Fala X

521598_634213189927842_101360891_naaa

Kolejny fragment sierpniowego wywiadu z Simonem Parksem, tym razem dotyczacy tzw. Fali X:

Simon Parks:

Spodziewamy się również fali energetycznej, która fragmentarycznie już dociera do nas i została tak zaprojektowana, aby przełamać obecne status quo.  Przez ostatnie 2 lata mieliśmy zasłonę reptyliańską wokół Ziemi, która powodowała stagnację.  Osoby wrażliwe energetycznie wiedzą, że nie rozwijamy się, nie posuwamy się do przodu, tak jak powinniśmy.

W okolicy września nastąpi błysk, impuls bardzo pozytywnej energii, która przywróci nas z powrotem do aktywnego działania.

JP:  Nawiązując do tego o czym wspomniałeś, czy to jest to co nazywamy Falą X ? Czy to jest coś innego?

Wydaje mi się, że to fajnie nazywać to zjawisko Falą X, chodzi o zwiększoną świadomość, która będzie spływała na całą planetę. Tak długo jak ludzie nie będą oczekiwać zbytnich efektów, typu wibracji, mrowienia w nogach i fajerwerków.  Nie chciałbym powtórki z sytuacji, która była w 2012 roku, gdy wielu ludzi zniechęciło się, bo poczuli się zawiedzeni.  Ziemia się nie rozstąpiła, nie było wybuchów wulkanów i nic wielkiego, spektakularnego się nie stało.  Ludzie muszą zrozumieć, że nie chodzi tutaj o zmianę fizyczną, chodzi natomiast o zmianę energii pojawiającą się w ich ciałach.  Osoby bardzo wrażliwe mogą odczuć pewną zmianę. Mam nadzieję, że na swój sposób każdy odczuje zmianę, ale proszę nie oczekujcie  pokazów laserowych lub fajerwerków na niebie – to nie nastąpi.

A również CERN – Wielki Zderzacz Hadronów dokładnie na ten sam dzień planuje uruchomienie swojej maksymalnej mocy. I tu nie ma przypadku, musimy sobie zdać sprawę, że jest to połączone z faktem wchodzenia nas i Ziemi w ten strumień energetycznej świadomości.  Wielki Zderzacz Hadronów zostanie uruchomiony z taką mocą, aby wywołać odczucie strachu u ludzi tak jak to robił w 2012 roku, więc obserwujcie i bądźcie bardzo uważni. Tak więc ta boska energia nie jest związana z żadnym fizycznym pasem fotonowym.  Dotarcie tej pozytywnej energii do Ziemi i do ludzi było od zawsze planowane i to jest  absolutnie pozytywne zdarzenie.

16:11  Miałem taki pomysł na temat tej fali, że jeśli Galaktyka jest świadomym bytem, to ma swój wielki punkt samoświadomości, uważnego odniesienia gdzieś tam w swoim centrum. Więc musi być też jakiś sposób, mechanizm na przekazanie tejże świadomości na całą przestrzeń.  Coś jak myśl wychodząca z centrum biegnąca aż na krańce istnienia.   I ten galaktyczny proces myślenia musi być kompletnym boskim myśleniem, boskim mózgiem.

Tak.

Więc ta fala jest jakby pulsem wysłanym z centrum Galaktyki, i tylko zajmuje jej chwilę czasu dotarcie tutaj.  Simon, czy ktoś z twoich kosmicznych przyjaciół obserwuje nadchodzenie tej fali?  Zakładam, że ludzie lub inne istoty starają się ją namierzyć i śledzić jej bieg.

Tak. Ta fala jest spodziewana i przewidywana, co prawda nie w taki sposób, że ludzie siedzą przed radarami i śledzą jej lot, lub słyszą pikanie – pik, pik, pik, gdy ta fala się zbliża.  To ma bardziej związek z historią, w pewnym sensie jest to kalendarz Majów.  Więc na przykład to było zawsze przewidywane i oczekiwane zdarzenie.  Pewne istoty nie są w stanie rozpoznać i namierzyć tej fali ze względu swój upadek, ale te istoty, które utrzymały swoje połączenie ze Źródłem na wysokim poziomie będą mogły faktycznie poczuć to zjawisko. To będzie jakby fala narastającego ciśnienia nabudowująca się przed nadejściem właściwej fali.  To zjawisko nie może zostać ani zatrzymane ani zaburzone, bo jest to Wola Twórcy, Wola Wszechświata, jakkolwiek to nazwiecie.  To co różne istoty po obu stronach „muru“ starają się robić to albo zredukować, albo podbić efekt tej fali, bo nie mogą jej zatrzymać.  Więc starają się rozgrywać sprawy na peryferiach.

Więc to jest jakby decydujący moment?  To jest to na co od zawsze czekaliśmy?

caly wywiad na stronie:

https://krystal28.wordpress.com/2015/08/26/wywiad-z-simonem-parkesem-2-sierpnia-2015/

poprzednie wpisy zwiazane z tym tematem

Dorzuce tu tylko fragment z Okna Czasowgo 2000-2017

Kosmiczna energia podnosi świadomość

Kiedy transmisje podczas przesilenia przywrócą szablon DNA Diamentowego Słońca świadomości Chrystusa – Sofii pakietom instrukcji ziemskiej sieci, archetyp kontroli umysłu fałszywego króla tyranii będzie zagrożony. Aby utrzymać ucisk patriarchalnej dominacji i archoncką kontrolę umysłową nad ludźmi, przeważnie będzie realizowana strategia polegająca na tworzeniu największej możliwej traumy związanej z programami Armagedonu lub wojen. To są podprogramy karmiące oprogramowanie Armagedonu, realizowane przez mężczyzn uwikłanych w przemysł wojenny i niektóre z elit władzy, które chcą wprowadzić globalną dyktaturę faszystowską.

Zawsze, gdy nasza planeta odbiera ogromne ilości kosmicznego potencjału energetycznego, ten potencjał energii wzmacnia potencjał ewolucji świadomości w całej ludzkiej populacji. W celu przeciwdziałania i zwalczania potencjału świadomości u ludzkości w obecnej fazie napływu energii, NAA i elity władzy uruchamiają bezpośrednie działania wojskowe na i poza planetą, aby odwrócić, odessać lub stłumić ten potencjał, który ma się przejawić w przyszłych liniach czasu.

Ów wysiłek w tłumieniu ma związek z obecną fazą zwiększonej ilości wojen toczonych podczas napływania nowych strumieni plazmatycznego światła. Na tym temacie skupia się zaostrzona globalna strategia wojskowa NAA realizowana w okresie lata, a kumulacja nastąpi we wrześniu.

Lisa Renee, Energetic Synthesis

http://www.wogrodzienowejziemi.pl/2015/08/okaleczanie-meskosci-lisa-renee-lipiec.html

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/18/okno-czasowe-2012-2017/

update

6 september 2015

1-2 września przez Ziemię przeszedł olbrzymi puls energetyczny. Nadchodzi Fala X?

W trybie ekspresowym, na niecałe 24 godziny przed wydarzeniem Kierownictwo Lotów poinformowało depeszą telekomunikacyjną (tzw. NOTAM), że od 1-szej w nocy 1 września do północy 2 września, wschodnie wybrzeże USA od Virginii do Florydy (rozszerzono to aż do Nowego Jorku), do 200 mil wgłąb oceanu, będzie zamknięte dla lotów pasażerskich (zob: ADS-B, TCAS ‚Unreliable’ In Southeast In September). Nie podano dokładnie o co chodzi, była tylko mowa o „aktywności wojskowej”, która spowoduje że niektóre z urządzeń pokładowych mogą nie działać. Blokada dotyczyła także najbardziej ruchliwych korytarzy lotniczych w USA. Krążą też informacje, że w tym czasie zamknięto CERN.

fala-x-3

1 września, podczas swojego pobytu na pustyni Atacama w Chile, astronom-amator Yuri Beletski zrobił niezwykłe zdjęcie Drogi Mlecznej. Niebo świeciło na czerwono, co było bardzo dziwne, bowiem światło odbijające się od atomów tlenu na wysokości 90-100 km powinno mieć kolor zielony. Kolor czerwony może być wynikiem obecności molekuł wodorotlenowych OH, które znajdują się w atmosferze na wysokości 85 km. Beletski twierdzi, że dziwny kolor i kształt mógł być wynikiem działania fali grawitacyjnej.

wiecej na stronach:
http://www.monitor-polski.pl/1-2-wrzesnia-przez-ziemie-przeszedl-olbrzymi-puls-energetyczny/
http://wolnemedia.net/ezoteryka/przez-ziemie-przeszedl-olbrzymi-puls-energetyczny/

 

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

6 myśli na temat “Fala X”

 1. „…Ta fala jest spodziewana i przewidywana…
  To ma bardziej związek z historią, w pewnym sensie jest to kalendarz Majów.
  Więc na przykład to było zawsze przewidywane i oczekiwane zdarzenie…”

  Livio o tym wydarzeniu piszą m.in. na stronie Wolne Media:

  W lipcu tego roku wizjoner dr Simon Atkins ostrzegał, że jeszcze tego lata przez Ziemię przejdzie Fala X – wewnątrz-galaktyczna fala energii…

  Korzystając z publicznych animacji radarowych Morphed Microwave Background Imagery (MIMIC TPW), na stronie Uniwersytetu Wisconsin-Madison – „Space Science and Engineering Center”, badacze zaobserwowali olbrzymi puls mikrofalowy, który praktycznie objął cały glob ziemski.
  Puls rozpoczął się już 31 sierpnia wieczorem, a jego szczyt nastąpił o 1 w nocy 1 września.
  Anomalie elektromagnetyczne zaobserwowano przypadkiem przy pomiarze opadów…

  1 września, podczas swojego pobytu na pustyni Atacama w Chile, astronom-amator Yuri Beletski zrobił niezwykłe zdjęcie Drogi Mlecznej.

  Niebo świeciło na czerwono, co było bardzo dziwne, bowiem światło odbijające się od atomów tlenu na wysokości 90-100 km powinno mieć kolor zielony. Kolor czerwony może być wynikiem obecności molekuł wodorotlenowych OH, które znajdują się w atmosferze na wysokości 85 km. Beletski twierdzi, że dziwny kolor i kształt mógł być wynikiem działania fali grawitacyjnej…

  http://wolnemedia.net/ezoteryka/przez-ziemie-przeszedl-olbrzymi-puls-energetyczny/

  Polubienie

  1. ”W lipcu tego roku wizjoner dr Simon Atkins ostrzegał, że jeszcze tego lata przez Ziemię przejdzie Fala X – wewnątrz-galaktyczna fala energii…”

   Dzieki Margo.. dostalam ten tekst po niemiecku, ale nie zdazylam przelozyc.. widze tez podobne info na Monitorze:

   1-2 września przez Ziemię przeszedł olbrzymi puls energetyczny. Nadchodzi Fala X?’

   W trybie ekspresowym, na niecałe 24 godziny przed wydarzeniem Kierownictwo Lotów poinformowało depeszą telekomunikacyjną (tzw. NOTAM), że od 1-szej w nocy 1 września do północy 2 września, wschodnie wybrzeże USA od Virginii do Florydy (rozszerzono to aż do Nowego Jorku), do 200 mil wgłąb oceanu, będzie zamknięte dla lotów pasażerskich (zob: ADS-B, TCAS ‚Unreliable’ In Southeast In September). Nie podano dokładnie o co chodzi, była tylko mowa o „aktywności wojskowej”, która spowoduje że niektóre z urządzeń pokładowych mogą nie działać. Blokada dotyczyła także najbardziej ruchliwych korytarzy lotniczych w USA.
   Krążą też informacje, że w tym czasie zamknięto CERN.

   http://www.monitor-polski.pl/1-2-wrzesnia-przez-ziemie-przeszedl-olbrzymi-puls-energetyczny/

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: