Lucifer

Wprost wymarzony facet.. ten to wie czego chce od życia i jak to osiągnąć

  😉

I AM Lucifer

I AM the Alpha and the Omega

The First and the Last

I AM the Lord of Lords and King of kings

The Supreme, the Most High, the Lord of the Rings

I AM Jove, the Dove, the Bringer of Light

I AM the Fire that Burns Forever in the Night

The Light of the Light and Son of the Son

Jupiter, Vulcan, and the Philosophers Stone

The Son of the Morning that Brings Light to the Dark

I AM Lucifer, Heylel and Who Some Call the Morning Star

Secrets of the Stone, Forever Live in my Bones

I AM Horus on the Lotus, I AM the only ONE

The Hidden Manna of the White Stone, the Electricity that Gives Life

I Conquer Time, I Conquer Death, I AM the Dawn of a New Day That has Arrived

By Moe Bedard –  2/25/2013

Quotes-on-Knowledge-and-You

http://gnosticwarrior.com/i-am-lucifer.html?wref=pil

Wspaniały przykład do naśladowania zarówno dla mężczyzn jak i kobiet.. Bo ja zdecydowanie wolę szalonego i nieprzewidywalnego Lucyfera niż….. zerzygałabym się z nudów w świecie gdzie wszyscy się tylko modlą do jakiegoś przeterminowanego piernika….

lets dance!

dodane 2 kwietnia 2014

‚30.03.2014 – Nów zrobi aplikacyjną koniunkcje z Uranem, oczywiście w apl kwdr do Plutona, i również w wybitnie napięciowym stosunku do Słońca i Saturna USA’

http://forum.gazeta.pl/forum/w,11132,148422525,148422525,Wielki_Krzyz_Kardynalny_01_01_2014.html

Dodam tylko, ze notka ta byla pewnego rodzaju prowokacja.. jakby ktos sie nie domyslil.. a mysle, ze wiekszosc.. wiec… maly update

😉

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

32 myśli na temat “Lucifer”

 1. Może i fajny ale zdecydowanie niebezpieczny , który będzie walczył o Twoja Duszę wszelkim środkami. Będzie Ciebie również kusił uzyskaniem nieśmiertelności w prosty sposób (nie mówimy o życiu po śmierci), ale o takiej nieśmiertelności, którą według opowiadań ma Hrabia Saint Germain albo…. Lord Voldemort. Ale ten sam Lucyfer nie będzie mówił o miłości, czy wrażliwości. Wolę zdecydowanie wartości prezentowane przez Jezusa niż przez Lucyfera. Nie chcę takiego Oświecenia za którym stoi zniszczenie tego Świata. Podobny aspekt reprezentuje też Shiva

  Polubienie

  1. Ciekawe, że wspomniałeś akurat o Saint Germanie.. bardzo ciekawe.. bo miałam o nim wczoraj wspomnieć i nawet dodać obrazek z jego podobizną… tak, odczuwałam bardzo silny nacisk… nie chcę teraz o tym pisać… ale ten francuski zamek, który mi się wczoraj śnił.. ja już go widziałam.. i wiem, że kiedyś… a taka nieśmiertelność to nie byle co.. tyle, że chyba nieliczni otrzymują taką propozycję… w moim przypadku chodzi o coś jeszcze innego… to dlaczego oni tak bardzo chcą się do mnie dostać.. ale ok… ważne, że dzisiejszy dzień jest wprost cudowny w porównaniu z wczorajszym… ufff… I jeszcze taka myśl mnie teraz naszła, że ten Lucyfer, którego masz na myśli pasuje i to chyba bardzo do tych Lightworkerów, o których wspominasz w najnowszej notce:

   http://nnka.wordpress.com/2014/03/31/walka-o-dusze-rok-2012/

   EDIT

   i może stąd u Mamy Tiki to skojarzenie Metatrona z Lucyferem… w sumie to raczej oczywiste.. tu pan/książę światła.. a tu niosący światło… tak, podobieństwo jest duże… podobieństwo.. no ale już Thot… hm..

   Mezamir | 31 Marzec 2014 o 12:40

   “A “klejnoty w koronie”… to Szmaragdowe Przymierze? Lucyfer, Thot, Metatron… jedna osoba o wielu imionach?”

   No nie wiem czy można utożsamiać Metatrona z Prometeuszem…

   http://liviaspace.com/2014/01/15/szmaragdowe-przymierze-i-przebudzenie-thota/comment-page-1/#comment-19024

   no tak zdecydowanie latwiej utozsamic Metatrona z Lucyferem niz z Prometeuszem, choc jego laczy sie wlasnie z Luckiem…

   EDIT 2

   w arcie, który przed chwilka dodalam mowa o istotnym zwiazku pomiedzy Lucyferem a Thotem… z tym ze nie jest to jedna i ta sama osoba:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/31/emerald-covenant-vs-luciferian-covenant/

   Polubienie

  2. „Będzie Ciebie również kusił uzyskaniem nieśmiertelności w prosty sposób (nie mówimy o życiu po śmierci), ale o takiej nieśmiertelności, którą według opowiadań ma Hrabia Saint Germain…”

   no tak, ale chyba nie uważasz Dawidzie, że w samej nieśmiertelności jest coś złego, bo jak dla mnie jest zupełnie na odwrót…. Śmierć jest przeciwstawnym kierunkiem do Wniebowstąpienia/wzniesienia… to upadek… na szczęście mam własny przepis na nieśmiertelność, a więc raczej obejdę się bez pomocy Lucka;)

   pomyśl jednak dlaczego Kościół Katolicki zachował ideę Wniebowstąpienia (czyli fizycznego pójścia do nieba)… jednak.. dopiero po Zmartwychwstaniu?

   czy nie właśnie po to, aby podtrzymać wiarę w to, że życie wieczne można osiągnąć tylko poprzez śmierć… a wiadomo, że śmierć generalnie do przyjemności nie należy… to wyjątkowo ciemna i mroczna ‚materia’….. i mam tutaj na myśli cały proces umierania….. ‚w bólu się będziesz rodził i w bólu będziesz umierał’

   w tym momencie przypomina mi się też pewien fragment z Księgi Urantii… nie czytałam całej, tylko kilka fragmentów, ale ten wywarł na mnie największe wrażenie:

   Manifest Lucyfera

   (603.2) 53:3.1 Jakie by nie były wczesne początki buntu, w sercach Lucyfera i Szatana, ostateczny jego wybuch przybrał formę Lucyferowej Deklaracji Wolności. Idea buntowników wyrażona została w trzech punktach:

   (603.3) 53:3.2 1. Rzeczywistość Ojca Uniwersalnego. Lucyfer zarzucał, że Ojciec Uniwersalny naprawdę nie istnieje, że grawitacja fizyczna i przestrzeń-energia są naturalne dla wszechświata, i że Ojciec jest mitem, wymyślonym przez Rajskich Synów, aby im umożliwić sprawowanie władzy nad wszechświatami w imieniu Ojca. Zaprzeczał temu, że osobowość jest darem Ojca Uniwersalnego. Dawał nawet do zrozumienia, że finaliści są w zmowie z Rajskimi Synami, aby narzucić oszustwo całemu istnieniu, jako, że nigdy nie przynieśli z powrotem wyraźniejszej idei prawdziwej osobowości Ojca, jak się ją dostrzega w Raju. Frymarczył czczeniem, jako ignorancją. Zarzuty były szerokie, straszliwe i bluźniercze. To właśnie ów zawoalowany atak na finalistów bez wątpienia wpłynął na wznoszących się obywateli Jerusem, że trwali niewzruszeni i pozostawali niezłomni, przeciwstawiając się wszystkim propozycjom buntowników.

   (603.4) 53:3.3 2. Wszechświatowy rząd Syna Stwórcy — Michała. Lucyfer twierdził, że systemy lokalne powinny być autonomiczne. Protestował przeciw prawu Michała, Syna Stwórcy, do przejęcia władzy nad Nebadonem w imieniu hipotetycznego, Rajskiego Ojca i przeciw żądaniu potwierdzenia wierności temu, niewidzialnemu Ojcu, przez wszystkie osobowości. Zapewniał, że cały plan czczenia jest sprytną metodą dodawania splendoru Rajskim Synom. Był skłonny uznać Michała za swego Stwórcę-ojca, ale nie za swego Boga i prawowitego władcę.

   (603.5) 53:3.4 Najostrzej zaatakował prawo Pradawnych Czasu — „obcych potentatów” — do mieszania się w sprawy systemów lokalnych i wszechświatów. Potępiał tych władców jako tyranów i uzurpatorów. Nakłaniał swych zwolenników, aby uwierzyli, że żaden z tych władców nie może w najmniejszym stopniu ingerować w działalność kompletnych, miejscowych rządów, gdyby tylko ludzie i aniołowie mieli odwagę nie dać innym kierować sobą i domagali się śmiało swoich praw.

   (603.6) 53:3.5 Twierdził, że egzekutorzy Pradawnych Czasu mogą nie być dopuszczeni do działania w systemach lokalnych, gdyby tylko rodzime istoty zapewniły o swojej niezależności. Utrzymywał, że nieśmiertelność jest nieodłączną cechą osobowości systemu, że zmartwychwstanie jest naturalne i automatyczne, i że wszystkie istoty żyłyby wiecznie, gdyby nie arbitralne i niesprawiedliwe czyny egzekutorów Pradawnych Czasu.

   (604.1) 53:3.6 3. Atak na powszechny plan nauczania wznoszących się śmiertelników. Lucyfer utrzymywał, że zbyt wiele czasu i energii poświęca się na program tak dokładnego szkolenia wznoszących się śmiertelników w zasadach administracji wszechświata, w tych zasadach, które jak utrzymywał, były nieetyczne i wadliwe. Protestował przeciwko trwającemu epoki całe planowi przygotowania śmiertelników przestrzeni do jakiegoś nieznanego przeznaczenia i wskazywał na obecność korpusu finalistów na Jerusem, jako na dowód tego, że śmiertelnicy ci spędzili epoki, przygotowując się do jakiegoś czysto fikcyjnego przeznaczenia. Drwił z tego, że finalistów spotkał los nie lepszy niż powrót do skromnych sfer, podobnych do tych, z których pochodzą. Dawał do zrozumienia, że są oni wypaczeni na skutek zbytniej dyscypliny i przeciągającego się szkolenia, i że faktycznie są zdrajcami swych braci-śmiertelników, ponieważ teraz współdziałają z systemem zniewolenia całego stworzenia dla fikcji mitycznego, wiecznego przeznaczenia wznoszących się śmiertelników. Głosił, że wznoszące się istoty powinny korzystać z wolności indywidualnego samookreślenia. Kwestionował i potępiał cały plan wznoszenia się śmiertelników, jako zarządzony przez Rajskich Synów Boga i popierany przez Nieskończonego Ducha.

   (604.2) 53:3.7 Z taką właśnie Deklaracją Wolności Lucyfer zaczął swą orgię ciemności i śmierci.

   http://www.urantia.org/pl/ksiega-urantii/przekaz-53-bunt-lucyfera

   i to ma być niby bluźniercze i prodestrukcyjne? kurcze, moim zdaniem jest w tym sporo racji 🙂

   no i tak jakby Lucek krytykował tutaj nie tyle ELOHIM ile FALLEN ELOHIM…

   taki Lucyfer faktycznie może kojarzyć się z PROMETEUSZEM…

   zastanawiam się więc jak taki przychylny istotom ludzkim, a wytykający bogom ich nieetyczne postępowanie wobec nich Lucyfer ma się do tej wersji wydarzeń?

   http://liviaspace.com/2014/03/31/emerald-covenant-vs-luciferian-covenant/

   Czy ci Pradawni Czasu to właśnie Emerald Covenant?

   choć przypomniałam sobie, że Emerald Covenant i Emerald Order to nie jedno i to samo, choć w jakiś tam sposób powiązane ze sobą… złożoność tych wszystkich układów widać dobrze na przykładzie Szmaragdowego Zgromadzenia Zakonu Melchizedeka

   No mój Szmaragdowy Strażniku 3maj się mocno!!!

   Polubienie

 2. Hej Livio skoro mnie tak bardzo Lubisz może już czas na malutki Cyrografik? 😀

  AND Listen

  *

  Remember
  I Am Completely Crazy 😀

  Polubienie

  1. Oh my… meowww… really crazy.. true luciferian return… or just..

   time to wonder…

   😉

   UPDATE
   18:37

   hmm.. niby tak sobie tutaj tylko zartujemy.. ale ja wiem, ze w rzeczywistosci wcale nie jest to takie zabawne… zwlaszcza te wzmagajace sie w ostatnim czasie potyczki… zatyczki… no i te wszystkie synchronie tez… jak najbardziej one.. tak sie sklada ze wczoraj przed zasnieciem uslyszalam glos.. brzmiacy troszke znajomo, a troszke jak syntetyzator… glos twierdzacy, ze reprezentuje grupe ALFA Domingo.. itd…. Ra skrocil to jednak do ALFA D faktycznie istniejacej grupy na scenie kosmicznej polityki… stanowiacej odlam wiekszej frakcji ALFA&OMEGA.. mnie osobiscie sama nazwa wydala sie pozbawiona wiekszego sensu.. zwlaszca to Domingo.. plus numer skladajacy sie z kilku liczb.. Kiedy jednak zauwazylam w jakim temacie dodales swoj komentarz.. Lucifer.. „I AM the Alpha and the Omega” to… ufff… na moment az zabraklo mi slow…

   Polubienie

 3. Spoko, spoko z tym podpisywaniem cyrografu u jakiegoś czarnego kota. Jezus też mówił o sobie że Alfa i Omega w Apokalipsie św Jana (22,13)

  Jam Alfa i Omega,
  Pierwszy i Ostatni,
  Początek i Koniec.

  Polubienie

  1. Hey Dawidzie, pomijajac spekulacje kto tak naprawe wypowiedzial te slowa.. czy faktycznie Jezus a jesli tak to w jakim kontekscie.. spojrz przez kogo i w jaki sposob zostaly one wykorzystane… Jestem pewna, ze grupa ALPHA DOMINGO ma szczegolny zwiazek z tym co sie wydarzylo w Hiszpanii i wiem, ze pewnego dnia bede mogla to udowodnic.. A co do Czarnego Kota i cyrografu to jak najbardziej spoko.. tym bardziej, ze nie wybieram sie do ROMy, hihi 😉

   Hey Dawid, leaving the all speculations.. who in true said this words..
   if even Jesus.. so.. in which context? please, look at the facts…
   who used these words.. and how… I’m sure that this group – ALPHA DOMINGO
   has a special relationship with what happened in Spain…
   and I know that one day I’ll be could to prove..

   Polubienie

 4. alpha begin(parralel galaxy) omega end , our milkyway. the end is their crapblackholeconnecting both..

  oh did you head Alpha draconis just was cleared of them Dark ones.. in Density2 D4/5/6

  my gues alpha centauri soon also

  and their fall grid and reversed gates are permenantly closed..

  the end.

  funny that a BS guy imitates tobe luci haha
  and works sideby side with Jrck jehovi;s haha

  as ^^ J send email to both.. exposing himself to co-op tag team with telasdipshit. side by side… and how the spy.. fits in to thesaga….

