W imieniu Gory Milczenia.. back to Sleza.. deep t(rip).. c lick c lick <

O Slezy przypomnialam sobie w trakcie pisania dzisiejszego komentarza:

In my diary when i was 13 years old i wrote that i remember very bad and agressive energy fall on earth and destroyed Wonderful Flower in Garden of God.. and now i remember even more.. that this was energy connect with Jestem Witch group… look on Dark Flowering.. and how kind of PHI losophical they still us be… Gdingen Pyramid, Zombie Party – Blair Witch… so from my site – MAYDAY… and i see in how way she keep something like dark greed (SlEzA Black Crystal) and Ayahuasca Ceremony RIP… (Alpha Omega – Mind Control – LABIRYNTH)… many kids still need help.. crystal tree need also be clear.. now i understand why in my dreams i still see that she is black magic witch.. extra with dark flowering.. we know how look parts of Urtha… frozen light.. this is not fairy tale… but i have hope that just soon Wonderfull Flower return in full.. of course this is only my point of view.. but i know that you know that this is… true…

i o tym ze mialam do niej powrocic po tym co napisala Ada

A propo „siatek” , „sieci” wyłapałam coś ciekawego (z filmiku do którego link dam na końcu) co między innymi potwierdza twoje odczucia odnośnie Ślęży (pisałaś kiedyś o tym)

Cyt.”.. chyba już rozumiem o co chodzi z tą soczewką. Kiedyś była mowa o tych naturalnych jasnych, krystalicznych siatkach Ziemi, które emanują z czakramów i o tych ciemnych, i że te siatki się ze sobą nie pokrywają, a to jest miejsce pokrycia przez tą (ciemną) soczewkę.

Ta soczewka ugruntowuje ciemną siatkę w tym miejscu bardzo mocno (sztuczka jest zrobiona), żeby na tej jasnej zakotwiczyć ciemność.

Tych soczewek na czakramach jest dużo. Miasto Wrocław się pokazuje, tam jest sieć potężna moc pod ziemią, ale jest wszystko przebarwione czarnym, ciągną tam przebudzeni ludzie z całej Polski i wyniszczają się. A Ślęża? Jest zekranowana ciemnym zwierciadłem, natomiast obok jest jakas inna górka, gdzie bije różowy czakram………….”

A więc pułapek na świadomych, budzących się ludzi jest sporo.Co ciekawe latem byłam w Krakowie, przy wejściu na dziedziniec zamku moja siostrzenica (5 lat) ostro zareagowała mówiąc: NIE, tam nie. Ale oczywiście weszliśmy tam i po minucie bez słów opuściliśmy to miejsce dość szybko. Nie jestem jasnowidzem, ale odczułam tam bardzo dziwną „poszarpaną” energię. W którymś z odcinków Rozmów Zaawansowanych Jacek z Joanną dość enigmatycznie przekazali, że czakram na Wawelu został „rozmontowany” i że stało się to podczas pogrzebu pary prezydenckiej.

a wiec wracam

cdn

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: