Czym jest STOPZET?

Source:

Czym jest STOPZET?

Posted:
20 Lipiec 2014 by Krzysiek Damian
Tags:

logo-stopzet

Tworzymy stowarzyszenie osób bezsprzecznie pokrzywdzonych przez skryte zorganizowane grupy przestępcze, osoby z najbliższego sąsiedztwa pełniących znamiona agentów tajnych operacji psychologicznych, odseparowania i zniszczenia jednostek ludzkich, wykluczenia z życia publicznego, ze społeczeństwa, pranie mózgu, „Kompleksowy System Dezintegracji Osobowości”. Jesteśmy pozbawiani wolności i prywatności myśli przez osoby i podmioty prawne nie przyznawające się do stosowania technologii psychotronicznych, monitorujące w sposób zdalny aktywność mózgu, wpływające na układ nerwowy człowieka, pojedynczych ofiar powoli uśmiercanych na terenie Polski i reszty świata.

STOP zorganizowanym działaniom PsyOps,

STOP  elektronicznym torturom,

STOP technologiom kontroli umysłu (RNM, V2K, EDOM, RHIC i inne),

STOP mikrotechnologiom potajemnie implantowanym, manipulującymi zdalnie ludzkim układem nerwowym,

STOP jednostronnym, świadomych niezgodności z prawdą orzeczeń diagnoz psychiatrycznych,

STOP bierności rządu RP w uruchomieniu mechanizmu który ocaliłby życie wielu ofiar świadomych i tych w ciągłym uśpieniu, transie hipnotycznym.

stopzet.wordpress.com

Czym jest Gang Stalking, zorganizowane osaczanie?

Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, (DOMINT) – jest to sieć osób które łączą luźne relacje, świadomie współpracujący i komunikujący się między sobą wyrafinowaną technologią i/lub slangiem, by osłabić ofiarę. Programują na komendę zmiany zachowania, jak za naciśnięciem guzika. Bardzo często stosują język perswazji, mówią w naszej obecności w pierwszej osobie, trybie oznajmującym, z silnym odczuciem że to o nas. W algorytmach które przypisują (programują) metodą prób i błędów zwykle znajduje się wiele innych reakcji, aby ofiara nie mogła stawić oporu. Próbujesz to powstrzymać, ale myśl o tym na co przekierowali uwagę, jest elektronicznie zawieszona i wzmocniona, powielana kiedy i jak długo chcą nią terroryzować, wyświetlają myśli jak pokaz slajdów, mogą wytworzyć chaos myślowy itd niezależnie od woli ofiary. Powielają zaprogramowane schematy behawioralne, dodają kolejne odnośnie otaczającej nas rzeczywistości tylko na początku zgodne z prawdą żeby wzmocnić frekwencję prawdomówności i zawiesić ja w tle pomawiania.

https://stopzet.wordpress.com/2015/03/13/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczenie/

wpisy powiazane

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

Jeden komentarz na temat “Czym jest STOPZET?”

 1. KONFERENCJA NA TEMAT SKRYTEGO NĘKANIA 2015
  BERLIN, 1-2 PAŹDZIERNIKA 2015

  15 sierpnia 2015

  Do wszystkich,

  Poniżej uaktualniona informacja o dwudniowej Konferencji na temat Skrytego Nękania, jaka odbędzie się 1 i 2 pazdziernika 2015 roku w Berlinie.

  Spis treści:
  uaktualniona lista prelegentów
  informacje o sposobie i warunkach zapisu
  zaproszenie na dwa dni do Berlina, z przyjacielem lub członkiem rodziny
  prośba o upowszechnianie tej wiadomości wśród wszystkich Państwa znajomych, polityków, prawników, lekarzy, przedstawicieli mediów
  propozycja zabrania głosu
  list do Parlamentu Europejskiego z dołączonymi opisami skrytego nękania
  apel do wolontariuszy o pomoc w trakcie Konferencji

  Tegoroczna Konferencja na temat Skrytego Nękania/ TI-EVENT 2015 jest dwudniową imprezą (ranki, popołudnia i wieczory), która ma za zadanie upowszechnienie wiedzy na temat skrytego nękania osób cywilnych. Nie tylko demaskatorzy, działacze społeczni i polityczni oponenci wybierani są jako cele niejawnych działań agencji rządowych; także tysiące niewinnych osób postronnych poddaje się, bez ich zgody, zorganizowanemu nękaniu oraz testom i eksperymentom kontroli umysłu z użyciem rozlicznych broni nieśmiercionośnych. Konferencja poświęcona jest tej tematyce, jak również, próbom znalezienia rozwiązań dla ofiar tych przestepstw; gdyż wkrótce może to dotyczyć wszystkich dzieci naszej Ziemi… Rozumiesz? …

  W trakcie Konferencji o Skrytym Nękaniu mamy nadzieję zjednoczyć wokół wspólnego celu ofiary, znakomitych prelegentów i publiczność z całej Europy jak również innych kontynentów. Przyjedzcie na CHC 2015, byśmy mogli się policzyć i pokazać światu naszą siłę.

  Więcej o konferencji:

  http://covertharassmentconference.com

  UAKTUALNIONA LISTA PRELEGENTÓW:

  Mamy zaszczyt poinformować, że Dr Nick Begich zabierze głos na tegorocznej konferencji. Nick wygłosi bardzo istotny i aktualny dwugodzinny wykład na temat instalacji HAARP i jej związkach z kontrolą umysłu. Oczywiście jesteśmy też bardzo wdzięczni pozostałym prelegentom, którzy wyrazili swoją gotowość do wystąpienia w trakcie obrad.

  Więcej o naszych mówcach:

  http://covertharassmentconference.com/speakers

  BILETY SĄ JUŻ DOSTĘPNE! – ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

  Konferencja jest otwarta dla wszystkich:
  koszt dwudniowego uczestnictwa 40 euros
  specjalna zniżka dla ofiar skrytego nękania a także jednej osoby towarzyszącej 24 euros (przyjaciela lub członka rodziny) W tej cenie zapewniamy wszystkim uczestnikom 2 lekkie posiłki w południe i korzystanie z barku kawowego w przerwach w obradach.
  By kupić bilety:

  http://covertharassmentconference.com/tickets

  ZAPROSZENIE NA KONFERENCJE, ZAPROSZENIE DO BERLINA

  Jeśli nie jesteś ofiarą… Snowden ujawnił, że prywatność już nie istnieje lecz sytuacja jest znacznie bardziej poważna. Najnowsze technologie mogą atakować ludzkie ciało i umysł. Nikt nie będzie od tego wolny, jeśli nie zdemaskujemy/nie zatrzymamy tych działań teraz.

  Jeśli jesteś już namierzanym celem, zburz mur wyobcowania, jakim Cię otoczono i przyjedź do Berlina w czwartek 1go i w piątek 2go października 2015! Spotkaj się z innymi ludzmi w podobnej sytuacji z Europy lub innych części świata.

  Program (sprawdzaj na bieżąco, bo ciągle uzupełniamy):
  1szy dzień: skryta wojna przeciwko ludzkości
  2gi dzień: skryta wojna przeciwko jednostkom
  Informacja o hotelach/hostelach:

  http://covertharassmentconference.com/location

  PROŚBA O ROZPOWSZECHNIANIE TEJ INFORMACJI

  Prosimy o przekazywanie tej informacji wszystkim znajomym, politykom, prawnikom, lekarzom i komukolwiek kogo znacie. Prosimy o umieszczanie naszych linków na portalach społecznościowych, na forach dyskusyjnych itd. Wkrótce zaczniemy rozsyłać zaproszenia na konferencję w różnych językach, ale zależy nam na skoordynowanej akcji informacyjnej już od teraz. Prosimy o przesyłanie nam Państwa pomysłów/feedback

  LIST DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO Z OPISAMI SKRYTEGO NĘKANIA

  Bardzo ważna informacja dla ofiar skrytego nękania. W ubiegłym roku, nie udało nam się tego zrobić, dlatego dołożymy starań, by przeprowadzić to należycie w Berlinie. Po konferencji chcemy skierować do Parlamentu Europejskiego list z opisami nękania a w ciągu roku rozesłać ten sam list do wszystkich europejskich rządów. Dlatego prosimy o umieszczanie Państwa świadectw na naszej stronie (format będzie gotowy wkrótce) albo o przywiezienie ich na konferencję. Proszę rozważyć swoje uczestnictwo w tym przedsięwzięciu i przygotować swoją historię a także poinformować nas, czy chcecie ją upublicznić przez umieszczenie w Internecie, czy tylko włączyć do przygotowywanego listu. Prosimy o przesyłanie nam Państwa pomysłów/feedback

  PROPOZYCJA ZABRANIA GŁOSU

  Obok zaplanowanych wystąpień, będzie też czas na krótkie dziesięciominutowe świadectwa ofiar skrytego nękania. Jeśli chcesz podzielić się swoimi przeżyciami w trakcie konferencji, przyślij nam krótkie streszczenie przed końcem sierpnia 2015 a weżmiemy to pod uwagę. Prosimy poinformuj nas o tym! Prosimy o przesyłanie nam Państwa pomysłów/feedback

  APEL DO WOLONTARIUSZY

  Naprawdę możemy wykorzystać Twoją gotowość do pomocy w organizacji konferencji! Potrzebujemy wolontariuszy do:
  recepcji: sprawdzanie listy gości, odpowiedzi na pytania uczestników
  filmowania, obsługi kamer
  przygotowania, wydawania dokumentów, broszur
  czuwania nad przebiegiem prezentacji skrytego nękania
  obecności w pewnych pomieszczeniach
  Prosimy o podzielenie się Państwa pomysłami i sugestiami w tym zakresie!

  WIĘCEJ INFORMACJI

  Dziękujemy z góry za wzięcie udziału w przygotowaniu tego wspaniałego wydarzenia!

  Newsletter 5 July 2015.

  THE COVERT HARASSMENT CONFERENCE 2015 ORGANIZERS

  http://www.covertharassmentconference.com/?cmd=4547719&id=20150820

  https://stopzet.wordpress.com/

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s