KALI, 4 Krwawe Księzyce a Znaki Czasu

Zostalam poproszona przez pewna osobe, aby poruszyc na blogu wlasnie taki watek, a wiec ok.. temat jest w koncu jak najbardziej na czasie.. jako, ze juz wkrotce bedziemy miec ostatni z serii 4 krwawych ksiezycow, co widac dobrze na ponizszym zdjeciu:

Blood-Moon-Tetrad-2014-2015_by-Helena-Lehman

a wydarzenie to wiaze sie z data

23 september 2015

THE YEAR OF LUCIFER OPENING THE IXXI DOOR September 23, 2015

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/07/20/the-year-of-lucifer-opening-the-ixxi-door-september-23-2015/

pamietam doskonale pierwszy z bloody moon w dniu 15 kwietnia 2014, ktory zbiegl sie akurat z hucznymi obchodami Semana Santa w Hiszpanii i tak jakby stanowil pewnego rodzaju preludium do moich krwiscie czerwonych hiszpanskich doswiadczen.. przynajmniej tak na to patrze teraz z perspektywy czasu.. kolejny bloody moon z 8 pazdz 2014 jakos mi chyba umknal.. pierwszy tegoroczny z 4 kwietnia 2015 zbiegl sie z kilkoma waznymi dla mnie wydarzeniami, choc najmocniej od strony energetycznej odczulam zacmienie slonca z 20 marca.. kojarzace mi sie w tym ukladzie z czyms w rodzaju centralnej bramy.. przede wszystkim sen z czasu tego zacmienia byl wyjatkowo mocny.. to tak od siebie w bardzo duzym skrocie jako ze o Bloody moon wspominalam juz w kilku notkach i niejednym komentarzu na blogu.. Wspomne jeszcze tylko, ze krwawy ksiezyc przypomnial mi sie w szczegolnie ciekawy sposob w zwiazku CERNem oraz pewnym hebrajskim zwrotem – ruach hakodesh.. to link do notki, w ktorej o tym pisze:

Głęboki konflikt na sieci Gołębicy i oszustwa ET

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/16/gleboki-konflikt-na-sieci-golebicy/

A teraz cos a propos Przepowiedni Kaduriego.. 

Rabin, który odnalazł Mesjasza

Najbardziej kontrowersyjnym elementem przepowiedni Kaduriego jest imię Mesjasza, które obiecał ujawnić rok po swojej własnej śmierci. Ujawnienie to wstrząsnęło całym żydowskim światem, gdy okazało się, że imię to brzmi…… Jezus! Tą wstrząsającą wieść ogłoszono dokładnie rok po śmierci Kaduriego w 2007 r. umieszczając imię Mesjasza i ostatnie proroctwo Kaduriego nie tylko na jego stronie internetowej (kaduri.net), ale także w izraelskich dziennikach takich jak “Israel Today” i “New First Class”. (Ten drugi wydawany jest wyłącznie w wersji hebrajskiej a obie publikacje wydawane są w Jerozolimie.)

harav

http://kaduri.net/

Imię Mesjasza nie zostało wyjawione przez Kaduriego wprost, lecz ukryto je w hebrajskiej sentencji, która była swoistą zagadką z kluczem. Rozszyfrowali ją jego uczniowie i imię Mesjasza brzmiało Yehoshua, które jest pełną formą imienia Yeshua, które po polsku wymawiamy jako Jezus. Wstrząsnęło to nie tylko ortodoksyjnymi żydami, ale także chrześcijanami. Aby uniknąć zamieszania, pośmiertną notę Kaduriego zdjęto z internetu a ludzie związani z żydowskim prorokiem zaczęli głosić, że na pewno coś w jego kodzie pominięto albo ktoś w sekrecie wstawił do niego fałszywe informacje. Jednak wielu uczniow Kaduriego wspominało, że kiedy studiowali w jesziwie i po zajęciach prowadzili prywatne rozmowy z rabinem – wielokrotnie wyjawił im on imię Mesjasza, nazywając go Yeshua.

Jeśli Yeshua jest chrześcijańskim Jezusem i powróci on na Ziemię jak zapowiada Nowy Testament, oznacza to początek innej przepowiedni jaką jest Apokalipsa zapowiedziana przez św. Jana z Pathmos. Jezus ma wówczas powrócić w pełnej glorii jako król królów i władca władców.

Gallup w swojej książce uważa, że żyjemy w czasach, w których spełniają się wszystkie starożytne proroctwa.

calosc na stronie

http://nowaatlantyda.com/2014/10/28/rabin-ktory-odnalazl-mesjsza/#comments

taki wlasnie link otrzymalam od kogos na priva plus kilka fimikow, ktore musze jednak najpierw obejrzec.. po prostu dla mnie temat tych akurat proroctw jest zupelnie swiezy..  a poki co

W RAMACH ZNAKOW CZASU

The Dark Mother Illuminates Over New York City

i jak dla mnie ewidentnie widac ze to demoniczny show illuminati, choc jak ladnie skryty za gleboko ekologicznym przeslaniem, ze niby ta Kali symbolizuje ginaca Matke Ziemie i jeszcze biednego lwa Cecila do tego wykorzystali…

http://www.indiatimes.com/news/world/goddess-kali-takes-over-empire-state-building-in-new-york-to-help-save-endangered-species-from-extinction-243962.html

i tak mi sie ta czarna matka skojarzyla z 

„Matka Ciemności – Chateau des Amerois”
Pedofilia Elit – sprawa Dutroxa

http://davidicke.pl/forum/matka-ciemnosci-chateau-des-amerois-t15091.html?sid=65ba4765a67a8bed081455969e062c9a

KALI in NEW YORK

MaKaliProjectingChangeEmpireStateBuildingRacingExtinctionAndroidJones01

i czy naprawde nie widac tego kto za tym naprawde stoi

?

Dodam tez, ze Kali jest zwiazana z Falszywym Kalendarzem Majow ILLUMINATI i Alfa/Omega False TimeLine 9/11.. to grupa odpowiedzialna miedzy innymi za atak na WTC 9/11.. i mysle, ze ten illuminacki show ma tez zwiazek z wydarzeniami w CERNIE:

Significant Events 2015:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/04/significant-events-2015/

Just as this Venus Retrograde began to take us all deeper into the darkness of the underworld, the Divine Feminine Maha Shakti, goddess of spiritual death, destruction and resurrection, rode the zeitgeist straight onto the face of the Empire State Building and into the heart of collective consciousness.

http://www.rebellesociety.com/2015/08/07/kali-takes-new-york-sign-of-the-times/

w kazdym badz razie w powyzszym cytacie mowa o VENUS i tak sie sklada, ze

w dniu 15 sierpnia wypada Pentagonalne Wyrownanie Wenus, a na dni 12 – 15 sierpien – Planetarny Szczyt Magnetyczny

a ta Kali w Nowym Jorku to naprawde wymowny znak..

POISON APPLE

i przypomne tylko, ze Venus odegrala ogromna role w procesie ukrzyzowania wraz z tzw. Bloody Moon, oraz w procesie zmartwychwstania i wniebowstapienia:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/10/27/the-three-christs/comment-page-1/#comment-44562

wiecej o kali oswiecajacej nowy york w komentarzach:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/08/slezanska-lira/comment-page-1/#comment-46252

w tym co nieco o roli ny w energetycznym systemie ziemi i systemie gwiezdnych wrot

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/08/slezanska-lira/comment-page-1/#comment-46254

i chodzi konkretnie o manhattan

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/freedom-teachings-2/star-gatescue-sitearc-gate/

i tak mi sie jeszcze przypomnialo, ze Kali zostala mianowana boginia roku 2012 w zwiazku z czym znalazla sie nawet na okladce Time’a

3422cf6957066a467d4d18f4f61942d0

kontynuacja watku bloody moon juz wkrotce

 • OKNO CZASOWE

 • Kosmiczna energia podnosi świadomośćKiedy transmisje podczas przesilenia przywrócą szablon DNA Diamentowego Słońca świadomości Chrystusa – Sofii pakietom instrukcji ziemskiej sieci, archetyp kontroli umysłu fałszywego króla tyranii będzie zagrożony. Aby utrzymać ucisk patriarchalnej dominacji i archoncką kontrolę umysłową nad ludźmi, przeważnie będzie realizowana strategia polegająca na tworzeniu największej możliwej traumy związanej z programami Armagedonu lub wojen. To są podprogramy karmiące oprogramowanie Armagedonu, realizowane przez mężczyzn uwikłanych w przemysł wojenny i niektóre z elit władzy, które chcą wprowadzić globalną dyktaturę faszystowską.Zawsze, gdy nasza planeta odbiera ogromne ilości kosmicznego potencjału energetycznego, ten potencjał energii wzmacnia potencjał ewolucji świadomości w całej ludzkiej populacji. W celu przeciwdziałania i zwalczania potencjału świadomości u ludzkości w obecnej fazie napływu energii, NAA i elity władzy uruchamiają bezpośrednie działania wojskowe na i poza planetą, aby odwrócić, odessać lub stłumić ten potencjał, który ma się przejawić w przyszłych liniach czasu.Ów wysiłek w tłumieniu ma związek z obecną fazą zwiększonej ilości wojen toczonych podczas napływania nowych strumieni plazmatycznego światła. Na tym temacie skupia się zaostrzona globalna strategia wojskowa NAA realizowana w okresie lata, a kumulacja nastąpi we wrześniu.

  Ten wrzesień to czternasta rocznica linii czasu 911 programu. NAA chce sparować linię czasu zamachu, jakiego dokonano na wschodnim wybrzeżu (USA) – World Trade Center w New York, z dopasowanymi do niego wibracjami kataklizmu przewidywanego na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W ten sposób chcą ustabilizować stan podżegania terroru i strachu w ludzkiej zbiorowości, oraz popchnąć programy terroryzmu w kierunku przejawienia na płaszczyźnie fizycznej. Do tego będą im przydatne ćwiczenia Jade Helm.

  Alert do linii czasu 2017 roku

 • caly tekst pod linkiem:
 • https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/18/okno-czasowe-2012-2017/

update

12 august 2015

Szkoda, ze nie moge tego powiedziec Nnce wprost, ale naprawde miala swietna intuicje.. zreszta sama czulam podobnie:

“Kod Kurukszetra ” = „Kod Atlantyda”

Intuicja mi podpowiada , że całe to zamieszanie sztuczne wywoływane wokól kalendarza Majów w sieci ma przykryć coś istotnego związanego z datą 21 12 2012. i to dlaczego medytacje zaplanowane na 21 grudnia mogą być bardzo niebezpiecznym przedsięwzięciem .

Natomiast jeśli miałabym znaleźć jakieś powiązanie to niestety jedyna myśl jaka mi przychodzi to 21 12 2012 i Ceremonia Majów w skali światowej połączona z iluminacją światła. Kiedyś ogladając film dokumentalny o Hitlerze zwróciła moją uwagę taka ceremonia..

nnka.wordpress.com/2012/11/20/kod-kukuszetra-kod-atlantyda/

choc nie wydaje mi sie, aby miala dokladnie pojecie o co chodzi z tym falszywym kalendarzem majow.. a jednak.. doskonale to przeczuwala:

nnka pisze:
Listopad 20, 2012 o 12:26

ten post nie mial sie ukazac na blogu ze wzgledu na swoja wagę. Niemniej powtarzające się i narastające ataki na ludzi , którzy przekazali nam kawał porządnej wiedzy popartej wieloma badaniami i analizami dał powyzszy efekt na Mistyce. Dla dociekliwych o grupie Majów z Jukatanu mówi też Don Alejandro – ze Starszyzny choc prosi o nie mylenie Majów z Gwatemali z Jukatanem. W jaki układ weszli starożytni Majowie można dowiedziec się tylko „droga pantoflową” i snuć domysły że jest to przyczyną obaw. 21 12 2012 ma jakby „dwie twarze”. Ta jasną klarowną i ta druga mroczną i tajemniczą. Podczas moich poszukiwań natrafiłam na kolejne informacje uzupełniające wątki wymienione we wpisie.

nnka.wordpress.com/2012/11/20/kod-kukuszetra-kod-atlantyda/#comment-10944

livia

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

31 myśli na temat “KALI, 4 Krwawe Księzyce a Znaki Czasu”

  1. Szkoda, ze nie moge tego powiedziec Nnce wprost, ale naprawde miala swietna intuicje.. zreszta ja czulam podobnie:

   “Kod Kurukszetra ” = „Kod Atlantyda”

   Intuicja mi podpowiada , że całe to zamieszanie sztuczne wywoływane wokól kalendarza Majów w sieci ma przykryć coś istotnego związanego z datą 21 12 2012. i to dlaczego medytacje zaplanowane na 21 grudnia mogą być bardzo niebezpiecznym przedsięwzięciem .

   Natomiast jeśli miałabym znaleźć jakieś powiązanie to niestety jedyna myśl jaka mi przychodzi to 21 12 2012 i Ceremonia Majów w skali światowej połączona z iluminacją światła. Kiedyś ogladając film dokumentalny o Hitlerze zwróciła moją uwagę taka ceremonia .. Próbowałm to odszukać /filmik/ .. ZNALAZŁAM

   https://nnka.wordpress.com/2012/11/20/kod-kukuszetra-kod-atlantyda/

   choc nie wydaje mi sie, aby miala dokladnie pojecie o co chodzi z tym falszywym kalendarzem majow.. a jednak.. doskonale to przeczuwala:

   nnka pisze:
   Listopad 20, 2012 o 12:26

   ten post nie mial sie ukazac na blogu ze wzgledu na swoja wagę. Niemniej powtarzające się i narastające ataki na ludzi , którzy przekazali nam kawał porządnej wiedzy popartej wieloma badaniami i analizami dał powyzszy efekt na Mistyce. Dla dociekliwych o grupie Majów z Jukatanu mówi też Don Alejandro – ze Starszyzny choc prosi o nie mylenie Majów z Gwatemali z Jukatanem. W jaki układ weszli starożytni Majowie można dowiedziec się tylko „droga pantoflową” i snuć domysły że jest to przyczyną obaw. 21 12 2012 ma jakby „dwie twarze”. Ta jasną klarowną i ta druga mroczną i tajemniczą. Podczas moich poszukiwań natrafiłam na kolejne informacje uzupełniające wątki wymienione we wpisie.

   https://nnka.wordpress.com/2012/11/20/kod-kukuszetra-kod-atlantyda/#comment-10944

   Niestety co sie stalo z Mistyka po odejsciu nnki przeciez widac.. choc nie napisze wprost kto przejal i kto kontroluje ten blog.. ale ma to duzo wspolnego z Kali i sciezka destrukcji..

   Dodam tez, ze Kali jest zwiazana z Falszywym Kalendarzem Majow ILLUMINATI i Alfa/Omega False TimeLine 9/11.. to grupa odpowiedzialna miedzy innymi za atak na WTC 9/11.. i mysle, ze ten illuminacki show ma tez zwiazek z wydarzeniami w CERNIE

   W notce Wyższa i Niższa Ziemia by Ashayana Dean zostalo dobrze wyjasnione o co chodzi ztym falszywym kalendarzem majow illuminati:

   Niektórym starożytnym grupom wybranym przez Illuminati-Starszych, takich jak Maya, były powierzone większe aspekty wiedzy Atlantydy, o czym świadczy kalendarz czasów ostatecznych Majów. Ten starożytny kalendarz “proroczo” przedstawiał “2012 okres czasu końca, kiedy nieorganicznie zsynchronizowane Gwiezdne Wrota / tunel Fałszywego cyklu juga Niższej i równoległej Ziemi będą kulminacją w zestawie Wrót Niższej Ziemi , naszego Słońca i Ziemi równoległej i Słońca dostosowując się i otwierając tunele do Alpha-Omega tuneli w Galaktycznym rdzeniu obu galaktyk Mlecznej Drogi. Ta “Intergalactyczna 2012 Alpha-Omega Brama Wyrównania ” została zaprojektowana, aby przynieść nasz Układ Słoneczny i równoległy układ słoneczny w nieorganiczny Metatroniczny Wir Merkaby Gwiazdy Śmierci zmieszany z 10,948 rpne centrum rozdarcia Szczeliny czasu Toral, spełnieniając Pierwotny Cel Głównego Planu Mistrzów Illuminati.

   calosc:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/emerald-guardians/freedom-teachings-2/wyzsza-nizsza-ziemia-by-ashayana-dean/

   Polubienie

 1. ”i jak dla mnie ewidentnie widac ze to demoniczny show illuminati, choc jak ladnie skryty za gleboko ekologicznym przeslaniem”

  Demon Kali na Empire State!!

  To już nie są małe symbole przemycane w reklamach. To jest demonstracja sił zła i (uwaga) wg mnie możliwa zapowiedź tego co czeka albo NY albo świat.

  Kali jest boginią śmierci i żąda ofiary. Jest boginią zniszczenia.

  Nazwa Kali oznacza czarny, czas, śmierć, jest panią śmierci; Dlatego też jest ona nazywana boginią czasu, zmian, władzy i zniszczenia. Jest znana jako „czarna”, lub „ciemna”.

  Illuminati wysyłają w swój ulubiony sposób sygnał, przesłanie tego co ma nastąpić.

  http://detektywprawdy.pl/2015/08/11/demon-kali-na-empire-state/

  Polubienie

  1. Toooo? To jest pomieszanie z poplątaniem 😮

   Ubierz Barbie w odpowiednie szaty (tzn. jakie?), to zobaczysz jzk wygląda M-ARJA ?

   A do tego dorzucić:
   „Piękne blond włosy,błękitne oczy i delikatne długie i cienkie kości,idealne proporcje.”

   Fajnie sobie to wymyśliła—-> BARBIE = BARBARA 😉

   PS. Ja ten koment chyba czytałam ,ale ten absurdalny pomysł przeoczyłam ?

   Polubienie

  2. Monado, Michaelo

   niestety, ale ponizsze slowa:

   Poza tym…M- ARJA jest pierwowzorem ARJA, więc skąd te ciemne włoski? Uroda jest z deczka odmienna. Piękne blond włosy, błękitne oczy i delikatne długie i cienkie kości, idealne proporcje. Wyśmiewaną Barbie ubierz w odpowiednie szaty a, zobaczysz jak wygląda M – ARJA.

   https://mistykabb.wordpress.com/2015/08/13/pomazaniec-bozy/comment-page-1/#comment-17196

   zalatuja mi najzwyczajniej rasizmem.. bo jesli ktos uwaza, ze tylko ludzi o okreslonych wyzej parametrach urody mozna zaliczyc do dobrej rasy…. to nie ma za bardzo co komentowac.. inna sprawa, ze jesli odniesiemy sie chocby do takich 12 Tribe

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/03/16/12-tribes-celtic-sands/

   to rzecz jasna, ze kazda prototypowa kobieta z tej 12 bedzie wygladac inaczej i z cala pewnoscia aryjska Marysia nie bedzie miec czarnych wloskow i ciemnej karnacji.. co nie znaczy, ze jest brzydsza, gorsza i nalezy do nizszej kasty.. choc takim wlasnie mysleniem charakteryzuje siea bialy rasiszm.. Nie wiem, choc calkiem mozliwe, ze prototypowa Aryanka wygladala powiedzmy jak ANASTAZJA, a moze inaczej.. choc ten opis Basi B podchodzi mi raczej pod:

   Pleidian-Samjase-Luciferian-Annunaki Germanic „Sacheons”/Saxons

   inna sprawa to Czarna Madonna.. sama pisalam o tzw. Black Madonna Network:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/06/rola-polski-w-energetycznym-systemie-ziemi/

   co do tej kwestii to sie nawet w pewnym stopniu zgadzam, choc to nie tak, ze ta Czarna Madonna jest negatywna dlatego, ze ma czarna twarz!!!

   i jeszcze a propos Kali w Nowym Jorku.. nie moge znalezc notki z opisem snu, w ktorym bylam wlasnie w Nowym Jorku, co mi sie nigdy wczesniej nie zdarzylo.. ten sen byl polaczony w jakis sposob z Grecja, Salem i Black SUN… i z systemem gwiezdnych wrot.. i mam wrazenie, ze dotyczyl wlasnie tego pokazu.. a moim zdaniem ta Kali w NY to ewidentnie ZNAK… ahh, wiem, ze ten sen byl tez jakos powiazany z ISIS.. za ktorym oczywiscie stoi amerykanski rzad jedynie wykorzystujacy skorumpowanych Arabow… chodzi o pretekst do kolejnej wojny.. na to sa zreszta konkretne dowody:

   ISIS: Creation Of The CIA

   normalni arabscy ludzie nie chca wojny… chca zyc w pokoju… mozecie mi uwierzyc… ok, jak znajde te notke ze snem o new york to dodam…………….

   Polubienie

   1. Zapędy rasistowskie pani blondynki o niebieskich oczach…tak , tak znamy to i te wyrażenia (przepraszam) typu bydło, motłoch,teraz zamienione na pustostany…ale mnie ten absurdalny pomysł z lalką Barbie a’la M-ARJA wprawił w takie ogromne zdumienie,że już nie pisałam o tym!
    Dochodzi jeszcze ten orioński Muki jak napisała na jej blogu p.Ela.
    Widać, jak p.BB jest nim zafascynowana, zresztą nie tylko ona …
    ____________
    Liviu, czy ten jak piszesz tzw. Black Madonna Network to się tyczy naszej polskiej Jasnogórskiej Madonny?

    Polubienie

   2. ”Dochodzi jeszcze ten orioński Muki jak napisała na jej blogu p.Ela.”

    niektorzy sa zdania ze z Oriona pochodza Nordycy, albo Aryanie, niektorzy ze byli oni mocno zwiazani z Annunaki z Nibiru i wspolpracowali z negatywnymi i agresywnymi Draco.. sa tez tacy, ktorzy twierdza, ze Aryan stworzyl dobry bog Enki, a Zydow zly Gad, etc.. etc.. jedno jest pewne.. jakie by nie bylo oryginalne zrodlo pochodzenia poszczegolnych ras.. z czasem powstalo wiele krzyzowek i wiele zamieszania jak i wiele.. dramatow…

    Liviu, czy ten jak piszesz tzw. Black Madonna Network to się tyczy naszej polskiej Jasnogórskiej Madonny?

    niestety Michaelo, aczkolwiek prawda jest taka, ze niejeden raz to co oryginalnie dobre zostalo wykorzystane w zlym celu.. sprzeniewierzone… i tak jest moim zdaniem wlasnie w tym przypadku.. co nieco na ten temat pisalam w notce o roli polski w energetycznym systemie ziemi:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/06/rola-polski-w-energetycznym-systemie-ziemi/

    BLACK MADONNA NETWORK

    smutny ten obraz moim zdaniem, bardzo smutny, wrecz emanujacy duzym cierpieniem… ale niestety dobrze oddajacy prawde na temat gwaltu jakiego patriarchat dokonal na kobietach… zwroc tez uwage Michaelo na takie pojecie jak:

    MIZOGINIA:

    Mizoginia lub mizoginizm (grec. μῖσος, misos – nienawiść, γυνή, gyne – kobieta) – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywany do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu. Generalnie jest uważany za stosunek mężczyzny wobec kobiet, ale niewykluczona jest sytuacja, w której również kobieta może cechować się postawą mizoginistyczną.

    W wielu przypadkach jej podłożem może być ukryty lęk, np. lęk mężczyzny przed funkcją rozrodczą kobiety, kompleks niższości, lęk przed zemstą kobiety. Mizoginia może mieć również podłoże we wcześniejszych, przeżytych przez mężczyznę traumatycznych doświadczeniach, spowodowanych przez kobiety, jak wykorzystanie seksualne, zdrady małżeńskie, znęcanie psychiczne lub fizyczne.
    https://pl.wikipedia.org/wiki/Mizoginia

    i polacz to z historia KK, a takze Mardukiem znanym jako zabojca bogini, albo.. matki.. mnie samej pewien mezczyzna ktorego przez kilka dobrych lat bylam zona zaczal wyznawac, ze kocha mnie a jednoczesnie nienawidzi i najchetniej by mnie zabil.. za to wlasnie, ze jestem kobieta i matka.. a on jest tylko malym glupim kutasem 😦

    p.s przed chwilka w innym komentarzu pisalam o przesladowaniu przez KK oryginalnych chrystusowych nauk (Nauki Wewnetrznego Chrystusa – MaHaRaTA) przekazywanych przez Jeszue 12 Sanande, ale tak naprawde nawet nauki Jeszui 9 zostaly niezle poprzekrecane, a z Marii Magdaleny uczyniono ‚swieta dziwke’.. koniec koncow obie linie DNA – zarowno J12 jak i J9/MM byly ostro przesladowane przez KK… i tak jak pisze w notce o Katharach – obie sa jak najbardziej zwiazane z Swietym Graalem, chociaz inaczej…

    i jeszcze cos odnosnie Sieci Czarnej Madonny – jednym z najwazniejszych osrodkow tej sieci jest Rennes-le-Château.. to siec satanistyczna choc wykorzystujaca i przetwarzajaca pozytywna energie, np. ofiary z niewinnych dzieci.. siec czarnej madonny polaczona jest z siecia czarnego serca anubisa.. to notka na ten temat:

    Anubian Black Heart

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/02/21/anubian-black-heart/

    a jak zasilana jest taka siec obrazuje dobrze przyklad:

    „Matka Ciemności – Chateau des Amerois”
    Pedofilia Elit – sprawa Dutroxa

    http://davidicke.pl/forum/matka-ciemnosci-chateau-des-amerois-t15091.html

    tak wiec tkwimy w roznego rodzaju sieciach, siatkach i siateczkach (jak to swietnie ujela nnka).. a po co te wszystkie sieci? jak to po co.. przez SIECI przeplywa ENERGIA:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/03/grid-news/

    I na zakonczenie.. moim zdaniem Kali reprezentuje wzorce stricte demoniczne, zwiazane z przemoca, smiercia, rozlewemkrwi i zniszczeniem, a Czarna Madonna z Jasnej Gory tak ogolnie wzorce pozytywne – milosc, zycie, opiekunczosc.. choc niestety wykorzystane w negatywny sposob…

    Rytual Rzymski (Rituale Romanum) i ‚Tron Szatana’

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/06/02/rytualy-rzymskie/

    Polubienie

   3. Zapędy rasistowskie pani blondynki o niebieskich oczach… tak, tak znamy to i te wyrażenia (przepraszam) typu bydło, motłoch,teraz zamienione na pustostany…

    tak sobie mysle – i na to naprowadzila mnie wlasnie Barbie B-B – czy przypadkiem Slowian za bardzo nie probuje sie naciagnac na Aryan.. i to okreslenie

    Pleidian-Samjase-Luciferian-Annunaki Germanic „Sacheons”/Saxons

    bardzo mi pasuje zarowno do tej Barbie jak i do Rasy Panow:

    RASA PANOW:

    Rasa panów (niem. die Herrenrasse, das Herrenvolk) – ideologia stosowana przez nazistowskie Niemcy jako utwierdzenie, że Niemcy jako jedyny naród jest przedstawicielem idealnej i czystej białej rasy. Termin „rasa panów” po raz pierwszy został użyty pod koniec XIX wieku w teorii rasowej, która ustalała hierarchię rasową, w której Żydzi znajdowali się na jej dnie, podczas gdy rasa nordycka znajdowała się na jej szczycie.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_pan%C3%B3w

    taka mentalnosc pasuje i do nazistow i do Annunaki, ale czy do Slowian.. nie wydaje mi sie hmm..

    Lebensborn

    Lebensborn w założeniach miał stworzyć odpowiednie warunki w sieci swoich ośrodków do „odnowienia krwi niemieckiej” i „hodowli nordyckiej rasy nadludzi…

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Lebensborn

    i jeszcze maly wyciag z 12 Tribe;

    TRIBE 6:

    Ramayana-Shridveta (pronounced: Rah ma yah’ na-shrid vE’ Da) 17. Star gate DNA signet code, seed locations and races: SG-6. Russia Caucasus mountains SG-6 and Scandinavian white skinned blond hair races, brown skinned races of India Thar desert Cue site-6. Maji Indigo Grail line: Rama-Vita races of India and original blue eyed blond Nordic races of Scandinavia and Russia. 18.19.

    TRIBE 11:

    Zephar-Duun-Atur (pronounced: Ze-far-doon-a-Tur) 32. Star gate DNA signet codes, seed locations and races: SG-11. Southern Island Cue Site 11, Vale of Pewsey area southern England SG-11, Scotland low lands, white skinned European races now in England, France and Russia, USA and Germany. Raided by the Pleidian-Samjase-Luciferian-Annunaki Germanic „Sacheons”/Saxons. Maji Indigo Grail line: Celtek-Druedek hybrid Azurta-Arutus „Celtic Druids”, white skinned, frequently red haired. The true‚ king arthur’ grail line 33.34.

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/?s=tribe+12

    juz pisalam, ze Slowian podciagnelabym pod ten tribe 6 – Ramayana-Shridveta, a Germanow, choc konkretnie tych z Rasy Panow lacze z – Pleidian-Samjase-Luciferian-Annunaki Germanic „Sacheons”/Saxons.. aczkolwiek na ten moment nie jestem pewna na ile jest to poprawne, choc sporo faktow mocno do siebie pasuje… dodam tez, ze biala rasa przewija sie czterokrotnie posrod 12 tribe.. przy czym bardzo specyficzna nacja byli bialoskorzy KatharA-Cathari zamieszujacy oryginalnie poludniowa Francje… Co istotne posrod tych wszystkich bialych nacji jedyna naprawde agresywna frakcje stanowili najezdzcy – Pleidian-Samjase-Luciferian-Annunaki Germanic „Sacheons”/Saxons – Rasa Panow i lalek Barbie ANU………..

    tak wiec calkiem mozliwe, ze Barbie szuka swoich korzeni nie tam gdzie trzeba, ale gdziekolwiek by nie byly zycze aby je odnalazla.. i powiedzmy ze sa to przy okazji zyczenia skierowane do kazdego… bo ilu z nas ma tak naprawde wglad w to kim byl jego protoplasta.. czesto nie pamietamy dobrze nawet dziadkow… krotka ta nasza pamiec…

    Polubienie

   4. Liviu, mam takie pytanie:

    Czy termin „BLACK MADONNA NETWORK” jest Twoim, bo nic nie mogę znaleźć w necie na ten temat oprócz „Matka Ciemności – Chateau des Amerois”
    Pedofilia Elit – sprawa Dutroxa” z forum DI ?
    _______________

    MIZOGINIA? Występuję częściej niż myślimy… hmm znam mężczyznę, który ubolewał, że nie może chodzić w ciąży i rodzić dzieci!

    A z blogowego podwórka …jest facet mizogiński co go znamy 😉

    Przyszła mi taka myśl do głowy………dlaczego niektorzy nienawidzą Matki Boskiej,???

    Oto w skrócie historia pewnej zakonnicy, która uciekała chyłkiem,jak widziała na ścianie obraz, czy rzeźbę przedstawiającą Matkę Boską.Nic jej nie pomagało, nawet długi pobyt w szpitalu psychiatrycznym, aż wysłano ją na psychoterapię… i problem szybko został rozwiązany. Okazało się,że miała dominującą matkę, zapewnie toksyczna, której się panicznie bała, miała przed nią wielki respekt.Matka karała ją i jej rodzeństwo za byle jakie przewinienia wymyślnymi karami.Np. musieli siedzieć przy stole w kuchni …przez całą noc i jak zasypiali byli brutalnie budzeni.
    W czasie terapii przebaczyła swojej rodzonej matce i zniknął u niej paniczny lęk przed Matką Boską, którą poświadomie utożsamiała ze srogą i karzącą rodzicielką.

    Nienawiść do MB ma też i inne przyczyny…

    Polubienie

   5. Czy termin “BLACK MADONNA NETWORK” jest Twoim, bo nic nie mogę znaleźć w necie na ten temat oprócz „Matka Ciemności – Chateau des Amerois” Pedofilia Elit – sprawa Dutroxa” z forum DI ?

    Michaelo, to jest artykul na ten temat, choc niestety po angielsku:

    http://ascensionglossary.com/index.php/Black_Madonna_Network

    informacje w nim zawarte polaczyly sie doskonale z moimi doswiadczeniami.. podobnie jak i info z tej samej stony na temat tzw. sieci czarnego serca anubisa..

    MIZOGINIA? Występuję częściej niż myślimy… hmm znam mężczyznę, który ubolewał, że nie może chodzić w ciąży i rodzić dzieci!

    niestety ten mezczyzna o ktorym wspominalam ubolewal z tego samego powodu, az w koncu przeszedl sam siebie aby przejac role matki 😉

    troche pozno odkrylam jego problemy z wlasna matka i ze to na nia zwalal wine za cale zlo.. potem przerzucil te wine na mnie… i ze nie jestem godna…………

    Przyszła mi taka myśl do głowy………dlaczego niektorzy nienawidzą Matki Boskiej,???

    Generalnie mozna ujac to tak, ze kazdy wizerunek Matki Boskiej, czy innej Bogini reprezentuje Kosmiczna Matke, a przynajmniej jakis jej aspekt.. i w sumie mozna by bylo na tym poprzestac gdyby nie fakt jak duzo negatywnych kultow na tej bazie powstalo.. i niestety.. opisywalam kilka swoich doswiadczen wlasnie z Czarna Madonna.. nie byly one ani przyjemne, ani latwe… dlatego moim zdaniem wspomniany kult Czarnej Madonny powiazany jest z kultem Matki Ciemności… choc za stolice swiatowej pedofilii uwaza sie WATYKAN… co ciekawe sama nazwa stolicy piotrowej oznacza – Boginie Podziemi.. VATICA……

    oczywiscie nie musimy sie z wszystkim zgadzac 🙂

    Polubienie

   6. Michaelo, po wrzuceniu tego tekstu:

    BLACK MADONNA NETWORK

    http://ascensionglossary.com/index.php/Black_Madonna_Network

    w google translatora wychodzi calkiem wzgledne tlumaczenie… mozna to tez polaczyc, a nawet warto z tym o czym mowa w:

    Fałszywa Matryca Wzniesienia

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/23/falszywa-matryca-wznoszenia/

    zwlaszcza z siecia czarnej magii… dodam, ze ten mezczyzna, ktory tak bardzo chcial byc kobieta i matka.. on mi nieraz powtarzal, ze jestemn ajpiekniejsza gdy cierpie i placze i ze wygladam wowczas niczym piekna madonna.. pisalam o tym nawet… takze o tym, ze na samym poczatku gdy go poznalam – ujrzalam dziwny CZARNY WIR polaczony ze STUDNIA znajdujaca sie pod domem mojej babci… a takze przeogromna postac kobieca, ktora wygladala wlasnie jak CZARNA MADONNA.. i ona chciala mnie nakryc.. brr… pozniej ten watek powracal czasem w snach i zawsze mial zwiazek z ta sama osobadzisiaj tez juz wiem, ze niby przypadkowa ceremonia w wielkiej piramidzie.. wcale nie byla taka przypadkowa.. ”kind of magic 13”… i to tak apropos tej sieci czarnej magii.. jak potrafi byc zwodnicza… chocby LOURDES…. pisze o swoich doswiadczeniach, a nie przypuszczeniach… choc wciaz wszystkiegonie rozumiem…….

    ___________________________________________________________
    ____________________________________________
    _____________________________

    wrzucam tutaj doslowne tlumaczenie z google translatora, choc w sumie tak na szybskiego poprawilam kilka najbardziej razacych bledow, w tym kilka calych fragmentow tak aby oddawaly glebszy sens przeslania… a potem postaram sie zrobic wieksza korekte:

    SIEC CZARNEJ MADONNY

    null

    Czarna Madonna w Polsce

    Siec Czarnej Madonny są to poziomy zbiorowej architektury energetycznej, używanej w celu promowania mizoginicznych systemów przekonan w kulturze, zwiazanych z wypaczonymi archetypami kobiecymi, bezpośrednio badz nie bezpośrednio, poprzez nurty dogmatów religijnych promujacych duchowo wypaczone i obelzywe przekonania, nawolujace do kobiecej uległości, cierpienia i dyskryminacji. Sa to szczegolne formy myślowe nienawiści, kontroli i zwalczania skierowane w strone wszystkich kobiecych archetypów, dopuszczające mizoginie wobec kobiet i kobiecej zasady na planecie Ziemi.

    Tak więc, jest to architektura

    wykorzystywana do kontroli umysłu

    aby wywierac dominujacy wplyw nad zasada zenska, kontrolowac ja oraz promowac wykorzystywanie kobiet na wiele roznych sposobow.

    Ta retoryka jest przeznaczona do zniewolenia i propaguje przemoc wobec kobiet za pośrednictwem systemów wierzeń patriarchalnej dominacji, co jest kontrolowane przez Fałszywego Króla Tyranii w jego zwodniczej strategii archontów.

    Jest to bezpośrednie kierowanie oprogramowania Ofiara-Kat wpływania zniekształcenia płci i zamieszanie, misery seksualnej i różnych systemow kontroli umysłu, które są nadawane na naszej planecie przez NAA – Negatywna Agende Obcych, aby powstrzymać ludzką świadomość.

    Siec Czarnej Madonny i symbolika Baphometa obrazuja zniewolenie i tortury prawdziwego Christos-Sophia i zasady Boga Matki na tej ziemi. Aż do Matki Bożej i Ducha Świętego Zofii uwalnia być zawarte w materii, kobiety na całym ziemi pozostają zniewolone przez Bafometa i Siec Czarnej Madonny. Jak Negatywna Forma jest „pasywnie” objawia się fizycznie ludźmi karmić Sophianic negatywna forma jest myśleć o muzułmańskich kobiet pokryte czarnymi zaslonami ich twarzy /tożsamości otulone od stóp do głów. Jeśli pokazują części ciała mogą zostać zabite, jeśli są gwałcone przez człowieka, jeśli pragną być wykształcone i mają podstawowe prawa człowieka, w pewnych okolicznościach, mogą one zostać zabite. To jest fizyczny symbol Bafometa lub Czarnej Madonny, zniewolonych kobiet w Czarnej Madonnie na Ziemi bez jej impregnowanego wyboru rodzą zdeformowane lub dewiacyjne stworzenia. Fizycznie wyrazić to nieświadomie podsycał nienawiść do Siec Czarna Madonna i Fatima z których nieustannie zapewnia zniewolenie i nienawiść Christos Zofii, przemoc, aby być ukierunkowane samic na ziemi.

    Tłumienie Ciała Sophia’nicznego

    Poprzez ucisku religijnego i dezinformacji, która została proselytized przez Ojca Bogów fałszywe poprzez ich zachowanie Deception archontów (wiele razy pod groźbą tortur) celowo tworzą mizoginii w kształtowaniu poglądów narzucanych przez religijnej przemocy. Szatańskich sił w kościele używano ciało Achamoth stworzyć negatywne tożsamości formularza, aby ukryć prawdziwą tożsamość Christos-Sophia i promowanie nienawiści i dyskryminacji wobec wszystkich kobiet i zasady żeńskiej. Ciało Achamoth jest taka sama, jak opisać kawałki zbiorowej fragmentacji Poległych świadomości Bogini, która obejmuje Christos-Sophia i wiele innych aspektów kobiet. Ludzie RSS do sił satanistycznych rytuałów promowanych przez obserwacji w obcej religii fałszywej z krwi, dzieci i ludzi w ofierze praktyk, ukrytych w oczach. (Zobacz Molocha) Ten zestaw rozprzestrzeniania się prądu Satanic Ritual nurtu i sił satanistycznych na ziemi.

    Kościół rzymsko-katolicki postanowil zreplikowac obraz Boskiej Kobiecosci i zdegradowac go do kultu Odwróconej/Sieci Czarnej Madonny w celu rozprzestrzeniania mizoginii.

    To miał być smyczy utrzymania zniewolenie stłumić język serca Zofii. Czarna Madonna, Fatima i wszystkie katolickie kult bożków Maryi są gridded energicznie karmić szatańskich sił impregnowanie Sophianic Ciało zamanifestować niegodziwców przez jej formie negatywnej, Baphomet. W ten sposób Fałsz Król tyranii może kontrolować źródeł energii na świecie, jak uzyskać dostęp do wersji satanistyczny w zniewolonej matki wnętrza ziemi, gdy są potrzebne. Baphomet jest szatańska siła replikantem sigil, który został stworzony z ciała Achamoth. Formularz ten jest ujemny Christos-Sophii kontrolowane i przewidywane w świat przez szatańskich sił. Przez jego kultu i karmienia, jest ona zakładnikiem swojej zbiorowej władzy w świecie. Symbol Baphomet i sieci Czarna Madonna reprezentuje zniewolenie i tortury prawdziwego Christos Sophia i Matki Bożej na Arc tej ziemi. Aż do Matki Bożej i Ducha Świętego Zofii uwalnia być zawarte w materii, kobiety na całym ziemi pozostają zniewoleni przez Baphomet rozprzestrzeniać się za pośrednictwem sieci Czarnej Madonny. [1]

    UPADLA BOGINI

    Części Achamoth były używane w formatach odwrócenia aby zamanifestować kreacje dla NAA – Negatywnej Agendy Obcych – ich celem było zniszczenie wolności matki i kobiecej zasady na ziemi. Tak więc, to wydarzenie wpływa na wszystkie kobiety, które doprowadziły do ​​wykorzystujące jej części ciała w Podziemiu, który stworzył światy Baphomet i Lewiatana Races, które są wykorzystywane przez Satanistow. Wiele nazw nadano aby opisać aspekty Upadlej Bogini, które są zasadniczo częściami ciała, które zostały rozdrobnione. Te niższe sfery objawiaja swoje szatańskie siły w różny sposób od materialnego świata, i że pojawia się jako Misery seksualnym i mizoginii we wszystkich jej formach. Jeden znany obcy architektura wykorzystać tę uszkodzenia podziemia jako Phantom Matrix był używany przez modelach NAA religijnych, (patrz religijnej przemocy), takie jak Siec Czarnej Madonny, która karmi Bafometa.

    Czarna Madonna w Polsce – wzorzec – Matka POLSKA Cierpiaca

    Polubienie

   7. Widzisz Liviu, na razie nie mam głębszych odczuć nt. Black Madonna Network, nie wiem czy taka sieć nawet istnieje, czy nie istnieje. Mam też pewne doświadczenia z Matką Boską innego rodzaju, ale nie znaczy to, że Twoje nie są istotne. Nie piszę, że są prawdziwe, ani moje ani Twoje, bo dzisiaj nie można być niczego pewnym!!! Sama widzisz jakie to wszystko pogmatwane, jakby niemożliwe do ogarnięcia ludzkim rozumem, a nawet i sercem…

    PS. Ostatnio zdziwiłam się, że na blogu katolików, był poruszony problem nazwy „Czarna Madonna”, jak znajdę to wkleję tutaj.

    Polubienie

   8. Rozumiem Michaelo i w pelni zdaje sobie sprawe z tego, ze nasze systemy przekonan nie do konca sa identyczne… Staram sie wiec jak tylko moge pewne kwestie przedstawiac tak, aby nikt nie poczul sie urazony, zaznaczajac przy roznych okazajch, ze takie jest moje zdanie, ze nie we wszystkim musimy byc zgodni 🙂 Nie moge jednak powiedziec, ze to czego doswiadczylam to nieprawda.. jako, ze zbyt wiele z tych doswiadczen ulozylo mi sie w spojna calosc.. choc fakt, ze wciaz nie widze pelnego obrazu.. ale poczawszy od najwczesniejszego dziecinstwa kiedy to ucieklam z kosciola, poprzez inne wydarzenia.. moja awersja do KK (jak dla mnie) jest jak najbardziej usprawiedliwiona…

    Co zas do Matki Boskiej to tak jak juz pisalam.. nie chodzi tu nawet tyle o to jak sie ja przedstawia i bynajmniej nie o jej czarna twarz, a o to w jaki sposob jest wykorzystywana i to sie wiaze z ponizszymi slowami:

    Siec Czarnej Madonny są to poziomy zbiorowej architektury energetycznej, używanej do promowania mizoginicznych systemów przekonan w kulturze, zwiazanych z wypaczonymi archetypami kobiecymi.. poprzez nurty dogmatów religijnych promujacych duchowo wypaczone i obelzywe przekonania, nawolujace do kobiecej uległości, cierpienia i dyskryminacji kobiet. Sa to szczegolne formy myślowe nienawiści, kontroli i przemocy skierowane w strone wszystkich kobiecych archetypów, dopuszczające mizoginie wobec kobiet i kobiecej zasady na planecie Ziemi.

    Tak więc, jest to architektura

    wykorzystywana do kontroli umysłu

    aby dominowac nad zasada zenska, kontrolowac ja oraz promowac wykorzystywanie kobiet na wiele roznych sposobow.

    Ta retoryka jest przeznaczona do zniewolenia i propaguje przemoc wobec kobiet za pośrednictwem systemów wierzeń patriarchalnej dominacji, kontrolowanej przez Fałszywego Króla Tyranii w jego zwodniczej strategii archontów…

    choc na zakonczenie znow dodam, ze oczywiscie iz nie musimy sie ze wszystkim zgadzac.. choc dla mnie osobiscie pomiedzy KK z Watykanem na czele a Negatywna Agenda Ocych a Mind Control istnieje duzy znak rownania.. niestety.. tego co KK nawyprawial przez te okolo 2000 lat i co nadal wyprawia, choc w bardziej zaowalowany sposob nie da sie okreslic jako dobre…

    to TY przede wszystkim jestes ZYWA BOGINIA, a wiec prawdziwa swiatynia znajduje sie w Tobie.. a nie w kosciele.. takie jest moje zdanie…

    Pozdrawiam Michaelo
    🙂

    Polubienie

 2. 1.
  4 lipca w usa widziano Czerwony Księżyc ale ponieważ on nie pasował do żydowskiej ściemy jaka stanowi treść tego arta to został on CELOWO pominięty w antygojskiej propagandzie.

  2.
  Kali to inaczej Set, byt jaki POWSTRZYMAŁ “Maciorę Wszelkiego Plugastwa” (w tym zydów, bo to od niej oni wywodzą swoją “genetykę) zwaną też maryjka czy też Pierwsza Biblijna Bestia. To że im w ich schizofrenicznym obłędzie się wydaje iż ZAKŁAMIĄ RZECZYWISTOŚĆ nie ma ŻADNEGO WPŁYWU na działanie wszechświata jak i na “fale” jakie przyjdą kiedy przyjdą a nie kiedy ich żydostwo oczekuje.

  Fałszywe kalendarze czy cała “kaliologia” to dzieło tych samych zakłamywaczy dziejów co z Ducha Bożego zrobili Szatana bo dostali od niego spisany w ST wpierdol po którym “kastrowana cywilizacja” bez mała wyginęła (dziś chcą go ŻWIEŚĆ by się to nie powtórzyło).

  3.
  ” NAA chce sparować linię czasu zamachu, jakiego dokonano na wschodnim wybrzeżu (USA)”

  – a niby czemu mają służyc te ciągle zwoływane medytacje wspomagane CERN’em? “Pokojowi” jak myślą głupie, zdebilałe goje?

  4.
  “studiowali w jesziwie i po zajęciach prowadzili prywatne rozmowy z rabinem – wielokrotnie wyjawił im on imię Mesjasza, nazywając go Yeshua.

  Jeśli Yeshua jest chrześcijańskim Jezusem i powróci on na Ziemię jak zapowiada Nowy Testament”

  – to są DWA RÓŻNE BYTY ale żydzi chcą by GŁUPIE GOJE MYŚLAŁY IŻ TO TEN SAM (BO TAK ŁATWIEJ NIMI ZYDOM MANIPULOWAĆ) mimo iż oficjalnie zydzi stwierdzali iż ich…

  “powracający mashiach ma poprowadzić ich armię na chrześcijan by ich ostatecznie pokonać”.

  czego przymiarki widać w szturmujących właśnie Europę żydorabach (koran mahometa nie ma nic wspólnego poza nazwą z pozostawionym arabom w świątyni Marduka Koranem – ORYGINAŁEM; jest żydowskim plagiatem by “na koran” i dokonywane nim PRANIE MÓZGÓW stworzyć z arabów uzyteczną antychrześcijańską broń jak to wcześniej zrobiono katolikom z biblią).

  5.
  “Nazwa Kali oznacza czarny, czas, śmierć, jest panią śmierci; Dlatego też jest ona nazywana boginią czasu, zmian, władzy i zniszczenia. Jest znana jako „czarna”, lub „ciemna”.

  Illuminati wysyłają w swój ulubiony sposób sygnał, przesłanie tego co ma nastąpić.”

  – i mogą sobie dawać tyle SYGAŁÓW ile chcą i się nimi erotyzować do woli aż im resztki fiut…w nie poodpadają z tego “wtajemniczenia” ale…..

  NIE ONI MAJĄ NAD NIA KONTROLĘ I NIE DLA NICH ONA ZATAŃCZY SWÓJ TANIEC”.

  a to, że ustawicznie próbują ją przyzwać i przekupić to inna para kaloszy.

  Zresztą należy odróżniać PRAAWDZIWĄ KALI od Maciory Wszelkiego Nierządu, Pierwszej Biblijnej Bestii, mateczki żydów która w ich “wierzeniach” ma uchodzić za Kali (być tak samo potężna). Te drugą zamierzają zresztą wszczepić w następczynie obamy by domknąć cykl. On wedle pism ma być nosicielem jej baraniorogiego węzoogoniastego synalka, demona zwanego jezusik, jozue (od rzezi kanaanitów) czy baranek boży.

  6.
  “niektorzy sa zdania ze z Oriona pochodza …”

  – MANTIS zwani też OWADOIDAMI.

  Polubienie

  1. Jeśli Yeshua jest chrześcijańskim Jezusem i powróci on na Ziemię jak zapowiada Nowy Testament” – to są DWA RÓŻNE BYTY ale żydzi chcą by GŁUPIE GOJE MYŚLAŁY IŻ TO TEN SAM (BO TAK ŁATWIEJ NIMI ZYDOM MANIPULOWAĆ) mimo iż oficjalnie zydzi stwierdzali iż ich…”

   z tym sie akurat zgadzam, ze chodzi o – DWA RÓŻNE BYTY.. inna sprawa jak dokladnie to rozumiemy.. te dwa byty… i niestety w calym tym ziemskim dramacie nie ma zbyt prostego podzialu – dobry-zly.. to wszystko duzo bardziej skomplikowane… wielu graczy, wiele roznych, czesto z byle powodu zwalczajaych sie nawzajem stron.. ot jak w polityce.. albo.. wiezy babel… tak wiec odnosnie tego co napisales.. pewne kwestie widze podobnie, a pewne zupelnie odmiennie, np. kwestie KALI……..
   xx?0?xx

   Polubienie

 3. Bo zapominasz iz to jest walka 3 frakcji zredukowanych do dwóch by ta zła mogła się podszyć pod DOBRO. Jest:

  – DOBRO czyli BIAŁE SŁOŃCE reprezentowane przez Ea/ Ra itd
  – JEGO OBROŃCA czyli CZARNE SŁOŃCE czy właściwiej CZERWONE SŁOŃCE – Enlil, Marduk, Kali ….

  i ich wrogowie … ASUROWIE znani jako BIBLIJNA BESTIA….. czy plemie Dana, czyli GOG i MAGOG czyli koalicja żydów i murzynów szturmująca właśnie świat Białych.

  Ale ponieważ gojom mozna WMÓWIĆ WSZYSTKO Asurowie im wmówili iż to oni reprezentują RA co nie jest prawdą. I ponieważ asurze Słońce to FAŁSZYWE SŁOŃCE jest zwalczane przez to Czarne stąd w mitach „Księżyc gania Słońce”. Gania i tępi FAŁSZYWKĘ jaka właśnie organizuje ludzkośći HOLOKAUST by objawić obambo jako zbawiciela świata a demonią maryjkę od demonich objawień jako Durge/ Kali bo te ją kiedyś pokonały. Istota ZWIEDZENIA – stwórz problem i zaproponuj głupim i ślepym gojom* żydowskie/ antygojskie rozwiązanie wmawiając im iż TO DROGA O ICH RAJU (jak fałszywe portale przy umieraniu).

  * będzie można „poczuć” SIŁĘ NATO jak usa będzie ze spokojem patrzeć jak kontynentalna Europa jest wyrzynana rękami żydowskich a udających arabskiech terrorystów. Będzie czekać aż wszelkie kraje z radością złożą im pokłon co wypełni jakąś tam przepowiednie jaką elity z zapałem właśnie przed głupimi gojami ODGRYWAJĄ.

  Także z wizerunkami Kali czy Śhivy jest odgrywany teatrzyk, teatrzyk w oszukiwanie by naiwni im uwierzyli iż te 2 byty stoją po stronie pejsiatych elit i się PODDALI BEZ WALKI.

  Polubienie

 4. Odnosząc to do bieżących czasów….

  Druga Biblijna Bestia czyli żydzi (anglosaksoni z Londynu) wykorzystując swoje marionetki i murzynów dążą do przywrócenia na Ziemi królowania Pierwszej Biblijnej Bestii jaka miała być podobnie wszczepiona w ludzkiego nosiciela jak to zrobiono z żydem Hitlerem. Wszepiona i okazana gojstwu by oddali jej pokłon 23 września (jak sądzę).

  Ten demoni byt jest reklamowany światu jako Matka Boska jaka przwróci „spokój, dobrobyt, harmonię….” ale jej celem wiadomym z mitologii jest OPANOWANIE NA WYŁĄCZNOŚĆ PLANETY. Ale głupie gojstwo nie mające pojęcia o „energiach” jest święcie przekonane iż „świat cierpi z powodu męskich energii” i zgodnie z zaleceniami różnych medytacyjnych spendów jeszcze bardziej go plugawi usilnie próbująć przywołać tego demona i swoją zagładę na Ziemię (ostatnia próba była 5 września).

  Na potrzeby tego ZWIEDZENIA czyli okazania DEMONA jako STWÓRCY ciągle jest polaryzowany świat na dwie pozornie zwalczające się frakcje a tak naprawdę na dwie frakcje jakie wykorzystują PROPAGANDOWĄ NIENAWIŚĆ do KASOWANIA SWOJEJ WŁASNEJ POPULACJI. Obecnie jednym obozem jest skupione wokoło Obamy (odgrywającego rolę jozuego) i NATO, drugi wokół Putina jaki wedle najnowszych „odkryć” awansował już na św Piotra. Obóz Putina czyli BRIKS pozornie ma przewagę nad drugim gdyby nie „ŻMIJE W JEGO SKŁADZIE” jakie go (i Chiny) zdradzą we właściwym momencie (jak Chiny zdradzą Rosję to się mogą „zastrzelić”) zaordynowanym oczywiście z Londynu.

  Ale świat i goje się cieszą iż mają swojego „ziemskiego” „zbawiciela” jaki jako urojony „król północy” zbawi świat. Praktycznie miał się podłożyć i ….. doprowadzić do zagłady Rosjan ale chyba coś nie idzie tak w planie.

  Cześć sekt wyczekuje LUCYFERA….Wdaje się im iż to jest sojusznik Wielkiej Maciory, Żródła Wszelkiej Plugawośći, Niegodziwości (i zydów) jaki wespół z nią pokona LEWIATANA (nawiasem mówiąć LEWI to przekręcone LECHI) ale…..

  PAMIĘĆ LUDZKA JEST ZAWODNA A JĘZYK PODSTĘPNY

  bo słowa „JÓZIO WOJOWAŁ Z KAZIEM” można tłumaczyć tak iż oni są swoimi wrogami ale….

  TAKŻE JAKO iż są SWOIMI SPRZYMIERZEŃCAMI…. i tu jest mały dysonans poznawczy.

  —-

  Lucyferem wedle żydostwa są posiłki w postaci Drugiej Biblijnej Bestii, ta jak wiadomo została skasowana jak zawracała koło Słońca ze półtora roku temu (słynny ISON).

  Lucyfer, wedle masono-idioten, jest WROGIEM BIAŁEGO SŁOŃCA czyli Ea/ Ra a ogólniej chrześcijaństwa/arianizmuu…..ale

  tak jak „JÓZIO WOJOWAŁ Z KAZIEM” tak JOZUE (jezus) WOJOWAŁ Z CHRYSTEM (Mardukiem). W pamięci, zwłaszcza pamięci podsycanej kłamstwami się ZLALI W JEDNO ale to swoi wrogowie. Jozue to przedstawiciel Drugiej Biblijnej Bestii, Marduk zaś robiący w wierzeniach za Chrystusa to Czarne/ Czerwone Słońce. Czy też mówiąc literacko LUCY-fer jaki WYBAWIŁ ŚWIAT Z ŻYDOWSKIEJ NIEWOLI (ten sam motyw jest teraz) ARTYSTYCZNIE KASUJĄC ŻYDÓW I ICH PAŁACE ATOMÓWKAMI (ST – to on im dał przykazania do przestrzegania).

  —-

  Pozornie świat jest spolaryzowany wokół „króla Południa’ czyli londyńskiej kliki satanistów od tory i „króla Północy” czyli BRIKS… ale….

  RZECZYWISTY KONFLIKT się rozgrywa pomiędzy

  Królem Południa czyli Pierwszą Biblijną Bestią i jej sługami/ koalicjantami (prawdziwy ANTYCHRYST bo napdała na ich planete)

  a dopiero POWRACAJĄCYM „Królem Północy” jaki jest WYPATRYWANY NA NIEBIE.

  —-

  Oczywiście założono iż „powracającycm Królem” bedzie Ra/ Ea czyli niezborne, bezbronne pisklę jakie się da łatwo siłom ciemności spacyfikować…. i wymusić PASOŻYDOWANIE na nim …. jako najlepszym źródle BOSKIEJ ENERGII….. ale …

  Słowo ANTYCHRYST się wywodzi z francuskiego ANTECHRYST….. co znaczy POPRZEDZACZ, ZAPOWIADACZ (i w tym stylu)…. co oznacza iż nim przyleci tu Białe Słońce na jakie żydostwo ostrzy swoje satanistyczne szpony….. świat nawiedzi Czarne Słońce jakie to zydostwo ma wytłuc stąd taka PODSZYWANKA zydów pod czcicieli Kali, Śhivy….. dla jego ZWIEDZENIA by WZIĄŁ ICH ZA SWOICH.

  A ponieważ plany elitom nie idą a CERN się psuje i psuje to ….. może być w zimę ciepło w różnych zakątkach świata i to niekoniecznie od „pogodnej zimy” bo wedle „whisperów” fortpoczta Czarnego/ Czerwonego Słońca wyrażnie dała elitom do zrozumienia iż nie są tu by negocjować a ODZYSKAĆ PLANETĘ….. dla Białego Słońca. Także po trupach wszelakiego stawiającego im opór żydostwa które już się widzi w koronie Władców Wszechświata.

  ——-

  To tyle tematem kto z kim i o co wojuje.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s