylantowego światła emanują tęczowe błyski. Metatron często trzyma w swej ręce kronikę. Pilnuje drzewa życia. Jest pomostem między człowiekiem i świętością.

http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

i w tym momencie przypomnę o moich tęczowych doświadczeniach, nasilających się już od jakiegoś czasu… przy czym wyjątkowo tęczowo było w dniu 12 12 12, choć w sumie odebrałam dwie różne od strony energetycznej tęcze w tym dniu… A to opis moich dzisiejszych doświadczeń: Tęczowa książka ze snu, które w zadziwiający sposób łączą się z tym co przed chwilką napisałam o Metatronie….

***

Poczułam też, aby dodać w tym miejscu zadziwiającą wypowiedź Hanny Kotwickiej z ostatnich dni:

Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012.

Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów, nie pojawia się w żadnym z dokumentów, napisów świątynnych czy steli. Archeolodzy natrafili na nią raz – w Tortugero, gdzie na szczątkach ceglanej tabliczki odkryli zapis „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. Nic więcej nie udało się odczytać, tabliczka była zbyt mocno uszkodzona.

*nnka.wordpress.com/2012/12/10/12-12-2012-potrojny-portal-zmiana-kodow*

cdn…

Advertisements

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

14 thoughts on “Reflection 12 12 12”

 1. ten cytat:

  ”Strona Cienia, rozprzestrzeniając fałszywe informacje o końcu świata, robiła wszystko, aby odwrócić naszą uwagę od 12 grudnia 2012, a skoncentrować nas na dacie 21 grudnia 2012. Ta data nie miała żadnego znaczenia dla Majów, nie pojawia się w żadnym z dokumentów, napisów świątynnych czy steli. Archeolodzy natrafili na nią raz – w Tortugero, gdzie na szczątkach ceglanej tabliczki odkryli zapis „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. Nic więcej nie udało się odczytać, tabliczka była zbyt mocno uszkodzona.”

  jest co najmniej niespójny logicznie :-). Bo z niego wynika, że Majowie z Tortugero używali kalendarza gregoriańskiego.

  Tu rysunek tej tabliczki:

  oraz

  ze strony

  http://pakalahau.blogspot.com/2007/11/2012-prophecy-notes-on-tortuguero.html

  Nie widzę na niej zapisu: „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. A Ty widzisz?

  Tak, tak… No wiem, że to kwestia interpretacji…
  I używania „sporych” skrótów myślowych.

  Lubię to

  1. „Nie widzę na niej zapisu: „21 grudnia 2012 – wielka ceremonia”. A Ty widzisz?”

   ja też nie, ale mnie ta data z pewnych względów porusza nie od dzisiaj.. o tym dlaczego pisałam w różnych miejscach, między innymi w Wielkiej Kosmicznej Ceremonii

   http://liviaspace.com/2012/09/27/wielka-kosmiczna-ceremonia/

   czuję, że tego dnia naprawdę wydarzy się coś ważnego w skali globalnej, choć na ile będzie odczuwalne w fizycznym wymiarze… tego nie wiem… ma to zwiazek miedzy innymi z Pierwsza Gwiazdka, ktora pojawila sie tuz przed wschodem Slonca na poczatku Wielkiego Cyklu… i z Wenus w Plejadach i moimi urodzinami… to jest tak intuicyjne dlla mnie, ze nie wiem jak to przekazac… coc moze gdyby mi sie udalo to wyszlo by z tego cos calkiem ciekawego? ok, musze teraz konczyc.. do uslyszenia 🙂

   Lubię to

 2. Kochana Livio Ether… Bardzo ciekawe są Twoje spostrzeżenia zawarte w tej notce. Kiedyś na temat gwiazdy Dawida i merkaby w tym kształcie pisałam u Nnki.. Tak, to jest „specjalna” Merkaba. Utrzymująca pewien system.

  Pisałam u siebie:

  Michał Papierski buduje od lat Merkaby – nazywając je „Aktywatorami Mer Ka Ba” o jednym geometrycznym kształcie, które mają być „niezwykłym instrumentem energetycznym łączącym milczącą tajemnicę piramid z dynamiką żywego pola energii”. Ale z drugiej strony mogą być „pułapkami” dla nieprzyjaznych nam dusz (duchów) – sam autor określa je w jednym ze swoich artykułów „demonicznymi”.

  Skoro [podobno] dusze z Atlantydy zostały uwolnione z Krystalicznej Instalacji, to po co jest tworzona nowa Sieć? Paradoksalnie jedne „pułapki” się uwalnia, a inne zastawia…

  w innej notce:

  MER – ciało, forma
  KA – dusza, umysł, Ka w Egipcie było metafizyczno-duchową stroną zmarłego, jego idealnym, pozbawionym wad wzorcem
  BA – duch
  (…)

  ‘właściwości’ merkaby zależą od jej kształtu – geometrii. Taka merkaba może służyć do podróży między-wymiarowych świadomości. Moją „merkabą” jest świetlista kula, która może zmieniać promień i wiruje – najprościej to opisując, [ czasem zamienia się w torus, ale może przyjmować też inne formy, mniej geometryczne :-)].
  (…)

  Opisałam to kiedyś przy okazji SNU O SPIRALI. Niektórzy mają w kształcie świetlistych kul albo płatków śniegu… Inni torusa czy czegoś w tym rodzaju. Poza tym są różne merkaby: indywidualne i zbiorowe – można je określić jako „pułapki”, a można jako pojazdy lub tunele czasoprzestrzenne, które wciągają i przesyłają dusze o podobnej częstotliwości wibracyjnej do odpowiednich czasoprzestrzeni. Na przykład Arka to także rodzaj merkaby.

  Ta merkaba na przykład:

  https://liviaspacedotcom.files.wordpress.com/2012/12/merkaba.jpg?w=300&h=300

  jest przypisana pewnemu systemowi zawartemu w jej strukturze.

  Lubię to

  1. Metatron jest znany pod różnymi imionami. Mówi się, że posiada ich 72. Najbardziej znane to, Merraton, Metareon, Metatetron, „Zarządca Niebem”, „Książę Mądrości i Rozumu”, „Kronikarz Boga”,”Szef zarządzający aniołami”.”

   http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

   „METATRON – Duch Ognia o 36 skrzydłach i niezliczonej liczbie oczu. Kronikarz Boga. Zapisuje wszystkie wydarzenia, trzyma w swoich rękach księgę Akaszy i rekordy karmiczne. Zarządza nimi i aniołami, którzy mu pomagają. Pilnuje wejścia do Siódmego Nieba. Metatron jest również bardzo wysoko postawioną istotą. Ukazanie się Metatrona jest opisywane jako filar ognia a Jego twarz wygląda niczym słońce, w nienaturalnym brylantowo – białym świetle. Również Archanioła Sandalfiona i Metatrona postrzega się jako aniołów tęczowych. Z ich brylantowego światła emanują tęczowe błyski. Metatron często trzyma w swej ręce kronikę. Pilnuje drzewa życia. Jest pomostem między człowiekiem i świętością.”

   http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

   pamiętałam, że Metatrona kojarzy się z tęczą, ale nie o jego 72 imionach… kiedy otrzymalam od Rafaela/ THOTA27 Kryształ ujrzałam w nim piękną Tęczę i pewną istotę, która skojarzyła mi się własnie z Metatronem 🙂 Zrozumiałam momentalnie, że ten Kryształ jest zaprogramowany i dlatego zażartowałam, mówiąc, że myślisz, że mnie złapałeś, a tymczasem ja cię trzymam w garści 😉

   no, ale.. raz jeszcze przypomnę, że tego dnia odebrałam jakby dwa różne rodzaje tęczy/tęczowej energii…

   i już wiem o co chodzi z ta liczba 72, dlaczego tak mnie zaintrygowala… chodzi o to, ze ona jest lustrzanym odbiciem 27, ktora w moim zyciu odegrala dosc szczegolna role…. o tym jednak moze pozniej….

   Lubię to

   1. Metatron…

    „trzyma w swoich rękach księgę Akaszy i rekordy karmiczne. „
    WOW, rekordy…?

    I jest Strażnikiem 7 NIEBA?

    no, no…takiemu Strażnikow może być przypisana, jeśli tęcza jest mostem przez który Istota przechodzi na kolejny poziom zrozumienia, świadomości (kolejnego NIEBA :-))

    „“METATRON – Duch Ognia o 36 skrzydłach i niezliczonej liczbie oczu.

    A takie skojarzenie:

    DESCRIPTIVE TEXT HERE

    I tak mi się skojarzyło te 2 i 7…

    Matka Klanowa 2. cyklu – Strażniczka Mądrości… szanująca prawdę…

    „Strażniczka Mądrości przypomina, że cała historia jest zapisana i przechowywana w kamiennych bibliotekach Matki Ziemi czyli w Narodzie Kamieni. By uzyskać do niej dostęp należy słuchać głosów Plemienia Skał, których zadanie polega na zapisywaniu wspomnień i utrzymywaniu Pamiętania dla Matki Ziemi.”

    Matka Klanowa 7. cyklu – Kochająca Wszystkie Istoty…kochająca prawdę…

    „- Kochająca Wszystkie Istoty, aby odzyskać swoją dawną obfitość, musisz przekroczyć most nad przepaścią, który stworzyłaś pomiędzy ciemną stroną swojej natury, a swoim kochającym sercem. Ten most może objawić ci się jako tęcza, ponieważ odbija wszystkie piękne kolory, jakie odnajdujemy w życiu. Most jest wykonany z wybaczenia i rozpościera się nad otchłanią ludzkiego strachu, goryczy, nienawiści i zazdrości. Te raniące uczucia przyjmuje się, aby zamaskować ból, kiedy serce jest rozbite. Musisz przekroczyć ten most z własnej woli. Aby odbyć tę podróż, musisz pozbyć się wszelkich negatywnych osądów i zarzutów wobec siebie i jakiejkolwiek innej osoby, miejsca, wydarzenia, położenia lub idei.”

    Lubię to

  2. to jest tez ciekawe:

   „Znany jest również rydwan słońca. Kompozycja 13-stu hierarchii dusz. Kilka z nich było na Ziemi w swoich inkarnacjach, bardzo wielu nigdy nie schodziło na Ziemię. Liczba wszystkich tych dusz wynosi 2197 ( 13x 13 x 13 ), Merkabah zaznaczony symbolem 12-stu wirów ognia z białym płomieniem w środku.”

   http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

   pamietasz notke o 13 13 13? tak mi sie przypomnialo 🙂

   Lubię to


   1. WOw! Ale zmiana 🙂

    Podałaś link: http://www.vismaya-maitreya.pl/swiat_energii_promienie_zycia.html

    Tam czytam:

    [Metatron] Pilnuje drzewa życia. Jest pomostem między człowiekiem i świętością. Strzeże 13- punktowy pojazd- rydwan duszy – Merkabah.

    13.PUNKTOWY? Hmmm…

    Merkabah to energia żyjąca w kosmosie. Kiedy zaktywizuje się w ciele człowieka, wówczas ta osoba ma kontakt z Najwyższym Źródłem. Uzyskuje pełną ochronę, siłę i moc, zostaje przyłączony do uniwersalnej miłości kosmicznej. Rydwany duszy przyjmują różne kształty geometryczne.”

    No i tam jest przedstawiony obrazek z 10 „punktami”…

    Logiki tego akapitu nie rozumiem:

    Znany jest również rydwan słońca. Kompozycja 13-stu hierarchii dusz. Kilka z nich było na Ziemi w swoich inkarnacjach, bardzo wielu nigdy nie schodziło na Ziemię. Liczba wszystkich tych dusz wynosi 2197 ( 13x 13 x 13 ), Merkabah zaznaczony symbolem 12-stu wirów ognia z białym płomieniem w środku.”

    To jest Merkaba powiedzmy, że 12. „punktowa”, i nazwana tu merkabą 12. wirów ognia… a co z innymi „żywiołami”?

    A co z „Merkabą 13. „punktów”? Może to jest „merkaba” 13 wirów eteru? 😀

    Zaraz, zaraz… Merkaba według Kabały miała 10 „punktów”, potem 11, z czasem gdzieniegdzie pojawiło się i 12…

    A 13. pojawiło się w mojej wizji-śnieniu:

    http://tonalinagual.blogspot.com/2012/10/drzewa-zycia-i-poznania-i-jego-owoce.html

    „Żeńskim odpowiednikiem Archanioła Metatrona jest Skekinah albo znana też jako Rachael. Archanioł Metatron przykrywa człowieka brylantowym płaszczem i otula kolumną czystego białego światła. Oczyszcza czakry i subtelne ciała człowieka.”

    A ciekawe, co robi ta Skekinah – Rachaela? 😀

    Bo wygląda na to, że

    Lubię to


 3. że nie jest „Strażniczką” 🙂

  A i znalazłam coś takiego:

  Rachel Angel known as the Air’s Lady. She is one of the great angels of Humor and Self-Confidence. She is responsible of Temperance which permits us not to be crushed by the negative events occuring in our lives. Rachel prevents men and women to consider events with too much gravity.”
  http://mysticways.wiki.zoho.com/Angels-A-Z.html

  Lubię to

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s