Szczęśliwego Nowego Roku z okazji Manifestu Lucyfera…

Już po dodaniu tej notki uświadomiłam sobie, że mamy dzisiaj Prima Aprilis, ale ta notka to nie prima aprilisowy żart.. Przed wprowadzeniem kalendarza gregoriańskiego 1 kwietnia naprawdę obchodzono

Nowy Rok

🙂

Komentarz z notki poświęconej Lucyferowi

Livia Ether Flow

Dawid 56: “Będzie Ciebie również kusił uzyskaniem nieśmiertelności w prosty sposób (nie mówimy o życiu po śmierci), ale o takiej nieśmiertelności, którą według opowiadań ma Hrabia Saint Germain…”

no tak, ale chyba nie uważasz Dawidzie, że w samej nieśmiertelności jest coś niewłaściwego, bo jak dla mnie jest zupełnie na odwrót…. Śmierć jest przeciwstawnym kierunkiem do Wniebowstąpienia/wzniesienia… to upadek… na szczęście mam własny przepis na nieśmiertelność, a więc raczej obejdę się bez pomocy Lucka;)

pomyśl jednak dlaczego Kościół Katolicki zachował ideę Wniebowstąpienia (czyli fizycznego pójścia do nieba)… jednak.. dopiero po Zmartwychwstaniu?

czy nie właśnie po to, aby podtrzymać wiarę w to, że życie wieczne można osiągnąć tylko poprzez śmierć… a wiadomo, że śmierć generalnie do przyjemności nie należy… to wyjątkowo ciemna i mroczna ‘materia’….. i mam tutaj na myśli cały proces umierania….. ‘w bólu się będziesz rodził i w bólu będziesz umierał’

No mój Szmaragdowy Strażniku 3maj się mocno!!!

DSCN9385x2k

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

8 myśli na temat “Szczęśliwego Nowego Roku z okazji Manifestu Lucyfera…”

 1. Manifest Lucyfera

  (603.2) 53:3.1 Jakie by nie były wczesne początki buntu, w sercach Lucyfera i Szatana, ostateczny jego wybuch przybrał formę Lucyferowej Deklaracji Wolności. Idea buntowników wyrażona została w trzech punktach:

  (603.3) 53:3.2 1. Rzeczywistość Ojca Uniwersalnego. Lucyfer zarzucał, że Ojciec Uniwersalny naprawdę nie istnieje, że grawitacja fizyczna i przestrzeń-energia są naturalne dla wszechświata, i że Ojciec jest mitem, wymyślonym przez Rajskich Synów, aby im umożliwić sprawowanie władzy nad wszechświatami w imieniu Ojca. Zaprzeczał temu, że osobowość jest darem Ojca Uniwersalnego. Dawał nawet do zrozumienia, że finaliści są w zmowie z Rajskimi Synami, aby narzucić oszustwo całemu istnieniu, jako, że nigdy nie przynieśli z powrotem wyraźniejszej idei prawdziwej osobowości Ojca, jak się ją dostrzega w Raju. Frymarczył czczeniem, jako ignorancją. Zarzuty były szerokie, straszliwe i bluźniercze. To właśnie ów zawoalowany atak na finalistów bez wątpienia wpłynął na wznoszących się obywateli Jerusem, że trwali niewzruszeni i pozostawali niezłomni, przeciwstawiając się wszystkim propozycjom buntowników.

  (603.4) 53:3.3 2. Wszechświatowy rząd Syna Stwórcy — Michała. Lucyfer twierdził, że systemy lokalne powinny być autonomiczne. Protestował przeciw prawu Michała, Syna Stwórcy, do przejęcia władzy nad Nebadonem w imieniu hipotetycznego, Rajskiego Ojca i przeciw żądaniu potwierdzenia wierności temu, niewidzialnemu Ojcu, przez wszystkie osobowości. Zapewniał, że cały plan czczenia jest sprytną metodą dodawania splendoru Rajskim Synom. Był skłonny uznać Michała za swego Stwórcę-ojca, ale nie za swego Boga i prawowitego władcę.

  (603.5) 53:3.4 Najostrzej zaatakował prawo Pradawnych Czasu — „obcych potentatów” — do mieszania się w sprawy systemów lokalnych i wszechświatów. Potępiał tych władców jako tyranów i uzurpatorów. Nakłaniał swych zwolenników, aby uwierzyli, że żaden z tych władców nie może w najmniejszym stopniu ingerować w działalność kompletnych, miejscowych rządów, gdyby tylko ludzie i aniołowie mieli odwagę nie dać innym kierować sobą i domagali się śmiało swoich praw.

  (603.6) 53:3.5 Twierdził, że egzekutorzy Pradawnych Czasu mogą nie być dopuszczeni do działania w systemach lokalnych, gdyby tylko rodzime istoty zapewniły o swojej niezależności. Utrzymywał, że nieśmiertelność jest nieodłączną cechą osobowości systemu, że zmartwychwstanie jest naturalne i automatyczne, i że wszystkie istoty żyłyby wiecznie, gdyby nie arbitralne i niesprawiedliwe czyny egzekutorów Pradawnych Czasu.

  (604.1) 53:3.6 3. Atak na powszechny plan nauczania wznoszących się śmiertelników. Lucyfer utrzymywał, że zbyt wiele czasu i energii poświęca się na program tak dokładnego szkolenia wznoszących się śmiertelników w zasadach administracji wszechświata, w tych zasadach, które jak utrzymywał, były nieetyczne i wadliwe. Protestował przeciwko trwającemu epoki całe planowi przygotowania śmiertelników przestrzeni do jakiegoś nieznanego przeznaczenia i wskazywał na obecność korpusu finalistów na Jerusem, jako na dowód tego, że śmiertelnicy ci spędzili epoki, przygotowując się do jakiegoś czysto fikcyjnego przeznaczenia. Drwił z tego, że finalistów spotkał los nie lepszy niż powrót do skromnych sfer, podobnych do tych, z których pochodzą. Dawał do zrozumienia, że są oni wypaczeni na skutek zbytniej dyscypliny i przeciągającego się szkolenia, i że faktycznie są zdrajcami swych braci-śmiertelników, ponieważ teraz współdziałają z systemem zniewolenia całego stworzenia dla fikcji mitycznego, wiecznego przeznaczenia wznoszących się śmiertelników. Głosił, że wznoszące się istoty powinny korzystać z wolności indywidualnego samookreślenia. Kwestionował i potępiał cały plan wznoszenia się śmiertelników, jako zarządzony przez Rajskich Synów Boga i popierany przez Nieskończonego Ducha.

  (604.2) 53:3.7 Z taką właśnie Deklaracją Wolności Lucyfer zaczął swą orgię ciemności i śmierci.

  całość ok ale ostatni przypis… nie pasujący do reszty z tą orgią… ciemności i śmierci… kto, więc pisał ten manifest… ponoć co co na górze to i na dole.. na dole mamy wyzysk,rządzę władzy.. czegóż się spodziewać na górze 🙂

  ….

  Don Juan mawiał, że wszechświat jest bardziej drapieżny niż by się mogło wydawać i pewnie jak zwykle miał rację 😉

  a jak czytam ten manifest mam przed oczami senat z gwiezdnych wojen… gdzie depcze się malutkich dla interesów większych… oczywiście w świetle odpowiednich uchwał i praw 🙂

  Polubienie

 2. Nieśmiertelność sama w sobie nie jest niczym złym, jest nawet interesująca, tylko że są dwie rodzaje nieśmiertelności – nieśmiertelność lucyferyczna – za nią trzeba „płacić” duszą i nieśmiertelność Chrystusowa zdobywana podczas pracy nad sobą (np w procesie stawania się Buddą). Jest jeszcze trzeciego rodzaju nieśmiertelność – alchemiczna uzyskiwana np za pomocą sztucznego złota – ponieważ jest uzyskiwana sztucznie ma charakter uwięzienia w ciele na wieki bez możliwości opuszczenia go (lub przenoszenia się do drugiego ciała)

  Polubienie

  1. Czyli uważasz, że Mistrz Wniebowstąpiony hrabia Saint Germain wybrał lucyferyczną ścieżkę nieśmiertelności… ok.. choć pasowałaby do niego też ta złota…

   Złota Księga

   O Alchemii. Formuły Przemiany Samego Siebie

   i co by nie powiedzieć o St Germainie to.. będąc zupełnie szczera.. miałam z nim troszkę niezwykłych doświadczeń.. kiedy zdarzały się dosłownie cuda w moim życiu, a wszystko zdawało się po prostu płynąć… Saint Germain dał też mocno o sobie znać w trakcie podróży z Polski do Hiszpanii.. po prostu wciąz mi się samoistnie wyświetlał jego obraz i przekaz, że wkrótce się spotkamy…. pisałam o tym w kilku notkach, muszę tylko raz jeszcze do nich zajrzeć.. najdziwniejsze było to co wydarzyło się w trakcie drogi przez Francję… hmm… a potem już w Hiszpanii… także francuski zamek, który przyśnił mi się kilka dni temu skojarzył mi się z St. Germainem: http://liviaspace.com/2014/03/29/sen-o-uwalnianiu-motyli/ Mimo iż światło, które ujrzałam było jasno niebieskie, a nie fioletowe… nie wszystko jednak pamiętam…..

   Zdania na temat St Germaina są jednak bardzo podzielone i tutaj przypomnę jeden z komentarzy:

   Livia Ether Flow | 17 Marzec 2014 o 13:59

   “fallen = as in: Digressive DNA vs Progressive. (vs original divine template/imprint ) Spiral Down evolution vs Spiral Upwards evolution.”

   DNA Progressive – Unfallen

   DNA Digressive – Fallen

   simply put it 🙂

   “Appointed custodians of Fallen Annu-Elohim/Anunnaki race regeneration efforts, many of which are orchestrated by the Great White Brotherhood.”

   https://sites.google.com/site/legionnairesawaken/articles/ancientstellarracesinvolvedwithhumanity

   &

   “Omicron-Odedicron (Dragon Agenda)
   Odedicron-Avian-Reptiles (Alnilam-Orion) (re Maitreya = “Odedicron Reptilians”) Members of the Great White Brotherhood and Sisterhood are now on the earth: St Germain, Dwal Kuhl, *Maitreya, etc.”

   http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/p/definitions-words-followed-by-asterisk.html

   cool company, Maitreya, St, Germain, et cetera 😉

   http://liviaspace.com/2014/03/17/fallen-elohimfallen-angels/comment-page-1/#comment-16210

   WHERE YOU ARE NOW?

   http://liviaspace.com/2013/08/20/jestes/

   Polubienie

 3. Niesamowite Livio ja o tym nie wiedziałem, to była tylko moja hipoteza że Saint Germain wybrał drogę luceferyczną i złota, doprawdy niesamowite nie wiedziałem o tej złotej księdze…

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: