Świetlny szlak i Czarny Promień – 13 promień..

Świetlny szlak Promień Ziemi.

wpis z Mistyki Życia

Jedno z najpiękniejszych zjawisk optycznych,  rzadko obserwowanych w ziemskiej atmosferze tzw zielone światło . Jest to ostatni promień Słońca, który można uchwycić co jest kwestią sekund zanim światło zniknie za horyzontem.

Piękne zdjęcia rzadkiego zjawiska  szwedzkiego  fotografa Strand Goran.

Fotograf mówi, że powietrze w nocy było tak czyste i przejrzyste, że “zielone światło” było bardziej niebieskie niż zwykle. http://blogg.astrofotografen.se/2012/06/gron-blixt.html http://www.facebook.com/fotografgoranstrand

Ten  Promień Ziemi. 

zielono -niebieski jest powodem dla którego medytuje cały duchowy świat właśnie o zachodzie Słonca. Gdyż związany jest z HARMONIĄ.

Czarny Promień to 13 promień

Promieni mamy 13 .

13- ty  to Główny Stwórca (Materii) MONADA GWIAZDA czyli DUCH (NADDUSZA) . Przyporządkowane naszemu Słońcu które jest Księżycem (przekażnikiem) do systemu 12 czyli Galaktycznego Słońca. Temat wpływu światła słonecznego badają nie tylko alternatywni naukowcy. I każdy jest zorientowany w temacie jaki ma wpływ na życie na tej planecie. Z galaktycznego Słońca dzięki naszej Słonecznej Gwieżdzie odbieramy Promien Główny (14 lipca)

 To co kamieniem wisi nam nad głową to jest KSIĘŻYC a nie Gwiazda. To Lunar System www.cudownyportal.

ciąg dalszy w notce Czarny Promień to 13 promień  na Mistyce Życia, a poniżej wybrane komentarze z tego tematu:

Ciało Doskonale Czarne w związku z doświadczeniami z Czarną Tubą

Fragment komentarza Nnki w odpowiedzi na mój komentarz w którym wspomniałam o doświadczeniu z Czarną Tubą

No fajne skojarzenia tylko, ze promien wynika z braku pełnej oktawy, to jak “prześwit” czegos co powinno być CAŁE. Ogólnie chodzi o PRÓŻNIĘ Ciało Doskonale Czarne i ma to związek ze Swiatłem w niewidzialnym spektrum. i tu dołoże dwie info:
To LIVIi TUBA: fizyka: Ciało doskonale czarne – pojęcie stosowane w fizyce dla określenia ciała pochłaniającego całkowicie padające na nie promieniowanie elektromagnetyczne, niezależnie od temperatury tego ciała, kąta padania i widma padającego promieniowania. Współczynnik pochłaniania dla takiego ciała jest równy jedności dla dowolnej długości fali. Ciało doskonale czarne nie istnieje w rzeczywistości, ale dobrym jego modelem jest duża wnęka z niewielkim otworem, pokryta od wewnątrz czarną substancją (np. sadzą). Powierzchnia otworu zachowuje się niemal jak ciało doskonale czarne – promieniowanie wpadające do wnęki odbija się wielokrotnie od jej ścian i jest niemal całkowicie pochłaniane, natomiast parametry promieniowania wychodzącego z jej wnętrza zależą tylko od temperatury wewnątrz wnęki.

dzięki Nnko, jak dla mnie to sporo się dzięki temu wyjaśnia….

dodam, że o doświadczeniach z tą Tubą wspominałam u siebie, pierwsza myśl która pojawiła się gdy ją ujrzałam to myśl o połączeniu z Wielkim Centralnym Słońcem…. a to owe zapiski, może komuś się z czymś skojarzą…. później jednak te niezbyt przyjemne odczucia, ale to już ma związek z pamięcią pewnych kosmicznych procesów, przez które przechodziłam i wraz z tymi wspomnieniami, czy może raczej strzepkami wspomnien one sie niekiedy odzywaja poprzez cialo… to tak jak z pamiecia porodu….

http://salontajemnic.wordpress.com/2011/06/23/o-przesileniu-letnim-2011-spirali-sloncu-tajemniczej-ciemnej-tubie/

http://salontajemnic.wordpress.com/2012/04/14/czarna-tuba-jak-pepowina-laczaca-mnie-z-wielkim-centralnym-sloncem/

http://salontajemnic.wordpress.com/2012/04/04/majanskie-migawki/#comment-8370

nnka pisze:

no własnie tu z tymi nieprzyjemnymi odczuciami.. pisałam o tym wczesniej ze ten ukałd musi byc w pewnien sposób oddzielony, bo my tu jestesmy w Materii (ale tez w pojęciu antymaterii) i faktycznie moze być odczucie – ściągania tego Bardzo ciekawie to opisałaś.

nnka pisze:

Tu w tym przesunięciu Promienia jest jeszcze jedna istotna wydaje mi sie sprawa Zmiana Nieba tzn, że można ujrzeć zupełnie inny “kawałek” np jakis zodiak nam nieznany obecnie, a coś moze “zniknąć” z pola widzenia.

Livia Ether pisze:

szczerze mówiąc jestem na swój sposób zaskoczona tym że ta sprawa (tzn. czarnej tuby) wyskoczyła własnie teraz, tuż przed 14 lipca.. dodam, że z ta tubą mialam dwa doświadczenia, przynajmniej tyle teraz pamiętam… jedno 21 czerwca 2011, czyli w przesilenie letnie, drugie w tym roku, 21 marca, czyli dzień po przesileniu wiosennym.. z tego co czytałam u Ciebie Majowie zapowiadali coś niezwyklego na 22 marca br, ale nie mam pojęcia o co mogło im chodzić.. w każdym bądź razie wczoraj natknełam się na coś co mnie zastanowiło, napisałam o tym u siebie.. ciekawe, że w tej samej notce wspominałam także o 14 lipca:

http://salontajemnic.wordpress.com/2012/05/07/uwolnienie-jezusa/#comment-14214

nnka pisze:

tu jeszcze chyba trzeba dodać, ze nasze ciała fizyczne są czarne w innym spektrum postrzegania. Czy idealnie czarne? Tu już jest kwestia pewnych proceśów w nim zachodzących i ogólnie uważa się że metabolizm ma ogromne znaczenie. To też już sparawdzono przez naukowców, że podczas spalania nasze ciała fizyczne świecą zwłaszcza w nocy. Tak na marginesie to pewnie niektórzy to widzieli… Być może dlatego niektórzy uważają, ze dieta służy oświeceniu?

Jeśli chodzi o tą rzekomą 13 planetę myślę, że Livia to wychwyciła : Cyt Cała sytuacja kojarzy mi się z kartą MOON w Tarocie… umiejscowioną pomiędzy Gwiazdą a Słońcem…

Czyli jest to coś na orbicie i nijak nie wychodzi tylko na nasz Księżyc. Bo tu w tym ukałdzie Gwiazda to oczywiście nasze Słońce a Słońce to Słońce Galaktyczne. Czyli Księzyc jest 13 elementem. I tu można się spierać czy była to planeta na której było życie, czy tylko coś co tu “przywleczono” po rozbiciu na kawałki w kolizji i zainstalowano to co teraz odkrywają niektórzy, wysuwając wnioski że jest to dla ludzi bardzo niekorzyste i zakłócające naturalny rytm Ziemi.

***

autor: liviaether. 9 Lipiec 2012

Salon Tajemnic
***

dodane 16 czerwca 2013

zgodnie z Kalendarzem trzynastu księżyców w chwili obecnej znajdujemy się w Dwunastym Księżycu

dodane 20 czerwca 2013

notka powiązana z wpisem:

Ślężańskie Gady, Ludzkie Świnie i ciemna strona 13

Na biegunie światła: „13” jest symbolem spiralnego ruchu, kluczem do uwolnienia świadomości; na biegunie cienia: żeńska „13” (spirala) zablokowana przez męską „12” (koło) na 5200 lat (…) (cytat z Mistyki Życia)

i to jest dokładnie to co miałam na myśli pisząc, że osobiście mam wrażenie że tak jakby coś zablokowało pozytywny aspekt 13/13 promień…

Mother ARC. The 13th Pillar

cdn..

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

10 myśli na temat “Świetlny szlak i Czarny Promień – 13 promień..”

  1. Ale istnieje jeszce jedna mozliwość przebiegunowanie. Wyobraźmy sobie trochę inny Zodiak kiedy na górze nie w południe zamiast znaku Koziorożca widniał znak Raka czyli kobiecość i macierzyństwo – to wtedy był matriarchat czasy Atlantydy przed wielkim przebiegunowaniem

    Polubienie

  2. Znalazłem w przekazach henocha dla Billego Meiera taki dość interesujący zapis:
    ,”W czasie gdy wznoszono piramidy( w Gizie), ówcześni astronomowie obliczyli dalszy los Ziemi. Na podstawie tych danych ustalono wymiary piramid. Obliczenia wykazały, że w przyszłych wiekach Ziemia zostanie zagrożona katastrofą z kosmosu, podobnie jak to miało miejsce w czasie ich wznoszenia. Aby uzmysłowić przyszłym pokoleniom ten grożący im kataklizm, dane na jego temat zakodowano w konstrukcji piramidy. Oznacza to, że zostały one zbudowane w oparciu o dane, które staną się jasne, kiedy ta katastrofa z kosmosu znowu zagrozi Ziemi. Dawna astronomia była bardzo rozwinięta i obliczyła te daty nad wyraz dokładnie. Uwzględniono przy tym nawet wiele globalnych przemian, których daty zostały wyliczone z ogromną precyzją. Zgodnie z przewidywaniami tej dawno zapomnianej nauki Ziemia ulegała ciągłym przeobrażeniom. Powoli nadchodzi czas, kiedy te astronomiczne dane, które zakodowano w konstrukcji piramid, zaczynają pokrywać się ze współczesnymi obliczeniami astronomicznymi zapowiadającymi to, co przewidziano ponad 70.000 lat temu. Owo zdarzenie nastąpi dokładnie wtedy, kiedy światło pewnej bardzo dalekiej gwiazdy centralnej, wpadnie przez
    Wrota Objawienia do walcowatego tunelu, który biegnie w prostej linii od zewnętrznej ściany Wielkiej Piramidy do jej wnętrza, i oświetli pewien centralny punkt.”

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s