Jak wyglądał Jezus jako mały chłopiec

Zwrocilam uwage na te informacje przez wzglad na zdjecie, ktore bardzo mnie poruszylo. O tym dlaczego napisze pozniej w komentarzu pod notka.

Wloska policja ”ujawnia”jak wygladal Jezus jako maly chlopiec

Detektywi twierdzą, że na podstawie analizy najsłynniejszej relikwii odkryli, jak wyglądał Jezus w chłopięcych latach – donosi „The Independent”.

Używając Całunu Turyńskiego, tkaniny, która, jak się uważa, owijała pogrzebane ciało Chrystusa, policyjni śledczy odtworzyli wizerunek Jezusa z negatywowego obrazu odciśniętego na całunie. Następnie cofnęli na tym wizerunku proces starzenia, redukując rozmiar szczęki, podnosząc podbródek i prostując nos.

Technika ta efektywnie odwraca metodę używaną przez policjantów, by stworzyć prawdopodobny aktualny wizerunek przestępców, w tym mafiozów, którzy nie byli widziani przez dekady – jak w przypadku Bernardo Provenzano, który został schwytany w 2006 na podstawie „postarzonego” zdjęcia z 1959.

Chłopięcy wizerunek Chrystusa został stworzony na potrzeby nadchodzącego programu we włoskiej telewizji, ale badania przeprowadzono przy okazji ostatniego publicznego wystawienia całunu w turyńskiej katedrze. Będzie on wystawiony przez dwa miesiące, spodziewane są miliony odwiedzających. Papież Franciszek będzie się modlił przed relikwią 21 czerwca.

Tak miał wyglądać Jezus, kiedy był dzieckiem

d1a53f427a7e1c81d2b018325f2ed96a

Foto: www.independent.co.uk

Datowanie węglowe z 1998 r. dla prestiżowego pisma „Nature” poddało w wątpliwość autentyczność całunu – oceniono, że powstał między 1260 a 1390 r. Wierzący podważali te wyniki, twierdząc, że naukowcy przez pomyłkę zbadali późniejsze wszywki do całunu, dodając, że wcześniejsze badania ujawniły obecność pyłków, roślin, które spotyka się tylko w Ziemi Świętej. Jednak badania z ostatniego miesiąca, przeprowadzone przez Matteo Borriniego, profesora antropologii śledczej, przedstawione na spotkaniu Amerykańskiej Akademii Śledczej w Orlando, sugerowały, iż całun jest jedynie fałszerstwem.

(marb)

http://wiadomosci.onet.pl/religia/wloska-policja-ujawnia-jak-wygladal-jezus-jako-maly-chlopiec/bgtrt7

Moj komentarz

Poza wspomnianym poruszeniem, moje pierwsze skojarzenie zwiazane z tym zdjeciem to, ze jest to Arihabi, a wiec postac, ktoraz rzeczywiscie zostala ukrzyzowana, choc nawet nie bedac Jezusem. Jednak stalo sie to jak najbardziej nie przypadkowo. Przede wszystkim tak sobie te postac w duzym stopniu wyobrazalam jako istote o bardzo wrazliwym spojrzeniu, jak i ogolnie duzej wrazliwosci, a do tego o bardzo czystym Sercu, zdolna do ogromnych poswiecen.. I jak na chlopca ”Jezus” na tym portrecie wyglada bardzo, bardzo kobieco.. niemalze jak kobieta.. Cala prawda na temat ukrzyzowania jak i samego Jezusa jest w rzeczywistosci bardziej skomplikowana niz sie powszechnie uwaza..  Namnozylo sie przy tym setki, czy wrecz tysiace przeroznych teorii na ten temat, jednak zadna z nich nie zdaje sie dawac pelnego wyjasnienia, poczawszy od tej najbardziej powszechnej i ogolniej przyjetej,  zdajacej sie tez byc tak jakby najbardziej spojna i domknieta, a jednak.. I tu odsylam do historii 3 Christs

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/10/27/the-three-christs/

Osobiscie wydaje mi sie, ze Jeshua 9, syn Marii i Jozefa.. wygladal raczej tak jak sie go przedstawia na swietych obrazkach  – z duzymi jasnymi oczami.. i wydaje mi sie, ze dosc dobrze te ”linie genetyczna” oddaje ponizsze zdjecie palestynskiej dziewczynki

e905502089dcbc93733c965459420233

Palestinian girl

by Eman Mohammed. „Defy(ing) social norms to become one of the only female photojournalists from Gaza.”

http://ifitshipitshere.blogspot.nl/2010/03/30-photographers-to-watch-in-2010.html

choc podobnie, z duzymi jasnymi oczami przedstawia sie takze Jeshue 12, czyli Sanande… jasne oczy ma tez wielu Persow, choc nie tylko niebieskich ale tez szarych i zielonych.. widzialam tez wiele zdjec jasnookich Kurdow zamieszkujacych chocby IRAN.. aczkolwiek typowi hebrajczycy maja oczy jak najbardziej brazowe.. i przyznam sie, ze mam tu pewne zawahanie.. poniewaz jesli faktycznie mezczyne o imieniu Arihabi wsadzono na krzyz zamiast Jeshui 9 to calkiem mozliwe, ze obaj wygladali bardzo podobnie, a wiec jasnookim w takim ukladzie byl tylko J12 SANANDA… Jednak, jak wynika z nieoficjalnej historii Jeshua 9 narodzil sie w wyniku sztucznego zaplodnienia (ET Nephilim conception), (w ten sam sposob przyszla na swiat jego matka – MARIA), a wiec calkiem mozliwe iz w zwiazku z tym wygladal inaczej niz typowy hebrajczyk.. ahh wiem, ze to niezle zamieszane i sama probuje jakos lepiej to wszystko ogarnac.. w kazdym badz razie czuje, ze zdjecie niebieskookiej palestynskiej dziewczynki ma mnie po prostu na cos naprowadzic…

i tu odsylam do

12 Tribes

przy czy zwiazany z hebrajczykami jest tribe 2

TRIBE-2:

Maahali-Bruea (pronounced: Ma a ha’ LE-BrU’ A) 5. Start gate signet codes, seed locations and races:

SG-2 Florida Seminol Native Amaericans SG-2 Sarasota Florida, and Breanoua black and brown skinned Haitian-Bimini island races. Easter Island (Rapa Nui) Cue Site-2 Muavaharivi and Jeruselum Israel Vortex-2 Hebrew Races.

Maji Indigo Grail line: Mu’A of Lemuria (Hawaii), Easter Island and south western native American descendant tribes.

Original Hebrew (Hibiru Cloister and Melchizedek cloister hybrid) races of Jeruselum and Jordan 6.7.

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/16/12-tribes-celtic-sands/

oraz 

oryginal essenes tribe & hibiru tribe

w kazdym badz razie chyba tylko 3 z 12 oryginalnych ludzkich plemion (12 Tribes) posiadalo niebieskie, lub ogolnie jasne (szare, niebieskie lub zielone) oczy…

Poznalam w tym zyciu pewna osobe, ktora oficjalnie nie ma nic wspolnego z Zydami, jest Polakiem, a jednak wyglada niemal identycznie jak ta palestynska dziewczynka.. i nie chodzi tylko o oczy, a cos bardziej specyficznego i glebokiego.. Sami Polacy sa bardzo, bardzo zroznicowani, ale powtarzam, ze chodzi tu o cos bardzo specyficznego jako ze palestynska dziewczynka na zdjeciu nie reprezentuje nawet oryginalnie hebrajskiego plemienia.. ot po prostu tak jak pisalam – probuje cos uchwycic.. 

Kto jest Zydem?

Kto jest Żydem? (hebr. ? מיהו יהודי – [ˈmihu jehuˈdi]) – pytanie obecne w tradycji żydowskiej, na które nie da się jednoznacznie odpowiedzieć i które jest tematem kontrowersyjnej dyskusji w środowiskach żydowskich, gdyż za Żyda można się uważać z powodu pochodzenia etnicznego, identyfikacji z kulturą i religią żydowską, czasem tylko z jednego z tych powodów. Żydzi nie stanowią jednolitej grupy religijnej i etnicznej.

Judaizm

Dla żydów ortodoksyjnych Żydem jest tylko osoba, która ma ortodoksyjną matkę…

Prawo Izraelskie

Według prawa izraelskiego Żydem jest osoba, która ma ortodoksyjną żydowską matkę…

http://pl.wikipedia.org/wiki/Kto_jest_%C5%BBydem%3F

Portal Spolecznosci Zydowskiej

Każdy, kto ma matkę Żydówkę lub przeszedł przez oficjalną procedurę konwersji na judaizm jest Żydem. Należy zaznaczyć, że bycie Żydem nie ma nic wspólnego z przekonaniami lub tym co się robi. Osoba urodzona z rodziców nie-Żydów nawet wyznająca tę samą wiarę jak Żydzi ortodoksyjni oraz przestrzegająca praw i zwyczajów judaizmu nadal pozostaje nie-Żydem nawet dla najbardziej liberalnych odłamów judaizmu podczas gdy osoba urodzona z matki Żydówki nawet jeśli jest ateistą i nigdy nie praktykuje religii żydowskiej nadal uważana jest za Żyda nawet przez ultra ortodoksyjnych Żydów.

Po pierwsze, według tradycyjnego judaizmu ta osoba jest Żydem, jeśli matka była Żydówką, niezależnie od tego, kim jest ojciec.

Z drugiej strony, według odłamu liberalnego, osoba jest Żydem jeśli którekolwiek z rodziców jest Żydem. Tak więc, dziecko z ojca Żyda i matki chrześcijanki jest Żydem zgodnie z odłamem zreformowanym, ale nie według zasad ortodoksyjnych. Sprawa staje się jeszcze bardziej skomplikowana, ponieważ status dzieci tego dziecka również jest poddawany w wątpliwość.

http://www.jewish.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=231&Itemid=62

faces of the world

Szukajac info na temat zdjecia niebieskookiej palestynki znalazlam tez takie info

Zydzi Aszkenazyjscy jednak wywodza sie z Palestyny

Przodkowie aszkenazyjskich Żydów, którzy mieszkają dzisiaj w Izraelu, żyli w środkowej i wschodniej Europie, natomiast przodkowie sefardyjskich Żydów, zamieszkiwali południowo-zachodnią Europę, północną Afrykę oraz Bliski Wschód. Ci ostatni są nazywani często Mizrachim. Badania pokazały, iż kurdyjscy oraz sefardyjscy Żydzi są bardzo blisko spokrewnieni, różniąc się jednak nieznacznie od swoich aszkenazyjskich braci. Żydzi aszkenazyjscy pomieszali się prawdopodobnie z mieszkańcami Europy podczas swojego długiego okresy wygnania. Badania wykazały, że około 12.7% aszkenazyjskich Żydów posiada chromosom Eu 19, który znaleziono również wśród 60% wschodnioeuropejskich Chrześcijan. To oznacza, że linia rodowa ojca pochodzi od Słowian i Chazarów. Większość aszkenazyjskich Żydów, posiada jednak chromosom Eu 9 oraz inne chromosomy, które wskazują na linię rodową ojca biegnącą 2,000 lat wstecz wprost na tereny starożytnego Izraela.

