Astralna infekcja

treborok

Według magazynu «SA Scientific Journal”, grupa naukowców z Uniwersytetu w Kapsztadzie dokonał sensacyjnego odkrycia. Otrzymała potwierdzenie, że nasze umysły opanowały istoty astralne! Znaczenie tego odkrycia jest na tyle doniosłe, że wszystkie badania powiązane ze studiowaniem tego oddziaływania zostały utajnione, jak również podjęto próby usunięcia wszystkich wcześniejszych publikacji, które informowały o tym!

Opinii publicznej znana jest od dawna metoda małżeństwa Kirlian, którzy jako pierwsi wykonali zdjęcia pól wokół obiektów biologicznych. Badacze, zajmujący się studiowaniem zjawisk paranormalnych, kojarzą te pola z aurą obiektów. W różnych publikacjach, od popularnonaukowych do poważnych prac o tej tematyce można znaleźć wiele zdjęć wspomnianych pól uzyskanych metodą Kirlianowską i pozwalających zaobserwować w nich dynamikę. Istnieje dość duża liczba poważnych badań potwierdzających współzależność dynamiki tych pól z psychofizjologicznym stanem człowieka.

Operatorzy umysłu 2013 PL HD (Anyfiles)

——-

CAŁOŚĆ

—–

ARCHONCI

———————————–

View original post

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

1 thought on “Astralna infekcja”

  1. Temat ten był też dyskutowany na Kodzie Czasu przy okazji częstotliwości Solfeggio
    http://kodczasu.pl/viewtopic.php?t=2910
    Ciekawe jak to Wszystko synchronicznie działa bo na długo przed piątym września była dyskusja że trzeba bardzo uważać przy wszystkich OBE i głębokiej hipnozie i przy metodzie synchronizacji pólkul mózgowych jak i przy wszystkich technikach doskonalenia umysłu.Wyobraxmy sobie że granice naszego ciała to brzeg morza albo nawet oceanu dopóki świadomie w niego nie wejdziesz jesteś suchy.Co prawda może się zdarzyć atak astralny w czasie snu , jeśli jednak jesteś czysty ten atak krzywdy Ci nie zrobi.Poza tym trzeba wydać „przyzwolenie”.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s