O atlantydzkich kryształ‚ach i pieśni Ziemi…

Poniższy fragment pochodzi z książki Atlantis Rising (z rozdział‚u 5  pt. Yzhnuni) będą…cej zapisem przekazów z Syriusza, której autorką jest Patricii Cori (http://sirianrevelations.net). Zamieścił‚am go kiedyś w Salonie Tajemnic w zwią…zku z  ‚Moją Kryształ‚ową Opowieścią…’ jako że w niezwykły sposób się™ z nią wiąże.. Był‚am naprawdę zaskoczona i głęboko poruszona tym fragmentem, zwł‚aszcza opisem kryształowej groty, która wydała mi się bardzo, bardzo znajoma.. 

***

Jaskinie utworzone z kryształ‚u kwarcu, które tak licznie wystę™pował‚y na Atlantydzie

zapewniał‚y istotom Yzhnuni idealne warunki, w jakich mogli inicjować pierwsze atlantydzkie kapłanki.

We wnętrzach takich jaskiń„ uczył‚y się™ one przeprowadzać swoje lecznicze rytuały, harmonizując i doprowadzają…c uzdrawianą… osobę™ do równowagi.

Czynił‚y to za pomocą aktywacji energii żywiołów wewnątrz krystalicznych formacji, jednocześnie wzmacniają…c dźwię™kowe oraz elektromagnetyczne częstotliwoś›ci samych minerałów.

Wysoce rozwinię™te zdolnoś›ci parapsychiczne Atlantów owego czasu, pozwalały im sł‚yszeć‡ częstotliwość‡, czy też wibrację™ WAM, jako muzykę.

Osoby, które przestawał‚y żyć‡ w harmonii ze swoim środowiskiem, przyprowadzane były do jaskiń, gdzie kapłanki dostrajały się do ich muzycznej klawiatury (systemu czakramów), aby stwierdzić‡, który z ośrodków energetycznych emituje częstotliwoś›ci atonalne.

Kryształ‚owe skupiska były zazwyczaj wyściełane naturalnymi materiałami (len, trzcinowe plecionki, futra zwierzą…t). Osoba potrzebująca pomocy kładł‚a się™ na takim terapeutycznym łóżku, podczas gdy kapł‚anka, biegł‚a w używaniu energii kryształów, uderzała w odpowiednią formację™ kwarcu selenitowym kamertonem, aktywując wibracje, i tym samym, doprowadzają…c do rezonansu częstotliwość‡ WAM uzdrawianej osoby.

Wykorzystywanie dźwię™ku w uzdrawianiu i równoważeniu energii jest niesłychanie skuteczne.

Wyjaśniając to w prosty sposób, fale dźwiękowe powstał‚e wskutek uderzenia we właściwą… strukturę™ krystaliczną aktywuja pewne elementarne energie wewną…trz matrycy, które z kolei rezonują… z wielowymiarowymi częstotliwoś›ciami osoby poddawanej terapii.

Podobny proces można wywołać nawet wtedy, gdy tylko próbujemy zharmonizować‡ swoje energie w obecnoś›ci kryształ‚owej istoty.

Nie sposób też w sł‚owach wyrazić‡ mocy wspólnego śpiewu, dostrajania czy śmiechu (to muzyka sama w sobie), gdy wzmocni się™ je oddziaływaniem minerałów Gai.

Wiedza kapł‚anek z zakresu kryształ‚owych częstotliwości decydował‚a o pomyślnym doborze rodzaju dźwię™ku, wysokości tonu, oraz częstotliwoś›ci potrzebnych do przywrócenia równowagi w rozstrojonym systemie czakr -€“ wówczas nastę™pował‚o spontaniczne uleczenie na wielu różnych poziomach.

Istotnie, dzię™ki naszej wiedzy z zakresu czę™stotliwoś›ci wiemy, że to właś›nie dźwięk utrzymuje ciało Wszystkiego Co Jest w całości, zespala matrycę™, w którą wplecione są ś›wietlne czę™stotliwoś›ci świadomości. W podobny sposób [harmonijny] dźwięk utrzymuje waszą… planetę™ w równowadze, podczas gdy dysonans może spowodować jej rozpad. Dysponują…c tym fundamentalnym zrozumieniem częstotliwoś›ci, elity u wł‚adzy, które rządzą… waszym współ‚czesnym ś›wiatem (tak jak dawniej Ciemne Kapłaństwo), przyczynili się™ do tego, że Gaja balansuje na krawędzi zniszczenia….

Istoty z rodziny Delfinów zostały sprowadzone na Ziemię™, aby utrzymać czę™stotliwości dźwię™kowe waszych oceanów w stanie równowagi, co przez wiele milionów lat doskonale im się™ udawał‚o.

dolphin_animated

Jednak teraz, w ostatniej nanosekundzie ziemskiego czasu, zainicjował‚y swą… ewakuację™, a wy jesteś›cie ś›wiadkami postępującej degradacji mórz wraz z ich systematycznym odejściem. Bo czyż można oczekiwać, że istoty te będą trwać nadal w służbie Gai kiedy ludzie, ta najwyższa forma świadomości na Ziemi, wykorzystali i zbezcześcili jej ciał‚o emocjonalne – wielkie oceany -“ chemicznymi odpadami, cuchną…cymi ściekami, wyciekami ropy, oraz gwałtem na morskich stworzeniach? Tak więc, skazane na unicestwienie

Delfiny, czczone niegdyś› przez Atlantów jako Tkacze Oceanicznych Czę™stotliwoś›ci

Patricia Cori performing a healing on captive dolphin

http://saveearthsoceans.org/

w koń„cu was opuszczają. Ich misja został‚a przerwana przez ludzkie zaniedbanie i obojętność‡.

To doprawdy smutne wydarzenie zarówno dla waszego gatunku jak i waszej planety, której muzyka zaczęła rozbrzmiewać jakże fałszywą… nutą tak jak wtedy w ostatnich dniach Atlantydy, gdy manipulacje Ciemnych Kapłanów na dobre zakłócił‚y melodię™ Atlantydy.

Kiedyś› Ziemia tak harmonijnie nuciła swą… pieśń„:

rytmicznymi falami oceanów, które uderzał‚y o brzegi i z łoskotem powracały do morza; ś›wiergotem ptaków; szelestem wiatru; odgłosami Delfinów; ś›piewem, dźwiękiem dzwonków, oraz bębnów waszych rdzennych Strażników Częstotliwoś›ci; chórem ludzkich dusz.

Teraz stała się™ głośnym, dysharmonijnym koł‚owrotkiem w systemie czakr waszego Słońca, tak więc ona również musi zostać‡ dostrojona, aby Ra mógł‚ przywrócić‡ harmonię w mentalno-fizyczno-emocjonalnym kompleksie swoich ciał‚.

tłumaczenie: Poszukiwacze Zagubionej Wiedzy, notka z Salonu Tajemnic z dnia 7 Maj 2011

***

Earth Healing Balance

zamieszczalam ten obrazek niedawno po tym jak mi sie skojarzyl z obrazem Anilalah:

jednoroc5bcec-dla-julka-kopia

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

10 myśli na temat “O atlantydzkich kryształ‚ach i pieśni Ziemi…”

 1. Ten opis pracy z dźwiękami i kryształami jest wspaniały. Dzięki za przypomnienie.

  Skojarzenie: znajoma miała sen ze mną: zaprowadziłam ją i jej przyjaciela do jaskini. Było tam dużo innych ludzi, ale panowała wspaniała atmosfera przyjaźni i miłości, chociaż część ludzi była trochę zaniepokojona, bo nie wiedzieli, co się dzieje. Powiedziałam im, że wszystko będzie w porządku, że mają spokojnie czekać. Tam ich zostawiłam… Podobno bardzo długo na mnie czekali. Potem przeprowadzałam ich bardzo długimi korytarzami. Zatrzymaliśmy się w jednym miejscu na dłużej. Monika nie pamiętała tej sekwencji snu. Potem wyprowadziłam ich do pięknej krainy, która była niemalże rajem. A ona już miała brzuch, w którym gniazdko uwiło sobie dziecko…
  Medytowałam, gdy byłam w USA w okolicy jaskini Antylopy (nie dotarłam wtedy do samej jaskini), by znaleźć tę „zapomnianą” część snu Moniki… I zobaczyłam te jaskinie z częściami kryształowymi do uzdrawiania.

  Polubienie

 2. Mimo iz to nie tu, ale chcialam to wkleic ….bo w sumie sporo ten urywek wyjasnia ”

  Kojarzenie Dażboga ze św. Michałem Archaniołem wskazuje, że postać ta, z kręgu kultury chrześcijańskiej, zajęła miejsce swego pogańskiego poprzednika. Jak bowiem książęta ruscy najpierw byli „wnukami Dażboga”, tak później pozostawali pod szczególnym patronatem św. Michała Archanioła. Stał się on wprost symbolem wielkich książąt ruskich, w tradycji ludowej zaś pozostawał wielkim wojownikiem i zwycięzcą nad złem, a także pasterzem wilków (co odpowiada roli Tyra jako wychowawcy wilka Fenrisula). Odpowiada więc irańskiemu Mithrze, opiekunowi królów i wojownikowi broniącemu ładu Ahura Mazdy. W ludowych, ruskich zamawianiach chorób św. Michał Archanioł przypomina niezwykle boskiego łucznika, uzdrawiającego i oczyszczającego od zła: „Na kamieniu Latyrze stoi powszechny apostolski Kościół, w Kościele powszechnym stoi złoty tron, na złotym tronie Michał Archanioł naciąga mocny łuk, kieruje żywe strzały, wybija, wyrzuca ze sługi Bożego (imię) wszystkie nagłe ataki, rzucone uroki, drgawki, zjawy, darcia i łamania“.[79] Ludowy Michał Archanioł pełni więc nie tylko funkcje wodza anielskich zastępów walczącego ze złem, ale jest również boskim łucznikiem, do którego postaci, jak już wiemy, odwołuje się herb Łada. Co ciekawe, patronem Strzelina na Dolnym Śląsku, którego nazwa wywodzi się najprawdopodobniej stąd, że jego mieszkańcy zajmowali się kiedyś wytwarzaniem łuków i strzał (był więc typową, średniowieczną osadą służebną, biorącą nazwę od czynności wykonywanych przez mieszkańców), również był od czasów średniowiecznych św. Michał Archanioł.”

  Ahura Mazda

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s