Sedona – Fallen Angels Capital (be in deep shit)

Dzisiejszej nocy ujrzałam to miejsce jako prawdziwe gniazdo żmij.. mroczne i mocno splątane, ale zwodzące innych swoim ‚światłem’… false light… black magic… jedna z głównych ceremonii 11 11 11 odbyła się właśnie tam i mam na myśli Wielką Majańską Ceromonię 13 Kryształowych Czaszek, o której sporo pisałam w 2011 roku na Salonie Tajemnic (niektóre z moich zapisków znajdują się także na forum Davida Icke: http://davidicke.pl/forum/11-11-11-i-misterium-krysztalowych-czaszek-sprzed-26-tys-lat-t8505.html)

Ponoć była to pierwsza taka ceremonia po 26.000 lat, która rozpoczęła się od Wielkiego Wężowego Kopca w Ohio….

Livia:

Skąd te ceremonie sprzed 26 tys lat?.

Takie pytanie zadał ktoś wczoraj na moim blogu (Nnka). Dość na szybkiego odpowiedziałam tej osobie, że: z tego co mi wiadomo wtedy rozpoczynał się poprzedni, czyli trzeci atlantydzki cykl.. a może właśnie się kończył drugi? być może była to jakaś ceremonia związana z przejściem.. podobnie jak teraz.. tworzenie pewnych ustawień.. ale i tak przychodził tragiczny koniec… ludzkość wciąż odgrywa ten sam dramat… a potem kolejne pokolenie twierdzi, że to dlatego iż dokonaliśmy złego wyboru, albo kryształy zostały użyte w niewłaściwy sposób, itd! teraz też w grę wchodzą kryształowe piramidki i czaszki… teraz też jest koniec Wielkiego Cyklu… mamy czas przejścia……

Jednak dopiero po odejściu od komputera olśniło mnie, że ależ tak, chodzi właśnie o wielkie misterium zamykające WIELKI CYKL! I znów powróciło do mnie to co poczułam po przeczytaniu Przebudzenia Atlantydzkich Kryształów, przekazu archanioła Metatrona z 2008 roku, w którym wspominał między innymi o dacie 11 11 11, jako momencie przebudzenia się jednego z atlantydzkich kryształów mocy.. Napisałam wtedy: ‘Czuję, że ktoś będzie próbował coś przekierować w niewłaściwym kierunku, próbuje coś zakłócić. Istnieje zagrożenie. Można czuć obawy, tym bardziej, że wiemy jak się skończyła kiedyś historia z tymi właśnie kryształami’ (więcej w notce Przebudzenie atlantydzkich kryształów i okruchy atlantydzkich wspomnień)

pisząc o obawach nie chodziło mi bynajmniej o to aby się bać i na tym poprzestać, ale żeby się głębiej zastanowić co za tym tak naprawdę stoi – po to aby uniknąć powtórzenia starych błędów….

http://davidicke.pl/forum/11-11-11-i-misterium-krysztalowych-czaszek-sprzed-26-tys-lat-t8505.html

w dniu 11 11 11 ceremonii 13 kryształowych czaszek w Sedonie przewodził Drunvalo Melchizedek vel Świetlisty Wąż…

Jaki jest tak naprawdę cel tego misterium?

bo jak dla mnie to po prostu realizacja pewnego planu, a przykładów na to można by mnożyć… choćby fakt w jaki sposób Majowie traktują Obamę – http://www.mayanmajix.com/art3763.html, albo, to co przekazał w swej książce Drunvalo Melchizedek (też zaangażowany w majańską pielgrzymkę z kryształowymi czaszkami) –

Drunvalo:

„pierwsza ceremonia nowego cyklu na 18-19. lutego 2013, która „zapoczątkuje otwarcie się wszelkiego życia na ‘osobistą’ wymianę z ludzkością, a my doświadczymy radykalnego procesu uzdrowienia na Ziemi.

Do tego czasu – do 19.lutego 2013 roku – populacja ludzi na Ziemi zostanie drastycznie zredukowana, ale ci, co pozostaną, będą żyć w miłości i wzajemnej trosce.”

Drunvalo twierdzi też, że logosem tego Wszechświata jest Jehowa i moim zdaniem to właśnie na cześć Jehowy odbyła się ta majańska ceremonia..

ponadto..

W tym samym czasie w Gizie odbywała się Wielka Cermonia Projektu Cheops….

pyrorion

z krysztalowa merkaba i zlotymi pretami opatrzonymi hebrajskim napisem.. dlaczego zlote prety.. byc moze dlatego..  Earth like a Butterfly…. Przebiegunowanie i nibiriańska nagonka..

Ponoć niezupełnie się udała:

https://nnka.wordpress.com/2011/11/10/uwaga-kontrole-nad-plaskowyzem-w-gizie-przejely-wladze-wojskowe/

ale ja myślę, że…. ta cała sprawa z wojskiem tylko się jej przysłużyła;)

ponadto… z przekazów Projektu Cheops również jasno wynika, że prawdziwym szefem nad szefami jest właśnie Jehowa…

a obie ceremonie były ze sobą bardziej powiązane niż się mogło zdawać, choć to był tak naprawdę tylko czubek góry lodowej…

i w tym miejscu odsyłam do notki:

Wyższa & Niższa Ziemia by Ashayana Dean

„Te roczne okresy Komunii “były wykorzystywane przez rasy Iluminatów-Starszych na bezpośrednie i cykliczne” policyjne ” interakcje na Niższej Ziemi Atlantydzkiej, egipskiej i pre-starożytnych” Śpiących “ludzkich kultur. “Fałszywe juga” kalendarze Illuminati, przedstawiające fałszywe “yuga” cykle precesji 25,920 lat, rozpoczęły się najpierw od Atlantydy po przypadku 10,948 rpne Szczeliny Toral. Te Atlantydzkie Kalendarze Illuminati “były używane zarówno przez Illuminati-starszych i ich Illuminati-ludzkie dzieci Niższej Ziemi do” śledzenia harmonogramów odwiedzin “gdy Illuminati-Starsi wracali do Niższej Ziemi na wizytację. “Atlantydzkie Illuminati Fałszywe juga Otwarcia Równoległych tuneli Kalendarze precesji” zostały później wprowadzone do różnych Śpiących populacji ludzkich Niższej Ziemi i stały się podstawą dla kalendarza Majów czasów ostatecznych i wielu wczesnych “pogańskich sezonowych kultów” i obrzędów.”

ciekawe jest to określenie

Szczelina Toral

bo szczelina to po angielsku SLOT (SlotWinSky).. ponadto miałam kiedyś bardzo trudne doświadczenie właśnie z pewną szczeliną i może to jest pamięć tego co się wtedy stało….

all:

http://liviaspace.com/freedom-teachings-2/wyzsza-nizsza-ziemia-by-ashayana-dean/

odnajdę tez inne zapiski z ST i przypomnę, bo w związku z obecną sytuacją na Ziemi czuję że czas na to przypomnienie..

Hwanneta_and_me_Humbatz

 już po 11 11 11 napisalam:

Pielgrzymka wyruszyła z Centrum Edgara Cayce’go w Nowym Jorku, ale pierwszym ważnym punktem na drodze było Serpent Mound w Ohio.. Dlaczego właśnie ten Wielki Kopiec Węża? Z pewnością fakt, że Serpent Mound jest największym wizerunkiem węża na świecie ma tu jakieś znaczenie..

a słowa te zostały zacytowane przez Nnkę w jej notce:

Koło Tuban

William F. Romain Hamilton archeolog w 1988 roku stwierdził, że Kopiec Węża zdaje się posiadać niezwykłą relację do gwiazd konstelacji Draco.

great-serpent-mound-ohio

Jednym z najbardziej intrygujących aspektów pana  Hamiltona jest jego obserwacja, że kiedy gwiazdy konstelacji Draco nakładają na układ Kopiec Węża, gwiazda Thuban (lub α-Draconis) wypada w samym centrum pierwszej owczarni serpentyn ciała poniżej głowy…

Ross Hamilton jest autorem książki The Mystery of the Serpent Mound: in Search of the Alphabet of the Gods Wysunął hipotezę, że  Wielki Kopiec Serpent został zaprojektowany, aby odnieść się do tej epoki, w której Thuban był Gwiazdą Polarną, co budzi w kręgach badaczy wiele kontrowersji.

Niektórzy archeolodzy przyznają, że Wielka Piramida w Gizie w Egipcie zawiera wskaźniki  Thuban. Na tej podstawie można  przeanalizować sytuację, że kopiec został zaprojektowany i zbudowany jako upamiętnienie tego okresu. Ułatwiłoby to również zrozumienie zjawiska precesji – bardzo subtelnego ruchu który nie jest łatwy do zidentyfikowania, ponieważ “porusza niebo” tylko o jeden stopień co 71,6 lat.  Tak więc, jeśli Wielki Kopiec Serpent zawiera takie informacje, oznacza to, iż opis zjawiska powstał podczas obserwacji astronomicznych sięgających setek lat zanim jeszcze Wielki Kopiec Serpent został zaprojektowany i wykonany.

Nazwa Thuban  pozornie może oznaczać “głowę węża” a zwinięty ogon wskazuje środek okręgu precesji. Innymi słowy, jeśli Kopiec Serpent naprawdę odpowiada konstelacji Draco, to bardzo możliwe, że jest to cewka stanowiąca piastę okręgu precesji! 

Źródło: rys i więcej: Link

koc582o-tuben

To nieodkryta Tajemnica Smoka- Draco strażnika bieguna ekliptyki, który znajduje sie w centrum tego gwiazdozbioru. Jeśli Ziemia obraca się wokół Słońca w płaszcyźnie Ekliptyki – a tak jest bo i inne planety tak się obracają to biegun ekliptyki wypada zawsze w środku gwiazdozbioru Smoka- niezależnie od przebiegunowania. W przypadku przebiegunowania zmienia się tylko wygląd nieba na różnych szerokościach geograficznych.

We wszystkich podaniach Smok zajmuje czołowe miejsce, gdyż stoi on na straży bieguna Ekliptyki..

http://nnka.wordpress.com/2012/05/20/kolo-tuban/

***

dodam tylko, że celem tej notki nie jest tyle szukanie winnych ile proba zrozumienia co sie tak naprawde wydarzylo i co znow sie wydarza/powtarza.. bo doskonale zdaje sobie sprawe z tego, ze sama nie jestem zadna swieta krowa..  a uklady/relacje, w ktorych tkwie sa bardzo, bardzo skomplikowane…. jak skoplikowane moga byc takie uklady widac dobrze na przykladzie Szmaragdowego Zgromadzenia Zakonu Melchizedeka

cdn…

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

Jeden komentarz na temat “Sedona – Fallen Angels Capital (be in deep shit)”

 1. W notce Budzenie Wawelskiego Smoka i sen o kryształowej czaszcze w wawelskich podziemiach: http://liviaspace.com/2012/11/25/budzenie-wawelskiego-smoka-i-sen-o-krysztalowej-czaszcze-w-wawelskich-podziemiach-ktora-miala-byc-czerwona/ wspominałam o śnie z ziemnymi kopcami, w którym pojawiła się także Nnka, szkoda jednak, że nigdzie nie mogę już odszukać tej notki… W każdym bądź razie Nnkę ten sen bardzo poruszył i zreblogowała ten wpis z ST na MŻ, tyle zwłaśnie zauważyłam, iz wyparował: http://nnka.wordpress.com/2012/05/26/10916/ a jeszcze jakiś czas temu go widziałam.. hmm.. Zachował się tylko sam wstęp w Gazecie Polskiej:

  „Reblogged from livia space….: W tym śnie chodziło o kopce znajdujące się w Krakowie.. były w jakiś sposób połączone z tymi w USA (Serpent Mound w Ohio, itd..).. W tym śnie była ze mną jeszcze jakaś kobieta.. Ciekawe, że tej …”

  http://gazeta-polska.pl/?p=75545

  jeśli jakimś cudem ktoś z Was zapisał u siebie na dysku ten wpis (a wiem, że niektórzy zapisują niejedno) to z góry dziękuję za udostępnienie ❤

  btw.

  ciekawe przedstawienie Uroborosa:

  https://liviaspacedotcom.files.wordpress.com/2014/03/uroboros-6.jpg?w=840

  niestety nie znam autora….

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s