Tagowanie Ludzi

Zauwazylam kolejne tlumaczenie materialow Lisy Renee na stronie Tessi, dodane wczoraj.. Sama mialam dosc ciekawy i dziwny sen, ale niewiele moge sobie teraz przypomniec.. tylko, ze bylam w Kairze i jakies dziwne pamietniki MT.. co mi sie troszke skojarzylo z zaczarowanym zeszytem JJ.. Poza tym po wczorajszej godzinie snu potrzebowalam sie po prostu wyspac i wyspalam sie 🙂

TAGOWANIE LUDZI

oryginalny tekst EnergeticSynthesis.com
tłumaczenie: Teresa Serafinowska

PYTANIE. Możesz opowiedzieć o skalarnym tagowaniu?

ODPOWIEDŹ. Ludzie doznają przemiany dzięki kontaktom ze specjalnym pracownikiem Światła lub ambitnym i kreatywnym gwiezdnym dzieckiem. Po takim kontakcie osoba, która doświadcza przemiany, szybko ewoluuje lub skupia się na zadaniu – to jest powszechnie stosowany sposób zestrajania.

Od dawna na płaszczyźnie astralnej jest stosowane skalarne tagowanie. Niektóre tego wersje mogą pojawić się w wizjach i mogą przypominać ciemne gniazda lub konfetti rozpryskujące się wokół aury. To jest coś jak zautomatyzowane astralne boty, które mają ujawniać współrzędne lokalizacji doświadczającej przemiany lub oznakowanej osoby. Chodzi o urządzenia do śledzenia mające specyficzny ton, dzięki czemu ci co działają z poziomu astralnego, mogą monitorować podglądanego wysłannika gwiazd lub indygo albo jakąkolwiek inną istotę, gdyż znają ich współrzędne. Czasami mogą tę metodę stosować w przypadku uzdrowiciela lub duchowego przywódcy, który nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest manipulowany i nie odsunął w cień swojego ego. Kiedy osoba nie zauważa różnicy pomiędzy ego a wyższą Jaźnią, łatwo daje się manipulować siłom, których nie rozumie. Takie osoby są dla kontrolerów jak samorodki złota. Chodzi tu o to, by dostać smakowity kąsek światła indygo, dobrać mu się do skóry i wypompować je z takiego przywódcy lub całej grupy osób. Wiele z tych istot to marionetki. Oznacza to, że taka istota ma innych karmić dezinformacją i przyciągać rzesze ludzi, a w przypadku grupy, jej członkowie mogą być oznakowani i śledzeni, aby kontroler lub jednostka kontrolująca mogła z nich odsysać energię lub ich nękać. Skatalogowana może być cała grupa i możesz odkryć, że jakaś osoba jest pod wpływem ciemnych sił dokarmiając ich program – również siły światła go karmią. Tacy ludzie są najbardziej płodni i z zewnątrz wydaje się, że odnoszą sukcesy, ponieważ ich program duchowy lub proces wznoszenia wspierają siły zarówno pozytywne jak i negatywne. Są oni również najlepsi do skalarnego tagowania, a ciemne siły używają ich do manipulowania, przekazując stronnicze lub przekręcone informacje. Robią to w taki sposób, aby móc uszczknąć nieco smakowitej energii grupy, na przykład grupy indygo.

Większość istot duchowych jest również przyciągana do energii materiału wznoszenia, podczas gdy większość Ziemian jeszcze nie. Jeśli stosujesz praktyki duchowe i masz zakotwiczone ogromne ilości Światła, stajesz się bardziej pożądanym kąskiem i źródłem manipulacji niż człowiek, który nie ma w swojej aurze tak wysokich częstotliwości. Skalarne tagowanie może być wykorzystywane do śledzenia, a także do zakłócania impulsów pochodzących od wyższej Jaźni. Tak skatalogowane istoty zachowują się tak, że bezwiednie dystrybuują częstotliwości zakłócające, przez co osobom nimi zarażanym trudniej skupić się na wyższych impulsach i wiadomościach od wyższej Jaźni. Trzeba to rozpoznać, aby móc to usunąć i oczyścić z takiego wpływu swoje ciało i umysł (Źródło: QA czerwiec 2008)

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2015/06/lisa-renee-tagowanie-ludzi.html

Przypomne tylko notke o Indygo:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/19/tajemnicadzieci-indygo/

a za opis swoich doswiadczen w tym temacie nawet sie nie zabieram.. przypomne jedynie moj ostatni komentarz:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/16/gleboki-konflikt-na-sieci-golebicy/comment-page-1/#comment-45375

livia

 

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

2 myśli na temat “Tagowanie Ludzi”

  1. Ladny kolor – turkusowo szmaragdowy.. i do tego troszke jak swiatla aurory – aurora lights – albo.. plazma…

   Rakesh slyszal o tym incydencie, ale pod nazwa ”Jellyfish’ UFO”

   tak, ladnie sie ujelo na zdjeciu,

   dzieki Ado
   🙂

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s