Lipcowy Wywiad z Simonem Parksem

mylight1

Dodawalam niedawno link do naprawde ciekawej audycji z Simonem w Wolf Spirit Radio, cho z 2 sierpnia, wspominalam tez o nim w Significant Events 2015 jako, ze informacje z jego strony dotyczace daty 15 sierpnia, planetarnego wyrownania, oraz CERN mocno sie zbiegly z informacjami ze strony Freedom Path i bardzo szczegolowym opracowaniem Noela Tobina dotyczacym planetarnego szczytu magnetycznego majacego miejsce pomiedzy 12-15 sierpnia, a pentagonalnym wyrownaniem wenus przypadajacym dokladnie na dzien 15 sierpnia, oraz zwiazku z CERNem, czy tzw. 666 axion seal.. Co istotne informacje te pokryly sie z moimi wlasnymi przeczuciami.  Takze Nelly Radwanowska w swoim przeslaniu, ktore wlasnie przed chwilka dodalam wspomina, ze – 12-go sierpnia szczyt falowej transmisji magnetycznej spowodował przyspieszenie osiowej rotacji ciała planetarnego w obrębie ekliptyki. Takie zjawisko ma miejsce co 100 lat –  wiecej w notce: Kosmiczne Przemiany 2015. Dodam tylko, ze info to jest jak najbardziej zbiezne z Naukami Wolnosci i informacjami ze strony Ashayany. Oczywiscie dla wiekszosci mieszkancow planety Ziemia nic sie w tych dniach szczegolnego nie wydarzylo, jako ze w oficjalnych mediach nie bylo ani jednej wzmianki na ten temat.

Przechodzac juz jednak stricte do wywiadu.. 

Simon porusza miedzy innymi kwestie aktualnej sytuacji politycznej, procesu wzniesienia, sieci energetycznej (GRID), wspomina o roku 2017, ciekawie przedstawia kwestie DNA jako ogromnego banku pamieci, mowi tez o Templariuszach i tu przypomne moja niedawna notke o Katharach, Templariuszach i Swietym Graalu, w ktorej pisalam miedzy innymi o tym kim byli oryginalnie Templariusze i ze ich prawdziwym przeznaczeniem jako Straznikow Swietego Graala byla tak naprawde ochrona Gwiezdnych Wrot (Templars), choc pozniej rozne grupy mocno ze soba pomieszano..

I jeszcze zanim przejde do wywiadu dodam, ze mimo iz uwazam info ze strony Simona za bardzo ciekawe nie oznacza to, ze z wszystkim sie zgadzam, ale o tym mozemy porozmawiac pozniej

A to juz wywiad:

Wywiad z Simonem Parkesem – 05 lipca 2015

JP:  Otwieram wielką księgę pytań do Simona, powiedz mi jeśli któreś już słyszałeś? 

Pytanie: Nie rozumiem dlaczego bardziej zaawansowane i wysoko rozwinięte cywilizacje lub istoty z innych wymiarów, które prawdopodobnie opracowały reguły dla międzygalaktycznych federacji czy mogłyby rozsądnie i logicznie zadecydować, że jeden rząd na naszej planecie, czyli rząd USA reprezentuje i mówi w imieniu całej planety?  I pytanie jest dość długie, ale reasumując …. jest wiele ludzi na planecie, którzy są bardziej zorientowani niż większość, dla których obecna sytuacja jest piekielna i tak ją postrzegają od dłuższego już czasu.  Jak ET (istoty pozaziemskie) mogą wsadzać wszystkich do jednej kategorii w tak dyskryminujący sposób?  Jak mogą pozwalać nadal kontynuować uwięzienie dusz trwające od tak dawna?

To są jakby dwa pytania, ….

Tak dwa pytania w zasadzie, jedno dotyczące zagadnienia czy jest wolna wola?

Simon:  Pierwsze pytanie jest interesujące, faktem jest, że te nieprzyjazne obce siły uznają jeden szczególny rząd, aby przemawiał w imieniu planety, ponieważ kontrolują ten rząd.  Więc kiedy powiedziałem, że pewna rasa ET uznaje rząd USA za rzecznika planety to również dlatego, że w tym konkretnym rządzie znajduje się wiele osób, które wspierają i wykonują określony program (ich plan).  I dlatego bardziej przyjazne grupy z rządem USA nie współpracują. Bardziej przyjazne grupy kosmitów współpracują z Putinem i kilkoma innymi krajami.Odpowiadając na drugą część pytania: Jest to niezwykle skomplikowany i wielokrotnie złożony proces, aby unieruchomić energetyczną siatkę, która otacza planetę i po drugie, dopóki więcej ludzi nie będzie tego świadomych.  Już o tym kiedyś mówiłem, ale jeśli radykalnie nie wzrośnie ilość ludzi, którzy zechcą coś z tym zrobić, wtedy argument brzmi tak, że kosmici muszą to zaakceptować.

Byłoby to wbrew Uniwersalnemu Prawu przyjść do kogoś i powiedzieć:  Dobra nie martw się o to, my to zrobimy to za ciebie, a ty nic nie musisz robić.   Tak nie jest. Uważam, że wyłączenie urządzeń generujących planetarną sieć (energetyczną) jest niezwykle skomplikowaną operacją, całą kombinacją technicznych problemów, bo wiele z tych urządzeń nie jest zasilanych z Ziemi.  Nie widać ich też, bo znajdują się także pomiędzy wymiarami.  A kiedy czasem uda się unieruchomić jedną rzecz, to nie zawsze ma to wpływ na pozostałe.  Więc jest techniczna strona problemu i  również problem wolnej woli.  W zasadzie kosmici pytają:  Czy rzeczywiście jesteście pewni, że ludzie faktycznie chcą aby ta sieć energetyczna wokół planety została wyłączona?  Gdzie jest na to dowód?  Ale gdy sukcesywnie coraz wiecej osób zaczyna się orientować, że to jest planeta „więzienie“ i zaczynają buntować się przeciwko temu,  wtedy energia zaczyna się zmieniać i bilans ulega również zmianie.  To były bardzo dobre pytania.

Pytanie Niky:  Czy można by powiedzieć, że nie jest to planeta więzienie, lecz że stała się więzieniem z pewnych powodów?

Tak używałem określenia „planeta więzienie“ ponieważ, gdy prowadzę moje wykłady nie mówię tylko do „nawróconych“.

Całym sensem mojego publicznego ujawnienia się było dotarcie do ludzi, którzy albo nic nie wiedzą na ten temat, albo mieli bardzo małą wiedzę, lub dysponowali tylko kłamstwami i błędnymi pojęciami prezentowanymi przez establishment. 

Więc jestem winien tego, że używałem terminów „planeta więzienie“ i Wzniesienie bo jest to najprostszy i najsilniejszy sposób, aby dotrzeć do ludzi, gdy tylko nadarza się okazja i nakłonić ich do własnych poszukiwań.  Tak Niky, masz absolutną rację – Ziemia nie jest „planetą więzieniem“. Grupa bardzo zaawansowanych technologicznie istot stworzyła na planecie pewien rodzaj urządzenia pułapki (uwięzienia).

Kim są te istoty i czy tworzą one rodzaj konsorcjum.  Jaka jest ich struktura?

Archonci, którzy są na samej górze piramidy, potem pewna grupa Reptylian znajdująca się pod nimi.  I te dwie grupy podtrzymują ten system uwięzienia.

Jaki udział ma w tym Syriusz B i istoty z niego?

To nie są czyści Reptylianie, lecz pewien rodzaj hybryd Reptylian.  Odpowiedź brzmi tak, oni też biorą udział w tym utrzymywaniu „uwięzienia“.

Jako następne pytanie opowiem coś, bo krąży taka informacja, że jest grupa ET promująca pewną formę, specyficzny rodzaj „Wzniesienia“ który ma przenieść cię do technologicznego ciała, takie niby wysłanie cię, taki jakby rodzaj by-passu, obejścia, który powoduje, że nie jesteś w pełni świadomy … Czy kiedykolwiek coś o tym słyszałeś?

Tak, tak to jest prawda.  Prawda w takim sensie, że to jest prawdziwa propozycja, wykonana przez Archontów, którzy zawsze chcieli zamienić ludzkość w rodzaj robotów i to było proponowane w swych początkowych formach jako tania alternatywa Wzniesienia.

Rodzaj wirtualnego Wzniesienia.

Oczywiście ktokolwiek kto ma w sobie iskrę człowieczą odpowie – o nie, dziękuję!

10:24    A czy to ma cokolwiek wspólnego z bycia wziętym do kryształowych komór, lub do podobnych grot w głębinach ziemi?  Czy to jest zupełnie coś innego? Czy to jest x-wymiarowe Wzniesienie ?

To jest co innego. Kryształy generują energię i mają zdolność całkowicie lub we fragmencie przekształcić żywy materiał i przenieść go do innego wymiaru.  Zależy gdzie znajduje się druga stacja odbiorcza.  To jest całkowicie sztuczne – musisz mieć drugą, odbiorczą stację w innym wymiarze.  Więc jest to zupełnie co innego.

Archonci natomiast proponują formę elektronicznego Wzniesienia, podczas gdy kryształy są bardziej technologią portali, która pozwala ci podróżować do innych wymiarów i doświadczać tego z możliwością powrotu.  W tym co oferują Archonci – nie ma już powrotu.

Czyli jest to bilet w jedną stronę…   

No właśnie

11:26 Czy te kryształy to jest technologia Atlantów?

Atlanci oczywiście mieli taką technologię.  Technologia kryształów była powszechnie przyjęta i praktykowana w Lemurii, i nie zrozumcie tego źle, bo jest wiele osób mających dostęp do śladów Atlantydy.   Atlanci byli bardzo o to zazdrośni i pilnie strzegli swojej kryształowej technologii.  I co ciekawe, w gruncie rzeczy jest więcej kobiet, które strzegą sekretu dojścia do kryształowych komnat i samych kryształów niż mężczyzn.  Więc tak zdecydowanie Atlantyda.

12:14 W ostatniej naszej rozmowie mówiłeś, Simon o fragmentach świadomości Chrystusowej.  Mówiąc o fragmentach co miałeś na myśli?  Wczesnych chrześcijan, którzy podążali za Chrystusem, a kontynuują reinkarnowanie do dzisiejszych dni, bo ktoś wspomniał nauki Michała, że jest to fragment większej grupy rodziny dusz?  Wiec jak to jest?  To są pierwsi chrześcijanie, czy grupa rodziny dusz?  I co możesz nam opowiedzieć o ich historii i ich aktualnej sytuacji?  Czy to pytanie ma sens?

Oczywiście, że to ma sens.  Co prawda ja nie o tym mówiłem, ale faktycznie pytanie jest dokładne.  To do czego się odnosiłem, to był Chrystus jako postać we własnej osobie, że fizyczne ciało Chrystusa zawierało w sobie jego duszę i elementy tejże duszy zostały albo powielone albo ukryte.  Te małe fragmenty duszy zostały dołączone do dusz pewnych ludzi, więc może być teraz około 20-30 osób, które mają dołączone fragmenty duszy Chrystusowej do swojej duszy.  Jeśli zaś chodzi o uczniów Chrystusa to jest to bardzo ciekawe pytanie, ponieważ każdy kto współpracuje na energetycznym poziomie z kimś o bardzo wysokiej częstotliwości, rezonansie, zaczyna pobierać do swojego pola aurycznego ten indywidualny wysoki zapis.  To nie oznacza, że oni się zmieniają lub, że zmienia się ich osobowość, po prostu zaczynają nasiąkać wibracją, tak jak gąbka nasiąka wodą, gdy położymy ją obok kropli.  Więc te osoby mogą również reinkarnować w całości lub elementy ich duszy mogą być dołączone do dusz, które potem inkarnują.  Więc technicznie może być tak, że na planecie znajduje się dusza ósmego ucznia Chrystusa, która teraz inkanowała w ciele męskim lub żeńskim, ale może być też ciało fizyczne, które zawiera fragmenty wysokiej duszy tamtych ludzi, więc jest to bardzo ciekawe i dobre pytanie, JP.

14.54  Czy to odzwierciedla to, co Steiner nazywał ciałem Chrystusa odrodzonym eterycznie?  Ponowne jego przyjście, gdy ma on raczej postać bardziej eteryczną niż fizyczną?  Lub czy to się odbywa na planie eterycznym i potem manifestuje się na planie fizycznym?

To tak jak patrzenie w lustro, ponieważ jest energetyczny wzorzec, który już istnieje (nie nazywam go eterycznym lecz energetycznym).  Jednakże aby oddziaływać na fizycznej planecie takiej jaką jest Ziemia, nie można pozostać tylko energetycznym aspektem.  Musisz być w fizyczności.  Z tego powodu te energetyczne wzorce pewnych osób są pilnie strzeżone i przechowywane w bezpiecznym ukryciu, bo jeśli stracisz ten energetyczny wzorzec, to nie będziesz miał z czego odtworzyć, zregenerować postaci.  Będziesz miał tylko małe fragmenciki DNA, a my mówimy o pełnej, kompletnej całej serii wzorców pewnych postaci, które umożliwiałyby ich fizyczne inkarnowanie na Ziemi, lub mogą być ich energetycznym punktem wyjścia. Gdy znajdujesz się na fizycznej planecie trójwymiarowej, to wszelkie działania mają tendencję do odbywania się w fizycznej rzeczywistości.

16.18  Czy dlatego trwa ustawiczne polowanie na Arkę Przymierza, bo ona zawiera te pierwotne energetyczne wzorce i plany?  I dlatego każdy jej szuka?  Czy wiesz, czy odnaleziono już prawdziwą Arkę Przymierza?  Czy w Arce Przymierza znajdują się pierwotne, źródłowe plany?  Na przykład pewnych osób na planecie, ich plan energetyczny na podstawie którego potem mogą się wcielić w 3W, aby działać w tym świecie i móc wejść w interakcję przestrzeni tego świata?

Rycerze Templariusze odgrywają bardzo ważną rolę, niestety mają bardzo złą prasę, ponieważ większość ludzi raczej nie rozumie jaka jest ich rola i zadanie. Templariusze są trochę jak pierwsi harcerze.  Jednym z ich zadań jest „być przygotowanym“ – czasami na najgorsze.  Niektórzy myślą, że bycie przygotowanym na najgorsze to ściąganie najgorszego na siebie.  Rycerze Templariusze spędzili setki lat w tym fizycznym świecie szukając i ochraniając święte relikty i mają w swoim posiadaniu i władaniu sporą ilość egzotycznych technologii, które są ukryte ponieważ ludzie po prostu nie są na nie przygotowani, aby je teraz otrzymać.  Nie mam na myśli ogólnie ludzkości, ale osoby, które się interesują, czytają, szukają pracują nad podnoszeniem świadomości są na to gotowe.  Oni mogliby otrzymać dostęp do tych technologii nawet już jutro.  Ale elity sprawujące władzę i kontrolę, rządy nie są gotowe, bo szybciutko chciałyby zmilitaryzować te technologie, uczyniłyby z nich broń i skorumpowały tę wiedzę.  Nie będę zbyt wiele opowiadał o Templariuszach i ich technologiach, gdyż ten wątek jest aktualnie dość istotny i jeszcze odegra swoją rolę.  Rycerze Templariusze mają całą kolekcję egzotycznych urządzeń ukrytych przed oczami ogółu.

Czy jest możliwe, że Templariusze mają coś specjalnego pod swym władaniem i to ochraniają?

Był taki okres, ale ponieważ świat prowadził wojny, jedna za drugą, a ludzka chciwość, w wielu przypadkach elit, przekraczała wszelkie granice, pewna grupa Templariuszy pytała sama siebie:  Czy postępujemy właściwie?  Na co to wszystko? Co my tu w ogóle robimy?   Zobaczcie jak ten świat wygląda!?  W ostatnich latach Templariusze oddzielili się zupełnie od innych organizacji, jak np. wysokie szeregi Iluminatów.  Rozłączyli się i są teraz absolutnie samodzielną, suwerenną organizacją.  I to jest bardzo dobre.  I jak to bywa w organizacjach jest u nich grupa ludzi, którzy uważają, że słusznie postępują i nie chcą o tym dyskutować.  A inna grupa właśnie twierdzi, że może powinniśmy debatować, uzgadniać, rozmawiać co i jak robimy.

Zdecydowanie wolę takie rozwiązanie, że to Templariusze mają te „egzotyczne“ technologie i sekrety dotyczące ludzkości, niż np elity będące u władzy.  Elity natychmiast przekazałyby te informacje nieprzyjaznym ludzkości obcym, którzy by je mogli wykorzystać negatywnie.

To, że Templariusze strzegą i ochraniają tę wiedzę, tajemnice i technologie, jest bardzo korzystne, bo oni nikomu nie ufają i dzięki temu te rzeczy pozostają bezpieczne i schowane.

24:40   Z Himalajów do Ameryki Południowej – co możesz powiedzieć o duszy Don Juana opisanego przez Carlosa Castaneda, którego książki miały ogromy wpływ na całe generacje, zwłaszcza w latach 70, 80, 90 i obecnie. Wydaje mi się, że Don Juan miał podobny wpływ co Awatar.

Nie jestem przekonany, że to była dusza nie z tej ziemi w ciele Don Juan’a. Najprawdopodobniej była to oświecona dusza.  Wiesz czasami, bardzo sporadycznie, zdarza się, że gdy osoba rodzi się na planecie ma pełne wspomnienia, a czasem ma fragmentaryczne rozeznanie we wspomnieniach DNA.  Jest też kilka osób twierdzących, że czytają z Księgi Akaszy, i niektórzy faktycznie mają do tego dostęp moim zadaniem, lecz reszta raczej odczytuje DNA.  Dla ludzi, którzy są tym zdumieni dodaję, że DNA jest pamięcią, ogromnym bankiem pamięci.  Niektóre osoby mają to szczęście i tę umiejętność posiadania dostępu i energetyczne możliwości korzystania z tej pamięci, ale nie zawsze jest to pamięć Akaszy.  DNA jest pamięcią.  Problemem jest to, że masz dostęp i wchodzisz do tej pamięci poprzez aktualne swoje życie i widzisz 15.000-20.000 lat pamięci z perspektywy zaledwie 20-50 lat i to zmienia cały obraz.  I to jest niestabilne, bo widzisz to ze swojej małej perspektywy.  Gdy tymczasem widzenie Ksiąg Akaszy nie jest skażone i jest to widzenie znacznie szersze z innego niezależnego punkty widzenia.  Czasem zdarzają się ludzie tacy jak Don Juan, którzy nie są „obcymi“ lecz ludźmi mającymi dostęp do duchowego nauczania i wiedzy w samych sobie, więc zamiast ściągać informacje z innych wymiarów poprzez jakiś portal, niektórzy są w stanie prowadzić niezwykle duchowe życie, ponieważ mają je zawarte w samych sobie. Także są osoby mające to połączenie z innymi miejscami, gdzie mogą stale uaktualniać swoją wiedzę i pobierać nauki.  Absolutnie Don Juan nie był zwykłą osobą, mam nadzieję, że ta odpowiedź pomoże?

27:18  Wspominałeś, że Illuminati są bardzo zainteresowani Marią Magdaleną, czy możesz nam powiedzieć z jakiego powodu?  Czy ona jest obecna na Ziemi? Jakie jest pochodzenie jej duszy?

Tak, Illuminati są nią bardzo zainteresowani i byli przez długi czas i każdy kto ma jakiekolwiek powiązania z wolnomularzami Cinia [pisownia? – kr], każdy kto studiował ten temat do samej głębi, będzie raz za razem pochłonięty.  Pewna ilość osób znajdujących się na planecie teraz nosi w sobie, naukowcy powiedzieliby, dane bio-metryczne.  Ja wolę to nazywać danymi Duszy, które zawierają najczystsze informacje o stworzeniu ludzkości.  I wieść głosi, że jeżeli ktoś mógłby mieć dostęp do tych osób i odblokować lub złamać ich kod DNA, ale nie mylcie tego proszę z genomem, więc mając ten kod można mieć dostęp do istoty tego co czyni ludzi ludźmi.  To by była najczystsza informacja – linia informacji, nie potrzeba wtedy szukać tego w liniach tysięcy przodków.  To stanowiłoby bezpośrednie połączenie ze Źródłem i jest to w pewnym sensie technologia, umiejętność.  Pewne grupy Reptylianów handlują genami.  Tym się trudnią – handlują genetyką, nie złotem czy srebrem, lecz substancją genetyczną jako informacją i od wielu lat (przynajmniej 250 000 lat) usiłują zdobyć ten kod i jeszcze im się to nie udało i raczej nie powinni tego dostać.  Ale są tym ogromnie zainteresowani i bardzo zaangażowani w  jego pozyskanie.  I czy ta osoba  jest na Ziemi? – Tak [Maria Magdalena – kr].  To moja odpowiedź.

Ooo, to dobrze zawsze wiedzieć!

29:59  Powiedziałeś kiedyś, Simon, że nadejdzie taki moment, że każdy na Ziemi pozna Prawdę.  Czy to nastąpi w wyniku kosmicznego Wydarzenia?  Poprzez ujawnienie?  Albo może końcowy błąd w CERNie?

Hmm, ciekawi mnie czemu CERN w to wciągnięto?

To co się wydarzy, to nastąpi coś wielkiego, co spowoduje, że każdy na planecie będzie miał zasadny powód, aby zakwestionować wiele spraw, wiele rzeczy, praktycznie będzie mógł zakwestionować wszystko.  I w wyniku tego zdarzenia ludzie posiądą głębokie zrozumienie, że byli okłamywani. I to samo w sobie jest monumentalne. 

Wiem JP,  że wielu twoich słuchaczy powie, dobra, wstaję rano i doznaję, i co w tym takiego?  Ale oni od wielu lat są już na tej drodze i powoli tę Prawdę odkrywają, czasem o tym nie wiedząc.  Ale dla większości ludzi to będzie ogromny szok.  I prawdopodobnie nie będą w stanie spokojnie funkcjonować nawet przez kilka dni, bo nie będą w stanie zakomodować, przyswoić tych informacji.  Będą się pytać, jak to jest możliwe, że ja tego wcześniej nie widziałem, nie rozpoznałem prawdy?

Pierwszą oznaką zmian w fizyczności będzie kompletne załamanie zaufania i rozdzielenie pomiędzy tym co władze mówią, a tym w co ludzie na planecie wierzą. Aby odpowiedzieć na pytanie precyzyjniej, będzie też drugi element. Drugim elementem będzie moment, gdy ludzie sprawujący władzę będą musieli się przyznać i wtedy wiele osób zrozumie Prawdę.  Nawet umieszczenie 20.000 statków kosmicznych wokół Ziemi nie pomogłoby.  Impuls zmiany musi wyjść z wnętrza. Ludzie muszą dojść do tego sami.

CERN – to ciekawe pytanie, on jeszcze ma odegrać swoją rolę, mam nadzieję że te wyjaśnienia będą pomocne.

Och, to kolejny tajemniczy element, Simon!

Mam nadzieję, że będę mógł powiedzieć więcej o CERN-ie pod koniec tego roku.

A to będzie koniec roku?  No wiesz sprawy wyglądają tak sobie … niektórzy ludzie mówią, że CERN zniszczy Wszechświat wiele razy, a my zostaniemy przesunięci na kolejną możliwą linię czasu …

Dla ludzi, którzy są tym zdumieni dodaję, że DNA jest pamięcią, ogromnym bankiem pamięci. 

Calosc na blogu Krystal:

https://krystal28.wordpress.com/2015/08/19/wywiad-z-simonem-parkesem-05-lipca-2015/

Simon Parkes in Wolf Spirit Radio

 

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

7 thoughts on “Lipcowy Wywiad z Simonem Parksem”

 1. Wywiad z Simonem Parkesem, 2 sierpnia 2015

  Stopa procentowa, Chiny, Kryzys finansowy USA, Grecja, Fala X, 15.08.2015 i CERN, Corey Goode, Blue Avians, Fałszywa pamięć, Teleskop Lucyfer, Znaczenie niebieskiego koloru, Propaganda Goebbelsa, 432Hz, Czarna Maź, Zmienianie kształtu, Alex Collier, Energia punktu zerowego, Kamień filozoficzny, Klony, Gwiezdne rasy, Wojna energetyczna, Jimmy Savile, szczepienia w USA, poll-tax, Wyzsze Ja, Komunikowanie się ze Źródłem, „Tatuś”, Anu i jego synowie, Historia Adama i Ewy

  https://krystal28.wordpress.com/2015/08/26/wywiad-z-simonem-parkesem-2-sierpnia-2015/

  Polubienie

  1. Super! juz go dodalam.. sluchalam tego wywiadu na zywo… choc ciesze sie ze ze wzgledu na tych, ktorzy nie znaja angielskiego jest polskie tlumaczenie 🙂

   34:50 Kolejne pytanie: Jestem ciekawy co Simon myśli o kosmicznej Czarnej mazi (Black Goo) i ziemskiej czarnej mazi. Harald Kautz Vella miał na ten temat ostatnio wykład na konferencji „Bases”. Wygląda na to, że Harald ujawnia bardzo wiele ważnych informacji, które mam nadzieję pomogą w zjednoczeniu świadomości, i które wesprzą nas w zakończeniu agendy dualności i planów elit. Więc dwa pytania – Black Goo, jedność, dualność, czy to wszystko jest jedno bagno?’

   https://krystal28.wordpress.com/2015/08/26/wywiad-z-simonem-parkesem-2-sierpnia-2015/

   tej kwestii tzn Black Goo poswiecilam ponizsza notke:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/24/tajemnica-niesmiertelnosci/

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s