23 wrzesnia i Kosmiczne Przemiany 2015

521598_634213189927842_101360891_naaa

Ponizej prezentuje tekst, ktory otrzymalam na maila, a ktory dobrze sie uzupelnia z wczesniejszymi postami, chocby z tym o czym byla mowa w Significant Events, September 23 Wave X, Transhumanizmie, Oknie Czasowym 2012-2017, etc

Witaj,

Podzielę się z Tobą moim aktualnym stanem wiedzy i odczuwania, będącego rezonansowym odbiorem informacji z Pola na temat bardzo istotnych wydarzeń na naszej Planecie, które są zapowiedzią bezprecedensowych zmian w życiu wszystkich ludzi na Ziemi. Na wstępie chciałam zaznaczyć, że ta informacja nie ma na celu wywołania reakcji lękowej czy złości, ani pobudzania do dyskusji z poziomu Ego, a jedyną przesłanką do jej opublikowania jest mój „wewnętrzny przymus” szerzenia wiedzy , która może zmobilizować jak największą ilość czujących ludzi do określonych działań dla naszego wspólnego dobra w rozumieniu odzyskania Wolności i przejścia do wyższych oktaw istnienia na naszej Ukochanej Ziemi. Doniosłość zadania , które tylko ludzie mogą zrealizować, wymusza niejako zapoznanie się z aktualną sytuacją.

Nasza Planeta przechodzi intensywny proces transformacji, nazywany Wzniesieniem lub Ascendencją, co oznacza, że linia czasowa naszego , zmysłowo postrzeganego czyli dualnego życia dobiega końca tej jesieni 2015. W wielu przekazach z odległych czasów powtarza się data 23 września 2015.

Nota bene jest to data planowanej audiencji obecnego Papieża u Prezydenta USA . Większość ludzi traktuje tę datę jako wyrok śmierci i koniec świata , szczególnie gdy utożsamią się z pełnymi patosu emocjonalnego filmami czy przekazami biblijno-koranicznymi. Jeśli wyjdziesz poza strefę niskich emocji wynikających z lękowych programów twego umysłu, wtedy przejdziesz wszystkie wydarzenia osiągając dostęp do swej Wyższej Inteligencji/Jaźni/Duszy i automatycznie znajdziesz się na Nowej Ziemi, istniejącej w dużo wyższych zakresach częstotliwości (Drugi Wszechświat Harmoniczny) , odzyskując swoje prawdziwe dziedzictwo genetyczne Suwerennej, Wolnej Istoty, która ma zdolność nieograniczonej kreacji. Nie oznacza to bynajmniej przenoszenia się poza Ziemię, ale zjednoczenia z Nią w oparciu o częstotliwości światła organicznego (bez zewnętrznych zniekształceń skalarnych) i kontynuację dotychczasowego życia , tym razem w pełni świadomego

Ukrywane technologie Systemu Kontroli Umysłów (SKU) są aktualnie stosowane w dużo większym nasileniu przez pion militarno-przemysłowy w kooperacji z siecią wielu systemów pozaziemskich sterowanych przez obce cywilizacje.

12-go sierpnia szczyt falowej transmisji magnetycznej spowodował przyspieszenie osiowej rotacji ciała planetarnego w obrębie ekliptyki. Takie zjawisko ma miejsce co 100 lat. Wraz ze wzmocnieniem aspektu magnetycznego Pola Planetarnego dostępnego w aktualnym cyklu, ukryte programy SKU, jak choćby MILAB czy MKUltra są wymierzone w sposób zdecydowanie bardziej agresywny w kierunku niektórych „niewygodnych” dla systemu ludzi, w celu ich ujarzmienia. Wysyłają dodatkowe pola siłowe(mikrofale lub strumienie EM), będące bronią militarną, które zdecydowanie wzmacniają siłę ukierunkowanego na cel oddziaływania. Wielu z nas jest już świadomych z autopsji tego, że obiektami „docelowymi” są ludzie z określoną konfiguracją DNA, która manifestuje się stanem wielowymiarowej, czyli poza-dualnej świadomości.

ae1e28a0690edf46c5a8bf452d570fd0

SUN DIAMOND LIFE

Ludzie doświadczający teraz przebudzenia i możliwości komunikacji z poza-ziemskimi planami istnienia, są zagrożeniem dla satanistycznych Agend , zrzeszających bardzo wiele istot mających cel przejęcia ziemi wraz z jej mieszkańcami, podpiętymi poprzez Centralny System Nerwowy do Sztucznej Inteligencji. Nowy Porządek Świata planują ogłosić we wrześniu 2015.

Dążenie do rozwinięcia transhumanizmu i stworzenia cyborgów w celu przejęcia ludzkich ciał na Ziemi przez zdesperowane Obce istoty, które nie mogą tu inkarnować, to skrótowo ujmując zasadniczy cel zakrojonych działań.

Dobrze być świadomym bardzo ograniczonego zakresu możliwości manipulacji obcych, które obejmują zdolność klonowania jedynie w obrębie nisko-wibracyjnego nieorganicznego oprogramowania oraz przechwytywania obrazów/ wizji wytwarzanych w ludzkich umysłach, które stanowią matrycę do materializacji w przestrzeni iluzji fantomowej.

Wzmocnienie działań SKU polega na zdalnej transmisji nieorganicznych wzorców fal skalarnych zniekształcających organiczne Pole Morfogenne Ziemi, czyli Globalne Pole Świadomości, co wywołuje zakłócenie w dopływie życiodajnej energii Świadomości Źródła do nic nie wiedzących o tym ludzi , a więc powstrzymuje ludzki genotyp przed aktywacją potencjału 12 nici DNA. Właśnie dlatego naukowcy mówią,że wykorzystujemy tylko niewielką część możliwości swojego mózgu. Bardzo wiele stron internetowych i przekazów w sieci zostało ostatnio namierzonych i poddanych pofragmentowaniu (doświadczyłam tego przeszkadzania na własnej „skórze”, więc wiem o czym mówię ).
Transmisje tych systemów wyrażają się w formie: zasmucających i zatrważających informacji sprzężonych z częstotliwościami uczucia niemocy, beznadziejności, zamierania, itp.

Bardzo istotne jest, byś we wszystkich takich stanach niższych emocji, dołożył/a starania, by nie pozwolić umysłowi na zagłębianie się poprzez śledzenie określonej informacji z zewnątrz ,która jest niczym innym jak „robaczkiem na wędce” Czarnego Rybaka. Pamiętaj , że wszystkie tego typu wieści mają pozbawić cię siły , ale to ty decydujesz , czy dasz się złowić łykając nieorganiczny myślokształt będący alegorycznym „robaczkiem”. Tylko wtedy „gra w oddzielenie” ma szansę zakończyć się bezpowrotnie, gdy nie damy się zwieść utrzymując nienaruszony spokój, z uczuciem bezgranicznego bezpieczeństwa i koncentracji na świadomym oddechu.

Nie pozwólmy by psychopaci, będący marionetkami Systemu Kontroli Umysłów, mieli władzę nad nami, nie dawajmy im nawet odrobiny możliwości sterowania emocjami i pozyskiwania naszej cennej energii, która pozwoli nam odzyskać wkrótce Wolność ,Suwerenność i Nieograniczoność we wszystkich aspektach życia!

Warto byś wiedział/a, że zarządzające nami Systemowe Marionetki nie są w stanie kontrolować naszych potężnych mocy spirytualnych (poza-zmysłowych).Ich zakres manipulacyjnego oddziaływania ogranicza się do częstotliwości funkcji Niższego Umysłu, czyli Ego. Właśnie dlatego priorytetowym zadaniem powinno być oddzielenie się od Ego poprzez potraktowanie wszelkich napływających myśli jako struktur nieorganicznego oprogramowania skalarnego , które nie są nami w sensie Istotowym. Są natomiast budulcem tożsamości, wielkiej iluzji dokarmiającej wystraszone, aroganckie Ego, które blokuje kontakt z sobą Prawdziwym.

Jeśli przestaniesz przykładać uwagę do jakichkolwiek napływających z zewnątrz audio-wizualnych , czyli postrzeganych zmysłowo wrażeń, utrzymasz absolutny spokój . W ten sposób automatycznie osiągniesz dostęp Wyższego Planu samego Siebie i staniesz się niedostępny dla wszelkich zewnętrznych systemów i przejdziesz dalej:-)

Osoby utrzymujące siebie w niskich częstotliwościach emocji (zidentyfikowane z umysłem Ego) są podłączane poprzez łańcuchy białkowe struktur DNA, do fantomowych i zstępujących linii czasowych. Rozpoznanie tego mechanizmu pozwala na konstruktywne, świadome działania umożliwiające Wzniesienie bez nadmiernych”turbulencji” fantomowych światów.

Właśnie dlatego tak ważne jest byśmy stale utrzymywali siebie w jak najwyższych częstotliwościach bytu poprzez ujarzmienie emocji wynikających z negatywnych myśli. Polecam zająć się pracą na wykrzesaniem w sobie delikatnej uprzejmości, akceptacji, wybaczaniem sobie i innym oraz odczuwanie sercem. Utrzymywanie urazy, pretensji to zatrzymanie siebie w niewoli systemów. Warto podkreślić wielką wartość przyjęcia postawy pełnej akceptacji sposobu przeżywania życia przez innych ludzi, w tym członków rodziny. Należy pamiętać, że dynamika rozpoznawania siebie jest indywidualnym procesem, którego nie należy chcieć u kogoś zmieniać, a jedynie wspierać i towarzyszyć w uczuciu nie-oceniającej Miłości.

Empatyczne współodczuwanie i akceptacja wszystkiego i wszystkich cechuje Prawdziwie Obudzoną Istotę Ludzką. Gdy to poczujesz, nigdy więcej nie pojawi się w tobie samoistna ocena. Nie daj się złapać w pułapkę „spirytualnego ego” , która bardzo przeszkadza w procesie Wzniesieniowym. Każdy z nas ma połączenie z Energią Źródła (organiczne pole morfogenne) . Nie ma lepszych ani gorszych!!! Wszyscy jesteśmy z tego samego Źródła.Naszą Naturą jest zakres częstotliwości Miłości

Pozdrawiam, Nelly Radwanowska

Dzieki Nelly, rowniez pozdrawiam,

Livia

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

23 myśli na temat “23 wrzesnia i Kosmiczne Przemiany 2015”

  1. Dokladnie i to kazdy z nas ma wplyw na przeplyw i stan sieci informacyjnej. Poki co jestesmy na etapie ponownego laczenia zagubionych watkow – odzyskiwania utraconych wspomnien, z ktorych tworzymy coraz pelniejszy obraz naszej autentycznej historii i naszego przeznaczenia.