Aszkenazim pochodzą także – choć w mniejszym stopniu – od ludów Europejskich, takich jak Słowianie i Chazarowie. Owe nie-izraelskie haplogrupy Y-DNA w genach tej społeczności, to elementy oznaczone jako Q (typowe dla środkowej Azji) oraz R1a1 (typowe dla mieszkańców Europy Wschodniej

Jak wynika z raportu, około połowa aszkenazyjaskich Lewitów, posiada również nie-izraelskie geny należące do haplogrupy R1a1 (typowej dla Słowian). Wielu z ich przodków – będąc Słowianami i Chazarami – przyjęło Judaizm i zostało wszczepionych do izraelskiego drzewa genetycznego.

DNA wykazały, że Arabowie palestyńscy (czyli słynni Palestyńczycy), posiadają pewne pokrewieństwo genetyczne z Izraelitami – a mianowicie noszą w sobie starożytny gen izraelski. Przodkami dzisiejszych Palestyńczyków mogą okazać się Żydzi, którzy zamieszkiwali Izrael i w VII wieku n.e. zostali zmuszeni do przejścia na Islam. Na początku zakładano, że wyniki badań dotyczą tylko tzw. ‘rdzennych Palestyńczyków’, nie zaś Arabów, którzy zostali przesiedleni na tereny Izraela w czasach Imperium Otomańskiego. Według danych szacunkowych, około 85% Palestyńczyków posiada dalsze lub bliższe pokrewieństwo z narodem żydowskim.

Jak wynika z badań, dzisiejsi Samarytanie są potomkami izraelskich mężczyzn i asyryjskich kobiet.

http://forum.gazeta.pl/forum/w,12217,138289354,,Zydzi_Aszkenazyjscy_jednak_wywodza_sie_z_Palestyny.html?v=2

Bingo! i o to mi miedzy innymi chodzilo, o Lewitow! i to specyficzne cos w oczach palestynskiej dziewczynki co mi sie skojarzylo z moim znajomym ”ziemskim aniolem” z ceremonii Projektu Cheops 11 11 11..

Lewici!

MARIA – Witaj EN-KI. Dlaczego piramidka została nazwana Arką Przymierza?

EN-KI – Symbolicznie tak zostało to nazwane. Prawdziwa Arka Przymierza posiadała ogromną energię i dlatego jak wiecie, nie wszyscy mogli ją obsługiwać, ba, nawet dotykać. Arka Przymierza służyła także w tamtym czasie, kiedy Mojżesz miał w posiadaniu tą Arkę , nawet do leczenia, tak jak teraz będzie służyć ta mała piramidka. Pamiętacie z przekazów Anny Dolińskiej, kiedy to Samuel wyznaczył dla Krystyny zadanie, odznaleźć Arkę Przymierza. Chociaż podałem lokalizację Arki Przymierza, prawdziwej, to nie jest się w stanie przywieść jej do Egiptu i umieścić dodatkowo w sarkofagu. Dlatego to symbolicznie nazwono ją Arką Przymierza, tą właśnie piramidkę, która później odegra swoją rolę. Jaką rolę, to powiem w czasie naszego spotkania. A teraz po kolei. Barbaro słucham.

BARBARA – Drogi EN-KI. Kolejne pytanie na które też nie potrafimy ludziom odpowiedzieć brzmi: czy Maria Gritsch ma jakieś powiązanie z Arką Przymierza?

EN-KI – Z tą akurat nie, ale z tamtą tak. Bo to, że inkarnacja istnieje jest sprawą oczywistą. Tamtą, prawdziwą Arkę nieśli wybrani ludzie, byli to lewici. Lewici, którzy pochodzili w prostej linii od Abrahama, tylko im wolno było nieść. Dzisiaj nazwałbym ich, takich ludzi, tragarzami, bo tylko to zadanie mieli, żadne inne. Więc Maria(Gritsch) w tamtym czasie, kiedy Izraelici szli przez pustynię, była, czy był, czy była, jednym z tych lewitów, czyli tragarzem. Jakie ma połączenie dzisiaj? Może odezwie się w niej ten zew tragarza, i to co Samauel dla niej szykuje…

http://misjafaraon.com/sesja-124/

ark-of-the-covenant-585x306

IWONA: Samuelu, kim byli Lewici?

SAMUEL: Grupą, która należała do Syriusza. Były to istoty ludzkie z grupy boskiej i znali prawdziwego Boga. Znali jego imię, które już wiecie jakie jest: Jahwe.

Tu u nas, w tej naszej strefie niebiańskiej imiona naprawdę nie mają większego znaczenia, ale jeśli ci bardzo o to chodzi, to byli bogowie, którzy służyli Najwyższej Energii, czyli Bogu Jahwe.

https://cheops.wordpress.com/2009/02/18/sesja-12/

Robert Stanisław Kondraciuk 2 years ago

dupa, nie czterech a pięciu kapłanów potrzeba do rytuału, dodatkowo jeszcze brak im klucza

no ja pamietam 4 ze snu o studni, choc piata byla lezaca po srodku kobieta, ale moze nie wszystko dobrze pamietam.. 

no i nic dziwnego ze po takich channelingach rekacja w mediach byla nastepujaca:

„Jak dowiadujemy się z wiarygodnych źródeł – Sekretarz Generalny Najwyższej Rady Starożytności, dr Mustafa Amin wydał pozwolenie na zorganizowanie masońsko-żydowskiej ceremonii w rejonie Trzech Piramid w dniu 11 listopada wieczorem. Ta ceremonia ma być zorganizowana przez polską fundację o nazwie „Lilly Raisen“, która zaprosiła 1200 Żydów z całego świata, aby wzięli w niej udział.
Nasze źródło donosi, że Żydzi wierzą, iż ten dzień się już nigdy w historii nie powtórzy, ponieważ nosi datę 11.11.2011. Niektórzy z nich wierzą, że w tym dniu nastąpi koniec świata i dzień oczyszczania dla Wolnych Masonów i dla Żydów.  Dowiedzieliśmy się, że w czasie planowanej ceremonii Żydzi staną wokół Piramidy w formie Gwiazdy Dawida oraz umieszczą taką Gwiazdę na szczycie Wielkiej Piramidy“.

http://projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=138&sectionId=661&cmd=

przeciez sami pisali wprost ze chca wniesc do piramidy piramidke na dwoch zlotych pretach symbolizujaca Arke Przymierza! I z tego co pamietam na jednej ze stron byl nawet napis w jezyku polskim a na drugiej w – hebrajskim!

tak przy okazji, jesli kogos interesuje co tak naprawde mialy na celu te ceremonie 11 11 11, w tym magiczne rytualy w Wielkiej Piramidzie, a takze komu tak naprawde zalezalo na tym aby w grudniu 2012 roku doprowadzic Ziemie do drastycznego przebiegunowania oraz zaglady wiekszej czesci ludzkosci i zyciana niej, choc to wszystko oczywiscie tak bardziej oficjalnie w ramach planu oczyszczenia Ziemi, z ktorego miala ocalec tylko mala grupka wybrancow (w tym czasie zabranych na poklady statkow kosmicznych), oraz o co chodzi z rokiem 2017 polecam ponizsze notki

Finalowy Konflikt, Gwiezdne Wrota 6, Kaplani Azurytow Maji oraz ”Dramat Chrystusa”

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/finalowy-konflikt-gwiezdne-wrota-6-kaplani-azurytow-maji-i-dramat-chrystusa/

CYKL OTWARCIA GWIEZDNYCH WROT

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/cykl-otwarcia-gwiezdnych-wrot/

osobiscie jeszcze przed 11 11 11 doszlam do tego, ze za ceremoniami majacymi sie odbyc tego dnia stoja tak naprawde nagatywne grupy.. i tu powiazalam ze soba ceremonie Projektu Cheops jak i Wielkie Misterium 13 Krysztalowych Czaszek Majow, etc Dochodzac ostatecznie do wniosku, ze wszystko to sprowadza sie tak jakby do wielkiej Ceremoni Jahwe.. Tego samego zdania byla Nnka, twierdzac juz na samym poczatku (gdy tylko pojawila sie na moim blogu), ze za ceremoniami 11 11 11 stoja tak naprawde Upadle Anioly (Fallen Angels) i ze nalezy je powstrzymac… Dodalam tez na ten temat dwa komentarze pod notka 11 11 Wake Up, tak w ramach przypomnienia.. Po prostu jakos wrocil do mnie w ostatnich dniach ten temat, w zwiazku z Falszywa Matryca Wzniesienia, jak i teraz w zwiazku z tymi – Lewitami… i jak najbardziej w dniu 11 11 11 chodzilo o Arke! 

Na zakonczenie dodam, ze ludzie, ktorzy przylaczyli sie do tego projektu z pewnoscia uczynili to z roznych pobudek. Jedni mieli jak najlepsze intencje, ale dali sie najzwyczajniej zwiesc, chocby ladnym tekstom o swietle i milosci, zupelnie nie wyczuwajac co tak naprawde za tym stoi. Sama nieraz dalam sie nabrac, mimo iz wszystko we mnie wrecz krzyczalo, hej, nie wchodz w to, to nie jest dla ciebie.. stop! U innych osob jak sadze przewazyl po prostu strach, ze jesli nie wespra tego projektu w celu ochrony Ziemi to nadejdzie wielka katastrofa i wszystko przepadnie.. Ludzie maja wiele powodow do tego aby sie bac, np. o swoje dzieci, ktore moglyby zginac w takiej katastrofie i w ten sposob daja sie latwo zastraszyc.. Czasem w gre wchodzi duzy szantaz, a stawka bywa wyjatkowo wysoka, np. zywy okup.. Niestety, ale i tak bywa… Jeszcze w innych przypadkach mogly wejsc w gre jakies stare umowy (np. atlantydzkie), byc moze nawet odnowione.. ponizej swietny przyklad jak to moze wygladac:

Otwarcie się na kontrakty przedurodzeniowe przed portalem 12.12.12  

”Aby aktywować wasze kontrakty, macie wyrazić na to pozwolenie i otworzyć się na wszelkie energie, jakie na was oczekują.  Nie musicie wiedzieć, co to za energie.  Jedyne, co jest potrzebne, to wyrażenie swej zgody na tę aktywację. Otwórzcie się na te energetyczne sojusze w dniu poprzednim, 11/12/12.”

*krystal28.wordpress.com/2012/12/01/otwarcie-sie-na-kontrakty-przedurodzeniowe-przed-portalem-12-12-12*

i jak dla mnie od samego poczatku bylo jasne. ze nie stoi za tym zadna dobra strona, a raczej upadle anioly, ktore bardzo sie lubia bawic w taka pokretna ciuciubabke.. Sama tego dnia – 12 12 12 – odebralam dwie skrajnie rozne sciezki teczowego swiatla i wiem, ze na poziomach energetycznych rozegrala sie wtedy prawdziwa batalia.. Zreszta ”przebudzenie atlantydzkich krysztalow” tak mi sie wlasnie od poczatku kojarzylo – z przygotowaniami do atlantydzkiej powtorki z ”rozrywki”.. I tu znow nawiazanie do Falszywej Matrycy Wzniesienia oraz False White Light i tego jak wazne jest rozroznienie, bo swiatlo swiatlu nie rowne i czasem moze sie za nim skrywac wyjatkowo podstepna pulapka…

the all is one, but differentation is the key,

ra

I jeszcze odnosnie PCh to mysle, ze pewna grupa osob bardziej zaangazowanych w ten plan byc moze po prostu reprezentuje te frakcje, ktora stoi za channelingami Enki i Samuela (Jahwe i spolka) i stad taka zgodnosc interesow i poczucie, ze to zyciowa misja.. Najprawdopodobniej tak wlasnie jest.. Calkiem wiec prawdopodobne, ze czesc z tych osob rzeczywiscie wiedziala co sie tak naprawde szykuje.. jedna z nich wrecz do tego od wielu lat dazyla i nawolywala, aby w celu oczyszczenia ziemi, z rozsianego po niej zbyt gesto demonicznego nasienia (depopulacja) doprowadzic do globalnego unicestwienia.. doslownie, aby zrobic wielkie boom.. i stal za tym miedzy innymi Kod Shivy.. W kazdym badz razie przed zaglada miala zostac ocalona tylko grupka wybrancow.. dla ktorych byl przeznaczony specjalny POCIAG – do Nieba..

to tez tak a propos:

”Do czego „Oni” się przygotowują? To nie wygląda wcale jak jakieś wymysły, czy banialuki.”

https://nnka.wordpress.com/2015/05/27/dziwny-artykul/

*krystal28.wordpress.com/2015/04/16/podstawowe-informacje-i-dzialania-aby-przygotowac-sie-na-wydarzenie*

i nie mam nawet watpliwosci, ze za tym Armagedonem stoi jak najbardziej negatywna (fallen) grupa.. nikt pozytywny nie bedzie chcial budowac swojej przyszlosci – na trupach!

UPDATE

i jeszcze cos a propos dzisiejszego dnia:

 • Medytacja na rzecz uwolnienia kolonii – sobota, 30 maja o godz. 23.11 Ujawnienie

odnosnie Cobry, moje uczucia sa dosc mieszane (podobnie jak wobec Ashtara, GFL i innych kosmicznych frakcji) co wyrazilam chocby w notce o Moldawicie i Tajemnicy Swietego Graala, a piszac te moldawitowa notkenie mialam nawet pojecia, ze ma on jakikolwiek zwiazek z Cobra, ani ze jest to zwiazek az tak wazny

znalazlam tez na blogu Krystal taka aktualizacje odnosnie dzisiejszego wydarzenia

 • Wolność dla Kolonii! Aktualizacja i filmy
 • 11:11
 • wieczorem czasu polskiego

i mam wrazenie, ze ow Moldawit jest w tym wszystkim bardzo wazny.. tak jakby moldawitowa batalia.. o graala.. ale moze to tylko moja bujna wyobraznia

livia

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

5 myśli na temat “Jak wyglądał Jezus jako mały chłopiec”

 1. Dodam tutaj cos na biezaco tak apropos Cobry, Wolności dla Kolonii; 11:11 wieczorem czasu polskiego. Postanowilam sie przyjrzec temu wydarzeniu z pozycji obserwatota, takiego niezaleznego… Zabepieczajac sie przy tym specjalnymi formulami ochronnymi, aby przypadkowo w cos nie wdepnac.. i juz po chwili zaczelam widziec dookola siebie swietlista otoczke w kolorze zlota, poprzez delikatny roz przechodzaca w barwe zdecydowanej intensywnej magenty, przy czym sam srodek zdawal sie byc turkusowo niebieski.. tak jakby wyplywajacy z mojego Wyzszego Serca.. a wszystko to tworzylo razem tak jakby energetyczny kwiat w ksztalcie wydluzonego jaja z obwodka w ksztalcie drobnych platkow… bedac tez troszke jak ciepla energetyczna jaskinia… albo.. kokon bezpieczenstwa.. i tak przygladajac sie tej barwnej ochronnej aurze roztaczajacej sie wokol mnie, ktora w dodatku zaczela sie coraz bardziej rozrzeszac… uslyszalam dobiegajacy mnie zza okna dzwiek, poczatkowo glosny ale przyjemny szum, po chwili przechodzacy bardziej w krysztalowy, ale tak jakby emitowany przez jakies urzadzenie, a potem kolejny i kolejny.. doslownie jakby otworzylo sie kosmiczne okno.. open space.. przypominalam niedawno podobne doswiadczenia (szczegolnie intensywne w dziecinstwie) w notce Indigo Blues.. przy czym przez caly ten czas znajdowalam sie w bardzo przyjemnym stanie.. doslownie jakbym bujala sie w miekkich obloczkach.. a potem.. od wschodu dobiegl mnie jeszcze inny dzwiek, jakby mniej przyjemny.. i co ciekawe generowany przez intensywne swiatlo z gory.. opadajacena dol pod postacia swietlistego prysznica.. ale tu mialam jakis maly zgrzyt i ten watek szybko mi sie zamazal, choc tak jakby mial wlasnie zwiazek z Moldawitem i Graalem.. Potem ujrzalam siebie tak jakby w tej barwno kwiecistej sukience uszytej z aury.. wystajacej ponad Ziemie (niczym Aurora) i uznalam, ze to dobry moment aby – skoro juz tu jestem – zabrac jednak glos – i tak wyglosilam swoje male kazanie na gorze 🙂

  nie uzywajac przy tym nawet glosu.. dotyczace miedzy innymi sprzeciwu wobec wszystkich nieetycznych metod stosowanych w kosmicznej polityce.. wczesniej wyrazilam tez inna intencje, ze jesli ujrze cos w co bede mogla w pozytywny sposob na biezaco zainterweniowac.. w imieniu – Prawdy, Milosci, Pokoju i Wolnosci – to ze uczynie to, ale bez narazania wlasnej osoby i bez jakichkolwiek zobowiazan wobec jakichkolwiek grup, w tym grupy Cobry.. W pewnym momencie moja swiadomosc dosc mocno odplynela i w tym czasie w sypialni zjawil sie Ra i tak.. bardzo spontanicznie wrocilam…

  Dodam tylko, ze sporo z tych informacji, ktore przekazuje Cobra jest naprawde OK i calkiem zgodnych z prawda, ale nie wszystko mi pasuje, a pewne kwestie wrecz budza we mnie sprzeciw i absolutnie nie chodzi tu o kwestie wyzwolenia.. a chocby te, ktore tak jak w umowie.. czesto sa napisane tym najmniejszym druczkiem….

  no i nie spodobal mi sie ten meteor, ktory rzekomo uderzyl w Ziemie w trakcie szwajcarskiej konferencji Cobry, ze to byl niby pokaz GFL.. No mysle, ze to jest kwestia bardzo sporna – takie ”swietliste” pokazowki..

  Ahh, i przy okazji – Centralne Slonce, o ktorym mowi Cobra – to z tego co ujrzalam to – ALCYONE (Plejady/SG5)..

  Zgadzam sie jednak jak najbardziej, ze wielu tzw. super soldiers to jak najbardziej dobre chlopaki, i to nie ich wina, ze komus udalo sie ich az tak zlamac i przeciagnac na zla strone.. Podobny los spotkal zreszta niejedna pozytywna jednostke, ktora w wyniku potwornych tortur przeszla negatywna transformacje i ostatecznie opowiedziala sie po ciemnej stronie mocy.. Pewnych istot zdecydowanie nie mozna poki co uwalniac, poniewaz wciaz stanowia duze zagrozenie, czesto dla duzych grup (i tu odsylam do filmu V jak Vendetta).. w gre jednak nie moga wchodzic jakiekolwiek tortury i znecanie sie.. absolutnie.. bo to tylko nakreca spirale przemocy.. to co musi sie przebudzic w tych istotach, ktore dopuscily sie okrutnych czynow to przede wszystkim SERCE, Wspolczucie i Zrozumienie.. a to co chocby uczyniono w ramach wielkiej popisowki USA po zamachu 9/11 – czyli powieszenie Hussaina.. bylo po prostu obrzydliwe.. i nawet jesli nie wiem co ten nawyprawial.. to moim zdaniem nic w porownaniu z przestepstwami Busha.. a wiec ten powinien byl byc powieszony pierwszy.. Tak wiec w zadnym badz razie nie byl to pokaz sprawiedliwosci USA a jego brutalnej polityki sily i dominacji, ot w stylu Ku Klux Klan!

  przypomnialo mi sie tez jak przyjelam kiedys zaproszenie ze strony Tessi – jeszcze na przebudzeniu – do wziecia udzialu w medytacji z Przadaczem Ziemi (RPA) i jak szybko oraz niemal fizycznie, choc pod postacia kuli swiatla, dotarlam na miejsce, a tam o dziwo znalazlam sie w glebokich podziemiach.. gdzie w zamknietej mrocznej jaskini przebywala istota wygladajaca ni to jak czlowiek, ni smok, ni waz.. tak jakby jakas hybryda.. kilka kosmicznych ras polaczonych w jedna.. nad nia znajdowalo sie cos co wygladalo jak korzenie drzewa, z ktorego sciekala krew.. i tak jakby ta istota w ten sposob musiala sie odzywiac.. potworny widok,.. jednak co ciekawe wcale nie poczulam wtedy odrazy, a raczej glebokie wspolczucie i zrozumienie, ze ta istota tak naprawde nie jest winna temu ze jest taka jaka jest.. odebralam ze sama przezywa wielki dramat.. nie otrzymalam jednak wtedy wyjasnienia kto ja wsadzil do tego wiezienia i dlaczego wlasnie to dane mi bylo zobaczyc w trakcie tej medytacji.. wieksze zrozumienie przyszlo dopiero po latach, dzieki wsparciu ze strony Ra.. ze czasami w swoich niefizycznych wedrowkach bylam po prostu zbyt otwarta, a czasem i zbyt naiwna.. poniekad tak, i calkiem mozliwe ze wlasnie w ten sposob sama sie wpakowalam w roznego rodzaju pulapki… nie jestem pewna.. choc z drugiej strony w ten sposob dane mi bylo zobaczyc nieco wiecej… jak chocby co sie znajdowalo na koncu pewnego ”swietlistego tunelu”! hmm.. ktos mi zadal kiedys pytanie jak to sie stalo, ze dostalam dostep do tego podziemnego miejsca z ta dziwna hybryda.. i sama nie wiem do tej pory jak, ale wydaje mi sie, ze istota tkwila w tym wiezieniu zamknieta przez opozycje, i byla wlasnie kims wrodzaju zakladnika.. i tak jakby chodzilo o kolektyw AAMichala, albo Ashtara.. co nie znaczy, ze ta opozycja koniecznie jest lepsza i tu mam na mysli zwlaszcza AAMichala.. i tak, wtedy,. w trakcie tej medytacji jakbym w cos sie wpakowala.. choc z drugiej strony w ostatni dzien w Gaja Garden, kiedy zupelnie nie myslalam o tego typu sprawach (zegnajac sie po prostu z moim najukochanszym miejscem na swiecie) sam sie zjawil przede mna Ashtar i do tej pory nie mam pojecia tak naprawde dlaczego, choc moze jego pojawienie sie oznaczalo po prostu pewnego rodzaju przejecie.. a juz najblizsze dni pokazaly ile w rzeczywistosci stoi za tym wszystkim grup.. zainteresowanych szczegolnym energetycznym polozeniem.. choc niby tak niepozornym.. i tak to czasem jest.. ale ok, wracam do roli obserwatora w kiecce made in Aurora 😉

  Polubienie

 2. Kiedy przeczytałam o medytacji „Wolności dla Kolonii” pierwsze co pomyślałam to było
  „co oni kombinują?”

  Moim zdaniem ludzie najpierw muszą zacząć od siebie, wyzwolić swoją świadomość i potencjał, aby móc pomagać innym skutecznie.

  Smutne jest to, że cała grupa budzących się ludzi uczestniczy w różnych medytacjach z dobrych, szlachetnych pobudek i nie zdaje sobie sprawy, że ich energia jest wykorzystywana do zupełnie innych celów, nie wiadomo przez kogo.

  Bardzo wielu dobrych ludzi wierzy, że jeśli ktoś daje przekaz, to musi być z tzw. wyższego wymiaru, a więc anioł, mistrz. Wielu z tych ludzi jest mocno zmęczonych swoim życiem, systemem, walką o przetrwanie w zwykłej codzienności, więc oni chcą wierzyć, że u góry jest tylko dobro. Kiedy czasem trafią na informacje, że przekazy, które dawały im złudną nadzieję były od upadłych istot, nie chcą przyjąć tego do wiadomości, dlaczego, bo w ich ziemskim życiu jest za dużo lęków, niepewności o siebie i bliskich, a to sprytnie generuje system, w którym żyjemy.

  Jeśli by przyjęli, że „wyżej” także na różnych poziomach, wymiarach istnieją ligi, nacje stowarzyszenia, federacje, które mają różne, nie zawsze dobre dla Ziemian zamiary, że tam się toczą walki, zmieniają układy, że cały kosmos to jedna wielka polityka, to taki człowiek o dobrym sercu, odrzuci takie informacje, aby jego domek z kart, jego wyobrażenie nieba, nie roztrzaskało się w pył.

  Bycie świadomym człowiekiem, to połączenie ze swoimi wyższymi poziomami, to wielka odpowiedzialność za siebie, planetę, to wiedza, że każda myśl, obraz, intencja kreują rzeczywistość w jakiej żyję. Samo zauważenie, że dzieje się coś „złego” na Ziemi i nie wpadanie w lęki, depresje (bo to zasila „to” czego nie chcemy), a skupienie się na własnym rozwoju i rozwiązaniach sytuacji jest wyzwaniem , ale i najlepszą drogą do wyjścia, do wolności.

  Jest jeszcze jeden wątek, który warto poruszyć, a mianowicie kim jest człowiek. W wielu informacjach przewija się temat wcielonych w ludzkie ciała różnych istot. Każda z tych istot w ludzkim ciele to inna, rasa, cywilizacja. Wcielając się tutaj na Ziemi są świadomymi lub nieświadomymi reprezentantami „interesów” skąd przybyli. Jedni są tylko obserwatorami, inni wcielili się aby wspomóc transformacje, a jeszcze inni, aby do niej nie dopuścić. Między tym wszystkim, są wcielone ziemskie dusze, które utknęły tu w cyklu inkarnacyjnym, „w recyklingu dusz.”

  Nasza „ziemska gra” z całą pewnością zmierza do finału, już czas, aby na Ziemi ponownie zamieszkała świadomość ,bezwarunkowa miłość, dobro, harmonia i pokój.

  Ciesze się Liviu, że zabrałaś głos i „wygłosiłaś swoje małe kazanie na górze ”
  czekam na dalszy ciąg relacji „roli obserwatora w kiecce made in Aurora ;)”
  🙂

  Polubienie

  1. Kiedy przeczytałam o medytacji „Wolności dla Kolonii” pierwsze co pomyślałam to było
   „co oni kombinują?
   ””

   ADO dokladnie takie same pytanie zadalam sobie w trakcie pisania notki o Moldawicie i Graalu.. Co oni wlasciwie kombinuja? Zwlaszcza po tym gdy dowiedzialam sie o tym pokazowym uderzeniu meteorytu.. Tak jakby chodzilo o sciagniecie w kierunku Ziemi czegos znacznie wiekszego… i byc moze nawet wylapalam to cos ostatniej nocy.. ten dzwiek.. jakby chodzilo o jakis obiekt – Krysztalowej Gwiazdy? z cala pewnoscia jakis kosmiczny obiekt ewidentnie.. ale gdzie dokladnie sie znajdujacy nie wiem.. mialam tylko wrazenie, ze probuje poprzez ten prysznic swiatla otworzyc cos co sie znajduje pod ziemia.. tak jakby na wschodzie..

   „Smutne jest to, że cała grupa budzących się ludzi uczestniczy w różnych medytacjach z dobrych, szlachetnych pobudek i nie zdaje sobie sprawy, że ich energia jest wykorzystywana do zupełnie innych celów, nie wiadomo przez kogo.”

   dokladnie!!! i wlasnie o tym pisalam w notce, choc bardziej w kontekscie wydarzen 11 11 11, poprzez Otwarcie się na kontrakty przedurodzeniowe przed portalem 12.12.12 i tak doszlam do dnia wczorajszego… Nie pamietam nic wiecej, jedynie w snie ukladalam na niebie jakies 3 energetyczne obrazy, w 3 roznych wersjach kolorystycznych, ale nie mam pewnosci, czy to jest zwiazane.. ahh.. jak sie okazuje byl kiedys taki stary amerykanski komiks o pt. Agent Cobra… i tak mi sie to skojarzylo z tym obrazkiem z notki o Wyzwoleniu Kolonii:

   ale przypomnialy mi sie tez czeste opowiesci Jenny o Marsie (ona nie miala pojecia o Borysie, chlopcu z marsa, wiec gdy pewnego dnia jej o nim powiedzialam – byla zaskoczona, ale: https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/07/30/dzisiejsze-wizje-i-obrazy-30-lipca-2013/comment-page-1/#comment-5630) ktory byl kiedys piekna planeta, zanim zostal zniszczony i ze jej zadaniem w snach bylo miedzy innymi uzdrawianie Marsa.. to bylo najintensywniejsze w okresie kiedy miala 3-5 latek.. Zaczelo sie od tego, ze pewnego dnia opowiedziala mi sen o tym jak przeszla przez jakis magiczny mostek na druga strone, bo tam czekali na nia jej przyjaciele – wilk i sowa i ze tak znalazla sie w innej zaczarowanej krainie.. i wtedy wyskoczyl na powierzchnie watek ET i latajacych kul, ktore od tego momentu niemal kazdej nocy zabieraly ja wraz z grupa wybranych dzieci w inne miejsce, poza Ziemie, etc.. czasem sie budzila przerazona i zalana lzami, choc czesciej zadowolona.. opowiadala mi nawet szczegolowo o swojej pracy z kolorami, z woda.. miedzy innymi jak jeszcze z trojka innych dzieci poprzez wprowadzanie spejalnych barw wplywali uzdrawiajaco na wode wlasnie w celu uzdrowienia tej innej bardzo zniszczonej planety, choc te dzialania mialy tez scisly zwiazek z Ziemia – specyficzny rodzaj polaczenia – magiczny mostek.. etc…w kazdym badz razie pewnego razu po przebudzeniu sie powiedziala do mnie:

   MAMUSIU BEDZIESZ ZE MNA W SNIE?

   i jakze moglabym odmowic.. w ten jednak sposob juz pierwszej nocy mnie samej przysnilo sie cos bardzo bardzo dziwnego i zbieznego ze snami Jenny… choc fakt, ze juz wczesniej mialam wiele dziwnych i niesamowitych snow, w tym o UFO, to jednak w tym przypadku chodzilo o bardzo specyficzne podlaczenie sie.. przede wszystkim ujrzalam malowana na niebie tak jakby napredce chemtrailsowa siec, a nastapnie uslyszalam dziwny dzwiek i poprzez te siec zaczal sie do mnie zbllizac kulisty obiekt.. a potem ocknelam sie na innej planecie, gdzie bardzo wiele istot potrzebowalo pomocy.. po prostu zalamka.. jedna byla szczegolnie brutalnie torturowana.. uslyszalam wiec – ze jedyny sposob w jaki moge tej istocie pomoc i uwolnic ja przed dalszymi torturami to ja urodzic. zgodzilam sie!!!

   tak wiec to wszystko jest niezle zakrecone, choc sama staram sie szukac jak najprostszych i mozliwie jak najlepszych rozwiazan dla siebie i dla ogolu, ale czasami.. ehh, jak to sie mowi do tanga trzeba dwojga… ponadto wiem na wlasnym przykladzie, ze czasem naprawde chcac dobrze dla innych, po prostu sama sie w cos wpakowalam.. ale nie zamierzam absolutnie sie kisic z tego powodu w zalu.. raczej skupic na szczesliwym rozwiazaniu.. zdecydowanie!

   „Nasza ”ziemska gra” z całą pewnością zmierza do finału, już czas, aby na Ziemi
   ponownie zamieszkała świadomość, bezwarunkowa miłość, dobro, harmonia i pokój”

   dokladnie ADO kochana
   niechaj tak sie stanie!

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: