OŻYWIENIE BOGINI

Postanowiłam przypomnieć ten tekst w tym momencie w związku z notką o MAKACH, czerwieni, krwi, pamięci.. pamięci macierzystej. Szukałam wczoraj pewnej informacji na temat Maków, a trafiłam właśnie na Plejadian, dokładniej poniższy fragment:

Sztuka ludzkiego uzdrawiania w obecnych czasach obejmuje rozpoznawanie i uwalnianie dysfunkcyjnych wzorców przekazywanych z pokolenia na pokolenie….

Ścieżka Mocy, Babara Marciniak

a to już wspomniany tekst

OŻYWIENIE BOGINI

Ogarnięcie Bogini otworzy przed wami Żyjącą Bibliotekę i nauczy was tajemnic ukrytych głęboko w łonie Matki Ziemi, bo kim jest Matka Ziemia jeśli nie samą Boginią?

0000-05-10-gardenoftheheartźródło obrazka: link

Co, lub kogo, wyobrażacie sobie myśląc o Najwyższym Stwórcy?

W waszym społeczeństwie nauczono was, że energia boga reprezentuje źródło, a energia żeńska reprezentuje jego wykorzystanie lub działanie. My twierdzimy, że jest na odwrót – to co kobiece jest źródłem, a to co męskie reprezentuje sposób jego wykorzystania.

To prawda, że Najwyższy Stwórca jest żeńską wibracją.

Źródło, takie jakim je znamy, jest wibracją kobiecą. Męska wibracja, małżonek owego żeńskiego źródła, walczący o miłość Bogini, został miliony lat temu rozszczepiony wskutek złego wykorzystania energii. Jesteście jedną z części tej błędnie wykorzystanej energii.

Dwóch plejadiańskich synów jednego z mało ważnych bogów objęło władanie nad Ziemią, stoczyło pomiędzy sobą bitwę i przyczyniło się do powstania dzisiejszych dylematów.

Patrząc na to z szerszej perspektywy widzimy, że była to tylko drobna rodzinna sprzeczka. Bogini Matka podzieliła się na części i przybrała wiele form, aby były one małżonkami wielu bogów. Pragnęli oni zaspokojenia, miłości, chcieli znaleźć się w matczynej wibracji, ponieważ to z niej pochodzą wszystkie twórcze siły życiowe.

Bogini obdarzona jest taką świadomością, która pozwala na wszystko. Jest źródłem, które utrzymuje wszystko razem, klejem stworzenia.

Niektórym trudno jest nawet przyjąć tę koncepcję, nie wspominając już o jej zrozumieniu. Kobietom nie jest łatwo myśleć o tej pełnej mocy istocie, która krąży w ich własnej krwi.

Mężczyzn szokuje myśl, że żeńska wibracja może być źródłem wszystkich rzeczy.

W najgłębszym jądrze swojego jestestwa poczujcie troskę, dar i tajemnicę matki.

Energia Bogini Matki przebudzi się i powróci. W tym dziesięcioleciu stwierdzicie, że wszystkie wasze religie opierają się na błędnych założeniach. Wszystkie oparte są na kontroli, na zimnym ruchu patriarchatu, podczas gdy w rzeczywistości za wszystkim kryje się Bogini Matka. My, w Plejadach, odkryliśmy główną przyczynę, dla której błędnie wykorzystywaliśmy energię. Nie szanowaliśmy matki. Robiliśmy różne rzeczy, aby zwrócić na siebie jej uwagę, ale nie docenialiśmy tego, co stworzyła – jej daru.

Wasza planeta musi nauczyć się kim jest Bogini jako twórca. Wy musicie się tego nauczyć. Do procesu badania energii Bogini należy też zrozumienie jej ciemnej strony, ponieważ Bogini zrobiła coś, przez co utraciła swoją moc. Wiedza o tym ukryta jest w waszych komórkach, ponieważ wy wszyscy, zarówno mężczyźni jaki kobiety, zawieracie w sobie Boginię.

Narodzi się ona dzięki wam, niezależnie od tego, jakiej jesteście płci. Bogini przeżyła załamanie i upadek z bardzo ważnych powodów. Zawsze szanowała prawa płodności. Nie przypominała waszego zachodniego świata; dla niej seks nie był sprawą wstydliwą. Bogini go uwielbiała. Oczwiście seks jest waszym naturalnym dziedzictwem. Jednakże energia płciowa, podobnie jak wszystkie inne rzeczy, została wykorzystana w nieprawidłowy sposób.

W królestwie Bogini nadszedł czas, kiedy ogromnie nadużywano męskiej wibracji. Kobiety, pod wpływem zewnętrznych źródeł, zerwały partnerskie więzi łączące je z mężczyznami, utraciły dla nich szacunek, oraz poczucie jedności pomiędzy mężczyzną a kobietą. Po pewnym czasie mężczyźni w królestwie Bogini stali się tylko kimś świadczącym usługi seksualne. Kobiety do tego stopnia pogubiły się w potędze Bogini, że przestały uznawać mężczyzn za równych sobie. Uważały ich za przedmioty konieczne dla rozmnażania. Wielu mężczyzn zabijano po jednorazowych rytuałach płodności, odbywanych z miejscowymi przedstawicielkami Bogini. Dokonywano kastracji i składano ofiary. To prawda. Kobiety nieprawidłowo obeszły się z seksualną energią mężczyzn, co spowodowało, że obecnie zwróciła się ona przeciwko nim samym. Wszystko to ulega zmianie. Odnajdziecie Boginię wkraczającą ze współczuciem w życie tych, którzy pragną odczuwać.

Energia Bogini została swego czasu nasycona ogromną negatywną siłą. Przeinaczono jej cel. Stało się to w czasach poprzedzających narodziny Chrześcijaństwa. Potem wahadło wychyliło się w przeciwną stronę. Kiedy w grę wkroczyły męskie wibracje, gwałtownie odpowiedziały na to, co uczyniły niektóre kobiety. Wasze wspomnienia zmagazynowane są w waszych komórkach i we krwi, określiliście wasze istnienie przez dokonane przez was wybory.

Zostaliście przeładowani negatywną, kontrolującą energią, podobną do energii bogów. Nadszedł czas, abyście uznali władzę Bogini. Potrzebna jest równowaga, nie należy wywyższać jednego rodzaju wibracji ponad inny. Szanując Boginię mężczyźni nauczą się szanować życie. Kobiety nauczą się ponownego definiowania tego, w jaki sposób owo życie dają. Życie może przyjść w ogromnym orgazmie w momencie narodzin dziecka.

Przebudujcie swoje przekonania i doświadczenia dotyczące tego obszaru.
Kiedy zgłębicie Boginię, zaczniecie cenić życie. Ceniąc życie, nie wywołujecie przeludnienia Ziemi i nie zabijacie. Na czoło wzorców świata wysunąć się musi zrozumienie tego, czym jest życie, czym jest śmierć, czym są wszystkie gatunki, oraz faktu, że wszystko łączy się ze sobą nawzajem – że wszystko łączy się z tym samym źródłem.

Patriarchat odmienił waszą historię, wypędzając Boginię do krainy mitów i legend. Czy możecie odnaleźć ją w waszej Biblii, w Koranie, w Torze? Bez przerwy trwa walka pomiędzy Boginią a patriarchatem. Obecnie jednak do tego stopnia oddaliliście się od energii Bogini, że nie potraficie nawet sobie wyobrazić, kim może ona być. Czy znacie jakieś społeczeństwo zachodniego świata, które czciłoby Boginię? A jednak bramę u wejścia do portu na wschodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych reprezentuje wspaniała kobieta niosąca światło.

Bogini jest niezwykle wspaniałomyślna. Pozostała poza sceną walki patriarchatu ponieważ wie, że jest stwórczą siłą wszystkich rzeczy, i że wszystko musi ją w końcu odnaleźć. Pozwala na to w swojej wspaniałomyślności. Co to znaczy dawać życie, kochać to, co stworzyliście, i pozwalać swojemu stworzeniu rozwijać się w niezakłóconym procesie ewolucji? Czy miłość to ochrona, czy pozostawienie swobody? Gdyby boska siła chroniła swoje twory, kontrolowałaby także to, czego sama uczy się od swoich stworzeń, a przez to mogłaby nauczyć się tylko tyle, na ile sama by pozwoliła. Siła, która pozwala na wszystko, może uczyć się w nieograniczony sposób, ponieważ potrafi powiedzieć: “Pokażcie mi wszystko. Nauczcie mnie. Jestem wami. Wy jesteście mną.” Jest to pewien stan świadomości.

Chcielibyśmy, by każdy z was poznał Boginię. Postawcie przed sobą zadanie, polegające na tym, by w jakiś sposób przywołać ją do siebie. Zaproście ją, poproście aby uczyła was o życiu. Bogini zacznie z wami współpracować w bardzo gruntowny sposób. Wielu z was przywołało do swojego życia nas, Plejadian. Bawimy się z wami, a wy znacie naszą wibrację, nasze poczucie humoru, nasze sztuczki – nawet my współpracujemy z Boginią.
Muszą nastąpić zmiany. Bogini naprawdę dyryguje wydarzeniami będącymi częścią rozwiązania. Energia Bogini otwiera wasze serca. Prosimy, niech pozostaną otwarte nie tylko dla was samych, ale i dla tych, których ścieżki krzyżują się z waszymi w tym okresie wielkich lekcji. Jeśli uszanujecie pierwiastek żeński w swoim wnętrzu i na planecie, stanie się on nowym fundamentem dla waszych społeczności i cywilizacji.

Chcemy, byście poszukali owej życiowej siły. Niech wasz wzrok sięgnie poza to, czego was nauczono. Odszukajcie tę cząstkę Bogini – energii obecnej zarówno w mężczyznach jak i w kobietach – która oczekuje narodzin. Z radością przyglądajcie się temu, w jaki sposób możecie wpływać na innych. Przysłuchujcie się ich rozmowom o odkrywanych przez was rzeczach. Wszystko, czego się nauczycie, zostanie wzmocnione i na drodze silnej telepatii przekazane do ludzi, którzy wraz z wami uczestniczą w tej podróży.

Bogini Matka reprezentuje pierwiastek miłości. Wspomnieliśmy już, że częstotliwość światła – będącego informacją – oraz częstotliwość miłości, służą kreacji. Najgłębszą warstwą plejadiańskich informacji jest ich zmysłowość i seksualizm – tworzenie dzięki miłosnej wibracji z Boginią. Wykorzystanie jej energii wymaga głębszego zbadania kobiecego pierwiastka.

Nadszedł czas, by wiedza kobiet w mistyczny sposób przemówiła, ukazała się i została przekazana innym. Czas, aby kobiety lepiej poznały swoje tajemnice – proces menstruacji i narodzin, cykle rządzące ich uczuciami. Czas, by podzieliły się nimi z mężczyznami. Wiele kobiet mówi: “Czym mam się dzielić? Sama tego nie rozumiem.” No cóż, nadszedł czas, abyście weszły w głąb siebie i zapytały: “Czym są moje uczucia? W jaki sposób wyjaśniłabym komuś innemu, co to znaczy być kobietą? Co mogę zrobić, aby stać się boginią w kobiecym ciele – magicznym stwórcą?” Bogini w waszym wnętrzu zna odpowiedzi – przenosi informacje z jednego układu do drugiego.

Pod koniec dziesięciolecia wyraźnie wzrośnie liczba nauczycielek i przywódczyń, ponieważ Bogini ucieleśnia się poprzez swój rodzaj. Nie twierdzimy, że nie pracuje ona z męskim rodzajem wibracji, gdyż mężczyźni także nauczą się w jaki sposób stać się ucieleśnieniem Bogini. W Bogini nie ma dyskryminacji ani gniewu. Jest ona istotą, która pozwala na bardzo wiele. Pozwoliła, by w ciągu wieków istnienia wydarzyło się wiele rzeczy po to, by każdy mógł się uczyć. Teraz Bogini wzywa, byście uszanowali to, co pozwoliła stworzyć poprzez najgłębsze misterium krwi – poprzez dar jej własnego łona.

Krew i misteria są kluczem do zrozumienia was samych, waszej linii genetycznej, i samej Żyjącej Biblioteki. Stanowicie cząstkę wszystkich podróży, jakie odbyła wasza krew – podróży w przyszłość i przeszłość. Świadomie koncentrując swoją uwagę na krwi, możecie uzyskać dostęp do waszych przodków i poprzedników, odczuć ich, doświadczyć i wywrzeć na nich wpływ. Jako ludzie, wzrastacie dzięki krwi waszych matek. Karmicie się nią. Ta bogata i ważna dla życia substancja pojawia się dzięki kobietom, jakby za sprawą czarów.

expressionsofloveźródło obrazka: link

Zarówno dla mężczyzn jak i dla kobiet, kobiece krwawienie jest aktem mocy, a zarazem przekleństwem wstydu i śmieszności.

Krew jest żywym symbolem, cyklicznie pojawiającym się dowodem waszej więzi z przodkami oraz kodami świadomości, zmagazynowanymi wewnątrz wszelkich stworzeń. Jesteście genetyczną biblioteką, w głębi waszego ducha znajdują się skatalogowane archiwa osobistych, planetarnych i gwiezdnych doświadczeń. Owe doświadczenia są dostępne dla was, w waszej trójwymiarowej postaci, dzięki krwi.

Wasza krew jest bogata w opowieści. Jest wypełniona wzorami i układami geometrycznej natury, reorganizującymi się w zależności od stanu waszej świadomości i zamiarów. Aby przebudzić się i uzyskać nowy pogląd na życie, musicie pragnąć rozważyć wszystko na nowo i wprowadzić zmiany. Wasze myśli zostają zapisane we krwi. W zależności od waszych uczuć, są w niej drukowane różnymi rodzajami czcionki, a następnie wypromieniowane na zewnątrz, aby mogły je odczytać wszystkie światy. Dzięki krwi jesteście sumą samych siebie w formie fizycznej.

Krew wytwarzana jest w jamach kości, składających się na wasz szkielet. Jest wzbogacana lub zubażana w zależności od waszego wzorca lub zamiaru, i łączy się z waszą zdolnością rozpoznawania w życiu serii lekcji, stworzonych przez was samych. Waszą krew łatwo można wzbogacić i przebudować.

Możecie zmienić i wzbogacić swoją krew w zależności od swojej woli. Wewnątrz waszego mózgu znajdują się maleńkie cząsteczki przypominające magnesy, na które oddziałują słoneczne promienie. Kosmicznymi drogami, łączącymi Plejady z waszym słońcem, przesyłane są wielkie fale energii, oraz telepatyczne szyfry dla cywilizacji. Słońce przekazuje te energie wam oraz księżycowi. Wnikają one do wnętrza waszych czaszek i, dzięki procesowi elektromagnetycznemu, zostają zatrzymane przez małe magnesy mieszczące się w waszych mózgach.

Strukturę waszej krwi może zmienić praca nad ciałem. Kiedy porządkujecie swoją świadomość tak, by stała się pełniejsza, wasza krew ulega oczyszczeniu. Staje się czymś niezwykle świętym. Informacje są magazynowane w kamieniu i w kości. Czerwone krwinki wytwarzane są w szpiku kostnym. Kiedy ponownie zaprowadzacie ład w swoim kośćcu, zmienia się całe wasze ciało. Nowy układ kości oczyszcza krew, tworząc bardziej dostępną linię krwi i odnajdując wewnętrzne tajemnice tożsamości.

Kobiety często gardzą swoją krwią menstruacyjną, nie rozumiejąc, że jest ona źródłem ich siły. Krew zawiera kod genetyczny, a ponieważ Bogini Matka jest źródłem wszystkich rzeczy, ten kod pochodzi od niej. To w nim ukryta jest cała historia. Krew menstruacyjną może być wykorzystywana do nawożenia roślin i do znaczenia Ziemi. Dzięki niej można powiadomić Ziemię, iż Bogini znów żyje. Większość kobiet nie dopuszcza już do tego, by ich krew spływała na Ziemię. Tymczasem pozwala to na bezpośrednie przekazanie energii Bogini. Oddając jej swoją krew, kobiety odżywiają Ziemię. Od wieków kobietom wmawiano, że ich krew jest przekleństwem, i w końcu zaczęły się jej bać. Nie rozumieją, że jest ona ich źródłem i siłą. Kiedy odrzucicie stare przesądy i zaczniecie wykorzystywać swoją krew menstruacyjna, odkryjecie, że w inny sposób wpływacie na rośliny i zwierzęta Żyjącej Biblioteki.

Kobiety, jeśli nadal krwawicie, zacznijcie szanować swoje ciało i krew. Wasza krew jest jedną z najszlachetniejszych substancji, mogących służyć jako nawóz, lub środek do znaczenia terenu.

Zrozumienie tajemnic krwi pomoże wam połączyć się ze źródłem waszej mocy i głębokiej, wewnętrznej wiedzy.

Swoją krwią menstruacyjną możecie znaczyć teren, na którym żyjecie. Mogłybyście zacząć od głównych punktów: północy, południa, wschodu i zachodu. Następnie, w miarę upływu czasu, możecie oznaczać kolejne fragmenty Ziemi, jak malarz pociągnięciami pędzla nakładający farbę na płótno. Możecie rozpuścić krew w wodzie, zwiększając w ten sposób jej objętość. Możecie ją pobłogosławić i używać kryształów, aby przechować jej wibrację. Uważa się, że proces ten jest znakowaniem terytorium należącego do Bogini. Przyciągnie on rośliny i zwierzęta, które mają nowe siły żywotne i czują, że stanowią jedność z Boginią.

W wielu waszych starodawnych opowieściach używano krwi, by odstraszać zło, albo zaświadczać o swojej woli. Możliwe, że krwią menstruacyjną znaczono drzwi. Nikt nie śmiał tknąć takich drzwi, ani żyjących za nimi ludzi, ponieważ rozumiano, że rządy sprawowała tam Bogini. W owych zamierzchły czasach nadal czczono Boginię. Rozumiano, że gdyby ktoś ją oszukał, lub okazał jej nieposłuszeństwo, wykonywana przezeń praca nie byłaby boska.
Proponujemy, żeby w czasie tworzenia i rozwoju nowych społeczności, wszystkie kobiety, niezależnie od wieku, gromadziły się i próbowały zrozumieć znaczenie czasu krwawienia, oraz dzieliły się z mężczyznami swoją siłą i wiedzą. Niech badanie tajemnic krwi stanie się naturalnym procesem życia społecznego. Wasze ciało i jego cykle tworzą obraz życia.

Bardzo ważną rzeczą, którą musicie zrozumieć jest moc. Pomyślcie o całej dynamice związanej z rodzącą kobietą. Kobieta ma w sobie siłę życia, która tworzy ruch i pragnie się narodzić. Kryje się w tym tajemna moc, tak wielka, że męskie wibracje boją się procesu i magii narodzin. Ponieważ mężczyzna zapomniał w jaki sposób, poprzez swoje ciało, obdarzać planetę życiem, zaczął lękać się mocy, jaką posiada kobieta. Mężczyźni muszą przyzwyczaić się do krwawienia kobiet i wspierać je. Ponieważ życie stanie się bardzo cenne, nadejdzie czas, kiedy zapragniecie poznać swoje dziedzictwo oraz odpowiedzialność związaną z prawidłowym i mającym miejsce w stosownej chwili porodem.

Krwawienie kobiet stanie się bardzo istotną częścią wspólnoty. Gdy kobiety osiągną zrozumienie dzięki tej mocy. Bogini ożyje i powróci do was wszystkich.

Jeśli chcecie, by was ogród był urodzajny, najlepszy w mieście, wykorzystujcie własną krew rozpuszczoną w wodzie. Wasz ogród rozkwitnie. Odkryjecie, że wasza krew może przyspieszyć wzrost jadalnych roślin. Przyspieszy rozwój wielu, wielu rzeczy. Kobiety nie krwawią przez pomyłkę natury. Jest to jeden z największych darów. Krew jest eliksirem bogów.

Kobiety z plemion Aborygenów przechowują swoją krew menstruacyjną w woreczkach i wykorzystują do leczenia ran. Kobiety mogą wykorzystywać swoją krew na wiele sposobów. Niektórym z was nie podoba się to, że jesteście kobietami. Czas krwawienia jest dla was nieprzyjemnym, niewygodnym, bolesnym i kłopotliwym doświadczeniem. Mężczyźni często nie mają pojęcia, co się właściwie dzieje, więc również dla nich jest to niezręczny okres. W nadchodzącym czasie połączcie się z Boginią, otwórzcie serca i odkryjcie, dokąd krwawienie może was zaprowadzić, czego nauczyć. W tym procesie zawarte są liczne klucze, pozwalające sprowadzić Boginię z powrotem na tę planetę. Musicie ponownie zacząć dzielić się mocą w partnerskich związkach.

Odsłonięcia, odkrycia i ponownej interpretacji wymaga znacznie więcej tajemnic. Niektórzy z was zastanawiają się więc, dlaczego poruszamy ten właśnie temat. Jest on bardzo ważny. Jeśli nie zainteresujecie się energią Bogini i tajemnicami krwi, przejdziecie obok integralnej części życia i nie zrozumiecie tego, co dzieje się na waszej planecie. Jeśli ten temat jest dla was odpychający, albo uważacie, że jest nieistotny, zupełnie nie rozumiecie o co nam chodzi. Jest to jedna z najważniejszych nauk, jakich możemy udzielić w obecnej chwili, aby pomóc wam w zrozumieniu nadchodzących wydarzeń. Jako mężczyźni i kobiety musicie w pełni i głęboko szanować wibrację Bogini, przepływającą przez wasze serca i pomagającą im się otwierać.

Krew menstruacyjna jest silnie natleniona. Jest najczystszym rodzajem krwi, zawierającym zdekodowane DNA. To tlen odszyfrowuje jego włókna i pozwala na zrekonstruowanie danych. Wasi naukowcy zajmują się obecnie trzecim włóknem DNA. Uczą się budować wstęgi DNA bazujące na świetle fotonów – pasma obecne w ciele, które my nazywamy włóknami szyfrowanymi światłem.

W waszych współczesnych religiach tajemnica krwi została całkowicie przeinaczona. Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad chrześcijańską komunią? Mówi się wam, abyście jedli ciało i pili krew Chrystusa. Jakie to ma znaczenie? Jeśli zostaliście wychowani w wierze chrześcijańskiej po wielokroć słyszeliście następujące słowa: “Oto jest moje ciało. Oto jest moja krew.” Rytuał ten został zniekształcony. Jedzenie ciała i picie krwi kojarzy się z kanibalizmem, a wywodzi się z pradawnego wpływu gadów, z którego nie zdołaliście się wyleczyć.

Nieszczęście tej planety polega na tym, że pospólstwo skłonne jest żarliwie bronić poglądów dotyczących czegoś, czego tak na prawdę nie rozumie. Jednakże era ignorancji dobiega końca. Wkraczacie w epokę kojącej wiedzy. Używając dźwięku poruszyliśmy kilka kluczowych strun, które mają znaczenie dla waszych umysłów. Jednakże na jeszcze innym poziomie istnieje język rozszyfrowywany przez wasze ciała, tak samo jak kręgi na polach uprawnych.

Chcemy tu dodać coś jeszcze. Księżyc wywiera wpływ na rytmy Ziemi. Kto zaprzeczy temu, że zostało to zaplanowane? Księżyc rządzi przypływami energii w waszych ciałach w taki sam sposób, w jaki kieruje przypływami na waszej planecie. Skoro księżyc ma wpływ na przypływy, oddziałuje także na przypływy w waszym ciele, na krew w nim zawartą, oraz na hormony obecne we krwi.

Na waszej planecie istnieją różne cykle, którym towarzyszą zmiany układów politycznych. Na Ziemi długo rządziła energia matriarchatu. Później energia patriarchatu przejęła władzę i zniszczyła wszystko, co wskazywało na przywództwo i mądrość kobiet. Ich mądrość przetrwała tylko w mitach i legendach, w których kobiety postrzegano jako kogoś, kto odczuwa życie i w nim uczestniczy. Dzięki procesowi narodzin, kobiety czuły się połączone z siecią istnienia.

Swego czasu siły pozaziemskiej inteligencji pracowały nad uaktywnieniem pierwiastków kobiecych. Robiły to z powodu kobiecej zdolności do dawania życia i odczuwania. To stąd wzięło się skojarzenie kobiet z księżycem. Księżyc wywierał na nie wpływ, przekazując program żeńskiej energii. Księżyc przypomina wielki komputer. Różne istoty i formy inteligencji mogą być jego właścicielami, albo mieć możliwość jego programowania. Pewne istoty zaprogramowały księżyc na cykl kobiecy. Pamięta się o tym, ponieważ był to czas pełen miłości i życzliwości. Potem, oczywiście, wszystko uległo zmianie.

Energia księżyca już od wieków przesyła na Ziemię elektromagnetyczne częstotliwości sprawiające, że DNA zachowuje podwójną wstęgę. Nie wściekajcie się o to na księżyc. To nie jego wina, on trudni się tylko nadawaniem programów. Księżyc zapisał w kobietach program rozrodu. Księżycowy cykl reprodukcji pozwala częściej poczynać dzieci niźli cykl słoneczny.

Zrozumcie, że to księżyc wyznacza program waszego rozmnażania. Jednakże jako gatunek możecie przejść do nowego cyklu prokreacji. Pomoże to wam uporać się z przeludnieniem, gwałtownie narastającym na waszej planecie. Istnieją obecnie obawy, że populacja Stanów Zjednoczonych podwoi się w bardzo krótkim czasie. Już teraz wszystko pęka w szwach. W ciągu kolejnych pięćdziesięciu lat księżyc przejdzie pod inne wpływy, a jego cykle odmienia cykle Ziemi. Wszystko ulegnie drastycznym przemianom. Do tej pory co miesiąc mogliście począć dziecko. Teraz wprowadzony zostanie inny eksperyment, w którym będzie to możliwe tylko raz do roku. Te zmiany wpłyną z kolei na cały kobiecy cykl. Zmieni się długość ciąży. Obecny system już się nie sprawdza; rozmnażacie się tak szybko, że moglibyście zniszczyć się nadprodukcją. Na obecnym etapie przeludnienia świata nie służy wam to, że zapłodnienie jest możliwe w każdym cyklu księżycowym.

Przez wiele wieków akuszerki uznawane były za największych wrogów religii chrześcijańskiej, ponieważ potrafiły złagodzić ból, opowiedzieć innym kobietom o tajemnicach ich ciał i znały się na ziołach, na uświęconej części Żyjącej Biblioteki. Religia chrześcijańska stała się bardzo patriarchalna, obawiała się Bogini i kobiet. Bała się, że moc kobiet odbierze władzę Kościołowi i mężczyznom.

Kwestia aborcji nie ma nic wspólnego z tym, czy możecie ją przeprowadzić, czy też nie. Została ona tak pomyślana, by odseparować ludzi od siebie i podać w wątpliwość żeńską energię. Jest to plan wymierzony przeciwko Bogini, celem osłabienia kobiet i zmuszenia ich, by myślały, że nie mają żadnego wyboru; lub, kiedy taki wybór jest możliwy, żeby myślały, iż wyjściem jest aborcja. Pewne plany zmierzają do tego, by kobiety przestały rozumieć własne ciała. W porządku. Nie stanowi to problemu, ponieważ każde z was wybiera sobie taką lekcję, jakiej musi się nauczyć. Możecie otworzyć serca i wysłać ludziom uzdrawiającą energię, zapraszając ich do uczestnictwa w stanie poszerzonej świadomości, nie możecie ich jednak zmusić, by się zmienili.

Energia Bogini porusza się bardzo szybko, gotowa do współpracy z tymi, którzy chcą pamiętać jej wezwanie. Poucza was, byście szanowali własne ciała, oraz Ziemię i waszą płciowość, ponieważ to dzięki niej wszyscy zostaliście stworzeni. Wiemy, że niektóre spośród tych idei wprawiają was w zakłopotanie i właśnie dlatego chcemy je poruszyć. Musicie zrozumieć całość waszych ciał i to, co trzeba zrobić. Pospieszcie się z tym. Pracujcie i bawcie się razem.

Kobiety, przebudźcie się, przeczytajcie instrukcje obsługi własnych ciał i odkryjcie, że posiadacie coś cennego. Mężczyźni, wy również posiadacie coś cennego, a owo coś, zwane ciałem, ma swoje cykle, rytmy i wzory. Może dokonywać cudownych rzeczy.
Ogromnym zniekształceniem waszej tożsamości jest myśl, że seks służy wyłącznie prokreacji. To śmieszne, że tego się właśnie uczy. Nikt nigdy nie musiał mieć dziecka, jeśli go nie chciał. Zacznijcie myśleć i odczuwać w kategoriach wpływu, jaki wywieracie na wszystkie funkcje swojego ciała, w tym także na mechanizm poczęcia. Możecie powiedzieć: “Wiem, że moje myśli i uczucia kontrolują funkcje mojego ciała. Mam na nie wpływ, a kiedy będę gotowa na to, żeby mieć dziecko, napełnię to energią. W innym przypadku nie jestem dostępna.” Dopuśćcie do siebie tę koncepcję. Ta myśl was wyzwoli.

Gdyby każda kobieta na planecie wiedziała jak wielką posiada moc, co waszym zdaniem zrobiłby patriarchat? Wieki temu pewnej wersji patriarchatu zagroziła moc kobiecości. Kobiety, aby ukryć swoją moc, zaprzeczyły samym sobie. Mężczyźni powiedzieli: “Dajcie nam szansę. Pozwólcie nam rządzić światem i zobaczyć jak to jest.” Żeńska siła odsunęła się na dalszy plan. Kobiety uwierzyły, że ich ciało jest przeklęte, a krwawienie to coś złego. Zwątpiły we własną wewnętrzną siłę życiową, i w to, że kiedykolwiek wywierały na nią jakiś wpływ.

Nie tylko kobiety znajdują się pod wpływem księżyca i są przezeń kontrolowane. Podobnie ma się sprawa z mężczyznami. Rodzicie się dzięki kobiecemu cyklowi, a proces ten zostaje utrwalony w waszych cyklach płciowych. Ponieważ księżyc kontroluje przypływy, a ciało ludzkie składa się w około 90% z wody, księżyc oddziaływuje także na przypływy wewnątrz waszych ciał. Również mężczyźni mogą odczuwać i wykorzystywać wahania poziomu swoich hormonów podczas gdy ich ciała poddają się swoim cyklom; mogą nauczyć się rozpoznawania subtelności męskich rytmów. Z powodu nieubłaganego nacisku wywieranego na mężczyzn, oraz z powodu sprawowanej nad nimi kontroli, ich cykle nie są równie łatwo dostrzegalne jak cykle kobiet, objawiające się zewnętrznymi symbolami, takimi jak krew. Męska wibracja nie jest spontaniczna i silnie wiąże się z posłuszeństwem. Posłuszeństwem wobec czego? Wobec idei, jakie mężczyźni przyjmują, nie czując, że owe idee czy przekonania są właściwe.

Proponujemy, by więcej mężczyzn zakwestionowało obecną władzę i powiedziało: “Nie zrobię tego. Niech to trafi szlag. Zrobię coś innego.” Męska wibracja jest obecnie popychana ku poszukiwaniu tej samej emocjonalnej wolności, co kobiety. Bez pomocy uczuć nie możecie odkryć, kim jesteście. Aby zrozumieć najgłębsze tajemnice, mężczyźni muszą zaprowadzić pomiędzy sobą pokój i pojąć, że ich emocje stanowią żeńską cząstkę nich samych.

Dla męskiej wibracji krew jest większą tajemnicą, ponieważ cała krew mężczyzny znajduje się w jego wnętrzu. Nie widuje jej i nie odczuwa każdego miesiąca, tak jak kobieta. Wojna jest jednym z wypaczeń spowodowanych przez patriarchat, który próbował dać mężczyznom moc krwi. Jednakże nie jest to taka sama krew. Jej rozlew wywoływany jest przez przemoc, przez niszczenie życia, przez okaleczanie i zabijanie. Emocje, czy uczucia, są przy tym sparaliżowane albo stłumione. Istnieje tylko jeden właściwy sposób, w jaki mężczyzna może posiąść moc krwi, a polega on na tym, że kobieta obdarzy go swoją krwią, podzieli się własnym eliksirem. Dokonać tego można na wiele sposobów. Jedna z oczywistych metod polega na spożywaniu przez mężczyznę warzyw i owoców wyhodowanych na krwi menstruacyjnej. Mężczyznę można także naznaczyć krwią menstruacyjną na karku, lub pod podeszwami stóp. Jego ciało wchłonie zawartą w niej wiedzę.

Mężczyźni będą potrzebowali kobiecej krwi, a kobiety będą pamiętały o Bogini w swoim wnętrzu i ucieleśniały boski pierwiastek. Pierwiastek ten nauczy was w jaki sposób stworzyć równowagę na planecie. Chcemy, by każda kobieta zrozumiała tajemnice swojego i ciała i podzieliła się nimi z odpowiednią wibracją męską, nie skrywając przed nią niczego. Niekiedy mężczyźni boją się krwi kobiet. Często mężczyzna ma opory przed stosunkiem płciowym z kobietą w czasie jej krwawienia. Kobieta z kolei może się obawiać, czy dla mężczyzny obecność krwi nie będzie czymś nieprzyjemnym. Jeśli seks w czasie krwawienia sprawia ci przyjemność, bez względu na to czy jesteś kobietą czy mężczyzną, gratulujemy ci, gdyż przezwyciężyłeś coś, co zapisano głęboko w twoim wnętrzu. Dzielisz się z kimś innym na głębokim poziomie połączenia komórkowego.

W trwałym związku uprawianie seksu w czasie miesiączki jest bardzo ważnym sposobem dzielenia krwi. Jest to pradawny rytuał i nie polecamy dzielenia się krwią menstruacyjną w przypadkowych kontaktach seksualnych. Jest to święty akt, który kryje w sobie wielką moc. Jak myślicie, dlaczego stanowił on takie tabu? Dlaczego przez wieki nie pozwalano wam poznać tajemnic krwi? Być może dlatego, że dzięki temu otworzyłyby się przed wami bramy wiedzy, którą bogowie chcieli przed wami ukryć. Krew zawiera archiwa doświadczeń pojedynczych ludzi, planet i gwiazd. Kiedy doświadczacie jej w seksualnym zjednoczeniu, zalewają was fale wiedzy, w większości przekraczającej waszą obecną zdolność pojmowania. Odszyfrowanie tej głębokiej wiedzy w waszych ciałach za pomocą krwi może zająć cale lata.

Męskim odpowiednikiem krwi menstruacyjnej jest, oczywiście, nasienie. Niczym komputerowe chipy, zawiera ono kody inteligencji pozwalające na rozwój świadomości. Obecnie rozwój świadomości mierzy się stopniem, do jakiego męska wibracja może zapamiętać i pojąć Boginię. Męskie nasienie decyduje o tym, czy dziecko będzie płci męskiej czy żeńskiej. Jajo zawsze pozostaje takie samo; decyzję podejmuje nasienie. Nasienie to historia Matki zakodowana w męskiej wibracji. Zawiera ono interpretację tego, w jaki sposób mężczyzna pamięta tę opowieść.

Czy możecie wyobrazić sobie, że nasienie jest w telepatyczny sposób połączone ze swoim właścicielem? Kiedy mężczyzna odbywa stosunek z kobietą w czasie jej miesiączki, nasienie może odgrywać rolę badacza i telepatycznie przekazywać mężczyźnie moc oraz wiedzę kobiety. Mężczyzna może uzyskać dostęp do pełnej tożsamości kobiety w czasie miesiączki. Kobiety, jeśli zamierzacie uprawiać seks w czasie miesiączki, musicie być przygotowane na to, by dzielić z waszym partnerem swoje najgłębsze tajemnice, dotyczące tego, kim jesteście. Musicie być gotowe na to, że wasz partner przejmie i podzieli waszą moc. Jest to najstarsze misterium. W sumeryjskich opowieściach bogowie Enlil i Enki dyskutowali o tym, w jaki sposób traktować poddanych im ludzi. Enki stanął po stronie ludzi i poprzez kobiety obdarzył ich rasę wiedzą płci. Enlil natomiast surowo zabronił przekazywania jej ludziom, obawiając się, że uczyni ich ona równymi bogom. Te same koncepcje i niewidzialne, komórkowe, podstawowe założenia odnoszą się także do współczesnej wersji historii stworzenia – do Adama i Ewy, węża i rajskiego ogrodu. Wiedza o życiu płciowym była darem Enki’ego, podczas gdy Enlil próbował manipulować ludźmi i podzielić ich tak, by nie zdołali poznać dzieł bogów.

W kobietach krew jest wibracją o kolorze czerwonym. W mężczyznach nasienie jest wibracją o kolorze białym. Zmieszana krew i nasienie stają się innym eliksirem. Największą herezją była do niedawna sama myśl o tym, że mężczyzna mógłby tknąć miesiączkującą kobietę, nie mówiąc już o współżyciu z nią, mieszaniu nasienia z jej krwią i smakowaniu tego eliksiru. Jednakże w pradawnych czasach, kiedy pojmowano energię Bogini i szanowano kobiety, mieszanina ta była uważana za napój nieśmiertelności dla mężczyzn. Mężczyźni rozumieli, że kiedy pili krew menstruacyjną, lub mieszali z nią swoje nasienie, zostawali ożywieni i zyskiwali nowe siły. Była to jedna z dróg wiodących ku nieśmiertelności.
Owi bogowie (nazywamy ich bogami w luźnym znaczeniu tego słowa, i przypuszczalnie lepiej byłoby nazywać ich bożkami) tak byli zakochani w energii Bogini, że chcieli pożreć moc znajdującą się w połączeniu nasienia i kobiecej krwi. Pamiętajcie, że nasienie zapładniające jajo nadal używa krwi i to na wiele różnych sposobów. Wszyscy macie to zapisane w swoim wnętrzu. Poruszamy ten temat, bo chcemy, żebyście o nim mówili.

Chcemy, byście pamiętali o mocy, jaka tkwi w waszych ciałach, i byście wynieśli je ponad to, co budzi w was uczucie wstydu. Zdajcie sobie sprawę z tego, że wiele rodzajów władzy odsunęło was całkowicie od możliwości zrozumienia waszych największych darów – sił życiowych białego nasienia i czerwonej krwi.

W micie opowiadającym o Rajskim Ogrodzie żeńskiej wibracji nadano imię Ewa. Nie była ona oczywiście pierwszą kobietą. Jest nią Bogini, stwarzająca życie. Później historię zmieniono, aby wyglądało na to, że to męska wibracja obdarzona była zdolnością tworzenia życia. W tej wersji stworzenia, kobieta powstała z żebra mężczyzny. To nieprawda. Bogini zawsze wie w jaki sposób tworzyć życie, ponieważ to Bogini ma w sobie krew.

Biblia opowiada historię Drzewa Życia i Drzewa Wiadomości. Drzewo Wiadomości daje dostęp do informacji. Praktyki i możliwości seksualne można porównać do Drzewa Wiadomości, do drzewa, z którego ludziom zakazano jeść. Zakazano im również korzystać z Drzewa Życia.

Czym jest Drzewo Życia? Wielu myśli, że jest ono czymś, co rodzi owoce. Mówi się, że zjadając taki owoc można osiągnąć nieśmiertelność. W dawnych czasach rozumiano, że owocem tym była krew Bogini. To był owoc Drzewa Życia. Pomyślcie o swoim ciele i układzie nerwowym jako o drzewie. Historia ta nie opowiada o owocach na drzewie, ale o owocach ciała – o wydzielinach i substancjach, które rzeczywiście są darami bogów. Przez wieki bogowie nie pozwalali wam zdobyć tej wiedzy.

Współżycie z kobietą w czasie jej krwawienia ma jedną z najwyższych wibracji ponieważ przekracza się wówczas bramy prowadzące do innych krain. Dzielić się krwią, to osiągać stan wyższej świadomości. Swego czasu rozumiano to i szanowano, ponieważ ludzie wiedzieli, co się działo. Pamiętajcie, że kiedyś największym wrogiem Chrześcijan były akuszerki, ponieważ pomagały kobietom zrozumieć ich ciała i pomagały podczas procesu narodzin. Kiedy akuszerki wyjęto spod prawa i wygnano, kobiety musiały chodzić do lekarzy mężczyzn, którym przez wieki nie pozwalano łagodzić bólu towarzyszącego porodowi. Czy wiecie dlaczego? Ponieważ stare prawa religijne mówiły, że kobiety muszą zostać ukarane za poszukiwanie wolności seksualnej. Prawo to zostało dosłownie przeniesione na pole medycyny. Dopiero w ostatnich stu latach kobietom pozwolono na pewnego rodzaju pomoc w czasie porodu, pomoc ta jednak jest patriarchalna i w wielu wypadkach nie oparta na ich wrodzonej wiedzy.

Brak zrozumienia mocy kobiet sprawił, że narosło wokół niej dużo strachu. Obawy przed tajemnicą kobiet muszą zostać rozwiane. Nadszedł czas partnerstwa; czas związków kobiet i mężczyzn.

Chcemy też porozmawiać o menopauzie. Wiele kobiet martwi fakt, że kiedy zaczynają rozumieć moc menstruacji, przestają krwawić. Jednakże również menopauza jest dla kobiet czasem wielkiej mocy. W pradawnych czasach stare kobiety szanowano za ich mądrość oraz za magię, i ten szacunek powraca. Menopauza wiąże się z wielkim przypływem energii; oznacza czas, kiedy kobieta jest w stanie objąć własną mądrość – swój związek z przodkami.
Kiedy kobieta przechodzi menopauzę, przeżywa coś w rodzaju przerwy. Jeśli potrafi utrzymać w sobie tę przerwę, coś się wewnątrz niej zmienia i zyskuje ona mądrość. Przez znaczną część minionych stuleci wierzono, że kiedy kobieta przestaje miesiączkować, trzeba się jej obawiać, ponieważ może teraz zachować krew i całą jej moc.

Większość kobiet około czterdziestki i niektóre kobiety po trzydziestce wydają na siebie wyrok śmierci, zaczynając napełniać energią proces starzenia. Odciąga się je od ich naturalnych cykli, a przez ich myśli, nienawiść i przeklinanie własnych ciał wytrącają z równowagi swoje ciała. Zupełnie nie rozumiecie menopauzy i tak samo nie rozumiecie krwawienia. Określa się je mianem przekleństwa, a wszyscy skłonni są akceptować takie poglądy. W menopauzie tkwi wielki dar. W tym okresie życia niczego się nie traci. Jest to czas ogromnych zysków i rozkwitu, całkowite przeciwieństwo tego, czego was nauczono.

Mężczyźni, którzy decydują się na wasektomię, często boją się swojej siły płciowej i uważają, że nie kontrolują własnego ciała. Wasektomia jest symbolem ich bezsilności – tego, że ich nasienie i ich penis nie robi tego, czego chcą. Strach przed nasieniem wywołuje strach przed ciałem. U mężczyzn, którzy poddali się wasektomii szybciej pojawiają się też kłopoty z prostatą, ponieważ zamknięcie przepływu spermy wywołuje zaburzenia w ich ciele. My nie polecamy wasektomii. Radzimy natomiast byście nauczyli się używać swoje ciało, zamiast potępiać jego funkcje i próbować je omijać. Bądźcie otwarci na uczucie zdziwienia, kiedy ponownie zaczniecie rozważać swoje przekonania dotyczące seksu.

Bogini posiada zdolność przenoszenia swoich tajemnic do krwi, ponieważ krew ma siłę tworzenia.

To dlatego kobiety krwawią i dlatego nie pozwalano im respektować owego krwawienia. Wszystkie te sprawy mają kluczowe znaczenie.

Chcemy, abyście jako ludzie weszli w głęboki związek z Matką Ziemią. W jaki sposób tego dokonać? Pierwotna praca Bogini łączyła się ze związkami międzyludzkimi. To właśnie dzięki nim się wzrasta. Nie zawsze rozwijacie się samotnie. Być może myślicie: “Kiedy jestem sam, mam ciszę i spokój. Wtedy mam więcej czasu na naukę, na pracę nad sobą i na wszystkie te rzeczy, na które mam ochotę.” Owszem, a przy okazji macie mnóstwo czasu na to, by uniknąć rozwoju, jaki zachodzi w związku międzyludzkim. Ważnym jest dla was wszystkich, byście żyli w związkach z innymi ludźmi. Potrzebujecie ich w miłości, partnerstwie, w interesach i w społecznościach, w rodzinie, jeśli nie we własnej, to w Świetlanej Rodzinie. Wszyscy niesiecie w swoich ciałach szyfry i wszyscy potrzebujecie siebie nawzajem.

Energia Bogini nie musi być czymś, co przyciągacie do siebie niczym słup światła. Kiedy wyobrażacie sobie, że światło wnika do waszego ciała i czakr, dosłownie otwieracie te obszary. Przyjmujecie pozycję, w której możecie dostrzec różnicę pomiędzy sobą, jako czymś zwartym, stałym, a istotą napełnioną przestrzenią i światłem. Siłą, która stoi za tym wszystkim jest Bogini. Nie musicie wchłaniać jej przez palce, przez oczy i kierować w głąb Ziemi – Bogini po prostu jest. Uświadomcie sobie jej witalność w najbardziej ożywczym ze wszystkich systemów, ponieważ Bogini daje i tworzy życie.

Żyć to znać Boginię. Poszukajcie tej siły w sobie i we wszystkim co was otacza. Powiedzcie: “Bogini, ukaż mi, kim jesteś. Pragnę cię poznać.” Kiedy większość z was uważała, że Najwyższy Stwórca jest personifikacją męskości, nie mieliście żadnego problemu. Teraz, kiedy macie przestawić się i myśleć o nim jako o kobiecie, niektórym z was nie może się to pomieścić w głowie. Życie bierze się z żeńskiej wibracji. Ewa nie powstała z żebra Adama. Opowieść ta miała za zadanie umacnianie męskiej wibracji, która rozpaczliwie potrzebowała jakiejś tożsamości w czasie walki z kulturą Bogini.

Poszukujemy równowagi. Rozglądając się dokoła dostrzeżecie, że jesteście mężczyznami i kobietami, a wszystkie opowieści o waszej tożsamości i kreacji splatają dla was prawdy dotyczące obu sił. Kiedy poszukujecie wewnętrznej równowagi pierwiastka żeńskiego i męskiego, ideałem byłoby, gdybyście przyciągnęli do siebie partnera, który w ten sam sposób znajdowałby się w stanie równowagi. Wewnętrzna równowaga oznacza, że jesteście swoim własnym źródłem, i że następnym waszym krokiem jest połączenie tego źródła z innym, aby poczuć się i stać się większym źródłem. Nie oznacza to, że koniecznie potrzebujecie męża, albo żony, jednakże naturalnym procesem jest dla was wspólne budowanie – łączenie waszych kluczy, jako aspektów męskich i żeńskich. Aspekty te odpowiadają aspektom fizjologicznym, które przenoszą was w obszary duchowe i uczuciowe.

Androgynia oznacza boski aspekt połączonych w jedno istot męskich i żeńskich. Każdy z was ma w sobie zmagazynowaną siłę życiową, zwaną kundalini, będącą wyrazem energii stworzenia. Jednak znaczna większość ludzi na tej planecie nie rozumie nawet, że jest w nich jakaś siła.

Idealna sytuacja w tym wszystkim polega na zachowaniu równowagi pomiędzy tym co męskie i żeńskie. Jako mężczyźni i kobiety macie w sobie życiową siłę kundalini. Ma ona własny, naturalny cykl, z ogromnymi skokami aktywności. Musicie w swoich ciałach zrobić miejsce dla tej siły życiowej po to, by spotkać energię Bogini i wywołać uzdrowienie, przemianę, oraz spełnienie. Energia ta porównywana jest do węża i zmagazynowana u podstawy kręgosłupa. Kiedy wąż wspina się na drzewo waszego kręgosłupa, jego energia rozchodzi się po całym ciele.

Nie możemy ruszyć z miejsca, ponieważ wy nie możecie się poruszyć, zaś wy nie możecie się poruszyć, ponieważ genetycznie was przebudowując zapobiegliśmy waszemu rozwojowi. Zrobiliśmy to, abyście nie posiedli możliwości równych naszym, i nie wykorzystali ich, aby przywłaszczyć sobie nasze prawa. Teraz, pół miliona lat później, stanęliśmy na rozdrożu. Wiemy, że popełniliśmy kolosalny błąd, o ile w ogóle można popełniać jakieś błędy.

Krótko mówiąc, odkryjecie swoją zdolność do tworzenia życia i swoją zdolność do bycia bogami. Przez czterdzieści lat wasi naukowcy udawali, że są bogami, tworząc życie w podziemnych laboratoriach, powracając niejako do dramatycznej lekcji Atlantydy. W sytuacji idealnej, pojawienie się Bogini ponownie ustali wartości moralne oraz wartość życia, ponieważ Bogini kocha swoje dzieci, w tym także gady, owady, ludzi-koty i wszystkie żywe istoty. Następnie będziemy was obserwować i zobaczymy, czy tworząc życie ograniczacie je. Czy będziecie się obawiać, że stworzone przez was życie okaże się lepsze od was? Czy będziecie chcieli zabronić stworzonemu przez siebie życiu kontaktów z Drzewem Wiadomości i Drzewem Życia? Czy też zachęcicie stworzone przez was istoty, wasze potomstwo – przyszłą rasę błękitnych dzieci – do wzrastania, poszukiwania i zmian, obdarowując je całą swoją wiedzą? Jeśli tak zrobicie, w rewanżu nauczą was wszystkiego.

Tworząc was nie zdawaliśmy sobie sprawy, że moglibyście nas czegokolwiek nauczyć.

Byliście niewolnikami; byliście górnikami wydobywającymi złoto. Niektórzy bogowie nadal tkwią w pułapce tej iluzji. Jednakże inni rozwijają się, a dzieje się tak dzięki tym z was, których posiano tu, na Ziemi, aby pomagali nam w tym doniosłym zadaniu.

Teraz musicie przenieść swoją pamięć do najgłębszych warstw Ziemi, do tych, którzy nie chcą pamiętać, do tych, którzy zostali tam uwięzieni przez genetyczne przemiany, zdawać by się mogło, że na zawsze. Wszyscy muszą zrozumieć dramatyzm tej historii i udzielić przebaczenia. Ożywienie Bogini przyniesie ogromne poczucie uzdrowienia.
Bogini, w swoim współczuciu, pozwala na wszystko.

Ogarniając energię Bogini w swoim wnętrzu, zrozumiecie i zaczniecie cenić życie, na nowo i głębiej pokochacie wszystko, co zostało stworzone. Ogarnięcie Bogini otworzy wam Żyjącą Bibliotekę i nauczy was tajemnic przechowywanych głęboko w łonie Matki Ziemi. Bo kimże jest Matka Ziemia, jeśli nie samą Boginią?

Ćwiczenie energetyczne

Wciągnij kilka głębokich oddechów, świadomie podążając za nimi do wnętrza i na zewnątrz swojego ciała. Wciągając oddech wyobraź sobie, jak twoje płuca wypełniają się powietrzem przesyconym tlenem, wirującym niczym molekuły światła. Wyobraź sobie, że twoje płuca wchłaniają te cząsteczki i wysyłają do twojego układu krążenia falę światła, napełniając energią całe ciało. Oczyma wyobraźni ujrzyj siebie u podstawy własnego kręgosłupa. Wyobraź sobie tę okolicę, oraz cały swój układ kostny wypełniony światłem. Patrząc z zewnątrz zobacz siebie jako istotę mikroskopijnych rozmiarów.

Teraz wyobraź sobie wejście do mrocznej i tajemniczej . jaskini u podstawy własnego kręgosłupa. Idź odważnie naprzód, oraz dalej i dalej w głąb jaskini. Wiesz, że zamieszkuje w niej ogromny wąż. Poczuj, jak stawiasz kolejne kroki. W jaskini panuje całkowita ciemność. Czujesz mrowienie, jeżą się włoski na twoim ciele. Twoja jaskinia mocy wciąga cię do swego wnętrza.

Wyobraź sobie ogromnego węża. Wydaje z siebie przeciągły syk, a jego oczy wyglądają w mroku jak zielone okruchy żaru. Wyobraź sobie, że wąż rozwiera paszczę. Niczym jaśniejąca blaskiem postać wchodzisz w paszczę gada. Zagłębiając się w paszczę węża, który jest kolejną jaskinią w twoim wnętrzu, poczuj, czym jest wejście do samego rdzenia własnej twórczej energii.

Teraz przejdź do brzucha węża. Wąż jest Boginią Matką. Przejdź przez jej jelita do okolicy rozrodczej i sam stań się jajem, przypominającym kulę światła. Z tej mrocznej jaskini, silą swojego zamiaru i woli, wypchnij na zewnątrz węża, mającego legowisko mocy w twojej pierwszej czakrze. Poczuj jak zaczyna się zwijać i uwalniać swoją moc. Poczuj jak lśnią i prześlizgują się jego łuski, jak wąż zwija się w spiralę, a potem rozwija i podnosi się od podstawy twojego kręgosłupa.

Poczuj teraz, jak wąż się wspina. Poczuj narastanie jego energii. Poczuj, jak twoja kundalini powstaje, przesuwa się ku górze w twoim ciele i wydostaje się z głowy. Poczuj, jak owa energia wznosi cię do góry, łącząc cię z siecią istnienia. Spróbuj przywołać tę energię i wyobraź sobie jak płynie w górę twojego kręgosłupa – wąż twojej kundalini, pasja życia, która jest twoją wersją życiowej siły istnienia – silą, dzięki której możesz czuć więź i tworzyć. Żądaj należnego ci dziedzictwa i czuj uniesienie.

Plejadienie w ZIEMII ZWIASTUNÓW ŚWITU za pośrednictwem Barbary Marciniak.

http://publicdisorder.wordpress.com/2011/07/06/ziemia-zwiastunow-switu-plejadian-barbara-marciniak-e-book/

Autor: Livia Ether

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

3 myśli na temat “OŻYWIENIE BOGINI”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s