Dziurka od Klucza

EtaCarinae

na zdjęciu: Eta Carinae (η Car) – gigantyczna (100-150 razy masywniejsza od Słońca) jasna niebieska gwiazda zmienna w gwiazdozbiorze Kila. Gwiazda ta jest bardzo niestabilna i w każdej chwili może eksplodować jako supernowa lub nawet hipernowa (typ supernowej zdolny wyemitować błysk gamma). Znajduje się wewnątrz wielkiej jasnej mgławicy, znanej jako Mgławica Carina, Dziurka od Klucza lub NGC 3372.

O Dziurce od Klucza napisał do mnie jakiś czas temu Andrzej, nowy właściciel Pomiędzy Dwoma Dzbanami 52.. Tak się złożyło, że Andrzej jest astrofizykiem, zajmującym się Czarnymi Dziurami…. Poruszyła mnie mocno ta wiadomość ponieważ już od jakiegoś czasu wspominałam o pewnej Dziurce od Klucza, a ponadto odkryłam ją w nowym miejscu zamieszkania, w Jabłonce….

cdn…

poniżej jedno z moich doświadczeń z Supernowowymi…

♥ Medytacja ‘PODRÓŻ W GŁĄB SERCA’ ♥

Mialam poczucie, ze w tym momencie w moim Sercu cos wybucha, cos co skojarzylo mi sie z narodzinami Supernovej, przypominajace tez troche rozkwitajacy w jednej chwili kwiat lotosu.. morze światła, fajerwerków eksplodujących w górę, po prostu kosmos!….

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s