  Polubienie

 5. suggestive open in ya face thought injection/trigger attempts is all what tesla’s does.. for rest kinda empy shell.. its becoming. just repeating others… 0 input.. just deception and dominionplay and attempt to envoke emotional response to get it into V&V game (victim&victimizer)….. „kugh”

  Polubienie

  1. To jest dokladnie to o czym pisalam choc po swojemu przed 21 12 2012, a wlaciwie juz przed 11 11 11.. aczkolwiek w rzeczywistosci to dluzsza i bardzo skomplikowana historia.. tak wiec tylko krotki fragment w ktorym mowa takze o Alpha-Omega:

   „Certain ancient groups chosen by the Illuminati-Elders, such as the Maya, were entrusted with greater aspects of the Atlantean knowledge, as demonstrated in the Mayan “End Times” calendar. This ancient calendar “prophetically” depicted the “2012 End Time period,” when the inorganically synchronized Star-Gate/ wormhole False Yugas cycle of Lower and Parallel Earth would culminate in the Gate-sets of Lower Earth, our Sun and the Parallel Earth and Sun aligning with and opening into the Alpha-Omega Wormholes in the Galactic Core of both Milky Way galaxies. This “Intergalactic 2012 Alpha-Omega Gate Alignment” was designed to bring our Solar System and the Parallel Solar System into inorganic Metatronic Death Star Merkaba Vortex dimensional-blend within the 10,948 BC Toral Rift Time Rip center, in fulfillment of the Illuminati Master Plan Prime Objective.”

   https://sites.google.com/site/legionnairesawaken/articles/ad-historicaloriginsofthemceoteachingsthecdt-plates

   pamietam tez.. ze w notce poswieconej sztucznemu majanskiemu wirowi i CERN https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2012/12/07/wielki-zderzacz-hadronow-zakonczy-kluczowy-eksperyment-w-dzien-konca-kalendarza-majow/ opisywalam jedno z doswiadczen medytacyjnych w kregu ktory zostal zniszczony… jak do tej pory nie napisalam kogo ujrzalam po stronie napastnika, bo dla mnie samej bylo to zbyt szokujace.. ale powiem tylko tyle, ze napastnikiem byla jedna z osob ktora wziela udzial w tej medytacji..

   na Salonie Tajmenic mialam tez niejedna notke w ktorej wyrazalam swoj krytyczny stosunek wobec Majow jak i ich Kalendarza, choc generalnie wszystko krecilo sie wokol daty 11 11 11…

   ahh, jeszcze przypomne to co zamiescilam w komentarzu do notki

   Holyday of BLACK SUN & back to the AMENTI

   2010-10 Sliders-9 (Mayan Cruise) _ 2011-1 Festival of Light (Sarasota)

   “The pre-ancient Mayans (not the modern day Mayans) were part of a global group of Cos-MA-Yah Flame Keepers who held the keys to a specific planetarygate set associated with the Mayan Mother grids called the Kei-Ti Gates”

   read more:

   http://www.scribd.com/doc/161336703/2010-10-Sliders-9-Mayan-Cruise-2011-1-Festival-of-Light-Sarasota

   update

   i jeszcze jeden comment

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2012/12/12/energie-12-12-12/comment-page-1/#comment-975

   Polubienie

 6. A co sądzisz o słynnym oknie czasowym „przejścia” międzygalaktycznego?

  What about famous window period, I think between 2012-2016?

  Wydarzenia na świecie w jaki sposób przyspieszyły i stają się z lekka niekontrolowane.
  Dziwne jest też to, o czym chyba pisałem, że te 7 epokowych kwadratur Uran – Pluton i tetrada krwawych Księżyców przypadła na ten okres 2012-2016 nie mówiąc już o szczególnej numerologicznej właściwościach liczby 2016, podzielnej przez 7,8,9?

  Polubienie

 7. Livio moim zdaniem to chodziło o budzenie faraona i na tym portalu http://misjafaraon.com/ cały czas o tym gadają że nie było przebudzenia i dlatego istoty z Syriusza B wzięły Ziemię w zastaw bo ją niby tam ochronili.

  https://nnka.wordpress.com/2012/12/29/walka-o-planete-mhm-teraz-wykladam-karty-tymi-ktorzy-zabezpieczyli-ziemie-od-strony-kosmosu-jestesmy-my-my-syriusz-b/

  Jak o tym przeczytałem to się po prostu za głowę chwyciłem- obrzydliwe!

  Polubienie

 8. Alfa Centauri is the nearest star from Earth but Omega centauri is probably the farest. I don’t belive in distance in light years. May be it’s true but light from the farest object goes by the very long spiral, the man cannot go to the other galaxes by the spirals like a light 🙂

  Polubienie

  1. „Ta nowa szczęśliwa rzeczywistość musi się zmaterializować i nikt i nic nam w tym nie przeszkodzi!!!!”

   to bardzo pozytywne Dawidzie i chce aby tak bylo.. a nawet wciaz wierze, wierze ze… zreszta doswiadczalam niejednego juz wzlotu i upadku w tym zyciu i tak ogolnie.. ehh… patrzac niestety na te rzeczywistosc… mam niezmiennie od dziecka to samo wrazenie… ze dzieje sie tu cos bardzo, bardzo niedobrego… pamietam chocby jak wiele dzieci w moim otoczeniu czerpalo duza przyjemnosc z tego ze moglo komus najzwyczajniej dokuczyc, najlepiej komus slabszemu… Niestety, fakty dotyczace naszej przeszlosci.. to naprawde w duzej mierze historia przemocy.. jak wiele dobrych i niewinnych istot.. zostalo okrutnie zameczonych na smierc.. i to nie tylko w czasie wojen, czy w powodu glodu.. ale tez – sic! – w imie nauki rozwoju!!! podczas gdy prawdziwym bestiom w ludzkiej skorze zylo sie czesto dlugo i dobrze.. i tu chocby dla przypomnienia Opercja Paperclip: http://davidicke.pl/forum/operacja-paperclip-t3650.html Wernher von Braun, jedna z nazistowskich gwiazd programu podboju kosmosu by NASA! etc.. albo Fritz Haber – Cyklon B – jako srodek do zabijania ludzi odkryto przypadkiem. Stosowano go do odwszawiania ubran skonfiskowanych wiezniom przywozonym do kacetów… W czasie wojny miliony ludzi wielu narodowosci i wyznania (przede wszystkim Zydów i Polaków), a takze wielu krewnych Habera trafilo do obozów zaglady i obozów koncentracyjnych i zostalo zamordowanych za pomoca jego wynalazku. W roku 1913 firma BASF wybudowala fabryke w Ludwigshafen, w której rozpoczeto produkcje amoniaku z wodoru i azotu z atmosfery. W prasie pisano w tym czasie, ze Haber „zrobil chleb z powietrza”. Dzis swiatowa produkcja nawozów azotowych, wytwarzanych metoda Habera-Boscha, osiaga kilkaset tysiecy ton rocznie. Dzieki produkcji nawozów azotowych Haber zostal milionerem. Poza majatkiem odkrycie dalo mu slawe i zaszczyty. Stanal na czele Instytutu chemii fizykalnej im. Cesarza Wilhelma w Berlinie (dzis Instytut im. Habera). Zaangazowanie Habera w produkcje gazów bojowych doprowadzilo do samobójstwa jego zone Clare Haber, która nie mogla zniesc obciazenia psychicznego, zwiazanego z przyczynianiem sie meza do smierci zolnierzy (zastrzelila sie z pistoletu sluzbowego Habera). Nazajutrz po pogrzebie zony Haber wyruszyl na front wschodni testowac gazy: http://pl.wikipedia.org/wiki/Fritz_Haber

   Bardzo podobna historia wiaze sie z odkrywca szczepionek, ktore testowal na wlasnych dzieciach.. w wyniku czego doprowdzil je do smierci.. choc podobnie jak i mr Faber szczegolnie sie tym nie przejal.. w koncu to tylko kolejne trupy na drodze do wyzszego celu… Podobnych przykladow mozna mnozyc i mnozyc… na to, ze to co tu sie dzieje dalekie jest od boskiego porzadku… ale tym bardziej zakoncze twoimi slowami

   „Ta nowa szczęśliwa rzeczywistość musi się zmaterializować i nikt i nic nam w tym nie przeszkodzi!!!!”

   set the all free flow..

   let it be

   go

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: