David Hoodson cz. III Gwiezdny Ogień – Złoto bogów…

Magia i Proza Życia

magiczna ksiega„…Białe złoto – to wysoko spinowy stan złota. Proszek biały o lekko słodkawym smaku. (Inne metale z grupy platynowców też można zamieniać w taki wysoko spinowy  stan). 
 Atom złota w stanie normalnym posiada wokół siebie -ekranujący potencjał i dodatnie ekranowanie wytwarzane przez jądro. Większość z tych „latających” elektronów (z wyjątkiem tych na ostatniej orbicie) znajduje się wewnątrz tego „ochronnego” pola. Jądro przechodzi w stan „wysoko spinowy” gdy dodatni potencjał obejmie swym zasięgiem wszystkie „latające” elektrony i podporządkuje je kontroli jądra.     Elektrony „latają” sobie w parach posiadających spin prawo i lewoskrętny. 
 Dostawszy się pod wpływ stanu wysoko-spinowego wszystkie elektrony o spinie prawoskrętnym zostają skorelowane z tymi o spinie lewoskrętnym. Kiedy dochodzi do tego skorelowania elektrony zamieniają się w „białe światło” i jest niemożliwe żeby pojedyncze atomy substancji w stanie wysoko-spinowym łączyły się ze sobą. Tak więc nie przyjmują one postaci metalicznej tylko postać proszku. 
 Jedną z cech tego…

View original post 5 657 słów więcej

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s