   Dziekuje Ado za przeslanie tekstu ze strony Nelly i za linki. Nelly juz podziekowalam wczesniej, a Tobie mam okazje teraz.

   Pozdrawiam 🙂

   p.s a propos zagubionych watkow – utraconych wspomnien:

   Simon Parks: Dla ludzi, którzy są tym zdumieni dodaję, że
   DNA jest pamięcią, ogromnym bankiem pamięci.

   Polubienie

 1. ”12-go sierpnia szczyt falowej transmisji magnetycznej spowodował przyspieszenie osiowej rotacji ciała planetarnego w obrębie ekliptyki. Takie zjawisko ma miejsce co 100 lat. Wraz ze wzmocnieniem aspektu magnetycznego Pola Planetarnego dostępnego w aktualnym cyklu, ukryte programy SKU, jak choćby MILAB czy MKUltra są wymierzone w sposób zdecydowanie bardziej agresywny w kierunku niektórych „niewygodnych” dla systemu ludzi, w celu ich ujarzmienia. Wysyłają dodatkowe pola siłowe (mikrofale lub strumienie EM), będące bronią militarną, które zdecydowanie wzmacniają siłę ukierunkowanego na cel oddziaływania. Wielu z nas jest już świadomych z autopsji tego, że obiektami „docelowymi” są ludzie z określoną konfiguracją DNA, która manifestuje się stanem wielowymiarowej, czyli poza-dualnej świadomości. Ludzie doświadczający teraz przebudzenia i możliwości komunikacji z poza-ziemskimi planami istnienia, są zagrożeniem dla satanistycznych Agend, zrzeszających bardzo wiele istot mających cel przejęcia ziemi wraz z jej mieszkańcami, podpiętymi poprzez Centralny System Nerwowy do Sztucznej Inteligencji. Nowy Porządek Świata planują ogłosić we wrześniu 2015.”

  Polubienie

  1. Tak, ten cytat jest bardzo wymowny. Sadze, ze Nelly uwzglednila w tym tekscie raport Noela Tobina mowiacy wlasnie o megnetycznym szczycie planetarnym przypadajacym na dni 12-15 sierpnia 2015

   http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/2015/08/significant-events-2015.html

   Dodam tez, ze Noel jest osoba z grupy Ashayanay Dean i bazuje na materialach Freedom Teachings… Ogromnie zbiezne z tym zrodlem informacji jest to co przekazuje Lisa Renee, chocby w Transhumanizmie:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/17/transhumanism/

   I mysle, ze informacje te – lacznie z przeslaniem Nelly w j.pol sa naprawde dobra alternatywa dla informacji, ktorych celem jest glownie sianie strachu.. Tak wiec prosze ze swojej strony o rozpowszechnianie tych informacji, jesli tylko macie dostep np. do forum Davida Icke, itd.. mysle, ze niejednej osobie poszukujacej w tym temacie – 23 september, etc – moga one w jakims stopniu pomoc.. bo siewcow strachu jest wielu, ale tych, ktorzy pokazuja konkretne rozwiazania mozna wrecz szukac ze swieczka… dzieki 🙂

   Polubienie

   1. ”Tak wiec prosze ze swojej strony o rozpowszechnianie tych informacji, jesli tylko macie dostep np. do forum Davida Icke, itd.. mysle, ze niejednej osobie poszukujacej w tym temacie – 23 september, etc – moga one w jakims stopniu pomoc.. bo siewcow strachu jest wielu, ale tych, ktorzy pokazuja konkretne rozwiazania mozna wrecz szukac ze swieczka… dzieki :)”

    Na Icke? Lepiej nieee 😉

    Krzysztof Rogala dzisiaj, 14:10

    Weźcie się ogarnijcie trochę bo zajmujecie się pierdołami moim zdaniem….krzesiwo, maczeta i przebiegunowanie…Obama, Cern, krach, kometa i co jeszcze. Tak wszystko z zegarkiem w ręku. Zawsze coś się będzie dziać i to nie tylko 23 września ale pewnie i 22 września i wszystko można podciągnąć pod taką samo napędzającą się przepowiednie. Ekonomia jest w ciągłym upadku, wojny są non stop….a jak jest artykuł o Pedofilii Elit i sprawie Dutroxa to chętnych do dyskusji brak i jak zwykłe pierdoły na topie. Gówno mnie obchodzi co się wydarzy 23 września, kiedy nie wiem nawet co jutro się wydarzy…świr zaatakował siekierą 10 letnią dziewczynkę i ją zabił…co takim rodzicom dadzą takie bzdety o cholernym 23 września kiedy ich świat już się zawalił.

    takie tematy nadają się do brukowca….co się wydarzy…wszystko się wydarzy… masa ludzi w tym kraju żyje z dnia na dzień a ich świat może się jutro skończyć albo i dziś, wystarczy wejść do księgarni gdzie mogą Ci zabić dziecko.

    na nic wam maczety, krzesiwa i inne scyzoryki albo broń gazowa

    wendy dzisiaj, 15:05

    Przestraszyłam się, Twojego poziomu konwersacji adminie i czytania ze zrozumieniem tekstów innych, nie tylko własnych… I masz racje – nie tym tonem do MNIE. Oszczędzę Ci również dalszego pogrywania ze mną i sama zniknę.Oby światłość była z Tobą…
    wendy
    Żegnam

    http://davidicke.pl/forum/23-28-wrzesnia-2015-oni-wiedza-co-sie-stanie-t14954-150.html

    😉

    Polubienie

   2. No tak, zapomnialam jaki potrafi byc Redmuluc, jak bardzo niekonsekwentny 😉

    Redmuluc 02 lis 2011, 10:07

    Zamiast jeździć z Łobosami czy Dolińskimi, Rajskimi i głupotami się zajmować lepiej przyjść na ten „rytuał”

    11 11 11
    ‚To będzie wielkie energetyczne i duchowe wydarzenie. W całym świecie a także w Polsce odbywać się będą w tym dniu różne spotkania, warsztaty, medytacje. Myślę, że to co wydarzy się wtedy we Wrocławiu będzie miało szczególną moc. Będzie to kongres w liczącej 500 miejsc sali konferencyjnej w Polskiego Radia Wrocław.’

    http://januszzagorski.pl/imprezy/inne/oblicza-duchowosci-w-nowej-cywilizacji/

    Przypomne wiec, ze ten wroclawski kongres byl zywcem podlaczony pod ceremonie PCh:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/03/12/wiosenne-zrownanie-na-slezy-z-projektem-cheops-i/

    Tak wiec Redmulucowi za jego porady – dziekuje 😉

    a jak jest artykuł o Pedofilii Elit i sprawie Dutroxa to chętnych do dyskusji brak i jak zwykłe pierdoły na topie.

    tak sie sklada, ze ja bynajmniej kilka razy wspominalam o tej sprawie na blogu, dodawalam nawet link do ”Matki Ciemnosci”.. jako ze osobiscie uwazam iz te wszystkie sprawy to naczynia polaczone, mieszczace sie jak najbardziej w temacie – Illuminati, czyli glownej tematyki forum Davida Icke…..

    Polubienie

  1. Pietro wyzej 😉 ale moze kilka cytatow z Podroznikow wyjasni nieco wiecej:

   ”Portal Amenti (stąd prawdopodobnie wywodzi się nazwa projektu) jest bardzo ważnym strategicznym elementem rozgrywek na Ziemi i manipulacji rasy ludzkiej przez Starszyznę Iluminatów od setek tysięcy lat. Jest to główny przejściowy portal pomiędzy rdzeniem Ziemi z drugiego wymiaru a Tara [czyt. Tera – przyp. wyd.] sprzed katastrofy w piątym wymiarze (Tara jest innym określeniem Ziemi znajdującej się w Harmonijnym Wszechświecie Nr 2, od czwartego do szóstego wymiaru). Jest on jednocześnie częścią składową Korytarzy Amenti, składających się z sześciu portali. Korytarze Amenti z kolei zawierają w sobie obietnice ewolucji. Są dosłownie portalami, dzięki którym można się stąd (mam na myśli ten Matriks) wydostać i wznieść wyżej. Hale Amenti są przejściami Portali Czasu łączącymi się z systemami gwiezdnymi. Łączą się z Ziemią w tym Harmonicznym Wszechświecie z innym Harmonicznym Wszechświatem, gdzie Ziemia nazywana jest Tera lub jeszcze z innym, w którym Ziemia zwana jest Gają.”

   SZEŚĆ PIERWSZORZĘDNYCH POZIOMÓW WIELOWYMIAROWEJ TOŻSAMOŚCI
   PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

   1. Triadyczna Tożsamość 1: Tauren (Inkarnujący Matriks) – HW- 1, złożona z pasm częstotliwości wymiarów 1, 2 i 3. Zawiera Podświadomość, Umysł Instynktowny oraz Umysł Logiczny. Reprezentuje Matriks Indywidualnego Umysłu (lub „Osobisty Logos”).

   2. Triadyczna Tożsamość 2: Dora (Matriks Duszy) – HW-2, złożona z pasm częstotliwości wymiarów 4, 5 i 6. Zawiera Umysł Astralny, Umysł Archetypowy oraz Anielski (lub
   „Niebiański”) Umysł. Kolektywnie zwany Nadświadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks Umysłu Rasy (lub „Kolektywny Logos”).

   3. Triadyczna Tożsamość 3: Teura (Matriks Nadduszy) – HW-3 złożona z pasm częstotliwości wymiarów 7,8 i 9. Zawiera Umysł Keteryczny (ang. Ketheric), Umysł Monadyczny (ang.
   Monadic) oraz Umysł Keriatryczny (ang. Keriatric). Kolektywnie zwany Umysłem Przyczynowym. Reprezentuje Matriks Planetarnego Umysłu (lub „Planetarny Logos”).

   4. Triadyczna Tożsamość 4: Avatar (Matriks Dolar) – HW-4, złożony z pasm częstotliwości wymiarów 10, 11 i 12. Zawiera Umysł Chrystusowy, Umysł Buddyczny oraz Umysł
   Nirwaniczny. Kolektywnie zwany Metaświadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks Galaktycznego Umysłu (lub „Słoneczny Logos”).

   5. Triadyczna Tożsamość 5: Rishi (Słoneczny Matriks) – HW-5, złożony z pasm częstotliwości wymiarów 13, 14 i 15. Zawiera Umysł Particum, Umysł Partiki oraz Umysł Partica.
   Kolektywnie zwany jest Uniwersalnym Świadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks Uniwersalnego Umysłu (lub
   „Uniwersalny Logos”).

   6. Poziom Tożsamości: Geomancja (Matriks Yunasai). Szósty Pierwszorzędny Poziom Wielowymiarowej Tożsamości istnieje poza strukturą 15-to wymiarowej konstrukcji. Kolektywnie zwany Kosmicznym Świadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks – Kosmicznego Umysłu (lub „Kosmiczny Logos”). Reprezentuje wieczną zunifikowaną całość tożsamości, która jest niezwymiarowana oraz wolna od orientacji przestrzeni czasu-materii, to poziom umysłu istniejącego jako część Jednego Umysłu lub Umysłu Źródła Rdzenia Siły Stwórczej. Ten poziom tożsamości zwany jest Geomantycznym Bytem – lub Geomancją. Wszystkie inne poziomy tożsamości i umysłu oraz struktur wszystkich systemów wymiarowych istnieją wewnątrz wzorca krystalicznej sieci morfogenicznej tożsamości Geomantycznego Bytu Zunifikowanej Całości. Za pośrednictwem Geomancji wszystkie rzeczy, istoty i świadomości są połączone i zawierają się wewnątrz Centralnej Twórczej Tożsamości Zunifikowanej Całości Umysłu Źródła. Struktura Sześciu Pierwszorzędnych Poziomów Wielowymiarowych Tożsamości reprezentuje dosłowne Drzewo Świadomości Rodziny, za pośrednictwem którego wszyscy ludzie są połączeni ze sobą, z innymi
   formami życia, z Wszechświatami, z Kosmosem oraz z Umysłem Źródła -Jednym Umysłem („Bogiem”). Z perspektywy inkarnującej tożsamości Harmonicznego Wszechświata Nr.l proces ewolucji jest procesem
   połączenia wszystkich sześciu poziomów wielowymiarowej tożsamości w świadome zrozumienie „Jam Jest….” Pierwszym krokiem w przebudzeniu wielowymiarowej tożsamości jest sprowadzenie
   Nadświadomego Umysłu HW-2 Matriksu Duszy do świadomego rozpoznania wewnątrz biologicznie skupionej osobowości. Proces ten zwany jest Integracją Duszy.

   CZTERY SKŁADNIKI UMYSŁU

   I. Podświadomy Umysł (Świadomość Cielesna) Ośrodek Pamięci Komórkowej Kluczowe Funkcje: Gromadzenie danych. Gromadzi percepcyjne wzorce z różnych Składników Umysłu oraz składuje kierunkowe impulsyz Nadświadomego Umysłu, za pomocą których ciało otrzymuje swoje operacyjne „rozkazy” z Matriksu Duszy. Umysł Podświadomy składa się z jednostek Partiki oraz Keylonów, istnieje jako drobniutki wzorzec krystaliczny wewnątrz struktury komórkowej ciała i służy jako ośrodek magazynowania pamięci oraz regulator autonomicznych procesów ciała. Pamięć gromadzona jest wewnątrz komórek i Kodów Keylonta całego ciała, nie tylko wewnątrzmózgu. Biologiczna pamięć Podświadomego Umysłu zwana jest Pamięcią Komórkową. Umysł Podświadomy jest częścią waszej osobistej tożsamości, która manifestuje się jako fizyczna forma cielesna i wzorzec krystaliczny wewnątrz struktury molekularnej. Reprezentuje ona
   „Świadomość Cielesną”. To do tej właśnie cząstki tożsamości uzyskuje się dostęp stosując techniki takie, jak hipnoza. Podświadomy Umysł tłumaczy sygnatury energii ze Zunifikowanych Pól energii na dane percepcyjne takie, jak światło, dźwięk, smak, zapach, temperatura, uprzedmiotowiona forma oraz linearne przejście poprzez czas.

   Ashayana Dean, Podroznicy, Spiacy Uprowadzeni, tom I

   i jeszcze pewne wyjasnienie ze strony tlumacza:

   Nauki Wolności były wielokrotnie udostępniane ludzkości w przełomowych dla Ziemi wydarzeniach. Tłumaczone były w dziejech historii na dziesiątki różnych języków, w różnych zakątkach naszej planety, wiele z nich zostało przeinaczonych i zniekształconych, jednakże wszystkie główne nurty religijne czerpały swoje założenia z tych nauk, oczywiście po odpowiednim dostosowaniu ich do założeń Iluminatów. Mówiąc tutaj o Iluminatach nie mam absolutnie na myśli naszego ziemskiego Zakonu Iluminatów założonego przez Weishaupta w 1792 roku, lecz Starszyznę Iluminatów – pozaziemską, bardzo starą cywilizacją istot, które przeszły przez proces powrotu do Źródła już tak dawno, że zapomniały, iż są Jednością ze Źródłem. Istnieją one w Harmonicznym Wszechświecie od Nr. 1 do Nr. 4 (szerzej w treści książki). Matriksy Iluminatów ewoluowały na długo przed tym, zanim stworzona została rasa ludzka. Kiedyś wszyscy oni byli pulsacjami świadomości – wszyscy byli pulsami światła. W tamtym czasie nie było Iluminatów w naszym Matriksie. Obecnie ludzie i inne hybrydowe rasy, które służą
   „Upadłym Aniołom” jako marionetki, są manipulowani poprzez strach w celu ich osobistego przetrwania oraz nagromadzenia władzy i uniknięcia cierpienia oraz stworzenia przyjemności osobistych, zwani są również Iluminatami, a w swoich działaniach są potajemnie, metafizycznie motywowani przez Nadrzędny Plan Jednego Światowego Porządku Upadłych Aniołów. Jak już wcześniej wspomniałem powyższe nauki udostępniane są gatunkowi ludzkiemu tylko w przełomowym dla niego okresie ewolucji. W obecnych czasach zostały one przekazane do tłumaczenia w 2000 roku, kiedy to rozpoczął się finałowy etap tzw. Cyklu Aktywacji Gwiezdnych Portalu Amenti w latach 2000-2017.

   fin

   no wlasnie.. i tu pewne z przekazanych informacji sa moim zdaniem dosc mocno kontrowersyjne.. przydalyby sie wiec kontrowersyjne pytania 😉

   p.s

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/freedom-teachings-2/harmoniczny-wszechswiat/

   Polubienie

   1. i tu pewne z przekazanych informacji sa moim zdaniem dosc mocno kontrowersyjne.. przydalyby sie wiec kontrowersyjne pytania

    osobiscie zdaje sobie sprawe z tego ze tkwie w systemie zbudowanym w taki wlasnie sposob.. w wielowymiarowym wszechswiecie.. na ktory skladaja sie rozne poziomy, rozne skladowe.. matrixy w matrixie.. choc nie od dzisiaj czuje, ze to nie jest moj dom.. i w moim przypadku slowa, ze – jestem w tym swiecie, ale nie z tego swiata – dotycza ogolnie calej tej wielowymiarowej rzeczywistosci, a nie tylko Ziemi… wiem, ze tu weszlam z okreslona misja (clf) i ze znacznie latwiej tu wejsc niz sie stad wydostac… choc w moim przypadku nawet wejscie graniczylo z cudem… w ukladzie z tym z trudnoscia sie przechodzi chocby z jednego poziomu na drugi, a co dopiero – calkowite jego opuszczenie…. przy czym smierc nie jest tutaj zadna droga – do wyzwolenia.. jak sie wielu osobom wciaz zdaje.. ale to wyjatkowo stare systemy przekonan/stare bledne oprogramowanie.. jako, ze smierc to tylko kolejny upadek… sprawia, ze wchodzisz w system tuneli bardo i ponownie jestes przygwozdzony do Ziemi.. wzniesienie natomiast jest przeciwienstwem smierci… choc nie oznacza calkowitego wyzwolenia z matrixu, a jedynie przejscie na wyzsze i powiedzmy bardziej pozytywne poziomy.. choc to jest mozliwe tylko wowczas kiedy spelni sie bardzo specyficzne wymagania.. (odpowiedni moment, odpowiedni gate, odpowiednie DNA jako przepustka).. tyle, ze… no wlasnie… i tu mamy jedna z tych kontrowersyjnych kwestii.. a mianowicie.. z zacytowanego przeze mnie tekstu wynika, ze chocby taka grupa Pradawnych Illuminati wzniosla sie juz w pewnym momencie tak wysoko, ze wrecz polaczyla ze Zrodlem, a mimo to w pewnym momencie ponownie upadla… tak jakby ktos na samej gorze – Logos tego Multimatrixu tak wlasnie ustawil te gre.. albo z jakiegos powodu nie pozwolil tej grupie swiadomosci na wydostanie sie na zewnatrz, powiedzmy ze swojego ”truman show”, albo swojej kosmicznej banki.. przypomnial mi sie tez fragment z materialu Ra, w ktorym kompleks zbiorowej swiadomosci o takim wlasnie imieniu – RA – twierdzil, ze przeszedl juz cala oktawe doswiadczenia w Matrixie tego Logosa, a mimo to kiedy stanal gotowy u wyjciowej bramy okazalo sie, ze nie moze przejsc dalej i zostal cofniety.. aby sie jedna cofnac i gdzies tam cos jeszcze naprawic.. hmm.. i to sa moim zdaniem jak najbardziej kontrowersyjne kwestie….. i przypomne, ze swoje watpliwosci wyrazalam tez miedzy innymi w komentarzu pod notka o Tajemnicach Amenti i Pierwszym Zasiewie:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/11/07/tajemnice-amenti-i-pierwszy-zasiew/comment-page-1/#comment-46389

    Dodam tez, ze niektorym ludziom sie wydaje, ze to czego doswiadczaja w stanach medytacyjnych, albo po zazyciu pewnych srodkow – LSD, marihuana, ayahuasca, etc.. ze w ten sposob doswiadczaja oswiecenia, albo i samego wyzwolenia.. a tymczasem sa to wciaz poziomy tego samego matrixa, choc z pewnoscia wyzsze, lub mowiac inaczej bardziej szeroko perspektywiczne..

    Osobiscie w tej chwili i z tej oddolnej ziemskiej perspektywy.. zdajac sobie w pelni sprawe jak bardzo zostalam w to wszystko wplatana.. nie mam innego wyjscia niz posuwac sie powoli do przodu… doslownie krok po kroku.. tak to przynajmniej wyglada na chwile obecna.. sytyuacja jest bardzo napieta.. i nie chodzi tylko o mnie, ale o cala grupe mojej swiadomosci.. ktora mialam odnalezc, zebrac i stad wyprowadzic… choc mimo najlepszych checi – poki co sie nie udalo.. dlatego postawilam na nieco inny plan, ktorys pomiedzy A – Z.. i w zwiazku z czym przylaczylam sie do pewnych frakcji (Emerald Guardians).. koncentrujac sie na opcji tzw. wzniesienia zwiazanej wlasnie z owym Drugim Harmonicznym Wszechswiatem.. aby przynajmniej posunac sie nieco dalej – w gore serca… i wyprowadzic stad kogo sie da, zanim Titanic pojdzie jeszcze bardziej w dol – blizej dna… i powiedzmy, ze to RED ALERT…………..

    Podsumowujac.. glowne watpliwosci budzi we mnie wlasnie ten punkt.. kiedy powiedzmy, ze ktos jest juz zupelnie gotowy do wyjscia poza ten caly multywymiarowy matrix, a wiec powinien byc wypuszczony poza cantralna brame.. a mimo to zostaje zablokowany… i cofniety ponownie do gry.. tak wiec blokowane sa nie tylko bramy/przejscia w czasie cyklow gwiezdnej aktywacji, ale to samo odbywa sie na wyzszych poziomach, bardziej centralnych… i moim zdaniem to bardzo bardzo nie fair… i jak tu miec jakies wieksze pretensje chocby do takich illuminati, szarakow, reptylian, draco, lucyferian, etc… skoro tak naprawde wszyscy zostalismy odgornie mocno podzieleni, napuszczeni na siebie i zamknieci w tej samej klatce – kosmicznej bance… w ramach jakiegos dziwacznego eksperymentu… i wystarczy spojrzec chocby na dramatyczna historie Ziemi z uwzglednieniem slow ”jak na gorze tak na dole”…. niestety, ale ryba sie psuje od glowy…

    Co mozna zrobic w tak skomplikowanej sytuacji, powiedzmy zyjac wewnatrz tej zamknietej banki, albo pwoiedzmy CUBE? ja w tej chwili niestety ale nie widze innego wyjscia niz skupic sie na tym o czym pisalam wczesniej.. jako, ze gra jest odgornie ustawiona tak ze TT pojdzie wkrotce jeszcze bardziej w dol… a niestety sa miejsca tak zimne i mroczne, ze nawet Ziemia z uwzglednieniem tego wszystkiego co na niej najbardziej negatywne moze sie jawic jako prawdziwy raj.. i tu sie klaniaja chocby niskie poziomy barda/piekla… tak wiec.. cala naprzod i lecimy w gore… flow 🙂

    p.s dla mnie szczerze mowiac ani zycie biologiczne/organiczne, ani sztuczne IA nie jest najlepsza opcja.. ale coz.. poki co stoimy przed takim wlasnie dylematem.. powiedzmy wiec, ze zycie biologiczne, ale w wyzszych parametrach.. stanowi na ten moment calkiem rozsadna alternatywe.. w zadnym badz razie nie zycie biologiczne oparte na starym oprogramowaniu 😉

    Polubienie

   2. ..koncentrujac sie na opcji tzw. wzniesienia zwiazanej wlasnie z owym Drugim Harmonicznym Wszechswiatem.. aby przynajmniej posunac sie nieco dalej – w gore serca… i wyprowadzic stad kogo sie da, zanim Titanic pojdzie jeszcze bardziej w dol – blizej dna… i powiedzmy, ze to RED ALERT…………..”

    Powoli zaczyna do mnie docierać, że niestety, ale zaczął obowiązywać nas status:
    „EWAKUACJA ŚWIADOMOŚCI” z tego poziomu.
    Mówi o tym Ashayana, Renata, Deyev…

    Polubienie

   3. Dziękuję za wyjaśnienia! Tyle, że teraz mam więcej pytań <;)

    ''1. Triadyczna Tożsamość 1: Tauren (Inkarnujący Matriks) – HW- 1, złożona z pasm częstotliwości wymiarów 1, 2 i 3. Zawiera Podświadomość, Umysł Instynktowny oraz Umysł Logiczny. Reprezentuje Matriks Indywidualnego Umysłu (lub „Osobisty Logos”).''

    Co się stanie, gdy wszyscy opuszczą ten najniższy poziom, czy przestanie istnieć?

    Polubienie

   4. Dobre pytanie 🙂 No wlasnie, jak to moze wygladac od strony technicznej? takie zbiorowe opuszczenie tego dolnego – najnizszego – poziomu? Ktos mi tu podpowiada, ze to malo realistyczne, ale powiedzmy ze ja jestem bardziej wywrotowa 😉 tak wiec.. przyjmujac, ze to jednak mozliwe.. takie zbiorowe opuszczenie tej dolnej polki, albo klatki.. bo patrzac na ten caly uklad Harmonicznego Wszechswiata na mysl przychodza mi polki w sklepie z poukladanymi na nich towarami.. jesli towar sie skonczy i nikt nowego nie dowiezie.. polka zostaje pusta…. choc tu sie pojawia pytanie.. jak takie oproznienie jednej polki wplynie na reszte ukladu – owego harmonicznego wszechswiata? choc patrzac na ten uklad przychodzi mi na mysl – hierarchiczny..

    co ciekawe mialam wiele snow o ogromnych wiezowcach, ktore nazwalam wiezami matrixu.. mozna sie w nich bylo poruszac tylko wewnatrz, chocby za pomoca windy, ale ta nie zawsze dzialala.. istnialy tez polaczenia pomiedzy roznymi pietrami i pokojami, choc nie bylo zadnego wyjscia na zewnatrz… zadnych okien i drzwi.. po prostu uklad zamnkiety.. w jednym z takich snow znalazlam sie na ostatnim pietrze… rozpoczal sie dziwny bal.. wszyscy w maskach.. a potem zjawila sie potezna istota, ktora skojarzyla mi sie z bossem wystepujacych w wielu wirtualnych grach.. co ciekawe istota ta byl Metatron i tu niesamowita zbieznosc z tym co Daniel przekazal w trakcie jednej z sesji z Bogdanem Zarebskim.. to link do komentarzy gdzie byla o tym mowa:

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/02/12/viva-ascension-2017-part-2-the-lost-souls-of-tara-false-time-matrix-out-of/comment-page-1/#comment-43836

    W sumie juz jakis czas temu, po raz pierwszy na dobre w 2007 roku zaczelam to wszystko postrzegac wlasnie jako analogie do wirtualnych gier… i czasem kiedy zbyt mocno mi wysadzalo swiadomosc wysoko poza to po powrocie w dol ciezko mi sie bylo pozbierac i odnalezc ponownie sens zycia.. doslownie mialam problem aby ruszyc palcem.. tak wiec zbyt wysokie poziomy szybko byly odcinane.. abym mogla sie ponownie jakos odnalezc w ‚sims landii” 😉

    w jednym ze snow, ktory przysnil mi sie dokladnie 3 kwietnia 2012 – w dniu moich urodzin.. snil mi sie BIALY PIES uwieziony wlasnie w takie wiezy matrixu.. w koncu jednak kiedy udalo mu sie odnalezc wyjscie.. doslownie pojawilo sie okno, ktorego wczesniej nie bylo, a on przez nie wyskoczyl.. okazalo sie, ze bylo zbyt wysoko… spadl, mocno sie poturbowal i w niestety zaczal konac:( co niesamowite, chwilke pozniej.. moja coreczka nie majac pojecia o tym co mi sie snilo.. przybiegla z ogrodu do domu.. krzyczac, ze dookola naszego domu krazy duch ogromnego bialego psa! tak wiec doslownie mnie zatkalo.. co istotne niesamowita wmianke o bialym psie odnalazlam pozniej dzieki nnce w slowiansko aryjskich wedach..

    Przypominalam tez niedawno moj sen o Rzece Rishi.. a dokladniej snilo mi sie ze ujrzalam te rzeke pod postacia ogromnego strumienia swiatla splywajacego z nieba na ziemie tworzac w ten sposob fizyczna rzeke o takiej wlasnie nazwie – Rishi River.. zlokalizowana dokladnie w Indiach… i dzisiaj juz wiem ze chodzi o Ganges, wyplywajacy z Rishikeshu.. przez jakis czas myslalam jednak, ze ta swietlista rzeka ma zwiazek ze Sloncem i byc moze slonecznym logosem, ale jak sie okazuje Rishi to poziom Uniwersalny:

    5. Triadyczna Tożsamość 5: Rishi (Słoneczny Matriks) – HW-5, złożony z pasm częstotliwości wymiarów 13, 14 i 15. Zawiera Umysł Particum, Umysł Partiki oraz Umysł Partica. Kolektywnie zwany jest Uniwersalnym Świadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks Uniwersalnego Umysłu (lub „Uniwersalny Logos”).

    i tu tylko przypomne, ze oryginalne teksty WED (wiedzy) zostaly poczatkowo przekazane wlasnie ziemskim Rishim.. tak wiec nic dziwnego, ze wiedza ta jest dla niektorych zbyt kosmiczna 😉

    Poziom Solarny – Logosa Solarnego mamy pietro nizej:

    4. Triadyczna Tożsamość 4: Avatar (Matriks Dolar) – HW-4, złożony z pasm częstotliwości wymiarów 10, 11 i 12. Zawiera Umysł Chrystusowy, Umysł Buddyczny oraz Umysł Nirwaniczny. Kolektywnie zwany Metaświadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks Galaktycznego Umysłu (lub „Słoneczny Logos”).

    mowa tu tez o Buddzie i tylko przypomne to co pisalam wczesniej:

    Dodam tez, ze niektorym ludziom sie wydaje, ze to czego doswiadczaja w stanach medytacyjnych, albo po zazyciu pewnych srodkow – LSD, marihuana, ayahuasca, etc.. ze w ten sposob doswiadczaja oswiecenia, albo i samego wyzwolenia.. a tymczasem sa to wciaz poziomy tego samego matrixa, choc z pewnoscia wyzsze, lub mowiac inaczej bardziej szeroko perspektywiczne..

    ostatni poziom tej budowli to:

    6. Poziom Tożsamości: Geomancja (Matriks Yunasai). Szósty Pierwszorzędny Poziom Wielowymiarowej Tożsamości istnieje poza strukturą 15-to wymiarowej konstrukcji. Kolektywnie
    zwany Kosmicznym Świadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks – Kosmicznego Umysłu (lub „Kosmiczny Logos”).

    nie bez powodu wiec ziemska logistyka skojarzyla mi sie kiedys z ta kosmiczna.. naprawde widac ogromne podobienstwo…

    Nie dam tu rzecz jasna rady przypomniec wszystkich doswiadczen i wszystkiego wyjasnic.. sama zreszta wszystkiego nie ogarniam.. celowo jednak dodalam tych kilka doswiadczenia aby pokazac w jaki sposob chocby w snach moga sie nam objawiac nasze polaczenia z tymi wyzszymi poziomami istnienia.. i jesli juz tylko zdamy sobie z tego sprawe mozemy z tego zrodla czerpac wazne informacje….

    i na zakonczenie link, w ktorym znajduje sie nieco inne przyporzadkowanie HU:
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/freedom-teachings-2/harmoniczny-wszechswiat/

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: