The Illusion of Law, Order and Authority

Tak, tak.. ile to juz zbrodni skryto pod woalka pieknych slow o milosci i sprawiedliwosci.. w imie boga! i jak widac wciaz to samo:

https://nnka.wordpress.com/2015/02/11/uczeni-zdolali-skopiowac-umysl-czlowieka-i-umiescic-go-w-robocie/#comment-40917

ale brawo… za spryt… w koncu do czegos zobowiazuje tytul wiedzmy… to ta, ktora wie najlepiej.. jak zniszczyc kogos tak, aby wszyscy dookola mysleli, ze to tylko i wylacznie jego wina.. ot, al przyklad z Ku Kux Klan..  i nie bchodzi mnie co mysla inni.. ja wiem swoje.. ze ten wiedzminski kapelusz to nie tylko ladne stroje:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/02/05/margo-witch-alpha-omega-and-poison-apple-beast-twist/

(CERN – Beast – Shiva – Kali – Dance.. Bec Bec)

cern60

„But also consider that it may simply be a CERN-based version of the Blair Witch Project.”

The Illusion of Law, Order and Authority

For so many of us, following the law is considered a moral obligation, and many of us gladly do so even though corruption, scandal, and wickedness repeatedly demonstrate that the law is plenty flexible for those who have the muscle to bend it. Police brutality and police criminality is rampant in the US, the courts favor the wealthy, and we can longer even lead our lives privately thanks to the intrusion of state surveillance. And all the while the illegal and immoral Orwellian permanent war rages on in the background of life, murdering and destroying whole nations and cultures. The social order is not what it seems, for it is entirely predicated on conformity, obedience and acquiescence which are enforced by fear of violence. History teaches us again and again that the law is just as often as not used as an instrument of oppression, social control and plunder, and any so-called authority in this regard is false, hypocritical, and unjust. When the law itself does not follow the law, there is no law, there is no order, and there is no justice. The pomp and trappings of authority are merely a concealment of the truth that the current world order is predicated on control, not consent…

read more:

14-latek uniewinniony… 70 lat po egzekucji. Był za mały na krzesło elektryczne

uid_f7b1cad05bbffc4d6b3fba5d942e82f41419069649792_width_633_play_0_pos_0_gs_0_height_355

Oczyszczony ze wszystkich zarzutów został najmłodszy obywatel USA skazany na karę śmierci – George Stinney Jr. W 1944 roku 14-latek został wysłany na krzesło elektryczne za pobicie na śmierć dwóch białych dziewczynek. Prawdopodobnie 70 lat temu wymuszono na chłopcu przyznanie się do winy. Teraz sąd uznał, że nie ma dowodów na winę chłopca.

70 lat temu 14-letni George Stinney został aresztowany w związku ze sprawą morderstwa dwóch dziewczynek – 11-letniej Betty June Binnicker i 7-letniej Mary Emmy Thames. Dziewczynki nie wróciły do domu z wycieczki rowerowej. Ich ciała znaleziono następnego dnia w rowie w pobliżu kościoła.

Jeden ze świadków zeznał, że widział, jak George Stinney zbierał z zamordowanymi dziewczynkami kwiaty. Niedługo po tym chłopak został aresztowany. Po długim przesłuchaniu, w którym nie mogli wziąć udziału rodzice chłopca – 14-latek przyznał się do winy. Ława przysięgłych, w której zasiadali wyłącznie biali mężczyźni uznała, że chłopiec jest winny – zajęło im to zaledwie 10 minut. George Stinney został skazany na krzesło elektryczne – wyrok wykonano trzy miesiące po jego ogłoszeniu. Zeznania siostry chłopca nie zostały wzięte pod uwagę. W czasie procesu w 1944 roku sąd nie wysłuchał siostry nastolatka, która twierdziła, że spędziła z nim cały dzień i nie mógł zabić dziewczynek. Ławie przysięgłych wystarczyło jednak jedynie 10 minut, żeby skazać go na śmierć. Nastolatek był za mały na krzesło elektryczne. Przed wykonaniem kary został posadzony na książce telefonicznej. Po 70 latach od skazania 14-latka sąd w Karolinie Południowej ogłosił, że wyrok w sprawie George’a Stinney’a był niesłuszny. Chłopiec był najmłodszym skazanym na śmierć w Stanach Zjednoczonych w XX wieku.
„Washington Post”
Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

2 thoughts on “The Illusion of Law, Order and Authority”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s