Czy Słowianie to lud DRACO?

image_t6

margo0307 Listopad 20, 2013 o 21:18 pisze:

„Poniżej fragment wywiadu z Angielską Milab o pseudonimie “Angelia Cardwell”. Jest ona jednym z najważniejszych MILAB-ów, jakie kiedykolwiek się ujawniły. W tym wywiadzie Angelia dostarcza informacji dotyczących różnych zagadnień…”

Wywiad z Angelią Cardwell – Angielską MILAB

w dalszej czesci Margo wspomina o rasie DRACO

nnka.wordpress.com/2013/11/17/wiara-milosc-nadzieja-2/#comment-23452

a to cyt z komentarza Ktosia będący odpowiedzią na jej komentarz:

Lud Draco – Słowianie

uważasz się za potwora jakim Cię ci wszyscy “expose” malują?

nnka.wordpress.com/2013/11/17/wiara-milosc-nadzieja-2/#comment-23457

LiViA

Słowianie jako lud Draco? ok.. a jak to sie ma do tego pytania ktore zamiescilam tutaj:

Wczoraj poprzez blog Treboroka trafilam na przekaz Cobry z maja ubieglego roku o Upadku Archontow, ale teraz zauważyłam ciekawy komentarz pod nim:

Mam pytanie:

czemu mapka ukazująca inwazję Archontów, pokrywa się z mapą ukazującą ekspansję haplogrupy R1a1, czyli nas – Słowian?

IE_expansion

Rzeczywiście.. dobre pytanie, dlaczego w przekazie Cobry o ‚Upadku Archontow’:

http://2012portal.blogspot.co.uk/2012/05/fall-of-archons-normal-0.html

znalazła się własnie ta mapka

???

😉

Haplogrupa R1a1 (Y-DNA)

R1a1 (M17) – w genetyce haplogrupa występująca w męskim chromosomie Y. W Europie występuje najczęściej wśród ludów słowiańskich….’

‚Ten, u kogo po raz pierwszy wystąpiła haplogrupa R1a1, jest w 100% praojcem każdego mężczyzny, który posiada R1a1. R1a1 powstała w ewolucji ludzi tylko jeden raz u tylko jednego człowieka. Wszyscy posiadacze R1a1 to jego potomkowie w linii ojcowskiej.’

http://pl.wikipedia.org/wiki/Haplogrupa_R1a1_%28Y-DNA%29

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/11/08/upadek-archontow-a-slowianie/

?

Ze strony Ozyrys (jak ja zartobliwie okreslilam – dajacej sobie w kanal ANU;) nie doczekalam sie odpowiedzi, a szkoda, bo ponoc odkryla cos ciekawego w zwiazku z tymi Archontami

???

No i oczywiscie powraca w ten sposob temat ŚLĘŻY, ślężańskich gadów, zapisów które tam ujrzałam (i nie tylko ja), a przy okazji zwiazanego scisle z Ślężą KRASKOWA… a także Ślężańskiej MACIERZY… Odsyłam też do wielu ciekawych notek na blogu Margo0307, w których mowa o ŚLĘŻY w oparciu o odczyt fresków z Kaplicy Sykstyńskiej, czyli tzw. Kod Michała Anioła:

margo0307.wordpress.com/?s=%C5%9Al%C4%99%C5%BCa

to tylko kilka wybranych fragmentów:

Współcześnie, neurolodzy dostrzegli w scenie stworzenia Adama, dokładne odwzorowanie ludzkiego mózgu, ale to Polakom udało się odszyfrować pełny przekaz Michała Anioła, ponieważ właśnie w masywie Ślęży (na terenie Polski), znajduje się jedna z kolebek ludzkości. Wiedza zawarta jest w każdym geście, każdej kresce, każdym kolorze namalowanym przez Michała Anioła. Nic nie jest przypadkowe. Freski zawierają precyzyjne informacje na temat elektromagnetycznej budowy człowieka i wszechświata.

Przesłanie Michała Anioła przez wieki próbowali rozszyfrować kabaliści, jednak bezskutecznie, ponieważ osnową tej wiedzy są języki słowiańskie, nie zaś hebrajskie.

margo0307.wordpress.com/2013/05/16/przekaz-michala-aniola/

Buonarotti przekazuje nam, że kształt w tle symbolizuje górę… Ślężę –  z której rozpoczynały w każdym cyklu swoją wędrówkę plemiona słowiańskie –  niosące 12 praw i 12 energii przestrzennych myślą – dźwiękiem.

Przesłaniająca go biała kotara oznacza biel (plazmę) pochodzącą z Jedni. Góra Ślęża symbolizuje Świadomość Jedni… Abl symbolizuje świadomość wewnetrzną… Ain symbolizuje świadomość zewnętrzną…

margo0307.wordpress.com/2013/07/22/dawid-i-goliat/

Zadałam Margo na jej blogu pytanie o to, czy oprócz Polaków ktoś jeszcze uważa, że Michał Anioł zawarł w tych freskach przesłanie dotyczące Ślęży? I skąd ta pewność, że Buonarotti przekazuje nam iż kształt w tle symbolizuje górę… Ślężę???

a to jeszcze kilka wykresow, ktore tu pasuja..

 

zrodlo obrazkow: link. niektore sa autorstwa Stewarda Swerdlowa, ale nie wiem czy wszystkie…

dodane 24 listopada:

Historia wg Swerdlow’a

Początki, a raczej kolebka ludzkości tj. forma humanoidalna rasy ludzkiej to Lyra. Miliony lat temu najechala ją agresywna cywilizacja gadzia, zwana Reptylianie pochodząca  z systemu gwiezdnego Draco. Kim są owe gadzie kreatury?

ripsonar.wordpress.com/2012/12/20/stewart-swerdlow/

i w tym momencie odsyłam do notki poświęconej LIRZE:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/11/19/lira/

UPDATE

15 july 2015

dodam tylko, ze osobiscie nie uwazam Swerdlowa za najlepsze zrodlo informacji, choc fakt, ze te akurat informacje sa jak najbardziej ciekawe i w jakims stopniu calkiem zgodne z prawda.. chocby cytat dotyczacy LIRY jako kolebki ludzkiej rasy i inwazji ze strony agresywnych DRACO.. postaram sie jednak zrobic maly update w tym temacie, a poki co, co nieco doszlo w komentarzach..

cdn…

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

21 myśli na temat “Czy Słowianie to lud DRACO?”

 1. Trakowie = Drakowie = Drakonowie = Drawenowie (I1 oraz I2) = Drako-Wenedowie (R1a1+ I2) = Scytowie-Skołoci/Prasłowianie. Słynni Dardanowie (Dar-Danowie) z Iliady i greckich podań. Dawanowie/Drakowie/Drewianie (Drzewy Lud – Staroeuropejski I2 – Darowie/Dorowie – D’ARYJczycy). Jedno z plemion znane jako Dakhowie – razem z Parnami stworzyło Persję Achemenidów. To Jeden z 9 ludów Atlantydów. Ludy spod znaku Smoka – Drakona – Węża Wodnego i Żmija – Węża Słonecznego Pierzastego Ognistego (RaRAha). Dzisiaj różni zachodni propagandyści i siewcy fałszu przedstawiają Ludy Smoka i Żmija jako Reptilów i pokazują w internecie mapy zasięgu Reptilian (Smoko-Węży) zgodne z mapami zasięgu R1a1. Jest to oczywisty dalszy ciąg propagandy Antysłowiańskiej uprawianej przez Semitów.

  Ten film o odkryciach w grobowcu trackim pokazuje naocznie to o czym piszę w Księdze Ruty – Grupa Ludów Drakońskich i Wężów-Wędów (D’Arskich i Skołockich) w Nowej Kolibie Naddunajskiej. Ten grobowiec jest z okresu kiedy Drakowie-Odrakowie-Odrysowie (tak znad rzeki Odry) rządzili całą Wielką Scytią – Sistanem. według Herodota Trakowie nioczym się nie óżnili od Scytów ich armia była wyposażona tak samo jak scytyjska i takim samym sposobem walczyli. Wnioski są proste do wyciągnięcia. Grecy widzieli ich jako najpotężniejszy lud Ziemi, ale podzielony na tyle plemion, że nie zdolny do wspólnego działania, gdyby nie to nakryli by – według Herodota – Grecję czapkami.

  Imię władcy to Seutu, a nie Seutus jak się tłumaczy na grekę, zamiast po scyto-słowiańsku. Pochodzi to od Zełt – Złot, Zełtł (Sełtu) – Załat-Złoty lub Sełtu – Ślący (Złototlący – Seł-Tł),jak w “Złat-Złatys” gdzie złoty znaczy jednocześnie Ślący. Zobaczcie w Księdze Ruty. Trzy Amfory z połamanym WIEŃCEM – trzy gałązki Wiergu – Trzech Duszyczek w trzech dzbanach zamknięte ze zmarłym.
  http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/16/odczytaniu-napisow-etruskich-przez-tadeusza-wolanskiego/#comment-49866

  Polubienie

  1. „Drzewy Lud”

   „To Jeden z 9 ludów Atlantydów. Ludy spod znaku Smoka – Drakona – Węża Wodnego i Żmija – Węża Słonecznego Pierzastego Ognistego (RaRAha).”

   bardzo ciekawe Mezamirze 🙂

   „Dzisiaj różni zachodni propagandyści i siewcy fałszu przedstawiają Ludy Smoka i Żmija jako Reptilów i pokazują w internecie mapy zasięgu Reptilian (Smoko-Węży) zgodne z mapami zasięgu R1a1. Jest to oczywisty dalszy ciąg propagandy Antysłowiańskiej uprawianej przez Semitów.”

   dlatego notka ta jest właśnie po to aby uzyskać przynajmniej troszkę wyjaśnień… zwłaszcza od osób, które twierdzą, że dużo wiedzą… a jak przychodzi co do czego to.. najzwyczajniej nie powiedzą 😉

   Polubienie

 2. btw.

