Project Gdynia 1 and Status Emerald Guardian Dome

Dwa komentarze z notki

Emerald Guardian Dome

AlleJa 29 Czerwiec 2015

iskierka69ify 6 days ago
Film nieslychanie wazny dla nas Polakow i calego swiata, cywilizacji. Mamy taki skarb tu w
Polsce. A jest mniej wiecej tak jak opisuje pan Arthur, powtorze wiec ,,Orly lataja samotnie a barany biegaja w stadzie”. W ostatniej czesci filmu 46 minucie kiedy to pani Zofia mowi o wizji wybudzenia Krola Jahwe slysze w tle jakby brzmiacy chor aniolow, bylo to dla mnie nieslychane przezycie. Wiem ze byli oboje w tym czasie przy dysku-bazie 3c 123. Wszystko wskazuje na to ze jest tam radosc z powodu wybudzenia Krola Jahwe. Dodam ALLELUJA!

Zosia P. pisze:
28 Czerwiec 2015 o 20:4

Na razie nic im nie wybaczono, bo muszą wszystko naprawić!! Jeżeli mysli ze nie uniknie kary to się myli… Proroctwo Apokalipsy mówi o zmianie kodów dla Ziemi i ludzi oraz karze dla morderców ctwilizacji.

mistykabb

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/02/28/golden-budda-2/comment-page-1/#comment-45531

Livia Ether Flow 29 Czerwiec 2015

No coz, skoro uwazaja, ze odgrzebywanie i aktywowanie czegos co jest zaprogramowane na destrukcje jest ok.. to.. coz – brak slow.. Tak sie sklada, ze przypomnialam niedawno troszke wypowiedzi Zosi, w ktorych mowa wlasnie o tych programach:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/22/alpha-i-omega/comment-page-1/#comment-45461

byla nawet specjalna notka na ten temat:

Jahwe by Zosia Piepiorka vs Emerald Guardian by Livia Ether

ale zejscia sie ze soba Zosi P z Ozyrys nawet nie skomentuje, choc w sumie.. jakos mnie to nie dziwi.. po prostu odslania sie coraz wiecej kart.. w zwiazku z czym niektorzy beda miec duza niespodzianke.. raczej nie ja, o pewnych sprawach pisalam juz duzo wczesniej, kiedy nic na to jeszcze nie wskazywalo, a jednak… Co ciekawe niektore karty odslonily sie doslownie w ostatnich dniach, chocby w temacie ”Czego nie chce”

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/22/czego-nie-chce/

swoja droga mialam dzisiejszej nocy bardzo ciekawe doswiadczenie.. przed spaniem medytowalam z pewnym zdjeciem kwitnacych jabloni, ktore ktos mi przeslal na maila (dziekuje) i wyrazilam w zwiazku z nim intencje zwiazana z gwiezdnym Avalonem.. jednak.. przydarzylo mi sie cos jakby zupelnie z tym nie zwiazanego, a mianowicie.. nagle poprzez zamkniete oczy ujrzalam jak sciany w calej sypialni staja sie jakby krysztalowo przezroczyste i wypelnia je cos na wzor zapisu.. doslownie na moich oczach widzialam jak tworzy sie coraz wiecej i wiecej energetycznych polaczen.. az w pewnym momencie – doslownie jakby za jednym pstryknieciem – wszystko zapalilo sie jasnym szmaragdowym swiatlem i wtedy dotarlo do mnie, ze to co widze wyglada nie tyle jak zapis ile cos w rodzaju ROM-u.. i wowczas momentalnie przypomnialy mi sie Matryce Rzeczywistosci, oraz doswiadczenia opisane w New Home WekeROM… hmm.. doprawdy niesamowicie to wygladalo… a juz po zasnieciu mialam rownie ciekawy sen, w ktorym znajdowalam sie miedzy innymi w domu mojej babci oraz w Egipcie.. pamietam tez pewna studnie.. i… wiem tylko, ze to byl bardzo wazny dla mnie sen  i to co sie przed nim wydarzylo rowniez… bardzo istotne dzialania energetyczne.. ktorych czesto najzwyczajnie przekazac nie umiem, ale wazne, ze sie dokonalo to co dokonac sie mialo..

A wracajac do watku Przebudzenia Krola Jahwe i ”Projektu Gdynia”.. to kojarzy mi sie to wszystko z aktywacja czegos w rodzaju Armageddon Software, czy tez (Alfa) OMEGA CODE… w kazdym badz razie nic pozytywnego.. i jesli to polaczyc ze slowami LucyAlcyOne, o odpalaniu czarnej dziury w Gdyni..

Lu-Cyferka7(AlcyOne) )O( 24 Czerwiec 2015

Działam w pełni świadomie a moim (Naszym) celem jest tak jak czujesz całkowite przejęcie kontroli nad E-G-D 🙂 przy obecnym rozmieszczeniu sił będzie to bułka z masłem dla ekipy Lucy Alcy One & Black Sun 🙂 Wiec niedługo szmaragdowa baza przejdzie do historii a w jej miejscu pojawi się Luci Blue Gate

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/22/alpha-i-omega/comment-page-1/#comment-45460

i tak mi sie skojarzylo

Ripping Black Holes in black matter is a repeat of the Atlantian timeline and is held in the Alpha Omega agenda Armageddon Software memories in the planet, and reintroducing them now is about attempts to trigger events of Cataclysm fears in the general public.

choc przychodzi mi tu tez na mysl

Gleboki konflikt na Sieci Golebicy i oszustwa ET:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/16/gleboki-konflikt-na-sieci-golebicy/

Widze tez duze podobienstwo pomiedzy ”Projektem Gdynia”, a Projektem Cheops.. w kazdym badz razie i w jednym i w drugim przypadku wszystko sie sprowadza do postaci – Jahwe..

te anielskie chory, towarzyszace jego przebudzeniu:

Podczas tak zwanego Lucyferianskiego Buntu w 25 500 r.pne, Jehowianscy Annunaki stworzyli Gołębice i Gałąź Oliwki Atlantydzkiej Sieci Implantacji Pylonowej i zainstalowali Węza.

Atlantydzka Siec Implantacji Pylonowej Gołębicy działa z równoległej Ziemi i funkcjonuje w wymiarach 7-9-11 w odwróconym kierunku, powodując odwrócony obrót planety. Przy jej pomocy można wysyłać poddźwiękowe pulsy w precyzyjne cele, dlatego wraz z Sokołem i Feniksem, mogą być używane jako broń. Gołębica posiada dodatkowo siedem pieczęci Jehowy, które są potężnymi selenitowymi pylonami zakorzenionymi w siatce Ziemi w wybranych miejscach wzdłuż wschodniego wybrzeża Ameryki, korespondują one z siedmioma z dwunastu pieczęci gwiezdnych wrót, (które otwierają gwiezdne wrota podczas ascendencji). Pieczęci Jehowy określane są jako hiperwymiarowe stożki. Siec Gołębicy wykorzystuje technologie pulsów „tubowych” i za pośrednictwem hiperwymiarowych stożków, łączy Ziemie z Fantomowym (Widmowym) Matriksem. Zadaniem tych pylonow jest wytworzenie pęknięć w ścianie czasu pomiędzy Ziemia a Fantomowym Matriksem, tworząc syfonowe kanały, które mogą być wykorzystywane, jako przekaźniki ultra niskich częstotliwości. Mogą one przenosić cale obiekty, ludzi itp., poprzez hiperwymiarowe pole do Fantomowego Matriksa.

„Czterech jeźdźców apokalipsy” odnosi się do podstępu odwrócenia prądów siedmiu gwiezdnych portali i centrów energetycznych Ziemi podczas Cyklu Aktywacji Gwiezdnej (okres ascendencji 2000÷2017) przy użyciu pieczęci Jehowy. „Aniołowie i trąby” oraz „Bestia” są określeniami zaawansowanych technologii.”

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/globalne-systemy-sieci-oraz-kontroli-umyslow-mas/

AlleluJah?

Dodam tylko, ze tak ogolnie uwazam badania i odkrycia Zosi za naprawde ciekawe, a z czescia przekazywanych przez nia informacji w mniejszym lub wiekszym stopniu sie nawet zgadzam.. chocby z info dotyczacym Slezy.. czesc sie pokrywa z tym co sama odkrylam.. Jednak co do Budzenia Jahwe i ”Projektu Gdynia” to mam zupelnie odmienne zdanie.. i tyle.. osobiscie mowie STOP wszelkim podejrzanym projektom, w ktorych ktos w jakikolwiek sposob dazy do destrukcji, choc czasem niby w dobrym celu, plan oczyszczenia Ziemi, etc… choc tak naprawde stoja za tym falszywi bogowie i upadle anioly:

CYKL OTWARCIA GWIEZDNYCH WRÓT

Pozostające zapiski dotyczące „historii starożytnych ludzi”, obejmują okres czasu w trakcie którego rywalizujące ugrupowania Legionów Upadłych Aniołów ciągle usiłowały „zabezpieczyć swój grunt” wewnątrz ludzkiej populacji, w oczekiwaniu na Cykl Otwarcia Gwiezdnych Wrót w latach 2000-2017, kiedy to zaplanowali „zażądać zwrotu” Ziemskich terytoriów.

Od 22 326 r. p.n.e. aż do chwili obecnej Legiony Upadłych Aniołów wiedziały, że będą usiłować zniszczyć ludzkość za pośrednictwem przebiegunowania, kiedy nadejdzie czas finałowego konfliktu, i oszczędzą jedynie ich łatwo kontrolowanych „Wybranych” w celu wypaczonej kolonizacji. Rasy Upadłych Aniołów przewidziały i promowały „Armagedon” oraz scenariusz „Końca Czasów” już od konfrontacji w 22 326 r. p.n.e, wiedząc ze zamierzają wzniecić wojnę wśród ludzkich narodów Ziemi, jako zwiastun zainicjowania planu planetarnego przebiegunowania, kiedy nadejdzie czas finałowego konfliktu.

Podczas, gdy Legiony Upadłych Aniołów sukcesywnie prowadziły ludzkość w kierunku ich zamierzonego scenariusza Armagedonu „Końca Czasów” w latach 2000-2017, Narody Anielskich Opiekunów
kontynuowały starania przygotowania ludzkości na pokojowe rozwiązanie oczekującego dramatu „Końca Czasów”. Ostatnie główne staranie Opiekunów przygotowania ludzkości do służenia jako czynnik
uzdrowienia Finałowego Konfliktu w 2000-2017, miało miejsce podczas „Czasów Chrystusa”.

Prawdziwa historyczna opowieść o Jeshua – Jezusie została przekręcona, przeredagowana oraz dosłownie przepisana i wykorzystana przez ugrupowania zarówno Legionów Upadłych Aniołów Annu- Elohim/Annunaki i Drakonian Seraphim, a także ich ludzkie „marionetki”, w celu promowania dogmatów kontroli wyznawania zewnętrznego Boga- Ojca. Intencją kryjącą się za manipulacją prawdą było pogrzebanie rzeczywistej Prawdy, jaką dostarczył Jeshua-Jezus, i dosłowne „wystawienie ludzkości” Zgromadzenia na „wielką imprezę”, którą Legiony Upadłych Aniołów zaplanowały na dni Finałowego Konfliktu. Legiony Upadłych Aniołów wiedziały, że jeśli będą wciąż motywować masy ludzkie do ślubowania posłuszeństwa zewnętrznym postaciom Bogów oraz ich „Boskim Przedstawicielom”, tak jak robią to od czasów promowania ich Sumeryjskiego „Boga-Ojca Anu”, wtedy mnóstwo ludzkich „osobników” byłoby dostępnych do hybrydyzacjipo holokauście „Końca Czasów”.

Scena na „fałszywe Drugie Przyjście/Dramat Armagedonu” została umyślnie przygotowana wiele tysięcy lat temu przez Legiony Upadłych Aniołów Annu-Elohim i Annunaki, którzy wiedzieli, że ten okres czasu przyniesie Cykl Otwarcia Gwiezdnych Wrót.

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/cykl-otwarcia-gwiezdnych-wrot/

I dla mnie przynajmniej jest jasne, ze ten jehowianski program (falszywego boga ojca) trzeba wreszcie – czym predzej – anulowac , a nie go ponownie aktywowac..

ahh, szukalam czegos w zapiskach Nnki i przy okazji armagedonu i dziwnych dzwiekow znalazlam cos takiego;

*nnka.wordpress.com/2012/01/14/traby-jerychonskie-w-conklin-w-prowincji-alberta*

na zakonczenie przypomne, ze watek Emerald Guardian Dome, a takze gdynskich piramid, grobowca krola jahwe, etc.. przewijal sie juz wiele razy w roznych miejscach na blogu, chocby pod notka

Plyty CDT, Szmaragdowe Przymierze oraz masowy dramat

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/30/plyty-cdt-szmaragdowe-przymierze-oraz-masowy-dramat/

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/30/plyty-cdt-szmaragdowe-przymierze-oraz-masowy-dramat/comment-page-1/#comment-44603

I to na razie wszystko z mojej strony, ale moze pozniej cos dodam.. a poki co lece na krysztalowy szlak..

pozdrawienia ze slonecznej hollylandi

livia

update 30 june:

obejrzalam wczoraj wieczorem ten filmik -Płyta Antygrawitacyjna w gdyńskiej piramidzie – i zrobilam nawet maly skrypt.. z samej koncowki, ktora wydala mi sie najciekawsza.. zamiescilam go w komentarzu:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/29/status-emerald-guardian-dome-june-2015/comment-page-1/#comment-45544

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

106 myśli na temat “Project Gdynia 1 and Status Emerald Guardian Dome”

 1. W odpowiedzi na komentarz Mezamira
  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/11/14/22696/comment-page-1/#comment-45541

  Livia Ether Flow
  29 Czerwiec 2015

  Zaczelam sie w pewnym momencie zastanawiac nad tym – o jakiego wlasciwie Jahwe chodzi Zosi.. tym bardziej, ze raz uzywa zwrotu krol Jahwe, a innym razem krol Lahwe.. hmm… sama slyszalam rozne historie na ten temat, w tym o 2 Jahwe.. kiedy to jeden zly – uzurpator – zabil drugiego dobrego, etc… i tak ogolnie to nie kazdy Adolf to Hitler.. jednak pamietam doskonale moja reakcje na pierwszy przeczytany tekst Zosi P, wlasnie o krolu Jahwe.. i mysle, ze sie nie pomylilam.. choc tak jak pisalam, pod pewnymi wzgledami sie z Zosia zgadzam.. chocby z tym co w tym ostatnim filmiku, ktory wlasnie obejrzalam – powiedziala o Czestochowie i Czarnej Madonnie.. sama o tym jakis czas temu pisalam – LINK tyle, ze roznia sie nasze interpretacje.. a co do Jahwe w wersji Zosi to.. zrobilam maly skrypt z wspomnianego filmiku i kazdy sam moze przeczytac i osadzic co o tym mysli;

  Zofia Piepiórka – Płyta Antygrawitacyjna w gdyńskiej piramidzie

  40:10
  na zakonczenie chcialam powiedziec na temat krola Jahwe.. poniewaz w internecie, na facebooku.. na jego temat kraza rozne dziwne artykuly.. ktore nawet trudno czytac, bo.. sa po prostu wyssane z palca.. moim zdaniem.. biblia zostala zmanipulowana wielokrotnie.. i dla mnie nie jest to wiarygodne to co tam jest.. jakby wyrwane z kontekstu.. jest jakis autor ktory napisal ksiazke – oni rzadza swiatem.. i dotyczy to wlasnie krola Jahwe.. Jim Mars zebral jakies informacje i stwierdzil, na podstawie nie wiem czego, channelingow.. czy nie wiem skad on to wzial… nie czytalam tej ksiazki, ale z tego co czytalam.. dotyczy to krola Jahwe.. ze byl gadem.. i ktos to chce wykorzystac po to aby przedstawic postac krola boga Jahwe w zupelnie innym swietle.. zupelnie innym sensie.. gdy zaczynalam badania kamiennych kregow i swietej gory nie sugerowalam sie biblia.. tylko chcialam zrozumiec o co chodzi.. inie widzialam poczatkowo sensu, ale potem.. nabieralo niesamowitego sensu, znaczenia.. nigdzie na ten temat nie ma w biblii ani slowa.. ani w zadnych materialach do ktorych ja mialam dostep.. nie ma na ten temat.. nie ma mowy o morderstwie krola Jahwe.. mowia o tym moje wizje i sny.. oraz wlasnie dowodem jest swieta gora w Gdyni.. otoz z tych wizji wynikalo.. ze krol Jahwe w czasie I cywilizacji.. zostal zamordowany.. przez wlasnych ludzi.. na polecenie cywilizacji weza i smoka.. mordercy zwabili krola, wlasciwie zaprosili.. do swojej bazy.. ktora jest wlasnie pod swieta gora.. zostal uwieziony w taki sposob jak opowiada slawek w wywiadzie Alexa.. prosze dolaczyc link i jest to dlugi wywiad.. tonie bylo zwykle morderstwo.. czyli wbicie noza w plecy.. tobylo morderstwo wyrahowane.. z uzyciem najnowszych technologii.. jakie posiada cywilizacja.. szarakow czy smoka.. w swoich bazach kosmicznych.. wiec sposob w jaki zostal zamordowany.. za pomoca spinu jak to okreslil Slawek.. powiedzial wprost.. telefonujac do mnie w listopadzie 2014 roku.. powiedzial wprost, ze zamordowalem krola Jahwe.. zdebialam no bo po prostu.. takie informacje to dla przecietnego czlowieka to oczywiscie – dom wariatow.. tak.. ale poniewaz jestem ufologiem poniewaz jestem wizjonerka.. wiec postrzegam to wszystko inaczej.. i dla mnie wszystko musi sie potwierdzac na rozne sposoby.. historia Slawka.. potwierdza to co ja zobaczylam w wizjach… ale najciekawsze dla mnie bylo to.. ze to sie stalo w tym momencie kiedy ja oczekiwalam jakichs potwierdzen.. dowodow i nagle.. zglosil sie ten gosc.. okazalo sie, ze jest mezem, ojcem.. ma dom, rodzine.. jest szanowanym obywatelem.. chodzi do kosciola.. inspirowany jest przez ojca Pio.. i nagle zaczyna mi opowiadac – zamordowalem krola Jahwe.. w kosciele tacy ludzie sa??? gdyby poszedl do jakiegokolwiek ksiedza to ten ksiadz by go odzegnal.. od czci i wiary.. tak jak mnie.. co sie okazalo.. to wynikalo z moich wizji.. co wynika z biblii.. krol Jahwe przybyl tutaj na Ziemie z armia aniolow.. czyli mezczyzn… 144 000.. i oni tworzyli jakby Ziemie.. tworzyli planete, ktora miala byc zamieszkana przez czlowieka.. i tak bylo na poczatku.. potem przyszly inne cywilizacje.. i zaczelo sie pieklo.. natomiast cywilizacja szarakow, czyli cywilizacja weza i smoka.. chcialy koniecznie technologie.. i mieli rozne cele.. chcieli sklocic armie krola Jahwe.. i im sie to udalo.. sklocili Lucyfera, ktory byl jakby nastepca krola Jahwe.. prawa reka – tak.. Lucyfer to oznacza nosiciel swiatla.. czyli wiedzy.. mial olbrzymia wiedze i wladze.. i mial armie oczywiscie.. swoich ludzi.. zostal sklocony.. i przeszedl na strone Draco.. tej cywilizacji Smoka.. i w tej cywilizacji znalazl sie wlasnie Robert vel Slawek.. i on opowiadal jak doszlo do zamrodowania krola Jahwe.. tutaj na tym terenie.. tutaj nie bylo morza.. bylo inaczej.. na skutek kataklizmu to sie pozmienialo.. natomiast na tym terenie gdzie jest piramida.. byla baza kosmiczna szarakow.. i tutaj zostal uwieziony i pochowany – w pewnym sensie pochowany krol Jahwe.. co sie okazalo.. zastanawialam sie jak zostanie uwolniony.. co zrobi Slawek.. co zrobi Slawek, czy go uwolni.. wie co trzeba zrobic.. no nie bede opowiadala wszystkiego bo to zaduzo do opowiadania.. alepodkoniec roku marca.. tego roku.. 2015.. mialam wizje.. ktora byla niesamowita.. i poprosilam kilka osob o potwierdzenie czy widza co sie dzieje w swietej gorze.. kilka osob jakies fragmenty wylapywalo.. jedna z osob napisala minieomal to coja zobaczylam w wizji.. krol Jahwe zostal wybudzony.. czyli.. duch sie polaczyl z cialem, ktore zostalo tam w bazie uwiezione.. i zobaczylam, ze przed czasem sie wybudzil.. poniewaz nastepnego dnia gdyby to sie zdarzylo dzien pozniej wiazka promieniowania laserowego schodzila na swieta gore.. i dzialy sie tutaj niesamowite rzeczy.. wtedy w tym okresie czasu.. w tym czasie krol Jahwe zaprogramowal ta baze.. bo akurat w tym czasie nikogo nie bylo.. zaprogramowal baze tak ze – baze szarakow zaznaczam – ze w momencie gdy cos beda chcieli wykorzystac przeciwko krolowi lub cywilizacji.. ich wszystkie bazy zostana unicestwione.. na Ziemi – jakiekolwiek sa.. to samo dotyczy baz Smoka.. teraz jest czas sadu ostatecznego.. czyli rozliczenia wszystkich ludzi.. ktorzy byli z krolem Jahwe.. bo tzw. aniolowie.. czesc pozostala z krolem.. czyli dalej walczy.. ale czesc przeszla na strone Draco.. tak jak mowilam cywilizacji Smoka i Weza.. sa to upadle anioly.. i demony.. i jest 4 cywilizacja.. czyli od kilkuset tysiecy lat czy raczej milionow lat.. trwa w kosmosie i na Ziemi bratobojcza walka – wojna.. ludzi wykorzystanych przeciwko sobie przez obcych.. i w tym momencie bedac tego swiadoma.. dzwoni Slawek i opowiada mi, ze zamordowalem krola Jahwe..

  choc dla mnie najciekawsze jest to zejscie sie Zosi P i Jahwe, LucyAlcyOne i Lucyferian oraz Ozyrys i Anu/Fallen Elohim… niezly covenant:

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/31/emerald-covenant-vs-luciferian-covenant/

  niestety sek w tym, ze Zosia czesciowo ma ciekawe wglady czy nawet ich interpretacje, i pod niektorymi wzgledami wydaje sie byc calkiem swiadoma i otwarta.. choc z drugiej strony na pewne sprawy jest zupelnie przyblokowana i to jej bardzo ciasne szufladkowanie – dobry krol Jahwe, dobry Lucyfer i ich armie kontra zle Szaraki, oraz przedstawiciele cywilizacji Weza i Smoka.. wszyscy wlozeni do jednej szufladki pt. Draco.. a gdzie reszta? Niestety, ale jesli najwyzszym przejawem boskosci dla tej osoby jest wlasnie Jahwe to coz.. chyba z gory odpada wiele tematow…

  😉

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/11/14/22696/comment-page-1/#comment-45543

  Polubienie

  1. tak sobie troszke obserwuje to wielkie zamieszanie wokol gdynskiej piramidy i krola jahwe i jesli chodzi o to nagranie:
   http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/

   moja uwage zwrocily ponizsze komentarze:

   Bozena 1 tydzień temu
   Alex prosze wytlumacz co znaczy okropny dzwiek ktory pojawia sie w 3 czesci nagrania kiedy pani Zofia porusza temat przyznania sie Slawka w dalszej czesci tego co dzieje sie i znaczeniu Cernu. Dla mnie jest to rodzaj mantry majacy swoje dzialanie delikatnie mowiac na proramowanie odczuc sluchaczy, czyli celowa manipulacje naszych odczuc. Dowod jest na tasmie trzeba tylko dokonac pomiarow czestotliwosci tego dzwieku i opisac jego dzialanie na mozg czlowieka.

   Ewa 1 tydzień temu
   Ja też zwróciłam uwagę na ten dźwięk. Coś jak mantra Ohm, ale ciary po plecach chodzą, gdy się tego słucha.

   http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/

   poza tym ow Slawek vel Robert, ten ktory rzekomo zabil krola Jahwe umawia sie na spotkanie z Baneko, czyli z Ktosiem z Mistyki Zycia:

   Sławek 10 godzin temu
   Baneko, widzę, że jednak się nie myliłem.!!
   Nic nie odpisuj na mojego posta…już nie musisz.
   Jak będziesz miał ochotę ..to weź od Aleksa mój telefon i pogadamy spokojnie w Krakowie przy kawie, czasu faktyczne nie ma już za wiele.

   znam Cię i Każdy z nas „wyniucha” się po kilku zdaniach i nikt nie ukryje się za swoją tarczą – Nickiem – a tera napisz, że się mylę i że mijam się z prawdą i, że nie masz żadnego dejawoo z odległej przeszłości.

   Pozdrawiam Sławek

   Sławek 4 godziny temu
   To co Baneko.. kiedy odwiedzisz Kraków?

   a tutaj i sama Zosia Piepiorka przymila sie do Ktosia;

   Beneko masz rację, oni przez 10 lat NIC nie zrobili i nie zrobią – w przeciwieństwie do mnie, gdyż wolą wyć na ŚLĘZY. A tutaj link do mojego kolejnego wywiadu dla Radia Islander, gdzie wyjaśniam…
   http://l.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fwww.youtube.com%2Fwatch%3Fv%3DsAAXMgS_1DM&h=fAQG-T3Z5

   http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/#comment-17739

   haha, no fakt.. ale jaja.. ale z tym dzwiekiem OHM ktore wylapaly pewne osoby w tym nagraniu to juz wczesniej skojarzylam ze soba rozne osoby bardzo lubiace omowac z ta, ktora namawiala mnie do udzialu w ceremoni w gdynskiej piramidzie, wlasnie z udzialem dzwieku Om.. haha.. ale heca.. a wiec dokladnie tak jak napisalam – coraz wiecej kart sie odkrywa i to doslownie w ostatnim czasie.. i jeszcze taki moj wniosek – ze ci ludzie sa jak najbardziej nieprzypadkowi w tej sprawie i rozmawiaja ze soba tak jakby wszyscy byli pograzeni w glebokim transie.. no i prosze.. wychodzi tez na jaw, ze duzym lacznikiem pomiedzy tymi osobami i w tej sprawie jest pan Alex.. choc to juz zauwazylam poprzednim razem… i naprawde na mysl przychodza mi tutaj Poszukiwacze Zaginionej Arki.. choc w tym przypadku wydaje mi sie, ze to nie tyle arka ile pudlo.. ale goraczka zlota rosnie… haha 😉

   Polubienie

   1. Bozena 1 tydzień temu
    Alex prosze wytlumacz co znaczy okropny dzwiek ktory pojawia sie w 3 czesci nagrania kiedy pani Zofia porusza temat przyznania sie Slawka w dalszej czesci tego co dzieje sie i znaczeniu Cernu. Dla mnie jest to rodzaj mantry majacy swoje dzialanie delikatnie mowiac na proramowanie odczuc sluchaczy, czyli celowa manipulacje naszych odczuc. Dowod jest na tasmie trzeba tylko dokonac pomiarow czestotliwosci tego dzwieku i opisac jego dzialanie na mozg czlowieka.

    Ewa 1 tydzień temu
    Ja też zwróciłam uwagę na ten dźwięk. Coś jak mantra Ohm, ale ciary po plecach chodzą, gdy się tego słucha.

    http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/

    Livia Ether Flow 2015/04/16 at 15:15
    I jeszcze jedno Dawidzie… jak dla mnie na Mistyce jest kilku chlopcow ktorzy sie niezle bawia.. wymienie tu tylko Ktosia (Lord Vader), Malego Budde, LucyAlcyOne… popatrz jaka byla pierwsza wersja dotyczaca przebudzenia w Piramidzie:

    LucyAlcyOne:
    Mam na myśli to że w gdyńskiej piramidzie znajduje się postać Żeńska a do ceremonii We Wielkiej Piramidzie która przywróci ją do życia potrzebne są 4 Kobiety które będą aktywować piramidę za pomocą dźwięku OM 4 Kobiety które reprezentować będą sobą 4 żywioły

    polacz to z tym kto tak duzo pisal o dzwieku OM… oraz kto oficjalnie pisze o Black Sun.. i o restarcie… i o tym jaka to wspaniala jest Duza Mamusia.. tak, tak.. to wciaz ta sama ekipa… a Mistyka – orginalnie blog Nnki – coraz bardziej sie rozpada… kiedy wreszcie zareagujesz???

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/30/plyty-cdt-szmaragdowe-przymierze-oraz-masowy-dramat/comment-page-1/#comment-44580

    Livia Ether Flow 2014/12/16 at 19:46
    hmm.. wiesz to budzenie czegokolwiek (wlacznie z kotka jehowy w gdynskiej piramidzie) za pomoca dzwieku OM przywodzi mi na mysl Ktosia i jego kompanie.. zwlaszcza Malego Budde.. ktorego slowa.. “oni chcieli wykorzystac wiedze niewinnych kobiet…” zakrawa naprawde na mega ironie… wracajac jednak do tego co napisalam w notce Jahwe by Zosia Piepiorka & Emerald Guardian by Livia Ether

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/11/14/22696/

    to ciekawe ze Zosia P twierdzi ze Jahwe juz nie 3eba budzic, bo on juz tu jest i 3ma nad wszystkim piecze… czy takze nad przebudzeniem wspomnianej kotki? 😉

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/12/15/flower-of-life-maria-magdalena-melchizedek-seal-continuum/comment-page-1/#comment-43204

    i tu odsylam do tego co napisalam w komentarzu:
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/29/status-emerald-guardian-dome-june-2015/comment-page-1/#comment-45547

    a wiec jak najbardziej slusznie laczylam ze soba pewne osoby i watki.. bo nagle sie okazuje, ze glowny aktor w przedstawieniu Zosi pt Przebudzenie Krola Jahwe, czyli Robert vel Slawek wyznaje publicznie Ktosiowi, ze.. od razu rozpoznal go jako kogos bliskiego i umawia sie z nim na spotkanie 😉 choc Dawid jak ignorowal pewne sprawy tak ignoruje.. choc juz rozumiem dlaczego.. mam tez potwierdzenie z innych prywatnych zrodel, ale poki co zatrzymam to dla siebie… W kazdym badz razie tak jak napisalam – gdy wszystkie karty zostana juz odkryte – niektorzy beda miec duza niespodzianke 😉

    Polubienie

 2. Król czegokolwiek

  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)

  Popijasz kawę
  Gapisz się na mnie po drugiej strony stolika
  Podczas Gdy ja spoglądam na zewnątrz

  Tak wiele rzeczy bym powiedziała gdybym tylko była w stanie
  Ale wciąż jestem cicho
  Licząc przejeżdżające samochody

  Ty masz swoje zdanie, człowieku
  Wszyscy mamy do niego prawo
  Ale ja nigdy o nic nie spytałam

  Więc pozwól mi podziękować za twój czas
  I spróbuj nie marnować więcej mojego
  Wynoś się stąd szybko

  Przykro mi ci to oznajmić
  Ale ja nie tonę
  Nie ma tu kogo ratować

  Kogo to obchodzi, że się nie zgadzasz
  Nie jesteś mną
  Kto mianował cię królem czegokolwiek
  Więc ty śmiesz mówić mi kim mam być
  Kto umarł
  I mianował cię królem czegokolwiek

  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)

  Brzmisz tak niewinnie
  Cały pełen dobrych intencji
  Ty przysięgasz, że wiesz najlepiej

  Ale oczekujesz , że
  Wskoczę z tobą na pokład
  Prosto w twój wymyślony zachód słońca

  Ja nie jestem tu tym kto jest zagubiony
  Bez żadnego kierunku
  Ale ty nigdy nie zrozumiesz
  Jesteś zajęty robieniem map
  Z moim imieniem na nich
  Ty tylko gadasz a nie słuchasz

  Kogo to obchodzi, że się nie zgadzasz
  Nie jesteś mną
  Kto mianował cię królem czegokolwiek
  Więc ty śmiesz mówić mi kim mam być
  Kto umarł
  I mianował cię królem czegokolwiek

  Całe swoje życie
  Próbowałam
  Uszczęśliwić wszystkich Podczas gdy ja
  po prostu cierpiałam
  I to ukrywałam
  Czekając aż ktoś mi powie że teraz moja kolej
  By zdecydować

  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)
  Oh (oh oh oh)

  Kogo to obchodzi, że się nie zgadzasz
  Nie jesteś mną
  Kto mianował cię królem czegokolwiek
  Więc ty śmiesz mówić mi kim mam być
  Kto umarł
  I mianował cię królem czegokolwiek

  Kogo to obchodzi, że się nie zgadzasz
  Nie jesteś mną
  Kto mianował cię królem czegokolwiek
  Więc ty śmiesz mówić mi kim mam być
  Kto umarł
  I mianował cię królem czegokolwiek

  Kogo to obchodzi, że się nie zgadzasz
  Nie jesteś mną
  Kto mianował cię królem czegokolwiek
  Więc ty śmiesz mówić mi kim mam być
  Kto umarł
  I mianował cię królem czegokolwiek

  Polubienie

  1. „Działam w pełni świadomie a moim (Naszym) celem jest tak jak czujesz całkowite przejęcie kontroli nad E-G-D 🙂 przy obecnym rozmieszczeniu sił będzie to bułka z masłem dla ekipy Lucy Alcy One & Black Sun 🙂 Wiec niedługo szmaragdowa baza przejdzie do historii a w jej miejscu pojawi się Luci Blue Gate”

   tak Przebudzenie Jahwe i Gdingen Zombie Party.. no coz, skoro lubicie takie nekromanckie klimaty.. ale z przejeciem EGD nic z tego Lucy… tutaj klucz jest tylko jeden – odpowiednia wibracja.. a jeszcze nie spotkalam nikogo kto.. ale oczywiscie probuj.. choc w razie czego z pelna moca pokaze swoje pazurki i bedziecie miec ”mila” niespodzianke.. slodkich szmaragdowych snow Lucy Blue 😉

   Polubienie

   1. Przejęcie lub zniszczenie chociaż biorąc pod uwagę ostanie wydarzenia bardziej prawdopodobne że to drugie. Zrobimy wam „małe spięcie” w sieci kryształów a później w miejscu EGD pozostanie wielka dziura. Następnie po zniszczeniu tej bazy Postać Która została podstępem uwięziona w jednej z piramid zostanie uwolniona a ekipa Alfa&Omega zabawi się z szmaragdowymi w Armagedon czyli totalna demolka. My mamy dużo czasu i nigdzie się nie musimy spieszyć cóż najwyżej na końcu będzie bardziej przerażająco.

    Zabawne lub nie ale znakiem szczególnym niedobrej wróżki z bajki śpiąca królewna jest zielony/szmaragdowy kolor.

    Obejrzyjcie sobie bajkę pokazująca jak będzie wyglądać odpalenie czarnej dziury w tej rzeczy-istności 😀

    Odnośnie Dark Flowering to wygląda to tak że w osoby mające tego kwiatuszka po pewnym czasie tracą swoją własną tożsamość ich świadomość jest przejmowana przez inną istotę, pisząc prościej po pewnym czasie osoby te stają się częścią tej istoty po utraceniu własnej tożsamości/własnego ja ❤ Są zjadani, ale ten proces przebiega prawie niezauważalnie dla nich.

    Polubienie

   2. Popatrz co za synchronia, wlasnie szukalam czegos na temat szmaragdowych bajek:

    Lucifer(AlcyOne) )O( 2015/04/18 at 01:26

    Livio szmaragdowy strażnik i RA to twoja bajka a nie nasza, nie bój się, twój BoyFriend zupełnie nam nie przeszkadza i nikt Ci go nie ukradnie. Z naszej strony temat “Emerald” ma ZERO zainteresowania. O początku pisałam Tobie że chodzi tu tylko o piramidy w Gdyni i postać w jednej z nich, to wszystko. Zosia także ciągle trąbi o piramidach nie wspominając słowem o szmaragdowych bajkach. Nie doszukuj się spisków tam gdzie ich nie ma. Mnie także śnią się często ciekawe rzeczy jednak ja z swoich snów nigdy nie robię afery, nie szukam także winnych gdy przyśni się mi coś mniej kolorowego.

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/30/plyty-cdt-szmaragdowe-przymierze-oraz-masowy-dramat/comment-page-1/#comment-44606

    Lu-Cyferka7(AlcyOne) )O( 2015/06/24 at 19:50

    W nic się nie wplątałam to wszystko to przemyślane działania, okrutne wyrachowanie, po trupach do celu 🙂 Działam w pełni świadomie a moim(Naszym) celem jest tak jak czujesz całkowite przejęcie kontroli nad E-G-D 🙂 przy obecnym rozmieszczeniu sił będzie to bułka z masłem dla ekipy Lucy Alcy One & Black Sun 🙂 Wiec niedługo szmaragdowa baza przejdzie do historii a w jej miejscu pojawi się Luci Blue Gate

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/22/alpha-i-omega/comment-page-1/#comment-45460

    a wiec jak widac bardzo Was interesuja moje SZMARAGDOWE BAJKI i to od samego poczatku.. Zosia jeszcze na poczatku 2009 roku czytala o tym co pisalam w ramach PRZEBUDZENIA POLSKIEJ ATLANTYDY:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/moje-pocztowki-z-ziemi/my-journeys-between-worlds-notes/przebudzenie-polskiej-atlantydy/

    ale skoro Zosia woli sie ukladac z upadlymi aniolami i zabojcami.. coz.. widocznie swoj ciagnie do swego i taka jej karma..

    Zosia P. pisze:
    30 Czerwiec 2015 o 06:45

    Basiu cyt.”Ktoś kto umie obsługiwać ten dysk,powinien wysłuchać odpowiedniego szyfrogramu i parametrów,by tym samym wydostać się z tej przeklętej szklanej pułapki i ściągnąć zwiadowców,którzy pomogą określić i wyznaczyć odpowiednie zadania w celu przeciwstawienia się sile oprawców ciemiężycieli.” Upadły anioł Sławek umie i jak twierdzi ma KLUCZE… I co zrobił? Zaprogramował ten dysk wg wlasnych potrzeb. To samo zrobił z Uchem Igielnym i z wieloma innymi sprawami! Dla mnie jest niewiarygodny jeżeli chodzi o programowanie. Jeszcze o tym napiszę…

    https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/29/cern-cz-iidzieje-sie-oj-dzieje/comment-page-1/#comment-16412

    no i patrz Lucy.. raz piszesz ze zupelnie Cie/Was nie interesuja moje szmaragdowe bajki ”temat “Emerald” ma ZERO zainteresowania” a za chwile ”a moim(Naszym) celem jest tak jak czujesz całkowite przejęcie kontroli nad E-G-D” raz, ze ”Jednak gdy poskładasz kilka wątków z twoich licznych snów powinnaś bez problemu dojść z czym cała Historia jest związana.” a innym razem ”Nie doszukuj się spisków tam gdzie ich nie ma. Mnie także śnią się często ciekawe rzeczy jednak ja z swoich snów nigdy nie robię afery, nie szukam także winnych gdy przyśni się mi coś mniej kolorowego”’

    😉

    Polubienie

   3. ‚Odnośnie Dark Flowering to wygląda to tak że w osoby mające tego kwiatuszka po pewnym czasie tracą swoją własną tożsamość ich świadomość jest przejmowana przez inną istotę, pisząc prościej po pewnym czasie osoby te stają się częścią tej istoty po utraceniu własnej tożsamości/własnego ja ❤ Są zjadani, ale ten proces przebiega prawie niezauważalnie dla nich.''

    Intruder/Distortion list

    The Fallen Angelics have waited 26,000 years for a natural star gate opening cycle (2000-2017). They need the conditions of geo and astro physics of a Star gate opening cycle to secure the natural Earth-sun alignment (Nibiru is a battle star and could be used to break the electromagnetic link between the Earth and the Sun — to initiate a pole shift).

    Numerous "holy dramas" are planned (second coming of Christ), a pole-shift and an evacuation plan of selected duped humans (who they'll use later for a hybridization plan).

    According to the book, all of the current:

    — instigated conflict for WWIII
    — holy drama, chosen ones echoed in the New Age Movement/traditional
    religions
    — official denial of visitors and the existence of a soul

    plays into this.

    In this drama, representatives of Holy Figures from all major world religions will appear to come collectively to save the world and unify world religions and governments under a false "common humanity" cause. A cause which is a One World Order control agenda in disguise.

    The book says this drama will take place between 2002-2012 if humanity is unable to perceive the deception.

    It also says that if humanity can re-awaken to freedom and responsibility of the original angelic human heritage and take peaceful counter-strategic measures, this confrontation drama does not have to manifest any further than it already has.

    Note: In 1969, at age 4, Ashayana (Anna) was physically abducted in daylight in her driveway by a Grey. For three years, she was abducted from her bed in the middle of the night (the greys were supervised by the Zeta Reticuli based in the Orion System). At age 7, she was approached by a blue-eyed alien in her grandmother's yard — a member of the Guardian Alliance (a group that protected her from further physical abductions).

    A chart in the back of Volume II contains a list of Intruder ET and Illuminati Races and the distortions they've introduced (see below).

    David has always warned against the Pleiadian channeled material and Pleiadian channels appear on the list.

    Infiltration seems to be occurring everywhere. Yesterday, a member of the Disclosure Project chapter in NYC sent me the URL to the ZetaTalk Web site (that's in the list below) and the UFOs2U.com Web site (author, Heidi Hollis, her Web site is not in the list below). In addition, a member of the
    Disclosure Project here in New York recently invited me to meet him for coffee. He's excited about Phillip H. Krapf's new book called "The Challenge of Contact" (I looked at the book and it's a lot of the same information that's on the Zetatalk and UFOs2U Web site (there are about 2 facts in the entire book — and mostly doubletalk). There's a Ben & Jerry's poster on my corner that has a picture of a chocolate drink with a flying saucer hovering over the top!! (friendly aliens seem to be the theme everywhere).

    If the facts in these books are true, the Intruders have done a really good job of infiltrating.

    Mary Jo

    Necromiton-Andromie
    – Buddhaic/Tibetan/Eastern/Christian spiritual text distortions
    – Necromancy Luciferian-Satanic Bible
    – Luciferian Egyptian/Tubetan/Mayan mystical teachings
    – Alpha-Omega Templar Melchizedeks
    – Lord Melchizedek/Archangel Michael/Angelic Hierarchy/Kryon/Corteum
    Nephilim Anunnaki-Andromie hybrids
    – False Sananda Jesus contacts
    – Fallen "Vairagi" false ascended masters
    – Thule Society
    – Andromie ET contact/channeling
    – Friendly Enemy allies Marduke-Luciferian/Marduke-Dramin (Omicron)
    Anunnaki-Jehovian-Anunnaki Nephite-Nephilim collectives

    Centaur-Luciferians and Blue Centaurs
    – Hindu/Sanskrit/Islamic texts distortions
    – various Shamanic, Pagan, Druid and WICCAN tradition distortions

    Zeta-Rigelian/Zeta Reticuli Zephelium
    – Zeta Reticuli Opened Phantom Earth Falcon Wormhole 1903-1916 raided by Zeta-Rigelians
    – Pleiadian-Nibiruian Samjase-Luciferian/Thoth-Enki-Zephelium allies. Most accepted 1983-1984 Emerald Covenant Amnesty/Redemption Contracts, some joined Pleiadian-Nibiruian Anunnaki to escape Zeta Rigelians.
    – Zeta Rigelians-Drakonian-Orion Confederation administration, MJ-12 and Nazi Zeta Treaties, enslaved Zeta-Reticuli.
    – Zeta-Talk
    – Thule Society
    – Alister Crowley
    – Black Sun
    – Golden Dawn
    – Enochian Watchtowers metaphysical cults
    – Pagan teaching distortions
    – Philadelphia Experiment/Montauk Project, 1983 Rigelian-Andromie Alliance
    – Work with Drakonian Necromiton-Andromies, some Omnicon-Drakonian/Odedicron-Reptilian factions
    – Big Brother Drac World Management Team Illuminati/Montauk Boys

    Omnicron-Drakonian
    – Knights Malta Catholic Templar Knights
    – Roman Moffia
    – Scots McDonald raider line
    – Nazi creeds
    – Black Sun mystical schools
    – Curendara/Dramin Dragon Queen
    – Shamanism (Native American/Peru/Africa)
    – Haitian/African Voo Doo
    – Roman catholic control creeds
    – Toltec-Aztec
    – Inca
    – Islamic
    – WICCAN/Pagan
    – Reiki Text distortions
    – False GA claims "omnicron group"
    – Zeta Rigelian/Some Odedicron-Reptilian/Marduke-Dramin-Anunnaki allies

    Dracos
    – Various Shamanic disortions
    – promote false environmental causes
    – Drak "technologies"
    – ET contact demos
    – utilize astral projection to initiate astral body sex with humans for D-4 astral body bio field DNA template implanting
    – use sound tones for D-4 chakra-4 astral cording/bio-field tagging in unsuspecting humans via public events
    – Work with Zeta Rigelian/Omnicron Drakonian Anunnaki (Omnicro-Anunnaki hybrids)

    Odedicron-Reptilian
    – Egyptian/Pagan/Shamanic/Kahuna mystical teaching distortions
    – Egyptian Crocodile cults
    – Falcon cults
    – Malaysian Voo Doo
    – Lord Maitreya
    – Christian Text distortions
    – Some work with Odedicon-Drakonian Dragon Moths with Zeta-Reticuli Greys and Pleiadian-Samjase-Luciferian-Anunnaki

    Marduke-Luciferian-Anunnaki
    – 9560 BC Luciferian Covenant
    – Work with Pleiadian-Samjase-Luciferian-Anunnaki/Nibiruian Thoth-Enki-Zephelium-Anunnaki and/or Centaur Luciferian/Necromiton-Andromie Orion-Necromiton Black League.
    – Druid, Celtic, Pagan and Prostestant Christian text distortions

    Marduke-Dramin/Satain/Anunnaki
    – Dramin the Dragon Queen
    – Egyptian "Set" schools
    – Biblical "Seth" Lineage
    – Necromancy Satanic Bible
    – Satanism
    – Islamic and Hebrew Text distortions
    – KKK
    – Russian Psychic Rasputin and related channels
    – Work with Omnicron-Drakonians, Dracos and Orion-Necdomiton Black League Pro-Drac Necromiton-Andromies.

    Enlil-Odedicron-Anunnaki
    – Enki-Zephelium/Marduke-Luciferian Anunnaki created Nibiruian Primate-hominid Lulcuc-Neanderthal slave race for African gold mines and Middle East labor, 250,000 BC.
    – Enlil Anunnaki Raider Race of 148,000 BC – 75,000 BC Anu Occupation
    – 25,000 Lucifer Rebellion
    – 10,500 BC Luciferian Conquest
    – 9560 BC Luciferian Covenant Atlantean Human Tribe Invasions Atlantean-Egyptian "Phoenix" and Falcon mystical schools
    – Falcon Shamanic traditions
    – Nubian/Mayan/Toltec/Olmec/Native American Falcon cults and Crocodile Cults
    – Gaul raider races of France, Britain, Europe, Knights Templar/Free Mason
    Anunnaki and Drakonian factions
    – Most are members of Nibiruian Councils 9 and 12
    – Pleiadian-Nibiruian Coalition
    – Galactic Federation and Ashtar Command

    Jehovian Anunnaki
    – Jehovian-Nephilim-Morantians: major distortions of original Lemurian/atlantean/Essene Emerald Covenant CDT-Plate Christos teachings
    – Christian Protestant text distortions
    – Urantia book
    – Templar Melchizedek Mormon texts
    – Jehovian-Nephite-Nohassim: created "YHWY/Jehovah God stories/false
    12-tribe history in Hebrew-Christian texts
    – Jehovian-Nephite-Adam Kadmon: Promote Jehovah/YHWH Metatron Ophanium/Enoch/Archangel Michael and Tibetan creeds
    – Jehovian-Nephite-Drakonian: Kaballah Hebrew text distortions, inverted
    reversed 10-Sephiroth "Tree of Life", removed 6 letters from Hebrew Alphabet
    – Traditional and Hassidic Hebrew text distortions
    – Jehovian renegades in Galactic Federation/Ashtar Command/Nibiruian Councils
    – Course in Miracles channeling and Thoth-Isis-Merlin-Archangel Michael teachings are Jehovian/GF/Necromiton-Andromie Nephilim Anunnaki Co-op

    Pleiadian-Samjase-Luciferian-Anunnaki
    – Protestant text distortions
    – Isis mystical schools
    – Pleiadian channels and UFO contacts
    – work closely with Nibiruian Anunnaki Thoth-Enki-Zeta, Enlil-Odedicron and Marduke-Luciferian lines
    – Mahatma and Rosecrutian spiritual teachings
    – false Mother Mary contacts
    – Work with Nibiruian Thoth-Enki and Enlil-Odedicron-Anunnaki, Zeta-Teticuli, Necromiton-Andromie-Nephilim hybrids, Centaur-Luciferian-Anunnaki

    Thoth-Enki-Zephelium Anunnaki
    – Iniatiators of the 9560 BC Luciferian Covenant OWO (One World Order) Nibiruian-Atlantean Dominion Master Plan.
    – Dominant Force of the Anunnaki portions of World Management Team Illuminati
    – Greek Hermes Tris-Me-Gis-Tus
    – Greek Roman Amulius and Julius Caesar Nibiruian lines
    – Some Roman and Greek "Olympian" God legends
    – Mayan-Quetzalcoatl
    – forced Human tribes to adopt Nibiruian-distorted Mayan calendar and Nibiruian created Julian calendar in Rome
    – Egyptian Osirius-Isis mystical schools
    – the Atlantean Emerald Tablets (written translations of data stored on Emerald Covenant CDT Plate 11 stolen by Thoth in 22,340 BC)
    – Brotherhood of the Snake Atlantean mystical schools
    – Led Nibiruian Anunnaki Invader races in the Eieyani Indigo Massacre of 22,3266 BC Lemurian Islands (Kauai Hawaii)
    – Thoth Alpha-Omega Melchizedek mystical schools
    – Lord Melchizedek and related channel contacts
    – Christian-Protestant text distortions
    – Osirius-Isis-Horus Egyptian schools
    – Most groups were Emerald Covenant loyal until Thoth defected from Emerald Covenant just prior to the SAC (Stellar Activations Cycle) and Eieyani Massacre of 22, 326 BC
    – Coerced Enoch and his Kodazhim hybrid races to defect from the Emerald Covenant to enter the Luciferian Covenant in 10,500 BC to launch"Hyksos-Knights Templar Master Race Plan."
    – Works closely with Nibiruian Enlil-Odedicron-Anunnaki Pleiadian Samjase-Luciferian Anunnaki (primary allies), Zeta-Reticuli Zephelium, Necromiton-Andromie/Drakonian/Jehovian-Nephilim (primary allies), hybrids and Centaur-Luciferian Anunnaki.

    A driving force in the contemporary New Age movement Indigo-Hi-Jack Plan (body snatching of as-yet unawakened Indigo Maji Types 1-2-3 via Astral implant tagging, astral over-shadowing and eventual full body possession).

    http://www.legionnaires.awaken.nl.eu.org/articles/ad-shortintrolistingintruderraces

    Polubienie

   4. O co innego chodzi nam w Gdyni jednak gdy przy okazji będzie można dać szmaragdowym po zębach też będzie fajnie 🙂

    Polubienie

   5. A o co Wam wlasciwie chodzi? no i czemu chcecie dawac po zebach Szmaragdowym, za co? ja sie w kazdym badz razie do Gdyni nie wybieram, choc fakt ze w jednym snie bylo bardzo ”wesolo”

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/12/09/rainbow-moon-hard-storm-back-to-ur-3/

    Livia Ether Flow 2015/06/29 at 23:34

    tak Przebudzenie Jahwe i Gdingen Zombie Party.. no coz, skoro lubicie takie nekromanckie klimaty.. ale z przejeciem EGD nic z tego Lucy… tutaj klucz jest tylko jeden – odpowiednia wibracja.. a jeszcze nie spotkalam nikogo kto.. ale oczywiscie probuj.. choc w razie czego z pelna moca pokaze swoje pazurki i bedziecie miec ”mila” niespodzianke.. slodkich szmaragdowych snow Lucy Blue 😉

    i wlasnie (20.30, 30 june 2015) zauwazylam taki komentarz:

    Sławek 4 godziny temu
    Pani Zosia prosiła bym Ci napisał coś o systemie obronnym.

    System obronny jest perfekcyjnie zbudowany, nic z zewn. nie wejdzie do żadnego „dysku” (trudno to do dysku porównać – raczej patison) i nawet swoi w pewnych okolicznościach też nie wejdą. System czyta kody jaźni – nie duszy. Obecnie inne machiny podniosły się i są w gotowości, znam je i wiem do czego służą i współczuję tym kto wejdzie w ich zakres. Wyglądają jak korony cierniowe i tak je nazwałem średnicy ok 30 m. Obecnie tworzą okrąg wokół Polski i aż po Skandynawie jest ich bardzo dużo, są ponad pow. Wyglądają jakby się wewnątrz wywracały – troszkę jak wywracany torus trudno mi to opisać lepiej. Tak, że moi dawni mocodawcy macie chyba „mały”… problem.

    http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/comment-page-1/#comment-17780

    nie wiem czy ten pan Slawek vel Robert wzial sobie az tak do serca te moje pazurki, choc moze to ot po prostu kolejna synchronia, ale tak ogolnie – zgadza sie… wejscie do takiego miejsca rzeczywiscie graniczy z cudem.. oczywiscie ja pisze tylko i wylacznie o Emerald Guardian Dome, a pan Slawek vel Robert o jakims calym systemie 😉

    Polubienie

   6. Zosia zarzucila mi kilka razy, ze zupelnie nie rozumiem jej badan i tego o czym mowi.. ponadto kilka razy zadala mi to samo pytanie, a mianowicie, czy wiem czyja baza jest Emerald Guardian Dome.. a przeciez o tym pisalam i ona to czytala… a wiec mam wrazenie, ze to ona albo nie rozumie, albo nie chce zrozumiec.. bo gdyby naprawde – tak jak twierdzi – zalezalo jej przede wszystkim na prawdzie… to by tego nie ignorowala… dodam tylko, ze Zosia czytala moje zapiski jeszcze przed wydaniem jej ksiazki o Swietej Tajemnicy Gdyni.. malo tego byla nimi bardzo zainteresowana, na tyle, ze pojechala nawet do mojej rodzinnej miejscowosci (w poblizu Gdyni) i zrobila na moj temat wywiad!!!
    😉 🙂

    PRZEBUDZENIE POLSKIEJ ATLANTYDY
    moje zapiski z tematu ‚sen od ktorego zatrzasl sie dom’

    2009-01-06 14:45
    Obudzilam sie dzisiaj z silnym odczuciem, ze ten dom w ktorym mieszkalam (nad zatoka pucka) jest w jakis sposob polaczony z Egiptem.. ze w miejscu tym znajdowalo sie kiedys cos na wzor swiatyni, moze nawet byla to PIRAMIDA.. Wiem, ze sa to bardzo odwazne i wrecz fantastyczne stwierdzenia.. Naukowcy dopatrzyli sie najstarszych sladow osadnictwa 4000 l.p.n.e i to tylko w niektorych miejsach w okolicy Polwyspu Helskiego.. Skad sie jednak wziely rozne legendy, chocby o Juracie i inna, szczegolnie ciekawa o Zlotym Miescie Hel zatopionym podczas Potopu? Dopatrzylam sie w tej historii duzego zwiazku z tym co sie stalo z Atlantyda.. Dlatego tez to podwodne wejscie do tunelu, oraz wrazenie, ze pod domem znajduje sie ogromna STUDNIA.. Stad tez pierwszy zapamietany w zyciu sen z bardzo wczesnego dziecinstwa (2 latka) o 4 kaplanach spuszczajacych moja matke pod ziemie – wlasnie w glab tej dziwnej studni.. wiem, ze istnieje zwiazek.. wylania sie coraz mocniej choc stopniowo.. wylania ze mnie niczym zatopiony wczesniej lad znow wydobywajacy sie na powierzchnie..

    Pod koniec II wojny swiatowej Niemcy cos topili na srodku zatoki, tzn. dokladnie na lini prostej od mojego domu.. Byla to operacja bardzo tajna.. Ktos to jednak podpatrzyl.. Po tym jak mialam sen z tunelem podwodnym zaczelam mocniej drazyc ten temat i wowczas udalo mi sie uzyskac wlasnie taka informacje od pewnego rybaka.. Znalam sie tez w tym czasie z zona pewnego archeologa ktory na akwenie zatoki puckiej odkryl stary port uznany za najstarszy w Polsce.. probowalam go za jej posrednictwem zainteresowac moim snem, tym tunelem, ale chyba nie potraktowal tego powaznie.. w koncu to byl ‚tylko’ sen.. W chwili obecnej od kilku juz lat nie mieszkam w tamtym miejscu, mam z nim jedynie stycznosc przez moja matke.. Teraz jednak slysze jakby przywolywanie z jego strony…

    2009-01-07 08:52
    byc moze ma to zwiazek wlasnie z tym starym portem.. na starych widokowkach i obrazach Pucka widac stojaca na brzegu stara wieza.. zawsze gdy na nia patrzylam wywolywala we mnie pewien sentyment.. i dziwne odczucia… wrecz dreszcz..

    dodam tez, ze w czasie II wojny swiatowej Niemcy mieli tu ponoc jakies bunkry podziemne.. w sumie jak w wielu miejscach… w kazdym badz razie ponoc gdy ktos je odnalazl juz jakis czas po wojnie to wciaz palily sie w nich swiatala.. nie wiem co sie z nimi dzieje w tej chwili, ale powroclia do mnie mysl, czy byc moze bunkry te nie sa zwiazane z jakimis podziemnymi tunelami, byc moze biegnacymi pod dnem zatoki? calkiem mozliwe, ze wszystko ma w swoich rekach wojsko.. pewne strefy na Helu sa wciaz scisle strzezone..

    Postanowilam sie raz jeszcze udac do owego tunelu pod woda.. Wczesniej probowalam sie dostac do tego miejsca (studni?) pod domem, ale ogarnela mnie tylko gleboka ciemnosc i pustka, tak jakby nie bylo tam juz tego co wczesniej, albo spi? takie bylo wlasnie moje skojarzenie.. do tunelu po srodku zatoki dostalam sie jednak bez wiekszego problemu.. wypelniala go woda.. w srodku rowniez panowala ciemnosc, ale jakos udalo mi sie ja lekko rozproszyc (na tyle, aby moc w miare swobodnie widziec).. odebralam tez tym razem ten tunel jako SZYB, cos w tym rodzaju.. znow doplynelam do tej sciany ze szkla, choc tak naprawde nie jest to szklo, a cos co je przypomina.. ta ‚sciana’ wyglada bardzo futurystycznie.. tym razem odebralam tez wyraznie czyjas swiadomosc po drugiej stronie (w sumie bardzo podobnie jak w przypadku snu z grzybami halucynogennymi i remote viewing).. czulam, ze musze zawrocic, bo dalej nic tu po mnie.. zaczelo mi sie robic dosc nieprzyjemnie.. dodam, ze przed tym doswiadczeniem ujrzalam bardzo wyraznie biala kule przelatujaca pod sufitem w mojej sypialni.. trwalo to chwilke, kula byla nieco transparentna, o srednicy okolo 10 cm.. bardzo mnie to zaciekawilo poniewaz nie odebralam tej energii jako jakiegos intruza.. ?.. z drugiej strony pojawila sie taka mysl, ze byc moze te istoty, ktore pilnuja swoich tajemnic dobrze wiedza co chce zrobic i dlatego stosuja jakas metode kontroli czestotliwosci.. odebralam to w taki sposob, ze nie maja zlych zamiarow – ? – ale daja do zrozumienia, abym tego tematu nie kontynuowala (chodzi o ten tunel)…

    2009-01-07 11:36
    A wracajac jeszcze do Helu jako Polskiej Atlantydy to poki co na dwoch stronkach znalazlam takie krotkie info:

    „Tajemnica pochłonięcia przez morze „Starego Helu” (niem. „Alte Hela”) nie jest do końca wyjaśniona – do dziś budzą sensacje stare podania i legendy o mieście nazywanym również Polską Atlantydą”

    http://helios.freehost.pl/hel.html

    A to krotki cytat z innej strony o zatopieniu Helu:

    Od północny dobiegło przeraśliwe wycie. Zerwał się gwałtowny wiatr, błyskawice rozdarły niebo, a grzbiety fal wzniosły się tak wysoko, że zalały całe miasto. Na koniec zatrzęsła się ziemia i wchłonęła Hel, a ślad po nim zaginął. Teraz, podczas silnych burz, niektórzy rybacy słyszą w szumie fal morskich, dobywający się jakby z dna Bałtyku, cichy jęk dzwonów kościelnych zatopionego miasta.

    Na koniec zatrzesla sie ziemia – sen, od ktorego zatrzasl sie dom…

    I jeszcze legenda o Juracie mi sie z tym wiaze, oto fragment:

    Wtedy Jurata objęła go za szyję i pierwsza złożyła pocałunek na jego ustach. I popłynęli do cudownego jantarowego pałacu na dnie Bałtyku. Królowa opowiedziała boginkom o rozmowie z bogiem Perkunem i swoim postanowieniu. Każda z nich, gdy zechce, może opuścić pałac, te, które pozostaną – zginą wraz z nią. Zdecydowały, że zostaną wszystkie. Perkun po upływie pięciu dni dowiedział się całej prawdy o królowej i młodym rybaku i wówczas uderzył potężnym piorunem w podwodny pałac Juraty. Zginęła Jurata, zginął młody rybak i wszystkie boginki morskie. Cały pałac, zbudowany ze złocistego kamienia, rozsypał się w gruzy. Woda wzburzona wściekłością Perkuna wyrzucała jego okruchy na morski brzeg. Zdziwieni i przerażeni rybacy nieprędko odkryli prawdę. A kiedy zrozumieli, że oto ich ukochana opiekunka i mądry młody rybak zginęli, aby swoją śmiercią zapewnić im życie – z wdzięczności nazwali swoją osadę – Jurata, a złocisty kamień – bursztynem.

    http://www.naszapieknapolska.pl/miejsca_kt…u-i-slonca.html

    2009-01-08 15:57
    Co do tych sladow to ja widze ten tunel pod woda zatoki i te ‚szklane’ drzwi, ale mam wrazenie, ze ten ‚obiekt’ zostal przez kogos przejety i zmieniono jego charakter..

    Z ta PIRAMIDA byc moze przegielam, ale w pewnym sensie ten podwodny szyb bardzo mi przypomina ten, ten kat nachylenia i w ogole

    wiem, ze to malo prawdopodobne, aby na tym terenie znajdowaly sie kiedys takie budowle, choc w sumie nie chce tego odrzucac tylko dlatego iz wydaje sie to tak malo realne.. Czuje, ze wlasnie taki tok ‚myslenia’ ma mnie do czegos doprowadzic.. no i glowny watek snu jest przeciez bardzo egipski

    2009-01-10 12:48
    ostatnio pisalam, ze tunel ten bardzo mi przypomina szyb w piramidach..
    wczoraj wieczorem znow sie znalazlam w tym tunelu/szybie.. tym razem nie poplynelam jednak w glab (w strone drzwi).. dodam, ze drzwi te znajduja sie w malym pomieszczeniu, w kazdym bardz razie nie doplywa sie do nich bezposrednio, a wlasnie poprzez to niewielkie i puste pomieszczenie.. tak wiec tym razem unosilam sie tuz nad owym szybem.. woda byla przyjemna, ciepla.. spogladalam do gory, w niebo.. byla noc, niebo pelne gwiazd.. probowalam dojrzec pewna konkretna gwiazde, albo uklad gwiezdny, ale obraz byl dosc zamazany.. zrozumialam, ze to woda znieksztalca mi obraz.. i wtedy poczulam bardzo wyraznie jak wylot owego szybu znajduje sie dokladnie pomiedzy moimi oczyma.. w miejscu tzw. 3 OKA.. bardzo silne uczucie otwarcia w tym miejscu.. po chwili dotarlo do mnie wrazenie, ze cala moja glowa lezy pod woda, a dokladniej pod dnem zatoki.. przy czym wydawalo mi sie, ze jest ogromna.. a szyb jest czyms w rodzaju miejsca, ktore mnie laczy poprzez wode z tym co na powierzchni.. nie bylo w tym uczuciu nic nieprzyjemnego, wrecz przeciwnie.. czulam duzy spokoj.. a widok gwiazd wplywal na mnie dodatkowo kojaca.. czulam tez, ze czekam na pewna gwiazde, ktora sie dopiero pojawi. po prostu o tej porze nocy nie byla jeszcze widoczna w tym miejscu i z mojej perspektywy.. dzieki temu udalo mi sie tez ustalic, ze tunel/szyb skierowany jest na polnoc.. kiedy z niego wyplywam mam przed soba kierunek poludniowy..bardzo mi sie to doswiadczenie polaczylo ze snem sprzed kilku dni„Znow mi sie snilo, ze znajduje sie w domu babci, w pokoju o ktorym tez juz wczesniej pisywalam.. Lezalam w lozku i patrzylam na promienie gwiazd, ktore do mnie plynely z przestrzeni kosmicznej.. Nie wiem czy chodzilo o ktoras gwiazde szczegolnie, czy tez nie.. choc mam wrazenie, ze jedna z nich byla szczegolnie wazna.. majaczy mi cos o Plejadach, ale nie mam teraz pewnosci.. za pomoca tych gwiezdnych promieni odbieralam informacje.. one mnie przenikaly.. a potem.. nalewalam do szklanek wode, choc w tym pokoju normalnie nie ma kranu z woda, a zreszta w snie tez go nie bylo.. odbieram to w taki sposob, ze wlasnie te energie gwiazd pod postacia wody wlewalam do szklanek, a potem przenosilam gdzie indziej.. nie wiem w chwili obecnej jak to lepiej wyjasnic..”oraz z obrazem, ktory namalowalam – Wirujacym Aniolem.. Czuje wyraznie jej energie.. Ta Istota poprzez obraz moze sie ze mna latwiej kontaktowac, tzn. przechodzi przez niego jak przez brame/portal..
    wczoraj wieczorem cale moje doswiadczenie zaczelo sie wlasnie od tej Istoty..

    *************************
    Zeby tez bylo jasne, nie odebralam tych snow jako proroczych, ale uderzylo mnie dosc silne podobienstwo tych kilku motywow.

    Zamieszczam dalszy ciag poprzedniej historii jako dopelnienie.. Od przedwczoraj czulam wyraznie, ze moge sie przedostac za te DRZWI, o ktorych wspominalam, ze to kwestia dostrojenia i udalo sie, choc mam wrazenie, ze to co ujrzalam dopiero sie rozwinie

    Tunel – przejscie przez DRZWI – ‚Szmaragdowa Istota’ – STRAZNIK…

    Wczoraj wieczorem postanowilam znow sie udac w to miejsce – do podwodnego tunelu na dnie zatoki.. Znow pojawil sie obok mnie Wirujacy Aniol.. Odczuwam go/jego energie niemal w fizyczny sposob.. Tym razem poczulam wyraznie jakbysmy sie na siebie nakladaly.. Znalazlam sie bardzo szybko w tunelu pod ‚szklanymi’ drzwiami.. wyrazilam intencje, aby poznac pierwotne przeznaczenie tego miejsca/obiektu, a takze jego charakter dzisiejszy.. Kiedy tylko o tym pomyslalam poczulam bardzo wyrazne zawirowanie i znalazlam sie po drugiej stronie DRZWI.. w pomieszczeniu tym nie wyczulam wody.. to bylo jak proznia kosmiczna.. ogromna ciemnosc.. i gdzies w srodku tego wszystkiego majaczaca niewyraznie postac Szmaragdowej Istoty.. Dookola niej zauwazylam ogromny WIR, przypominajacy wir galaktyczny.. Postanowilam zblizyc sie do tej Istoty i wtedy odruchowo znalazlam sie w tym wirze.. Krecilam sie, krecilam, az w ktorym momencie po prostu stanelam przed nia.. Bylam tym bardzo podekscytowana.. Przez moment wyraznie widzialam te postac.. zdecydowanie bardziej mezczyzne, w wydluzonym nakryciu glowy, w czyms w rodzaju peleryny.. troche jak jakis czarodziej.. i caly do tego swiecacy na zielono.. szmaragdowy.. zapytalam go kim jest.. tzn. nie wydalam z siebie ani slowa, ale to pytanie wyszlo ze srodka.. i on ja uslyszal, bo otworzyl oczy.. uslyszalam wyraznie ze jego strony
    – Jestem STRAZNIKIEM
    I wowczas bardzo spontanicznie zadalam inne pytanie
    – co tu robisz?
    Uslyszalam
    – Czekam na odpowiedni CZAS, ale on wlasnie nastal
    OBUDZILAS MNIE
    Te ostatnie slowa bardzo mocno mnie dotknely.. poczulam cos bardzo dziwnego od strony energetycznej.. bardzo emocjonalnego.. a to mnie wprawilo w bardzo dziwny rodzaj ruchu.. jakbym fikala koziolki..
    Pozniej zadalam mu jeszcze jedno pytanie o to dlaczego tak wyglada i dlaczego ja nie moge utrzymac dluzej jego obrazu, bo wciaz mam wrazenie jakby sie rozjezdzal, czy to jakies zaklocenia? I wowczas ujrzalam jak istota przybiera rozne dowolne postacie i na moment stala sie mna.. w tym momencie poczulam jak cofam sie w wirze do miejsca wyjscia i znow znajduje w wylocie tunelu.. bylo mi jednak przyjemnie.. wrecz ekstatycznie.. tzn. to eksatyczne odczucie towarzyszylo mi niemalze przez caly czas.. dodam, ze podczas pobytu w poblizu tej istoty wciaz widzialam cos na gorze, jakis inny wir, ale bardziej teczowy, w sumie ten ksztalt byl nieco nietypowy, ale nie potrafilam sie na nim skoncentrowac..

    i jeszcze jedno.. wyraznie ujrzalam duze bursztynowe jajo, z ktorego na ksztalt promieni wychodzilo pelno lini, tworzac cos bardzo podobnego do Kwiatu Zycia.. bursztyn byl prawdziwy – materialny, a te linie byly czysta energia.. Forma ta w ktoryms momencie przeniknela mnie.. wiem, ze KAMIENIE to wspaniale nosniki informacji.. calkiem mozliwe, ze o to chodzi w tym przypadku..
    Tak naprawde trudno mi oddac slowami to doswiadczenie, jego piekno i realnosc..

    2009-01-11 14:36
    CYTAT(Amethis @ Jan 11 2009, 06:16 AM)
    Czemu akurat szmaragd i bursztyn…?
    Szmaragdy wydaja mi sie bardzo bliskie, a ponadto to jeden z moich najulubienszych kolorow – szmaragdowy.. mam prawdziwego swira na punkcie wody w tym kolorze, choc turkusowy odcien tez jest piekny.. Bursztyny tez bardzo lubie i ten cieply bursztynowy kolorek.. No, ale w sumie to nie ma takiego mineralu, ktorego bym nie lubila, podobnie jest z kolorami.. To bursztynowe jajo z mojego doswiadczenia bylo naprawde duze, i raczej bardziej wydluzone niz normalne jajka.. do tego ten piekny energetyczny ‚kwiat’.. jedyne co mi przyszlo do glowy to to, ze jest to jakis nosnik informacji.. chcialabym sie dowiedziec wiecej i dlatego wybieram sie znow to miejsce.. w te piekna noc ksiezycowej pelni..

    To ciekawe, ale mam wrazenie, ze wplywajac do tego obiektu pod zatoka tak naprawde ‚wplywam’ do pomieszczenia w PIRAMIDZIE.. tak jakby te dwa miejsca sie na siebie nakladaly. I jeszcze jedno. Ta Gwiazda na ktora wyczekiwalam podczas jednego z doswiadczen to jak czuje SYRIUSZ, w kazdym badz razie ma jakis zwiazek z ta historia.. Po prostu musze postawic konkretne pytania..

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/moje-pocztowki-z-ziemi/my-journeys-between-worlds-notes/przebudzenie-polskiej-atlantydy/

    oczywiscie od tamtego czasu, czyli poczatku 2009 roku ten temat niesamowicie mi sie rozwinal.. pisalam tez wprost o nakladkach nad Emerald Guardian Dome, w tym o bazie szarych nad… zreszta gdybym juz na samym poczatku tego nie przeczuwala, ze te szklane drzwi i tunele, ze to wszystko raczej cos sztucznego, niedobrego to nie drazylabym tego tematu dalej.. a jednak.. okazalo sie, ze przeczucia mnie nie zmylily.. choc dopiero wyrazajac intencje, aby dotrzec do tego co sie znajdowalo w tym miejscu rdzennie – pod tymi wszystkimi bazami/nakladkami – dotarlam do miejsca tak niezwyklego, ze w pierwszej chwili skojarzylo mi sie z proznia kosmiczna… gdyby ktos mogl tego doswiadczyc tak jak ja to zrozumialby roznice pomiedzy zwyklymi bazami militarnymi, czy szarych, a te kosmiczna szmaragdowa baza… mam tez przeczucia, ze pewnego dnia ta kapsula znow sie znajdzie na powierzchni… ale na razie otwieraja sie pewne energetyczne kanaly… i dla mnie to miejsce jest jak moj przyszly dom/free-dome 🙂

    no i ciekawa zbieznosc – moj szmaragdowy straznik uspiony gleboko gleboko w kapsule pod baza szarakow.. i krol Jahwe Zosi uwieziony w bazie szarych pod gdynska piramida… w kazdym badz razie kiedy opisywalam na biezaco swoje doswiadczenia nie spotkalam sie z nikim kto mialby podobne doswiadczenia, a w temacie jakiejkolwiek polskiej piramidy to juz kompletna cisza.. a teraz? to ile tych piramid ma w koncu Gdynia? 😉

    Polubienie

   7. Selenite Darko Flowering to jeszcze nic, uważajcie aby nie zainfekowały was japońskie kreskówki/mangi gdyż w takim przypadku nawet wam Maka Boska nie pomoże 😀

    Polubienie

   8. Przecież Selenite to także Livia Flow 😀

    Luci Rise Like A Phoenix

    Powstanę niczym feniks
    Z popiołów
    Szukając bardziej niż zemsty
    Surowej kary

    Zajmijcie się swoimi sprawami
    Zachowujcie się tak, jakbyście byli wolni
    Nikt nie mógł być świadkiem
    Tego, co mi uczyniliście

    Przecież wcale nie poznaliście mnie dzisiaj
    I musicie zobaczyć
    Żeby wreszcie uwierzyć

    Powstanę niczym feniks
    Z popiołów

    Szukając bardziej niż zemsty
    Surowej kary!

    Polubienie

   9. „Przecież Selenite to także Livia Flow :D”

    Lucy czy to juz nie obsesja wszedzie widziec Livie? 🙂 ale ok.. zrobilo sie tak romantycznie – multifemales – multi-livia-flow – ”wish you where here” Free.. dome! 😉

    tylko jak to pogodzic z tym, ze chcesz mnie karac i wybijac mi zeby?

    Polubienie

   10. Selenito Livio twoja ulubiona Literka V na końcu wypowiedzi Cię zdradziła 🙂 a wiem dobrze że nie mogłaś się Selenito powstrzymać aby jej nie wstawić. Nie przejmuj się że Cię rozpoznano ja także bardzo lubię znak V do tego stopnia że obracam tarcze zegarów zawierających cyfry rzymskie w taki sposób aby V był w miejscu „XII”

    Polubienie

   11. ”Selenito Livio twoja ulubiona Literka V na końcu wypowiedzi Cię zdradziła :)”

    wrecz przeciwnie Lucy Blue.. zdradzila Ciebie, ale masz za to plus 😉

    null

    swoja droga ciekawe ze akurat w czasie kiedy zgubil mi sie pewien dzien i kiedy przysnilo mi sie, ze znalazlam polowke dziwnej wadzry, ukrywajac ja w poblizu egd.. pojawilo sie info, ze wlasnie w tej okolicy znaleziono jakies dziwne dziury w zatoce puckiej ukladajace sie w literke V.. hmm.. byc moze to armia Jahwe scigajaca mnie tak we mnie celowala? nieladnie chlopcy.. be, bee… i bedac juz przy Jahwe.. Zosia twierdzi, ze ujrzala jak sie niedawno przebudzil.. dokladnie w marcu br.. i jak gdyby nigdy nic zaczal chodzic po bazie szarakow w ktorej wczesniej byl uwieziony i przeprogramowywac w niej komputery hmm.. co o tym sadzisz? i jak to sie ma do budzenia Kotki Jahwe w gdynskiej piramidzie? bo z Twojej wersji wynikalo, ze ludzie z Projektu Cheops byli na miejscu i potwierdzili, ze w sarkofagu pod piramida znajduje sie postac zenska.. czy chodzi Wam o te sama piramide czy rozne?

    ahh, zapomnialam.. myslalam, ze najbardziej lubisz jak 3 wskazowki zegara leza na 6.. co daje potrojny efekt – 666.. death time 😉

    Polubienie

   12. Na Mistyce2 od momentu kiedy powstala bylam moze z 4 razy.. dwa, bo ktos mi podal link, abym koniecznie tam zajrzala, raz przypadkowo kliknelam link przez googla.. a raz calkiem niedawno temu weszlam tam szukajac czegos na temat Listy Czyscicieli Marduka .. no i teraz.. ktos mi znow podeslal link – zajrzyj na bloga Ozyrys i zobacz kto tam pisze.. tak ciekawe, ale zainteresowal mnie tylko i wylacznie watek Zosi P i nic wiecej.. dot! choc przy okazji – wlasnie w tym watku Zosi – zauwazylam:

    BasiaB pisze:
    1 Lipiec 2015 o 14:04
    Zgadza się, wczoraj usłyszałam, że hasło: ”Jak Feniks z popiołów”, ten skurwysyn odradza się co 500lat, jest ich kodem wywoławczym i specjalnym szyfrogramem. Tak wiec tym samym potwierdzasz naszą najświeższą inf.

    Reptois7+5 Anu = 12
    12 godzin i cykl zegarkowy. Troche jak timeloop.”
    Czy my damy sobie z tym wszystkim radę? Oto jest zasadnicze pytanie?
    Bo szczurów, którzy tu przyłażą, szpiegują i sieją ferment jest od groma.
    A nas zaledwie garstka na całej Ziemi.

    https://mistykabb.wordpress.com/2015/06/29/cern-cz-iidzieje-sie-oj-dzieje/comment-page-1/#comment-16441

    czy to nie jest przypadkiem tak w nawiazaniu do Twoich slow?

    Lu-Cyferka7(AlcyOne) )O(
    30 Czerwiec 2015

    Powstanę niczym feniks
    Z popiołów

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/29/status-emerald-guardian-dome-june-2015/comment-page-1/#comment-45562

    czy to tylko przypadek???

    swoja droga ale ta pani ma jezyk… skur*****, szczury, etc.. coz, chyba nic sie nie zmienila od czasu kiedy upatrzyla sobie mnie na swoja ofiare, ale wciaz nowi ludzie daja sie nabierac na jej wielka wiedze 😉

    Polubienie

 3. Witaj Livio

  Przejrzałem Twój komentarz do artykułu CYKL OTWARCIA GWIEZDNYCH WRÓT i zauważyłem że chociaż nigdy nie miałem podejrzeń ,że mogę być bardziej podatny na intuicyjne sugestie to jednak ze zdziwieniem dostrzegłem że od rana wypisuję treści podobne do tych które Ty dzisiaj wyrażasz .

  Mam na myśli totalne zaniechanie przesyłania energii i uwagi w kierunku dawnych Bogów z jednoczesny dostrajaniem się do wzorca bycia Istotą Świadomą nacechowaną wolą samostanowienia wspartego głębokim humanizmem .

  Mam cichą nadzieję że ta zbieżność poglądów jest w obu naszych przypadkach inspiracją ze strony pozytywnych kolektywów i jednoczesnym dowodem na to ,iż stoimy po właściwej stronie.

  Po stronie propagatorów życia organicznego zanurzonego w całości w przepływie informacji od Boskiej Świadomości .

  marek

  Polubienie

  1. ”Mam cichą nadzieję że ta zbieżność poglądów jest w obu naszych przypadkach inspiracją ze strony pozytywnych kolektywów i jednoczesnym dowodem na to, iż stoimy po właściwej stronie.”

   Hej Marku, tez tak czuje.. a wszystko co sie dzieje wokol zdaje sie tylko to potwierdzac.. ciesze sie, ze o tym napisales.. pozdrawiam 🙂

   Polubienie

 4. Zajrzałam na tą Mistykę 2. Ale cudeńka, pisze tam Zosia Piepiórka i Kalina. Kalinę znam z NTV. Zobacz Livio jeszcze nie tak dawno z jakąś Freejką tak się nabijały z tej Kaliny, pamietam, ze któraś z nich dała filmik z nią w roli głównej wnioskowały, ze jest niezrównoważona psychicznie. Ciekawe, że Ozyrys nic już nie pisze o spotkaniach na statku, których za Ktosia miała bez liku i nawijała ludziom bzdety. Ani słowem o tym nie napisze.
  A co to za lista Marduka, co wspomniałaś?
  Pozdrawiam 🙂

  Polubienie

  1. Emi, wkleje tu komentarze:

   A58 pisze:
   Lipiec 21, 2014 o 22:03
   Uważacie ten atak na Livię za przypadkowy?.. Poczytajcie kogo czyściciele wymienili na liście winnych manipulujących MB. Ciekawe co na to powiedzą przełożeni pani od łowów.

   https://nnka.wordpress.com/2014/07/15/demoniczne-ufo/#comment-30526

   znalazlam go jednak dopiero w kwietniu br, czyli po prawie roku czasu.. nie majac pojecia, ze powstala taka lista i ze zostalam na niej wymieniona – jako osoba do skasowania… poprosilam wiec A58 o wyjasnienia i tu jest jego odpowiedz:

   A58 pisze:
   Kwiecień 12, 2015 o 11:44
   To nie żadna tajemnica Livio. Pisaliśmy kiedyś na Mistycebb. i i tu. Ktosiu robił za guru rozsyłającego karmę różnym użytkownikom..

   calosc:

   https://nnka.wordpress.com/2014/07/15/demoniczne-ufo/#comment-30526

   niestety wystarczy ze sie o to zapytalam i tylko delikatnie zasugerowalam Dawidowi, ze cos ciezkiego od strony energetycznej przylatalo sie do tla na Mistyce i ze moze warto to zmienic.. to jeszcze mi sie oberwalo od M&M.. ktore doslownie rzucily sie na mnie jak szalone…

   a Ktos pisuje na http://porozmawiajmy.tv jako Baneko… po prostu dosmyslilam sie czytajac komentarze, a jego sa nie do podrobienia.. co ciekawe ten Slawek vel Robert od Zosi P twierdzacy, ze jest zabojca krola Jahwe.. wciaz sie przymila do Ktosia.. ciekawe uklady…

   Sławek 21 godzin temu
   Wybacz Beneko,
   Chyba jednak się pomyliłem co do Ciebie, pamięć jednak już nie ta – zawodzi jednak.
   Popatrz, a byłem taki pewny, że się znamy z przeszłości i byliśmy w tej samej paczce.
   Jeśli tak się pomyliłem w tak błahej sprawie.. to co tu dopiero myśleć o sprawach poważniejszych..
   Jednak nie powinienem chyba nazbyt na swoim dejawwooo polegać.
   I Ci co czytają, co napisałem, też chyba nie powinni za bardzo to brać na serio – nie bierzcie!
   Grzesiu,, „Błaźnie Królewski” wybacz, jam za Cię być podstawion powinien.
   Chyba jednak pozostaje mi wizyta u specjalisty…
   Są wakacje więc odpoczynek jest mi chyba wskazany. Ta pokuta to bardzo dobry pomysł,
   i dzięki za kubeł zimnej wody..

   Co też Ci przyszło do głowy z tym samozniszczeniem? – no nie przesadzaj!

   Problem mam tylko z pewnymi artefaktami.. i jeśli chcesz spojrzeć swoim zimnym, logicznym okiem, podeślę wraz z ich pełnym opisem a nigdy nie były w necie publikowane.
   Jak zechcesz to Alex poda Ci maila.
   Sławek

   http://porozmawiajmy.tv/krol-jahwe-ciag-dalszy-historii-16-06-2015-zofia-piepiorka/comment-page-1/#comment-17799

   ciekawe, ze ten niby zabojca Jahwe przymila sie akurat do Ktosia, czy wrecz sie mu narzuca.. i jeszcze jedna sprawa.. z tego co pamietam to Ktos i chyba Maly Budda pisali na MZ i to niejeden raz cos o podpalaniu i byli z tego powodu bardzo happy.. hmm.. i mysle, ze ich drogi wcale sie nie rozeszly… ale za ten atak na mnie w Hiszpanii w glownym stopniu odpowiedzialna jest grupa Templar Melchizedeks – Alfa&Omega (Domingo OP) i chodzi o kwestie SG/Graala.. przeczuwalam zreszta jeszcze w Polsce, ze to moze byc bardzo ciezki wezel… ale zyje i mam sie swietnie 😉

   Pozdrawiam 🙂

   Polubienie

  2. Emi dostalam jeszcze kilka linkow na priv, ale to jest chyba najciekawsze..

   WEZWANIE DO MARDUKA
   wzywali tego Marduka w czerwcu, a jakis sygnal nadawali w lipcu 2014:

   Nasz Ojciec Niebieski podąża na Nibru, wraz z Mardukiem i wszystkimi Istotami Światła, które przybyły na wezwanie Marduka ze wszystkich Wszechświatów, by nam pomóc, by nas wyzwolić spod okupacji hebronidów. Na wezwanie Marduka, które miało miejsce w połowie czerwca odpowiedziały 32 nacje ze wszystkich Wszechświatów. Są to krystalicznie czyste Istoty, bo tylko takie zostały wezwane.

   Każda nacja niesie inne spektrum pomocy dla nas.
   Nasze wezwanie z 7 lipca br. odbiło się szerokim echem, zostało przyjęte i zaakceptowane przez Nich.

   Marduk jako prawdziwy Chrystus, pojawi sie na Ziemi.

   Epitafium dla wszeteczników.

   Ozyrys.

   https://mistykabb.wordpress.com/2014/08/15/991/

   i tu kilka perelek z komentarzy:

   Ozyrys pisze:
   15 Sierpień 2014 o 02:33

   Ludzie piszą o tym co my.
   Nibru to nasza wolność!
   Tam jest Nasz Ojciec.
   Czekają na to tak jak my !!!
   Nie demonica maryjka czy inny uzurpator jezusik.
   Prawdziwy Ojciec Niebieski podąża ku nam i prawdziwy Chrystus – Marduk !!!

   Ozyrys pisze:
   27 Sierpień 2014 o 22:10

   Mnie do sprawdzenia energetycznie osoby, nie potrzeba żadnego bezpośredniego kontaktu.
   Jak bym miała wątpliwości to mam Ktosia i Free, by mnie wyprowadzili z błędu lub podtrzymali moje stanowisko.

   Ozyrys pisze:
   15 Sierpień 2014 o 11:13

   Predatorze- namierz otchłań i może wywalaj te wszystkie typki do Otchłani w celu unicestwienia? Może Ktoś coś Ci jeszcze podpowie 🙂

   PREDATORATTACK pisze:
   15 Sierpień 2014 o 18:34

   Torturujemy te gnidy z zemsty za to czego sie podopuszczały oraz niejako dla czystej przyjemności, bo tylko i wyłącznie na to zasługują, jako zabawki do rozwalania i torturowania. Moja rasa ma to do siebie że nie popuszczamy nawet najmniejszej wrogości i na każdą jest bardzo ale to bardzo siłowa odpowiedź. Wy twierdzicie że 1/3 tego co nam zrobili by ich nieźle udupiła. Ale my zrobimy wszystko żeby oni to poczuli 1000000 razy mocniej i to dosłownie. Jak już sie nam znudzą albo żadnych sensownych informacji nie ujawniają to sami ich unicestwiamy, a to jest proste. Iluminackie badziewie zawsze lubi zgrywać cwaniaków i tylko siła i brutalność są na prawdziwie skuteczne. Sposób sprawdzony od setek tysięcy lat i w 100% skuteczny i niezawodny. To oni mają sie bać i wyklinać swoje istnienie, nie my.

   mehriel pisze:
   20 Sierpień 2014 o 13:02

   Ozyrys gadasz jak terrorysta guru.

   Ozyrys pisze:
   16 Sierpień 2014 o 20:57

   odkodowałam informację o użytkowniku słowa Mehriel:
   – uwięziony w piekle, niewolnik, wpadł w sidła indukcji.
   W skrócie pisząc.

   PREDATORATTACK pisze:
   17 Sierpień 2014 o 00:28

   Pachołek elohim, wcielony specjalnie żeby robić niesmak na blogach 😛 Dużo takich się błąka. Lubią być w kajdanach i pod kontrolą umysłu.

   mehriel pisze:
   17 Sierpień 2014 o 16:36

   To wszystko co macie? Słabo.

   Ktoś pisze:
   16 Sierpień 2014 o 02:32

   O to pewne trza by zapytać oskubanego kwaczorka i brunatną antenke i ich magiczne lusterko a także o to co zrobili z Małym Buddą iż tak nieoczekiwanie zamikł bo kiedyś wspominali iż chcą go niecnie użyć do otwarcia starodawnego SEZAMu ze skarbami. Czyżby chłopakowi podstępnie urwali życiorys?

   Ozyrys pisze:
   16 Sierpień 2014 o 10:12

   Jakby coś się stało z Małym Buddą ,to na potwierdzenie ich planów są niewielkie pozostałości ich wspólnych komentarzy ,których „Za- bawa różokrzyżowców trwa „nie wykasowała. Ale cóż …”podstępna Gra”ma hasło do tamtej strony 🙂 To się admin. tamtej witryny ucieszy ,że mu ponownie robi badziew z wykasowywaniem postów.

   Free pisze:
   24 Sierpień 2014 o 23:24

   A najnowsze wieści o Nibru??? Jest wielka, niebieska , pędzi w naszą stronę a kadra bardzo ale to bardzo wkurzona 🙂

   thot27 pisze:
   28 Sierpień 2014 o 10:59

   Witam, co do tej bariery, to również widziałem jak się rozpada. Kiedy to ma nastąpić, nie wiem.
   Niestety jak do tej pory nie udało mi się jeszcze zrobić tak dużej dziury żeby ten proces nastąpił.
   Z tego co wiem, pomoc z zewnątrz jest możliwa dopiero po zniszczeniu tego badziewia.
   Co powiecie na wspólna prace?
   Ozyrys i Ktoś maja moje namiary.

   Pozdrawiam
   Thot27

   PREDATORATTACK pisze:
   28 Sierpień 2014 o 21:04

   Praca wspólna ciągle trwa i zawsze miło będzie gościć kolejnych wojowników do jeszcze większych współpracy 🙂

   Ozyrys pisze:
   28 Sierpień 2014 o 22:37

   Napisz do mnie na priv Thot ,jak to widzisz ,porozsyłam dalej 🙂

   Tessi pisze:
   4 Wrzesień 2014 o 10:58

   Tak, tak, latają w tę i spowrotem w dzień i w nocy, ale wszystkie smugi natychmiast znikają. Słoneczko kochane też wspomaga oczyszczanie. Był rozbłysk, a około 6-go ma dotrzeć do Ziemi porcja plazmy, która się od Słońca oderwała. http://zmianysolarne.pl/wiadomosc/rozblysk-m25-wschodzacego-regionu

   https://mistykabb.wordpress.com/2014/08/15/991

   no prosze nawet Tessi i Thoth27 w tym gronie swoja droga ciekawe, ze Thoth27 akurat po lipcowym wezwaniu przeszedl na te strone.. co do Tessi to rozumiem, ze chyba musiala byc w tym czasie bardzo zagubiona? 😉

   i warto to co powyzej zestawic z tym co napisalam wczesniej LucyAlcyOne:

   Livia Ether Flow
   5 Lipiec 2015

   NDC – NIBIRU DIODIC CRYSTAL
   Kryształy NDC aktywowane są ze „Statku Wojennego Piołun” (tego samego „Piołunu”, co w Biblii), który działa jako stacja przekaźnikowa dla skalarnych promieni dźwiękowych wysyłanych z Nibiru… Siec NDC może być wykorzystana do wytworzenia przebiegunowania, co było intencja jej twórców, lecz w roku 2002 odłączona została od „Statku Wojennego Piołun”, dzięki pozaziemskim technikom medytacyjnym, przeprowadzonym przez ludzi Indygo, w specyficznych miejscach przy współpracy z pozaziemskimi Opiekunami. Aczkolwiek Annunaki wówczas wykorzystywali 24 Wzorcowe Kryształy, które również jeden po drugim zostały dezaktywowane przez grupy Indygo. Pomimo tego siec NDC wciąż może być efektywna dzięki działaniu dodatkowej sieci NDC na równoległej Ziemi…

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/03/grid-news/

   i tu nagle zaskoczylam.. ten statek wojenny piolun (nibiru) i indygo:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/21/aurora-dreams-and-indygo-family/

   dlaczego w moim snie ten statek plynal prosto na Emerald Guardian Dome i dlaczego znajdowal sie w poblizu Gdyni i dlaczego Ty tam byles – w miejscu, w ktorym byly zamkniete dzieci indygo?

   ”Thoth, Marduk i Lucyfer w tym czasie zorganizowali straszne ludobójstwo i zniszczenie co doprowadziło do straty możliwości zdolności ascendacji Ziemi.”

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/03/grid-news/comment
   -page-1/#comment-45394

   znowu chcecie doprowadzic do tego samego? a myslalam, ze przez ten czas niektorzy zdazyli juz wyciagnac odpowiednie wnioski i zmienili zdanie.. ale jak widac grupa Lucyfera i Marduka znow dziury w calym szuka.. co do Thota nie jestem pewna.. choc po zdradzie, ktorej sie dopuscil w gronie MCEO wszedl w sklad kolektywu – The Thoth-Enki-Zephelium Nibiruian.. brzmi bardzo znajomo.. prawda?zwlaszcza:

   Anunnaki Fallen Angelic races that had escaped to Density-2 Alcyone and Samjase-Luciferian

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/07/02/przebudzenie-jahwe/comment-page-1/#comment-45623

   Polubienie

   1. i tak w ramach wyjasnienia.. Thot27 pisywal troszke u mnie na blogu, choc poczatkowo jako Rafael

    Rafael
    Albert197@gmx.de

    Witaj Livio Ether,

    po twoim ostatnim wpisie postanowiłem nawiązać kontakt, może będziemy mieli możliwość wspólnie wykonać ciekawą pracę.
    Chętnie napisze trochę więcej o sobie i tym co do tej pory robiłem/robię na twój prywatny E-Mail, oczywiście jak mi go dasz.
    Proszę o odpowiedz na adres:
    Albert197@gmx.de

    Wszystkich innych czytelników serdecznie pozdrawiam i życzę udanego/pięknego przebudzenia w jedności.
    Rafael…Thot…

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2012/10/29/aktywacja-szmaragdowej-piramidy/comment-page-1/#comment-347

    oczywiscie skontaktowal sie ze mna, a potem oficjalnie na Mistyce Zycia napisal, ze potrzebuje 4 kobiet do jakiejs ceremonii, przy czym w srodku mial byc jeden mezczyzna, jako 5 element ukladanki

    Thoth 27 przeslal mi tez pewien krysztal i poprosil abym dwa mniejsze kawalki przekazala JESTEM i Anilalah

    Rafael

    Mialem dzisiaj ciekawa noc/sen który na końcu doprowadził mnie do napisania o 4:44 [ciekawy czas 😉 ] podziękowań do Jestem i Anilalah. Kryształ dla Ciebie jest w drodze, a właściwie 3. Jeżeli Jestem i Anilalah się zgodzą, przekaz im proszę po jednym. Życzę Wam udanego spotkania na Slęży i dużo miłych wrażeń… 🙂

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2012/11/01/manuskrypt-marii-magdaleny/comment-page-1/#comment-458

    Zgodzilam choc z pewnymi oporami.. czujac, ze krysztal moze byc specjalnie zaprogramowany.. i faktycznie nie pomylilam sie.. zaraz po otrzymaniu go pisalam, ze gdy go tylko ujrzalam zobaczylam wyraznie, ze ma w sobie metatroniczny kod i powiedzialam nawet w zartach – myslales ze mnie zlapales Metatronie, a tymczasem ja zlapalam ciebie.. haha.. no i oczywiscie zaczelam go oczyszczac.. mialam oczywiscie duze zawahanie czy przekazywac krysztalowe odlamki JESTEM i Anilalah, ale one sie zgodzily i co wiecej poczulam, ze poradza sobie z nimi…

    tak wiec z tego co wiem Thot27 upatrzyl sobie mnie, JESTEM i Anilalah jako 3 z czterech kobiet majaych wziasc w jakiejs dziwnej ceremonii chociaz zadna z nas (z tego co mi wiadomo) nie wyrazila na to zgody.. no i z tego co wiem mial problem ze znalezieniem tej 4..

    Ostatni komentarz ze strony Thota27 ukazal sie na moim blogu w maju 2014 tuz po jego wizycie w CERNie, a tuz przed podroza do Montsegur:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/05/07/gwiezdne-wrota-i-mechanika-wzniesienia/comment-page-1/#comment-25964

    Choc co ciekawe latem ubieglego roku (gdy bylam juz w holandii) zaczal do mnie pisac niejaki Nicola Tesla proponujacy niemal doslownie to samo co wczesniej Thot27, czyli udzial w jakiejs ceremonii.. tyle, ze tutaj zostala konkretnie wymienione miejsce, czyli piramida w Gdyni.. i chodzilo o przebudzenie jakiejs postaci.. i znow mialam byc jedna z 4 kobiet.. druga kobieta znow miala byc JESTEM, a co do reszty nie wiem.. tyle, ze trwalo jakies polowanie na Mistyce.. chyba na Marie.. a wiec to naprawde ciekawe… tym bardziej, ze tym Nicola Tesla jest LucyAlcyOne.. niedawno wyznajacy na moim blogu, ze od dawna ma Mistyke Zycia pod ciaglym nadzorem i ze wiekszosc osob stamtad jest pod jego skrzydlami.. Tak wiec.. moze czas na nieco wiecej wyjasnien??? 🙂

    Polubienie

  3. Uffff!!! Liviu ,ale „materiał” . Same cudeńka . Z tego co wiem na MZ Mały Budda wyjaśniał , kto mu chciał „Urwać życiorys”, właśnie autorka i autor tych komentarzy z Mbebe. Ciekawe,że sygnał poszedł 7 lipca? Materiał jest tak obszerny,a tu jest tylko tego wycinek !!!! co podałaś. Taki blamaż Ozyrys i Ktosia, ale po nich spływa jak po Gadziorach i dalej mamią ludzi niby już na osobno.
   Ps. Ile ludzi było w to wmieszane i pewnie dalej jest.

   Polubienie

   1. ..”tyle, ze trwalo jakies polowanie na Mistyce.. chyba na Marie.. „……chyba nie chodzi o mnie….?

    Polubienie

   2. A moze jednak o Ciebie Mario? ale byc moze juz zapomnialas co pisal chocby LucyAlcyOne.. ze Maryske to oni sobie upoluja kiedy bedzie spala.. rozumiem jednak, ze cos Cie ciagle trzyma przy tej drugiej stronie.. i sadze ze chodzi o bardzo glebokie wiezi.. stad az tak mocne pryciaganie.. to samo dotyczy innej osoby rowniez pisujacej na tej drugiej Mistyce (bb).. i olsnilo mnie, ze to przeciez nie przypadek.. pamietam jak w 2007/08 roku prowadzilysmy wspolnie krag medytacyjny na przebudzeniu, ktory jednak w pewnym momencie sie rozpadl po tym gdy T przeszla na strone FP.. czego nie moglam zaakceptowac przez wzglad na jawnie destrukcyjne plany tej osoby (obecnie powiazania z Projektem Cheops) – CODE – NISZCZYCIEL! Ujrzalam ich wtedy obu jako nibirianskich Annu i nawet im o tym napisalam… i mysle, ze to jest wlasnie odpowiedz na pytanie dlaczego pewne osoby czuja az tak mocne przyciaganie do grupy Ozyrys i jej boga ANU.. i jak mogly znosic tego typu komentarze, w ktorych ktos pisze jawnie o tym jaka to wspaniala rzecza jest torturowanie innych i ze sprawia mu to ogromna satysfakcje – traktowanie innych jak lalek do katowania! czy Twoim zdaniem Mario to jest normalne? ale rozumiem – dlaczego Inane tak ciagnie do ANU…..

    i tak przy okazji.. czy to Ci Mario moze o czyms przypomina?

    Rodziny tych Bytow zgodzily sie i pierwsze rozporzadzenie Pieczeci Templarowo-Axionowej (konfiguracji genetycznej „666”) wprowadzone zostalo do pola morfogenicznego tych z Ruchu Oporu Anunnaki. Pieczec równiez zastosowana zostala na polu morfogenicznym hybryd Dracos. Od tego momentu, zadna z ras nie mogla krzyzowac sie z innymi gatunkami, które nie nosily tego samego wzorca kodu genetycznego. Tak wiec, dzieci Annu byly jedyna nadzieja dla Ruchu Oporu Anunnaki, na ich hybrydyzacje lub reintegracje na Ziemi, do tego stopnia, ze nawet zanim zostaly poczete w ciele, stawaly sie celem infiltracji Ruchu Oporu Anunnaki. Wraz z podpisaniem Traktatu El-Annu Wojna Tysiacletnia zakonczyla sie, a podzial miedzy tymi, którzy sluzyli Prawu Jednosci, a tymi, którzy nie czynili tego, stal sie bardziej widoczny. Wszystkie rasy Trzeciego Zasiewu wymagaly duzej opieki, gdyz Dracos, Drakon i Ruch Oporu Anunnaki pragnely ich destrukcji. Wojna Tysiacletnia pomiedzy Elohim i Anunnaki, zakonczyla Drugi Zasiew gatunku ludzkiego na Ziemi.

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/11/07/drugi-zasiew-syriusz-b-i-trzecie-oko-horusa-4-000-000-lat-temu-podroznicy-tom-ii-rozdzial-2/

    Ale czas leczy rany???

    p.s pytasz o to kim jest Emi piszaca na moim blogu to moze powiesz nam kim jest ”KTOS” piszacy na Mistyce Zycia i kim jest OZYRYS, etc.. choc z tego co pamietam Ozyrys napisala kiedys na MZ ze jest matka Moniki Richardson.. a z tego wynika, ze Ozyrys czyli Barbara to byla szefowa polskiej TV? hmm.. ale moze Ty mozesz nam powiedziec cos wiecej? przeciez bylas z ta grupa ta blisko zwiazana.. rozumiem, ze wszyscy dokonujemy czasem nienajlepszych wyborow, popelniamy rozne bledy i dlatego nie mam do Ciebie o to absolutnie zalu.. nawet jesli bylas jedna z osob WZYWAJACYCH ANU i nadajacych sygnal do MARDUKA – NISZCZYCIELA – w dniu 7 lipca 2014.. a moze nawet podpisalas sie pod tzw. ”Lista M” ok, rozumiem.. jesli nawet.. wtedy mialo to dla Ciebie sens.. zreszta nie o wszystkim musialas wiedziec.. ale skoro juz pytasz o to kim jest Emi, ktora osmielila sie cokolwiek napisac o grupie Ozyrys to moze Ty nam powiesz pierwsza nieco wiecej? 🙂 🙂 🙂

    p.s 2

    Ta genetyczna konfiguracja Templarowo- Axionowej Pieczeci byla pierwotnym znaczeniem symboliki „666”, a numery te wyraznie figurowaly we wczesniejszym budowaniu Wielkiej Piramidy, gdyz to wlasnie ta Pieczec zastosowana zostala na Syrianskich Anunnaki z HU-2, którzy pomagali przy konstruowaniu tej machiny. Cyfry „666”, staly sie znakiem firmowym czlonków Sirianskich Anunnaki, którzy odmówili przyjecia przewodnictwa Rady Syrianskiej z HU-2 i którzy nie popierali Prawa Jednosci. „666” Stalo sie czescia ludzkiego kodu genetycznego w wyniku krzyzowania sie Zgromadzenia Melchizedeka z odwiedzajacymi, Anunnaki, którzy stworzyli rasowe hybrydy Nephilim i Annu, a pózniej ponownie przez nalozenie Pieczeci Templarowo-Axionalnej, po otwarciu portali D-2 w Egipcie, podczas Trzeciego Zasiewu.

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/11/07/drugi-zasiew-syriusz-b-i-trzecie-oko-horusa-4-000-000-lat-temu-podroznicy-tom-ii-rozdzial-2/

    Polubienie

   3. Emi, to moje praimię, takie pierwotne (jest to oczywiście zdrobnienie), oczywiście mam wiele innych imion, ale nie jestem kolejną Stokrotką na „M” A58, więc Maria nie bój żaby, Ty nią jesteś 🙂

    Polubienie

 5. Coz, po raz kolejny widac, ze ludzie absolutnie nie wyciagaja wnioskow z przeszlosci i wciaz sie daja zwodzic tym samym manipulatorom… czesto wystarczy im pokazac jakies ladne swiecidelka, albo nowe technologie aby zachowywali sie jak w transie.. bez glebszego zastanowienia – co za tym tak naprawde stoi.. zaczne tylko od tego, ze te merkaby tworzone przez Michala to tzw. metatroniczne merkaby smierci – antymerkaby – oparte na falszywym ”flower of life”

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/29/anty-merkaba/

  i dlatego tez znalazly tak duze uznanie ze strony Projektu Cheops a nawet samego boga Jahwe przemawiajacego w trakcie jednej z sesji przed 11 11 11 specjalnie do Michala, choc MP jak przystalo na UA kreci, maci i jak to sie mowi w zywe oczy klamie:

  Aquarius 1 miesiąc temu
  Szkoda, że Michał nie wspomniał dzięki komu i z kim był w Egipcie, co tam robił i do jakiego programu ochrony Ziemi został zaproszony. A zaprosili go bardzo światli ludzie. Warto było o tym wspomnieć jak tyle i tak ciekawie o sobie opowiadał

  Jacek1 1 miesiąc temu
  Witam! Michał był w Egipcie z Lucyną Łobos, w ramach projektu Cheops….. Pani Lucyna Kontaktuje się z Enki… http://misjafaraon.com/lucyna-lobos/

  Michał 1 miesiąc temu
  To nie do końca prawda. Owszem, pojechałem do Egiptu jako jeden z 4 gości zaproszonych przez ówczesny Projekt Cheops, natomiast to co robi Pani Lucyna Łoboz wraz z misją faraon, to chyba odrobinę inna bajka. Pojechałem, bo jestem przekonany, że należy ze sobą współpracować. Sam do współpracy namawiam i zgadzam się na nią, kiedy ktoś mi ja oferuję. Natomiast co do ewentualnych kontaktów z Enki… lub kimkolwiek innym z zaświatów, to mam na ten temat własne zdanie, które dla dobra sprawy pozwolę sobie zachować dla siebie.

  http://porozmawiajmy.tv/piramida-sferyczna-i-spisek-przeciwko-atlantydzie-michal-papierski/

  spisek przeciwko atlantydzie? ale to przeciez wlasnie ze strony upadlych aniolkow, ktorych reprezentuje zarowno M jak i Projekt Cheops doszlo do upadku Atlantydy! i to samo chcieli zrobic w ramach ceremonii 11 11 11 o czym ostrzegalysmy przed wraz z nnka (ona wprost ich okreslala upadlymi).. naczelnym haslem MP bylo wtedy – stos reaktora jest gotowy, czas na zaplon! a jego glownym bostwem opiekunczym Shiva – tanczacy Shiva – tak, identyczny jak ten, ktory stoi przed CERN… celem ceremonii 11 11 11 bylo wywolanie bardzo drastycznego przebiegunowania! zreszta Enki i jego swita w przekazach PCh nawet sie w tym nie kryl, ze chodzi o wykonanie PLANU OCZYSZCZANIA! oczywiscie, ze to nie przypadki, ale komu sie chce zwracac uwage na takie drobiazgi.. wystarcz, ze ktos zaleje ich slodka nowomowa i juz.. ziemniaczki gotowe….

  przypomne tylko, ze na temat 11 11 11 pisalam co nieco w notce:

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/11/11/1111/

  wlasciwie byla to proba podsumowania…

  No i to klamstwo z 100% premedytacja przekonywanie innych teraz, ze bylo sie tylko ot jednym ze zwyklych gosci zaproszonych przez PCh a wspolpraca byla i jest bardzo luzna.. przeciez wystarczy zajrzec na strony MP i PCH aby sie przekonac ze sa dla siebie glownymi partnerami w interesach!

  http://www.twojemiejscemocy.pl/pl/linki.html
  http://projekt-cheops.com/plain.aspx?languageId=1&menuId=1&sectionId=1&cmd=

  tutaj Projekt Cheops w nowej odslonie jako:

  PROJEKT UWALNIANIA WIEDZY:

  i kto sie znajduje na liscie partnerow?

  jest ich tylko 4: Laboratorium pierwiastków śladowych, Metoda Silvy – Polska, Fundacja Pełnia i Fioletowy Płomień!!!

  http://projektujawnianiawiedzy.com/nasi-partnerzy/

  Dlaczego wiec ludzie sa tak naiwni i tak leniwi, ze zamiast cos samemu sprawdzic to najpierw kupuja kota w worku, a potem placz, ze dali sie tak bardzo oszukac… No chyba, ze komus to co reprezentuje soba PCh zupelnie nie przeszkadza… ok, ich sprawa.. moze nawet to ta sama rodzina duchowa i stad takie przyciaganie.. Ja w kazdym badz razie bede wracac do tego tematu tak dlugo az pewne sprawy stana sie zupelnie jasne, a mysle, ze wyjasnienia te sa wciaz bardzo wazne…

  Polubienie

  1. w notce napisalam:

   ”I widze ogromne podobienstwo pomiedzy tym co propaguje Zosia P ”Projekt Gdynia”, a Projektem Cheops.. w kazdym badz razie i w jednym i w drugim przypadku wszystko sie sprowadza do postaci – Jahwe..”

   jednak do czegos podobnego doszlam jeszcze przed 11 11 11.. czego z wyjatkiem Nnki nikt chyba tak naprawde nie rozumial.. czemu tak naprawde sluzyly te ceremonie i rytualy.. w tym ceremonia 13 krysztalowych czaszek Majow (rozpoczeta od wielkiego kopca weza/serpent mount ohio – link – DRACO, nastepny punkt stolica swiatowego new age i UA – Sedona, etc)… dla mnie samej byl to poniekad szok.. kiedy zaczelam krok po kroku odkrywac do czego to wszystko zmierza…

   w powyzszej notce zamiescilam tez dwa cytaty, ktorze dobrze oddaja nature wczesniejszych i obecnych dzialan UA..

   Podczas tak zwanego Lucyferianskiego Buntu w 25 500 r.pne, Jehowianscy Annunaki stworzyli Gołębice i Gałąź Oliwki Atlantydzkiej Sieci Implantacji Pylonowej i zainstalowali Węza. Atlantydzka Siec Implantacji Pylonowej Gołębicy działa z równoległej Ziemi i funkcjonuje w wymiarach 7-9-11 w odwróconym kierunku, powodując odwrócony obrót planety. Przy jej pomocy można wysyłać poddźwiękowe pulsy w precyzyjne cele, dlatego wraz z Sokołem i Feniksem, mogą być używane jako broń. Gołębica posiada dodatkowo siedem pieczęci Jehowy, które są potężnymi selenitowymi pylonami zakorzenionymi w siatce Ziemi w wybranych miejscach wzdłuż wschodniego wybrzeża Ameryki, korespondują one z siedmioma z dwunastu pieczęci gwiezdnych wrót, (które otwierają gwiezdne wrota podczas ascendencji). Pieczęci Jehowy określane są jako hiperwymiarowe stożki. Siec Gołębicy wykorzystuje technologie pulsów „tubowych” i za pośrednictwem hiperwymiarowych stożków, łączy Ziemie z Fantomowym (Widmowym) Matriksem. Zadaniem tych pylonow jest wytworzenie pęknięć w ścianie czasu pomiędzy Ziemia a Fantomowym Matriksem, tworząc syfonowe kanały, które mogą być wykorzystywane, jako przekaźniki ultra niskich częstotliwości. Mogą one przenosić cale obiekty, ludzi itp., poprzez hiperwymiarowe pole do Fantomowego Matriksa. „Czterech jeźdźców apokalipsy” odnosi się do podstępu odwrócenia prądów siedmiu gwiezdnych portali i centrów energetycznych Ziemi podczas Cyklu Aktywacji Gwiezdnej (okres ascendencji 2000÷2017) przy użyciu pieczęci Jehowy. „Aniołowie i trąby” oraz „Bestia” są określeniami zaawansowanych technologii.”

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/globalne-systemy-sieci-oraz-kontroli-umyslow-mas/

   CYKL OTWARCIA GWIEZDNYCH WRÓT
   Pozostające zapiski dotyczące „historii starożytnych ludzi”, obejmują okres czasu w trakcie którego rywalizujące ugrupowania Legionów Upadłych Aniołów ciągle usiłowały „zabezpieczyć swój grunt” wewnątrz ludzkiej populacji, w oczekiwaniu na Cykl Otwarcia Gwiezdnych Wrót w latach 2000-2017, kiedy to zaplanowali „zażądać zwrotu” Ziemskich terytoriów. Od 22 326 r. p.n.e. aż do chwili obecnej Legiony Upadłych Aniołów wiedziały, że będą usiłować zniszczyć ludzkość za pośrednictwem przebiegunowania, kiedy nadejdzie czas finałowego konfliktu, i oszczędzą jedynie ich łatwo kontrolowanych „Wybranych” w celu wypaczonej kolonizacji. Rasy Upadłych Aniołów przewidziały i promowały „Armagedon” oraz scenariusz „Końca Czasów” już od konfrontacji w 22 326 r. p.n.e, wiedząc ze zamierzają wzniecić wojnę wśród ludzkich narodów Ziemi, jako zwiastun zainicjowania planu planetarnego przebiegunowania, kiedy nadejdzie czas finałowego konfliktu.

   Podczas, gdy Legiony Upadłych Aniołów sukcesywnie prowadziły ludzkość w kierunku ich zamierzonego scenariusza Armagedonu „Końca Czasów” w latach 2000-2017, Narody Anielskich Opiekunów kontynuowały starania przygotowania ludzkości na pokojowe rozwiązanie oczekującego dramatu „Końca Czasów”. Ostatnie główne staranie Opiekunów przygotowania ludzkości do służenia jako czynnik uzdrowienia Finałowego Konfliktu w 2000-2017, miało miejsce podczas „Czasów Chrystusa”.

   Prawdziwa historyczna opowieść o Jeshua – Jezusie została przekręcona, przeredagowana oraz dosłownie przepisana i wykorzystana przez ugrupowania zarówno Legionów Upadłych Aniołów Annu- Elohim/Annunaki i Drakonian Seraphim, a także ich ludzkie „marionetki”, w celu promowania dogmatów kontroli wyznawania zewnętrznego Boga- Ojca. Intencją kryjącą się za manipulacją prawdą było pogrzebanie rzeczywistej Prawdy, jaką dostarczył Jeshua-Jezus, i dosłowne „wystawienie ludzkości” Zgromadzenia na „wielką imprezę”, którą Legiony Upadłych Aniołów zaplanowały na dni Finałowego Konfliktu. Legiony Upadłych Aniołów wiedziały, że jeśli będą wciąż motywować masy ludzkie do ślubowania posłuszeństwa zewnętrznym postaciom Bogów oraz ich „Boskim Przedstawicielom”, tak jak robią to od czasów promowania ich Sumeryjskiego „Boga-Ojca Anu”, wtedy mnóstwo ludzkich „osobników” byłoby dostępnych do hybrydyzacjipo holokauście „Końca Czasów”.

   Scena na „fałszywe Drugie Przyjście/Dramat Armagedonu” została umyślnie przygotowana wiele tysięcy lat temu przez Legiony Upadłych Aniołów Annu-Elohim i Annunaki, którzy wiedzieli, że ten okres czasu przyniesie Cykl Otwarcia Gwiezdnych Wrót.

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/cykl-otwarcia-gwiezdnych-wrot/

   i to jest dokladnie to o czym pisal MP, ze trzeba doprowadzic do swiatowego kataklizmu w ramach oczyszczenia Ziemi z demonow i demonicznych wzorcow.. choc on wraz ze swa rodzina mial byc w tym czasie zabrany na statek… tak, to bylo w planach.. pewnego razu napisal na przebudzeniu, ze wielki orkan ktory wlasnie pustoszy pewien zakatek Ziemi to czesc planu i ze on go wywolal.. do tego samego przyznaly sie jeszcze dwie inne oosby z forum.. ale kiedy w mediach podano informacje ze z powodu zywiolu smierc ponioslo troche istot.. to zaczelo sie krecenie i odwrot.. ze orkan to ja/my, ale ofiary to juz ktos inny.. a pamietam, ze padlo wtedy konkretne pytanie – jak bys sie czul Michale na miejscu tych ludzi, ktorym zginal np. ktos bliski…

   w kazdym badz razie w tej chwili na topie sa gdynskie piramidy, ale jak juz pisalam – to nie o nie tak naprawde w tej sprawie chodzi…

   p.s

   Polubienie

   1. Teraz ”Projekt Gdynia” i budzenie krola Jahwe, a wczesniej budzenie faraona – tego ktory przybyl z nieba i to wszystko oczywiscie pod patronatem tej samej istoty – ”najwyzszej energii w kosmosie” czyli, zdaniem Zosi Piepiorki i Projektu Cheops – Jahwe.. W ceremonii 11 11 11 PCh krysztalowa merkaba na dwoch zlotych pretach symbolizujaca Arke Przymierza, a na zlotych pretach napis po polsku i hebrajsku! nic wiec dziwnego ze w Egipcie Polakow wzieto za Zydow! 🙂 I w sumie to jest nawet zabawne, ze w kulcie zydowskiego boga Jahwe przoduja wlasnie Polacy, ale moze rzecz w tym, ze Polacy tak bardzo pragna byc narodem wybranym i stad takie starania aby za wszelka cene przypodobac sie bogu Jahwe.. w kazdym badz razie w trakcie ceremonii 11 11 11 z odgrywaniem zydowskiej ceremonii przeszli samych siebie 😉

    A co mamy teraz? jakas premiera? ano wielka! Przebudzenie Krola Jahwe, ktory zdaniem Zosi P przebudzil sie i to calkiem niedawno, bo w marcu br, choc szkoda ze nie w niedziele wielkanocna, bo wtedy by zmartwychwstal razem z CERNem 😉

    W kazdym badz razie krol Jahwe Zosi juz zmartwychwstal powstajac z sarkofagu jak gdyby nigdy nic.. i zaczal sobie chodzic po bazie szarakow i przeprogramowywac ich komputery – ponoc na zniszczenie.. a przeciez juz wczesniej byla mowa o tym, ze pozwolil sie zabic, ale zanim sie to stalo – zaprogramowal komputery w bazie szarych na sad ostateczny i armageddon.. w bazie szarych111… no prosze jak swietnie zna ich urzadzenia i programy 😉

    I jeszcze a propos tego co przekazuje Robert vel Slawek, ze ma dostep do wspomnianych przez Zosie P dyskow/baz.. choc moim zdaniem jesli ma do czegos dostep to wlasnie do tych negatywnych baz, ktore juz dawno temu zostaly przejete przez negatywna agende obcych, ale to zbyt dluuga historia aby sie tutaj rozwodzic o szczegolach.. w kazdym badz razie nienaruszony ostal sie tylko jeden centralny czlon.. do ktorego chocby szaraki przez tak dlugi czas nie mogly sie dostac, a bardzo probowaly wynikiem czego sa roznego rodzaju falszywe nakladki.. inna sprawa to tzw. hibernation zone.. No i oczywiscie watek gdynskich piramid/baz z historii Zosi laczy sie z historia prakomputerow matki ziemi z Gdyni, o ktorej poinformowala kiedys na blogu Michaele, choc to bardziej taki ogolny termin ta Gdynia… i tu jedna mapka, przygotowana jakis czas temu przez Ra:

    null

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/02/28/golden-budda-2/

    widac na niej nawet punkt, na ktorym Zosia najbardziej sie skupila.. i podpowiem tylko ze na mapce uwzgledniony jest takze inny punkt polozony juz blizej Kaliningradu.. to mniej wiecej tam gdzie mialo miejsce epicentrum trzesienia ziemi w dniu 21 wrzesnia 2004 (Sambia)

    niektorzy jednak w swej upartosci tak bardzo chca miec racje, ze wola wylac dziecko wraz z kapiela niz przyjac do wiadomosci pewne fakty.. ale oczywiscie rozumiem.. kazdy z nas ma swoje powody, aby zachowywac sie tak, a nie inaczej.. i na tym konczac.. pozdrowionka z tropikalnej hollylandii 🙂

    Polubienie

   2. Wszytko przebiega zgodnie z planem a ceremonia z 11.11.11 to tak jak pisałam była tylko taką próbą teatralną przed właściwą Ceremonią która w trakcie jej trwania poruszy Dosłownie Moce Niebios. Polska tak czy inaczej jest już Świętym Narodem który już dawno został wybrany więc jakieś tam pisanie o służebności tego Narodu jakimś bożkom nic już nie zmienią gdyż Polska jest Narodem Wybranym Przez Samą Boginię Matkę Ziemię/Gaję świadomą i czująca istotę dlatego też obecny kształt granic tego kraju przypomina Serce.

    11+11+11=33

    11.11.19-18r. dzień odzyskanie Niepodległości przez Polskę po 123 latach Niewoli i Nieistnienia na Mapie Świata.

    Tak więc ceremonia z 11.11.11 miała bezpośrednie nawiązanie do Polski i Jej Wielkiej Roli w przyszłości dla Świata.

    Odnośnie Gdyni i obecnych działań tam wykonywanych to daremny Wasz trud gdyż w tym miejscu zmiany może dokonać tylko 1 (słownie Jedna Osoba) która posiada Uprawnienia Administracyjne.

    Odnośnie Szmaragdowych to w ramach sprawiedliwości powinni dostać po zębach za szerzenie Manipulacji w odniesieniu do Kilku postaci a mam tutaj na myśli m.in postać o nazwie Thot. Tak więc szmaragdowi zlitujemy się nad wami i dajemy wam wybór czy dalej będziecie manipulować informacją czy pójdziecie po rozumek do głowy. Jeśli nie to wasza szmaragdowa baza przejdzie do historii, a po co wam takie niespodzianki.

    11.11.1918

    więc

    19+18+100=20-18=7777

    Rise Phoenix

    Polubienie

   3. Lucy skontaktuj sie z ta pania, ona bardzo lubi walczyc, czy wrecz naparzac innych palami.. no chyba ze juz sie znacie…

    enough is enough.. koniec bawienia sie.. teraz walka przechodzi juz na wyzszy etap.. w tym momencie zbrojnie..

    http://porozmawiajmy.tv/kosmiczne-bazy-i-voodoo-w-polsce-magdalena/

    Juz od roku 22 326 p.n.e Anielskie Narody wiedziały, ze ostateczna konfrontacja oraz finałowy konflikt między Narodami Anielskich Opiekunów a Legionami Upadłych Aniołów wydarzy się najprawdopodobniej podczas Cyklu Otwarcia Gwiezdnych Wrót Ziemi w latach 2000-2017.”

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/finalowy-konflikt-gwiezdne-wrota-6-kaplani-azurytow-maji-i-dramat-chrystusa/

    uzywanie przemocy i broni, w tym wojskowo policyjnych mundurow.. co opisuje pani ”Magdalena” no coz.. jest typowe dla Upadlych… ja nie chce sobie nawet wyobrazac siebie z bronia.. ale to co mowicie ladnie Was okresla…

    Odnośnie Gdyni i obecnych działań tam wykonywanych to daremny Wasz trud gdyż w tym miejscu zmiany może dokonać tylko 1 (słownie Jedna Osoba) która posiada Uprawnienia Administracyjne.

    znowu celowo przekrecasz fakty.. my sie w ogole Gdynia nie zajmujemy, ani Wami.. to Wy sie wciaz interesujecie EGdome i nami… a ten caly administrator to niby kto – przebudzony krol Jahwe? no chyba ze kobieta szpieg z mocna pala w reku – specjalistka od remote viewing, namierzania innych za pomoca koordynatow i flying star B. W-G Leiden 😉

    Polubienie

   4. Zapomnialam, ze te 1 osoba moze byc takze Lucyfer, wg Zosi P bedacy prawa reka Jahwe.. posiadajacy wyjatkowo duza wiedze i wladze.. no po proctu jehowiansko lucyferianska sielanka 😉

    Lucy@AlcyOne

    imie to faktycznie bardzo do Ciebie pasuje jako ze moim zdaniem reprezentujesz typowo lucyferiansko mentalnosc..

    The LUCiFERIAN ATTRIBUTES/Luciferian False Light System

    An Impostor Spirit is the Luciferian or Satanic Spirit which promotes false light authority and anti-life architecture through deception, lies of omission, manipulation with malice to promote intentional harm, death or destruction to serve its personal agenda.

    Siphons spiritual light and rapes the Mother’s Holy Spirit through the feminine principle with Vengeance and Self-righteousness, while propping up a false spiritual parent of the Mother to the masses.

    Through False Parent Archetypes it can only use the Negative Ego constructs to produce false spiritual light for its creations.

    False Light is temporary and has to be consistently replenished through stealing or vampirizing from others inner resources of Light, primarily covets the Mothers Holy Spirit therefore misogynistic.

    Deception, manipulation and vampirism of others are its theme to survive within promoting chaos, confusion and ambiguity.

    Self-aggrandizement of personal leadership role through its negative ego compels it to abuse power and authority believing the innocent are stupid to be led deceptively and controlled.

    Promotes false hierarchy for domination and control through promotion of hive mind mentality. (Hive mind is carry out group orders and do not question authority)

    Becomes hostile and violent when its authority or power is questioned.

    Uses inner and outer violence to promote its agenda and will sacrifice others easily for its own selfish motivations.

    Skillful to use manipulation techniques to avoid transparency, accountability to actions which is to continually deceive others through a divide and conquer strategy.

    Uses biblical deception and salvation models to promote seed fears of Armageddon software and Victim/Victimizer archetypes to target any development of unity consciousness including attacking and destroying human values for achieving unconditional love and peace.

    Steals access to paranormal ability or supraluminal intelligence in order to use astral glamour as the way to pretend or provide proof to the enslaved human in the display of its „superior” intelligence and authority of those who serve the Luciferian False Light System (This is the razzle and dazzle to create followers of the false light systems.) This way the person who is „astral hypnotized” does not realize the same Luciferian spirit in that person feeding the astral glamour is actually being used as their spiritual jailer and prison warden. This creates a reliance and dependency on the very thing that enslaves the person in the false light which traps them without evolutionary possibility continued in the afterlife.

    In the coming months we will further address anti-life and death architecture of the Satanic spirit, which also acts in the role as an Impostor spirit.

    http://www.energeticsynthesis.com/index.php/resource-tools/news-shift-timelines/2301-revealing-the-impostor

     OSZUSTWO, MANIPULACJA i WAMPIRYZM… PROMOWANIE CHAOSU, ZAMIESZANIA i NIEJASNOSCI.. WYRAFINOWANE TECHNIKI MANIPULACJI.. UNIKANIE PRZEJRZYSTOSCI I ODPOWIEDZIALNOSCI.. STOSOWANIE BIBLIJNYCH OSZUSTW i MODELOW ZBAWIENIA DLA OSIAGNIECIA SWOICH EGOISTYCZNYCH CELOW.. SIANIE ZAMETU i STRACHU – KARA ZA GRZECHY – ARMAGEDDON – JESLI KTOS NIE ZACZNIE RESPEKTOWAC JEGO PROGRAMOW i ”ZYC PO BOZEMU”.. OGOLNIE – WYWYZSZANIE SIEBIE PONAD INNYCH.. TRAKTOWANIE WSZYSTKICH Z GORY.. BO JEST TYLKO JEDEN WSPANIALY – IDEALNY – LUCYFER.. A CALA RESZTA TO NAIWNE GLUPKI.. WROGI I PELEN PRZEMOCY KIEDY INNI KWESTIONUJA JEGO AUTORYTET i MOC.. OTO LUCYFER W PELNYM SWIETLE

    i czy to nie pasuje wrecz idealnie do Ciebie Lucy???

    LucyAlcyOne

    do wszystkich Twoich dotychczasowych gierek? w tym do tych zakrwawionych i pelnych przemocy mang.. dziewczynka z siekiera, etc?

    i juz tyle razy pisales o tym, ze wkrotce dojdzie do zniszczenia, ze odpalicie czarna dziure, ze zrobicie wielka demolke na Ziemi, rozp**** etc.. ze ktoz by wierzyl w Twoje/Wasze dobre intencje??? uwierza tylko Ci, ktorzy sa z Toba na rozne sposoby zwiazani, albo ktorych udalo sie Tobie/Wam zmanipulowac… nam zalezy na zupelnie czyms odwrotnym:

    DJ Livia Ether Flow
    2015/02/16 at 17:22

    Tak, takie bylo wlasnie moje moje pierwsze skojarzenie.. LHC i Gwiezdne Wrota.. a takze moj pierwszy sen o studni (deep well).. doslownie sny przechodzace w jawe.. ale wracajac jeszcze do Marii.. byc moze niektorzy pamietaja zamieszczona przez nia na ST przepowiednie o kobiecie ktora wyjdzie z Baltyku i uratuje swiat.. i teraz juz wiem ze ta przepowiednia miala zwiazek z przebudzeniem szmaragdowego straznika..

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/02/15/w-marcu-rusza-lhc-naukowcy-chca-odtworzyc-wielki-wybuch/comment-page-1/#comment-43789

    Polubienie

   5. (Rise a) Phoenix Grid

    The Phoenix wormhole was created in 10,500 BC in the time wall by the Pleiadian-Niburian Anunnaki. It was anchored into Earth, the NDC, and the NET, through stargate 4 at Giza, Egypt, and links to phantom Nibiru (in the Phantom Matrix). This would cause ‚fallen’ portions of Earth to form an inhabitable moon around planet phantom Nibiru. The Phoenix APIN runs East on a line through Giza and Iran Gate. The Draconians and Zeta Rigelians then copied the Phoenix with their Falcon wormhole, intending to take over the Phoenix as the full Falcon APIN was installed. The Philadelphia Experiment of 1943 expanded this wormhole port interface system, which runs on reverse D10 current and connects Earth to Phantom Earth. The NAA aims to use it to take over the Dragon Grid APIN during the end of the Ascension Cycle. The Dove Grid APIN was linked to the NDC and connected to the Phoenix Grid

    Phoenix and Falcon Wormholes
    Two wormholes, located in the Bermuda Triangle, the Phoenix and Falcon were created (10,500 BC), forming the basis of the Phoenix APIN by the Nibiruian Anunnaki, and the Falcon Grid by the Zeta Rigelians, respectively. These holes were punched into the Guardian’s frequency time wall between our matrix and the Phantom Matrix. In 1951 the Jehovian-Anunnaki collective made a deal with the Andronmie-Annunaki to combine the Jehovian Grids to open the Phoenix Grid wormhole and take over the Falcon Grid wormhole, but they failed. However, in 1972 it was achieved by the Pleiadian-Nibiruian Anunnaki group that controlled Phoenix and the Serpent Grid.

    Because the Armageddon Software 911 Agenda is aggressive and playing out in the unaware people around us, the Guardians have requested we revisit one or more of these timeline meditations and clear it through the Guardian re-encrypted AOA Alpha Omega clearing. We are overriding the distorted signature with Aurora Guardian re-encrypted code of our group container called the AOA. (See Aurora Re-encryptions)

    Agenda: to ping broadcasts off planet via seed implants called “ spikes” (or Atlántian spikes) put there around 9500BC with the Luciferian rebellion and Thothian loyalists. This is to a. interrupt the plasma transmissions b. accelerate the descending areas to capture beings there for excessive mind control (act out their agenda through controlling their dna) c. rip many small tears in the space time fabric.

    Hidden ET and Fallen Angelic History

    Now during the Atlantian Cataclysm and what is known as the Luciferian Rebellion about 26,000-30,000 years ago..

    http://ascensionglossary.com/index.php/Phoenix_Grid

    Rise a Phoenix?

    Philadelpha/Montauk/CERN/Bad Apple

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/02/28/high-priesthood-of-cern/comment-page-1/#comment-43933

    Zofia Piepiórka: ” Jezus pochodzi z HIAD… tak spełniaja sie proroctwa o „powtórnym przyjściu” z nieba, czyli z kosmosu w tak tragicznej dla nas sytuacji… Zgadnijcie DLACZEGO wylądują na Ziemi i gdzie?”

    Obawiam się jednak, że ta ISKRA, która ‚wyszła’ z Polski to znak bestii (JHWH) i sygnał do falszywego powrotu Jezusa, a tak naprawde – przyjscia antychrysta… co nie znaczy, ze te plany wypala, ale upadle aniolki bardzo sie staraja 😉

    Polubienie

  2. „Emi, to moje praimię, takie pierwotne (jest to oczywiście zdrobnienie), oczywiście mam wiele innych imion, ale nie jestem kolejną Stokrotką na „M” A58, więc Maria nie bój żaby, Ty nią jesteś ”

   Dziękuje Emi za odpowiedż…już z tym określeniem–imieniem się spotkałam kilka lat temu…
   Czy ja jestem Stokrotka?
   Nie…..
   Mnie to co pisze A58 nie dotyczy o czym pisałam wielokrotnie .
   Mam wiele wspomnień ale jednym z nich nie jest Daisy.
   Emi i Małgorzata….

   Polubienie

 6. bring it on!, the answer is. so best come full force so we can clean-sweep it totally.

  and can still laugh without teeth…

  this is what you get.. as answer….

  on map the post above, NR3 is on TODO list tonight, could use some opposition , you wanna play, come..

  how many empty its „game over” are yet to come with again and again, the blind and clueless stuck in their own limited perception thus cannot see… but its so clear.. at least to me,…

  but thanks for the groundwork, & than its gets reset. protocol… so many protocols haha

  signed

  EG

  Ra~

  ARI ARhAyas K’Asha Aha’yana Rak’Ayhea S’anada

  Polubienie

  1. Ra, what you think about? its from site connect with Cobra and Salla

   Mega Star Shield

   In the Bible there is a passage Isaiah 19:19. “In the heart of the land of Egypt, in the midst, on the border thereof, there lies an altar to The Lord. This is of course The Great Pyramid. Metaphysically speaking the pyramid is a principle of matter made flesh. The Christ principle is a principle whereby matter conditioned by flesh through time and space returns to spirit! The pyramid itself is a trans-dimensional portal and is considered extremely important in inter-dimensional physics. On many worlds throughout the Galactic Federation of Light, the pyramid is used understood and respected as responsible for enhancing life and is utilized in a multitude of ways!

   null

   On each world the number of sides and the angles of the pyramid are different. The type of life, the geological make-up and specific gravity and consciousness that exists on these worlds determines the exact dimensions. However amongst Galactic Federation of light it is common knowledge that the level of culture and consciousness upon a planet can be ascertained by observing the condition of the pyramid temples that exist on that world.

   There is a universal spiritual order called the order of Melchizedek. This order contains both male and female priests who have dedicated themselves to serving others before they serve themselves. These beings exist in various pyramid temple societies located throughout the galaxy and act as counselors to the various peoples who reside thereon. I am honored to have been asked to join this order and was inducted into “The Royal Order of Melchizadek” and was sponsored by Dr Frank Stranges and commissioned by Commander Valiant Thor.

   http://thepromiserevealed.com/shoppe/mega-star-shield/

   off course that Cobra collaborate with GFL and Ashtar.. and in my opinion this ”The Royal Order of Melchizadek” its not good… ???

   http://thepromiserevealed.com/susan-leland-celebrate-the-golden-age-now-with-love-ashtar-vi-dm/

   something from Ashayana site:

   The „fixed” tailbone Merkaba Field is the mark of the Nibiruian Merkaba-Reversal that keeps the physical body literally locked into its present time vector and unable to achiever Star Gate passage – another of several other „little secrets that Thoth and his friends conveniently forgot to mention to their human „students.” Most of the humans who have fallen into using or teaching the Nibiruian Reverse- Merkaba have been covertly „set up” by the Thoth-Enki -Zephelium or Alpha-Omega Templar Melchizedek Anunnaki races to propagate this Base-11 Reverse Merkaba perversion. Most, but not all, human teachers of Merkaba do not realize that they have been deceived in this way, and are not intentionally bringing harm to their students; the teachers themselves are being victimized and deceived by Fallen Angelic contacts.

   Further, Anna Hayes (Ashayana Deane) says:

   Galactic Federation and Ashtar Command Anunnaki collectives, you will not realize that you inadvertently created External Reverse-Merkaba field is being actively used to amplify the 34-Top-Magnetic Counter-clockwise, 21-Bottom-Electrical-Clockwise and BASE-11-acceleration Nibiruian reverse-Merkaba spin ratio is in Earth’s grids.

   (…)

   and.. i remember big drama on my blog from ashtar reason, just:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/03/kwadratosphera-i-szmaragdowa-tarcza/comment-page-1/#comment-14223

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/05/ashtar-i-ja/

   and btw at this moment i am independent.. not on emerald and not on lucyferian site.. but where i am its my sweet enigma.. whitewash bluf 😉 🙂

   Polubienie

   1. [19. “In the heart of the land of Egypt, in the midst, on the border thereof, there lies an altar to The Lord. „] yeah piramide area not piramide but sphinx-gate. altar=door to is transport via , to outerspace gods/et.. (or solargate (stuck) phantom-races(hosted..) as giza goes via solargate thus ~
    enhance life only like(example) an apple grows better bigger in /\ than regular building shapes or growfields, for enhancing life them used mono-atomic-gold (no good…)

    about different side pyramid different different angle me donoo .

    royal order.. A&O, more the O group i guess

    Galactic Federation and Ashtar Command Anunnaki collectives
    ^still same on changes / ^^ as misrepresenter of ^^ under the wings. have accepted host. thus re-alligned. #EG #Status-earth-aurora list )

    yep deathstar merkabah feeds „them” and only works on fall-bh-gates/grid.

    atm i just am, take stand where needed , most time alone. or with a select few. no matter what others do, ill simply be. those that dont like it, well: not my problem. its their problem. deal with it. haha

    84 85 11 1 64 22 12 75 941

    Polubienie

   2. for the rest not sure giza is root sqaure2 (base12) 144 , an thus kristal spiral allignment. not meta. (re mega star shield)

    Polubienie

   3. Ok, Krystal Spiral not Metatronic Spiral

    The Krystal Spiral is based on the Kathara Grid.

    What is the difference between the Krystal Spiral and the Metatronic Spiral?

     The Krystal Spiral always has a direct relationship with its center, the First Creation Point, whether it is spiralling CW or whether it is spiralling CCW to form the other half of the Flame on the AdorA side. The Krystal Spiral is a living spiral because there is in-flow and out-flow; there is a gift from Source and there is a gift of Backflow giving back, and then there is a gift of Backflow Return. It is a constant give and take of energy between a living God-Source and a living Matrix. The quantum builds by the natural ratios of the Kryst Code.

     The Metatronic Spiral starts out bigger than the Krystal Spiral because it is trying to harness, eat and override the living spiral. It has no center and needs to tap into the Krystal Spiral to capture that energy. The more the Metatronic Spiral expands the more it eats, getting closer and closer to the Golden Mean Ratio. It creates a Tube Torus that sucks energy out and throws it back in. It regurgitates its own energy over and over and sucks energy off of other things.

    Click to access AMST-Class%2011.pdf

    http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/2013/06/metatronic-flower-of-life-deception.html

    http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/2012/05/this-is-what-is-commonly-reffered-to-as_2252.html

    AMENTI PROJECT, Milky Way Mysteries, Amsterdam (Class 11)

    150 BYA: The Fall of Metatron. The Host Mission of the Metatron Collective failed
    and then the YHWH Matrix was formed and connected to Abaddon. Abaddon was plugged into the Arimathaea Wormhole (or Cube Matrix) that is eating our Milky Way and connected to the Appolyon Matrix in the Wesedak System.

    null

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/28/amenti-project-legacy-of-the-lost-amsterdam-class-11/

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/29/anty-merkaba/

    but Metatron also like number 12 and 144… and 13 and.. 55.. just.. using this same numbers but in other way.. diffrent codes – sequences.. like example metatronic code – 666.. typical for metatronic (anty chrystiac) death science… similiar situation with metatronic merkaba – look so similarly to christiac merkaba but with absolutely other destination.. when i saw first time metatronic merkaba i named it – false door.. and off course – false door to false light – black hole..

    but how feel Metatron Collective now?

    الحرية للالجيزة

    بوابة مجانية

    🙂

    Polubienie

 7. Ohhh Szmaragdowi Strażnicy Ja Mam Klucz i nie zawaham się go użyć a jest do klucz do mojej WYMARZONEJ króliczej Nory. Tak wiec wy bawcie się w swoje smutne i poważne zabawy a ja będę bawić się w swoje OK.

  Wszechświat jest grą Alicji, która bawi się sama ze sobą 🙂

  Znajdź w sobie świadomość buntownika. z tej pozycji wszystkie trudności objawiają się jako nowe, twórcze wyzwania, których pokonywanie jest znakomitą zabawą pełną czystej, dziecięcej radości.

  Kosmiczne dziecko przechodzi przez płot cudzego ogrodu, kradnie owoce a potem śmieje się ze strażników nawet jeśli są Szmaragdowi 🙂

  Polubienie

 8. „”Rodziny tych Bytow zgodzily sie i pierwsze rozporzadzenie Pieczeci Templarowo-Axionowej (konfiguracji genetycznej „666”) wprowadzone zostalo do pola morfogenicznego tych z Ruchu Oporu Anunnaki. Pieczec równiez zastosowana zostala na polu morfogenicznym hybryd Dracos. Od tego momentu, zadna z ras nie mogla krzyzowac sie z innymi gatunkami, które nie nosily tego samego wzorca kodu genetycznego. Tak wiec, dzieci Annu byly jedyna nadzieja dla Ruchu Oporu Anunnaki, na ich hybrydyzacje lub reintegracje na Ziemi, do tego stopnia, ze nawet zanim zostaly poczete w ciele, stawaly sie celem infiltracji Ruchu Oporu Anunnaki. Wraz z podpisaniem Traktatu El-Annu Wojna Tysiacletnia zakonczyla sie, a podzial miedzy tymi, którzy sluzyli Prawu Jednosci, a tymi, którzy nie czynili tego, stal sie bardziej widoczny. Wszystkie rasy Trzeciego Zasiewu wymagaly duzej opieki, gdyz Dracos, Drakon i Ruch Oporu Anunnaki pragnely ich destrukcji. Wojna Tysiacletnia pomiedzy Elohim i Anunnaki, zakonczyla Drugi Zasiew gatunku ludzkiego na Ziemi.

  z niczym mi sie to nie kojarzy…to chyba urywek z jakiejs ksiazki.
  Powiem iz najblizszy mojej prawdy jest Muki tzn Jego zrozumienia naszego bytu.

  Nie jestem zwiazana z zadna grupa…. z kazdym mam jednakowy…podobny do tego z Toba.
  Nie bawie sie w ezo bzdury, nie latam po spedach „oświeconych” ktorzy szukaja zrozumienia w Ślęzy, szmaragdowych strażnikach, mesjaszach itd…..sama wyciagam wnioski ze swoich ” lekcji”…choc tak naprawde to tylko ŻART—jesli rozumiesz co mam na myśli….. To tylko MATRIXOWE zabawy, ale oczywiście człowiek jak czEGOś nie wy–myśli i tak utrwala to co, byc powinno oczyszczone z myślokształtów. Dla mnie na zewnatrz najważniejsza jest rodzina, budując Tu, buduję i siebie.
  Oczywiście ja tak postrzegam ZYCIE.

  ze Ozyrys jest byla szefowa polskiej TV.. ale moze Ty mozesz nam powiedziec coswiecej? przeciez bylas z ta grupa ta blisko zwiazana.. rozumiem, ze wszyscy dokonujemy czasem nienajlepszych wyborow, popelniamy rozne bledy i dlatego nie mam do Ciebie o to absolutnie zalu.. nawet jesli bylas jedna z osob WZYWAJACYCH ANU i nadajacych sygnal do MARDUKA – NISZCZYCIELA – w dniu 7 lipca 2014.. a moze nawet podpisalas sie pod lista niszczyciela.. ok, rozumiem.. zreszta nie o wszystkim musialas wiedziec.. ale skoro juz pytasz o to kim jest Emi, ktora osmielila sie cokolwiek napisac o grupie Ozyrys to moze Ty nam najpierw powiesz nieco wiecej?

  nie wiem o co chodzi z ta jakas lista……kiedys pisalam–nie wszystko czytam jak leci..ale Ty jak widzę wiesz najlepiej. Co do Basi—nie wiem, nie pytam o takie rzeczy, wiem tyle samo co inni.
  Jesli chodzi o Niszczyciela to poczytaj u Mukiego….a ja o tym pisalam w swoim śnie…i tam tez wystepuje Niszczyciel…..poczutaj a moze zrozumiesz.

  Co do Emi……to pytam ze względu na kogoś mi bliskiego..i napewno zrozumie o co chodzi….jeśli to ONA.

  Polubienie

  1. nie wiem o co chodzi z ta jakas lista……kiedys pisalam–nie wszystko czytam jak leci..ale Ty jak widzę wiesz najlepiej.

   slucham? ja sie o tej liscie dowiedzialam po prawie roku od momentu kiedy powstala.. pisano o niej i o mnie (ze mnie na niej umieszczono) na Mistyce Zycia i Ty bralas w tej dyskusji udzial:
   https://nnka.wordpress.com/2014/07/15/demoniczne-ufo/#comment-30526
   ale nie po raz pierwszy Mario mam wrazenie, ze cos sie dzieje z Twoja pamiecia? co do Mukiego to absolutnie nic do niego nie mam.. i jesli dla Ciebie to co on pisze jest az tak wazne to ok, rozumiem.. jednak to nie dla mnie.. znacznie wazniejsze wydaje mi sie to co zacytowalam.. i to wlasnie dotyczy wiezi rodzinnych choc na takich bardziej glebokich poziomach.. skad np. u Ciebie az takie przyciaganie do grupy ANU.. a czy tak nie jest Mario? choc ta grupa skupiona wokol Ozyrys kojarzy mi sie konkretnie z tzw. mscicielami Anu.. to wezwanie do Marduka, etc.. rozumiem jednak, ze kazdego ciagnie do swoich, chyba, ze zostal az tak bardzo zmanipulowany, ze mu sie wydaje ze to swoi a tymczasem.. co wiecej owo 666 tez sie w tym tekscie nie znalazlo przypadkiem i sadzilam, ze Cie to zaciekawi, ale skoro nie.. ok, rozumiem, ze czujesz jakis opor, czy wrecz blokade, aby sie w to bardziej zaglebiac.. piszesz ”z niczym mi sie to nie kojarzy… to chyba urywek z jakiejs ksiazki.” a przeciez podalam link gdzie zrodlo jest podane.. osobiscie zawsze staram sie sprawdzac linki, ktore ktos mi podaje, bo rozumiem ze to czesc skierowanej do mnie informacji, a wiec jestem ciekawa wiekszego obrazu.. no ale skoro nie masz ochoty, nie czujesz do tego zadnego przyciagania to ok Mario, tez rozumiem.. nic na sile, pozdrawiam 🙂

   Polubienie

   1. slucham? ja sie o tej liscie dowiedzialam po prawie roku od momentu kiedy powstala.. pisano o niej i o mnie (ze mnie na niej umieszczono) na Mistyce Zycia i Ty bralas w tej dyskusji udzial:”

    w linku ktory podalas chyba widać co piszę i dlaczego–chodziło o Twoje problemy w Hiszpani a że inni widza w tym atak…to nie moj problem, ja tylko chciałam pomóc. Nie wiem w dalszym ciagu o jaka liste chodzi i nie wiem czy bralam udzial w tworzeniu tej listy…..nigdy nie zycze nikomu nic zlego…..my sami tworzymy swoja rzeczywistość. Livio mnie Cheopsy czy jakies inne wy–myślone historie mało interesuja–pewnie dlatego, że nie są mi w niczym pomocne na głębszym poziomie. Po prostu nie zaśmiecam swojego umysłu wszystkim jak leci, bo i po co jeśli to tylko MAYA –o czym często pisze.
    Dla mnie to tylko gra—podobna do gry komputerowej….cos jak cyberprzestrzeń a my–zapisy rózne role tu gramy…..teraz biorobotów i bogów i tyle…..a jesteśmy ŚWIATŁEM. Heh przyciaganie do grupy ANU–i znowu wiesz cos czego nie wiem ja–zdarza się. 666—Livio jeśli masz dobrą pamięć to powinnas pamiętac co ja pisałam na ten temat. Dla mnie to głupoty….zasilanie MATRIXA…. Nie czytam wszystkiego jak leci, nawet jeśli ktoś mi podaje linki…..i ktoś także nie musi czytac tych ktore podaje ja—trzeba po prostu zaufać intuicji, by niepotrzebnie zasmiecać umyśl ……bo potem trzeba czasu a sprzatanie. Nie mam NIC do Ozyrys, Ktosia, Ciebie–to wasze gry nie moje…..a to ze nieraz nasze linie sie przecinają…to gramy wspolnie w jakimś celu. Nie oceniam—biale–czarne itd…..

    Polubienie

   2. trzeba po prostu zaufać intuicji, by niepotrzebnie zasmiecać umyśl ……bo potem trzeba czasu a sprzatanie

    Mario, a gdzie byla Twoja intuicja gdy porzucilas Mistyke Zycia i przeszlas na strone Ozyrys i Mistyke B? 🙂 bo z tego co wiem mialas pozniej z tego powodu sporo problemow w tym duzo sprzatania.. zarzucono Ci ze wykasowalas wiele postow i posadzono o duzy sabotaz.. naprawde przykro mi z tego powodu.. Jednak skoro to wszystko dla Ciebie tylko glupoty to nie rozumiem po co sie nimi w ogole zajmowac.. i udzielac chocby na takich blogach jak Mistyka Zycia, blog Mukiego, czy moj? bo wyglada na to, ze to jednak cos wiecej niz tylko glupoty.. I czy Twoja wiara w powrot Niszczyciela (Ksiega Kolbrin), oraz ostrzezenie plynace ze snu zwiazanego zpasem T-T to tez tylko glupoty?? czy wlasnie do takiego wniosku doszlas? hmm.. mam wrazenie Mario, ze nawet gdybym bardzo chciala to chyba sie jednak nie dogadamy.. przede wszystkim jednak nie nazwalabym tego co jest dla kogos z jakiegos powodu wazne glupotami.. no i nie wiem czemu mialabys miec cos do mnie? czy cos Ci zrobilam? Z tego co mi wiadomo mialas duze problemy ze strony Ktosia i Ozyrys, ale moze to wszystko tylko blef? a wiec powiedzmy, ze zjawiasz sie tu wlasnie z ramienia tych osob i czy to swiadomie, czy tez nie probujesz mnie w ich imieniu atakowac, a przy okazji inne osoby podzielajace moje zdanie w tej kwestii.. zwazajac na to co sie dzialo wczesniej jest to calkiem prawdopodobne co nie znaczy ze tak wlasnie jest… ale warto sie zastanowic nad tymi polaczeniami, czesto bardzo dobrze zakamuflowanymi.. one sa jak implanty 😉

    ‚a to ze nieraz nasze linie sie przecinają…to gramy wspolnie w jakimś celu

    a wiec jednak jest w tym wszystkim jakis cel.. nie tylko glupoty? no prosze 🙂 tyle, ze tak jak napisalam wczesniej, mysle Mario, ze czesto bierzesz udzial w jakiejs grze nie bedac swiadoma o co wlasciwie sie toczy.. a tu bardzo latwo o manipulacje i wlasnie tego typu zachowanie – bycie jak chorogiewka na wietrze.. przeskakiwanie z miejsca na miejsce.. z Mistyki Zycia na Mistyke B… z Mistyki B na Mistyke Zycia.. i tak w kolko.. to jak szukanie czegos we mgle.. ale to tylko moje spostrzezenia.. Mario znamy sie nie od dzisiaj, choc tylko wirtualnie.. i mimo tego wszystkiego co napisalam rowniez nic do Ciebie nie mam.. czasem wyczuwam z Twojej strony cos co mi sie wydaje mniej lub bardziej nie fair tak jak niedawno ta Twoja uwaga dotyczaca mojego zdjecia i sugerowanie mi czegos ”bardzo milego” ale to tez dla mnie wazna informacja, ze cos Ci bardzo we mnie przeszkadza na podobnej zasadzie jak Ktosiowi, Ozyrys, czy Malemu Buddzie, u ktorych nienawisc pod moim adresem posunieta jest jednak az tak daleko, ze chca mnie doslownie zniszczyc.. ale to tez wazna informacja dla mnie.. dlaczego MSCICIELE ANU az tak bardzo ”mnie kochaja” 😉

    tu tylko kilka bardzo wymownych cytatow:

    ”Był czas, kiedy Elita z Nibru w końcu nas namierzyła, było to kilka razy. Jednym z nich było to czas, kiedy Marduk zadecydował, że zatopi Atlantydę, bo tego co tam się wówczas działo nie było nawet jak naprawiać. Jednak wszetecznym gównom w jakiś sposób udało się uratować. Skurwysyny w jakiś sposób spowodowały, że Anu i Elita nie miały wglądu lub raczej nie mogły mieć w cały nasz system planetarny…”

    ”Następnie,po kolejnym przylocie w obszar Ziemski Enlil wziął sprawy w swoje ręce i jak walnął to mieliśmy potop. Niestety, gówno znowu wypłynęło na wierzch”

    ”Napisałam kilka dni temu, że Marduk się wkurwił.”

    ”Nuth od wczoraj prawie cały czas płacze. Marduk najchętniej zrobiłby pogrom wszystkiego.
    Jednak wiedzą, że czekamy na ich pomoc, że w tej chwili sami już zbyt wiele nie potrafimy zrobić, ustalają plany zagłady gnoi. Powiedziałam Free i powiedziałam Stwórcy: tego błędu z Egiptu, kiedy im wybaczyliśmy teraz JUŻ NIE POWTÓRZYMY!”

    ”wszystkie zapiski robią z Marduka -Nibru, potwora, którego celem jest zniszczenie Ziemi.
    To Błąd!”

    https://mistykabb.wordpress.com/2014/06/18/nibru-anu-marduk-echnaton/

    Marduk Chrystus przewodniczy tym działaniom w całym Naszym Wszechświecie i na terenach przynależących do Ziemi.

    Tak Marduk, bowiem kilka dni wcześniej zobaczyłam Go w hełmie z takimi rogami. Zapytałam wówczas…po co te rogi? co oznaczają??? Usłyszałam: to anteny nadawczo- odbiorcze, tak się porozumiewają z innymi Istotami we Wszechświecie. Zrozumiałam, że po raz kolejny wtłoczono nam kłamstwo,program rogatego diabła – skurwysyny!!!!

    taaaak.. jasne Marduk Chrystus.. jako Czarny Kon i Czarne Slonce.. a do tego z rogami… tak sobie to przegladam probujac bardziej zrozumiec o co tym ludziom wlasciwie chodzi i po prostu szok.. jesli dla nich prawdziwym Chrystusem jest Marduk NISZCZYCIEL!!! ale ok.. to sporo wyjasnia… a wlasciwie wyjasnilo i nie mam juz potrzeby szukac na tej stronie nic wiecej 🙂

    Na zakonczenie zycze Ci Mario abys jednak odnalazla posrod tych wszystkich glupot jakis glebszy sens.. jak i odkryla dlaczego te nasze linie – – – czasem sie ze soba przecinaja i w jakim wlasciwie gramy celu.. i tak ogolnie wszystkiego dobrego, pozdrawiam – 3maj sie! 🙂

    Polubienie

   3. Hej! Liviu sporo się naczytałam z tych linków…bo w ub. roku nasz komp. był; w naprawie ok. trzech tygodni(!) Wlaśnie akurat wtedy , gdy na Mistyce Oz. działy się oj, ciekawe rzeczy. Ależ Ozyrys i Free podgrzewały atmosferę , normalny amok!
    _________
    „Ozyrys pisze:
    23 Lipiec 2014 o 21:29
    To już sie dzieje . Żadnych 300 000 lat !
    Przylecieli . Mamy z naszymi ukochanymi braćmi z Nibru bezpośredni kontakt.
    Wiem ,że brzmi to jak SF ,ale mam to gdzieś .
    Mamy wytyczne co ludzie mają zrobić .(…)
    https://mistykabb.wordpress.com/2014/06/23/nibruanunaki-anu-i-marduk-cz-2/comment-page-1/#comment-6738
    _________
    Bezpośredni kontakt ..ale z KIM ??? Bo w końcu nic nie było…klapa.
    Ok. była, ale afera z Ktosiem , a potem z jakimś Michałkiem.
    __________________

    Liviu, w tej notce też znalazłam komentarze o Kalinie ,co teraz u nich pisze.Chyba nie ma pojęcia ,co o niej pisali 😮
    Tessi też dała koment . To ta ,co tłumaczy AD.? pisałaś o niej chyba w związku z z Michałem P. To ta sama?
    __________________
    (był filmik chyba z Kaliną ,ale się nie da odtworzyć)
    Ktoś pisze:
    25 Sierpień 2014 o 00:37
    Ta „pani” sama wygląda jak „kabalah”

    Swoją droga ciekawe czemu zachowuje się ona na scenie jak:
    A) pijana?
    B) naćpana?
    C) zahipnotyzowana?

    A może to, jak w przypadku bełkotu niejakiego kłamliwego nielota, artystyczny przekaz podprogowy. Wpływanie na słuchaczy by zostali zachipnotyzowani „mową ciała” kukiełki „kabalah” „ostrzegającej” przed „wrogami „kabalah”. Ciekawe.

    Mnie przy oglądaniu tego filmiku chce się rzygać. Podobne objawy są mam jak „walczę” z „gadziorami”, i to tymi z naprawde wysokiej pólki (wysokiej obżydliwości). Kto się chce „inkubować” niech sobie obejrzy „konia trojańskiego” z „wyzwolonej telawizji” NTV.

    Dla mnie to kolejny stek bzdur promowany w wiadomym celu, by pasożydom planetarnym nic nie zakłóciło ich dalszego planetarnego pasożydowania. Celu do jakiego się szykowali przez ostatnie tysiąclecia…. wymordowywując na stosach tych co ośmielili się wiedzieć i czuć inaczej.

    Szkoda tylko idiotów WIERZĄCYCH w” misję NTV” bo zostaną na końcu tak samo oszukani jak ci robole co dla hasełek Bo9lka rozwalali swoje przedsiebiorstwa strajkami.
    Odpowiedz

    Ozyrys pisze:
    25 Sierpień 2014 o 06:07
    Jakubie ,mnie wystarczyło obejrzenie pół minuty ,bez fonii tego materiału – zawsze tak robię ,by zobaczyć mowę ciała ,gestykulacje ,głowę i oczy , wtedy już wiem czy ta osoba jest w porządku,mówi prawdę .
    Kiedyś napisałam o Kalinie ,i po raz kolejny zdanie podtrzymuję : bełkot opętanej tasmańskiej mistyczki mnie nie interesuje.

    Odpowiedz
    Tessi pisze:
    25 Sierpień 2014 o 12:19
    Jeśli chodzi o w/w, zresztą liczne inne też (znam niektórych z tych ludzi osobiście), to mam podobne odczucia. Zawiodłam się też na pani Iwonie G., nie dała rady pozbyć się pewnego mojego wieloletniego problemu. A temat „mind control” i rewelacje Ewy Paweli na ten temat? Albo „Ukryte terapie” Jerzego Zięby? To chyba godne uwagi.
    Odpowiedz”

    Polubienie

   4. Odnośnie Marii, to pamiętam z jak mnie atakowała z tamtej Mistyki , jeszcze do dzisiaj dzieje się to na MZ. Zastanawiało mnie to …bo wobec Ozyrys czuje jakiś wg mnie służalczy respekt : Te nazwy Ozyrysku, Ozyrysku , Basiu , Basiu … pomimo to,ze ta nazywała ją np. wszetecznicą, miała awersje do jej imienia Maria …a nawet nazwała „Zmorą Koszalińską” (sic!), co dzisiaj ze zduminiem przeczytałam.
    Nie pamiętam natomiast ,zeby mnie kiedykolwiek nazwała np. Michaelką 😉

    PS. To samo ma do Ktosia, który nieżle się przejechał na niej, chociaż wydaje mi się,ze te więzy ostatnio im się polużniły . Może to tylko jest stan przejściowy 🙂

    PS. Maria ma też swoisty sposób myślenia i nieraz przeczy temu ,co przed chwilą napisała 😮

    Polubienie

   5. Odnośnie Marii, to pamiętam jak mnie atakowała z tamtej Mistyki, jeszcze do dzisiaj dzieje się to na MZ. Zastanawiało mnie to… bo wobec Ozyrys czuje jakiś wg mie służalczy respekt

    Michaelo, tak.. ten respekt to wlasnie az tak silne podlaczenie.. choc jak pisze sama Maria to wszystko to tylko nasze GRY a nie jej.. no coz.. skoro uwaza siebie tylko za marionetke.. to znaczy ze ten sluzalczy respekt wiele tu wyjasnia… I pamietam doskonale tego Ozyryska itd.. ale zobacz co Maria znow mi insunuuje:

    Nie ma co sie obrazac na innych, widziec w nich gadziory, nabijac sie z powodu wygladu czy braku ”uduchowienia”…….wytykasz innym co powinnas zauwazyc u Siebie?

    moze w tym miejscu powinnam jej napisac, ze skoro wytknela mi niedawno iz wygladam na zdjeciu jak osoba z syndromem Aspergera to znaczy ze ona powinna zauwazyc ten syndrom u siebie pierwsza? 😉

    ale tak ogolnie to co pisze Maria.. to sie moim zdaniem nazywa mistrzostwo w odwracaniu kota ogonem.. i to ciagle jej wmawianie innym ze to wszystko co pisza to tylko ich bajania i projekcie.. albo, ze to wszystko to tylko MAYA.. co moim zdaniem brzmi jak haslo jakiegos oprogramowania (MIND CONTROL) majacego na celu sianie zametu, tworzenie niejasnosci w celu powstrzymania wyjasnienia jakiejs sprawy, oraz w duzym stopniu na odwracaniu uwagi.. tak wiec to wszystko co nawyprawiala i nawypisywala grupa ANU Maria stara sie teraz przypisac mnie i czy w ten sposob nie pokazuje wyraznie, ze jej podlaczenie z ta grupa jest wciaz bardzo aktywne? dlaczego przynajmniej nie zachowa neutralnosci skoro jest inaczej? choc tak jak napisalam – nie wiem na ile jest to swiadome dzialanie z jej strony, a na ile nie, ale podlaczenie moim zdaniem wciaz jest mocne.. I popatrz Michaelo, specjalnie zamiescilam te cytaty gdzie Ozyrys wciaz innych wyzywa i to tak, ze uszy wiedna, nie wspominajac o tym co na Mistyce notorycznie wypisywal Ktos.. tego sie nie dalo czytac – jeden bezustanny ciag wyzwisk – ale jak widac Marii to zupelnie nie przeszkadzalo i chyba nadal nie przeszkadza.. ale jak pisze – to nie jej problem.. jak tonie – skoro to ona jest jednym z administratorow na Mistyce?? Do tego Maly Budda wypisujacy na moj temat tak niestworzone rzeczy ze szok… i na tej podstawie zreszta sporzadzono ”liste”.. Nieraz sie zastanawialam – dlaczego nienawisc ze strony tych osob pod moim adresem jest posunieta az do tego stopnia ze chca mnie zabic?! I szczerze mowiac nie moglam przez jakis czas dojsc do tego, wyjasnic – dlaczego mnie az tak bardzo nienawidza.. przeczuwalam, ze to ma jakis zwiazek z ANU, ale nie mialam dokladnego wgladu w te sytuacje.. ale teraz udalo mi sie odkryc pelniejszy obraz.. i dla mnie to bardzo wazne.. a wiec dobrze ze wczytalam sie w te kilka watkow na Mistyce B, dotyczacych Anu i Marduka.. bo dzieki temu odkrylam ze osoby te laczy ze soba bardzo specyficzne znamie – KOD.. i uwazam, ze to bardzo wazne odkrycie.. tak wiec rozumiem, ze to wszystko absolutnie nie jest tylko zabawa.. to prawdziwy DRAMAT! i to dla kazdej ze ston, bo kazda ma swoje powody do tego aby czuc sie z jakiegos powodu skrzywdzona.. Rozni nas jednak to, ze jedni szukaja przede wszystkim ZEMSTY (Msciciele ANU), a inni WYJASNIENIA i ZROZUMIENIA i mi osobiscie na tym wlasnie przede wszystkim zalezy i tylko i wylacznie z tego powodu zajmuje sie ta sprawa.. absolutnie nie szukam zemsty i z nikogo sie nie nabijam.. jak najbardziej rozumiejac powage sytuacji… uwazam jednak, ze jak najbardziej musi dojsc do pewnego rodzaju rozliczenia a przede wszystkim do wyciagniecia odpowiednich wnioskow z tego wszystkiego.. aby raz na dobre zakonczyc te drame…

    Michaelo, ale dlaczego wlasciwie doszlo do tego rozlamu na Mistyce Zycia i przejscia czesci osob wraz z Maria na Mistyke B.. jaki byl dokladnie powod? Czy chodzilo moze o osobe Jezusa? Bo jak widac grupa Ozyrys twierdzi, ze tym prawdziwym Chrystusem jest Marduk-Niszczyciel..

    Polubienie

   6. Livia:

    „ale dlaczego wlasciwie doszlo do tego rozlamu na Mistyce Zycia i przejscia czesci osob wraz z Maria na Mistyke B.. jaki byl dokladnie powod? Czy chodzilo moze o osobe Jezusa? Bo jak widac grupa Ozyrys twierdzi, ze tym prawdziwym Chrystusem jest Marduk-Niszczyciel..”
    ______________
    Tak, wydaje mi się, że chodziło o osobę Jezusa. Chociaż ja widzę jeszcze inne drugie dno (ale nie będę pisać na blogu). Grupa Ozyrys „odkryła”, że prawdziwym Jezusem Chrystusem jest Marduk-Niszczyciel, a bardziej swojsko jak czytałam dzisiaj Swarożyc to właśnie Marduk i tak się to im wyjaśniło.

    PS. Maria wręcz polowała na każde słowo Jezus…ale kiedyś napisała, że najbardziej Jezusa przypomina jej…Ktoś!!!! Ale wtedy interweniował Dawid, bo to już było naprawdę bluźniercze przegiecie z jej strony.

    Polubienie

   7. Maria wręcz polowała na każde słowo Jezus…ale kiedyś napisała, że najbardziej Jezusa przypomina jej…Ktoś!!!! Ale wtedy interweniował Dawid, bo to już było naprawdę bluźniercze przegiecie z jej strony.

    dziekuje Michaelo, mysle ze to sporo wyjasnia.. i mysle, ze Maria wciaz ma problem, co widac po tym jak sie szamocze.. chociaz pisze:

    Temat Mistyk juz byl roztrzasany i kazdy widzi tak jak chce widziec….nie moj problem

    ale skoro zdaniem Marii to nie jej problem to niechaj tak bedzie, skoro w to wierzy.. chociaz moim zdaniem problem jest i to nawet duzy i chodzi wlasnie o to podlaczenie do grupy ANU-MARDUK.. ale ok, skoro to komus nie przeszkadza, a moze i czuje ze to jego przeznaczenie – Ktos w roli Jezusa, etc.. to ok.. choc powtorze, ze to co najbardziej zwrocilo moja uwage w przypadku M to ta dziwnie podejrzana awersja do wyjasniania pewnych spraw i przejrzystosci, a w zamian tego – sianie zamieszania.. osmieszanie, odwracanie kota ogonem, zapetlanie, no i naduzywanie hasla – MAYA.. jednym slowem – sciemnianie.. tak wiec niestety, ale wydaje mi sie, ze z Maria nie da sie raczej niczego wyjasnic – choc naprawde bym chciala – bo za kazdym razem kiedy tylko ktos probuje to uczynic to M uzywa swoich ulubionych kart w grze – wszystko to tylko bajania, projekcje – MAYA… albo, ze to wszystko to tylko GLUPOTY.. przy czym rece faktycznie opadaja – do samych kolan.. ponadto dochodzace czesto do glosu samozaprzeczanie.. i w ten sposob powstaje bardzo pomieszany obraz przedstawiajacy soba jeden wielki CHAOS… a jego cel to wywolac u odbiorcow poczucie – ze teraz to juz naprawde nic nie wiem… a w ten sposob niestety ale nigdy sie do niczego nie dojdzie… jesli jednej stronie zalezy na wyjasnianiu i prostowaniu, a drugiej na zaciemnianiu i skrzywianiu… mysle tez, ze fakt iz Maria czesto wielu rzeczy nie pamieta jest rowniez conajmniej dziwny.. niejeden raz mnie przekonywala do tego, ze to o czym mowie nigdy nie mialo miejsca, np. ze nie napisalam jakiegos komentarza, a juz po chwili okazywalo sie, ze jednak napisalam.. na co Maria, ze najwidoczniej zapomniala (w ciagu jednego dnia?) bo pamieta tylko to co musi pamietac.. coz, ciekawa sprawa 😉 ale nic.. nobody perfect.. Maria jest naprawde fajna 🙂

    Raz jeszcze dzieki Michaelo.. tak myslalam, ze do tego rozlamu na Mistyce doszlo wlasnie z powodu Jezusa.. Pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

   8. „Maria jest naprawde fajna 🙂 ”
    __________

    Pewnie, że tak…każdy z nas również 🙂
    Wyjaśniamy sobie pewne nie całkiem przyjemne sprawy, czy to coś da? Mam nadzieję, ze tak. Nie żywię jakiś super złych uczuć do kogokolwiek, czasami złość, niechęć i jeszcze, chyba u każdego to występuje chętka do oceniania bliżnich.

    Pozdrawiam wszystkich 🙂

    Polubienie

   9. Mysle, ze to bardzo wazne – wyjasnianie i wyciaganie odpowiednich wnioskow, a w tym ogromna role odgrywa cos takiego jak ROZROZNIANIE mamy tez pelne prawo do wlasnych ocen i decydowania – co jest dla nas dobre, a co nie.. i tu jak najbardziej nie wszystko nam sie musi podobac, nie wszystko musimy akceptowac – np. przemoc, klamstwo, manipulacje.. to bardzo bardzo wazne – zdolnosc rozrozniania.. I co istotne nie szukamy zemsty, bynajmniej ja jej nie szukam – zupelnie nie jestem nia zainteresowana.. a jedynie – szukam wyjasnien I jak najbardziej pokojowego rozwiazania.. choc fakt ze cala ta kosmiczna drama jest niezle skomplikowana.. tyle zwalczajacych sie wzajemnie stron.. samych grup ANU jest co najmniej kilka.. w tym najbardziej agresywni – Msciciele… mysle jednak, ze nam sie to udaje – wyjasnianie tego calego zamieszania, lub mowiac inaczej – rozplatywanie.. tak wiec, rowniez sie ciesze 🙂

    Polubienie

   10. PS. Jeszcze dodam, że świetnie Liviu rozładowałaś to napięcie.
    Narawdę się cieszę 😀

    Polubienie

 9. Mario, a gdzie byla Twoja intuicja gdy porzucilas Mistyke Zycia i przeszlas na strone Ozyrys i Mistyke B? 🙂 bo z tego co wiem mialas pozniej z tego powodu sporo problemow w tym duzo sprzatania.. zarzucono Ci ze wykasowalas wiele postow i posadzono o duzy sabotaz.. naprawde przykro mi z tego powodu.. Jednak skoro to wszystko dla Ciebie tylko glupoty to nie rozumiem po co sie nimi w ogole zajmowac.. i udzielac chocby na takich blogach jak Mistyka Zycia, blog Mukiego, czy moj? bo wyglada na to, ze to jednak cos wiecej niz tylko glupoty.. I czy Twoja wiara w powrot Niszczyciela (Ksiega Kolbrin), oraz ostrzezenie plynace ze snu zwiazanego zpasem T-T to tez tylko glupoty?? czy wlasnie do takiego wniosku doszlas? hmm.. mam wrazenie Mario, ze nawet gdybym bardzo chciala to chyba sie jednak nie dogadamy.. przede wszystkim jednak nie nazwalabym tego co jest dla kogos z jakiegos powodu wazne glupotami.. no i nie wiem czemu mialabys miec cos do mnie? czy cos Ci zrobilam? Z tego co mi wiadomo mialas duze problemy ze strony Ktosia i Ozyrys, ale moze to wszystko tylko blef? a wiec powiedzmy, ze zjawiasz sie tu wlasnie z ramienia tych osob i czy to swiadomie, czy tez nie probujesz mnie w ich imieniu atakowac, a przy okazji inne osoby podzielajace moje zdanie w tej kwestii.. zwazajac na to co sie dzialo wczesniej jest to calkiem prawdopodobne co nie znaczy ze tak wlasnie jest… ale warto sie zastanowic nad tymi polaczeniami, czesto bardzo dobrze zakamuflowanymi.. one sa jak implanty

  Nie zaluje zadnej drogi, wiec takze to co bylo i nie jest. Temat Mistyk juz byl roztrzasany i kazdy widzi tak jak chce widziec….nie moj problem. Znowu widzisz atak, ktorego nie ma. Livio toz pisze ze te wszelkie przekazy, ostrzezenia, wizje to tylko GRA MAYI a nasze linie przecinaja sie w grze. Widze ze duzo czytasz na MZ a wiec powinnas pamietac co pisze. Mnie moja rola w tej GRZE wiele ukazala i dlatego nie widze atakow, nie boje sie Niszczyciela – o ktorym pisala wiele razy nnka…. iz jest to matka komet albi tzw straznik karmy–teraz rozumiesz? Nie ma co sie obrazac na innych, widziec w nich gadziory, nabijac sie z powodu wygladu czy braku „uduchowienia”…….wytykasz innym co powinnas zauwazyc u Siebie? Ja wyciagam wnioski pojawiajace sie dla mnie w tej GRZE MAYI……dla mnie demony, repty, diably to tylko nasze cienie w rolach jakie gramy….dlatego nie utozsamiam sie z rola tu grana. Nnka wielokrotnie pisala iz zmiane powinnismy zaczac w sobie a nie na zewnatrz.
  Pozdrawiam
  ps
  Livio nie przejmuj sie rolami innych

  Polubienie

  1. ”Mnie moja rola w tej GRZE wiele ukazala i dlatego nie widze atakow, nie boje sie Niszczyciela – o ktorym pisala wiele razy nnka…. iz jest to matka komet albi tzw straznik karmy–teraz rozumiesz?”

   mysle, ze nie znam wielu postow a tym bardziej komentarzy na Mistyce i wciaz cos odkrywam.. i tak podazajac za Twoim haslem NISZCZYCIEL – Straznik Karmy.. trafilam na taki wpis:

   Malowidło naskalne sprzed 10 tysięcy lat przedstawia obcych i UFO

   https://nnka.wordpress.com/2014/07/18/malowidlo-naskalne-sprzed-10-tysiecy-lat-przedstawia-obcych-i-ufo/

   a pod nim na Twoj komentarz:

   Maria_st pisze:
   Lipiec 18, 2014 o 17:24

   Wtedy bedzie on, msciciel (ten ktury wyplaca zalegle rachunki), ze swoim gwiezdnym statkiem po orbicie lecial, zucajac blyskawice przeciw silom ciemnosci, tak dlugo az do reszty splaceni zostana.

   mnie sie to zdanie mściciel kojarzy z Niszczycielem–Nibiru–Mardukiem–Featonem –strażnikiem ”karmy” — matką komet-/ak pisała nnka /. Ja to rozumiem jako podsumowanie danego CYKLU – cos jak zdawanie matury i jeśli cały czas nauke ”olewaliśmy–bimbaliśmy” to i egzamin jest dla nas tragedia. Choć ta tragedia dotknie każdego – sprawiedliwego i niesprawiedliwego, jasność i ciemność–bo matura dotyczy NAS jako całości.

   https://nnka.wordpress.com/2014/07/18/malowidlo-naskalne-sprzed-10-tysiecy-lat-przedstawia-obcych-i-ufo/#comment-30354

   a przy okazji:

   A58 pisze:
   Lipiec 18, 2014 o 15:38

   Myślisz Siolu ,że ten przygłup rozumie co starasz się przekazać?. To tylko marionetka. Teraz nie tylko ja i Marysia ale i Jestem Livia manipulujemy Małym Buddą.. Przecież te teksty nie są skierowane do nas a wiernych tego sekciarza sterowanego przez swoją lejdy od środków przeczyszczających.

   https://nnka.wordpress.com/2014/07/18/malowidlo-naskalne-sprzed-10-tysiecy-lat-przedstawia-obcych-i-ufo/#comment-30344

   A58 pisze:
   Lipiec 18, 2014 o 17:10

   Ciekawe skąd ten kozioł dowiedział się co przytrafiło się Livii. Widać dziewczyna zrozumiała z czym ma do czynienia.. Każdy wypadający z tego kółka staje się automatycznie wrogiem.

   https://nnka.wordpress.com/2014/07/18/malowidlo-naskalne-sprzed-10-tysiecy-lat-przedstawia-obcych-i-ufo/#comment-30353

   Maria_st pisze:
   Lipiec 18, 2014 o 17:26

   a co sie przytrafiło Livii?

   https://nnka.wordpress.com/2014/07/18/malowidlo-naskalne-sprzed-10-tysiecy-lat-przedstawia-obcych-i-ufo/#comment-30354

   itd…

   tu tylko jedno sprostowanie – nigdy nie bylam w kolku Ktosia i Ozyrys.. i od samego poczatku gdy te osoby pojawily sie na Mistyce mialam swoje przeczucia i pisalam wprost, ze dla mnie to jest – WIRUS.. i jak widac sprawdzilo sie.. i tak przy okazji dowiedzialam sie od Ra, ze Ozyrys to imie zenskiego lorda z serialu Star Gate i jeszcze inne info ze strony Ra, ze statek wojenny nibiru (Gwiazda Piolun), czyli NISZCZYCIEL zostal kompletnie zniszczony… tak wiec ten FALSZYWY STRAZNIK KARMY to juz raczej historia.. i tu tylko przypomnienie:

   Livia Ether Flow
   5 Lipiec 2015

   NDC – NIBIRU DIODIC CRYSTAL
   Kryształy NDC aktywowane są ze „Statku Wojennego Piołun” (tego samego „Piołunu”, co w Biblii), który działa jako stacja przekaźnikowa dla skalarnych promieni dźwiękowych wysyłanych z Nibiru… Siec NDC może być wykorzystana do wytworzenia przebiegunowania, co było intencja jej twórców, lecz w roku 2002 odłączona została od „Statku Wojennego Piołun”, dzięki pozaziemskim technikom medytacyjnym, przeprowadzonym przez ludzi Indygo, w specyficznych miejscach przy współpracy z pozaziemskimi Opiekunami. Aczkolwiek Annunaki wówczas wykorzystywali 24 Wzorcowe Kryształy, które również jeden po drugim zostały dezaktywowane przez grupy Indygo. Pomimo tego siec NDC wciąż może być efektywna dzięki działaniu dodatkowej sieci NDC na równoległej Ziemi…

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/03/grid-news/

   tak wiec nie chodzi juz tyle o rozlaczenie ile o jego wyeliminowanie z gry.. i jeszcze cos a propos podsumowania calego cyklu:

   Thoth, Marduk i Lucyfer w tym czasie zorganizowali straszne ludobójstwo i zniszczenie co doprowadziło do straty możliwości zdolności ascendacji Ziemi.

   marek pisze:
   Kwiecień 8, 2015 o 12:51

   Rasa Lewiatan została stworzona w czasach Atlantydy w roku 68000, przd naszą erą, kiedy to w większości wyższo wymiarowe fantomowe rasy najechały rozwiniętą rasę E-Luhli-Levi – rasę Annu-Melchizedek. Rasa Annu-Melchizedek została stworzona, aby umożliwić rasom fantomowym inkarnować na Ziemi pod kontrolą Opiekunów /GA/ i Thotha – który przewodził planom bio-regenezy, z której to wiele fantomowych ras w pełni skorzystało. Wystarczająco przywrócone DNA Annu-Melchizedek, zawierało kody gwiezdnych wrót do ascendacji na Tarę. Annu-Melchizedek-Lewiatan stworzyli anty-krystic królewską linię, jak Hyksos, która obejmowała Abrahama. Rasa Lewiatan składała się z Lucyferiańskiej wersji Adama i Ewy, która zawierała Lucyferiańską Shantarel, Anunnaki i Drakonian genetykę, razem z genami wielu różnych ras, włączając w to Reptilian i Zetas/szaraki/. Ich potomkowie to Illuminati. Mityczny morski wąż /serpent/ Lewiatan, posiadał siedem głów. Która jest tą samą siedmiogłową Metatronicznym Sześcianem Bestii w Biblii. /księga objawienia 17:9/ Głębokie powiązania Thotha z Azazel, doprowadziły do zdrady w 22 328 B.C jego długiej służby w kierunki bio-regenezy, aby podporządkować, sobie rasę Ludzką i Lewiatan i doprowadzić Ziemię do statusu fantomowego. Eieyani-Ludzkie kolonie, które istnieją dziś w Kauai-Hawaje, aktywacyjne miejsce dla ziemskich gwiezdnych wrót-12 w Monsegur, Francja- nie podejrzewały jego zdrady, ponieważ pomógł im zakotwiczyć częstotliwości, które mogły pomóc otworzyć Hall of Amorea przejście z Ziemskich gwiezdnych wrót-12 do Syriusza B galaktycznych gwiezdnych wrót-6. To przejście było konieczne aby przesłonić /stratować/ fantomowo zaimplantowaną Nibiriańską Diodę Kryształową /NDC/ Siatkę, tak aby w 22326 przed naszą erą Ziemska Gwiezdna Aktywacja /SAC/ procesu ascendacji do Tary mogła się zacząć. MCEO wyjaśnia, że Thoth pozwolił załodze Marduka z Nibiru przelecieć nad osadami Eieyani-Ludzi. Zdołali zablokować komunikację z Syriusza B, powiedzieli Eieyani-Ludzkim, że Rada Syriusza poddała się, i że Ziemia jest otoczona przez fantomowe siły. Thoth zaoferował układ kobietom, który mówił że mężczyźni zostaną puszczeni wolno, jeśli się zgodzą iść z Anunnaki do Nibiru aby zostały hodowcą/rozpłodnikiem/ w celu ‘podzielenia’ sie ich genami . Kobiety niechętnie zgodziły się, zostały wzięte wbrew ich woli, ale siły Thotha i tak zabiły wszystkich mężczyzn. Kobiety były gwałcone na Nibiru. Wiele z nich zabiło swoje dzieci ponieważ wiedziały że tworzą fantomowe dusze z diabelską /złą/agendą. Potem kobiety zostały zabite, lub popełniły samobójstwa. Thoth, Marduk i Lucyfer w tym czasie zorganizowali straszne ludobójstwo i zniszczenie co doprowadziło do straty możliwości zdolności ascendacji Ziemi.

   TT

   https://nnka.wordpress.com/2015/04/06/listy-do-i-od-nnki-zaginiony-fragment-cz-3/#comment-45442

   w tym fragmencie zostalo wymienione imie Azazel i ze glebokie powiazania z nim Thota doprowadzily do ogromnej zdrady.. i zauwazylam, ze o Azazelu wspomnial tez A58 w konteksie ”hiszpanskiego zolnierza” LINK

   i jeszcze pytanie do Ciebie Mario – czy wciaz uwazasz, ze ten MARDUK-NISZCZYCIEL jest faktycznie owym STRAZNIKIEM KARMY? napisalas;

   Ja to rozumiem jako podsumowanie danego CYKLU – cos jak zdawanie matury i jeśli cały czas nauke ”olewaliśmy–bimbaliśmy” to i egzamin jest dla nas tragedia. Choć ta tragedia dotknie każdego – sprawiedliwego i niesprawiedliwego, jasność i ciemność–bo matura dotyczy NAS jako całości.

   i Ty uwazasz to za cos naturalnego???

   Polubienie

   1. i jeszcze pytanie do Ciebie Mario – czy wciaz uwazasz, ze ten MARDUK-NISZCZYCIEL jest faktycznie owym STRAZNIKIEM KARMY? napisalas;

    ”Ja to rozumiem jako podsumowanie danego CYKLU – cos jak zdawanie matury i jeśli cały czas nauke ”olewaliśmy–bimbaliśmy” to i egzamin jest dla nas tragedia. Choć ta tragedia dotknie każdego – sprawiedliwego i niesprawiedliwego, jasność i ciemność–bo matura dotyczy NAS jako całości.”

    i Ty uwazasz to za cos naturalnego???

    a Ty nie?
    Pisalam to GRA ŚWIATŁA….
    co do Niszczyciela–chodzi o Nibiru, Featona, Marduka..roznie sie TO okresla….chyba jasno sie wyraziłam…….Straznikiem karmy okreslila to nnka nie ja……mnie tam lotto okreslenie czegos w grze.

    Polubienie

   2. ‚a Ty nie?
    Pisalam to GRA ŚWIATŁA….

    ja nie, bo dla mnie to GRA FALSZYWEGO SWIATLA……..

    Straznikiem karmy okreslila to nnka nie ja……mnie tam lotto okreslenie czegos w grze.

    na tyle co poznalam Nnke nie wydaje mi sie, aby ona uwazala to za cos naturalnego, a tym bardziej pozytywnego – NISZCZYCIELA..

    Nnka: ”Refleksja: Patrząc na tekst jako zapis historyczny ok. motyw czerwonego nieba jest mi dosyć bliski…. tak jak i huk związany z Księżycem. Z dalszego opisu można wywnioskować, że to ciało spowodowało duże zaburzenia w polu elektromagnetycznym Ziemi i destrukcyjną siłę żywiołów (wulkany).. ale trochę to też skojarzenie z Paszczą Jaguara w tej mało sympatyczej opcji „połknięcia” ”

    https://nnka.wordpress.com/2012/04/25/ksiega-kolbrin-niszczyciel/

    Polubienie

 10. „Odnośnie Marii, to pamiętam z jak mnie atakowała z tamtej Mistyki , jeszcze do dzisiaj dzieje się to na MZ. Zastanawiało mnie to …bo wobec Ozyrys czuje jakiś wg mnie służalczy respekt : Te nazwy Ozyrysku, Ozyrysku , Basiu , Basiu … pomimo to,ze ta nazywała ją np. wszetecznicą, miała awersje do jej imienia Maria …a nawet nazwała „Zmorą Koszalińską” (sic!), co dzisiaj ze zduminiem przeczytałam.
  Nie pamiętam natomiast ,zeby mnie kiedykolwiek nazwała np. Michaelką 😉

  PS. To samo ma do Ktosia, który nieżle się przejechał na niej, chociaż wydaje mi się,ze te więzy ostatnio im się polużniły . Może to tylko jest stan przejściowy 🙂

  PS. Maria ma też swoisty sposób myślenia i nieraz przeczy temu ,co przed chwilą napisała

  Dziękuje Michaelo za to coś napisała a zwlaszcza to: „służalczy respekt, bo tzn ze nauki Jezusa nie sa mi obce….przeciez przyszedl by słuzyc ludziom a nie by Mu służono. Szkoda tylko ze jak w pisze w biblii zarzucano sekciarstwo, a takze demonizm….hmmm Widzę że bardzo śledzisz wypowiedzi niektórych osób…..bo widzisz jak ktos sobie zaprzecza..a moze jest na odwrót a tego nie zauwazasz z jakichs powodow…? Czy chodzi o Hebre o ktorej tak negatywnym wplywie na rozwoj ludzkosci pisze Basiab ? Prosze przeczytajcie wszystkie komentarze i je przeanalizujcie…..bez uprzedzenia jakiegokolwiek a jako czyste istoty……

  Polubienie

  1. Czy chodzi o Hebre o ktorej tak negatywnym wplywie na rozwoj ludzkosci pisze Basiab ? Prosze przeczytajcie wszystkie komentarze i je przeanalizujcie…..bez uprzedzenia jakiegokolwiek a jako czyste istoty……

   wybacz Mario, ale nie bede czytac wszystkich komentarzy na Mistyce B.. szukalam tam przede wszystkim czegos dotyczacego mojej sprawy, listy marduka, ktorej co prawda nie znalazlam, znajdujac jednak cos innego, a przy okazji cos mi sie wyjasnilo i tyle wystarczy.. no i watek Zosi P mnie zainteresowal, ale dostalam na niego namiar.. rozumiem jednak, ze bardzo pasuja Ci informacje przekazywane przez Ozyrys/BasieB, te dotyczace Hebry, etc.. i fakt, ze czesc z tych informacji na ktore sie natknelam i mnie wydaje sie jak najbardziej OK.. czesc jest mocno pomieszana, ale w koncu nie tak latwo o jasny wglad.. choc w sumie to nie chodzi nawet tu tyle o informacje przekazywane przez Ozyrys/BasieB, a o to jaka jest jej nadrzedna intencja – ZEMSTA… i naprawde wystarczy spojrzec chocby na te kilka komentarzy, ktore zamiescilam w tym temacie – link.. link 2.. ale podsumowujac.. jak dla mnie szukanie zemsty nie jest zadnym rozwiazaniem.. to takie bezustanne oddawanie sobie nawzajem – oko za oko, zab za zab.. i tak w kolko.. bez zrozumienia glebszych przyczyn zaistnialego konfliktu i dazenia do rozwiazania go… dla mnie w kazdym badz razie stalo sie jasne dlaczego grupa Anu Mscicieli/Marduka Niszczyciela az tak bardzo mnie nie lubi.. i bynajmniej nie chodzi o HEBRE, jak juz to o ESSENES.. ale jesli chcesz sie podzielic czyms na temat Hebry.. to mozesz napisac o tym tutaj, albo podac konkretny link – wowczas zajrze i przeczytam 🙂

   Polubienie

  2. Maria:
   (…)służalczy respekt, bo tzn ze nauki Jezusa nie sa mi obce….”
   __________
   Mario mylisz pojęcia – nie wiem czy robisz to celowo ?
   Co innego znaczy:
   – służyć ,co oznacza być czyimś sługą, dawać, ofiarować coś ect..

   -słuzalstwo, co oznacza min.ślepo wierzyć, być podporządkowanym (potocznie taki człowiek bywa nazywany potakiwaczem ,czy wazeliniarzem ).
   ___________
   ” Czy chodzi o Hebre o ktorej tak negatywnym wplywie na rozwoj ludzkosci pisze Basiab ?”

   A skąd OZ/Basia ma wiedzę na ten temat ? Jeśli wiesz to uchyl rąbka tajemnicy?
   Powiedzieli jej „Nasi ,którzy już przlecieli” ? Muki – tajemniczy Mag, który miał przesłać Jestem swoje rewelacyjne foto?. Basia/Oz , ,czy Muki nie są dla mnie zadnymi autorytetami, nie zachwycam się ich wiedzą , bo pochodzi z czaneli ,czy z bezpośrednich kontaktów z jakimiś ciemnymi bytami.

   PS. Chyba wiesz,że o Hebrze dobrze i bardzo ciekawie pisze Twoja przyjaciółka Margo

   Polubienie

   1. Jeszcze Mario wklejam tu koment „toi” , dzisiaj napisany . Okazuje się,ze myśl podobnie jak ja na temat tego Mukiego, którym Ty jesteś po prostu hmm….zafascynowana i Oz/Basia rownież. Tak go reklamowałaś wkoło,ze parę razy tam zajrzałam, ale czytać go już mi nie szło..

    __________
    toja pisze:
    8 Lipiec 2015 o 14:07
    moja tolerancja na czarnowidztwo Mukiego i innych tego typu w necie wygasła już dawno.
    trudniej sobie poradzić z podobnie działającymi w realu, tych blisko i dalej nas.
    .
    „…to niech swoją energię wykorzysta na zniszczenie tego scenariusza,bo to przecież czarnowidztwo.Sam się tym męczy,a zarazem innych.”

    ja nie jestem pewna, czy on się tym czarnowidztwem tylko męczy.
    być może dzięki temu zasila się energetycznie, może inaczej nie umie, albo tak dla niego łatwiej…ponoć w przyrodzie nic nie ginie, komuś musi ubyć żeby innemu przybyło
    https://mistykabb.wordpress.com/2015/07/06/czas-tworzenia/comment-page-1/#comment-16541

    Polubienie

   2. Mario mylisz pojęcia – nie wiem czy robisz to celowo ?

    mysle, ze celowo.. w ramach sluzalczosci ANU i to nie ma nic wspolnego z prawdziwym Chrystusem a – falszywym rogatym Mardukiem.. ale ta szajka zostala juz prawie rozpracowana.. dosc juz rozboju z ich strony.. dosc terroru.. wczorajszy dzien pokazal, ze statek wojenny NIBIRU (”gwiazda piolun”) jest juz calkowicie rozbrojony, a pomyslec ze rowno rok temu wysylali ten swoj sygnal.. i co maja po tym roku? i jak myslisz, co oznacza przymilanie sie Marii do Malego Buddy na Mistyce i takie serdeczne witanie go? a skad niby wrocil? nie udalo mu sie zamrodowac Livii ale moze udalo kogos innego? Michaelo – moje zdanie od samego poczatku jest takie same – to jest szajka dzialajaca jak grozne wirusowe oprogramowanie… a wspolgraja z nimi dobrze wszyscy ci, ktorzy maja w sobie silny kod Anu, zwlaszcza kod Niszczyciela… ale tak jak napisalam – FAUN jest prawie ‚nagi’ i odslania sie tez coraz pelniejsza prawda nt kodu – ninhursag na-zi omega ki 666 ”taka gra” 😉

    coz, jesli ktos az tak bardzo utozsamia sie z grupa bogow, ktorzy dokonali na ludzkosci prawdziwej masakry to nic dziwnego, ze znow go tak bardzo ciagnie do tej samej szajki…

    Spotkanie w roku 2017
    Ziemia wkracza w nowy 26 556 Letni Cykl Czasu; Cykle Ascendencji, oraz Spotkanie w roku 2017.
    22 326 r. p.n.e. ÷ 2017r ÷ 4230 r. Cywilizacje Ziemi, kontynuowaly swój rozkwit, cieszac sie z odwiedzin swoich miedzygwiezdnych sprzymierzenców z Syriusza i Plejad. Atlantyda zas, kontynuowala pograzanie sie pod wplywem odrodzenia sie Templarowych-Annu. Generatory krysztalów, zaadoptowane zostaly jako urzadzenia do torturowania tych nie bedacych uleglymi Templarom, a okres eksperymentacji genetycznej i nieokielznanego naduzycia wladzy nastal w kulturze Atlantydy…

    Przez caly ten okres odbudowy i poszerzania sie wplywów Templarowych-Annu (Annu, których kod genetyczny zostal zanieczyszczony Teplarowa Pieczecia – 666, w wyniku krzyzowania sie z czlonkami Ruchu Oporu Anunnaki), wplywy te wciaz poszerzaly sie, tworzac rosnaca przepasc pomiedzy rasami sluzacymi Prawu Jednosci, a tymi, którzy wpadali pod wplywy wyznaniowe Slonecznych Wtajemniczonych Systemu Gwiezdnych Wrot Ruchu Oporu Annunaki.

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/11/07/trzeci-zasiew-i-arka-przymierza-podroznicy-tom-ii-rozdzial-3/

    staram sie patrzec w jak najbardziej obiektywny sposob na ten caly wielowatkowy dramat, ale niestety pewnych spraw nie bede tolerowac… zreszta patrzac na zachowanie wspolczesnych przedstawicieli Mscicieli ANU i ich sklonnosc do przemocy, tortur i destrukcji mozna bardzo szybko wyciagnac odpowiednie wnioski dotyczace dzialan tej samej grupy w przeszlosci…

    co ciekawe.. zwrocilam uwage na to jak zeszli sie ze soba Thot, Lucifer (AlcyOne) i osoby reprezentujace Anu Marduka – zarowno na moim blogu jak i w ogole.. i tu ciekawa korelacja z tymi wlasnie trzema postaciami, ktore w odleglej przeszlosci dokonaly na Ziemi potwornej masakry.. wlasnie przy uzyciu statku wojennego – niszczyciela – nibiru.. zwanego tez gwiazda piolun..

    i tak mi sie jeszcze wczoraj zeszlo ze soba haslo ”hiszpanski zolnierz” z imieniem Azazel.. jednak zamach, ktorego probowano dokonac na mnie teraz obraca sie przeciwko samym katom.. T-A.. i ich plany zostaly calkowicie pokrzyzowane.. choc nawet bez uzycia przemocy.. i to tyle z mojej strony.. milego dnia 🙂

    Polubienie

   3. coz nt Azazela, a takze Lucyfera, Marduka,etc.. calkiem ciekawe, a wiec wklejam;

    Emerald Tablet 1, The History of Thoth.

    null

    null

    They told me in Rome in 2013 that they knew I was Lucifer, the Son of G-D, leader of the 12 Elohim and keepers of the D12 Stargate. Marduk Ra was just one of my names, I am the same life force as YHWH, Samech, Moloch, Azazel, Lucifer and the Supreme Deity. I told them they were insane!

    They said it was time for my rule again, thus those who are against it will perish. In fact I have the ability to end Earth as a planet if I see fit. The time is around the corner for my rule, Heil Imperium!! I told them I folllow the teachings of Ashayana Deane, too whom I believe to be the prophet of this age and their mouths dropped with shock.

    pelen teks:

    http://siksoul.tumblr.com/

    ciekawe, ze ten mezczyzna jest bardzo podobny do innej osoby uzywajacej imienia Thoth… i jednego z mezczyzn z ‚feel like heaven”, ktory mi sie wlasnie z Thotem kojarzyl.. hmm..

    null

    Polubienie

 11. napisałam komentarz i zaczynaja sie dziwne rzeczy dziac, nie chce sie wczytac, pojawia sie napis

  Sorry, this comment could not be posted.
  i komentarz sam sie poprzestawial….skopiowałam, jak to znowu złoze moze da rade to wysłac
  Już kiedyś miałam podobnie tylko nie pamietam czego to dotyczylo

  Polubienie

  1. pamietam ze mialas jakis problem z komentarzem w temacie watykanskiego ujawnienia – ostatecznego zwiedzenia:
   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/13/ostateczne-zwiedzenie/comment-page-1/#comment-45306

   ale zaczelo sie od ”pana w masce”

   ja tez przed chwilka mialam dziwny problem z komentarzem.. wszystko co napisalam w jednej chwili zamienilo sie w dlugi ciag numeryczny podsumowany jednym krotkim slowem – null.. ale po chwili samo sie przywrocilo…..

   Polubienie

   1. heh znowu to samo
    Sorry, this comment could not be posted.
    ciekawe dlaczego ?
    czy dotyka to jezuitów?

    Polubienie

   2. no to faktycznie dziwne.. tym dziwniejsze ze ktos jeszcze napisal mi w mailu, ze nie moze dodac u mnie komentarza.. choc jak widac niektore komenty wchodza, a tylko niektore nie.. hmm..

    Polubienie

   3. no coz, widze, ze jezuici skutecznie zamkneli wszystkim usta.. nie mozna dodac komentarzy, bo? moj blog moderuja jezuici, a moze caly wordpress jest w jezuickich rekach.. no chyba, ze osoby nie mogace dodac komentow sa przez nich szczegolnie kontrolowane? no to chyba tym bardziej trzeba tej ”czarnej mafii” pokazac wala.. tak wiec.. mimo wszystko czekam na wyjasnienia… sprobujcie dodac komentarz w kilku czesciach, ewentualnie przeslac mi jego tresc na priva a ja go dodam.. dot

    Polubienie

   4. W czerwcu tego roku teleskop „Lucyfer” zarządzany i obsługiwany bezpośrednio przez Watykan ponownie nawiązał kontakt z dW czerwcu tego roku teleskop „Lucyfer” zarządzany i obsługiwany bezpośrednio przez Watykan ponownie nawiązał kontakt z dużym ciałem obcym, które niedawno weszło w nasz Układ Słoneczny. Jest to drugi taki obiekt wykryty w tym roku i jest on źródłem wielkiej ekscytacji i zmartwienia watykańskich urzędników, ponieważ na tym etapie nie znają intencji tego obiektu. Mieszkańcy poprzedniego obiektu okazali się o niebieskiej karnacji i zdecydowanie byli bardziej przychylni dla ludzkości niż Watykan był na to przygotowany. [Mowa tu, domyślam się, o „Blue Avians”/ niebieskim „ptactwie” / przedstawicielach centralnej cywilizacji, o których wcześniej mówili Dawid Wilcock, Corey i Kobra. – kr]użym ciałem obcym, które niedawno weszło w nasz Układ Słoneczny. Jest to drugi taki obiekt wykryty w tym roku i jest on źródłem wielkiej ekscytacji i zmartwienia watykańskich urzędników, ponieważ na tym etapie nie znają intencji tego obiektu. Mieszkańcy poprzedniego obiektu okazali się o niebieskiej karnacji i zdecydowanie byli bardziej przychylni dla ludzkości niż Watykan był na to przygotowany. [Mowa tu, domyślam się, o „Blue Avians”/ niebieskim „ptactwie” / przedstawicielach centralnej cywilizacji, o których wcześniej mówili Dawid Wilcock, Corey i Kobra. – kr]

    Reszta biuletynu jest poświęcona na opis problemów z witryną Simona spowodowanych atakami kabała

    https://krystal28.wordpress.com/2015/07/12/simon-parkes-biuletyn-lipcowy/

    Polubienie

   5. no prosze ten komentarz wszedl bez problemu, choc fakt, ze tekst jest jakby nieco pomieszany.. testowy koment Ra tez wszedl.. moje wchodza zupelnie bez problemu i niektore komentarze Marii chociaz nie te, w ktorych miala niby cos wyjasnic.. inna osoba tez nie moze dodac komentarza.. a wiec moze konkretnie te osoby sa blokowane, bo nie wiem jak to inaczej wytlumaczyc.. to troszke podobna historia do tej kiedy w awatarku Ady pojawilo sie moje zdjecie.. i do tej pory nie udalo sie wyjasnic jak to mozliwe.. coz, byc moze po prostu hi tech, a wiec cuda przedziwne 😉

    Polubienie

 12. „W czerwcu tego roku teleskop „Lucyfer” zarządzany i obsługiwany bezpośrednio przez Watykan ponownie nawiązał kontakt z dW czerwcu tego roku teleskop „Lucyfer” zarządzany i obsługiwany bezpośrednio przez Watykan ponownie nawiązał kontakt z dużym ciałem obcym, które niedawno weszło w nasz Układ Słoneczny. Jest to drugi taki obiekt wykryty w tym roku i jest on źródłem wielkiej ekscytacji i zmartwienia watykańskich urzędników, ponieważ na tym etapie nie znają intencji tego obiektu. Mieszkańcy poprzedniego obiektu okazali się o niebieskiej karnacji i zdecydowanie byli bardziej przychylni dla ludzkości niż Watykan był na to przygotowany. [Mowa tu, domyślam się, o „Blue Avians”/ niebieskim „ptactwie” / przedstawicielach centralnej cywilizacji, o których wcześniej mówili Dawid Wilcock, Corey i Kobra. – kr]użym ciałem obcym, które niedawno weszło w nasz Układ Słoneczny. Jest to drugi taki obiekt wykryty w tym roku i jest on źródłem wielkiej ekscytacji i zmartwienia watykańskich urzędników, ponieważ na tym etapie nie znają intencji tego obiektu. Mieszkańcy poprzedniego obiektu okazali się o niebieskiej karnacji i zdecydowanie byli bardziej przychylni dla ludzkości niż Watykan był na to przygotowany. [Mowa tu, domyślam się, o „Blue Avians”/ niebieskim „ptactwie” / przedstawicielach centralnej cywilizacji, o których wcześniej mówili Dawid Wilcock, Corey i Kobra. – kr]

  Reszta biuletynu jest poświęcona na opis problemów z witryną Simona spowodowanych atakami kabała

  https://krystal28.wordpress.com/2015/07/12/simon-parkes-biuletyn-lipcowy/

  wczoraj o 16:44 ten sam tekst wkleił Ktoś na MŻ—niestety ma bana. Co do jezuitów pewnie masz racje, w końcu kto posiada sporo wiedzy o strozytnych? Stąd pewnie i ten teleskop i obserwcja nieba. Ja problemy z kompem i to takie same–tzn problem z pocztą /nie mogłam na nia wejsc dlugo/ poginęlo mi z niej sporo maili a niektore wywalone pojawily sie, kursor latał mi jak pijany–sam… oczywiście więcej było objawów ingerencji z zewnatrz–to moj 3 komp…..wczesniejsze rzeczy zgineły bezpowrotnie–te, istotne dla mnie. Miałam tak tylko z 3 osobam z ktorymi krotko pisałam, jedna nawracała mnie na Jezusa, druga jest wyznawca, co do 3–nie wiem. W jednym komentarzu napisałam to do czego doszedl Ra…..ciekawe, bo moj komentarz byl wczesniejszy.

  Polubienie

  1. wczesniejsze rzeczy zgineły bezpowrotnie–te, istotne dla mnie

   Ja swego czasu, chyba dokladnie w wigilie swiat BN stracilam cala swoja poczte na onecie.. podejrzewalam wtedy o dokonanie tego sabotazu kilka osob i grup, ale ostatecznie wyszlo na to, ze to komus przebywajacemu najblizej mnie wpadl do glowy taki pomysl.. bo bardzo mu przeszkadzaly moje kontakty, a wiec zrobil mi ”mila” swiateczna niespodzianke.. ale to bylo jedynie preludium, do calej zaplanowanej akcji – ”she is controlled”… co ciekawe ta sprawa w dziwny sposob powiazala sie z Thotem..

   wczoraj o 16:44 ten sam tekst wkleił Ktoś na MŻ—niestety ma bana

   no za JP2, czy za Watykan to ja bym go akurat nie banowala 😉

   i tak w temacie ”Status Emerald Guardian Dome and ”Gdynia Project” june 2015” zauwazylam wlasnie najnowszy wpis na blogu R. Lesniakiewicza

   Upadły Anioł mówi: „Zabiłem Króla Jahwe”….(1)

   http://wszechocean.blogspot.nl/2015/07/upady-anio-mowi-zabiem-krola-jahwe1.html

   a przy okazji, ze zniknal link do mojego bloga, ktory na blogu R.L. znajdowal sie od dluzszego czasu, a w zamian pojawil sie link do Magii i Prozy Życia.. OK i jasne, ze sie nie gniewam.. skoro ”bog JAHWE jest miloscia” to sie po prostu nie dobralismy 🙂

   ‚Miałam tak tylko z 3 osobam z ktorymi krotko pisałam, jedna nawracała mnie na Jezusa, druga jest wyznawca, co do 3–nie wiem.

   ja mialam podobna sytuacje w ostanim czasie z moja matka, ktora w coraz bardziej natarczywy sposob probowala mnie nawrocic na wiare, ale powiedzialam kategorycznie nie i w jak najbardziej dyplomatyczny sposob ucielam nasze kontakty, rozumiejac, ze nawet nie ma sensu rozmawiac dluzej na ten temat.. pisalam o tym jakis czas temu w watku watykanskim… moja matka przez dlugi czas sama nie chodzila do kosciola, ale po tym kiedy ‚w zwiazku ze mna’ objawil jej sie Jezus wrocila na lono kosciola.. bo uslyszala, ze to jedyna droga.. co ciekawe mniej wiecej w tym samym czasie w zyciu mojej matki pojawila sie pewna zakonnica, czesto odwiedzajaca ja w domu i pytajaca sie o mnie, a ponadto mowiaca mojej matce, ze mam do odegrania jakas szczegolna role.. hmm.. hmm… czerwona lampka miga jak szalona!! i to ona wpadla na pomysl, aby moja matka polozyla mnie na oltarzu… a pod oltarzem umieszczono stary zlamany krzyz mojej babci.. az w koncu jakis czas temu (w czerwcu) odbyla sie nawet specjalna calonocna ceremonia… i rzecz jasna, ze bardzo, ale to bardzo mi sie to wszystko nie podoba – tego typu czarna magia… spytalam tylko moja matke.. co to zakonnica.. z jakiego zakonu.. a ona na to, ze z jakiegos zakonu chrystusowego, ale sadze, a nawet jestem pewna ze moze chodzic o nieoficjalna jezuicka wtyczke.. choc zdaniem mojej matki ona – ta zakonnica – zostala jej zeslana przez boga.. w kazdym badz razie na tym przykladzie widac.. w jak ciekawy sposob moga sie czasami ukladac relacje rodzinne.. co ciekawe na poziomie snow nawet moja niezyjaca babcia ktora zyjac byla gorliwa katoliczka – pojawila sie i zabronila mojej matce dalszego udzialu w tego typu manipulacji.. i ja rzecz jasna rowniez powiedzialam NIE, ale skoro moja matka i Jezuici z Watykanem i Swieta Inkwizycja na czele wiedza lepiej.. to sa wlasnie ich metody.. dlatego co jak co ale za JP2 i cala ta ”czarna mafie” nigdy bym nie przepraszala 😉

   Polubienie

   1. odnosnie linku do
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/cykl-otwarcia-gwiezdnych-wrot/
    podanego na Mistyce przez Marka

    margo0307 pisze:
    Lipiec 11, 2015 o 06:20

    Kochany Klakierku, czy na prawdę dajesz wiarę i swoją cenną energię w to, co powyżej zacytowałeś 😉 ?
    Co prawda art, do którego po raz drugi się odniosę, mówi na temat radzenia sobie ze stresem ale… poniższy z niego cytat – adekwatnie odpowiada i ukazuje zamierzone intencje autorów – bajkopisarzy podobnych rewelacji…

    Żyjemy w przeświadczeniu, że jeśli coś ma być boskie, to musi być idealne ale… mylimy się 🙂 Boskość oznacza Całość, a Całość to… Wszystko – zarówno to, co pozytywne jak i negatywne.., dobro i zło…, świętego i diabła… 🙂 ❤

    https://nnka.wordpress.com/2015/07/06/14-lipca-2015-roku-sonda-new-horizons-znajdzie-sie-najblizej-plutona/#comment-49976

    taak… milosc i nienawisc.. swiety i diabel.. dobro i zlo – wszystko jedno… i to sie dopiero nazywa absurd…. jesli dla kogos dobro nie moze istniec bez zla, milosc bez nienawisci… a swiety bez diabla.. to znaczy, ze w kazdym zwiazku milosc i wzajemny szacunek powinna sie przeplatac z nienawiscia i agresja? albo ze wspolczucie jest tyle samo warte co bezdusznosc? jesli tak to rzeczywiscie dla takich osob wizje swiata wolnego od tych wszystkich strasznych wypaczen moga byc tylko dzielami bajkopisarzy.. skoro oosby te nawet nie potrafia sobie wyobrazic czegos innego 😉

    Polubienie

  2. Maria_st:
   Sprawdz od kiedy na Twoim blogu pisze;
   Maria
   Michaela
   Thot
   Dziękuje…….
   Po odpowiedzi napisze co wczoraj zrozumiałam.”
   _______
   Upss… Michaela? Dlaczego?
   Liviu, nie wiem ,czy w końcu Maria wyjaśniła to, czy nie???

   PS. Jak się nie mylę, to pierwszy koment. dałam u Ciebie na ST chyba pod notką o Kosmosie?

   Polubienie

   1. Liviu, nie wiem, czy w końcu Maria wyjaśniła to, czy nie???

    wyglada na to, ze nie Michaelo, ale skoro maria nie byla w stanie dodac komentarza z wyjasnieniami na ten temat.. a tez jestem ciekawa dlaczego zapytala wlasnie o to – od kiedy na moim blogu pisza Maria, Michaela i Thot.. w kazdym badz razie pamietam podobny komunikat do tego, ktory wyskakiwal Marii, czyli:

    Sorry, this comment could not be posted.

    znalazlam sie akurat wtedy w duzych tarapatach na lotnisku w Londynie, a za zadne skarby nie moglam wyslac wiadomosci do Ra.. i naprawde mialam wrazenie, ze to jak najbardziej celowa kontrolowana blokada.. hmm.. mam jednak nadzieje, ze Marii uda sie wyjasnic te kwestie 🙂

    Polubienie

   2. Upss… Michaela? Dlaczego?
    Liviu, nie wiem, czy w końcu Maria wyjaśniła to, czy nie???

    PS. Jak się nie mylę, to pierwszy koment. dałam u Ciebie na ST chyba pod notką o Kosmosie?

    chciala ale komenty TE nie chca wejść, więc pozostawiam tak dalej…może kiedys /jesli nie znikną/ pokaze je. Ja sie pojawic u livii mogłam dopiero od czasu wejscia na blog nnki, dlatego pytałam od kiedy jesteśmy tu. Nie pamiętam tego o 1996 r a chyba to było pisane wczesniej niz MŻ. powstała.
    Szkoda że nie można wejśc na wcześniejsze tematy. Livio poruszyłas ciekawą sprawe z zakonnicą, jak sie domyślam to real. O pewnym zakonie w pewnym mieście opowiadała mi koleżanka…..nieraz mozna tam zauważyc cos co moze mieć wiele wspolnego o tym o czym piszesz. Tzn że dalej „bawia” sie tak jak bawić sie nie powinni i przy okazji napuszczając jednych na drugich, bo przeciez robia to niby w imie boga. Pamiętasz jak nnka wpominała o kobiecie która ma poplatać plany NWO……jesli dobrze pamietam to szukali ja a moze znależli, wiec o co chodzi z tą zakonnicą? Watykan i jego nauki, doktryny niestety nie kojarza mi sie dobrze…. Wygląda na to że chcieli by utrzymać stan w jakim jesteśmy dalej, by dalej nami manipulować. Hmm przypomniało mi sie o Gorze Chełmskiej w Koszalinie i SZENSZTACKIE SIOSTRY MARYI tam urzędujące, sprawdziłam ten zakon-ruch.

    Celem Ruchu jest aktywne apostolstwo i aktywizacja katolików świeckich w dziele głoszenia nauki Jezusa Chrystusa

    Miejscem spotkań grupy była dawna kaplica cmentarna pod wezwanie św. Michała Archanioła, należąca do klasztoru Augustynek z Schönstatt, która w tamtym czasie stała pusta. Ta kaplica stała się z biegiem czasu duchowym centrum Ruchu. Stworzenie Ruchu, które członkowie Ruchu, rozumieją jako związek miłości wzorowany na biblijnym przymierzu Boga z człowiekiem, miało miejsce właśnie w tej kaplicy, w 1914. W tym związku Maryja jako Matka Jezusa Chrystusa (Theotokos) spełnia centralną rolę.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Ruch_Szensztacki

    Kiedys na MZ pisałam jak teren, od kiedy przejął go ten zakon, zmienił sie do niepoznania….wyglada jakby las umierał ale tylko z lewej strony, bo jest tu spadek.
    To nie jest juz dawny las.

    Polubienie

   3. co ciekawe ta sprawa w dziwny sposob powiazala sie z Thotem..”

    Liviu z tym Thotem, o którego pytała Maria?

    PS. Mario, już tak namieszałaś, że nic z tego właściwe nie wiem, jaką bym w tym miała grać rolę i coś przez to zrozumiała. Chodzi o Jezusa Chrystusa?

    Polubienie

   4. Liviu z tym Thotem, o którego pytała Maria?”

    tak.. jednak pewne sprawy sa po prostu zbyt osobiste, a wiec nie latwo o nich pisac wprost, mimo najlepszych checi.. niejeden raz sie juz zagalopowalam, a potem te informacje byly wykorzystywane przeciwko mnie.. ale, ok.. sprobuje znalezc w archiwum ST kiedy dokladnie pojawilyscie sie na nim wraz z Maria, bo sprawa Thota27 zostala juz wyjasniona – pierwszy jego wpis na obecnym blogu – 29 pazdziernik 2012… pozdrawiam Was, do uslyszenia…

    Polubienie

   5. Liviu. jeżeli chodzi Marii o mnie, (Michaelę), to nie spodziewam się jakiś laurek 😀

    moze jednak? w kazdym badz razie wierze, ze bedzie to cos zaskakujaco pozytywnego 🙂

    ja wlasnie wrocilam z ‚dalekiej’ wyprawy do krainy archiwum x.. dzielnie poszukujac pierwszych sladow osadnictwa na moim blogu.. hehe.. choc poki co niewiele znalazlam, ale zawsze lepsze to niz nic.. niestety samo archiwum st zdaje sie byc jeszcze bardziej rozsypane i przetrzebione niz wczesniej.. a w folderze z komentarzami to juz zupelna ‚niespodzianka’ – zamiast komentarzy – prywatne zdjecia i dokumenty, w tym przelewy bankowe.. choc bynajmniej nie moje, a misia uszatka!!! ale jaja 😉 ale przechodzac do rzeczy.. na najstarszy slad Marii w Livia Space natrafilam nie na ST, a Polsce Tajemniczej.. czas wydarzenia – pierwsza polowa 2011 roku, ale wciaz jeszcze nie dotarlam do pierwotnego komentarza.. co do Ciebie Michaelo to znalazlam Twoj komentarz z 8 kwietnia 2011, ale z cala pewnoscia nie byl to ten pierwszy:

    Michaela/8 Kwiecien 2011

    To dziwne, ale ja tez doswiadczylam poteznego huku w dniu, gdy zmarl
    mój Tato. Ten huk byl jak jakis wybuch i obudzil mnie nad ranem.
    Bylam przez dluzsza chwile przerazona i zdezorientowana co sie dzieje….
    Dlaczego w taki sposób zostalam poinformowana o odejsciu Taty z tego
    swiata, nie wiem….?

    Niefizyczne podróze (Polska, Egipt, Atlantyda, Centrum Galaktyki)

    st

    bardzo mnie poruszyl ten komentarz, ale tez mi sie wydaje, ze Twoj 1-y wpis dotyczyl jakiegos kosmicznego watku, chyba kosmicznej euforii? a w przypadku Marii chodzilo chyba o pewnego tajemniczego blondyna i Gdynie? ale moge sie oczywiscie mylic.. choc z cala pewnoscia tak jak juz pisalam chodzi o pierwsza polowe 2011 roku, prawdopodobnie marzec, a Nnka swoj blog – MISTYKE ZYCIA zalozyla w pazdzierniku 2011 roku.. to byl jej pierwszy wpis:

    https://nnka.wordpress.com/2011/10/03/proba1/

    wczesniej pisywala u mnie… szczegolnie zainteresowana watkiem 11 11 11 i dzieki niemu mnie chyba znalazla..

    przy okazji trafilam na link do takiego wpisu na Mistycce:

    https://nnka.wordpress.com/2011/11/13/w-kontekscie-igraszek-3/

    i jeszcze kilka luznych komentarzy:

    nnka/30 Czerwiec 2012

    a wracajac do kobiety z morza byc moze chodzi o pierwsza Atlantyde?

    st

    Homo sapiens, pon., 2012-07-02 14:36

    Czy ktos wie w którym miejscu Baltyku znajduje sie ta “instalacja” Atlantów?

    innemedium/st

    Livia Ether/2 Lipiec 2012

    naprawde zaskoczylo mnie zestawienie tych komentarzy pod tym artem.. troche jakbym miala deja vu.. w tym snie otworzylam wlaz… a woda zaczela schodzic w dol.. cos sie jednak przy okazji uwolnilo.. naprawde czytam ten komentarz o korku i przepelnia mnie coraz to dziwniejsze uczucie… a przeciez ktos tylko zazartowal… w rzeczywistosci tak jak pisalam – to co tam jest – zostalo przejete i zmieniono jego pierwotny/rdzenny charakter.. jestem juz pewna, ze chodzi o siec…. lustrzane odbicie..

    st

    Maria_st/2 Lipiec 2012

    Livio masz bardzo interesujace sny…ta sciana ze szkla…..to jak w moim snie….gdy bylam inteligentna ryba/dlaczego ryba—nie wiem, takie skojarzenie we snie – wielka ryba, myslaca/i te miasta, ze szkla pod woda, ale moglismy wychodzic i na lad. Ogólnie, czesto sni mi sie morze, ocean…..ale duzo w nim Baltyku…tak mysle, bo teren jest dosc podobny do terenow Mielenskich..ostatni sen z tym terenem byl bardzo interesujacy….musze gdzies go poszukac..to jak wizja przyszlosci…i te kolory..swietliste..jak znajde, to tez wkleje, moze skojarzysz z czyms Livio bo mamy podobne odbiory. Tak sobie mysle, moze to co na dnie nie jest stad…..moze to ta czesc o ktorej nnka pisze…ze pozostala po zderzeniu z inna planeta….i stad ta wymiana informacji

    st

    i to wszystko w tej chwili… ale jutro czesc druga wielkiej ekspedycji do archiwum st x.. pozdrawiam serdecznie 🙂

    Polubienie

 13. a Polsce Tajemniczej.. czas wydarzenia – pierwsza polowa 2011 roku, ale wciaz jeszcze nie dotarlam do pierwotnego komentarza..

  o czym pisałam? wklej mi ten komentarz może przypomne sobie jak znalazłam sie na tym blogu bo nie moge sobie tego przypomniec. NNke znam z pewnego czata dłużej niz z MZ.

  „Livio masz bardzo interesujace sny…ta sciana ze szkla…..to jak w moim snie….gdy bylam inteligentna ryba/ dlaczego ryba—nie wiem, takie skojarzenie we snie – wielka ryba, myslaca / i te miasta, ze szkla pod woda, ale moglismy wychodzic i na lad. Ogólnie, czesto sni mi sie morze, ocean…..ale duzo w nim Baltyku…tak mysle, bo teren jest dosc podobny do terenow Mielenskich..ostatni sen z tym terenem byl bardzo interesujacy….musze gdzies go poszukac..to jak wizja przyszlosci…i te kolory..swietliste.. jak znajde, to tez wkleje, moze skojarzysz z czyms Livio bo mamy podobne odbiory. Tak sobie mysle, moze to co na dnie nie jest stad…..moze to ta czesc o ktorej nnka pisze…ze pozostala po zderzeniu z inna planeta….i stad ta wymiana informacji ”

  Nie wiem do czego odnieśc to….” co na dnie”, czy chodzi o to co odnaleziono na dnie Bałtyku?
  W jakiej części to leży ?

  „nnka/30 Czerwiec 2012

  a wracajac do kobiety z morza byc moze chodzi o pierwsza Atlantyde?”

  czyżby tzn ze wyłoni się z wody?
  Pierwszą Atlantyde?
  To było ich wiecej?

  Polubienie

  1. ”o czym pisałam? wklej mi ten komentarz może przypomne sobie jak znalazłam sie na tym blogu bo nie moge sobie tego przypomniec. NNke znam z pewnego czata dłużej niz z MZ.”

   Mario, dodam to jutro.. teraz musze po prostu wziasc prysznic i polozyc sie spac.. dobranoc<

   Polubienie

 14. „wyglada jednak na to, ze Dawid podobnie tak jak kiedys na Wedze dokonal podobnego wyboru i przeszedl na strone Black Sun.. skoro taki jego wybor.. mielismy cos wspolnie do zrobienia, ale to juz oczywiscie nieaktualne przez wzglad na jego powiazania z ”czarna mafia”.. probowal ze mnie wyciagnac informacje, ktore mialy byc wykorzystane dla tej drugiej strony.. takie otrzymal zadanie.. pamietam jak pewnego razu rozmawialismy ze soba na skypie i nagle D zaczal twierdzic, ze widzi jakies zloto zielone swiatlo i ze cos sie jakby otwiera.. pamietam, ze zapalila mi sie wtedy kontrolna lampka, ale doslownie w tym samym momencie wpadl do pokoju Ra i kazal sie natychmiast rozlaczac.. glupia sytuacja, ale zrozumialam, ze Ra mial racje… tak wiec, na te chwile nasze drogi dosc mocno sie rozeszly, ale moj stosunek do Dawida jest neutralny.. napisalam duzo wiecej w innym komentarzu, ale poki co oczekuje na moderacje imoze tak juz zostanie ;)”

  Odpowiedz

  Wybacz Livio ale nie mogę pozostawić tego co napisałaś bez komentarza
  Pamiętaj zawsze chodzi o świadome wybory, a nie to co się dzieje w we śnie.A moje świadome wybory- przecież to co Tobie napisałem to był mój sen sprzed 37 lat !!!Po co o tym w ogóle piszesz, zupełnie tego nie rozumiem .Szkoda słów.To że pisałem że w jakiś sposób jest dla mnie bliska Wega nie upoważnia Ciebie do wyciągania jakiś wniosków n/t mojej przynależności lub nie do Szmaragdowego Zakonu Malchizedeka. A co do Ciemnej Strony Mocy….Nigdy nie oskarżaj nikogo o przejście na jej stronę bez wyraźnych dowodów chyba że sama jesteś po ciemnej stronie mocy…ale to już zupełnie inna sprawa….

  Polubienie

  1. Wybacz Livio ale nie mogę pozostawić tego co napisałaś bez komentarza

   jak najbardziej rozumiem Dawidzie.. wahalam sie, czy go w ogole zatwierdzac, ale obserwujac rozwoj wydarzen uznalam, ze tak.. tyle, ze bardzo dziwna sprawa z tym Twoim snem, bo piszac ten komentarz nawet nie mialam go na mysli, a moj sen o zlotej masce i cala serie innych wydarzen, skojarzen, etc.. ponadto pisalam juz o tej Wedze wczesniej, zanim mi opisales swoj sen.. znacznie wczesniej, jeszcze w hiszpanii.. ale skoro to ze soba teraz polaczyles.. to.. wprost niesamowite… moze w tym tkwi nawet secret key… Inna sprawa, ze widze iz sie poczules dotkniety.. i tez jak najbardziej rozumiem.. ale ile to razy na Mistyce Zycia – Oyzrys, Maly Budda i Ktos wypisywali na moj temat niestworzone rzeczy, wyzywali mnie, chocby od zydowskich dziwek.. co wiecej wygrazali mi i nawet wydali na mnie wyrok smierci! dlaczego wtedy nie zareagowales?? dlaczego nie dales im bana?? a nieraz prosilam – Dawidzie zrob cos z tym, ale Ty napisales krotko, ze Ktos byl i bedzie.. ciekawe, ze dopiero teraz z powodu JP2 i Watykanu dales mu bana.. a co do dowodow to.. mam dowody, ale nie bede o nich pisac w tym miejscu, bo wszystko co napisze zostanie wykorzystane przeciwko mnie.. a to, ze wlasnie w tym momencie wspomniales o swoim snie tym bardziej mnie w tym utwierdza, ze sytuacja jest bardzo powazna.. cokolwiek to dla Ciebie oznacza.. viva 14 lipiec!

   Polubienie

 15. i nagle D zaczal twierdzic, ze widzi jakies zloto zielone swiatlo i ze cos sie jakby otwiera.. pamietam, ze zapalila mi sie wtedy kontrolna lampka

  Livio ( to może być ważne) przypomnij mi kiedy Ci o tym mówiłem? .Ja sobie przypominam sen sprzed 37 lat ale to był w pewnym sensie intymny sen…

  Co do do dowodów to nie możesz ich mieć bo musiałabyś coś wiedzieć n/t moich poprzednich inkarnacji, a skoro moje poprzednie inkarnacje są dla mnie tajemnicą to tym bardziej nie możesz mieć żadnych dowodów.

  Polubienie

  1. Livio (to może być ważne) przypomnij mi kiedy Ci o tym mówiłem?. Ja sobie przypominam sen sprzed 37 lat ale to był w pewnym sensie intymny sen…

   zaczales mi o tym mowic w trakcie naszej rozmowy na skypie w dniu 15 marca.. to brzmialo bardzo, bardzo niesamowicie.. i wtedy wlasnie zjawil sie Ra.. chodzilo mu o to, ze ktos poprzez Ciebie probuje ze mnie wyciagnac informacje.. cos w rodzaju transferu.. a w pewnym sensie chodzilo o wykorzystanie nas dwoje… zreszta Ra pisal o tym juz wczesniej.. musisz jeszcze miec ten mail.. jesli masz ochote zajrzyj do niego raz jeszcze i przeczytaj.. chodzilo w nim miedzy innymi o Gdynie.. a co do Twojego snu.. jest niesamowity.. i jakby uzupelnial sie z moja lirianska wizja… za chwilke 14 lipiec.. wszystkiego najlepszego i wiesz z jakiej okazji

   null

   wwierze, ze wszystko sie dobrze zakonczy

   livia

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: