Spotkanie w Frigilianie

Tuż po powrocie z Maroka okazało się, że mieszkamy po sąsiedzku z polskimi Lightworkerami, o czym nie mieliśmy pojęcia przed wyjazdem… Wcześniej poznaliśmy także innych Polaków mieszkających i pracujących tu w Frigilianie.. Jedni prowadzą sklepik ze swoimi zdjęciami, naprawdę pięknymi.. W sumie zamieszkaliśmy w tym miejscu właśnie dzięki Polakom, a dokładniej dzięki ludziom z  działającej tu polskiej restauracji, co niesamowicie połączyło się z jednym z moich snów o podróży… Dodam może tylko, że restauracja ta cieszy się dużą popularnością, zwłaszcza wśród turystów, a jest ich w Frigilianie naprawdę sporo.. To bardzo turystyczna miejscowość, a sezon trwa tu praktycznie przez cały rok, choć z drugiej strony Frigiliana to bardzo spokojne miejsce, zupełnie inne od typowych kurortów, za którymi nigdy nie przepadałam.. Na ulicach przeważają goście z północnej Europy, np. z Wielkiej Brytanii, albo Holandii.. Chętnie się tutaj osiedlający, kupujący domy i zakładający piękne ogrody przy nich, ale o tym może przy innej okazji….

Piszę tę notkę ponieważ zaciekawiło mnie wczorajsze spotkanie Jarka.. Zaparkował samochód w miejscu, z którego chciał się udać wraz z Olim w góry, ale okazało się że to parking prywatny. Na szczęście właściciele nie wyszli z domu z pretensjami, a po to, aby najzwyczajniej sobie porozmawiać.. Ona mówiła przede wszystkim o swoim mężu, niczym najprawdziwsza żona swojego męża.. O tym jaki jest niezwykły, a także nieco o sobie, o tym że zajmuje się akupunkturą.. On opowiadał o swoim życiu, o tym, że przez długi czas pracował jako naukowiec w CERNie, ale w końcu miał już tego dość.. Niedawno napisał swoją pierwszą powieść:

„The Elephant Within Us

Bardzo mnie zaciekawiła osoba Petera i jego związek z CERNEM..

to okładka jego książki 

41RS4lbRSKL._SL500_AA300_

cdn….

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s