  The Murder of Khris Neal

  Khristan Jade Neal 1976 – 2013
  clandestineragerevealed.wordpress.com

  By Miranda Kelley – duncanofinioan.com
  Khris Neal was a friend of ours and a fellow blogger. Until now, we have not publicly talked about the circumstances of his death and the things we know, as well as the things we discovered upon further investigation.

  http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/2013/11/the-murder-of-khris-neal.html

  I love You Khris ❤

  o MILABIE uslyszalam po raz pierwszy z jakis rok temu od Michaeli… i teraz do mnie dotarlo, ze moze nie przez przypadek zeszly sie ze soba w jednej notce – watek MILAB i ŚLĘŻY…

  Polubienie

 3. Napisałam komentarz, ale znikł.
  Spróbuję go odtworzyć 🙂

  „Góra Ślęża symbolizuje Świadomość Jedni… Abl symbolizuje świadomość wewnetrzną… Ain symbolizuje świadomość zewnętrzną…”

  1. No to zebrałam informacje z notki Margo i komentarzy pod notką… http://margo0307.wordpress.com/2013/07/22/dawid-i-goliat/

  Ain – niebieski brat… {Kain, co zabił Abla} albo… {według Livii Ether z kaszubskiego: Ain – Anioł}

  Abl – szmaragdowy brat … {Abel, co został zabity przez Kaina } albo {według Livii Ether z kaszubskiego – Abl – Diabeł}

  Anioł uciął głowę Diabłu… hmmm… ciekawe.

  Ain – niebieski brat – symbolizuje świadomość zewnętrzną… Niebieski brat wcielał w działanie świadomość zewnętrzną..

  Abl – szmaragdowy brat …symbolizuje świadomość wewnętrzną…Szmaragdowy brat zbierał wiedzę świadomość wewnętrzną.

  Zatem Anioł- Ain – niebieski odciął głowę bratu szmaragdowemu czyli odciął świadomość wewnętrzną… i możliwość „zbierania wiedzy”…

  Szmaragdowy miał „zbierać” wiedzę, a Niebieski ją „wcielać”… Powinni współpracować ze sobą…
  Więc musiała być jakaś wiedza, która mogła być „wcielona”…(świadomość zewnętrzna – wiedza zewnętrzna) i musiała być taka, która była zbierana (poszerzała świadomość wewnętrzną)… Pojawiał się „zamysł”, był „wcielany” (przez świadomość zewnętrzną), a poprzez doświadczenie następowało rozpoznanie (poszerzenie świadomości wewnętrznej), zrozumienie i wyciągnięcie „wniosków”. ?

  2.
  Livia Ether:
  http://margo0307.wordpress.com/2013/07/22/dawid-i-goliat/#comment-152
  „Ciekawa też jestem jak się ma “mój” Szmaragdowy Strażnik do tej historii o Ainie i Ablu… Kilka dni temu napisałam o nim w notce pt Lemuria 52, że przypomniałam sobie jak ktoś rzuca na niego czar… Czy to się może wiązać właśnie z tym ścięciem głowy Ablowi przez Aina??”

  Rzucenie czaru na Szmaragdowego Strażnika… Kojarzy mi się… z zatrzymaniem ‚Kwiatu Życia w stałej formie’… i uśpieniem wewnętrznej świadomości, która może być poszerzana, wzbogacana zrozumieniem i wyciąganiem wniosków…

  3.
  http://tonalinagual.blogspot.com/2013/07/zielone-niebieskie-i-turkusoweistoty.html
  Najpierw miałam sen – wizję o Zielonkawych Tabliczkach… dostałam je z oceanu czyli jakby z kosmicznego Źródła…
  http://tonalinagual-sny.blogspot.com/2009/12/o-zielonych-szklanych-tabliczkach.html
  Ta wiedza pochodzi z WEWNĄTRZ…

  Potem o Niebieskiej Istocie…
  To by się zgadzało, że niebieski wcielał, bo ta Niebieska Istota „wstrzykiwała” we mnie nową wiedzę… To wiedza z ZEWNĄTRZ…

  4.
  cyt. z notki Margo:
  “Wcześniej ciała ludzkie miały być wieczne albo długowieczne – do momentu kiedy Ain zabił Abla.
  Od tego momentu świadomość Abla oddzieliła się od swojej duszy niosącej prawa.”

  Oddzielona została „wewnętrzna świadomość” istot ludzkich co uniemożliwiło poszerzanie jej przez zdobytą wiedzę przez doświadczenie.

  Przebudzenie Szmaragdowego Strażnika spowodowało gwałtowne przebudzenie wewnętrznej świadomości…
  Bo wcześniej doświadczaliśmy, ale nie wiedzieliśmy po co? żeby coś zasilać energią np. emocji? A sami byliśmy zasilani energią pewnych systemowych wzorców myślowych… ???

