Wenus i transfer dusz…

Wolnomularstwo (masoneria), częściowo wywodzące się ze starożytnego Egiptu, utożsamia światło Wenus ze zmartwychwstaniem…  fragment książki KOD MAJÓW, Barbara Hand Claw, cdn..

dodane 27 grudnia 2012

czytalam ten fragment juz wczesniej, ale dopiero teraz skojarzyl mi sie z krotkim przekazem, ktory otrzymalam na poczatku 2008 roku,  dotyczacym Przejscia Wenus….  przypomne go jak tylko uda mi sie go odszukac…. a to kolejne fragmenty z książki KOD MAJÓW:

Królowie i Faraonowie starożytnego Egiptu byli synami Boga, gdyż zmartwychwstawali w świetle wschodzącej Wenus….

PRZEKAZYWANIE DUSZ W CELU ZACHOWANIA ODWIECZNEJ MĄDROŚCI

Rękopisy znad Morza Martwego zostały odnalezione w roku 1947. Stanowią one główne źródło wiedzy na temat Synów Światła i Synów Poranka (Wenus), stanowiących tytuły kapłańskie nadawane u druidów i esseńczyków…

Księga Jakuba 21: 1-3 mówi, że Jezus urodził się w grocie oświetlonej światłem jasnej gwiazdy, która prowadziła mędrców. Oczywiste jest, że gwiazdą tą jest Wenus….

Oczywiście ta pradawna kultowa tradycja musiała oznaczać rytuały odrodzenia związane z Wenus, które z kolei musiałyby być wykorzystywane do kierowanej inwolucji przekazania duszy dla Jezusa!

Lomas i Knight odkryli masońskie rytuały, które wprowadzają Jezusa jako główną postać w miejsce Enocha….

Knight i Lomas odkryli, iż Wenus w czasie przesilenia zimowego (kiedy światło słoneczne przechodzi przez komorę Newgrange oraz przez inne megalityczne świątynie) w roku 2001 znajdowała się w tej samej pozycji, co w roku 7 p.n.e. kiedy to najprawdopodobniej narodził się Jezus….

cdn…

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

2 myśli na temat “Wenus i transfer dusz…”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s