DNA.. feels like heaven

eye

feels like heaven

Temat DNA przewija sie na moim blogu nie od dzisiaj, choc w ostatnim czasie wyskoczylo na powierzchnie kilka szczegolnych watkow.. jeden zwiazany z tzw. ‚invisible war between house of Solomon and House of David’… i tu odsylam do komentarzy pod notka

Plyty CDT, Szmaragdowe Przymierze i masowy dramat

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/30/plyty-cdt-szmaragdowe-przymierze-oraz-masowy-dramat/comment-page-1/#comment-44431

a teraz kilka komentarzy z notki 26/27 mayo

Dawid56

Tak to tę twarz widziałem i jasnymi włosami. Z tego co odczytałem, to J9 jest związany z domem Dawida?

DJ Livia Ether Flow

tak, i John the Baptist tez… a MM faktycznie byla kobieta zarowno jednego jak i drugiego (J9 i J12).. choc dowiedzialam sie o tym juz po moim snie… wiem, ze niezle zakreconym.. ale cala nasza historia niezle jest…

To dziwne. Rzuciłem kiedyś (w 1995 roku) od niechcenia zdanie (z tego co sobie przypominam przy analizie klepsydry astrologicznej stożek przyszłości i przeszłości oparty z jednej strony na Bliźniętach i Lwie- przeszłość i Strzelcu i Wodniku- przyszłość) Pora zmienić KOD (DNA) i…… od tego zdania „Wszystko” się zaczęło.

o co wlasciwie chodzi z ta zmiana DNA Dawidzie… i owym „wszystko”

Dzisiaj jestem trochę jakby mądrzejszy, bo zapytam brutalnie – przecież to Ogrodnik zawinił a nie Człowiek. Dlaczego karać człowieka, za co? Dlaczego rozmawiamy o jakimś sądzie ostatecznym skoro ludzkie DNA było od początku skażone jakimś obcym genem? Niby wolna wola a de facto istnieje obcy gen który uwidacznia się w pewnych sytuacjach jak w klasyku Wellsa „Wyspa Doktora Morreau”.

 chcialabym poruszyc kilka watkow, ale poki co skopiuje tutaj komentarz Marka z MZ

marek pisze:
Kwiecień 8, 2015 o 12:51

Rasa Lewiatan została stworzona w czasach Atlantydy w roku 68000, przd naszą erą, kiedy to w większości wyższo wymiarowe fantomowe rasy najechały rozwiniętą rasę E-Luhli-Levi – rasę Annu-Melchizedek. Rasa Annu-Melchizedek została stworzona, aby umożliwić rasom fantomowym inkarnować na Ziemi pod kontrolą Opiekunów /GA/ i Thotha – który przewodził planom bio-regenezy, z której to wiele fantomowych ras w pełni skorzystało. Wystarczająco przywrócone DNA Annu-Melchizedek, zawierało kody gwiezdnych wrót do ascendacji na Tarę. Annu-Melchizedek-Lewiatan stworzyli anty-krystic królewską linię, jak Hyksos, która obejmowała Abrahama. Rasa Lewiatan składała się z Lucyferiańskiej wersji Adama i Ewy, która zawierała Lucyferiańską Shantarel, Anunnaki i Drakonian genetykę, razem z genami wielu różnych ras , włączając w to Reptilian i Zetas/szaraki/. Ich potomkowie to Illuminati. Mityczny morski wąż /serpent/ Lewiatan, posiadał siedem głów. Która jest tą samą siedmiogłową Metatronicznym Sześcianem Bestii w Biblii. /księga objawienia 17:9/

Głębokie powiązania Thotha z Azazel, doprowadziły do zdrady w 22 328 B.C jego długiej służby w kierunki bio-regenezy, aby podporządkować, sobie rasę Ludzką i Lewiatan i doprowadzić Ziemię do statusu fantomowego.  

Eieyani-Ludzkie kolonie, które istnieją dziś w Kauai-Hawaje, aktywacyjne miejsce dla ziemskich gwiezdnych wrót-12 w Monsegur, Francja- nie podejrzewały jego zdrady, ponieważ pomógł im zakotwiczyć częstotliwości, które mogły pomóc otworzyć Hall of Amorea przejście z Ziemskich gwiezdnych wrót-12 do Syriusza B galaktycznych gwiezdnych wrót-6.