  I nasze doświadczenia ze studnią
  I wylew energii w mojej wizji 23.grudnia…

  5.
  http://tonalinagual.blogspot.com/2013/07/zielone-niebieskie-i-turkusoweistoty.html
  25.lipca 2013
  (…)
  Miałam cudowną noc. Nie spałam, trochę się przespałam, śniłam i długo byłam w świadomym stanie na granicy śnienia i jawy… Byłam w takim stanie zrozumienia, połączenia… sama nie wiem, jak to nazwać. Taka wiedza, takie zrozumienie, tyle rzeczy widziałam, że… jestem… to nie tylko „wiedza”, lecz wiedza z jednoczesnym doświadczeniem tego… W każdym razie trudno opisać teraz.

  p.s.
  Wczoraj wrócił do mnie temat Apolloniusza z Tiany. Mam taką intuicję, że on „przeprogramowywał” i „plombował” różne święte miejsca, w Polsce też, np. Wawel i Ślężę, bo się zaczęła uaktywniać „wewnętrzna świadomość”… i pewnie był on z Białego Bractwa 😉

  p.s.2
  A propos Ślęży… Tych świętych gór i miejsc na Ziemi może być znacznie więcej. W artach przedstawianych przez Margo były opisy różnych zadań, które miały różne narody…. Możliwe, że coś w tym jest…

  p.s.3
  I dziwna myśl właśnie mi przyszła: Góry na płaskich terenach zastępowano piramidami… ale czy nie po to, by…
  Liviu Ether, ty przecież widziałaś na przykład „zbiornik dusz”… ?

  I cmentarze… współczesne „zbiorniki dusz”… A kiedyś palono ciała. W Tybecie też… po pewnym czasie od śmierci, po odprowadzeniu duszy tam, gdzie miała pójść…

  Polubienie

 4. Szmaragdowy… 🙂

  Right: To Love
  Location: the Heart center
  Purpose: Love and Balance
  Aspects: Compassion, Acceptance, Forgiveness
  Element: Air
  Color: Green
  Sound: Yam
  Affirmation: I love myself and others unconditionally

  Niebieski… 🙂

  Right: To Speak and Hear
  Location: Throat
  Purpose: Communication and Speech
  Aspects: Self-expression, creativity,
  Element: Ether
  Color: Sky blue
  Sound: Ham
  Affirmation: I communicate and express myself clearly and easily

  😀

  Polubienie

  1. Right: To See
   Location: Third Eye
   Purpose: Intuition
   Aspects: Imagination, Knowing and Seeing, Intuition
   Element: Light
   Color: Indigo
   Sound: Om
   Affirmation: I receive my vision with clarity and focus

   Right: To Know
   Location: Above the head
   Purpose: Knowing Who we Are
   Aspects: Unity, Oneness, Connection
   Element: Thought
   Color: Violet
   Sound: Om
   Affirmation: I am One with All Creation

   😀

   Polubienie

 5. Zauważyłam, że moja notka wzbudza coraz większe kontrowersje, ale przecież to nie ja nazwałam Słowian ludem DRACO i SZATANA przy okazji:

  Listopad 21, 2013 o 14:03
  Ktoś pisze:

  Chce powiedzieć iż SMOK czyli szatan z bibli to Słowianie.

  http://nnka.wordpress.com/2013/11/17/wiara-milosc-nadzieja-2/#comment-23477

  Chce także powiedzieć iż “wyrzekajac się szatana” Polacy wyrzekają się własnej Narodowej Tożsamości

  http://nnka.wordpress.com/2013/11/17/wiara-milosc-nadzieja-2/#comment-23477

  a to już ciekawy komentarz z bloga Czesława Białczyńskiego:

  bialczynski said, on 23 Listopad 2013 at 22:39

  Scytowie to lud Sokoła i Węża R1a (Ptako-Wężyca ich matką, czyli Sokoło-Wędowie czyli Scyto-Wenedowie) a Drakoni to Dracy-Tracy – Drzewianie-Dorzyńcy czyli Dorowie (Drewy Lud Białego Lądu- Staroeuropejczycy I1 oraz I2). Gargarianie spod Troi to Har-Harowie, Harwaci. Wszystko to w Księdze Ruty.

  http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/16/odczytaniu-napisow-etruskich-przez-tadeusza-wolanskiego/#comment-50075

  KSIĘGA RUTY:

  http://bialczynski.wordpress.com/aktualnosci/02-08-2013-ruszyl-slovianski-sklepik-gdzie-mozna-nabyc-ksiege-ruty/

  p.s

  Mezamir said, on 23 Listopad 2013 at 22:12

  Odkryłem niedawno ciekawy zespół

  Nie rozumiem ani jednego słowa a jednak mam ciarki na skórze,o czym to świadczy?
  Muzyka to wspólny język.

  http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/16/odczytaniu-napisow-etruskich-przez-tadeusza-wolanskiego/#comment-50071

  🙂

  Polubienie

  1. Nie TAK …..oj naprawde ,nie o Taka harmonie chodzi !
   Czystosc i skromnosc – posluchajcie ……………………………

   Polubienie

   1. Zgadzam sie IRMANIE.. ze nie o taka harmonie chodzi.. przy okazji cos tutaj skopiuje:

    Michaela 4 Czerwiec 2015
    MEZAMIR:
    Mnie i tak najbardziej fascynuje to że jako rasa Słowian
    jesteśmy potomkami smoko-wężowych bogów/Nagów 🙂

    Więc do kogo jest podobny?
    https://nnka.wordpress.com/2015/05/31/przeslanie-czy-chcecie-abysmy-sie-ujawnili/#comment-48611

    Livia Ether Flow 4 Czerwiec 2015
    No tak.. dobre pytanie.. skoro jego zdaniem ci bogowie wygladali tak:

    null

    null

    bo moim zdaniem ten pierwszy wyglada jak jakas hybryda ET, a dokladniej polaczenie szaraka z reptylianem… drugi przypomina hybryde ludzko reltylianska.. wydaje mi sie, ze Mezamir zbyt pospiesznie wrzuca wszystko do jednego worka.. a tym wiekszy blad popelnia wrzucajac do niego Slowian.. to ci dopiero antyslowianska propaganda.. sama w trakcie pobytu na Slezy widzialam bardzo silne reptylianskie zapisy, w tym w Kraskowie cos w rodzaju krysztalowej reptylianskiej matrycy.. widzialam tez zapisy, ktore ukazywaly mi sie w slezanskich kamieniach, i z tych zapisow wynika, ze w odleglej przeszlosci doszlo tam do jakiejs wielkiej tragedii.. pojawil mi sie tez obraz reptylianskiego ojca, ludzkiej matki i mieszanego dziecka, itd.. bardzo ciezkie sie to zdawalo…
    W kazdym badz razie z tego co mi wiadomo to Slowianie reprezentuja tzw.
    Tribe 6
    Ramayana-Shridveta (pronounced: Rah ma yah’ na-shrid vE’ Da) 17. Star gate DNA signet code, seed locations and races: SG-6. Russia Caucasus mountains SG-6 and Scandinavian white skinned blond hair races, brown skinned races of India Thar desert Cue site-6. Maji Indigo Grail line: Rama-Vita races of India and original blue eyed blond Nordic races of Scandinavia and Russia. 18.19.
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/16/12-tribes-celtic-sands/
    przede wszystkim warto byc ostroznym z wrzucaniem wszystkiego do jednego worka, bo nawet w obrebie jednej rasy moga byc rozne istoty, i np. moga byc negatywni Draco jak i pozytywni, i nawet tacy Reptylianie z tego co mi wiadomo tez moga byc byc bardzo negatywni, albo mniej lub bardziej pozytywni, etc.. choc na Ziemi niestety bardzo sie przysluzyli wlasnie ci jak najbardziej negatywni, chocby wyjatkowo agresywna grupa Orion- Draco.. w kazdym badz razie – bez porzadnego rozroznienia nie ma pelnego zrozumienia… jak to sie mowi – diabel tkwi w szczegole.. i dokladnie.. jesli tego szczegolu sie nie zobaczy to cale zycie mozna zyc z tym diablem na karku…
    i tak mi sie przypomnialo, ze w trakcie lotu z Pragi do Kairu zwrocilam uwage na nazwe rumunskiego miasta DEVA, ktore wyswieltilo sie na pokladowym monitorze, o ktorym wczesniej nie mialam pojecia i byc moze przez wzglad na te nazwe wyswietlil mi sie pewien film i zrozummialam, ze miejsce to jest dla pewnej grupy etnicznej KOLEBKA…
    przy okazji czytalam te burzliwa dyskusje na Mistyce i zagadzam sie z Toba Michaelo.. tez zauwazylam, ze stoi za tym w pewnym sensie wampiryzm.. choc osoby te byc moze tego nie dostrzegaja, albo nie sa tego swiadome, dlaczego dzialaja wlasnie w taki sposob i jakie programy za tym stoja… z pewnoscia chodzi o jakies niewyczyszczone podlaczenia, ale w sumie kto ich nie ma.. kto jest zupelnie czysty.. hmm.. choc te osoby zdaja sie zupelnie nie zdawac sprawy z tego, ze moze stac za tym cos negatywnego i stad tak bardzo sie zarzekaja, ze sa skonczenie pozytywne.. hmm.. skoro tak, to moze sie wreszcie doczekam slowa przepraszam? 😉
    Pozdrawiam Cie Michaelo serdecznie 🙂

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/31/wolnosc-dla/comment-page-1/#comment-45216

    a jesli ktos czyta po angielsku to tu jest cos biezacego nt Bialych Smokow (WHITE DRACO):

    http://spherebeingalliance.com/blog/the-lt-col-gonzales-ssp-council-delegation-briefings-part-1.html

    http://spherebeingalliance.com/blog/the-lt-col-gonzales-ssp-council-delegation-briefings-part-2.html

    null

    *******

    Cobra Update 7-14-15… “Sublunar Operations”

    https://kauilapele.wordpress.com/2015/07/14/cobra-update-7-14-15-sublunar-operations/

    Polubienie

   2. Mezamir 2014/03/17 at 11:31

    Now during the Atlantean cataclysm and what is known as the Luciferian Rebellion about 26,000-30,000 years ago, this is when the planetary star gates, the planetary grids became controlled by the Controlling races such as the Reptilians, the Annunaki , the Draconians….

    Trakowie = Drakowie = Drakonowie = Drawenowie (I1 oraz I2) = Drako-Wenedowie (R1a1+ I2) = Scytowie-Skołoci/Prasłowianie. Słynni Dardanowie (Dar-Danowie) z Iliady i greckich podań. Dawanowie/Drakowie/Drewianie (Drzewy Lud – Staroeuropejski I2 – Darowie/Dorowie – D’ARYJczycy). Jedno z plemion znane jako Dakhowie – razem z Parnami stworzyło Persję Achemenidów. To Jeden z 9 ludów Atlantydów. Ludy spod znaku Smoka – Drakona – Węża Wodnego i Żmija – Węża Słonecznego Pierzastego Ognistego (RaRAha).

    Dzisiaj różni zachodni propagandyści i siewcy fałszu przedstawiają Ludy Smoka i Żmija jako Reptilów i pokazują w internecie mapy zasięgu Reptilian (Smoko-Węży) zgodne z mapami zasięgu R1a1. Jest to oczywisty dalszy ciąg propagandy Antysłowiańskiej uprawianej przez Semitów.

    Ten film o odkryciach w grobowcu trackim pokazuje naocznie to o czym piszę w Księdze Ruty – Grupa Ludów Drakońskich i Wężów-Wędów (D’Arskich i Skołockich) w Nowej Kolibie Naddunajskiej. Ten grobowiec jest z okresu kiedy Drakowie-Odrakowie-Odrysowie (tak znad rzeki Odry) rządzili całą Wielką Scytią – Sistanem. według Herodota Trakowie nioczym się nie óżnili od Scytów ich armia była wyposażona tak samo jak scytyjska i takim samym sposobem walczyli. Wnioski są proste do wyciągnięcia. Grecy widzieli ich jako najpotężniejszy lud Ziemi, ale podzielony na tyle plemion, że nie zdolny do wspólnego działania, gdyby nie to nakryli by – według Herodota – Grecję czapkami.

    Imię władcy to Seutu, a nie Seutus jak się tłumaczy na grekę, zamiast po scyto-słowiańsku. Pochodzi to od Zełt – Złot, Zełtł (Sełtu) – Załat-Złoty lub Sełtu – Ślący (Złototlący – Seł-Tł),jak w “Złat-Złatys” gdzie złoty znaczy jednocześnie Ślący. Zobaczcie w Księdze Ruty. Trzy Amfory z połamanym WIEŃCEM – trzy gałązki Wiergu – Trzech Duszyczek w trzech dzbanach zamknięte ze zmarłym.

    http://bialczynski.wordpress.com/2013/11/16/odczytaniu-napisow-etruskich-przez-tadeusza-wolanskiego/#comment-49866

    “Jeszcze ciekawiej zachowuje się to słowo w podświadomości języka arabskiego Bałtyk nazywany jest przez nich Bahr ar-Rus wa’ s-Saqaliba, “morze Rusów – Słowian” albo Bahr Warandż-Bahr Warank łączy się tę nazwę z Waręgami jednak po arabsku Waran to jaszczurka, a Signum Antovie to właśnie pół jaszczurkaod pasa w górę kobieta (symbol który zmutował w Warszawską Syrenkę, kobietę z rybim ogonem). Do tej jaszczurczej nazwy nawiązuje też język Angielski, varan-varanus – jaszczurka, a słowo ang. Varan’gin – Wareg.

    Jeszcze inne to związki słów (faktycznie izoglos, czyli węzłów nadjęzyka) których zmianę znaczenia (logiczne, wytłumaczalne przesunięcie znaczenia słowa), zrozumieć można dopiero po odwołaniu się np. do mitologii Indoeuropejskich, więc polskie słowo ‘noga’ (naturalny środek przemieszczania się) oraz indyjskie słowo ‘naga’ (wąż-żmija), a których związek możemy zrozumieć tylko przy pomocy mitów greckich o gigantach, którzy zamiast nóg mieli węże, jeśli na miejsce znaczenia naszej ‘nogi’ w zdaniu ‘chodzimy na nogach’, podstawimy słowo indyjskie ‘naga’ najbliższe w pisowni naszemu słowu ‘noga’ to otrzymamy zdanie ‘chodzimy na nagach, czyli ‘chodzimy na wężach’, geniusz nadjęzyka twierdzi więc, że jak giganci chodzimy na wężach, czyli nadjęzyk twierdzi, że jesteśmy potomkami gigantów, lub inaczej aczkolwiek to samo języki Indii i Polski twierdzą, że giganci-olbrzymi-bharowie-słowianie od tysięcy lat, do tej pory jak chodzili tak chodzą na wężowych nogach”. -Merski

    Smoki/Żmije, Nagowie, w j.tyb. zwane LU.

    LU dzie 😉

    DZIE oznacza ciało

    Ludzie – dzieci Nagów/Żmijów/wodnych smoków z głębi Ziemi.
    W mitologii jest powiedziane że życie wyłoniło się z wód praoceanu.
    Wyłonić się można z łona, gdzie LUdzki płód 9 miesięcy zanurzony jest w wodach płodowych.

    Chińczycy Han często używają terminu Potomkowie Smoka dla określania swej tożsamości narodowej.

    Mnie najbardziej intryguje ANU ponieważ ANU to nazwa Devów (Deva=Deus-TK), której Devy używają w stosunku do siebie Dlatego ich nasienną sylabą w mantrach jest A. To wszystko można wyczytać w tekstach buddyjskich i hinduistycznych

    Z kolei Anu-naki to w mitologii mezopotamskiej ogólne określenie “wielkich bogów” jako dzieci boga Anu zrodzonych w początkowym okresie tworzenia wszechświata zamieszkujących niebo i ziemię.

    W okresie późniejszym określenie Anunnaki – w odróżnieniu od paralelnego określenia Igigi – dotyczyło zwykle bóstw najstarszych i najznaczniejszych

    W Asatru bogów nazywa się Asami i teraz nie wiem czy: Asowie od Asurów czy Asowie od Anu/Deva

    W szkole ningma natomiast występują tantry wewnętrzne maha joga

    ANU joga

    i ati joga (inaczej zwana dzogczen).

    Livia Ether Flow 2014/03/18 at 12:46 | In reply to Mezamir.

    Smoki/Żmije, Nagowie, w j.tyb. zwane LU. LU dzie 😉 DZIE oznacza ciało. Ludzie – dzieci Nagów/Żmijów/wodnych smoków z głębi Ziemi. W mitologii jest powiedziane że życie wyłoniło się z wód praoceanu. Wyłonić się można z łona, gdzie LUdzki płód 9 miesięcy zanurzony jest w wodach płodowych.

    tak, to bardzo ciekawe… ci LU DZIE 🙂

    i z całą pewnością tak jak są fallen i unfallen elohim czy angels tak samo są fallen oraz unfallen draco, etc…. bardzo ciekawe info na ten temat znajduje się w wywiadzie, który ci przy okazji polecam

    Ashayana Dean:

    “Istniala kiedys rasa Dragonow. Dragonowie mieli podzielone zdania o tym, ktore stronnictwa sa upadle, i w koncu niektorzy z nich upadli probujac pomoc innym. Potem zostala grupa, ktora chciala zniszczyc jedna strone, a druga druga. Naprawde, rasa Dragonow pochodzi od rasy zwiazanej z Jaszczurami, zwanej Equaeri. Przedtem, zanim upadli, nazywali sie Aquaeri. Pochodza z Matrycy Wodnika, ktora nam pomaga. Niektorzy z nich inkarnowali w upadle matryce, by pomagac. Dzialo sie to miliardy lat temu. Ich grupa zostala wciagnieta w jeden z dramatow Upadlych Aniolow i skonczyli w upadlym systemie tracac swoje kody Wzniesienia. Dlatego teraz nazywaja sie Equaeri.”

    zamieściłam ten cyt w komentarzu:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/01/08/ashayana-dean-i-jej-podroznicy-po-polsku/comment-page-1/#comment-10240

    tam jest też kilka moich rysunków wężopodobnych istot, jak masz ochotę zajrzyj.. w każdym bądź razie sama miałam doświadczenia zarówno z takimi pozytywnymi jak i bardzo negatywnyi przedstawicielmai DRACO, bo to dosłownie dwa przeciwstawne bieguny, tych negatwów można przyrównać do faszystów tylko wyglądających bardziej jak gady a nie ludzie…. Natomiast bardzo pozytywne doświadczenia mam z SYRENAMI, w tym cudowne doświadczenia z sobą samą w ciele syreny:)

    a to jest ten wspomniany wywiad:

    http://liviaspace.com/2014/01/08/ashayana-dean-i-jej-podroznicy-po-polsku/

    p.s aj, mam coś jeszcze, ale muszę to odszukać… myślę, że to może mieć duży związek z Syrenami, także tymi z słowiańskich legend…….

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/17/fallen-elohimfallen-angels/comment-page-1/#comment-16348

    Polubienie

 6. Czyli mamy tu jakieś pomieszanie z poplątaniem.
  Apolniusz z Tiany Czakram Wawelski Słowianie, Lud Draco i Szatan.No cóż dla mnie ważniejsze jest wyrzeknięcie się Szatana i wszelkiego zła od czegokolwiek innego -bo jeśli nie to w jaki inny sposób może ta Miłość przez duże M ogarnąć całą Ziemię.
  P.S Ten obszar występowania haplogrupy R1a1 i korelacja z…
  zdecydowanie mnie niepokoi.

  Polubienie

  1. Tak, nieźle to poplątane.. ale co jeśli Ślęża faktycznie jest czymś w rodzaju gadziej kolebki na Ziemi?? albo czymś w rodzaju mózgu w ich matrycy?

   i tu przypomnę o Ślężańskiej Macierzy i o tym co sama ujrzałam w trakcie pobytu na Ślęży… dużo, dużo gadzich zapisów.. Także w Kraskowie: http://liviaspace.com/2012/10/16/kraskow-zywa-woda-i-krysztalowa-czaszka-ziemi/ Chociaż żółty szlak na Ślężę odebrałam jako bardziej jasny, lekki i że tak powiem – Chrystusowy (cudowna energia, której wiele razy doświadczałam w czasie medytacji), ale zobacz jak się kończy.. co Gady z nim zrobiły… Mega silne gadzie energie odczułam wracając niebieskim szlakiem, ale się z niego zawróciłam… niezłe pomieszanie tam odczułam… takie celowe mylenie drogi, abym chodziła w kółko, a one miały przy tym niezły ubaw… piękny szlak, ale bardzo gadzi właśnie… choć może nie powinnam tego pisać…. bo zostanie to odebrane jako tworzenie kolejnego podziału z mojej strony, a chciałabym, naprawdę chciała, aby ten konflikt wreszcie dobiegł końca, bo coraz więcej ludzi na tej planecie ma już serdecznie wszystkiego dość, przede wszystkim tej ciągłej walki o energię… Z drugiej strony tak jak pisałam wcześniej na Ślęży widziałam bardzo różne zapisy.. a więc dokładnie… pomieszanie z poplątaniem…. adekwatne do ludzkiego mózgu… jak i do mózgu tego kto to wszystko wymyślił….

   Polubienie

   1. Taka mi się ciekawostka przypomniała związana ze Ślężą…otóż kiedyś a bylo to dawno temu byłam na Ślęży z męzem i był to taki pobyt raczej rekreacyjny, szliśmy jakimś szlakiem i w pewnyn momencie zobaczyłam dziwnego zielonego pająka i wlaśnie przez ten zielony kolor zapamietałam to stworzonko, nie był duży…ale jakże bardzo byłam zdziwiona, kiedy dowiedziałam się parę lat póżniej , że taki pajączek występuje tylko na Ślęży i zalicza się do…. jadowitych ( jedyny występujący w Polsce).

    Polubienie

   2. jedyny jadowity polski pająk żyjący akurat na Ślęży.. no.. no.. ciekawe 🙂 my mamy tutaj tarantule… ale na szczęście to odmiana niejadowita… i przy okazji ciekawy filmik:

    dodałam go też do notki…. a wcześniej:

    Historia wg Swerdlow’a

    Początki, a raczej kolebka ludzkości tj. forma humanoidalna rasy ludzkiej to Lyra. Miliony lat temu najechali ją agresywna cywilizacja gadzia, zwana Reptylianie pochodzący z Oni pochodzą z systemu gwiezdnego Draco. Kim są owe gadzie kreatury?

    http://ripsonar.wordpress.com/2012/12/20/stewart-swerdlow/

    i jeszcze przypomnę tutaj:

    Zadałam Margo na jej blogu pytanie o to, czy oprócz Polaków ktoś jeszcze uważa, że Michał Anioł zawarł w tych freskach przesłanie dotyczące Ślęży? I skąd ta pewność, że Buonarotti przekazuje nam iż kształt w tle symbolizuje górę… Ślężę???

    Polubienie

 7. Zawsze niepokoiły mnie te niemieckie bunkry o których opowiada Dariusz Kwiecień z tymi dziwnymi zjawiskami (istotami) wewnątrz Ziemi w okolicy Wrocławia i niepogrzebane trupy po bitwie na Psim Polu i jeszcze jedna ważna sprawa- Rzeź Mongołów dokonana na Henryku Pobożnym- bezkrólewie na Śląsku i stopniowa utrata tych ziem a rzecz Czechów, a potem Habsburgów i w końcu Niemców. Jeśli jakikolwiek wielki czakram o dużej mocy( pozytywnej) jest w Polsce to zapewne wzgórze Wawelskie. w zasadzie do momentu przeniesienia stolicy do Warszawy Rzeczpospolita była mocarstwem, z którym liczyły się inne państwa Europy. Po przeniesieniu stolicy do Warszawy stopniowo traciliśmy tę pozycję aż byliśmy tak słabi , że nas po prostu „rozebrano”

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: