Przymierze Krwi i Falszywa Rownowaga

Na poczatek tekst Lisy Renee, o ktorym wspominalam juz wczesniej.. mnie zaciekawila chocby kwestia grupy krwii A, etc.. Niestety tekst poki co tylko w j.ang

Blood Covenants

The „blood covenant” is the way that the False Gods (Negative Aliens and Imposter Spirits) have chosen to trick humanity out of their original relationship with their One Source Creator, and hijack their sovereignty through the process of believing in the sanctioning of Blood Sacrifice or ritual bonds as acts of religious piety. These False Father Gods, ( i.e. Yahweh, Jehovah, Annunaki) use Blood Covenants to communicate and interact with human beings. When a human being enters into a Blood Covenant through religious or other spiritual forms of indoctrination, this seals the person’s Aura with a sigil or Soul binding that states a „claim” onto that individual. The persons free will is hijacked as the human has been tricked to believe that the Annunaki extraterrestrials impersonating the One creator is actually a God, when he is acting as an intermediary to take claim and ownership over human beings that were born with the inherent divinity of the Inner Holy Spirit and Inner Christos. The False Gods both covet and hate the Inner Holy Spirit because it is the Mother aspect of God, of which they detest, and because they were not given the divine design of sovereignty that humans beings were given in their free will right to choose.

All Blood Sacrifice is Satanic Ritual Abuse and requires much soul retrieval and soul healing work on a planetary scale during the Ascension Cycle…

ciag dalszy na stronie:

http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/2015/05/energetic-synthesis-blood-covenants.html

Przy okazji na stronie Tessi znalazlam inny tekst Lisy juz w wersji polskojezycznej

Infiltracja Monarchii

oryginalny tekst: EnergeticSynthesis.com

tłumaczenie Teresa Serafinowska

Q. Opowiedz o reptiliańskiej agendzie w angielskiej monarchii.

A. Trzeba znać podstawy. Kiedy wędrowałem po misteriach Boga, nie miałem pojęcia, o co w tym chodzi, i jak wiele z tych szerszych zagadnień, które się mi objawią, będzie wyglądać. Dano mi możliwość spojrzenia na większe kawałki konstrukcji planety, które są fragmentami większego systemu. Robiąc sesję i zdalnie pracując na sieci, można zobaczyć i odczytać wiele takich historii oraz ich energetycznych podpisów. Wszystko ma podpis energii i może być wywołane z pola świadomości oraz z linii czasu. To jest sposób, aby zobaczyć całościowo, jak działają te wzorce i kto nimi zarządza. Absolutnie nie interesowałem się systemami politycznymi czy rządami – delikatnie mówiąc. Jestem istotą niebiańską i wolałbym raczej dostać się na statek gwiezdny niż uczyć się o poziomach bytowania na arenie politycznej. Ten temat mnie osobiście w ogóle nie obchodził, nawet o tym nie myślałem do czasu, aż nagle w ciągu ostatnich kilku miesięcy zwrócono się do mnie, abym poważnie wsparł oczyszczanie miazmy i syfilisu z błękitnej krwi Tudorów. Podczas pracy nad konkretnymi problemami zacząłem dostrzegać sieć oszustw, która została utkana na każdym możliwym poziomie w celu kontrolowania ludzkiej inteligencji i ewolucji polegającej na naturalnym przechodzeniu do boskiego ucieleśnienia duszy. Najbardziej niewiarygodną częścią tej pracy było odkrycie wyjątkowo szczegółowej i zaaranżowanej kontroli. Okazało się, że nie przypadkiem Henryk VIII w czasie swego panowania dokonał największej masakry mnichów w Europie – nie miałem pojęcia że to zrobił do czasu uświadomienia sobie tego, kiedy zobaczyłem na płaszczyznach czasu, co się stało. On był zmanipulowany i kontrolowany przez drakonian, aby ukraść Watykanowi wszystkie pieniądze, majątki, wartości, mądrość, teksty, książki oraz zniszczyć, wytracić, zabić wszystkich zwiastunów Światła.

Jest to ten sam program etnicznego ludobójstwa i holokaustu, który był rozgrywany tak wiele razy na Ziemi przez agendę negatywnych Obcych. Jako król tyran, nie miał pojęcia o szerszym celu infiltracji monarchii, chciał tylko władzy i pieniędzy. Natomiast cele związane z Watykanem były serwowane, aby dokonać kolejnego rozłamu przy pomocy gadów na obszarze UK, co wiązało się z pełną klęską protestanckiej reformacji, aktem supremacji, wymianą Izby Lordów, przyłączenia gadzich linii krwi i uczynienia siebie bezpośrednim kanałem i reprezentantem Kościoła. Wojny w imię Boga i więcej rozlewu krwi było już zabezpieczone w przyszłych bitwach, a wykorzystywane jako paliwo tego Kościoła i państwowych układów. Za wszystkim tym stała reptiliańska agenda i działania stosowane do omotania satanistycznymi rytuałami w miejscach kultu, które również wspierały mordy w imię Boga i religii. Takie działania stworzyły przyszłą linię czasową, która pomagała reptiliańskiej agendzie w przenikaniu w głąb błękitnej królewskiej krwi. To było systematyczne przejmowanie władzy przez reptiliańską krew. Ówczesne decyzje króla tyrana i walki na Ziemi poskutkowały tym, z czym mamy do czynienia obecnie. Działania tego człowieka od 1500 roku wywołały poważne konsekwencje, których karmiczne skutki mamy do dzisiaj. Niesamowite jest to, w jaki sposób ludzie z wypaczonym ego mogli zostać zmanipulowani na tak głębokich poziomach przez struktury władzy na Ziemi, wtedy i teraz. W tym wszystkim chodziło o pozyskanie ostatecznej dominacji nad ziemskimi zasobami energetycznymi, a tamci ludzie działali jako ramię tej agendy nie mając pojęcia, że to jest walka galaktyczna. Dodatkowo, w tym przypadku chodziło o genetyczne cechy Henryka VIII, który miał predyspozycje do tego, aby odbierać nosicielom Światła majątek i wiedzę, pozbawiając mocy ludzi i świetliste narody – ludy, które posiadały mądrość i trzymały ją w ukryciu, aż znów zaświeci światło i powróci złota era. Ci ludzie byli systematycznie usuwani i niszczeni, więc nie mogli zachować jedności i mocy, która czyniła z nich zagrożenie dla kontrolującej ciemnej agendy. Tak oto ciemna agenda wykorzystywała ludzi do wpędzania w pułapkę i mordowania się nawzajem, zaprzedawania jednych drugim z chciwości i dla władzy, równocześnie mutując ich geny i upodabniając do siebie. Zrobiono z nich wojennych podżegaczy, tyranów, morderców bez krzty wrażliwości. Henryk VIII był człowiekiem, jak wielu przed nim, i wielu po nim, który grał w reptiliańskiej orkiestrze i zmieniał przyszłą historię ludzkości przez uzurpację monarchii. Reperkusje działań tego króla tyrana po dziś dzień istnieją jako kontrolująca miazma.

Kiedy zrozumiemy, skąd rzeczywiście pochodzimy i i co zrobiliśmy, aby doprowadzić się do tego momentu, dajemy sobie prawo do dokonania wyboru, zmiany linii czasu do wyższej struktury rzeczywistości. Dotąd wszystkie zabiegi, aby ukryć prawdziwą historię ludzkości i kłamać na temat zaangażowania obcych w sprawy naszego świata oraz korupcji w linii krwi rządzących były możliwe. Wszyscy zostali oszukani i zwiedzeni przez uśmiechnięte twarze z krwią na rękach. Ja naprawdę czuję, że to co mamy w tym czasie do zrobienia, to konieczność zmierzenia się z tym, co stało się z tą planetą i ludzką rasą. Ci, którzy kontrolują świat i zapis historii ludzkości, okłamali nas. To nie jest miłe, dlatego trzeba rozwijać duchową dojrzałość i mądrość potrzebną, aby ponieść odpowiedzialność za nasze działania i zrozumieć naszą rolę w obowiązkach wobec tej rzeczywistości. Tylko wtedy, kiedy rozumiemy inwazje obcych i historię IT, będziemy jako gatunek, mogli ustanowić na tej Ziemi humanitarne systemy, które będą naprawdę służyły wspieraniu ludzkiego potencjału.

Do chwili ujawnienia IT ludzkość będzie miała tylko niewielką szansę na uleczenie ran zadanych przez manipulacje reptilian i skrywaną kontrolę. Ta infiltracja linii monarchii jest tylko jednym fragmentem wielkiego oszustwa.

(Źródło: sesja z klientem 2008)

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2015/06/lisa-renee-infiltracja-monarchii.html

Herb rodu Sforza, do ktorego nalezala krolowa Bona

553px-Visconti2

https://treborok.wordpress.com/about/gady-reptylianie/nadzorcy/

Odnosnie ostatniego zdania w tekscie o infiltracji rozmawialam dzisiaj z kims na ten temat na skypie.. ze przy tak pomieszanej i skomplikowanej sytuacji jaka mamy niestety ale bez jakiejs interwencji z gory nie widze dobrego rozwiazania.. tym bardziej, ze szykuje nam sie jakis podejrzany chrzest obcych ze strony Watykanu, etc.. a wszystko to moim zdaniem wchodzi w poczet tzw. ostatecznego zwiedzenia, zwiazanego miedzy innymi z rokiem 2017.. Na temat zbrodniczych dzialan ze strony rzadow, monarchii, czy watykanu ujawniono juz naprawde wiele faktow, a mimo to te iscie pasozytnicze struktury wciaz sie dobrze trzymaja, a ponizej tylko przyklad jak bestialskie potrafia byc ich poczynania:

Masowe ludobojstwo dzieci Mohawk dokonane przez krolowa Wielkiej Brytanii i Watykan odkryte w Kanadzie

https://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/02/17/masowe-ludobojstwo-dzieci-mohawk-dokonane-przez-krolowa-wielkiej-brytanii-i-watykan-odkryte-w-kanadzie/

https://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/17/chronologia-ludobojstwa/

https://kefir2010.wordpress.com/2014/09/08/zapomniane-katolickie-ludobojstwo-indianie-w-kanadzie/

I na zakonczenie cytat z bloga Treboroka:

”Są tacy, którzy twierdzą, że ciemność i światło muszą istnieć w równowadze ze sobą, że tak naprawdę nie ma dobra ani zła, ale tylko „doświadczanie”. Powiedziałbym takim ludziom, że powinni dodać trochę inteligencji do takich bezmyślnych frazesów o „bezwarunkowej miłości”. Jeśli „bezwarunkowo kochasz” zabójcę, który gwałci i okalecza twoją córkę bez żadnych skrupułów to jesteś w nienawiści do swojego i wszystkich tych dzieci, które zostaną skrzywdzone przez takie kreatury w przyszłości. Czy powinniśmy równoważyć zdrowie z nowotworem? Lub zrównoważyć pokój z termojądrową zagładą?”

https://treborok.wordpress.com/about/gady-reptylianie/kim-sa-drakonianie/

pod ktorymi obiema rekoma sie podpisuje!

livia

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

11 myśli na temat “Przymierze Krwi i Falszywa Rownowaga”

 1. Przyznam sie, ze slyszalam juz o wielu potwornosciach, ale ponizszy material doslownie mna wstrzasnal…

  Masowe ludobojstwo dzieci Mohawk dokonane przez krolowa Wielkiej Brytanii i Watykan odkryte w Kanadzie

  https://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/02/17/masowe-ludobojstwo-dzieci-mohawk-dokonane-przez-krolowa-wielkiej-brytanii-i-watykan-odkryte-w-kanadzie/

  1876 – Pod wypływem byłego premiera i prawnika CFR, Johna A. MacDonalda, Kanada przyjmuje Ustawę Indiańską, która redukuje wszystkich Indian i członków plemienia Metis do statusu nie-obywateli i osób pozostających pod opieką prawną państwa kanadyjskiego. Odtąd rdzenni mieszkańcy są uwięzieni w „rezerwowych obszarach”, odmówiony jest im status prawny czy prawa obywatelskie, nie mogą głosować, pozywać w sądach, posiadać własności czy prowadzić działań w swoim imieniu. Ich status jako osób pozostających pod opieką prawną pozostaje niezmieniony do dnia dzisiejszego.

  https://johngaltspeakin.wordpress.com/2013/04/17/chronologia-ludobojstwa/

  i tu przypomnial mi sie artykul, ktory niedawno linkowalam

  Jeśli nie są wolni wszyscy, to nie jest wolny nikt

  „W Kanadzie młode kobiety i dziewczęta pochodzące z kultur tubylczych zmuszone są do prostytuowania się w liczbie nieproporcjonalnie większej niż kobiety białe,” powiedziała mi Summer Rain Benthama z Narodu Squamish, która mieszkała i pracowała na ulicach zubożałej Downtown Eastside w Vancouver; kobieta odważnie powstała z krzesła w auli wykładowej i okazując swą solidarność, dołączyła do mnie przy podium po zakończeniu prelekcji. „Nasze życie jest uważane za mniej cenne, ponieważ świat Zachodu zdecydował, że nie przedstawiamy sobą żadnej wartości.”

  https://exignorant.wordpress.com/2015/05/13/jesli-nie-sa-wolni-wszyscy-to-nie-jest-wolny-nikt/

  Polubienie

  1. a wiec chodzi konkretnie o dziecie… hmm.. nie wiem jakie jest oficjalne znaczenie tego herbu, ale moje pierwsze skojarzenie to ze duzy niebieski waz w koronie reprezentuje niebieska krolewska (albo i gadzia) krew, a czerwone dziecko ktore pozera to oczywiscie zwykle ludzkie dziecko.. w sumie to bardzo proste, choc podejrzewam, ze oficjalne wytlumaczenie moze byc bardziej symboliczne i zawile, chocby w stylu Shivy niszczacego demona niewiedzy, albo symboli alchemicznych, gdzie np. szmaragdowy lew pozerajacy slonce oznacza jakis konkretny proces chemicznych przemian…

   i jeszcze cos z forum Icke pl

   Królowa Bona Sforza d’Aragona – wężowe pochodzenie
   Bona utożsamiała dobro państwa z dobrem dynastii, chciała umocnić tron i w tym celu prowadziła w Polsce politykę dynastyczną. Choć Bona nie była darzona w swoich czasach miłością, a jej bezwzględna polityka nie spotkała się ze zrozumieniem współczesnych, to dziś uznaje się ją za najwybitniejszą i najciekawszą polską królową. To tyle w temacie sprowadzenia „gadzich” genów do polski, choć w tym wypadku wyszło to Polsce na dobre. Chciałem przypomnieć tylko tą historię w kontekście tego kto sprawuję władzę i kim jest. Redmuluc

   http://davidicke.pl/forum/krolowa-bona-sforza-d-aragona-wezowe-pochodzenie-t6070.html

   nie znam za bardzo historii krolowej Bony.. jednak to ze ktos sie urodzil w jakiejs rodzinie, chocby najgorszej nie musi jeszcze oznaczac, ze bedziec taki sam.. czasem dzieci sa zupelnie inne od swoich rodzicow, czy wrecz plyna pod prad… nie wiem jak bylo w przypadku Bony.. moje odczucia sa mieszane i niejednoznaczne wobec tej postaci… najwiekszy minus to podejrzenie o zabojstwo Barbary Radziwilowny.. choc sama skonczyla tragicznie otruta przez hiszpanskiego krola… herb w kazdym badz razie jest bardzo wymowny… ale jeszcze bardziej ponizsza Manta:

   null

   jest po prostu nieziemska!

   🙂

   Polubienie

 2. A propos tego herbu rodu Sforza

  moja uwage zwrocil news pt

  See Dragon’s Eyes on June evenings

  http://earthsky.org/tonight/rastaban-and-eltanin-belong-to-constellation-draco?utm_source=EarthSky+News&utm_campaign=01ad9dffcd-EarthSky_News&utm_medium=email&utm_term=0_c643945d79-01ad9dffcd-394289569

  wraz z mapka nieba uwzgledniajaca zarowno Draco jak i Lire/Vega

  a w nim takze taka ilustracja

  widac pewne podobienstwo, choc niezupelne, bo na ostatniej ilustracji czerwony jest po prostu smoczy jezor…

  pisalam juz ze Lira byla kolebka ludzkiej rasy w naszej galaktyce zaatakowanej przez Draco, zreszta z podobna historia mozna sie spotkac w roznych zrodlach:

  W naszej galaktyce Lirian pierwsi zatakowali gady Draco. Lirianie (rasa humanoidów) była blond o niebieskich oczach, czasami rudowłosi lub zielonoocy. Byli łatwym celem dla gadów, nazywanych również Dragon. Po brutalnym ataku Imperium Smoka ocalałe społeczności Lirian rozproszyły się w różnych miejscach galaktyki.

  https://treborok.wordpress.com/about/anunnaki/anunnaki-7/

  „Późni cesarze rzymscy używali smoczego-symbolizmu i mówiło się, przybrać w „Dracul (Smok-demony), zwłaszcza cesarze Bizantyjscy. Na początku istnienia narodów europejskich mówiło sie, że ludzie są humanoidalną rasą (czasem określane jako „Elfy” lub „Alfheim”)i została połączona ze Smokami(Dracula po łacinie), jest to hybrydyzacja humanoidalnej rasy ze smokami”

  https://treborok.wordpress.com/about/gady-reptylianie/nadzorcy/

  i raz jeszcze powrocila do mnie historia pewnego imienia:
  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/12/07/06-12-2013/

  Polubienie

  1. ” i raz jeszcze powrocila do mnie historia pewnego imienia:
   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/12/07/06-12-2013/

   Nie czytałam tego linku Liviu, ale czasami … nie wiem dlaczego mówię sobie , jak zaglądam do Ciebie na bloga „Liviorno”. Kojarzyłam to słowo z jakim miastem włoskim… i jest , ale Livorno ! . Sprawdziłam ,że z tego miasta pochodził Amadeo Mogiliani . Być może to moje skojarzenie wzięło się stąd, że czytałam dawno temu o nim książkę.Często powtarzał: Mia cara Italia” ( pisze z pamięci , nie wiem ,czy poprawnie 🙂 )

   Polubienie

   1. Tak, wspominalam kilka razy o Livorno… przede wszystkim jednak Michaelo brawo za ten komentarz:

    Takie myślenie jak lansujecie z Jestem, jest przyzwoleniem
    -jak napisał Marek: ”głębokiego rozumienia” do wszystkiego, wojny, agresji, okupacji, eksterminacji, czy wleczenia cywilizacji w fantomową rzeczywistość.

    https://nnka.wordpress.com/2015/06/09/psy/#comment-49011

    to jest dokladnie to co sama odbieram z tych wszystkich komentarzy o tym jak to ego domaga sie sprawiedliwosci, jak to cale cierpienie pochodzi z blednego postrzegania, jaka to czarna dziura nie jest wspaniala:

    https://nnka.wordpress.com/2015/06/08/jak-pogodzic-teorie-ewolucji-z-przekazami-z-biblii-albo-eposu-o-gilgameszu/#comment-48989

    i niestety absolutnie nie moge sie z tym zgodzic.. z takim zrownywaniem wszystkiego co pozytywne z negatywem i wrzucaniem wszystkiego do jednego wora = black hole… mysle tez, ze wiem jaka czarna dziure JESTEM ma na mysli i niestety z tego co widze nie jest to nic pozytywnego… odszukam tylko moje zapiski i przypomne… w kazdym badz razie wyglada to na ostateczne zwiedzenie… i jeszcze jedno – za twierdzeniem, ze to EGO ofiary domaga sie sprawiedliwosci niestety ale kryje sie raczej ochrona interesow oprawcow.. to im najbardziej zalezy na tym, aby pozostac bezkarnymi i moc wciaz uprawiac ten sam proceder – np. molestowac dzieci.. pisalam Ci Michaelo cos na priva, ale tutaj wiecej nie napisze.. przypomne tylko haslo BEAST… nie wiem tylko na ile ktos kto pisze ciagle o tym ego jest do tego *** podlaczony swiadomie, a na ile nie, ale podlaczony jest na 100% i stad ta agitacja – welcome to black hole – i prowadzenie innych na zgube….

    to jedna z notek, w ktorej pisalam o czarnej dziurze:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2012/11/20/przejscie-ziemi-pamiec-wszechswiata-i-doswiadczenia-okoloporodowe/

    i jeszcze jeden link:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/01/15/szmaragdowe-przymierze-i-przebudzenie-thota/

    a to, ze ktos pisze, ze nie walczy to chyba jakis zart, albo tak wielkie zaslepienie, bo moglabym chocby tu na moim blogu znalezc niejeden komentarz tej osoby, w ktorej wyraznie pokazala, ze nie tylko walczy, ale i atakuje.. a ponadto czym jest takie nagminne wytykanie innym ich ego i podkreslanie, ze samemu sie go juz nie ma – jak nie przejawem egoizmu i wywyzszania sie ponad innych – po prostu swieta!

    przede wszystkim jednak taki skrajny relatywizm moze byc bardzo niebezpieczny.. po prostu w tym swiecie licza sie nasze wybory, w wielu przypadkach chocby takie ogolne – NIE czy TAK.. jesli wiec ktos zacheca innych do tego aby zrezygnowali z prawa do dokonywania wlasnych wyborow to – cos tu nie gra.. podobnie jak i w slowach:

    ”KAŻDY SPRZECIW WOBEC DZIAŁANIA, KTÓRE OCENIAMY JAKO “ZŁE”, ZAWSZE ZASILA TO DZIAŁANIE, PRZECIWKO KTÓREMU PROTESTUJEMY…”

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/04/23/cudowne-centrum-uzdrowien-ze-snu/comment-page-1/#comment-3209

    ???

    i niestety jak czytam:

    A w swej ignorancji – która jest niewiedzą o sobie – utożsamiamy się (nieświadomie) z rolą „ofiary” i (nieświadomie) „katujemy” siebie i innych… bo to są dwa bieguny tego samego, co utrzymuje nas w wewnętrznych konfliktach przejawiających się na zewnątrz.

    https://nnka.wordpress.com/2015/06/09/psy/#comment-49018

    coz, kolejne przemowienie majace na celu oczernienie i ponizenie ofiary, a usprawiedliwienie kata.. i ewidentne zmierzanie do wniosku – ze kat ma prawo do tego wszystkiego, bo ofiara jest jego wlasnoscia… choc zapodane w bardziej zawoalowany sposob, czy wrecz pokretne.. i tu sie klania grupa, ktora reprezentuje wlasnie tego typu filozofie.. ”dwa bieguny tego samego”.. Alfa&Omega, czyli – FALSZYWA ROWNOWAGA..

    Ta “Intergalaktyczna 2012 Alpha-Omega Brama Wyrównania” została zaprojektowana, aby przynieść nasz Układ Słoneczny i równoległy układ słoneczny w nieorganiczny Metatroniczny Wir Merkaby Gwiazdy Śmierci zmieszany z 10,948 rpne centrum rozdarcia Szczeliny czasu Toral, spełnieniając Pierwotny Cel Głównego Planu Mistrzów Illuminati. Gdy rasy Illuminati-Starszych i ich elity “wybrani” ida do przodu z ich ukrytym Podbojem..

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/wyzsza-nizsza-ziemia-by-ashayana-dean/

    dodam tylko, ze tak jak i kazdy inny wyrazam po prostu swoja opinie i nikt nie musi sie z nia zgadzac podobnie jak i ja nie musze sie zgadzac z opiniami innych i jak najbardziej nie zgadzam sie z wszystkim.. pozdrawiam serdecznie, livia 🙂

    Polubienie

  1. Zaczelam kiedys czytac te ksiazke i pamietam, ze cos mnie juz na samym poczatku zatrzymalo… przeskoczylam wiec do przodu i w oko wpadl mi rozdzial o Pani z Jeziora.. naprawde bardzo ciekawy.. tak wiec postanowilam wrocic do miejsca w ktorym wczesniej skonczylam, ale jakos nie powrocilam.. Sama jestem teraz ciekawa co mnie wtedy tak zatrzymalo… pamietam tylko, ze chodzilo o jakies fakty z zycia Jezusa, oczywiscie tego z rodu Dawida 🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s