To przejście było konieczne aby przesłonić /stratować/ fantomowo zaimplantowaną Nibiriańską Diodę Kryształową /NDC/ Siatkę, tak aby w 22326 przed naszą erą Ziemska Gwiezdna Aktywacja /SAC/ procesu ascendacji do Tary mogła się zacząć .

MCEO wyjaśnia, że Thoth pozwolił załodze Marduka z Nibiru przelecieć nad osadami Eieyani-Ludzi. Zdołali zablokować komunikację z Syriusza B, powiedzieli Eieyani-Ludzkim, że Rada Syriusza poddała się, i że Ziemia jest otoczona przez fantomowe siły.

Thoth zaoferował układ kobietom, który mówił że mężczyźni zostaną puszczeni wolno, jeśli się zgodzą iść z Anunnaki do Nibiru aby zostały hodowcą/rozpłodnikiem/ w celu ‘podzielenia’ sie ich genami .

Kobiety niechętnie zgodziły się, zostały wzięte wbrew ich woli, ale siły Thotha i tak zabiły wszystkich mężczyzn. Kobiety były gwałcone na Nibiru. Wiele z nich zabiło swoje dzieci ponieważ wiedziały że tworzą fantomowe dusze z diabelską /złą/agendą. Potem kobiety zostały zabite, lub popełniły samobójstwa.

Thoth, Marduk i Lucyfer w tym czasie zorganizowali straszne ludobójstwo i zniszczenie co doprowadziło do straty możliwości zdolności ascendacji Ziemi.

TT

https://nnka.wordpress.com/2015/04/06/listy-do-i-od-nnki-zaginiony-fragment-cz-3/#comment-45442

to oczywiscie fragment z ksiazki Teresy Talei, w oparciu o materialy Ashayany via MCEO (on base CDTplate)

poniekad znalam juz te historie, ale nie wszystkie szczegoly.. no i poruszylo mnie szczegolnie jedno slowo – AMOREA – jako, ze przypomnialo mi sie w niesamowity sposob w ostatnich dniach..

/z tego w co mam wglad kontynuuje specyficzna linie kobieca…/

w sumie piszac to prawie rok temu.. nie bardzo rozumialam o co wlasciwie chodzi.. ale cos przeczuwalam i tak to zapisalam… staram sie to lepiej wyjasnic w notce My French Dreams w polaczeniu z watkiem Portalu MM..

Baby stay what you are
Strong propaganda
Feels like in heaven

odsylam tez do takich notek jak

12 Tribes and Celtic Sands

osobny watek to roznica pomiedzy oryginal Essenes 12 Tribes a Hibiru 12 Tribes

i w nawiazaniu do tekstu z komentarza Marka i atlantydzkiej masakry

Emerald Covenant vs. Luciferian Covenant

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/31/emerald-covenant-vs-luciferian-covenant/

a takze w zwiazku z DNA

The ORAPHIM and the INDIGO CHILDREN

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/emerald-guardians-mceo/26104-2/

Stellar Cycle Activations and Arc of the Covenant

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/11/26112/

cdn

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

12 myśli na temat “DNA.. feels like heaven”

  1. Ah, zapomnialam to rozwinac.. a moze po prostunie zdazylam

   Essene 12 Tribes and Gates

   Essenes, Christos Templars aka The Order of Christ Templars : The Real Templar’s were of the Order of Christ, derived from Gnostic Essene and Cathar lines, and they sacrificed themselves to protect the wisdom, knowledge and frequency of So|phi|A Sophianic Body on this earth for the Ascension Cycle, which is the window of time when the galactic alignment is made with the Neutron Window or Galactic Core for portal access, which was December 21, 2012.
   Many of the original Essene lines were trapped in the Planetary Gates and Astral Plane during the many cataclysms that occurred on the earth from NAA wars and Orion Group Invasion.
   The opening of the Neutron Window allows access in and out of this Universal Time Matrix for the time period that the alignment is in place. Previous to this time, the window was closed, thus the portal access to leave this Universe, as well as this Solar System was closed. When the galactic core alignment was made in 2012, the Krystal Star began connecting to this planet in this timeline, and this began the cycle of the Krystal Star hosting of this planet for potential Ascension and to reclaim the Christos-Sophia.

   1. Tribe 1 (Arizona/Cyprus)
   2. Tribe 2 (Florida/Jerusalem)
   3. Tribe 3 (Bermuda/Johannesburg)
   4. Tribe 4 ( Giza/Central America)
   5. Tribe 5 (Machu Picchu/Vatican)
   6. Tribe 6 (Russia/India)
   7. Tribe 7 ( Titicaca/Greece)
   8. Tribe 8 (China/Tibet)
   9. Tribe 9 (Tibet/S. England)
   10. Tribe 10 ( Iran/Iraq)
   11. Tribe 11 ( S. Ireland/S. England)
   12. Tribe 12 ( S. France/Kauai)
   Found on Page 83 of the HGS Manual

   Hibiru 12 (Hosting) Tribes

   The Hibiru Tribes are the higher dimensional genetic coding of the Melchizedek’s that were given the responsibility to help rehabilitate hybridization damage during the last evolutionary cycle after the Nephilim Wars approximately 75,000 years ago. The Melchizedek Hosting began approximately 35,000 years ago and ended in this Ascension cycle, on December 21, 2012. Krystal Star hosting began and is currently in transition to repair and rehabilitate the planetary body to its original architecture, the Diamond Sun Body and Silicate Matrix genetic code that makes up the original Universal Tree of Life.
   1. Reuben (Leah/Jacob)
   2. Simeon (Leah/Jacob)
   3. Levi (Leah/ Jacob)
   4. Judah (Leah/ Jacob)
   5. Dan (Bilhah/ Jacob)
   6. Naphtali (Bilhah/ Jacob)
   7. Gad (Zilpah/ Jacob)
   8. Asher (Zilpah/ Jacob)
   9. Issachar (Leah/ Jacob)
   10. Zebulun (Leah/ Jacob )
   11. Joseph (Rachel/ Jacob)
   12. Benjamin (Rachel/ Jacob)
   Found on Page 83 of the HGS Manual

   http://ascensionglossary.com/index.php/12_Tribes

   Polubienie

   1. Nie kumam tego za bardzo, ale dziekuje za wyjasnienia, choc najciekawszy jest ten Portal MM…. gdzie on sie znajduje? 🙂

    Polubienie

   2. W zwiazku z tym co na Mistyce napisala Margo, ze jestem mitomanka, ktora zmysla te wszystkie historie na swoj temat

    https://nnka.wordpress.com/2015/04/07/tajemnica-wzoru-titusa-bodego/#comment-45711

    no to teraz moge chyba o wszystkim pisac swobodniej.. i nawet lepiej dla mnie.. przeciez to wszystko tylko bajki mitomanki

    😉

    tak wiec.. temat Portalu MM wiaze sie chocby z tym dlaczego ot taki Projekt Cheops probuje mnie w cos wrobic.. to podobna historia do tej

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/04/26/wczoraj-nad-ranem-obudzilam-sie/

    dlaczego potrzebuja ludzi takich jak ja (i codes a).. dlaczego sami nie moga odzytac chocby Teczowego Dysku skoro przemawia przez nich taki PAN jak Enki czy MARDUK…

    i nie do wykopek (piramida w Gdyni).. choc co prawda znalazlam przed chwilka w lesie zawieszona na drzewie lopatke.. haha.. i nawet mimo dziwnego spotkania do ktorego doszlo chwilke wczesniej az sie rozesmialam…

    nastepnym razem moze faktycznie wezme ze soba lopatke i pojde sie pobawic na Celtic Sands

    😉

    po prostu w trakcie swoich wedrowek po Ziemi odczytuje to i owo.. co mam pod swoimi stopami (ley lines, grid,etc) a wlasciwie samo sie poprzez mnie odczytuje.. a jak to sie w sumie dzieje… i tu znow odsylam do I story.. i tak to jest w tej mojej bajce.. no wlasnie

    a do tego ze inni probuja ze mnie zrobic wariatke i dlaczego tak im na tym zalezy… i dlaczego tak bardzo lubia odwracac kota ogonem.. przywyklam juz od dziecka… tak wiec.. spokojnie…

    to tylko bajeczka

    🙂

    null

    null

    null

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: