PRZEBUDZENIE ALBIONU

O tekscie tym wspominalam w notce Wolnosc dla.. Wydarzenia 30/31 maja, miedzy innymi w kontekscie Aldebarana.. Oryginalny tekst w j.ang mozna przeczytac na stronie Lisy Renee

Awakening Albion

http://www.energeticsynthesis.com

a to pierwsza czesc tekstu w tlumaczeniu na j.polski

PRZEBUDZENIE ALBIONU

Lisa Renee, 12 maj 2015

tłumaczenie Teresa Serafinowska

Droga wznosząca się Rodzino, w najdawniejszych czasach Anglię nazywano Albion. Nazwa dla Szkocji w języku celtyckim również miała związek z Albionem: Alba w języku szkockim gaelickim, Alba w irlandzkim i Alba w walijskim, kornwalijskim oraz bretońskim. Nazwy te zostały później zanglicyzowane do Albany, która była kiedyś alternatywną nazwą Szkocji. Wiele istniejących od dawna mitów i legend sugeruje, że pierwotnie na terenie Zjednoczonego Królestwa żyli giganci albo byli założycielami krainy nazywanej Albion. Mistyczne znaczenie Albionu zostało upamiętnione przez wiersze, opowiadania i mity. Wszystkie sugerują, że natura Albionu jest związana ze zbiorową ludzką świadomością i duszą świata, do której wszyscy jesteśmy ściśle przywiązani.

Albion jest androgynicznym ludzkim szablonem stworzonym z 12-tu sfer Drzewa Życia, który podczas upadku ludzkości został pogrzebany w niższych polach wymiarowych Ziemi czekając na przebudzenie. Ta elementarna struktura pierwotnego ludzkiego szablonu jest ulokowana w ciele Ziemi i pochodzi z oryginalnego kosmicznego kodu. Ten oryginalny kod Boskiego planu jest zapisany dla wznoszenia ludzkości do krzemowej matrycy i posiada niebiańskie zapisy ewolucji ludzkości w całym Układzie Słonecznym. Przebudzenie Albionu zachodzi etapowo, a ostatnie transmisje gwiazdowe z Syriusza i Kanopus były inteligentnie zaprojektowane do stymulowania aktywacji wyższego umysłu przez ciało Albionu w Ziemi. To delikatnie przyspieszy zmiany w ciele mentalnym Ziemi, aby mogła odzwierciedlać świadomość wyższego Umysłu, co znajdzie odzwierciedlenie w etapach przebudzania Albionu.

Canis Major jest konstelacją na nieboskłonie półkuli południowej, i obejmuje Syriusza, najjaśniejszą gwiazdę na nocnym niebie, znaną jako Psia Gwiazda. Najnowsze transmisje aktywujące ciało planetarne do komunikacji z inteligentną żywą matrycą pochodzą z konstelacji Canis Major i Carina. Starożytna geometria odzwierciedlająca strukturę Złotego Runa i Złotych Miast łączy się pomiędzy układem gwiazd Syriusza i Canopus, aby otworzyć bramy Rajskich Słońc. Układ gwiezdny Syriusza służy jako środek transmisji Kosmicznego Logosu do ciała planetarnego w celu etapowego przebudzenia ludzkiej świadomości na osi czasu ewolucji. Syriusz, który ma w sobie zapis Kosmicznego Logosu robi to, metodycznie kontynuując proces przebudzania Albionu. Etapy rozwoju są powiązane z uniwersalnym prawem alchemii, i są transmitowane z konstelacji galaktycznego Zodiaku. Te transmisje przenoszą się poprzez Słońce do Ziemi podczas rocznej ekliptyki. Etapy galaktycznego Zodiaku reprezentują ruch ewolucji ludzkiej świadomości w procesie duchowego wznoszenia – proces przechodzenia ludzkości ze świata materialnego do uduchowienia. Kiedy poszerzamy świadomość, łączymy się z ciałem Albionu, które działa jako przedstawiciel świadomości całego gatunku ludzkiego. Kiedy budzimy się do naszej duchowej natury i jedności, przyczyniamy się do zbiorowego przebudzenia Albionu.

Kryształowi awatarowie przychodzą do Ziemi przez portal Syriusza B, a niektórzy Syrianie byli dawnymi inżynierami tworzącymi liczne planetarne sieci, kamienne megality, dolmeny, i wiele innych ziemskich struktur geomantycznych. Wiele z tych struktur geomantycznych istnieje na Ziemi równoległej lub w wyższych wymiarach przyszłej Ziemi, takich jak Gaja 7D. Obecnie jesteśmy w procesie zstępowania wielu z tych linii czasu wyższych geometrii i zestawów instrukcji do niższych płaszczyzn Ziemi. Dzieje się to po to, by aktywować wcześniej uśpione lub nieaktywne struktury geomantyczne, aby móc uruchomić i zmienić żywy strumień życia. Są to tak zwane kielichowe formacje w planetarnej sieci. Kielichowe formacje dają Ziemi i okolicznym mieszkańcom wsparcie mogące być uzupełnieniem tego rodzaju siły życiowej.

Templariusze

Planetarna sieć jest żywą matrycą świadomości zakodowaną z planem lub pakietem oryginalnych instrukcji boskiego planu dla duchowej ewolucji ludzkości. Dla osób, które są gwiezdnymi dziećmi, znaczna część misji polega na usuwaniu maszynerii Obcych i upadłych bytów, które blokują, odbierają lub uszkadzają energie w systemie planetarnej sieci. Ta głęboko ukryta w organicznej matrycy naszej planety sieć jest lustrzanym odbiciem kosmicznej projekcji naszej gwiezdnej galaktyki, która jest wielowymiarowym hologramem Kosmosu. Kiedy opisujemy pracę planetarnej sieci, opisujemy ciało świadomości (holograficzną geografię), które jest wyobrażeniem mapy Galaktyki na Ziemi. Kiedy świadomie zrozumiesz to wzajemne oddziaływanie, możesz wspomóc rozwój świadomości poświęcając się jako kanał wyrażający boski plan dla planety Ziemi. Tu odwołujemy się do tego poziomu uczestnictwa lub kanałowania jako pracownik na sieci. Przez wieki duchowa nauka o pracy na sieci była wykonywana przez Templariuszy. Templariusz to osoba, która rozumie konstrukcję planety i matematykę dotyczącą geometrii świadomości Ziemi w strukturach geomantycznych. Templariusz może wyczuwać, jak poruszają się w Ziemi duchowo – energetyczne prądy i jak tworzyć lub pracować ze strukturami geomantycznymi, aby tą energią kierować.

Kanis Major jest strażnikiem galaktycznego Zodiaku, który działa jako przejście dla dusz przez te siły konstelacji i archetypów. Te siły pchają ludzi do przechodzenia przez sfery podziemia, aby mogły dotrzeć do miejsca przeznaczenia już jako istoty krystaliczne. Ludzka świadomość istnieje obecnie na niższej ziemskiej linii czasu 3D, która reprezentuje upadłą świadomość zbiorową ludzkości. Upadła świadomość każdej istoty ludzkiej na Ziemi jest tym, co dokarmia i przejawia się jako ciało lucyferyczne posiadające sferę mocy. Zbiorowa świadomość lucyferiańska była kiedyś nośnikiem światła, lecz gdy została uwięziona w materii i związana z czasem, uległa wypaczeniom. Dlatego światło lucyferiańskie stało się martwym światłem uwięzionym w materii i zboczyło do zasady fałszywego Ojca. Martwe światło jest martwą energią i polem statycznym, jak mrożone kawałki rozbitego szkła. Z tego martwego światła w materii ponad czasem były generowane negatywne formy i duchy oszuści. W tych połamanych odłamkach szkła – w jego lustrzanym odbiciu – została zatrzymana lub uwięziona ludzka dusza. Dalsze pomnażanie martwej energii w rozbitym lustrze tworzyło jeszcze więcej tego samego, wciąż kreując miazmę, choroby, własne cienie i demoniczne hierarchie.

Kiedy w martwym świetle dwufalowej polaryzacji nagromadziły się ogromne ilości miazmy, ta toksyczność uwięzła w polach materii Ziemi. W ostatnim cyklu precesji były wymuszane kolejne, powtarzające się wcielenia, a upadła świadomość ludzkości zapadła w głęboki sen. Kiedy dusza ciała świata z Albionu wpadła w sen niższych królestw nieświadomości, stoczyła się w istnienie w bezdennych światach podziemia w rzeczywistościach fantomowych. Wtedy większość ludzi zasnęła w materii, zaś zbiorowa dusza świata i przejawienie ciała zbiorowego wpadło w potrzask. Kiedy mieszkańcy niektórych pozawymiarowych planet rozpoznali, co się stało z ludzkością, wykorzystali to, że posiadali technologiczną przewagę umożliwiającą agresję i zniewolenie śpiącej ludzkości. NAA używa licznych technologii, aby utrzymać ludzi w stanie snu i amnezji, co powoduje że i Albion jest uśpiony. Wielu strażników Ziemi obserwowało te wydarzenia z wielkim smutkiem, lecz wszyscy wiedzieli, że przyjdzie czas wyzwolenia. Linia czasu wzniesienia aktywuje się, kiedy następuje stymulacja kosmicznego przebudzenia, a wielu z nas, którzy byli w pradawnych czasach ziemskimi architektami i inżynierami z Syriusza, ponownie wróci na Ziemię, aby pomóc ją uwolnić. Większość tych z błękitnego promienia i Indygo zeszła na Ziemię przez portale Syriusza.

Dodatkowo, najważniejszym zadaniem w pracy nad schematem planetarnej sieci zdaje się być zlokalizowanie wszystkich połamanych kawałków ludzkiego ciała zbiorowego zapisanego w Drzewie Życia Wszechświata, składających się na całe ciało Albionu na Ziemi. Musielibyśmy odnaleźć fragmenty jego duszy (potłuczone lustrzane odbicia) i zespolić je na nowo z uniwersalnym Drzewem Życia, a wtedy znów będzie mógł tam zamieszkać święty Duch Matki. Podczas atlantydzkiego kataklizmu wojny i eksplozje spowodowały wielkie pęknięcie w Duszy świata i Albionie, a tym samym rozpad duszy ludzkiej zbiorowości. Uniwersalne Drzewo Życia znów mogłoby się stać rdzeniem przejawienia ciała wszystkich wielowymiarowych warstw stworzenia, przez które można by odnaleźć wszystkie elementy duchowe w materii, magnetycznie przyciągnięte i z powrotem połączone w całość. Proces reintegracji Duszy świata zbiorowego ciała ludzkości jest reprezentowany w jednym ciele, które tworzy idealny szablon pierwotnego boskiego schematu ludzkiego Drzewa Życia. Plan dotyczący Duszy świata z pierwotnym, doskonałym ludzkim ciałem zapisany jest w ludzkiej 12-częściowej sieci Drzewa jako pierwszy boski człowiek, którego kiedykolwiek stworzono w krzemowej matrycy – i jest nazywany Albion.

SZMARAGDOWE SERCE BOGA OJCA

Kosmiczne serce ciała Albion, zawarte w całokształcie serca każdej istoty ludzkiej na Ziemi, jest reprezentowane przez szmaragd. Szmaragd jest przyłączem do uniwersalnego świętego Ojca (wszechświata). Wszechświatowe stadium zostało ustawione na ponowne wprowadzenie kosmicznej monady Ojca w celu przekazywania do Ziemi szmaragdowych częstotliwości. Chodzi o planetarną transmisję z kosmicznego Szmaragdowego Serca Boga Ojca, która ma na celu wspomożenie przebudzenia większej liczby kawałków śpiącego ciała Albionu. Ciało Albionu było dla pierwotnych ludzi żyjących na Gai pępowiną, która łączyła ich bezpośrednio z Kosmosem. Ci ludzie żyjący na Gai z siódmego wymiaru, byli naszymi monadycznymi ciałami Hyperborejczyków, dlatego budowa ciała Albionu ukryta w Ziemi z trzeciego wymiaru pochodzi z linii czasu Hyperborei.

Hyperborejski Albion

Hyperboreanie byli rasą rdzenną z Ziemi siódmego wymiaru znanej jako Gaja. Hyperboreanie są ważni, ponieważ była to pierwotna linia czasu sprzed traumy upadku, jaki przydarzył się rasie ludzkiej. Wtedy pojawiła się szczelina w czasie, i wtedy do naszej planety został przyciągnięty Księżyc, stając się towarzyszącym jej satelitą zarządzającym polem grawitacyjnym. Okres hyperboreański na Gai był dla ludzi Złotą Erą. Ten poziom monadycznej tożsamości był w pełni zjednoczony i w pełni ucieleśniony w świadomości chrystusowej. Kiedy Hyperboreanie toczyli wojny elektryczne, rozpadli się duplikując się z wyższej świadomości i tworząc polaryzację. Na 7D ciele Gai, które jest ciałem monadycznym planety Ziemi, Hyperboreanie istnieli jako świadomość. Obecnie ta świadomość ma punkt dostępu w linii czasu w północnej części waszej planety w Zjednoczonym Królestwie.

Wraz z najnowszą transmisją z Prawa Galaktycznego, planeta przecina się z linią czasu Hyperborei w 7 wymiarze, która jest pierwotną historią sprzed upadku ludzkości z Edenu. Obecne pary eoniczne (unie hierogamiczne) są wyjęte z okna wymiaru kontinuum czasu trans (TTC) do doświadczania nieskończonej przestrzeni światów Boga w celu przywrócenia pamięci tej konkretnej linii czasu do tej gęstości Ziemi. Ciało Albion zawiera zapis pamięci zbiorowej ludzkiego doświadczenia w siedmiowymiarowej Gai. Boski plan przewiduje znalezienie i ulokowanie kawałków ciała Albionu, które są budzone przez dusze świata przez galaktyczny Zodiak i gwiezdne transmisje. Ostatecznie, to połączy potłuczone kawałki lustra w ciało Albionu, które następnie może zjednoczyć się z ciałem Kathara Matki. To będą alchemiczne zaślubiny zasady męskiej i żeńskiej, staną się małżeństwem ducha i materii na Ziemi w tej wznoszącej się linii czasu.

Kiedy poszerzamy naszą świadomość, naszą duchową misją jest ułatwienie przygotowania do tej świętej unii ciała Albionu i Kathara, ponieważ dajemy świadectwo ceremonii, która odbywa się podczas alchemicznych zaślubin. Alchemiczne zaślubiny są więc nazywane Hieros Gamos lub hierogamią.

Ciało Albionu ma czakry energetyczne, a centra świadomości tworzą całe fragmenty tego ciała reprezentującego zasadę zapisaną w Ziemi, aby poszerzyć słoneczną świadomość i poza nią. Kiedy ciało Albionu śpi, istnieje w stanie nieświadomości i generuje ciemność rozumianą jako martwe światło lucyferiańskiej świadomości. Gdy Albion się budzi, trzeba także zrehabilitować nieświadomość sił lucyferiańskich (upadłe anioły) na Ziemi, przywrócić wyższą świadomość krystalicznej Jaźni w DNA diamentowego Słońca, które rozpoznaje to że jest jednym z wszechrzeczą.

Kody Albionu i kody Kathara

Albion tworzy w ciele planetarnym kulę i jest wierną repliką pierwotnego ludzkiego 12 -pasmowego DNA, pierwszym odwzorowaniem człowieka odnotowanym w ciele planety. Albion mieści w sobie konstrukcję uniwersalnego prawa struktury, które przejawia się jako boskie ludzkie ciało w uniwersalnym Drzewie Życia. Albion jest w głębi przejawem modelu ludzkiego ciała. Albion, choć jest bezpłciowy, jest zasadą męską i jest przejawem prawa struktury zarządzanym przez Kosmiczny Logos. Każdy z nas istnieje jako komórka w ciele planetarnym. Ciało planetarne pochodzi z wizerunku Albionu, ponieważ jest podłączone do ciała krzemowej matrycy 12 pasm DNA. Każda z dwunastu kul w Drzewie Życia reprezentuje część świadomości jaja aury, które tworzy ciało świetliste. Jajo aury ma wewnątrz kul kolorowe fale znane jako Kathara – zasada żeńska. Albion i Kathara reprezentują połączoną zasadę świętego Ojca i świętą Matkę jako Hieros Gamos, lub zmartwychwstały Christos – Sofia, przejawiona przez poprawiony Albion.

Kathara jest matczyną zasadą dźwięku, tonu,muzyki i barw, które wypełniają kulistą architekturę Albionu. Kathara jest ciałem świętej Matki, które jest spektrum fal tonalnych barw i żywym kodem życia oddychającego świętego Ducha. Kathara jest matczynym kodem tworzenia, Albion jest kodem tworzenia ojca, i oba muszą współdziałać łącząc się w świętym związku, aby spłodzić Christosa – Sophię. Kiedy łączą się w hierogamicznej unii, dźwięki tonów świętej Matki i święty Duch może wprowadzić do bazowego szablonu konstrukcji Albionu kolorowe fale. Ta święta unia generuje nowe zharmonizowane stworzenie na wszystkich światach materii, a materia zostaje uduchowiona przez siły ożywiające świętego Ducha.

Smocze linie

Gdy zachodzą gwiezdne transmisje, takie jak niedawne połączenie mające miejsce pomiędzy Canis Major, Syriuszem a Cariną (Argo Navis), przepływ energii kosmicznej może być kierowany do miejsc nieaktywnych. Ziemska sieć jest pełna energetycznych impresji z systemów dawnych spiralnych wirów, które zostały odciśnięte w Ziemi wieki temu. Gdy te starożytne spiralne wiry są aktywowane, działają jak ogromne rezonatory dźwiękowe, które odtwarzają niebiańską muzykę podnoszącą ludzką świadomość w eterze.

Ostatnia transmisja dotyczyła tego, co jest znane jako smocze linie, które są dwunastoma głównymi liniami przekazującymi do planety cechy galaktycznego Zodiaku i kody DNA. Kiedy przygotujemy się na przesunięcie do galaktycznego prawa z konstelacji Taurus, element Ziemi jest ponownie kodowany szablonem, gdyż łączy się z transmisjami słonecznymi przesyłanymi w okresie elektrycznego szczytu w maju. Od 1 maja smocza linia Byka (Taurus), która wchodzi w rejonie Avenbury, jest ustawiana pod nowym kątem stopniowym do gwiazdy Aldebaran i konstelacji Byka. Kiedy lokalne ley lines smoczej linii Byka są nasycane częstotliwościami słonecznymi to jej kąt odbija krystaliczną matematyczną architekturę przesunięcia. Linia przekątna z St. Michel przechodzi przez Avenbury przesuwając się zarówno w kierunku południowo – zachodnim oraz północno – wschodnim, a punkt połączenia z siecią jest przeznaczony do stymulacji i przebudzenia części ciała Albionu.

Każda ze smoczych linii jest wpleciona przede wszystkim w dwanaście pierwotnych głównych części tworzących światową sieć. W ciągu ostatniego roku zostało stworzonych więcej smoczych linii, aby mogły odbijać zmieniające się wzorce Zodiaku współdziałając z siecią Ziemi (w okresie Wężownika). Przy tym każda z dwunastu głównych sekcji posiada kompletny obraz odbicia Albionu w swoim holograficznym lustrze, ponieważ każdy obraz jest jak twarz lub aspekt, który został skierowany przez inny astrologiczny wpływ z koła Zodiaku. Każda z dwunastu sfer jest aspektem, który współdziała z 12-częściową siecią ludzkiego Drzewa Życia i łączy się z energetycznym centrum planety oraz z centrum siedmiowymiarowego systemu sieci Gai. Ciało Albionu zostało pierwotnie zaprojektowane do utrzymywania umysłu wyższej Jaźni z Syriusza dla Ziemi, która posiada również zapisy świadomości kosmicznego suwerennego Prawa Jedni. System gwiezdny Syriusza działa według uniwersalnej zasady jak wyższy umysł pracujący dla ciała Ziemi. Ten system gwiezdny jest punktem wyjścia do Loży Rodziny Prawa Jedni, której reprezentanci są strażnikami zapisu kryształowej genetyki i ambasadorami zarządzającymi prawami tworzenia.

Punkt przyłączenia do ciała Albionu w Wielkiej Brytanii znajduje się dokładnie w centrum wyspy, umożliwiając dostęp do centrum siedmiowymiarowego systemu sieci Gai, a jej pępka do kosmicznego cyklu czasu. Oś wschód Aldebaran (Byk) – zachód Antares (Skorpion) i ich funkcja jako pary, tworzy na kole galaktycznego Zodiaku pozycyjne punkty demarkacyjne wschód – zachód. Aldebaran i Antares są dwiema z czterech gwiazd królewskich, które otwierają uniwersalną bramę do kosmicznego cyklu czasu. Te obwody wschód – zachód, które łączą się w Gaji 7D, mogą być dostępne przez smocze linie z centrum Wielkiej Brytanii. Aldebaran również łączy się z archetypem świadomości St Michael jako strażnika Logosu Chrystusa i historii zapisanej w linii St Michael w Wielkiej Brytanii. Transmisja ze smoczej linii Byka (od połowy maja do połowy czerwca) odnosi się do wpływu Aldebarana i zbiorowej świadomości Michael na Ziemi.

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2015/07/lisa-renee-przebudzenie-albionu-12-maj.html

3 mapki z uwzglednieniem na nich Albionu

Indigo Standing Stone

384b1a996d2442306ccc496a6bfa1ac3

update

25 lipca 2015

czesc 2 

Albion i król Artur

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/07/25/albion-i-krol-artur/

livia ether flow

 

 

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

25 myśli na temat “PRZEBUDZENIE ALBIONU”

 1. LISA RENEE – PRZEBUDZENIE ALBIONU 12 maj 2015 cz II

  Albion i król Artur

  Korzenie Albionu mają związek z fabułą historii o królu Arturze. Esencja Albionu i Artura, przyszłego „mesjańskiego” króla nadal jest głęboko odczuwalna i jest reprezentowana na miliony sposobów przez kulturę Zjednoczonego Królestwa. Tintagel w Kornwalii jest uznanym miejscem narodzin króla Artura, a Glastonbury jest miejscem, w którym odkryto ciało w czasach średniowiecznych. Jednym ze stale powtarzających się tematów w literaturze arturiańskiej jest to, że pewnego dnia powróci w roli Mesjasza, aby uratować swój lud. Ta sama siła wyrażana jako świadomość chrystusowa powróci na Ziemię przynosząc krainie pokój, dostatek i szczęście.

  Studiowanie tych starożytnych mitologii może być ważne i może się przyczynić do ujawnienia świadomości, która jest zapisana w masach lądowych, przechowując uniwersalne i odwieczne prawdy o duchowym przebudzeniu ludzkości. Nasza świadomość może powrócić do przemienienia lub dopełnienia tych archetypów, ponieważ są one głęboko zakorzenione w ludzkiej psychice, która łączy się z aspektami świadomości Ziemi.

  Okrągły Stół jest słynnym stołem, wokół którego król Artur zbierał się ze swoimi rycerzami. Jak sama nazwa wskazuje, nie ma tam przywódcy, ponieważ każdy kto przy nim siedzi, ma taki sam status. Symbolika okrągłego stołu rozwinęła się z upływem czasu do reprezentowania kodeksu etycznego i cnót powiązanych z dworem Artura oraz rycerzami Okrągłego Stołu.

  Ezoterycznie „okrągły stół” oznacza uruchomienie strumienia tęczy Diamentowego Słońca w ziemskiej sieci. Templariusze wiedzieli, że aby chronić Ziemię i jej mieszkańców, rycerze będą bronić planetę przed najeźdźcami uruchamiając tęczowy okrągły stół. Chcąc chronić Ziemię rycerze Templariuszy udadzą się do planetarnych gwiezdnych wrót, aby skomunikować się z odpowiednimi siłami i aktywować okrągły stół. To odnosi się do Templariuszy – w ilości od trzech do dwunastu – zebranych u gwiezdnych wrót, by uruchomić tęczowy strumień i chronić przez intruzami.

  Król Artur reprezentuje Słoneczną Anielskość lub aspekt chrystusowej świadomości, z którym można się połączyć przez ten archetyp na Ziemi. Miejsce narodzin Artura reprezentuje narodziny Złotego Dziecka, gdzie wrażliwy poszukiwacz może obcować ze Słoneczną Anielskością. Ta słoneczna obecność może być umyślnie kierowana w taki sposób, aby ożywić i pobudzić przebudzenie ciała Albionu.

  NRG hamuje przebudzenie Albionu

  NRG to maszyneria Obcych w UK, która okrywa konstrukcję Albionu i jest wykorzystywana w ciele Albionu. Albion i tak generuje siły świadomości DNA Diamentowego Słońca, jednak kody Katharów są odłączone. Kody Albionu i kody Katharów muszą być ponownie podłączone, ponownie sparowane i ponownie spięte w celu wymiany energii między sobą oraz tworzenia nici DNA. Główne obwody dla połączenia ciał Kathara i Albionu znajdują się w Wielkiej Brytanii oraz we Francji. Węzeł głównej kwatery NRG w okolicach Stonehenge działa jako punkt końcowego odbioru sterujący ogromnymi ilościami mocy elektromagnetycznej, ogromnymi ilościami siły życiowej skradzionej ze wszystkich linii planetarnej siatki. Zadaniem NRG jest przełamanie poza-hybrydowej genetyki przez odwrócenie jakiejkolwiek syntezy alchemii, która zachodzi organicznie pomiędzy zasadą męską a żeńską (równowaga elektron – proton). W efekcie to odpycha wszelkie uzdrowienie odwróconych par wiązań DNA, które są oparte na gadziej genetyce. Ludzkimi reprezentantami gadów są zhybrydyzowani Nefilim (genetyczne hybrydy pomiędzy Oraphim i reptilianami), którzy są łatwi do opanowania i umysłowego kontrolowania przez negatywną agendę Obcych.

  Obca instalacja NRG zbiera energię ze źródła Albionu w celu stłumienia świadomości ludzi i zahamowania postępu w montowaniu DNA. Odkryliśmy, że ta maszyneria Obcych jest odpowiedzialna za tłumienie ciała Albionu. Albion ma zostać obudzony w Ziemi, a to wymuszało wiele aktualizacji, jakie miały następować od 2001 roku. Siły NGR tworzyły elektroniczne struktury do zakłóceń współczynnika wirowania powodujące rozbijanie protonów. Wyraźny program do rozbijania protonów i tworzenia czarnych dziur to stworzony za miliardy dolarów projekt CERN. Ta technologia ma zatrzymać generowanie neutronów i neutrin oraz zablokować równoważenie elektronów i protonów.

  Gdy pracujemy z polem planetarnym, może nastąpić uruchomienie przewodów i geometrii, która odwróci szeroki wachlarz zaburzeń w polu. Grupy modlitewne zajmujące się tymi obszarami Ziemi mogą skutecznie neutralizować szkody spowodowane przez czarne dziury i uruchamiać koła strumieni tęczy, aby wspierać pracę sieci.

  Kiedy staniemy się bardziej zaawansowani w naszej pracy związanej z ochroną Ziemi, możemy używać podstawowych elementów geometrii sieci – brył platońskich, aby wzmocnić bilans energetyczny wzorców sieci. Na przykład można po prostu pracować z jednym elementem lub większą ilością takich, które kontaktują się z duchami żywiołów. Na przykład przez geometrię wody (dwudziestościan) możesz wyrazić intencję i wizualizować, że Ziemia posiada czyste i przejrzyste wody, w tym samym czasie modląc się do duchów żywiołów oraz wysyłając formy dwudziestościanów do oceanów, jezior lub rzek.

  Bryły platońskie

  Pitagorejskie szkoły misteriów, Platon i starożytni Grecy nauczali, że tych pięć brył stanowi podstawowe wzory odpowiedzialne za fizyczne tworzenie. To była starożytna wiedza znana od zarania dziejów. Cztery bryły platońskie stanowią archetypowe wzorce dla czterech żywiołów całego stworzenia – Ziemi, Ognia, Powietrza i Wody. Piąty wzorzec został uznany za uniwersalną substancję stworzenia i w niektórych szkołach misteriów był uważany za piąty element – Eter. Piąta bryła to dwunastościan, a jego wykorzystanie w świecie materialnym było ściśle strzeżone, ponieważ uznano, że gdyby został użyty niezgodnie z przeznaczeniem, mógłby okazać się niebezpieczny. Jesteśmy w pełni świadomi, że NAA i wiele tajnych stowarzyszeń oraz linie illuminatich używali tych podstawowych form dziesięciu odwróconych brył w niecnych celach, umieszczając je na Ziemi jako matryce do kontrolowania umysłów.

  Są to tak zwane odwrócone siatki 55 i pojawiają się jako liczne kształty dwunastościanów, a wiele z nich jest połączonych z odwróconą matrycą wykorzystywaną przez służby dla własnych celów. Dlatego w naszym modelu uważamy dwunastościan za elementarną matrycę lub substancję używaną do tworzenia czasu i przestrzeni. Matryca ta może być programowana w różnych proporcjach i refrakcjach światła, które można wyginać w czasie i nieorganicznej przestrzeni. Poprzez Hieros Gamos pojawiła się aktualizacja w postaci gwiazdy Azoth, z Kryształowej Gwiazdy, siedmiu świętych słońc, które posiadają komponent kosmicznego Eteru. Ten piąty element aktualizowany do szóstego elementu wspiera nasze połączenie i komunikację, która jest w pełni regulowana przez kosmiczne prawo suwerenności i gospodarza Kryształowej Gwiazdy. Kosmiczny Eter lub Kwintesencja Matki przejawia się w każdym wzorcu geometrycznej fali i tchnieniu życia w formę. Tworzy potomstwo, kiedy liczne fraktalne wzorce spirali rodzą się do formy i materii. Bryły platońskie układają się we fraktalne wzory splatające pole morfogenetyczne przejawiające macierz w przestrzeni, która łączy atomy z gwiazdami zgodnie z ich niebiańskimi wzorcami. Mimo, że skale figur wielościanów foremnych są różne, stosunki pomiędzy nimi są takie same, stworzone przy użyciu tej samej geometrii i zgodnie z tym samym holograficznym wzornictwem. To jest zgodne z hermetyczną zasadą „Jak na górze, tak i na dole”.

  Te niebiańskie wzorce są w rocznym ruchu naszego Słońca na eliptycznej drodze przez gwiazdozbiory przemieszczając się przez tysiąclecia w ewolucyjnym cyklu zwanym precesją równonocy. Wszechświat porusza się i ewoluuje spiralnie. Wszystkie przeciwstawne bieguny zamieniają się spiralnie tworząc równowagę. Równowaga pomiędzy biegunami jest widoczna w ruchu spiralnym. Spiralny ruch energii ma środkowy rdzeń, który jest nazywany okiem, zaś w oku spirali znajduje się absolutne zero, punkt neutralny lub środek ciszy. Ten środek rdzenia w spirali świadomości istnieje we wszystkich żywych rzeczach.

  Pięć brył platońskich tworzy świadome składniki budulcowe świętej geometrii, które mają te same właściwości:

  * wszystkie powierzchnie mają tę samą wielkość,
  * wszystkie krawędzie są tej samej długości,
  * w całej bryle są takie same kąty,
  * wszystkie punkty idealnie dotykają krawędzi.

  Czworościan foremny (tetraedr) – pierwsza bryła platońska składa się z czterech trójkątów i reprezentuje żywioł Ognia. Ma związek ze skrzyżowaniem planet – Jowisza i Marsa, a po raz pierwszy zostało to udokumentowane przez Jana Keplera.

  Sześcian (heksaedr) – druga bryła platońska składa się z sześciu kwadratów i reprezentuje żywioł Ziemi. Jest to związane z drogami przecięcia Saturna i Jowisza, a po raz pierwszy dowiódł tego Jan Kepler.

  Ośmiościan foremny (oktaedr) – trzeci wielościan foremny jest zbudowana z ośmiu trójkątów i reprezentuje żywioł powietrza. Ma związek z drogami przecięcia Marsa i ziemi, co również wiemy dzięki Janowi Keplerowi.

  Dwunastościan foremny (dodekaedr) tworzy dwanaście pięciokątów regularnych reprezentując elementy czasu i przestrzeni – substancje budujące matryce. Jest to związane z drogami przecięcia Ziemi i Wenus, co jako pierwszy udokumentował Jan Kepler.

  Dwudziestościan foremny (ikosaedr) – piąta bryła platońska zbudowana z dwudziestu trójkątów i reprezentuje żywioł Wody. Jest związana z drogami przecięcia Wenus oraz Merkurego, tę wiedzę również zawdzięczamy Janowi Keplerowi.

  Zunifikowane pole siatki

  Bryły platońskie są geometrycznymi kompozytami rozmieszczonymi w różnych grupach tworząc formy kodowania na podstawowej strukturze siatki. Siatka to termin ogólny używany w celu wyjaśnienia wielu warstw pól morfogenetycznych, które budują zunifikowane pola żywej substancji, przez które są ze sobą połączone wszystkie rzeczy we wszechświecie. Sieć przedstawia tkaninę, w której warstwy krystalicznych wzorców są wplecione w plany urzeczywistniania, aby wspierać formę i świadomość. Sieć energetyczna jest zarówno esencją jak i tkaniną Wszechświata.

  Formy geometryczne mają naturę krystaliczną, która buduje wielowymiarowe warstwy – zarówno świadomości jak i materii. Działają jako cegiełki budulcowe częstotliwości i dźwięków, które są podstawą przejawiania budowy szablonu ciała. Geometryczne formy są tym, co stanowi projekt oraz rozwinięcie formy świadomości w czasie i przestrzeni, jak również kontrakt i powrót ciała świadomości do centralnego rdzenia. Określają one geometryczny fundament dla całej materii, struktury i biologii, która doświadcza postrzegania czasu i przestrzeni w całym Kosmosie. Ten podstawowy zestaw geometrii powoduje kształtowanie pól elektromagnetycznych, poruszanie się po wielu wymiarach równocześnie i bezpośrednio to, jak te pola będą się przejawiać oraz budować formy materii. W formach brył platońskich tworzy krystaliczną matrycę pól elektromagnetycznych i świadomości, które przebiegają przez wszystkie rzeczy i łączą wszystkie rzeczy we Wszechświecie.

  Święta geometria

  Bazy geometrycznych form brył platońskich są rozmieszczone w grupach, które tworzą bardziej złożone zestawy instrukcji i kodów geometrycznych. Wszystkie formy materii i energia świadomości bazują na tych podstawowych grupach oraz zestawach geometrycznych kodów. To określa podstawową strukturę atomową, genetyczne układy form i cechy osobowości, jakie przybierze forma. Aby pracować ze świętą geometrią, trzeba się odnieść do grup geometrycznych wzorów przechowywanych w bryłach platońskich. Te geometryczne kody trzymają razem szablon przejawienia głównego rdzenia we wszystkich poszczególnych formach. Posiadają one także podstawową strukturę, która porządkuje inteligencję świadomości we wszystkich rzeczach we Wszechświecie. Cechy przejawienia czegoś w danej postaci mogą być zmienione lub skorygowane przez przestawienie tych podstawowych kodów geometrycznych.

  Święta geometria posiada zestawy instrukcji i elementy budulcowe szablonów dla wszystkiego, co jest stwarzane, od światów nieprzejawionych po przejawione i stanowi podstawę wszystkich form oraz świadomości. Święta geometria jest wzorcem świadomości. Na każdej skali – od kwantowej po masywne ciała niebieskie i planetarne – każdy wzorzec wzrostu, zmiany lub ruchu będzie zgodny z matematyczną precyzją jednego lub kilku geometrycznych figur. Święta geometria to starożytna nauka badająca matematyczne wzorce, które są nierozerwalnie związane z tworzeniem i pokazuje dokładny sposób, w jaki organizuje siebie Wszechświat. Święta geometria ujawnia podstawowy związek między wszystkimi rzeczami w postaci form matematycznych, liczb i geometrii, co dowodzi ukryty za tworzeniem porządek w boskim rachunku nieskończoności. Kiedy lepiej rozumiemy, że Bóg jest matematyką, a święta geometria jest językiem Wszechświata stojącym za wszystkimi formami stworzenia, tworzymy kosmologię jedności zamiast postrzegania rozdzielenia.

  Doświadczanie świętej geometrii poprzez medytację lub kontemplację jest niezbędne dla ukazania natury, celu i potrzeby edukacji duszy – ducha. Nasz unikalny wzorzec duszy posiada wzory matematyczne i geometryczne formy, które dyktują wzorzec naszej świadomości. Kiedy badamy te struktury świadomości, możemy uzyskać lepszy wgląd w te matematyczne wzory i kody, które ujawniają symboliczną naturę naszych relacji ze sobą, naszych relacji ze światem i z Bogiem.

  Wszystko ma wzorzec będący podstawą planu i stanowi klucz do tworzenia konkretnych doświadczeń oraz efektów w naszej świadomości lub postrzeganiu. Gdy badamy naturalną zmianę i ruch królestw przyrody, gdy badamy naturalną geometrię przyrody, dostajemy informację jak działa natura. Wszystkie formy wywodzą się ze stwórczej zasady płci. Zasada matki i zasada ojca wspólnie – przez połączenie – tworzą wszystko.

  Kody świetlanych symboli

  Kody świetlanych symboli tworzą częstotliwości światła oraz dźwięku i składają się z konfiguracji energii elektromagnetycznych. Taka konfiguracja energii światła i dźwięków jest zaprogramowana w podstawowych wzorach geometrycznych i ukierunkowuje kąt, prędkość oraz obrót jednostek świadomości, a także sposób załamywania czy replikacji światła. Kody świetlanych symboli przesądzają o tym, w jaki sposób energia świadomości będzie się poruszać w formie i montować program geometryczny, który łączy różne kombinacje geometrycznych form (brył platońskich). Podczas regulacji lub zamiany symboli kodów światła, zmienia się rdzeń wzoru geometrycznego, a to inicjuje zmiany, jakie mają się dokonać w ciele krystalicznym. Duchowe wznoszenie lub ewolucja ludzkości przez poszerzenie świadomości może być przyspieszona i wspierana dzięki aktywacji kodów świetlanych symboli, które z natury są częścią rdzenia struktury geometrycznej ciała krystalicznego. Kody symboli światła kierują wzorce częstotliwości do DNA, co aktywuje uśpione (nieaktywne) poziomy DNA do trybu online i funkcjonowania na wyższych poziomach. Umysł może być używany do kierowania kodami świetlanych symboli, a rdzeń geometrii do kierowania częstotliwości do ciała w celu uzdrowienia, odnowy biologicznej i różnych celów wzmacniających świadomość.

  Kody symboli światła działają na poziomie umysłu nieświadomego i kierują wzorce rdzenia do ciała kryształowego w celu zmiany krystalicznych kodów bazowych materii. Podczas korzystania z kodów świetlanych symboli w pracy na sieci, programuje się i ukierunkowuje kąty załamania światła w geometrycznych formach, które zmieniają sposób pulsowania energii elektromagnetycznej oraz ruchy w hologramie. Podczas korzystania z kodów świetlanych symboli w jednym wymiarze, jednocześnie zmienia się pole dźwięków w wymiarze powyżej. Geometria rdzenia brył platońskich musi być zaprogramowana na sieci w wymiarze powyżej, gdzie one są umieszczone. Osiąga się to poprzez dostęp do pola widma światła w jednym wymiarze, w celu skierowania częstotliwości dźwięku i jego pola w wymiarze powyżej.

  Fraktale

  Fraktale są powtarzalnymi geometrycznymi wzorcami, które mogą być skalowane do dowolnej wielkości, od bardzo małych do bardzo dużych. Skala może się zmieniać, lecz stosunek pozostaje stały. Fraktale to te same powtarzalne wzory, które można znaleźć w bryłach platońskich, a które mieszczą się w sobie nawzajem. Ten fraktalny wzór właśnie kształtuje atom, najmniejszą jednostkę materii, determinującą pierwiastki chemiczne. Ta sama struktura atomowa kryjąca się za wzorem fraktalnym jest tym, co nadaje kształt naszym planetom, gwiazdom i Wszechświatowi. Wewnętrzna struktura fraktala odbija się w strukturze zewnętrznej jako ten sam powtarzalny wzór. Fraktal to element będący składnikiem wszystkiego. Każdy kawałek zawiera odbicie części całości. Fraktale energii pola elektromagnetycznego łączą się ze wszystkim przez liczne warstwy pól morfogenetycznych. Powtarzają swój wzór fraktalny w wielu wymiarach w całym wszechświecie i są podstawowymi elementami konstrukcyjnymi w holograficznym wszechświecie.

  Linie geomantyczne

  Linie geomantyczne (ley lines) są meridianami linii axiatonalnych lub systemem sieci przeprowadzających i przekazujących częstotliwości w naszych ciałach oraz w planecie. Stanowią dokładne lustro, gdyż istnieją w naszym osobistym holograficznym szablonie i odzwierciedlają się od wewnątrz w większym lustrze meridianów własnych planety oraz jej systemu szablonów. To jeden ze sposobów, aby opisać system holograficznych szablonów energii lub sieci Drzewa Życia zagnieżdżonych w skali mikro i makro, które wytwarzają ciąg spirali nieskończoności z wciąż poszerzającym się i obracającym się fraktalem.

  Linie axiatonalne tworzą sieć energetyczną makrosystemu w ciele świetlistym, tam gdzie wszystkie częstotliwości wymiarowe transdukują do meridianów, czakr i eterycznej struktury nadialnej. Linie geomantyczne uruchamiają tę samą sieć energii w mniejszej skali w mikrosystemie. Można to przyrównać do różnicy pomiędzy tętnicami a żyłami działającymi w tym samym układzie krążenia u ludzi. Ta sama sieć energii linii axiatonalnych, która jest obecna w osobistym ciele świetlistym i kabalistycznym Drzewie Życia, ma odniesienie również do większych planetarnych linii axiatonalnych. Większe ciało planetarne posiada sieć energetyczną będącą dokładną repliką naszej osobistej sieci energetycznej. To rozszerza się poprzez zunifikowane pole warstw energetycznych obejmujących system energetyczny świadomości planetarnej, galaktycznej i wszechświatowej. Ta połączona sieć jest zunifikowanym polem energii i świadomości, które wspólnie składają się na pole całej przestrzeni i czasu wielu wymiarów, jak i na poszczególne formy i świadomości znajdujące się w całej strukturze Kosmosu.

  Kiedy wiemy więcej o tym, jak faktycznie działa nasza planeta, uczymy się jak być strażnikami Ziemi. Możemy wspomagać i wspierać rozwijającą się ludzką świadomość w celu przebudzenia Albionu przez połączenie z tymi podstawowymi zasadami, które rządzą energiami i geometrią oraz są nieodłącznie związane z mechaniką czasu i przestrzeni. Ci, którzy naprawdę kochają i szanują Ziemię oraz mają czyste i kochające serca, uszanują i potraktują tę wiedzę poważnie.

  Proszę, weź z powyższego tylko to, co przyda ci się do duchowego wzrostu, a całą resztę wyrzuć. Dziękuje za odwagę i męstwo bycia poszukiwaczem prawdy.

  Jestem kosmicznym suwerennym prawem przejawionym. Jestem boska, niezawisła, wolna!

  Do następnego spotkania na ścieżce oświecenia serca awatara Christos – Sophia.

  Z miłością w sercu Lisa

  http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2015/07/lisa-renee-przebudzenie-albionu-12-maj_20.html

  Polubienie

  1. Super! no i mam wczorajszego Artura.. doslownie jak na zyczenie.. Zastanawiam sie tylko, czy dodac te czesc do notki, czy zrobic nowy wpis.. ale poki co marzy mi sie tylko relaksujaca kapiel.. wrocilam znad morza polnocnego, ktore tez mi sie wczoraj snilo.. na szczescie czarny scenariusz dotyczacy 24 lipca i Hagi sie nie sprawdzil.. po prostu dzieki temu, ze az w trzech snach pojawila sie wlasnie ta data i ostrzezenie jej dotyczace.. wiedzialam na co musze uwazac.. no i udalo sie.. wrocilam cala, a nie w kawalkach.. haha.. i mimo ze zmeczona po mega intensywnym dniu to jednak szczesliwa 😉

   Polubienie

 2. ”Upadła świadomość każdej istoty ludzkiej na Ziemi jest tym, co dokarmia i przejawia się jako ciało lucyferyczne posiadające sferę mocy. Zbiorowa świadomość lucyferiańska była kiedyś nośnikiem światła, lecz gdy została uwięziona w materii i związana z czasem, uległa wypaczeniom. Dlatego światło lucyferiańskie stało się martwym światłem uwięzionym w materii i zboczyło do zasady fałszywego Ojca. Martwe światło jest martwą energią i polem statycznym, jak mrożone kawałki rozbitego szkła. Z tego martwego światła w materii ponad czasem były generowane negatywne formy i duchy oszuści. W tych połamanych odłamkach szkła – w jego lustrzanym odbiciu – została zatrzymana lub uwięziona ludzka dusza. Dalsze pomnażanie martwej energii w rozbitym lustrze tworzyło jeszcze więcej tego samego, wciąż kreując miazmę, choroby, własne cienie i demoniczne hierarchie.”

  No dobrze, ale kto uwięził lucyferiańską świadomość?

  Polubienie

  1. Dobre pytanie.. sama niedawo zastanawialam sie nad tym.. jak to sie stalo, ze taki pozytywny oryginalnie kolektyw Metatrona az tak sie stoczyl:

   /• 150 BYA: The Fall of Metatron. The Host Mission of the Metatron Collective failed
   and then the YHWH Matrix was formed and connected to Abaddon. Abaddon was plugged into the Arimathaea Wormhole (or Cube Matrix) that is eating our Milky Way and connected to the Appolyon Matrix in the Wesedak System.
   • 9558 BC: The Fall of Atlantis. Right before the Fall the Hibernation Zones were formed by reversing the light fields; they were inhabited by FA to control Earth as a prison planet./

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/28/amenti-project-legacy-of-the-lost-amsterdam-class-11/

   ale to samo dotyczy wlasnie Lucyfera, etc.. mysle tez ze moj dzisiejszy sen sie z tym pytaniem laczy.. sen – poprostu cos niesamowitego.. i jesli tylko uda mi sie go opisac… sprobuje jak tylko poczuje pierwszy impuls do pisania… mysle tez, ze ten caly upadek polega tez czesto na tym, ze schodzimy tu po to, aby komus pomoc, cos stad wyciagnac.. a niestety sami tu grzezniemy i takie sa wlasnie moje wspomnienia, moje doswiadczenia.. niby weszlam tu z wlasnej woli.. z konkretna misja.. ale pamietam ze juz na starcie po prostu sie przerazilam.. mialam wtedy 2 latka kiedy nagle wlaczyla mi sie niesamowita swiadomosc.. ujrzalam caly film dotyczacy mojego przeszlego i przyszlego zycia i mojej misji tutaj na Ziemi, dlaczego mnie ”zrzucono” w tym konkretnym miejscu.. tak wiec bedac juz swiadomoscia w ciele przezylam po prostu zalamke i chcialam aby mnie stad natychmiast zabrali.. ale ujrzalam nad soba jedynie zwezajace sie swiatlo, a potem zamykajacy sie wlaz.. i poczucie ogromnego osamotnienia.. ze zostalam tutaj sama.. plakalam, krzyczalam.. nic z tego.. life is brutal.. i mozna powiedziec, ze juz wtedy w wieku 2 lat wlasnie w zwiazku z tym incydentem (najprawdopodobniej walk in) przezylam prawdziwa depresje, choc na czolo wylonil sie ogromny bunt… na poczatku najsilniejszy wobec KK i Ukrzyzowanego Jezusa… juz jako 2 letnie dziecko powtarzalam, ze zrobie wszystko aby przywrocic ten wywrocony do gory nogami swiat z powrotem na wlasciwe miejsce.. a boga, do ktorego kazano mi sie modlic nazwalam uzurpatorem – choc rzecz jasna dwuletnie dzieci nie uzywaja takich slow.. porwalam tez swiety obrazek i mniej wiecej w tym samym czasie ucieklam z kosciola.. ale ok.. pisalam juz o tym.. nie bede sie powtarzac.. mysle tez, ze dobrze ten system upadku opisal Bob Monroe.. jak latwo tu wejsc a jak nielatwo wyjsc – bo to graniczy prawie z cudem.. i stad ta jego obsesja na punkcie predkosci ucieczki:

   ESCAPE VELOCITY

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/18/escape-velocity/

   niestety pan o nicku przenikanie.. niby calkiem swiadomy w temacie a jednak dal sie mocno pograzyc.. przy okazji ciagnac za soba kilka innych duszyszek.. i nawet mnie udalo mu sie nieco sciagnac… ale powiedzialam stop…no i to tez jest czesciowe wytlumaczenie na pytanie – dlaczego upadamy.. dlaczego tak sie dzieje.. w kazdym badz razie jesli chodzi o Monroea to od siebie dodalabym jednak ze dla pewnych jednostek juz samo wejscie tutaj graniczy z cudem.. widzialam jak wygladaja kwarantanny.. to po prostu koszmarne pulapki i wciaz mam z nich do wydobycia pewne czastki mojej grupy… co nieco na temat mojego planu ”v” pisalam w notce:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/07/04/my-independence-day/

   o ile sie tylko da, choc szczerze mowiac misja ta wydaje sie prawie niemozliwa.. dobrze czulam w wieku 2 latek, ze to bedzie prawdziwy hard core.. po prostu – wszystko jest ze soba zbyt mocno splatane.. wiec prawdopodobnie pozostanie mi skorzystac z opcji ewakuacji w ramach ‚last separation”, a potem obmyslanie nowego planu, bo oczywiscie nie zamierzam zapominac, choc tak byloby najwygodniej 😉

   Polubienie

   1. Monroe nie czytałem, ale to co piszesz ma sens i pasuje do tej historii

    ”Lucyfer (Lux ferre- czyli niosący światło) same jego imię ma mało wspólnego z ciemnością a raczej mówi nam że jest istotą oświecenia. Podaje się wiele przyczyn buntu Lucyfera ale tak naprawdę nie było żadnego buntu Lucyfer tylko zszedł na ziemie a powodem była „Według starej Legendy, Lucyfer na początku istnienia Świata zapałał miłością i pożądaniem do pewnej ziemskiej kobiety. Został jednak strącony do otchłani,przez co nie mógł wyjść do niej, na ziemię. Anioły Światłości, widząc jego tęsknotę, zdecydowały się poprosić Boga, by Lucyfer mógł się związać z kobietą, którą kochał. Po wielu namowach, anioły zdołały Go przekonać. Jednak decyzja Boga była taka, że Upadły Anioł może wychodzić na ziemię raz na sto lat. W ten sposób Lucyfer został upokorzony, ponieważ po stu latach spędzonych w Otchłani, gdy wreszcie wolno mu było wyjść na ziemię, owa kobieta już dawno zakończyła życie. I tak Legenda głosi, że raz na sto lat Lucyfer błąka się bo Ziemi, tęskni, szukając tej, która już dawno odeszła.” Nie jest to do końca prawda ale powodem pojawienia się Lucyfera na ziemi była właśnie miłość do pewnej ziemskiej kobiety. Niejakie wojny w niebie których Lucyfer miał być sprawcą to mit, w prawdziwym niebie nie ma żadnej potrzeby buntować się przeciw bogu, ponieważ nie jest to zawistny Adonai ale kochający bóg. Bóg pozwolił Lucyferowi pojawić się na ziemi ponieważ kochał pewną kobietę. Lucyfer nie jest żadnym księciem ciemności ale najwyższej rangi aniołem. Jest tym którego pojawienie się przynosi oświecenie i zrozumienie, jest tym który niesie światło boga. Warto zrozumieć że wszystko co istnieje składa się ze światła boga, materia to nic innego jak takie światło które jest po prostu zagęszczone. Ludzie mówią że każdy z nas ma duszę, boską cząstkę która nas łączy z bogiem i tą cząstką jest właśnie światło boga. Ale kim jest Lucyfer skoro nie jest księciem ciemności? Jest aniołem który istniał przed stworzeniem świata, i który miał się opiekować kreacją. Jego domeną jest światłość, więc powszechne jest dla niego że potrafi tworzyć rzeczy, czyli manipulować tworzywem które wszystko tworzy. Lucyfer jak każdy inny anioł żył w świecie absolutu razem z bogiem, ale w pewnym momencie uznał że musi doświadczyć miłości, więc postanowił się wcielić w człowieka i znaleźć tą miłość, ponieważ w świecie absolutu, jesteśmy wszystko wiedzący wiedział kogo szuka i pojawił się na ziemi dawno temu, kiedy świat był bardziej przyjazny a ludzie żyli w złotej erze. Po zaznaniu miłości na która czekał, uznał że jakoś uhonoruję tą którą kocha, i zdradził jej sekrety boga oraz kreacji, tak narodziła się bogini kreacji która ujawnia się wielu osobą które palą niejaką salvię divinorum , królowa salvi inaczej Lucyferia to królowa kreacji i istnieje w swoim świecie, mało kto wie że jest żoną Lucyfera, i wszystko co potrafi robić nauczyła się właśnie od niego.”

    http://zapytaj.onet.pl/Category/002,017/2,18187036,Jak_doszlo_do_upadku_lucyfera.html

    Polubienie

 3. Niesamowita jest ta opowieść o Tobie gdy miałaś 2 latka.
  Livio czy któreś z Twojej dzieci w takim wieku / 2 lat / także przejawiało taką świadomość bycia?
  Powinnas była to zauważyć.

  Polubienie

  1. Swego czasu duzo pisalam o dzieciach.. zwlaszcza o Jenny.. niestety przez ataki ze strony Ozyrys/Ktosia i Malego Buddy wlasnie pod adresem moich dzieci i mnie, za to, ze w ogole smie miec dzieci.. przestalam pisac otwarcie o wszystkim co ich dotyczy – przede wszystkim dla ich dobra.. wiele z tego co napisalam zostalo wykorzystane przeciwko nam.. i tak sie juz wydarzyla zbyt duza tragedia.. dlatego prosze Cie Mario abys nie kontynuowala tej gry.. ja nie rozstrzasam na blogach Twojego prywatnego zycia, nie pisze o Twoim mezu, dzieciach i wnukach.. zdarzylo mi sie byc szczera wtedy gdy naprawde potrzebowalam wsparcia.. niestety prawie nikt mi nie pomogl, a jedynie tak jak JESTEM/Mama Tika jeszcze bardziej mnie zaatakowal, ale przynajmniej pokazal swa prawdziwa twarz i ile w nim naprawde zrozumienia i milosci.. dlatego mowie – stop.. nie zycze sobie dalszego wtracania sie w moje prywatne zycie.. i tak przy okazji Maly Budda – Twoj przyjaciel Mario – do tej pory mnie nie przeprosil za to wszystko co na moj temat nawypisywal i za to, ze nawet chcial mnie zabic.. Rozumiem wiec, ze dalej gracie w to samo? Moje dzieci sa niezwykle, ale inne niz ja.. i sadze, ze podobnie jest z Twoimi dziecmi.. prawda? i to tyle w skrocie 🙂

   Polubienie

   1. To prawda, moje dzieci są niezwykle…zreszta jak wszystkie dzieci tej planety.
    Jednak dorastając nie zawsze pamietaja o tym.
    Pytając nie miałam nic złego na myśli .
    Chyba jednak ktoś pomógl z tego co pamiętam.
    Moim przyjacielem jest kazdy prawy człowiek na tej planecie i gdy potrzebuje pomicy, otrzymuję.
    Troche w Tobie złosliwośck Livio czy tylko sarkazm.
    Ja uważam ze sami kreujemy swoja rzeczywistość i wszystko co sie zadziewa nie dzieje sie bez powodu i nie nalezy nikogo obwiniać za wlasne kreacje.

    Polubienie

   2. Troche w Tobie złosliwośck Livio czy tylko sarkazm

    wprost na odwrot Mario, zlosliwosc wyczulam raczej z Twojej strony.. podobna do tej kiedy sugerowalas mi syndrom aspergera.. ale ok, nie chce mi sie do tego wracac.. mam zbyt dobry nastroj i duzo wazniejszych i ciekawszych spraw, aby sie tym zajmowac… wystarczy mi sobie przypomniec jak wsciekla byla Ozyrys z mojego powodu, ze mam rodzine, podrozuje, ze jestem szczesliwa… w jaki sposob komentowala moje zdjecia.. czego mi zyczyla.. to samo Maly Budda.. tak wiec szkoda Mario, ze nie wyciagacie odpowiednich wnioskow z Waszego postepowania..

    Ja uważam ze sami kreujemy swoja rzeczywistość i wszystko co sie zadziewa nie dzieje sie bez powodu i nie nalezy nikogo obwiniać za wlasne kreacje.

    napisz to Malemu Buddzie.. i bedziemy kwita.. wszystkiego dobrego Mario.. powodzenia! 🙂
    choc z tym podciaganiem wszystkiego pod wlasne kreacje to przeginasz tak, ze juz sie bardziej nie da..

    Polubienie

 4. „choc z tym podciaganiem wszystkiego pod wlasne kreacje to przeginasz tak, ze juz sie bardziej nie da..”
  w czym przeginam?
  Ze zapytałam o zdolności dzieci?
  Dlaczego wciąz wspominasz Ozyrys i MB, czy ja do Nich coś mam?
  Nie jestem złośliwa.
  Nic nie sugerowałam, chyba mnie znasz z wcześniejszych wpisów gdzie pisałam o skojarzeniach, które potem jednak okazywały sie trafne.
  Ciekawe że dzieci z ZA uważasz za psychicznie chore?

  Polubienie

  1. Dlaczego wciąz wspominasz Ozyrys i MB, czy ja do Nich coś mam?

   oczywiscie, ze Ty do nich nic nie masz.. w koncu to Twoi przyjaciele.. zreszta, czy ja do nich cos mialam, czy oni do mnie? zwrocilam na te osoby uwage dopiero w momencie kiedy zobaczylam co wypisuja na moj temat.. a wspominam o nich po to, aby wreszcie mogli wyciagnac ze swojego postepowania wobec mnie odpowiednie wnioski.. z czym sie wiaze chocby slowo – przepraszam.. nieladnie kopac pod kims dolki, a potem odwracac kota ogonem – ze niby ktos sobie je sam wykopal.. jesli dla Ciebie Mario fakt, ze ktos umieszcza mnie na liscie osob przenaczonych do zabicia to tylko zabawa.. to chyba za bardzo sie juz w niej zatracilas..

   Ciekawe że dzieci z ZA uważasz za psychicznie chore?

   slucham? mnie sie jeszcze nigdy w zyciu nie zdarzylo nazwac kogokolwiek psychicznie chorym, w przeciwienstwie do ciebie Mario.. powinnas poszukac swoich komentarzy na MZ gdzie niejeden raz przylepialas oosbom takim jak ja latki schizofrenikow.. oh Mario, Mario Anno.. milego dnia 🙂

   Polubienie

 5. „jesli dla Ciebie Mario fakt, ze ktos umieszcza mnie na liscie osob przenaczonych do zabicia to tylko zabawa.. to chyba za bardzo sie juz w niej zatracilas..”

  pisałam juz ze nie wiem o jaka liste chodzi, choc dla mnie to ezoteryczne bzdury .

  slucham? mnie sie jeszcze nigdy w zyciu nie zdarzylo nazwac kogokolwiek psychicznie chorym, w przeciwienstwie do ciebie Mario.. powinnas poszukac swoich komentarzy na MZ gdzie niejeden raz przylepialas oosbom takim jak ja latki schizofrenikow.. oh Mario, Mario Anno.. milego dnia 🙂

  hmm, pokaz gdzie napisalam ze masz schizofrenie, pisalam gdzies persoonalnie czy raczej ogolnie–jako nas–rase? jak nie napisalas, ze „zarzucam Ci chorobe psychiczna” gdy napisalam ze patrzac na zdjecie–skojarzenie ZA? Toż o to sie pogniewałas, choc nie rozumiem dlaczego. Pokaz mi lomentarze gdzie napisałam personalnie ze ktos ma schizofrenie? Ogołnie pisałam na temat tej choroby że nie postrzegam jej jak psychiatrzy a raczej ze osoby takie maja szerszy oglad tej rzeczywistości.

  Polubienie

  1. pisałam juz ze nie wiem o jaka liste chodzi, choc dla mnie to ezoteryczne bzdury

   co jest dla Ciebie bzdura? to ze ktos mi notorycznie wygrazal.. nie ignorowalabym tez ”maryski, ktora zostanie owinieta w bibulke, bo dzieki temu bedzie sie lepiej jarac”.. mialam sen z pewna osoba i widzialam do czego sa zdolni.. pamietam tez zbyt dobrze komentarze o jaraniu.. ale widze, ze albo nie chcesz Mario, albo nie mozesz pewnych faktow ze soba splatac..

   Ogołnie pisałam na temat tej choroby że nie postrzegam jej jak psychiatrzy a raczej ze osoby takie maja szerszy oglad tej rzeczywistości

   naprawde? no to w tym przypadku absolutnie sie zgadzamy 🙂 tyle, ze z tego co zauwazylam niejeden raz powtarzalas, ze jakies wizje, etc to cos w rodzaju schizofrenii, niepotrzebne obciazenie, skaza… i z tym sie absolutnie nie zgadzam………

   p.s byc moze Cie zainteresuje

   Tajemnica Dzieci Indygo
   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/19/tajemnicadzieci-indygo/

   ps 2

   i jeszcze w ramach wyjasnienia:

   Nic nie sugerowałam, chyba mnie znasz z wcześniejszych wpisów gdzie pisałam o skojarzeniach, które potem jednak okazywały sie trafne

   czesciowo trafne, czesciowo nie.. a czasem zupelnie niezgodne z prawda.. jak np. oskarzanie mnie o to, ze pisze na swoim blogu komentarze jako Ada.. wsparla Cie wtedy w tej teorii spiskowej Margo.. sprawa sie wyjasnila, ale do tej pory nie uslyszalam – przepraszam.. i ani slowa, ze sie pomylilyscie.. znacznie latwiej bylo wypisywac pod moim adresem komentarze w stylu, ze jestem mitomanka, ktora sobie wszystko zmysla… wczesniej podobne glupoty pod moim adresem wypisywala grupa Ozyrys… zastanow sie Mario glebiej nad tym – co sie za tym tak naprawde kryje.. skad ta potrzeba w Tobie, aby mnie kasac? i na zakonczenie do wszystkich – PRAWDA predzej czy pozniej na wierzch wyplywa.. adieu drodzy gracze – pomyslnosci 4all na sciezkach prawdy 😉

   Polubienie

   1. widzisz.. ja naprawde po tym gdy zostalam zgwalcona przez 4 panow uslyszalam, ze to moja wina.. bo ich podobno sprowokowalam… co jest absolutnie nieprawda.. mialam wtedy 13 lat, bylam ubrana w fartuszek szkolny i wracalam akurat z lekcji gdy na fortepianie.. jednak wiem co to znaczy.. niejeden raz przezylam smak oszczerstw pod swoim adresem.. i wiem ze cos podobnego musialy znosic chocby ofiary inkwizycji.. oskarzone o czarna magie i o to, ze sa wiedzmami.. czesto niestety umierajac w meczarniach.. podczas kiedy prawdziwe zle wiedzmy i czarni magowie mieli i wciaz sie maja dobrze.. ot chocby watykan.. ale nic.. koncze te dyskusje… i koncze moje relacje z mistyka… za duzo zlego przedostalo sie z tamtej strony na moj blog.. od tej pory mowie kategoryczne – STOP!

    Polubienie

   2. Nie tylko tutaj Maria stosuje taktykę odwracania kota ogonem:

    Michaela pisze:
    Lipiec 28, 2015 o 06:40
    Dawid, któreś z was ewidentnie kłamie i to w takiej właściwie błahej sprawie jak zmiana tła na stronie. Pewnie próby robiły krasnoludki ,bo sierotka Marysia na niczym się nie zna…

    https://nnka.wordpress.com/2015/07/15/wiadomosci-z-pogranicza-absurdu-ktore-jednak-sa-prawdziwe-czyli-czego-to-czlowiek-nie-wymysli-k/#comment-50336

    Oboje z Dawidem mają coś do ukrycia. i nie wiem, czy zauważyłaś jak szybko po wczorajszej akcji Marii tutaj na MZ powróciła strara Wiedźma Jestem. Nie sądzę, że to przypadek…….

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: