Gang Stalking, czyli zorganizowane osaczanie

logo-stopzet

Posted: 13 Marzec 2015 by Krzysiek Damian in broń psychofizyczna, fakty naukowe, Zeznania Ofiar Kontroli Umysłu
Tags: , , , , , , , , ,

Czym jest Gang Stalking, zorganizowane osaczanie?

Gang Stalking, zorganizowane osaczanie, (DOMINT) – jest to sieć osób które łączą luźne relacje, świadomie współpracujący i komunikujący się między sobą wyrafinowaną technologią i/lub slangiem, by osłabić ofiarę. Programują na komendę zmiany zachowania, jak za naciśnięciem guzika. Bardzo często stosują język perswazji, mówią w naszej obecności w pierwszej osobie, trybie oznajmującym, z silnym odczuciem że to o nas. W algorytmach które przypisują (programują) metodą prób i błędów zwykle znajduje się wiele innych reakcji, aby ofiara nie mogła stawić oporu. Próbujesz to powstrzymać, ale myśl o tym na co przekierowali uwagę, jest elektronicznie zawieszona i wzmocniona, powielana kiedy i jak długo chcą nią terroryzować, wyświetlają myśli jak pokaz slajdów, mogą wytworzyć chaos myślowy itd niezależnie od woli ofiary. Powielają zaprogramowane schematy behawioralne, dodają kolejne odnośnie otaczającej nas rzeczywistości tylko na początku zgodne z prawdą żeby wzmocnić frekwencję prawdomówności i zawiesić ja w tle pomawiania.

Dezintegrują osobowość w każdej sytuacji, w każdym środowisku, bawią się efektami które daje im ta broń, „popisują” między obcymi ludźmi (luźne relacje). Odtwarzają w podświadomości ofiary poniżające ścieżki dialogowe głosem ofiary, które wywołują jednocześnie u wielu osób wokół ofiary śmiech, z oddali dzięki technologii głośno ktoś powtarza fragmenty owej ścieżki dialogowej, tak bym to wyraźnie słyszał, wypowiadają w tym czasie dodatkowe komendy, najczęściej „wiedział, myślał o tym, powiedział, słyszałeś to?”, wypytują a ofiara wcale nie musi mówić bo odpowiada jej podświadomość stąd wszystko wiedzą o co pytają! Nasłuchują podświadomość (czytają myśli). Potrafią włączyć tzw „papuga” jakby komputer poprzez ofiarę sam odpowiada (wymusza, wokalizacja) to co przechwycą z podświadomości ofiary, lub cokolwiek powie stalker. Jest to cała sekwencja komend/frekwencji, krok po kroku, zadbali o wszystko by czuć to co mówią, myśleć co mówią/odtwarzają i zatrzymują czas, tzn zawieszają umysł jakimś rodzajem radiacji. Programują jak hipnotyzer wprowadzający w trans, z każdym poruszeniem ciała otrzymujesz kolejną komendę która Cię zatrzyma, uśpi uwagę i bardziej zdewastuje psychike.

Zupełnie obcy ludzie powtarzają bardzo dobrze znane komendy (komentarze) post-hipnotyczne, na szczęście z różnymi efektami, ponieważ mają inne nastawienie mentalne (syntetyczna telepatia) od tych którzy zapisali konkretny obraz psychologiczny, po prostu nie wiedzą czego mają się spodziewać, w przeciwieństwie do oprawców zajmujących się konkretna osobą od wielu miesięcy/ lat, na siłę dążących do powtarzania tej samej reakcji. Operatorzy umysłu którzy znajdą się w polu uwagi ofiary (promieniu rażenia pola które może zmienić nosiciela) dostają w głowie polecenia lub demonstruje się im jak bardziej oporna ofiarą sterować (czyli komunikują się tymi którzy założyli blokady, są od samego ich początku). Sekwencje zwrotów na które dana ofiara jest zaprogramowana w podświadomości, w danym momencie, są dla wszystkich dostępne i z łatwością powtarzane tak by cel to słyszał (zwykle mają kilka sekund czasu na akcje). Wypowiadają to aby wywołać silną reakcję zachowania (algorytm blokady, emocjonalna panika), dlatego też nieustannie, częściowo na głos dublują zakodowane przez wiele tygodni schematy, komentują wszytko co znajduje się w polu widzenia ofiary, a nawet odwracają głowę by ofiara spojrzała na kogoś, coś zobaczyła, w trakcie skręcania głowy załącza się dziura czasowa i na czystej karcie pamięci przesyłaja syntetyczną telepatią co chcą wywołać, słowem przytakują sami sobie itd. Komendy wplątują w wypowiedzi swoje, ale też ofiary, porzucają swoje prywatne tematy by improwizować, sterować myślami i zachowaniem. Porzucają swoje prywatne rozmowy przy ofierze która ich słucha nawet nieświadomie, ponieważ jeśli są to oprawcy, słyszą jak podświadomość ofiary dosłownie powtarza to co słyszy, jak megafon, echo, uciszają się bo ja też ich słyszę wyraźnie gdy wyjdę na dwór załącza się inny „słuch”, bardzo wyraźny chociaż widzę że dzielą nas często duże odległości, nawet kilometrowe, jednak wracając do bezpośrednich kontaktów wzrokowych, cała okolica słyszy prywatna rozmowę kogokolwiek w pobliżu kogo znajduje się ofiara, dlatego przerywają poważne rozmowy i improwizują o bzdurach, przytakując wielokrotnie. To jest bardzo subtelne, dlatego często dla wprawnego obserwatora wygląda sztucznie i nie nabiera się na paranoje tudzież chorobę psychiczną. Ważne jest zauważyć moment w którym kierują uwagą swojej ofiary (przypomina to paraliż, porzucenie wszystkich zmysłów, na rzecz jednego) by uważnie słuchała konkretnego głosu w całym szumie otoczenia. Jak już wyżej pisałem, z wzmocnionym uczuciem że to o niej jest. Włączenie tego wzmocnienia i pokierowanie uwagą, tak jak wiele innych bodźców zajmuje im mniej niż sekundę, dzieje się jakby od wnętrza, ktoś podłączony do układu nerwowego.

Celem Gang Stalkingu jest pilnowanie swojego celu i sztuczne utrzymywanie go w stanie transu tzn. jeśli potrafi się wybudzić i uwolnić z autopilota który decyduje o jego myślach, członkowie Gang Stalkingu naprowadzą spowrotem na ścieżkę przed „wybudzeniem się” (z różnymi efektami np. dziury czasowej, by zatrzeć ślady w pamięci). Nękają w taki sposób by czuć ich obecność, słyszeć ich komentarze gdziekolwiek się znajduje, w każdych warunkach, bez względu jak silna wola, złamią ją i będą manipulować, jednakże często bardzo długo trwa proces jakby przygotowawczy, w którym jest się manipulowanym w sposób nieświadomy, że ktoś mógłby grzebać przy naszej pamięci. Jeśli nie mówią w głowie, mówią na ulicy o prywatnych sprawach, domowych sytuacjach, które nikt nie mógł wiedzieć. Potrafią zastraszyć przekazem syntetycznej telepatii, pojawia się myśl jak olśnienie, niosąca bezpośrednią groźbę z indukowanym elektronicznie bardzo silnym strachem, że „coś mi się stanie jeśli…”.

Celowo dążą by myśleć o tym co robią, katalogują, wyodrębniają wzorce fal mózgowych, reakcje na pojedyncze wyrazy sczytywane w programie komputerowym do którego podłączają cel. manipulują nie dając czasu na przemyślenie, ocenę sytuacji, na każdą próbę ocknięcia się maja przygotowany jakikolwiek wyraz, a nawet warknięcie, chrząknięcie, cokolwiek, aby zablokować myślenie. Wywołują paranoje, bardzo nieprzyjemne uczucie osaczenia liczebnością. Jesteśmy uwrażliwiani na dźwięki, gesty, przedmioty, kolory i inne zmysły, jest to tzw. Neuro Lingwistyczne Programowanie z wykorzystaniem Remote Motor Control.

