Teraz SYRIA

༺♥༻

Witajcie kochani. Ostatni tydzień był dla mnie pod pewnymi względami bardzo, bardzo intensywny, choć nie czuję się teraz na siłach o tym pisać.. Tej nocy na powierzchnię świadomości wypłynęła pewna stara legenda, a także Mgły.. Mgły Avalonu.. Odpowiem wkrótce na Wasze komentarze, a póki co tekst, który przed chwilką zauważyłam na poczcie i który dodaję na bloga ponieważ ładnie ze mną rezonuje

5736109711_f03980daea_z

SYRIA

Są sprawy, które powinny być dla nas jasne, abyśmy wzięli do nich właściwy dystans i uzyskali mądrość Ducha. Historia tej cywilizacji opiera się na manipulacjach ludzi posiadających władzę, na stwarzaniu dogodnych warunków dla przeprowadzenia swoich planów. Działo się to zawsze, lecz stało się to bardzo widoczne w ciągu ostatnich stu lat.
Nowy czas który nadchodzi szybkimi krokami ujawnia wszystko co ukryte, nie tylko w sferze duchowości, energii, ale i spraw ziemskich, historii, a dzięki internetowi staje się publiczne. Choćby prawdziwe- ziemskie przyczyny obu wojen światowych, konfliktów zbrojnych, czy spektakularne, szyte grubymi nićmi ataki na WTC – 11.09.2001 , czy moskiewski teatr w Dubrowce 23.10.2002, a teraz Egipt, kreowanie Islamu na wroga świata, czy ostatnio Syria. Każdy konflikt prowokowany jest przez siły zewnętrze, które umiejętnie wkradają się w „interes narodu” , nie są zainteresowane ilością ofiar lecz zyskami -sprzedaż broni, bogactwa naturalne, władza itd. Syria – następny sztucznie stworzony konflikt, aby skłócić naród i pokazać opinii publicznej konieczność interwencji wielkiego brata. Z poziomu ziemskiego prowokacyjne działania rządu USA i NIEMIEC, bo przecież nie narodów , są tak widoczne, że aż przychodzi pytanie – czemu to służy? Dlaczego te wszystkie manipulacje są tak czytelne? Przecież tworzą je prawdziwi „mistrzowie” prowokacji. Odpowiedź znajdziemy w duchowości, czyli poza światem widzialnym. Nasza wcześniejsza świadomość globalna nie „wychwytywała” prawdziwych ziemskich przyczyn tego co się wydarzało, król, władca – miał interes, najczęściej były to grupy ludzi, a naród, obywatele, mężczyźni ….szli na pewną śmierć w imię jakiś ideałów, które były tylko przykrywką do faktycznych interesów rządzących. Nie widzieliśmy tego, nie rozumieliśmy, a przecież chodzi o ewolucję świadomości. Dlatego też konflikty zaczęły przybierać na sile, coraz więcej ofiar, okrucieństwa, coraz większy zasięg, a dzieje się to ABYŚMY wzrośli. Paradoks ? Nie. Manipulacja narasta, aż staje się całkiem widoczna. Nie dlatego, że grupy te słabną, lecz dlatego, że nasza świadomość wzrasta, aby to zobaczyć, zrozumieć i podjąć właściwe działania- już nie z poziomu amoku, nieświadomości, ideologii, wzorców lecz z MĄDROŚCI i WYŻSZEJ ŚWIADOMOŚCI. Może przykład: nauczyciel pisze na tablicy działanie 5x 6 = 42, aby sprowokować ucznia do wyrażenia swej mądrości. Wie, że napisał nieprawdę, ale czy uczeń odważy się to zakwestionować. Kiedyś uczeń nie znał wyniku, godził się z tym co napisał nauczyciel, dziś już wie, że jest tam błąd, ale czy odważy się sprzeciwić i wyrazi swoje zdanie? Jeszcze niedawno, szliśmy, całe narody na śmierć w słusznej sprawie, dziś wielu z nas wie, że to nie jest właściwy kierunek, ani prawdziwe dobro ogółu. Narastająca eskalacja upadku, nie ma doprowadzić do zagłady ……..lecz całkowitego przebudzenia i podjęcia właściwych, opartych na miłości i mądrości działań.
W sprawie ataku USA na Syrię – Wielka Brytania mówi – nie weźmiemy udziału , naród niemiecki mówi –nie, co zrobią inni. To co się dzieje prowokuje nas DO …..przebudzenia MĄDROŚCI, w której dobro planety, danego kraju, ludzkości ważniejsze jest od prywatnych interesów. Wszyscy jesteśmy JEDNYM ISTNIENIEM, które zechciało być wieloma małymi iskierkami światła, wszyscy pracujemy dla siebie wzajemnie, aby …DOROSNĄĆ w ŚWIADOMOŚCI, tak jak człowiek powinien dorosnąć po okresie bycia nastolatkiem, gdzie hormony i emocje, dominują nad mądrością. Nie ma zła, lecz rola, którą muszą odegrać niektóre cząsteczki światła, aby inne mogły przebudzić swą wartość, moc, jedność, mądrość. Są kołem napędowym, które pędzi coraz szybciej , aby „zdusić nas” i przymusić DO ……WYPOWIEDZENIA …….- DOŚĆ STARYCH PRAWD. To przebudzenie nie oznacza uznania – jesteś zły – lecz …..DZIĘKUJĘ , że mnie zbudziłeś ,dzięki tobie…….mogę teraz powiedzieć – nie idę na żadną wojnę , widzę nieprawidłowości, broni chemicznej nie użył żaden Syryjczyk, lecz najemnicy udający interes jednej ze stron. Czas to zakończyć …mówię NIE dla jakichkolwiek działań zbrojnych. Bez ocen, nienawiści, lęku, lecz z mądrością procesu, który się dzieje. Dalej……jeśli każdy z nas zrozumie mechanizm świata dualnego, z tego co nas rozdzielało DOBRO i ZŁO, stworzymy jedność –EWOLUCJĘ , w której nie ma JA I ZEWNĘTRZNOŚĆ, lecz JEDNO w obrębie, którego JEDNO podzielone na mała ja służy sobie wzajemnie dla WZROSTU ŚWIADOMOŚCI .

30 sierpnia 13:15

Elen Elijah
epokaserca.pl

***

p.s chciałam w tagu wpisać Syrię, a wyskoczyli mi Syrianie.. hmm….. Livia

***

‚a syrian child drew her mother’

༺♥༻

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

5 thoughts on “Teraz SYRIA”

  1. Gdyby każda kobieta dokonałaby wyboru świata bez wojny czyli wybrałaby świat pokoju i harmonii, i wyraziła to do swojego partnera,męża, ojca, brata, syna – mężczyzny:
   – WYBIERAM ŚWIAT POKOJU I HARMONII,
   – nie będę zasilać świata walki,
   – koniec wojen
   i konsekwentnie podążyła za tą decyzją, to całkiem prawdopodobne, że wojny na Ziemi skończyłyby się. Mężczyźni potrzebują nawet w tej sprawie wsparcia kobiet.

   WYBRAŁAM ŚWIAT POKOJU I HARMONII.

   p.s. Wyobrażacie sobie polityka, który chce wojny, a żona mówi mu, że jeśli będzie popierał wojnę, to ona w takim razie od niego odejdzie, a każda inna kobieta: matka, siostra, córka ( a może nawet i kochanka – jeśli jeszcze taką by miał) powiedziałaby mu to samo? 😀

   Polubienie

 1. „wszyscy powinniśmy powiedzieć jednym głosem ..dziękuję nie idę na żadną wojnę „

  zgadza się Alteo, tyle, że niektórych wojna i przemoc po prostu kręci…

  „Wyobrażacie sobie polityka, który chce wojny, a żona mówi mu, że jeśli będzie popierał wojnę, to ona w takim razie od niego odejdzie, a każda inna kobieta: matka, siostra, córka ( a może nawet i kochanka – jeśli jeszcze taką by miał) powiedziałaby mu to samo? :-D”

  no właśnie:) zauważyłam bardzo ciekawy obrazek na FB, ale teraz nie mogę się tam dostać, a chętnie bym go tutaj umieściła, bo pasuje do tego co napisałaś.. przypomniała mi się też MAHABHARATA i przemowa królowej Kunti, ale.. niestety zachęcającej do wojny na polu KURUKSHETRA (:

  chciałam tez dodać jakieś zdjęcie z Syrii do notki, ale niestety większość jest dla mnie zbyt wstrzasająca… choćby fotografia powieszonego dziecka.. zamieściłam inne, bardzo wymowne moim zdaniem, a to jeszcze jedno: http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02036/crying-children_2036765i.jpg choć być może są Serca, których takie widoki nie poruszają (: dodam, że to ostatnie zdjęcie skojarzyło mi się właśnie z KURUKSHETRĄ……………..

  Polubienie

 2. Troszkę jednak mnie zaniepokoiła Twoja Nowa Tapeta Liviu może ta maska Anymous z boku i napis I AM FREE w obliczu mozliwego konfliktu w Syrii, chociaż moim zdaniem do 9 września do czasu kiedy Kongres Amerykański nie wróci z wakacji do ataku nie dojdzie a potem…prawdopodobnie też nie.

  Polubienie

  1. Spokojnie Dawidzie 🙂 To tylko taki mój przekaz skierowany do pewnej konkretnej osoby zaglądającej na mojego bloga, choć właściwie już mogę go zmienić, bo sprawa na szczęście się wyjaśniła, a pewne szokujące informacje które znalazłam tej nocy nad samym ranem okazały się być jak zły SEN… Do usłyszenia 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s