„Podłączanie” umysłów

John Norseen sugeruje, że mózg – „komputer biologiczny” – może być podłączony bezprzewodowo bez interfejsu mózg-komputer do komputera technicznego, wyjaśniając, że osoba,  może być „pingowana” (wysyłanie pakietu w celu sprawdzenia, czy docelowy serwer odpowiada – przyp.tłumacza) przez „wiązkę światła lub lub sekwencję promieniowania ELF” w celu „odpalenia czegoś w mózgu”. Oczywiście jeden komputer „pinguje” drugi w celu sprawdzenia połączenia między nimi.
Co więcej, jeśli z tym samym „układem” zostaje podłączonych więcej mózgów, wówczas takie same sygnały można kierować(„klonować”) do wielu mózgów. „Nadając komunikaty” u wszystkich podłączonych ludzi można by wywoływać podobne myśli, uczucia, zachowania a nawet przekonania.
To nasuwa myśl komórki umysłowego ula, a nawet duży ul, którego „członkowie” dzieliliby się neuronowymi informacjami, czyli falami mózgowymi. W takim scenariuszu złożone zachowania grupy mogłyby być koordynowane z zewnętrznego „centrum sterowania”, co przywodzi na myśl opowieści niektórych ludzi doświadczających stalkingu (uporczywego nękania).
zaczerpnięte z Nexus Wrzesień – Pażdziernik 2014 str 16
tytuł artykułu „Kontrola umysłów w XXI wieku autor Steven  DiBasio

„Kiedy wiesz, że jesteś ofiarą gang stalkingu (zorganizowany stalking) i / lub nękanie elektroniczne?

kontynuacja na stronie stopzet

https://stopzet.wordpress.com/2015/03/13/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczenie/

logo-stopzet

… 

Moj komentarz

Na tego typu zorganizowane osaczanie zwrocilam uwage chocby na Mistyce Zycia.. jak doslownie w jednej chwili normalnie zachowujacy sie ludzie.. zaczynali sie zachowywac jak zaprogramowane marionetki.. i czesto wystarczylo jedno haslo wywolawcze… ostatnio doswiadczylam czegos takiego w mega wzmozonym wydaniu.. kiedy doslownie niezalezni ludzie z roznych stron swiata zaczeli mi wypisywac wrecz to samo..

ciag dalszy pod notka:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/01/czym-jest-gang-stalking-zorganizowane-osaczanie/comment-page-1/#comment-46852

I jeszcze dodam od siebie, ze z tego co zauwazylam to jednym z najlepszych usprawiedliwien dla poczynan mrocznej strony jak i wszelkiego zla jest po prostu karma.. jesli komus przytrafia sie cos zlego to rzecz jasna sam sobie na to zasluzyl.. coz.. to wprost idealne usprawiedliwienie dla kazdego psychopaty.. I tak typowa reakcja osob reprezentujacych tego typu archoncki program (wladcow karmy) w konktakcie z kims potrzebujacym pomocy bedzie – zamiast nakarmienie glodnego prawienie mu o karmie.. i wiem o czym mowie.. opisalam kiedys na blogu moja bardzo trudna sytuacje, naprawde potrzebujac wsparcia i bardzo szybko zjawil sie przy mnie wlasnie taki karmiczny straznik, o ile nie kat.. probujac cala wine za to co sie stalo zwalic na mnie.. wrecz na mnie krzyczac.. czy teraz juz wreszcie zrozumialam zasady tej gry.. i czy teraz wreszcie sie poddam.. i przestane walczyc?

choc czasem pojawiaja sie przy nas ludzie niezwykle mili, tak mili, ze po prostu nic tylko sie w nich rozplynac.. az… w pewnym momencie.. i tu odsylam do bardzo ciekawego opracowania na temat psychopatii:

Wszystkie oblicza psychopatii

http://quantumfuture.net/pl/psychopath_2.html

Tak wiec osoby z takim programem beda sie staraly ofiare, kogos komu przydarzylo sie jakies nieszczescie.. jeszcze bardziej pograzyc.. ponizyc ja.. albo probowac jej wmowic, ze wszystko to sobie zmyslila:

Tak właśnie działają psychopaci. Będą zaprzeczać rzeczywistości, dopóki ich ofiary nie załamią się nerwowo. Często psychopaci będą zrzucać winę na ofiarę i twierdzić, że ofiara cierpi na „urojenia” i jest niezrównoważona psychicznie.”

i cos takiego ma czesto miejsce w przypadku ofiar pedofilii.. 

tak zaprogramowane jednostki lubia tez przekonywac innych do tego, ze cale zlo i realnie istniejace problemy sa tylko i wylacznie wynikiem ich blednego postrzegania.. 

albo ze

KAŻDY SPRZECIW WOBEC DZIAŁANIA, KTÓRE OCENIAMY JAKO “ZŁE”, ZAWSZE ZASILA TO DZIAŁANIE, PRZECIWKO KTÓREMU PROTESTUJEMY

Co jest oczywiscie absolutna nieprawda! I stoi w przeciwienstwie chocby do slow Gandhiego

BADZ ZMIANA, KTORA CHCESZ UJRZEC W SWIECIE

oraz

Każdy, kto podporządkowuje się niesprawiedliwemu prawu, ponosi odpowiedzialność za to wszystko, co jest tego konsekwencją. Toteż, jeżeli prawo i sprawiedliwość są w konflikcie, musimy wybrać sprawiedliwość i nieposłuszeństwo wobec prawa

i z tymi slowami jak najbardziej sie zgadzam.. jest wiele rzeczy, ktorych absolutnie nie powinnismy akceptowac.. jesli tylko jestesmy ludzmi zdolnymi do wspolczucia i posiadajacymi zywe czujace serce…

nie zgadzam sie tez ze stwierdzeniem, ze dobro powinno wspolistniec w rownowadze ze zlem.. absolutnie nie tedy droga.. bo co otrzymamy dla przykladu z osoby, ktora bedzie zarowno faszysta jak i antyfaszysta.. prawdopodobnie wyjdzie nam z tego podwojny agent.. i tak sie wlasnie tworzy:

FALSZYWA ROWNOWAGA

inne stwierdzenie.. ze dobro powinno zawsze akceptowac zlo i nigdy sie mu nie sprzeciwiac… naprawde? a wiec przykladowo, osoby, ktore swymi dzialaniami, lub mowiac wprost walka.. doprowadzily do zakonczenia jednego z najwiekszych krwawych rytualow na Ziemi

Nepal chooses kindness — ENDING the world’s largest animal sacrifice event

czy te osoby byly zle?  bo idac tokiem myslenia autora tego typu stwierdzen.. ze prawdziwe dobro nigdy sie niczemu nie sprzeciwia, nigdy nie walczy… 

jak myslicie.. skad nadawany jest taki program

dodam tylko, ze ten nepalski rytual odbywal sie na czesc bogini gandhimai, choc tak naprawde stala za nim krwawa demoniczna kali..

wiem, ze troche odbieglam od glownego tematu, ale w rzeczywistosci sa to polaczone sprawy.. 

livia ether flow

cdn

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

30 myśli na temat “Gang Stalking, czyli zorganizowane osaczanie”

 1. Na tego typu zorganizowane osaczanie zwrocilam uwage chocby na Mistyce Zycia.. jak doslownie w jednej chwili normalnie zachowujacy sie ludzie zaczynali sie zachowywac jak zaprogramowane marionetki.. i czesto wystarczylo jedno haslo wywolawcze… ostatnio doswiadczylam czegos takiego w mega wzmozonym wydaniu.. kiedy doslownie niezalezni ludzie z roznych stron swiata zaczeli mi wypisac niemal to samo, doslownie jakby przekazujac jeden spam… i chodzi tu o bardzo konkretne pogrozki.. ze jesli nie zmienie swojego postepowania, nie okaze pokory i nie zaczne sie modlic do boga.. niestety w siec te zostaly wplatane osoby z mojej najblizszej rodziny.. Moja matka zaczela na mnie wymuszac powrot do kosciola.. i to do tego stopnia, ze zaczela organizowac specjalne koscielne ceremonie.. polozyla mnie nawet na oltarzu, a pod oltarzem krzyz, ktory nalezal do mojej babci (specyficzny, bo zlamany).. to wszystko odbylo sie oczywiscie wbrew mej woli.. jako ze juz jako 2 letnie dziecko ucieklam z kosciola, w dodatku tego samego do ktorego moja wlasna matka probuje mnie teraz sila sciagnac.. wyszlo jednak na jaw, ze stoi za tym pewna tajemnicza postac, z pewnego zakonu.. o dziwo bardzo zainteresowana moja osoba… zakon ma nazwe jakiegos krzyza, ale tak naprawde to jezuici… dodam tylko, ze kontakt mojej matki z owa tajemnicza kobieta zaczal sie tuz po tym, gdy w wizji objawil sie jej Jezus i przekonal ja do tego, aby powrocila do kosciola.. do ktorego – co wazne – moja matka nie chodzila od wielu lat… w dodatku Jezus ten powiedzial jej, ze kiedy tylko mu zaufa i sie mu podda to bedzie w stanie pomoc mi w mojej trudnej sytuacji.. i moja matka bardzo szybko mu uwierzyla! jeszcze tego samego wieczora biegnac do kosciola!!! ostatnie slowa jakie uslyszalam z jej strony ostatnio brzmialy, ze skoro nie chce zrozumiec, ze tylko bog i modlitwa moga mi pomoc to znaczy, ze jestem ciezko chora psychicznie i ze powinnam byc natychmiastowo poddana przymusowemu leczeniu… to bylo z 2, 3 dni przed tym gdy sie dowiedzialam o sprawie grzeska.. tak wiec nasz kontakt definitywnie sie urwal.. bo przeciez nie jestem w stanie przekonac mojej matki ze tak naprawde to ona potrzebuje pomocy, bo wplatala sie w niezla czarno magiczna kabale, a teraz w dodatku probuje wciagnac w nia mnie.. na co sie absolutnie nie zgadzam!!! tym bardziej ze wyraznie ujrzalam jak demoniczne istoty przejely kontrole nad jej osoba… wiem tez, ze chodzi im konkretnie o przejecie domu… i wiem dlaczego… tak wiec calkiem mozliwe ze pewnego dnia, dom mojej babci, ktora bardzo chciala aby dom nalezal do mnie.. przejdzie w rece jezuitow.. skoro juz powstala w nim kapliczka… oczywiscie postaram sie taka opcje zablokowac.. coz…. rozpislaam sie.. a mysle, ze powyzszy art wiecej wyjasnia.. jak to sie dzieje od kuchni…

  dodam tylko, ze ten watek osaczania i zastrasznia wzmogl sie jeszcze bardziej po tym gdy dodalam notke o sprawie grzeska:

  PROJECT GDYNIA, KLATWA JAHWE i BLAZEN

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/26/project-gdynia-2-klatwa-jahwe-i-blazen/

  livia

  Polubienie

 2. Zgadzam się Liwio! Poniżej kolejny mistyczny absurd pasujący do tego co napisałaś. Aids, ebola, przymusowe szczepienia, chemtrails, itd wszystko jest dobre, wszystko musimy zaakceptować! To jest dopiero chore!.

  margo0307 pisze:
  Wrzesień 1, 2015 o 20:03

  Tego bowiem bezwzględnie wymaga PRAWO NIEINGERENCJI!

  Znaczy to, że nie możemy pomóc człowiekowi bez jego osobistej woli i zgody, a nawet prośby o pomoc (wyjątek stanowią dzieci, za które do pewnego czasu decydują rodzice)! Choroba to bowiem „wybór” danej jednostki, wybór, do którego się ona świadomie zwykle nie przyznaje, bo nie pojmuje, że to jej podświadomy umysł pozostający w rezonansie z Wyższym Rozumem sprowadza określoną chorobę jako doświadczenie niezbędne w jej rozwoju i drodze ku uniwersalnej dojrzałości. Chory powinien zatem ten wybór zaakceptować i określone doświadczenie (chorobę) „przepracować”, starając się również świadomie zrozumieć co ono oznacza i czego ma go nauczyć. Inaczej chorowaniu nie będzie końca.

  Koncentracja zaś na pozbyciu się czy złagodzeniu dolegliwości i objawów to duże nieporozumienie oraz duża strata czasu i zdrowia. Chorujemy bowiem na Pra-Zasadę i dopóki jej nie „przepracujemy”, nie dostroimy się do niej – choroba będzie postępować dalej. A próba „przechytrzenia” tj. ciągłe tłumienie objawów i reakcji organizmu będących próbą samodostrojenia się – spowoduje, że choroba albo objawi się w innej formie (bardziej dokuczliwej, poważnej i ostrzegającej), albo wręcz w formie eliminującej daną egzystencję jako niespójną z celem jej pobytu na Ziemi (bezcelową). Te uniwersalne prawa i zasady określają też rolę lekarza przyszłości (i to już niedalekiej). To wielkie wyzwanie dla lekarskiej społeczności! Czy mu sprosta?! To bowiem w dużym stopniu i kapłańska rola.
  Dzięki temu można pomóc chorym zrozumieć i w miarę optymalnie „odrobić” swoje lekcje, a tym samym w miarę łagod­nie przejść przez proces dostrajania, który jest przecież wielopoziomową transformacją biologiczno-duchowego kompleksu jakim jest człowiek. Należy jednak wyraźnie zaznaczyć, że zgodnie z kosmicznym PRAWEM PRZYCZYNY I SKUTKU oraz PRAWEM NIEINGERENCJI jak i PRAWEM POKORY nikt i nic nie zastąpi woli chorego i nie wyręczy go w „odrobieniu” swoich niezbędnych lekcji. To chory musi podjąć świadomy wysiłek, by zmienić swój stosunek do rzeczy, warunków i bliźnich…”

  https://nnka.wordpress.com/2015/08/30/czy-bog-to-nic-innego-jak-niezniszczalna-i-wieczna-energia-zycia/#comment-51605

  Polubienie

  1. Pra zasada.. kaplanska rola.. prawo przyczyny i skutku.. nieingerencja.. niezbedne lekcje.. pokora.. tak.. wyglada na to, ze to ta sama szkola… Mysle po prostu ze… osoby wyznajace taki swiatopoglad w ten sposob dokonuja bardzo istotnego wyboru.. i zostana w takim swiecie jak ten.. w ktorym wciaz beda jakies lekcje do przerabiania, etc.. skoro ten system tak bardzo im odpowiada i dobrze sie tu czuja.. nikt ich na sile nie bedzie stad zabieral.. a nawet byloby sprawiedliwe, aby stalo sie zgodnie z ich zyczeniem – nieingerencji… co innego Ina:

   Ina pisze:
   Wrzesień 1, 2015 o 20:53
   Widziałam ludzi, którzy celowo i z premedytacją czynili zło, wiele lat mojego życia, tudzież innych przez takich ludzi przepadło, wiele się wycierpiałam, nigdy nie zaakceptuje zła. Jeżeli będziemy akceptować zło pozostanie po nas zgnilizna, a tej planecie niewiele brakuje aby się
   rozpadła. Ktoś kto akceptuje zło i niesprawiedliwość jest tak samo winien. Kto wstawi się dzisiaj za ludźmi, którzy potrzebują pomocy, za ludźmi których skrzywdzono, kto da im na chleb? Za co ludzie mają żyć jak im się przedłuża pracę a nich ich nie chce przyjąć do pracy bo są za starzy? Albo się wykorzystuje na trzy miesiące /okres próbny/ a potem się zwalnia. Widziałam jak poniżali ludzi w pracy a nikt nie reagował bo bał się, że straci pracę. Wyzysk, wyzysk, wyzysk kosztem morderczej, niewolniczej pracy za marne pieniądze. Dopóki ludzie będą akceptować zło, dopóki zło się będzie tolerować nigdy nie będzie pokoju na tej planecie. Wiele razy wybaczałam a zło pozostało złem i dalej czyni swoje. Kiedyś Bóg powiedział mi, że szatan i jego dzieła przepadną mam nadzieję, że również ci co czynią zło i powodują cierpienie milionów ludzi. I niech mi nikt nie mówi, że są oni tego nieświadomi. A z tego co wiem wszyscy przejdą przez ogień i pozostanie garstka. Ludzie bezwzględni nie mają sumienia.

   https://nnka.wordpress.com/2015/08/30/czy-bog-to-nic-innego-jak-niezniszczalna-i-wieczna-energia-zycia/#comment-51607

   Polubienie

 3. Livio odpisałam ci w innym temacie. Czasami się zastanawiałam czy jakaś osoba, która czyta moje posty na stronach nie próbuje swoich sił na mnie. Nawet myślałam aby skończyć z tymi moimi proroctwami,/ chociaż miałam dobre intencje/, żeby chronić siebie. Mam wrażenie jakby ktoś rozwalał moją osobowość, wbrew mojej woli przymuszał do czegoś czego nie chcę.

  Polubienie

  1. Ino, byc moze ten temat domagal sie wiekszej uwagi…

   Mam wrażenie jakby ktoś rozwalał moją osobowość, wbrew mojej woli przymuszał do czegoś czego nie chcę.

   hmm.. czy potrafisz moze okreslic kiedy to sie zaczelo? to wrazenie? czy cos je szczegolnie wzmaga? jakies konkretne sytuacje, osoby, wizje, dzwieki, zapachy? chodzi mi o to aby namierzyc jakies zrodlo tego czegos.. bo calkiem mozliwe, ze ktos jest podczepiony… i probuje przejac kontrole.. dodam tylko, ze zgadzam sie calkowicie z tym co napisalas na MZ.. ze absolutnie nie nalezy akceptowac zla.. takze tego ktosia… jakkolwiek by tego nie rozumiec to pasozyt.. parasite.. dlatego trzeba go odczepic.. jesli tylko masz ochote zajrzyj prosze do tej notki

   Falszywa Matryca Wzniesienia

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/23/falszywa-matryca-wznoszenia/

   i w tej chwili to wszystko Ino.. dobrej nocy.. pozdrawiam ❤

   Polubienie

  2. Ina | 1 Wrzesień 2015 o 22:24
   Livio odpisałam ci w innym temacie. Czasami się zastanawiałam czy jakaś osoba, która czyta moje posty na stronach nie próbuje swoich sił na mnie. Nawet myślałam aby skończyć z tymi moimi proroctwami,/ chociaż miałam dobre intencje/, żeby chronić siebie. Mam wrażenie jakby ktoś rozwalał moją osobowość, wbrew mojej woli przymuszał do czegoś czego nie chcę.

   No i proszę. Ina trafiła pod właściwy adres!

   Ina pisze:
   7 Wrzesień 2015 o 14:34
   Basiu B – popieram to co piszesz i twoje myślenie. Podobnie czuję. Od wielu stron mnie odrzuca, czuję mętlik, zamieszanie, nie mówienie prawdy. Jezus ostrzega przed zwiedzeniem.

   https://mistykabb.wordpress.com/2015/08/30/polanie-slowianie-aryanie-anu/comment-page-1/#comment-17541

   A więc ten czarny dopiął swego…………..

   Polubienie

   1. Siola na Mistyce 1 zamiescil fajny przepis 😉

    siola pisze:
    Wrzesień 7, 2015 o 14:04
    Ogorki w zaprawie octowej
    1LITR WODY 2 KOPIATE LYZKI CUKRU 1 LYZKA KOPIATA SOLI 1LYZKA MIODU MOZE BYC KOPIATA JAK KTOS SZAFNIE NA KONIEC DO ZALEWY 220 GRAM OCTU DOMIESZAC I MOZNA OGOREK W SLOIKU ZALEWAC:z OCTEM MOZNA TROCHE SOBIE POWARIOWAC BY DOBRAC DLA SIEBIE DOBRE SMAKI:TERAZ DO SLOIKA GALAZKA Z KORONKA KOPRU NA SLOIK MARCHEW POKROJONA ;TROCHE CEBULI 4 ZIARNA ZIELA ANGIELSKIEGO LISTEK LAUROWY TROCHE ZIAREN SENFU I OGORKI NO I OGORKI W ZALEWIE OCTOWEJ PRAWIE JUZ GOTOWY JESZCZE TYLKO W TEM :85 STOPNI 30 MIN GOTOWAC:

    1 LITR WODY KOPIATA LYZKA SOLI DO SLOIKA KOPER 2 ;3 ZABKI CZOSNKU KAWALEK KORZENIA KRZANU SLOIK ZALADOWAC OGORKAMI I ZALAC ZAGOTOWANA WODA Z SOLA NA GORE SLOIKA POLOZYC DWA LISTKI CZARNEJ PORZECZKI I PODLOZYC GUMKI WECKA ZAMKNAC I ZAPAS JUZ NA ZIME GOTOWY: wIEC NIE MARTWS SIE CZLOWIEKU BO OGOREK MASZ NA ZIME A WODA Z KISZONEGO OGORTASA PASOZYDA TEZ WYSTRASZA::

    JAK BEDZIE DOBRE TO KTOS PODZIEKUJE JAK NIE TO MOZE MI OGORKI OWE NA GLOWE MI WYWALIC ZE NIE DOBRE:

    ALE PAMIETAJ CZLECZE CO EW PIWNICY SAMO NIE UCIECZE I DIABEL NIE STRASZNY I JEGO KRYZYSEM STRASZENIE BO W PIWNICY STOJA WAM SLOIKI Z KISZONYMI OGORKAMI I KAPUSTA:WIEC WITAMINEK ZIMA NIE BRAKUJE A BASKA NIECH SIE DALEJ SAMA STRASZY WACKIEM ZA MORZA:

    I pamietaj czlecze jak sam sobie nie pomozesz w zyciu nie pomoze zaden Ci duchowy debil gdy naprawde znajdziesz sie w potrzebie, bo pomaga sie duchowo takim kturzy za to moga zdrowo placic.

    https://nnka.wordpress.com/2015/09/06/biuletyn-wrzesniowy-simona-parkesa-fragmenty/#comment-51859

    Dodam wiec tutaj moj komentarz:

    Dzieki Siola za przepis 🙂

    I pamietaj czlecze jak sam sobie nie pomozesz w zyciu nie pomoze zaden Ci duchowy debil gdy naprawde znajdziesz sie w potrzebie ,bo pomaga sie duchowo takim kturzy za to moga zdrowo placic.

    niestety… do mnie pisza tacy co ponoc slono zaplacili za duchowe wsparcie ze strony BasiB tyle ze stracili nie tylko pieniadze, ale i… zdrowie.. a wiec pisza teraz do mnie.. po darmowe porady – jak z tego wyjsc.. ciekaaawe… BasiaB psuje i jeszcze bieze za to grube pieniadze, a ja mam za darmo po niej naprawiac, sprzatac… gdzie tu sprawiedliwosc?

    😉

    Polubienie

 4. „Tylko nie bądźcie letni” – ostrzegał Jezus. Dlaczego nie? Co znaczy „człowiek letni”?
  Z mojego dzieciństwa najbardziej zapadł mi w pamięć, widok człowieka patrzącego w dal na coś, takim „martwym” wzrokiem, to nie był jeden człowiek to była grupa ludzi ale oni zlali mi się w jednego osobnika, bo najbardziej jako dziecko wstrząśnięta byłam tym spojrzeniem. Półotwarte usta, wzrok gdzieś w dal utkwiony – martwota. Takie miałam wrażenie – martwoty. Nie reagowali stali i patrzyli. Robią tak dalej, stoją i patrzą martwym wzrokiem. Czemu tak, czemu nie reagują, żywiołowo, nie biegną pomóc, nie pochylają się by podnieść, nie krzyczą, tylko milcząc stoją i patrzą w ostateczności a wcześniej, po prostu mijają obojętnie.

  Staram się reagować, nie potrafię nie reagować, nie umiem przejść obojętnie. Gdy widzę grupkę ludzi stojących i patrzących odchodzę, uciekam, bo prześladują mnie te bezmyślne spojrzenia. Potem są komentarze wymieniają się tym co zobaczyli. Ludzie letni. Ludzie nie reagujący, martwi …

  Ten świat jest światem informacji, od nas samych zależy czy potrafimy rozszerzyć naszą percepcję tak, by zdobyć jak najwięcej wiedzy, zakodować jak najwięcej informacji. Informacja leży na ulicy 🙂 wystarczy się pochylić i podnieść ją. Zdobywamy ją w różny sposób: pragnąc jej, będąc ciekawym, szukając coraz to więcej i więcej zdobywając, usuwając przestarzałe na to miejsce „wpisując” nowe. Albo powoli krok za krokiem obrywając poteżnie z krwawiącymi sercami, rozdartymi duszami, upokorzeni, potłuczeni, skrzywdzeni – przez doświadczenie. Bardzo boli taki sposób, cierpienie, nie radość życia są konsekwencją takiego wyboru. W pierwszym sposobie zdobywamy i chcemy się podzielić, żyjemy, reagujemy, w tym jest oprócz ciekawości i pragnienia – wiedzieć jak najwięcej – jest radość dzielenia się, emocjalne podejście do świata, reakcja na ten świat, cieszy powiew wiatru i blask słońca. Nie widzimy świata poprzez ja i moje, widzimy piękną polanę, trawę, bierzemy koc i cieszymy się tym co dostajemy za darmo. Reagując na okolicę na piękno, na uczucia, budzi się wdzięczność. W drugim sposobie jedziemy na piknik, wybieramy miejsce w lesie najlepiej tam, gdzie nie wolno, zabieramy mnóstwo jedzenia i buteleczek z procentami, robimy ognisko z żywego drzewa, siedzimy gadamy, lub ryczymy radiem, jaknajgłośniej możemy, zostawiamy śmieci i jedziemy do domu. Za jakiś czas boli nas ręka lub noga, chorujemy, ale nie wiążemy tego z naszym piknikiem przecież. „Zawiało” złe jedzenie, jakieś choróbsko a możemy płacimy za to co wzieliśmy? Na tym pikniku. Wzieliśmy żywe drzewo porąbaliśmy, wrzuciliśmy do ognia, przecież nie czuliśmy bólu rąbanego drzewa, zresztą – są to głupoty oczywiście, wiadomo przecież że drzewo nie czuje, pies nie czuje, świnia też nie, to jest powszechnie wiadome. Więc głupoty.

  http://cyo.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=89&Itemid=2&limit=1&limitstart=0

  Polubienie

  1. ciekawe… bo caly wczorajszy dzien chodzily za mna wlasnie te slowa – ”tylko nie badzcie letni” bez wzgledu na to kto je powiedzial… to jakby inna wersja ”pokornego cielecia, ktore dwie matki ssie”, albo czlowieka o podwojnym obliczu.. ktory nigdy do konca nie potrafi wyrazic wlasnego zdania.. zawsze stara sie byc po srodku… aby tylko jak najwiecej „nachapać” dla siebie… niestety w rzeczywistosci osoby takie potrafia byc bardzo zdradliwe.. i jak tylko przestaniesz im dawac mleko.. wjednej chwili potrafia sie obrocic przeciwko tobie, lub zupelnie cie zniszczyc.. a wiec ta ich letniosc, czy pokora to bardziej wyrafinowanie i dzialanie z premedytacja… tak mi sie przynajmniej kojarza te slowa ”tylko nie badzcie letni”… naprawde fajny tekst.. i troszke jakbym czytala siebie.. dzieki 🙂

   Polubienie

 5. W skrócie – nic z tego co tu piszesz. Przez ostatnie miesiące otrzymałam ogromną wiedzę, której wcześniej nie miałam. Odkrywam pewne prawdy i te istoty nazywam je demonami, po prostu są na mnie wściekłe, że wiem więcej i widzę więcej. Starałam się być dobrym człowiekiem, nieść prawdę, komuś to nie odpowiada. Odkrywałam świat na nowo. Czy jestem przez to szczęśliwsza nie wiem, czy jest mi lepiej – raczej nie. Wciąż jest wiele niewiadomych. Dzieliłam się moją wiedzą /wiem, że to była prawda, ponieważ znajdowałam potwierdzenie w nauce i inni też o tym mówili/. Można powiedzieć, że przez przekazy, które dostawałam dogoniłam innych, ponieważ wcześniej się tym nie interesowałam.

  Livia – ja zamierzam się wycofać z wchodzenia na niektóre strony, ponieważ przekazuję wiedzę, do której niektórzy nie dorośli, ignorują moje przekazy, lub byłam atakowana. Jest wielu mądrzejszych odkrywców. Poza tym zauważyłam, że właśnie internet, telewizja są portalami dla różnych demonów, którzy na nas oddziałują a inne światy też mogą się tym posługiwać przekazując nam jakieś wiadomości przez satelity, przez łącza internetowe np. Dość mam nieproszonych gości. Szkoda mi ludzi, którzy o tym nie wiedzą. Różne istoty wyżej rozwinięte mogą nami doskonale manipulować. Niedawni zauważyłam podczas jednej z transmisji telewiz. w internecie podczepioną jakąś energię /kolorowy duch/ do mikrofonu, myślę, że w ten sposób zbierał przekazywaną informację. To był ten sam duch, który kiedyś do mnie przeniknął kiedy słuchałam tego programu i poinformował mnie, że będziemy mieć gości na planecie, którzy zawarli kiedyś pakt z ziemianami. Kazałam mu odejść, chociaż nie był do mnie negatywnie nastawiony i nie zrobił mi krzywdy. Myślę, że oni szukają z nami kontaktu, tyle, że ludzie tego nie wiedzą bo nie mają takich możliwości aby ich zobaczyć. Ludzie powinni zacząć się ze sobą spotykać i rozmawiać bezpośrednio lub listownie, jeżeli chcą wymieniać poglądy. Wiem, że niektórzy rozmawiają ze sobą przez skejp, nie przekazują pewnej wiedzy na stronach, może w ten sposób chcą chronić siebie. Ostatnio dowiedziałam się, że moja praca dla ludzkości jest niepomierna. Tyle, że jakim kosztem. Moim kosztem, co ja z tego mam? Nikt mnie nie chroni. Wielu ludzi błądzi lub nie chce przyjąć prawdy, jaka sama się objawia, trwają w starych systemach. Myślę, że to będzie jeden z ostatnich moich przekazów. Często słyszę słowa: Nasi przywódcy nas zwiodą. Kiedyś miałam taką wizję, sen: Biegłam gdzieś chciałam się schronić, czas naglił, po drodze zobaczyłam na boisku szkolnym zebranych przywódców, przedstawicieli wojska najwyższej rangi, różnych narodowości, ustawione krzesła, ale oni stali i patrzyli jak zahipnotyzowani w niebo jakby na kogoś czekali. Minęłam ich i pobiegłam dalej.

  Polubienie

  1. W skrócie – nic z tego co tu piszesz. Przez ostatnie miesiące otrzymałam ogromną wiedzę, której wcześniej nie miałam. Odkrywam pewne prawdy i te istoty nazywam je demonami, po prostu są na mnie wściekłe, że wiem więcej i widzę więcej.

   i do tego wlasnie zmierzalam Ino.. mialam nawet dodac, ze to ma zwiazek z tym czym sie zajmujesz, z Twoimi wizjami, zwlaszcza dotyczacymi DNA… zreszta juz o ten temat zahaczalysmy przy okazji istot w czerni i trupich maskach… wczesniej napisalas:

   ””Mam wrażenie jakby ktoś rozwalał moją osobowość, wbrew mojej woli przymuszał do czegoś czego nie chcę.”

   to bardzo mocne stwierdzenie, bo akurat mimo przeroznych atakow na mnie ja czegos takiego nie czuje.. moja osobowosc trzyma sie mocno.. i mimo prob zastraszania nie mam zamiaru wycofac sie z tego co robie… Dlatego tez zapytalam jak to sie objawia w Twoim przypadku… kiedy wlacza sie u Ciebie to uczucie, ze ktos probuje rozwalic Twoja osobowosc, ze Cie do czegos przymusza.. bo chyba nie trwa to non stop? A jesli tak.. to tym bardziej trzeba to czym predzej odlaczyc… poki nie doszlo do jakiejs realnej tragedii, np. samobojstwa… Piszesz, ze nazywasz te istoty demonami i dlatego wlasnie odeslalam Cie do tego artykulu gdzie jest fajnie wyjasnione jak to dziala i moim zdaniem padla nawet nazwa istoty (programu) ktora sie do ciebie podczepila…

   Pochodzą głównie z rodziny klasy satanicznej, choć działają i współpracują z rodzinami lucyferiańskimi, dzieląc z nimi wojenne łupy z kontrolowanej planety.

   Ze względu na budowę swoich ciał nie mogą korzystać z gwiezdnych wrót, dlatego wykorzystują ludzi – do tego albo do rozrywania otwartych portali międzywymiarowych.

   Poprzez wampiryzm i odsysanie energii z żywych istot i planety, mogą w ograniczony sposób do pewnego stopnia przedłużać swoje życie.

   Zakończ wszystkie programy związane z czarnym słońcem, bytami, klonami i implantami zakazując im dostępu do twojego ciała, DNA i świadomości.

   Czarna magia jest technologiczną manipulacją świadomości sił świata, użytkowaną aby przysłużyć się sobie oraz negatywnym celom ego nie zważając na świadomą zgodę czy energetyczne konsekwencje dla innych. Istnieje wiele różnych poziomów szerzenia czarnej magii. Czarna magia jest formą satanizmu. Zaawansowane rytuały satanistyczne, włącznie z ofiarami z krwi, pedofilią i sodomią, to uznana ścieżka według tradycji tyfoniańskiej, używana w celu urzeczywistnienia nieśmiertelności w ludzkich hybrydach oraz ludziach zaangażowanych w tych siłach NAA. Ci ludzie uważają, że siły Obcych z NAA mają o wiele więcej możliwości na Ziemi niż siły chrystusowe, dlatego sprzymierzyli się z siłami duchów oszustów sprzedając dusze własne i innych ludzi.

   Trzeba oczyścić się z czarnej magii, czarnych magów, oraz z sieci czarnej magii w ciele i w Ziemi.

   Toczymy wojnę o świadomość, wojnę psychologiczno – duchową o uwolnienie ludzkości, a to wymaga opanowania. W wielu przypadkach będzie to wymagało bezpośredniego doświadczenia implantów, bytów, ataków psychicznych i form obcej agresji. Nie możemy uzdrowić świadomości naszej planety, dopóki dokładnie nie zrozumiemy, jak została uszkodzona z pomocą reptiliańskiego wirusa i sztucznej maszynerii Obcych. Proszę, bądźcie cierpliwi podczas przeprowadzania procesu i panujcie nad swoją przestrzenią jako istoty boskie – niezależne – wolne.

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/05/23/falszywa-matryca-wznoszenia/

   moim zdaniem Ino, ucieczka nie jest dobrym wyjsciem.. bo o to im chodzi aby odciac Cie od swiata i wcisnac w ciasny kat.. glebiej i glebiej w swoja pajeczyne…

   Polubienie

 6. Livio ja nie miałam nic wspólnego z czarną magią i to co piszesz jest mi obce. Może nie wiem wszystkiego. Te postaci w czerni zostawiły mnie w spokoju, nigdy więcej do mnie nie przyszły.

  Polubienie

  1. Ino, przeczytaj na spokojnie co napisalam. Nie twierdze, ze Ty mialas cos wspolnego z czarna magia, ale ze byt/byty ktore Cie atakuja i probuja Cie rozwalic od srodka maja.. przeciez sama napisalas:

   Ina 2015/09/01 at 22:07

   Gang Skalking – jak zwał to tak zwał – ale coś w tym jest. od dłuższego czasu czuję się podobnie jak tu czytam. Nawet pisałam na mistyce życia o swoich przeżyciach i samopoczuciu. Czuję się osaczana, zniechęcona, zastraszona, kłody pod nogi, niechęć do podejmowania decyzji, działań koniecznych, o określonej godzinie jestem zmuszana do snu. kiedy się budzę mam wrażenie, że ktoś wyczyścił mi pamięć. Zmęczenie. Problemy w pracy, powtarzające się sytuacje, ataki, dręczenie, poniżanie, wykorzystywanie, ostre, często niesłuszne krytykanctwo. Staram się jak mogę, tracę kolejną pracę. Duchowe ataki, skaczą mi skorpiony między oczy /atakowane trzecie oko/, czasami jest to bolesne, jakby ktoś strzelił z pistoletu. Często w tramwaju albo w autobusie bez powodu jestem atakowana. nawet zauważyłam, że nakłuwa mi ktoś niektóre nerwy i pobudza pamięć, jakieś trudne sytuacje wzniecając złość lub strach. Od wielu lat moje życie leży w gruzach. Przychodzą myśli o śmierci. Czuję jakbym walczyła z goliatem.

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/28/jak-niszczy-sie-niewygodnych-dla-swiatowego-systemu-niewolnictwa/comment-page-1/#comment-46864

   dlatego napisalam jak ja to widze.. choc o szczegolach nawet nie chce pisac.. w kazdym badz razie czarno magiczne podlaczenia mozna miec chocby poprzez kosciol katolicki… to tez czarna magia… i moim zdaniem tu moga tkwic te podlaczenia… ale to tylko moje zdanie….

   Polubienie

   1. Witaj Michaelo 🙂
    tak, ten tekst na blogu Treboroka jest faktycznie bardzo ciekawy, polecam:
    https://treborok.wordpress.com/hydra-czesc-1/

    i moze jak dokoncze go czytac to dodam na bloga wraz z watkiem pieczeci 666, dark flowering jak i moim komentarzem.. Co zas drugiego tekstu:

    Chrześcijaństwo droga do poznania – przegląd tajemnic zaginionej ludzkości

    to jak dla mnie raczej droga do tkwienia w tych samych blednych wzorcach.. tzn. nie samo chrzescijanstwo, ile to w jaki sposob zostalo przedstawione w tym arcie:

    Człowiek rodzi się i umiera. Anioł jest stworzony przez Boga i nie podlega śmierci na sposób cielesny. Aniołowie pojawiają się w tekstach biblijnych znienacka i cicho. Ukazują się w różnych okolicznościach zarówno na jawie, jak i we śnie, w nocy i w ciągu dnia, podczas pracy i odpoczynku.

    http://argonauta.pl/chrzescijanstwo-droga-do-poznania-przeglad-tajemnic-zaginionej-ludzkosci/

    jako, ze anioly opisane w biblii to w duzej mierze ANIOLY UPADLE.. podobnie jak i te istoty o ktorych pisze Ina.. i choc ona jest swiadoma dlaczego ja nekaja to jednak cos ja przy nich mocno trzyma? i tutaj jeszcze jeden cytat z falszywej matrycy wzniesienia:

    Jeśli nie korzystasz z tych praw świadomie, zgadzasz się, aby pośrednią władzę nad tobą przejęli ci z NAA i ich fałszywy bóg Ojciec manipulujący ludzkością razem z negatywnymi siłami duchowymi. One ukształtowały ludzką kulturę w kierunku umysłu drapieżcy. Realizują to za pomocą licznych programów do kontrolowania umysłów, fałszowania rzeczywistości i historii, jaką przedstawia się ludziom. Wraz z tymi wieloma kłamstwami i oszustwami wmówiono nam, że myślokształty drapieżnego umysłu są wytworem ludzi, a zatem są naturalne. Kiedy poddajemy się zwodzeniom i kontroli umysłów, szeregi duchowych prześladowców i negatywnych energetycznych bytów mają łatwy dostęp do naszych ciał duchowych oraz do świadomości. W ten sposób NAA kontroluje ludzkość manipulując ich umysłowym przyzwoleniem. Poprzez usunięcie intencjonalnych myśli i uczynienie ich automatycznymi reakcjami w umyśle nieświadomym, są w stanie uzyskać dostęp i zawładnąć duszą. Niczego nie podejrzewający ludzie nie potrafią dostrzec tych podstępów oraz kłamstw, i są łatwo manipulowani przez negatywne siły duchowe, które przyczepiają się, czerpiąc siły życiowe – źródło energii dla fałszywych bogów NAA.

    wyjasnie tylko, ze NAA to negatywna agenda obcych reprezentowana na Ziemi miedzy innymi przez kosciol katolicki i watykan… i to jest miedzy innymi ta czarna magia.. w duzym stopniu zwiazana z imperium oriona… i wszystko jest tak szczwanie pomyslane.. zeby poprzez kult np. Jezusa, albo Matki Boskiej trzymac ludzi w garsci…. i przypomne tu tylko dyskusje o Czarnej Madonnie… i gdyby tylko ludzie zasilajacy te kulty swoja energia byli tylko w stanie ujrzec jak to naprawde wyglada – od kuchni – to najzwyczajniej by zwymiotowali.. po prostu brak okreslen na to jaki to syf…. i takie jest moje zdanie na ten temat… niestety……..

    przeczytalam te dyskusje na mz i po raz kolejny widac ja pewna osoba pod wplywem innej szybko zmienia zdanie.. haslo – baje… a historia o kundelku to taka zawoalowana pogrozka… choc bardzo, bardzo wymowna.. dobrze pokazujac do czego te osoby (mniej lub bardziej swiadomie) zmierzaja:

    https://nnka.wordpress.com/2015/08/30/czy-bog-to-nic-innego-jak-niezniszczalna-i-wieczna-energia-zycia/#comment-51534

    Rowniez pozdrawiam Michaelo 🙂

    Polubienie

 7. Do pewnych decyzji jeszcze nie dojrzałam. Chociaż kiedyś Jezus mi powiedział: Wyprowadź mój lud na wolność. To mnie przerasta. Dalej: stroń od rzeczy marnych. Praca twoja jest niepomierna dla ludzkości. Wyszłaś poza krąg wierzeń. Na waszej ziemi jest portal do innych światów. Pamiętajcie o tym. Nie niszczcie waszych zasobów. Jest ktoś o was zazdrosny. Ktoś kto przewyższa was inteligencją. Jestem waszym opiekunem i przewodnikiem. Jestem waszą matką pomyśl o tym /nie rozumiem matką? Jestem zaskoczona./Innym razem; będziesz ujawniać światu moje tajemnice. Bądź wolna i żyj wiecznie.

  Polubienie

  1. Jestem waszą matką pomyśl o tym /nie rozumiem matką? Jestem zaskoczona

   Moze chodzi o Swieta Unie Christos-Sophia i Kosmiczna Chrystusowa Swiadomosc..

   null

   tak mi sie to kojarzy Ino.. rdzen tego co otrzymujesz.. informacje na temat DNA, etc… wydaje mi sie bardzo czysty i bliski oryginalnemu Zrodlu…….

   Polubienie

  2. ” Jestem waszą matką pomyśl o tym / nie rozimiem matka? ”

   Ina ,

   są w Biblii podobne słowa Jezusa:

   „Ktokolwiek czyni wolę Bożą, ten
   jest moim bratem i siostrą, i matką”
   Mk (3-35)

   PS. A całość Mk (3, 31-35) zatytulowna jest „Prawdziwa rodzina”

   Pozdrawiam ❤

   Polubienie

   1. Wyglada na to, ze Ina wycofala sie na dobre? kurcze.. rozumiem.. dotknelo ja to co napisali ludzie na mistyce, etc.. ale czy na mistyce zycia konczy sie swiat? po tym co ja przeszlam ze strony ludzi.. powinnam juz dawno sie wycofac o ile nie zabic!!! ale co by to dalo? tylko bym sie wpiepszyla w wieksze tarapaty i powtorke z reinkarnacji… jesli Ina naprawde ma cos waznego do przekazania swiatu niechaj to robi.. bez podkreslania nawet jak bardzo jest to wazne.. kazdy sam przeczyta i oceni.. bo niestety nie da sie nikogo na sile przekonac do swoich racji.. chocby nawet byly najsluszniejszymi racjami na swiecie.. niestety.. ten swiat to nie bezustanne wakacje.. inie wszyscy beda nas glaskac po glowce.. zreszta juz na starcie dostajemy czesto porzadnie w dupe.. sic.. i chocby po tym co mi sie przydarzylo.. powinnam byla juz nie wstac.. i zdechnac pokornie w bagnie w ktore ktos mnie wrzucil.. ale sztuka jest wlasnie wstac!!!

    Polubienie

   2. Liviu, trudno się nie dziwić Inie, po DIAGNOZIE Marii_st. Która już to jest jej diagnoza?
    – wykryła Aspargera
    – schizofrenie
    – winnych nwo,
    – inne….ukryte w bajach i żartach,

    Sama ma jakiś chyba zespół maniakalny, bo nie jest lekarzem , a wydaje diagnozy.

    Lecz tu, jak świetnie zauważyła , gdzie powinnaś się zwrócić :

    Maria_st pisze:
    Sierpień 27, 2015 o 20:03
    „gdyby to ciebie ktos zaczal nagle przesladowac.. wysylac ci maile z pogrozkami, etc.. jakbys sie czul?(…) tak wiec piszac o jakims obrazaniu sie.. mylisz sprawy…….”

    „od tego jest policja”———— (słowa Marii_st)

    https://nnka.wordpress.com/2013/02/28/fletnia-pana/#comment-51385
    _____________

    Najpierw wyciąga „słodko” informacje … a potem stawiła diagnozę z „czarnego notesika”.
    Jest jeszcze prawdopodobnie drugie dno jej zachowania,ale nie będę pisać…

    Polubienie

   3. No tak, tyle ze te diagnozy schizofreni, aspergera, a takze mitomani i wiele innych diagnoz oraz zarzutow zostalo przypisanych mnie, a nie Inie.. ten cytat dotyczacy policji tez dotyczyl mojej osoby.. ale juz mi sie nie chcialo wyjasniac, ze dla mnie policja to ostatecznosc jako ze z jej strony spotkalo mnie cos bardzo zlego… przekonalam sie tez zbyt dobrze jak wielkie bezprawie czy wrecz terror skrywa sie pod plaszczykiem prawa i sprawiedliwosci.. tak wiec to co uslyszala Ina pod swoim adresem jest bardzo delikatne w stosunku do tego co spotkalo mnie.. i myslisz ze dla mnie to jest latwe i przyjemne… znosic te wszystkie ataki pod moim adresem? wysluchiwac najbardziej podlych pomowien? wiem, ze nie Michaelo.. bo sama wiesz jak to jest…

    Najpierw wyciąga “słodko” informacje … a potem stawiła diagnozę z “czarnego notesika”. Jest jeszcze prawdopodobnie drugie dno jej zachowania,ale nie będę pisać…

    dla mnie sprawa stala sie jasna po tym gdy kilkakrotnie poprosilam Dawida o sprawdzenie IP, ale do tej pory nie zrobil.. odpowiedz jest wiec prosta.. zalezy mu na podtrzymaniu klamst… bo jak to inaczej wytlumaczyc Michaelo?

    na mysl przychodzi mi tez tutaj stara prawda, ze przyjaciol poznaje sie w biedzie.. sama od dziecka pomagalam komu moglam i to zupelnie bezinteresownie, ale przekonalam sie, ze kiedy sama czasem potrzebowalam pomocy, czy chocby drobnego wsparcia.. to nagle wokol robilo sie dziwnie pusto… niektorzy sie pozniej tlumaczyli.. ze a to nie wiedzialem, nie moglem, bylem pewien ze ktos inny pomoze.. i oby tak nie bylo wlasnie z Grzesiem, ale mam nadzieje, ze nie… choc wiem, ze niejeden konczy chocby na sznurku tylko dlatego ze nikt mu w pore nie pomogl.. (nie)ludzka znieczulica potrafi byc dobijajaca… opsychopatycznych gadkach o karmie nawet nie wspominajac…

    Polubienie

  1. Ino, w zwiazku z tym iz zauwazylam ze rozne osoby probuja interpretowac Twoje doswiadczenia postanowilam dodac jeszcze cos od siebie. Przede wszystkim tak jak napisalam wczesniej uwazam, ze to co do Ciebie przychodzi ma bardzo czysty rdzen i polaczenie z oryginalnym zrodlem.. tzn. czesc z tego tak wlasnie odbieram.. niestety jest takze i ta druga strona.. i powiedzmy, ze to ow byt/energia/program, ktory probuje Cie zablokowac… i taki jest zreszta jego cel.. aby odciac cie od tego dobrego zrodla i sparalizowac.. i moim zdaniem to on Cie namawia do tego abys sie zupelnie wycofala, zamilkla.. a wiec ewidentnie chce Ci przeszkodzic w Twojej misji.. przeciez uslyszalas wyraznie, ze masz sie dzielic z innymi tym co wiesz, pomagac im w ten sposob.. prosze wiec nie daj sie! nie daj sobie tez wmowic, ze to wszystko co slyszysz i widzisz jest bledne, a tym bardziej, ze to jakas choroba.. fakt, ze czesc z tego – jak ja to odbieram – zawiera pewne znieksztalcenia.. ale moim zdaniem to wlasnie robota tego ”ktosia” aby stac pomiedzy Toba i Zrodlem.. i zaklocac czysty przekaz.. jednak raz jeszcze powtorze – RDZEN tego co otrzymujesz jest moim zdaniem jak najbardziej czysty i plynie z samego – Zrodla… widze piekne czyste i cieple swiatlo.. przepelnione miloscia.. swiatlo zycia wiecznego.. troszke jak na tym obrazku.. tak to osobiscie postrzegam.. trzymaj sie Ino.. livia ❤

   Polubienie

 8. poprzez tę elektroniczną technologię dowolnie zmienia się, modeluje ludzką psychikę, wywołuje różne dziwne stany: poprzez silną depresję (myśli samobójcze), aż po niekontrolowany śmiech, płacz, łzy, agresję, wzruszenie czy podniecenie. Można wywołać różne poziomy intensywności paraliżu ośrodkowego układu nerwowego, czyli paraliż mentalny – totalne zablokowanie jakiegokolwiek funkcjonowania człowieka

  Stowarzyszenie STOPZET – Stop Zorganizowanym Elektronicznym Torturom

  https://tajnearchiwumwatykanskie.wordpress.com/2015/01/08/pierwszy-w-polsce-zbiorowy-pozew-ofiar-nieludzkich-tortur-mind-control/

  Polubienie

 9. Kontrola umysłu z ang. control mind, jednym z jej elementów jest „czytanie myśli„człowieka, która odbywa się poza świadomością, ofiara takiej praktyki co do rzeczywistości jej występowania co najwyżej może podejrzewać tylko że jej myśli są znane. W kontekście wielu lat że jej myśli, plany, wybory życiowe, dokładnie korespondują z tym co realizuje/ zrealizowało się w rzeczywistości, przeświadczenie np.:duży procent myśli spełnia się, łatwo doszło do ich realizacji. Efekt końcowy nękać, przeszkadzać, prowokować, niszczyć. Dla każdej innej osoby może być inny algorytm np.: w zależności od pozycji społecznej, wykształcenia itp. Przeświadczenie że jest się prześladowanym , myśli są znane i czytane , tylko wtedy gdy „wypływają „one do rzeczywistości (za sprawą służb specjalnych ), myśli korespondują najczęściej : wiadomości SMS, reklama spam ,stopka e mail ,mailing, teksty artykułów ,druga osoba, rozmowa przez telefon są to nie znane nam osoby najczęściej tel. do nas to pomyłka wtedy w krótkiej konwersacji pada „Słowo”,później w różnym kontekście w/w wariantach (powtarzalność, częstotliwość ) . Należy wykazać że te” Słowa „ nie mają odzwierciedlania w rzeczywistości i nie są w żaden sposób sprawdzalne one istnieją tylko w naszych myślach (np. wycieczka Egipt-miejsce planowanego pobytu.)
  Charakterystyczne „Słowa” które używamy w normalnej rozmowie, są częścią naszej wiedzy ,sami nie przywiązujemy do nich uwagi nie zapamiętujemy ich są przywoływane w/w wariantach w tym korespondencja tradycyjna listy, najczęściej są to dane adresowe . Należy brać pod uwagę że jednostkowym przykładem trudno jest odzwierciedlić „przelać na papier” , wykazać kontrole umysłu < Jak ofiara identyfikuje oddziela proces czytania myśli od pozostałych treści, dlaczego są to te „Słowa „ a nie inne , jaka jest reakcja organizmu,zachowanie po czasie , jak Umysł wykrywa te „Słowa” które są wcześniej wyczytane z myśli .
  Przykładem który odzwierciedla, ten proces jest „Wariograf” znany potocznie jako” Wykrywacz Kłamstw” osoba poddawana badaniu w momencie gdy „skłamie„ Wariograf rejestruje reakcje organizmu(niewidoczne zmiany wewnątrz organizmu), wykrywa ślad emocjonalny badanego , dokładnie jest to taki sam moment i reakcja organizmu gdy ofiara kontroli umysłu wykrywa „Słowo” w tym przypadku wykrywa to „Umysł „ .Na przykład gdy jednego dnia otrzymujemy kilka SMS ,tego dnia może być to pierwsza wiadomość SMS , innego dnia może być to trzecia wiadomość SMS , która zawiera wyczytane z myśli ofiary„Słowo” lub Słowo Synonim , kontekst jest ten sam . Zachowanie po czasie „wykrycia” powstaje zawsze pytanie : skąd , jak ,dlaczego , dalej budzi to irytacje, myśli destrukcyjne , w tym przypadku ofiara dostaje obłędu(powtarzalność częstotliwość, ) .Nie do zniesienia np. gdy ofiara będzie atakowana Słowami z życia intymnego , w krótkiej przestrzeni czasowej nie wątpliwie , część ofiar by zagłuszyć ten atak będzie sięgać np:po alkohol , n…….. itd, wszystko zależy od wrażliwości ,wytrzymałości psychicznej ofiary, . Najgorsze przyznać się do problemu który jest diagnozowany jako choroba psychiczna ponieważ medycyna nie rozpoznaje nie zna kontroli umysłu , wg. sugestii z artykułu Mikro implanty , kontrola umysłu i cybernetyka tekst dr. Rauni-Leena Luukanen-Kilde
  Inne zjawiska kontroli umysłu :

  – Przekazywanie określonych poleceń podświadomości
  – Manipulacja emocjami i zachowaniami człowieka (wehikuł czasu)
  – Kompleksowa kontrola, taka jak: pobieranie wspomnień( powiązane z czytaniem myśli), przekazywanie myśli z ofiary kontroli umysłu do drugiej osoby, itd.

  Ślady „ rzeczywiste i wirtualne „które zostawiamy w tym przypadku dzisiaj ( używanie elektroniki): paszport ,internet, telefon – poprzez niego możliwości inwigilacji , sprawdzalność miejsca pobytu ,nr kontaktowe tel , możliwość podsłuchu rozmowy, czy smartfon służy jako urządzenie podsłuchowe, technologia RIFID w tym przypadku np. banknoty Euro, Dolary, mają wtapiane RIFD , za ich pośrednictwem można określać dokładne miejsce pobytu równocześnie odniesieniem położenia telefonu , czy nowy paszport z chip RIFID , obecność w internecie. System nasłuchu elektronicznego Echelon , wykrywa słowa wrażliwe , lub na podstawie głosu niezależnie z jakiego nr, telefonu korzystamy czy miejsca przebywania na świecie .Należy oddzielać projekty , badania medyczne , oficjalne naukowe od tajnych które są domeną służb specjalnych.

  Polubienie

  1. W kontekście wielu lat że jej myśli, plany, wybory życiowe, dokładnie korespondują z tym co realizuje/ zrealizowało się w rzeczywistości, przeświadczenie np.:duży procent myśli spełnia się, łatwo doszło do ich realizacji. Efekt końcowy nękać, przeszkadzać, prowokować, niszczyć. Dla każdej innej osoby może być inny algorytm

   tak.. ja po czasie doszlam do tego w jaki sposob zostalo zaprogramowane sciagniecie mnie na sleze… i niby bedac nawet swiadoma ze z tym sie wiaze pewne niebezpieczenstwo.. dalam sie w to jednak wciagnac.. ale to jest sprawa, o ktorej poki co nie za bardzo mam jak pisac..jako ze nawet mala wzmianka o tym wywoluje zmasowany atak… przede wszystkim jednak dziekuje za bardzo ciekawy komentarz….

   p.s aha, moze komus przyjdzie cos na mysl w zwiazku ze Sleza i Fletnia Pana:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/04/15/maroko-krolestwo-pod-znakiem-pentagramu/comment-page-1/#comment-46982

   ???

   Polubienie

 10. Livio i pozostali forumowicze: moja wypowiedź na mistyce życia dotyczyła postu wyżej gdzie była mowa o broni psychotronicznej i o tym mówiłam, a że w innym miejscu się pokazał to nie moja wina często tak jest. Dodałam, że jest również walka o nas w świecie duchowym, którego nie widzimy. Jeżeli idziemy wyżej i chcemy przemiany to takie sytuacje mogą występować nie ja jedna je miałam, wielu mistyków przez to przechodziło. Tylko przykro, jeżeli oceniamy siebie według własnych odczuć. Ja muszę zająć się teraz własnym życiem jak coś ciekawego będę miała to wam powiem. Wszyscy jesteście wspaniali, każdy szuka odpowiedzi na pytania, każdy ma inne swoją misję, doświadczenia i warto się nimi dzielić bez podsumowywania. Pozdrawiam was i błogosławię. Dziękuję ci Livio za wsparcie. Jezus: Zachowajcie pokój.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: