9/11

liberty-statue-crying

Zaczne od oficjalnego info

14. rocznica zamachu na World Trade Center. Zaostrzone środki bezpieczeństwa

Obchody będą takie jak w poprzednich latach – rano na Ground Zero.. Jak zwykle nie będzie przemówienia żadnego polityka.. W 14 rocznicę zamachu w Nowym Jorku obowiązują zaostrzone środki bezpieczeństwa.. Setki policjantów z psami, brygady antyterrorystyczne i służby specjalne strzegą metra, tuneli i mostów. Pilnie strzeżone są również: Wall Street, Światowe Centrum Handlu, siedziba władz miasta, urzędy stanowe i federalne, a także siedziba ONZ. Po mieście krążą wzmocnione patrole policyjne…

https://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/1502522,14-rocznica-zamachu-na-World-Trade-Center-Zaostrzone-srodki-bezpieczenstwa

A to juz cos mniej oficjalnego

 • Ten wrzesień to czternasta rocznica linii czasu 911 programu. NAA chce sparować linię czasu zamachu, jakiego dokonano na wschodnim wybrzeżu (USA) – World Trade Center w New York, z dopasowanymi do niego wibracjami kataklizmu przewidywanego na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W ten sposób chcą ustabilizować stan podżegania terroru i strachu w ludzkiej zbiorowości, oraz popchnąć programy terroryzmu w kierunku przejawienia na płaszczyźnie fizycznej. Do tego będą im przydatne ćwiczenia Jade Helm.

  Livia: ten fragment odnosi sie do tego o czym pisalam w notce KALI, 4 Krwawe Księzyce, ze Watykan na ten moment jest wyjatkowo zapalnym punktem… ale nie jedynym.. innym  jest New Jork, zwlaszcza po pokazie KALI, mialam nawet kilka miesiecy temu sen zwiazany z tym momentem w czasie i jeszcze przypomne, ze wspomniana przez Lise – linia czasu 911 to tzw. falszywa linia czasowa Alpha&Omega Α&Ω

MaKaliProjectingChangeEmpireStateBuildingRacingExtinctionAndroidJones01

Dark Mother in New York

=

POISON APPLE

wiecej na temat wrzesnia i lini czasowych w notce

Beyond the Wall in Time

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/02/beyond-wall-in-time/

Dawid Icke o aktualnej sytuacji na swiecie + Project Camelot

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/10/david-icke-o-aktualnej-sytuacji-en-pl/

Glos w sprawie Uchodzcow a sprawa wrzesniowa

Prezydent USA Barack Obama wraz z pierwszą damą przyjmą 23 września w Waszyngtonie papieża Franciszka – podał Biały Dom.

http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosci/Swiat/Pierwsza-wizyta-papieza-Franciszka-w-USA.-Spotka-sie-z-Barackiem-Obama-00002951

THE YEAR OF LUCIFER OPENING THE IXXI DOOR September 23, 2015

The opening of the IXXI door is scheduled for September 23, 2015, the day when Pope Francis and Barack Obama will meet together at the White House. IXXI points to the 10th day of the year of lucifer, the resolution to what started on September 11, 2001 (a shemitah year) when „chaos” was unleashed and the world underwent a systematic restructuring. This is the „Crossing” date, the anticipated time of great „illumination” for those who reject Jesus Christ.

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/07/20/the-year-of-lucifer-opening-the-ixxi-door-september-23-2015/

update

12 september 2015

911 Timelines of War, Cataclysm
The Negative Aliens agenda NAA is to force the planet to serve another multiple species agenda, through imposing false replicated time fields, namely created under genetically reptilian based reversed pair bond DNA extraterrestrials, at the expense and life force of the human race and the kingdoms under human domain. Many forms of Alien Machinery is used to accomplish this, such as holographically inserting many different Alien Implants as a Mind Control strategy.

Suns of Belial, the Nibiru-Annunaki reptilians of the NWO [New World Order] crews of the 911 Timelines Agendas..

more:

http://ascensionglossary.com/index.php/Sons_of_Belial

cdn

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

34 myśli na temat “9/11”

 1. ”Ten wrzesień to czternasta rocznica linii czasu 911 programu. NAA chce sparować linię czasu zamachu, jakiego dokonano na wschodnim wybrzeżu (USA) – World Trade Center w New York, z dopasowanymi do niego wibracjami kataklizmu przewidywanego na zachodnim wybrzeżu Stanów Zjednoczonych. W ten sposób chcą ustabilizować stan podżegania terroru i strachu w ludzkiej zbiorowości, oraz popchnąć programy terroryzmu w kierunku przejawienia na płaszczyźnie fizycznej. Do tego będą im przydatne ćwiczenia Jade Helm.”

  BasiaB pisze:
  11 Wrzesień 2015 o 11:25
  Powiem krótko – jest bardzo źle.
  Szykujcie się na wojnę. uważam w tym momencie,że wieszczenia Mukiego mają sporą szanse (niestety) realizacji. Zabezpieczcie się we wszystko co jest niezbędne. W widły też, o grubych trzonach, by maczeta ich nie ścięła.
  Może teraz panikuję, ale jestem mocno podenerwowana, od dawna tak nie miałam.
  https://mistykabb.wordpress.com/2014/09/17/aktualnosci-nie-tylko-polityczne-cz-2/comment-page-3/#comment-17612

  bardzo źle 😉

  Polubienie

  1. ”Zabezpieczcie się we wszystko co jest niezbędne. W widły też, o grubych trzonach, by maczeta ich nie ścięła.”

   no patrz, to by mi nigdy nie przyszlo do glowy, ze widly.. to jedna z najbardziej niezbednych rzeczy..a tym bardziej widly o grubych trzonach…hmm..nawet nie wiem jak wygladaja… sorki, ale tak mnie to rozbawilo, ze musze sobie zrobic przerwe od kompa….. ok, wcale sie nie smieje… hehehhehe.. widly gnojne… czyzby w ramach akcji cwiczen jade helm?
   🙂

   Polubienie

   1. Tak 🙂 Patrzac jednak na rozwoj sytuacji… jak coraz wiecej osob chwyta za bron.. , bejsbole, widly, etc… i jak fizycznie szykuje sie do wojny.. doslownie zasilajac czarny scenariusz.. ale o tym pisalam wlasnie w notce o uchodzcach.. nie bede sie wiec powtarzac, zamiast tego kolejny fragment tekstu Lisy Renee, ktory pasuje tu jak ulal:

    Zapoznaj się z grą, lecz w nią nie graj

    Oni teraz biorą odwet przez podkładanie świni na falach nośnych lucyferiańskiego buntu i ważne jest, aby zrozumieć, w jaką grają grę. Musimy pozostać skoncentrowani, sklarowani, świadomi i nieulękli, ponieważ oni wciąż przyspieszają bieżące działania wojenne rozsiewając strach, gniew i militarną kontrolę nad każdym aspektem naszego życia. Wpychają nam nowatorskie rozwiązania aby zobaczyć, czego mogą bezkarnie dokonać podczas tego cyklu. Nie graj w tę grę. Nie daj im tego, czego chcą, ponieważ świadomość jest twoją siłą, a drżenie ze strachu wynika z taktyki zastraszania. Oszukańcza strategia archontów wyciąga z zanadrza wszystkie swoje zaawansowane technologie panowania nad świadomością i zabawki do toczenia ukrytej wojny przeciwko mieszkańcom tej planety. Chcą odwzorować faszystowskie państwo lub nazistowski plan nordyckiego Czarnego Słońca, ulubioną grę drakonian. Jeśli to wyraźnie zaobserwujemy, powinniśmy pamiętać, aby nie karmić ich strategii związanej z dominacją, tyranią, kontrolowaniem myśli i zniewoleniem. Kiedy ten program się pojawia, możemy go obserwować, a dzięki użyciu naszych narzędzi, możemy przyjrzeć się tej grze bez oddawania mocy świadomości. W ten sposób jesteśmy w stanie utrzymać naszą planetę i zatrzymać ważne klucze, które mogłyby przesunąć tę linię czasu w 2017 roku.

    Alert do linii czasu 2017 roku

    calosc
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/18/okno-czasowe-2012-2017/

    i oczywiscie ze cos jest na rzeczy z tymi liniami czasowymi.. o czym pisalam chocby w notce

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/09/linio-czasowy-zawrot-glowy-sny-przebitki-dziwne-dzwieki-september/

    zastanawia mnie szczegolnie ten Montauk.. mozna go podciagnac pod NY… hmm….tak jakby ten punkt schodzil sie z CERN…. ale to zbyt skomplikowane aby wyjasniac tu tok mojego rozumowania.. zainteresowanych liniami czasowymi odsylam do innych notek na ten temat, linki do nich zebralam w ”beyond the wall in time”… livia<

    Polubienie

 2. 1.
  Na zachodnim wybrzezu to od dawna chcą zdetonować jakąś „zaginioną” atomówkę. Może nawet na uskoku w Kaliforni. Też do tego żydostwo nawoływało swego czasu.

  2.
  Bajka o „Pani Zimie” ma jednak zaskakujące przełożenie na rzeczywistość. Jak naziści żydowscy chcieli rozpalić na Ukrainie czystki etniczne to naobiecywali ukraińskiemu motłochowi iż każdy za REZANIE RUSKICH dostanie ziemię i po 2 ruskie dzi(e)wki na zapokajanie potrzeb i …. RUSZYŁA OFENSYWA.

  Teraz w Europie mamy podobnie zasponsorowany zydowskim kapitałem napływ udających uchodźców terrorystów żydoarabskich i zydomurzyńskich. Czym ich PRZEKUPIONO do szturmu na Białych …. SOCJAŁEM… jakie im V kolumna żydków będzie płacić z podatków białych aż nie zjedzie się ich tam wystarczająco duża liczba by wzniecić KRWAWE zamieszki w całej Europie na jakie najedzie zydowska organizacja terrorystyczna zwana ISIS by OSTATECZNIE ZNISZCZYĆ SWIAT BIAŁYCH.

  Ot jak chciwość i rządza władzy sprowadza zagładę na „światy”.

  3.
  23 spodziewam się nie zamachu a …. SPOTKANIA (z czymś z nieba/ portalu) czy podpisania jakichś ŚWIATOWYCH ANTYHUMANITARNYCH POROZUMIEŃ (WIIELKIEJ ZDRADY).

  Tak wygląda to w świetle następującego później „FESTIWALU RADOŚCI I ŚWIATEŁ”…. jak już 23 „OTWORZY ZYDKOM DROGĘ DO STERRORYZOWANIA PLANETY” (pojawi się ich mashiach czy inna Biblijna Bestia).

  Ale może być też tak iż zamierzają z daleka się przygladać jak będzie umierać Europa bo jednak CERN coś przywoła (jakieś chupacabry na przykład). Oglądać, pić i się radować jak to zydki mają w zwyczaju cieszyć się z cudzego nieszczęścia. Purim ma przecież być, mgą MEGA PURIM szykować gojstwu.

  Ale co się martwić, tylu jest LIGHTLOAFER’ÓW iż na pewno dadzą radę ponownie URATOWAĆ ŚWIAT przed zapaścią. Jak ci co na zawołanie Parkera dzielnie zamykali „CERNowski portal” wcześniej nie spojrzawszy iż on go OTWORZYŁ DZIEŃ WCZEŚNIEJ i (do czasu planowanej medytacji) zamknął.

  Ciekawe czemu teraz nikt jeleni na „zamykania” czy inne „nasiadówki” nie zaprasza. Bo „za słabo medytowali”czy to iż „CERN NAWALA” (się psuje) i trudno utrafic z terminem ?

  Polubienie

  1. Ale co się martwić, tylu jest LIGHTLOAFER’ÓW iż na pewno dadzą radę ponownie URATOWAĆ ŚWIAT przed zapaścią. Jak ci co na zawołanie Parkera dzielnie zamykali “CERNowski portal” wcześniej nie spojrzawszy iż on go OTWORZYŁ DZIEŃ WCZEŚNIEJ i (do czasu planowanej medytacji) zamknął

   Masz na mysli to, ze Parkes otworzyl ”CERNowski portal” a nastepnie go zamknal???
   hmm.. I przy okazji tak dla jasnosci – ja nie dzialam w zadnej z tych grup.. Lightworkers, Cobra, Parkes.. powiedzmy, ze najbardziej cenie sobie niezaleznosc.. choc fakt, ze jestem zwiazana z pewna grupa, dosc mala, ale jak to sie mowi.. nie od ilosci zalezy jakosc.. i to tyle w ramach wyjasnien….

   Ciekawe czemu teraz nikt jeleni na “zamykania” czy inne “nasiadówki” nie zaprasza. Bo “za słabo medytowali”czy to iż “CERN NAWALA” (się psuje) i trudno utrafic z terminem?

   Tak z ciekawosci zapytam.. Co rozumiesz pod pojeciem ”wydarzenie”//”event” o ktorym mowi Cobra? Na czym to WYDARZENIE ma Twoim zdaniem polegac?

   Polubienie

 3. Scan v 9/11 on parasite df.. operation in response… operation in response (error block).. scan on dark flowering parasite (pharisee – hypo-christ).. MZ… operation protected..

  Livia pisze:
  Wrzesień 11, 2015 o 20:23
  Dawid nie martw sie niech sie boja Ci od widel i ICH Mistu

  W takim badz razie prosze aby Dawid – w ramach rachunku sumienia – spelnil wreszcie moja kilkukrotna prosbe o sprawdzenie mojego IP i porownania go z IP Ady i napisal publicznie tu na Mistyce.. ze sa to rozne adresy.. Od kilku miesiecy nie moge sie tego jakos doczekac, w zwiazku z czym wciaz spoczywaja na mnie niesluszne oskarzenia. Takich spraw do wyjasnienia i oczyszczenia jest wiecej, ale na tym w tym momencie poprzestane. Tak wiec czekam na ten gest ze strony Dawida – na ten odruch ludzkiego serca…. moc pozdrowien,
  livia 🙂

  https://nnka.wordpress.com/2015/09/10/olbrzymi-kosmiczny-impuls-energetyczny-uderzyl-w-skorupe-ziemska/#comment-52021

  <<<

  Primary action………………….: interactive
  Secondary action………………..: ignore
  Third act………………………:entry is invisible
  Ten Vierde……………………..:MAYA

  zone not secure (zombie files).. operation – neutralize 9/11 OhM in action..

  Polubienie

 4. 1.
  „Masz na mysli to, ze Parkes otworzyl ”CERNowski portal” a nastepnie go zamknal???”

  – NIE

  CERN na pełnej mocy z ROMAN TOTEMS in działał przed datą na jaką zwoływał Parker swoje stado jeleni. W chwili „medytacji” CERN od przynajmniej 12 godz działał na minimalnej mocy, jakby było po PORTALU.

  Ponieważ Parker napisał iż „sam go zamknął w nocy” (o 3 jak podał) co też nie jest prawdą bo to było już kilka godzin po jego wygaszeniu więc interesujące jest PO CO ZWOŁYWAŁ MEDYTACJE zwłaszcza jak (napisał) „w 9 osób go wyłączyli”.

  Dla mnie KŁAMIE jak każdy MANTIS/ ROBAL (potomek Drugiej Biblijnej Bestii) i (na wyczucie) albo „NIC NIE OTWORZYLI” albo „WYSTĄPIŁ NIEZAPLANOWANY PROBLEM” skoro się musiał RATOWAĆ KŁAMSTWEM.

  2.
  „Tak z ciekawosci zapytam.. Co rozumiesz pod pojeciem ”wydarzenie”//”event” o ktorym mowi Cobra?”

  – ZATRZAŚNIĘCIE WIECZKA OD KLATKI Z NAPISEM „PUŁAPKA NA GOJE”.

  Cobra to bajerant, zawsze przekazuje NEWSY JAK SIĘ JUŻ WYDARZYŁY….

  PRZYPISUJĄC SOBIE SPRASTWO TYCH POZYTYWNYCH.

  Dlaczego nie „przewidział” 2 OSTRZEŻEŃ danych od „allaha” żydoarabskim terrorystom – burzy piaskowej i runięcia ich „superbluźnicy” w Mecce ?

  Powinny mu Siły Światła powiedzieć gdzie jest „walka”, nie?

  Przecież „zna” telepatię. 😀

  Polubienie

  1. CERN na pełnej mocy z ROMAN TOTEMS in działał przed datą na jaką zwoływał Parker swoje stado jeleni. W chwili “medytacji” CERN od przynajmniej 12 godz działał na minimalnej mocy, jakby było po PORTALU.

   Widzisz.. zadales mi w innym miejscu pytani o to czy istnieje jakas pozytywna agenda – w przeciwienstwie do negatywnej agendy obcych.. a ja zapytam – jak bys okreslil te, w ktorej imieniu sam wystepujesz.. bo w to, ze kazdy z nas jest taki w 100% niezalezny nie chce mi sie najzwyczajniej wierzyc 🙂 Co do Parkesa, podobnie jak i Cobry.. coz.. przekazuja sporo ciekawych informacji.. i niektore z nich sa jak najbardziej Ok.. chociaz tak jak juz pisalam wczesniej.. nie tyle chodzi tu nawet o informacje ile o to w jakim celu ktos ja wykorzystuje i jakie ma intencje.. Ale ludzie czesto sadza po ladnych opakowaniach (zlote papierki), szybko lykajac wszystkie slodkie i kolorowe cukierki, nawet sie nie zastanawiajac co w nich tak naprawde tkwi.. w czym przoduje chocby taki twor jak NEW AGE.. Co do Cobry to dla mnie od samego poczatku bylo jasne, ze jesli stoi za nim Galaktyczna Federacja Swiatla to niestety, ALE… choc fakt, ze wszystkie uklady na poziomie kosmicznej polityki wciaz ulegaja przemianom.. aczkolwiek z tego co mi wiadomo na ten moment GFL wciaz ma podobny status. Co do Parkesa i jego ogromnego wplywu na CERN… pisalam kiedys, ze ujrzalam to w ten sposob iz istoty, ktore naprawde sprawuja wladze nad CERNem to tzw. wyzsze kaplanstwo – DARK TEMPLARS.. a w zadnym badz razie nie zwykli naukowcy. Co istotne sama historia CERNu ma duze przelozenie na to co sie dzialo na Atlantydzie, czy tez w okresie II WS… to wciaz te same istoty.. do ktorych jak najbardziej pasuje okreslenie negatywnej agendy… wiem tez, ze w CERNie znajduje sie pewne miejsce, o ktorym sie oficjalnie nie pisze… fizycznie do niego prawie nikt nie wejdzie.. widzialam je i to tyle.. choc wiekszosc z tego zdazylam juz zapomniec 😉

   Powinny mu Siły Światła powiedzieć gdzie jest “walka”, nie?

   ostatni komunikat z wczoraj brzmi

   September 11, 2015
   Systems security breach deflected

   http://2012portal.blogspot.nl/

   co mozna przetlumaczyc jako
   – hot season

   Polubienie

 5. Cobra czeka na to samo co się MA WYDARZYĆ 23 WRZEŚNIA. Tylko on jakby nie do końca ufał tej dacie bądź oficerowie prowadzący NIE CHCIELI GO SPALIĆ nietrafionymi prognozami jak się od nich popalili inni ezo-bajarze.

  Polubienie

 6. Miłość Dawida Marka Marii Jestem i Margo z Mistyki Życia

  absolutnie obezwładniająca przeciwnika
  bardzo toksyczna dla wrogów
  całkiem powalająca oponenta na łopatki
  dwulicowa i drwiąca z inaczej myślącego
  epatująca swoją niewysłowioną mocą
  faktycznie cios prosto w serce dająca
  grająca ale nie pełną prawdą
  haniebnie to co niewygodne przemilczająca
  indoktrynująca tylko swoimi pawdami
  jakże kochająca do momentu wykończenia przeciwnika
  karząca tak jak chce Jahwe karząca
  leczenie psychiatryczne innym nakazująca
  łatwo innych jako złych oceniająca
  miłosne swoje atrybuty pokazująca
  niewiarygodnie innych potępiająca
  otaczająca okalająca żeby obezwładnić
  przerażająca w swojej wymowie przerażająca
  radością na potknięcie oponenta czyhająca
  strategię nadstawiania policzka aby zniszczyć wroga propagująca
  trzeba było z nami trzymać tak mówiąca
  umyślnie wiele przekręcająca
  wyniosłość swoją pokazująca
  zwiedząca zwiodąca i tak bez końca
  samą to wszystko mnie przeraża
  ale moje serce tak to widzi i wyraża.

  Polubienie

  1. Niestety Tereso… zrobilam wczoraj pewien test (rodzaj skanu) i wynik wyszedl pozytywny.. choc w sumie mozna sie bylo tego spodziewac.. Zabawne jest to, jak szybko udalo sie odnalezc stare i nieaktualne juz IP, a wciaz nie mozna odnalezc aktualnego, z ktorego przeciez pisze! 🙂 choc na tej podstawie widac jasno… jak szybko mozna znalezc to wszystko co komus pasuje… plus operacji dodatkowotaki ze przy okazji jeden z podwojnych agentow odslonil pelna twarz… to bylo zreszta zawarte w poleceniu operacyjnym…. ”m”.. tak wiec oto mamy potwierdzenie… wniosek – nic tam po nas.. bo to tak jakby samemu zapraszac wirusa do siebie… Pozdrawiam 🙂

   Polubienie

   1. Ok, wreszcie jest konkretna opdowiedz ze strony Dawida:

    Dawid56 pisze:
    Wrzesień 12, 2015 o 17:27

    Ada napisała tylko 4 komenty na MŻ. z trzech adresów IP. W 2015 pisała z adresu zaczynającego się na 176, a ty pisałaś z bardzo wielu adresów iP, w 2015 roku pisałaś z adresu o początku 213.

    Livia Ether Flow pisze:
    Wrzesień 12, 2015 o 17:42

    I o to chodzilo Dawidzie.. wszystko sie zgadza!

    Ada.. W 2015 pisała z adresu zaczynającego się na 176

    a ty.. w 2015 roku pisałaś z adresu o początku 213

    Dokladnie! a sprawe wczesniejszych juz nieaktualnych IP wyjasnialam wczesniej (inne miejsca zamieszkania, proxy, etc).. W takim badz razie dziekuje za wyjasnienia i pozdrawiam 🙂

    https://nnka.wordpress.com/2015/09/10/olbrzymi-kosmiczny-impuls-energetyczny-uderzyl-w-skorupe-ziemska/#comment-52061

    Polubienie

   2. Mysle, ze wczorajszy skan nie tylko wykryl, a wlasciwie potwierdzil wirusa na MZ.. ale zaczal tez odslaniac jego prawdziwe oblicze.. taki byl zreszta cel tej misji.. ukazac jego dzialanie:

    JESTEM pisze:
    Wrzesien 11, 2015 o 20:33
    Dla tych, co sie boja „omowania”, samoglosek i róznych dzwieków,
    aby mogli sie zrelaksowac i przekroczyc bariere swoich leków 😉 :

    (https://www.youtube.com/watch?v=K67iR6fKFJA)

    ta grafika fajna jest…
    a ja zrobilo 😉 dzisiaj taka:

    http://r.weavesilk.com/?v=4&id=fri14jx1att

    trelemorele pisze:
    Wrzesien 11, 2015 o 20:55
    JESTEM, czy dobrze rozumiem, ze to twoje dzielo?

    JESTEM pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 15:56
    tylko to:
    http://r.weavesilk.com/?v=4&id=fri14jx1att
    bo filmik i to, co na filmie, to nie moje.

    trelemorele pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 16:53
    Ladne, ciekawe wczoraj ogladalam kilka razy pierwsze wrazenie bylo, ze tworzacy sie obraz jest przerazajacy, taki diaboliczny, zwlaszcza do momentu gdy to co mnie przerazilo zamknelas w krysztale?, zalalas woda? potem gdy zamaskowalas/ukrylas pod jasnymi kolorami, obsadzilas soczysta zielenia/trawa?… która na kocu zaczela jednak usychac? mimo dostatku wody? albo moze jakies paskudne, suche chwasty pustynne zdominowaly zielona, soczysta trawe? tak sobie te Twoja grafike zrozumialam 🙂 pozdrawiam

    margo0307 pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 17:03
    A co powiesz o tym obrazku Toju ? 😉

    (https://margo0307.files.wordpress.com/2015/05/indeks14.png)

    trelemorele pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 18:00
    Margo, na pierwszy rzut oka nic szczególnego, ale gdy wrzucilam na swój programik, powiekszylam, wyostrzylam itp, to teraz widze przerazajaca istote, która ma szesc glów/czaszek z pustymi oczodolami, pustymi noso-buzkami, trupie czachy z rogami.
    Szescioglowa potworzyca zradza ze swego lona slepe potomstwo, które jakby ma zakodowane wydostanie sie na zewnatrz jak najszybciej, ale okalajaca bariera jest zbyt mocna, nie do przebicia. Bariera na biezaco wzmacniana/produkowana przez glowy potwora…tak sobie fantazjuje 🙂 pozdrawiam

    margo0307 pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 18:10
    Wprost… porazajaca wizja Toja… 😮
    A jest to… moja ulubiona mandala, osobiscie przeze mnie „namalowana” 😀

    margo0307 pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 18:13
    Powiedz prosze jeszcze co widzisz w tym rysunku… ?

    (https://margo0307.files.wordpress.com/2015/05/moje-twarz.png)

    margo0307 pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 18:18
    Tu jest wyrazniejszy ten „rysunek”… 🙂

    Maria_st pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 18:20
    niesamowita ta twarz

    JESTEM pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 18:21
    Przyznaje, trelemorele, ze ubawilas mnie ta cudowna interpretacja swa animacji i obrazka. Gratuluje wyobrazni. 🙂

    Tu nastepne:
    http://r.weavesilk.com/?v=4&id=rno14l7r35v
    http://r.weavesilk.com/?v=4&id=pxr14jwg9hn
    http://r.weavesilk.com/?v=4&id=chw14jwk89n
    😉

    trelemorele pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 18:27
    na pierwszy rzut okiem, twarz mezczyzny ze zmarszczonymi, bujnymi brwiami, które zakryly oczy. dlugie, proste wlosy z glowy zaczesane na uszy i brode, zeby sie trzymaly w tej formie to ujete jakas ozdoba/spinka pod broda… chyba facet lysiejacy, zostaly mu wlosy na bokach glowy i zamiast zwiazac je na czubku glowy by zamaskowac lysine, to zwiazal pod broda? 🙂 🙂 🙂

    Dawid56 pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 18:19
    Grafik nawet bardzo fajna a muzyka po prostu budzi strach i trwoge Jestem, takie mam niestety odczucia.

    trelemorele pisze:
    Wrzesień 12, 2015 o 18:32
    Dawidzie, to samo pomyślałam oglądając, szybko wyłączyłam głośniki

    https://nnka.wordpress.com/2015/09/10/olbrzymi-kosmiczny-impuls-energetyczny-uderzyl-w-skorupe-ziemska/#comment-52022

    A zaledwie co wspominalam o Belialu…..

    Polubienie

   3. Kluczem sa ponizsze slowa.. sama widzialam kiedys inny obraz tej osoby i mialam bardzo podobny odbior..

    trelemorele pisze:
    Wrzesien 12, 2015 o 16:53
    Ladne, ciekawe wczoraj ogladalam kilka razy pierwsze wrazenie bylo, ze tworzacy sie obraz jest przerazajacy, taki diaboliczny, zwlaszcza do momentu gdy to co mnie przerazilo zamknelas w krysztale?, zalalas woda? potem gdy zamaskowalas/ukrylas pod jasnymi kolorami, obsadzilas soczysta zielenia/trawa?… która na kocu zaczela jednak usychac? mimo dostatku wody? albo moze jakies paskudne, suche chwasty pustynne zdominowaly zielona, soczysta trawe? tak sobie te Twoja grafike zrozumialam 🙂

    dodam, ze tu nie chodzi nawet o kwestie personalne, ale o to co faktycznie jest zakodowane w tych obrazach (choc nie jestem pewna na ile ta osoba to robi swiadomie), a jesli wiecej niz jedna osoba ma podobny odbior… tak wiec.. to co napisala ”trelemorele”, ze ujrzala jakis przerazajacy, wrecz diaboliczny obraz – program umieszczony w krysztale i odpowiednio zamaskowany.. zgadza sie… to jest wlasnie sedno… niestety… Zastanawiam sie tylko jak to polaczyc ze slowami Lucy o zombie party i tym, ze wieksza czesc ludzi z Mistyki ma pod swoimi skrzydlami.. bo slowo zombie mozna tu potraktowac jako ludzi odpowiednio zaprogramowanych i latwych do sterowania.. o tym mowa chocby w gang stalking i sporo na ten temat na StopZET – o ludziach programach.. I jeszcze jedna sprawa.. kwestia IP sie wyjasnila.. i wyszlo na to, ze Maria wraz z kilkoma innymi osobami nieslusznie mnie oskarzyla.. jednak co teraz slysze.. ze to ja mam te osoby przepraszac.. za to, ze mnie oskarzyly.. po prostu brak slow.. i jak Waszym zdaniem mozna okreslic tego typu taktyke jak nie gang stalking? Podziekowalam Dawidowi za to, ze wreszcie sprawdzil to IP, ale jak widac.. komus sie bardzo nie spodobalo wyjasnienie tej sprawy, a wiec probuje dalej macic.. ale ok, w ten sposob tez sie wiele wyjasnia no i co istotne – sa wazniejsze sprawy 🙂

    Polubienie

   4. NNKA do JESTEM:
    Lipiec 2, 2012 o 08:27
    A co do „zjadania dzieci” jeśli napisałaś to z pozycji WJ możliwe, a jak to ma się do PLANU ILUMIATII I NWO? Jestes duchową matka upadłych aniołow skoro piszesz o wspóltworzeniu tutaj Golema

    https://nnka.wordpress.com/2012/06/30/cywilizacja-na-krawedzi-upadku-igor-witkowski/#comment-5160

    Ten obraz też budził kontrowersje:

    https://nnka.wordpress.com/2015/03/04/dlaczego-ziemianie-nie-maja-kosmicznego-prawa-aby-wyladowac-na-innej-planecie/#comment-42448

    Polubienie

   5. widzialam ten obraz i nawet kiedys cos na jego temat napisalam… ale w tym momencie chcialabym tu przypomniec nieco wiecej z tego co napisala kiedys nnka w odpowiedzi na komentarze JESTEM, bo to wciaz aktualne i wazne i jaknajbardziej w tym temacie 9/11:

    nnka pisze:
    Lipiec 1, 2012 o 18:18

    JESTEM Cyt: Wszyscy jesteśmy współtwórcami tego systemu i póki tego NIE ZROZUMIEMY, będziemy zasilać te systemy.

    ..wiesz JESTEM? Jesli uważasz, ze nalezysz do tej grupy która zaplanowała matrix i poprzez znęcanie się i manipulowanie istotami tu zyjacymi i siatką karmiczną doprowadzila do realizacji planu i przejęła władzę ok rozumiem. Ale wierz mi na słowo bez względu na to cyt: „co “dobre”, a co “złe”, między tym, co “sztuczne”, a co “prawdziwe” itp. itd „, że są tu miliony dusz, które nie brały w tym procederze udziału. Mają to narzucone i muszą się dostosować żeby nie wylądować w niskim astralu …

    https://nnka.wordpress.com/2012/06/30/cywilizacja-na-krawedzi-upadku-igor-witkowski/#comment-5150

    JESTEM pisze:
    Lipiec 2, 2012 o 04:22
    wiesz JESTEM? Jesli uważasz, ze nalezysz do tej grupy która zaplanowała matrix i poprzez znęcanie się i manipulowanie istotami tu zyjacymi i siatką karmiczną doprowadzila do realizacji planu i przejęła władzę ok rozumiem.„

    Dzięki za wyrozumiałość, skoro tak to widzisz. Z władzą nie mam nic wspólnego, ale kto wie, czy w jakimś swoim poprzednim wcieleniu nie byłam kotką pożerającą swoje własne kociaki.

    są tu miliony dusz, które nie brały w tym procederze udziału. Mają to narzucone i muszą się dostosować żeby nie wylądować w niskim astralu

    ???Zastanawiające… muszą się dostosować, a może nawet zaprzyjaźnić, żeby nie wylądować w niskim astralu? Do czego muszą się dostosować? Mają narzuconą karmę, w której się pławią i wyjść z niej nie mogą, bo boją się, że jakby się nie dostosowały to mogą wylądować w niskim astralu?

    i nie bardzo rozumiem cyt ”UMYSŁ nie jest tożsamy ze ŚWIADOMOŚCIĄ” w kontekście tej dyskusji o kodach w portalach. Możesz jaśniej to napisać co masz na myśli? Bo to ze Umysł a Swiadomośc to dwie inne rózne płaszczyzny jest oczywiste

    Jeśli oczywiste, to nie mam co i komu wyjaśniać. Przepraszam, że się wcięłam w tę rozmowę, ale mój umysł jest zbyt maleńki wobec tej tu wspaniałej wiedzy, żeby tu coś mądrego dodać 🙂 Poważnie. Zastanowiło mnie tylko, co napisałaś:

    ale ogólnie można też nazwać UMYSŁEM kiedy wszystkie są otwarte. W czasie 3 dni Ciemności mozna ściagnąć Materyce (odbić) – a potem zrobic plan przy użyciu kodów.

    Cykle są wyznaczone „od dawien dawna”. Plan jest „zrobiony” od dawna. Jest kilka planów z różnych poziomów. Magia polega na zaburzaniu cykli i planów kosmicznych, stąd kataklizmy się pojawiają w postaci Apokalips… pss… Cykli nie można rozwalić, z cykli można wyjść w przestrzeń „poza czasem” (ach tak, pamiętam, Ty pisałaś albo może cytowałaś coś całkiem odwrotnego). Kiedy wszystkie portale „są otwarte”, można to ogólnie nazwać ŚWIADOMOŚCIĄ. UMYSŁ będzie zatrzymany w „punkcie zero”. To dopiero może być „cyrk”. Wyobrażasz sobie moment zatrzymania takich ogromnych tabunów koni? Kiedy każdy taki koń będzie biegł w miejscu? I pozdrawiam za to serdecznie.

    https://nnka.wordpress.com/2012/06/30/cywilizacja-na-krawedzi-upadku-igor-witkowski/#comment-5158

    nnka pisze:
    Lipiec 2, 2012 o 08:27

    JESTEM „??? Zastanawiające… muszą się dostosować”

    Owszem muszą się dostosować do PRAW TEJ PRZESTRZENI, oczywiście mogą je złamać, ale to nie daje możliwośći powrotu w inna Sferę. Czy z Prawami Karmicznymi da się zaprzyjażnić? Nie sądzę.

    Mają narzuconą karmę, w której się pławią

    Nie wiem w jakim kontekście to napisałaś i co to znaczy narzuconą karmę, chodzi ci o archetypy Materii – kody i symbole? Jeśli miałabym się do tego odnieść wg swojej wiedzy to owszem dużo ludzi ma misje astralne ale część z tych dusz to tzw „podwójni agenci” czyli ci co realizuja plan popularnie zwany Iluminatii czy inaczej upadłych „bogów”.

    Cykle są wyznaczone “od dawien dawna”

    Owszem o tym też mówi kalendarz Majów nazywają to oknami czasowymi. Na tym tez oparty jest plan NWO na cyklach.

    Plan jest “zrobiony” od dawna–

    Który plan masz na myśli Plan Boski czy Plan Upadłych?

    Jest kilka planów z różnych poziomów. –

    Jest JEDEN PLAN w Matrixie ale informacje o etapach realizacji mogą pochodzić z różnych poziomów przejawienia – plan musi być zrealizowany do końca czyli do PUNKTU ZERO – upadku cywilizacji czytaj : „koniec etapu stworzenia i pojawienia sie zbawicieli astralnych”. Natomiast kolejny etap o którym mówi Igor Witkowski na filmiku czy będzie realizowany? Wiele dusz tu wcielonych stara się o to owszem. Widać to „gołym okiem” jak działa ten mechanizm.

    Magia polega na zaburzaniu cykli i planów kosmicznych”–

    Magia polega na ŁAMANIU PRAW poprzez naginanie ich do swoich planów inaczej manipulacje zbiorową świadomością. Dlatego też ci którzy są tego świadomi NIE BĘDĄ ICH ŁAMAĆ by zasiąść na stołku astralnym lub pod „tronem” jako sługus astrali. Dlatego też muszą się podporządkować PRAWU DUCHOWEMU o czym doskonale wiedzą upadli i ten fakt wykorzystują na swoją korzyść. Stąd „kuszenie”

    Cykli nie można rozwalić, z cykli można wyjść w przestrzeń “poza czasem” (ach tak, pamiętam, Ty pisałaś albo może cytowałaś coś całkiem odwrotnego). Tu nie chodzi w tej dyskusjii o KOŁO KARMY a „poza czasem” jesteśmy TUTAJ – CZWARTY WYMIAR TO CZAS…tu w tej dyskusjii chodzi o cykle OTWIERANIA SIĘ PORTALI I DOPŁYWU ENERGII- Inaczej o cykle Słońca.Nie da się rozwalić Słońca i tego co tam się dzieje ale da się zakamuflować ( wyłączyc monitoringi na skutek „awarii”)… i wprowadzić kod urzeczywistnienia w Matrycy Dualnej – Kryształowej.

    Kiedy wszystkie portale “są otwarte”, można to ogólnie nazwać ŚWIADOMOŚCIĄ. UMYSŁ będzie zatrzymany w “punkcie zero”.

    Kiedy będą otwarte Portale UMYSŁ BĘDZIE OTWARTY a nie zatrzymany – zatrzymany będzie PLAN NWO -ILUMINATII – inaczej upadłych czyli MATRIX. W przypadku kiedy uda im się zablokować kodem otwarcie ( wprowadzając w genotyp inny kod – obcych) co nie jest niczym nowym PLAN ILUMIATI WEJDZIE W KOLEJNY CYKL- Nową Erę. I będzie utworzona kolejna sieć czego zaczątki już są realizowane . A „koń” który jest symbolem PODSWIADOMOSCI będzie nakarmiony kolejną religią, planem rozwoju cywilizacji i NWO. Zaś ludzie na chwilę zaspokojeni dopływem energii z Monad przeżyją ekstazę „Złotej Ery”… po czym wszystko pójdzie znajomym już tokiem walki o energie…

    Cyt:

    http://salontajemnic.wordpress.com/2012/05/08/zacmienia-slonca-2012-2/#comment-13260

    Naturalny Cykl Otwarcia Gwiezdnych Wrót, który miał się wydarzyć w 22 326 roku p.n.e, nie powiódł się i gwiezdne wrota Ziemi Korytarze Amenti, nie otworzyły się…..

    zamknięte w powtarzających się cyklach inkarnacyjnych na Ziemi, blokując ich przejście w Ascendencji przez Słoneczne Gwiezdne Wrota -4. Od czasu wpadnięcia Słonecznych Gwiezdnych Wrót-4 we władanie Upadłych Aniołów w 25 500 r. p.n.e,

    Jeśli oczywiste, to nie mam co i komu wyjaśniać. Przepraszam, że się wcięłam w tę rozmowę,

    Tu nie chodzi o wiedzę tylko o zrozumienie, po to ludzie dyskutują ze sobą żeby dochodzić do wspólnych wniosków. Przynajmniej ja z dyskusji dużo się uczę (nie wiem jak inni), ale nie z potyczek słowych i „czczej gadaniny”. Potyczki słowne to nie dyskusja tylko wykładanie swoich racji i gonienie swojego ogona, prowadzą donikąd oprócz karmienia ego. A w tej chwili sytuacja jest zbyt poważna żeby bawić się „w pakowanie ego” bo „statki na morzu”. Ktoś chce zrozumieć o co chodzi w tej grze NWO – zrozumie, ktoś chce podzielić się swoją wiedzą i wnioskami do tej pory wyciagniętymi lub poglądami – dzieli się… , ktoś nie chce – nie zrozumie lub nie podzieli się – NIE MUSI!. Co zrobi z tym zrozumieniem lub wiedzą jego rzecz — może podtrzymywac „tajemnicę”.

    A co do „zjadania dzieci” jeśli napisałaś to z pozycji WJ możliwe, a jak to ma się do PLANU ILUMIATII I NWO? Jestes duchową matka upadłych aniołow skoro piszesz o wspóltworzeniu tutaj Golema?

    https://nnka.wordpress.com/2012/06/30/cywilizacja-na-krawedzi-upadku-igor-witkowski/#comment-5160

    JESTEM pisze:
    Lipiec 2, 2012 o 13:59
    „Owszem o tym też mówi kalendarz Majów nazywają to oknami czasowymi. Na tym tez oparty jest plan NWO na cyklach.”
    Paradoks polega na tym, że wiedzę można w tym świecie zastosować zawsze w dwojaki sposób – dualistyczny. W oparciu o zasadę „wolnej woli” w ramach dualistycznych „PRAW TEJ PRZESTRZENI”.

    Cyt:

    http://salontajemnic.wordpress.com/2012/05/08/zacmienia-slonca-2012-2/#comment-13260

    Naturalny Cykl Otwarcia Gwiezdnych Wrót, który miał się wydarzyć w 22 326 roku p.n.e, nie powiódł się i gwiezdne wrota Ziemi Korytarze Amenti, nie otworzyły się

    Otworzyły się i niektórzy przeszli, ale to wymaga ogromnego wysiłku i wielu „wyrzeczeń” i jak sama wiesz, niektórzy potem wrócili.

    Natomiast kolejny etap o którym mówi Igor Witkowski na filmiku czy będzie realizowany? Wiele dusz tu wcielonych stara się o to owszem. Widać to “gołym okiem” jak działa ten mechanizm.” Wiesz, że różne dusze mają tu różne zadania. Sprzeczność i paradoks polega na tym, że interesy i cele są rożne i każdy chce je zrealizować według swojego „programu” czy PLANU.

    Jest JEDEN PLAN w Matrixie
    Matrix jest utworzony z energii, które istnieją i są tak przyzwyczajone do istnienia w takiej a nie innej formie, że nie widzą innej możliwości istnienia. JEDEN PLAN w Matrixie jest, ale też są inne PLANY poza matrixowe.

    Tu nie chodzi w tej dyskusjii o KOŁO KARMY a “poza czasem” jesteśmy TUTAJ – CZWARTY WYMIAR TO CZAS…

    Przyznaję, że tego nie rozumiem. Żyjemy w trójwymiarowej PRZESTRZENI bez CZASU? Czyli czasoprzestrzeń TU NIE ISTNIEJE? Widzę to inaczej: tu JEST czasoprzestrzeń czyli egzystujemy w trzech wymiarach przestrzennych i jednym czasowym. Jednakże wymiar czasu ma dwa aspekty połączone ze sobą: kołowość i liniowość, która w przestrzeni 3D może przyjmować różne formy podstawowe: okręgu, helisy i spirali. Tego kalendarze Majów nie uwzględniają. Przestrzenność rozbija się na trzy „wymiary”. Dzięki temu naturalnie tworzą się przesunięcia w czasoprzestrzeni także po helisach i spiralach. Dzięki temu niektórzy (świadomością) mogą podróżować do przeszłości lub przyszłości. A tu ten wymiar czasu jest zapętlony do okręgów. I tu także jest „rozbity” na części albo albo: kołowość albo liniowość. Przecież wiesz, że starożytność była związana z czasem kołowym, a nowożytność jest związana z czasem liniowym. Czas kołowy jest w zasadzie do wyznaczania cykliczności (wschód, południe, zachód, północ, wiosna lato, jesień zima,,,), a liniowy do wyznaczania dwóch kierunków: horyzontalny i wertykalny. Z tego, co wiem, przejścia czy raczej przeskoki w przestrzeniach (miedzy światami) odbywają się przez „portale bezczasowe” w wymiarach PRZESTRZENNYCH, natomiast przeskoki między-wymiarowe odbywają się przez „portale przestrzenne” w wymiarach CZASOWYCH. Mogą się one zdarzać nieświadomie. Stąd możliwe są kontakty z istotami „pozaziemskimi” z innych przestrzeni i innego czasu (przyszłość lub przeszłość) czy z innych wymiarowości…

    W sumie żyjemy w 3.wymiarowej przestrzeni, w której wymiary czasowe zostały rozbite i ukryte, i być może dlatego twierdzisz, że jesteśmy TUTAJ „poza czasem”. Przecież wiesz, że starożytność była związana z czasem kołowym, a nowożytność jest związana z czasem liniowym.. W sumie istniejemy TU w czterech wymiarach czasoprzestrzennych (taka świadomość, chociaż moglibyśmy żyć co najmniej w pięciowymiarowej czasoprzestrzeni). Według mnie to sprawa „poszerzenia zakresu świadomości”, ale podobno za to trzeba „płacić wysoką cenę”.

    Magia polega na ŁAMANIU PRAW poprzez naginanie ich do swoich planów inaczej manipulacje zbiorową świadomością.„

    No właśnie. Z pojęciem CZASU także dokonano pewnej manipulacji.

    Kiedy będą otwarte Portale UMYSŁ BĘDZIE OTWARTY a nie zatrzymany – zatrzymany będzie PLAN NWO -ILUMINATII – inaczej upadłych czyli MATRIX.

    Może się mylę, ale jeśli będzie zatrzymany PLAN NWO -ILUMINATII, to właśnie dlatego, że Umysł zostanie zatrzymany i otwarty, a nastąpi przepływ świadomości. Nie upieram się.

    W przypadku kiedy uda im się zablokować kodem otwarcie (wprowadzając w genotyp inny kod – obcych) co nie jest niczym nowym PLAN ILUMIATI WEJDZIE W KOLEJNY CYKL- Nową Erę.

    To nie jest PLAN ILUMIATII, ale PLAN „OBCYCH”. Nie ILUMINACI będą wprowadzać nowy genotyp. Oni tylko realizują czyjeś plany przyjmując je za „swoje”. Bo nie są tu, w ludzkich ciałach tym, czym są w innych czasoprzestrzeniach. Poza tym możliwość wprowadzenia nowego genotypu powstaje na skutek zatrzymania umysłów. Pędzący Umysł jest „zamknięty”.

    A co do “zjadania dzieci” jeśli napisałaś to z pozycji WJ możliwe, a jak to ma się do PLANU ILUMIATII I NWO? Jestes duchową matka upadłych aniołow skoro piszesz o wspóltworzeniu tutaj Golema?

    Napisałam to z pozycji WJ, a może nawet z pozycji JAŹNI JEDNOŚCI (CAŁOŚCI)? Nie wiem, jak to się ma do PLANU ILUMIATII I NWO. W każdym razie z tej pozycji wygląda to trochę inaczej. Nic nie wiem o tym, że jestem duchową matką iluminatii. Ale może to ukryłam gdzieś przed sobą, głęboko w nieświadomości…

    Tu nie chodzi o wiedzę tylko o zrozumienie, po to ludzie dyskutują ze sobą żeby dochodzić do wspólnych wniosków. Przynajmniej ja z dyskusji dużo się uczę ( nie wiem jak inni) , ale nie z potyczek słowych i “czczej gadaniny”.

    Ja też z dyskusji sporo się uczę i sporo sobie przypominam. W rozmowach z Tobą. I jestem otwarta na Twój sposób rozumienia i postrzegania. Czasem obie stosujemy potyczki słowne, ale byle nie za często 🙂 Tobie także się to czasem zdarza, ale za „czczą gadaniną” – wygląda na to – obie nie przepadamy.

    https://nnka.wordpress.com/2012/06/30/cywilizacja-na-krawedzi-upadku-igor-witkowski/#comment-5168

    nnka pisze:
    Lipiec 2, 2012 o 15:05

    JESTEM CYt; „Wiesz, że różne dusze mają tu różne zadania. Sprzeczność i paradoks polega na tym, że interesy i cele są rożne i każdy chce je zrealizować według swojego “programu” czy PLANU.”

    Wiem, bo wszystkie te „plany pozamatrixowe ” to nic innego jak programy w Matrixie czyli DUALNEJ MATRYCY ANTYCHRYSTA. Ale jeśli upierasz sie ze matrix to nie jest wytwór upadłych aniołow , które zduplikowały MATRYCE BOSKIEGO PLANU ze Sfery ok… Plan w Matrixie jest JEDEN a programów i programików całe piramidy, tu tez masz powiązania z obcymi rasami bo to tez PLAN MATRIX

    Matrix jest utworzony z energii

    Matrix to ZAMKNIETY UMYSŁ czyli zamknięte i zablokowane portale w polu ziemskim i galaktycznym, stąd konieczność taka jak opisujesz co prościej nazwano wampiryzmem energtycznym i sys monadowym. To nie jest przyzyczajenie tylko sys łancucha pokarmowego i energii „jadrowej”. Robimy tu recykling… a jak juz nie ma co zjadac to zaczynamy siebie wzajemnie. Czego dowodem są zdarzenia w USA. Czyli czas bliski „projektu Ziemia”.

    To nie jest PLAN ILUMIATII, ale PLAN “OBCYCH”.

    Wszystko mi jedno jaki ktos nadaje tytuł temu planowi. Dla mnie to iluminatii czyli oświeceni mistrzowie z przestrzeni GALAKTYCZNEJ… można ich nazawac tez obcą rasą,albo upadłymi bogami (aniołami) dobrze też brzmi ANTYCHRYST.. zwał jak zwał. Ale sądzę że nie o nazwę tu chodzi.

    Co do podanego linka do Livii wkleiłam go już wczoraj wieczorem a dzisiaj Livia dorzuciła drugi Oczywiście ze tu chodzi o wyliczenie daty w oparciu o kalendarz gregorianski a więc pośrednio o GOLGOTE i INRI. Co do pojęcia CZAS świetnie tłumaczą to indianie na czym to polega A my posługujemy się sztucznym pojęciem czasu USTALONYM DLA CYWILIZACJI czasem uniwersalnym i ujednoliconym kalendarzem z wydzieranymi kartkami.

    https://nnka.wordpress.com/2012/06/30/cywilizacja-na-krawedzi-upadku-igor-witkowski/#comment-5170

    Polubienie

   6. JESTEM pisze:
    Marzec 8, 2015 o 14:19

    Dla Małego Buddy – Lotosowa Bogini 😉 :

    https://nnka.wordpress.com/2015/03/04/dlaczego-ziemianie-nie-maja-kosmicznego-prawa-aby-wyladowac-na-innej-planecie/#comment-42448

    toja pisze:
    Marzec 8, 2015 o 14:37
    JESTEM, zlituj się, nie psuj nastroju takim makabrycznie wstrętnym widokiem. 🙂
    ten środkowy obrazek jest obrzydliwy, karykatura kobiety
    pozdrawiam

    Maria_st pisze:
    Marzec 8, 2015 o 18:14
    mnie sie takze ten obrazek nie podoba .
    Ten pan prawdopodobnie narysowal obrazek pod wplywem….
    wyglada to na jego „demona”

    https://nnka.wordpress.com/2015/03/04/dlaczego-ziemianie-nie-maja-kosmicznego-prawa-aby-wyladowac-na-innej-planecie/#comment-42484

    Ciekawe co to za czort jeden 😉

    Polubienie

   7. Widzisz, wiele z tych osob nawet jak cos czasem zobaczy to i tak nie potrafi tego polaczyc z wiekszymobrazem, czy wrecz odniesc do calosci.. czesto tez szybko o tym zapominaja… jednak do czasu.. Przy okazji…. niestety, ale wraca watek IP.. a niby zostal juz wyjasniony.. Dawid wreszcie znalazl to co trzeba.. ja potwierdzilam, ze wszystko sie zgadza i juz zdazylam podziekowac i zamknac sprawe, ale jak widac niektorzy sa z tego powodu bardzo niezadowoleni:

    Maria_st pisze:
    Wrzesień 13, 2015 o 17:03

    Livia uzywaz nie tylko stałego Ip ale i proxy, także w 2015 roku.
    Co do Ip Ady—jest ono często uzywane przez graczy internetowych i innych uzytkownikow internetu. Widać ma powodzenie wielkie. W dalszym ciagu w cuda nie wierze, no chyba ze jest tak jak napisal Andrzej….ingerencja z zewnatrz. Nie ma zadnych pomówien, jest tylko czyjeś zdanie

    https://nnka.wordpress.com/2015/09/10/olbrzymi-kosmiczny-impuls-energetyczny-uderzyl-w-skorupe-ziemska/#comment-52183

    no i patrzcie.. pisalam wyraznie, ze proxy uzywalam tylko przez jakis czas w hiszpanii.. dawid zreszta potwierdzil, ze od poczatku roku pisze tylko i wylacznie z jednego IP i to sie zgadza.. zostala tez wyjasniona sprawa IP Ady.. to wspaniala osoba zyjaca w Polsce, zajmujaca sie ekologia, anastazja.. ktora wiele mi pomogla gdy potrzebowalam wsparcia i wciaz mnie wspiera.. ale jak widac komus ewidentnie zalezy na tym, aby te osobe osmieszyc i zrobic z niej jakas hazardzistke… i jak to nie nazwac jak dalszymi pomowieniami.. i tak to sie wlasnie kreci.. tak wiec prosze sie nie dziwic kiedy okreslam takie zachowanie jako demoniczne programy beliala.. belial to przede wszystkim klamca…

    i na zakonczenie.. coz, ale bez wyciagniecia odpowiednich wnioskow z przeszlosci.. nie widze zbyt duzych szans na pozytywne zmiany w przyszlosci.. wierze jednak w to, ze zarowno kazdy z osobna jak i cala ludzkosc w pore je wyciagniemy.. poki co jak czytam opinie nt uchodzcow to po prostu zalamka.. i nie chodzi tu nawet tyle o to, ze ktos jest przeciwnikiem przyjmowania uchodzcow ile to w jaki sposob sie to u niego przejawia.. ile w tym agresji, nienawisci, bezdusznosci, czy wrecz porazajacej znieczulicy na ludzka krzywde… dlatego tez ten swiat naprawde potrzebuje glebokich zmian.. bo w taki sposob… jako ludzkosc… daleko nie zajdziemy… a obecna sytuacja to wrecz REGRES.. mimo to wierze w te pozytywne zmiany.. i zwyciestwo prawdy i dobra…

    milego niedzielnego wieczoru,
    livia
    🙂

    Polubienie

 7. 1.
  „a ja zapytam – jak bys okreslil te, w ktorej imieniu sam wystepujesz.. ”

  – nie było tego pytania, zresztą jak mówiłem „ja tu na wakacjach jestem”. Oglądam wasz upadek i co za tym idzie nadchodzące wymieranie bo skoro z chciwości powielacie „objawione” błędy to koniec, mimo pomocy, zawsze będzie taki sam.

  Co do „agend” kiedyś myślałem iż ozyrys, na jaką tak stręczyła maria-st, chce coś dla Ziemi czy Ludzkości zrobić ale robi to co inni tylko w swoim małym światku na swój ograniczony jego barierami sposób. Miała szansę, zmarnowała, nie będę za nią nosił jej „sztandarów” mimo iż teraz piszczy o kolejną szansę.

  Nawet chiński AIIB już jest utopiony w pejsatym szambie, ma w sobie „pierworodny grzech” (ich) chciwości. Wątpię by to „dogadywanie” polityków coś naprawdę mogło zmienić w życiu biedaków. Są oni jak to słychać w wypowiedziach unijnych hitler juden ODERWANI OD RZECZYWISTOŚCI. Tak samo jak kapłani więc nic nie zwojują BO NIE CHCĄ ZWOJOWAĆ, będą BAJEROWAĆ DO SAMEGO KOŃCA albo swojego albo tych jakim mieli służyć. Koniec tego cyrku w każdym razie niedługo nadejdzie (do 2020 wedle dat ma tu już być luźno i wolno od wszelkich UBER PEJSIEN i ich SZABAS GOLLUMS). Ilu jeleni wraz z nimi odejdzie to się w praniu okaże. W każdym razie BĘDZIE INACZEJ jak to sobie światowe nazi zaplanowało w swoich sektach. Nie będzie kolejnego „ślubu” czy „pokoju za wszelką cenę”. Ta planeta jest potrzebna tylko tym co na niej UTKNĘLI. I jej okupantom stąd rozpatrzliwe „RATUJMY CYWILIZACJE”…. (Drugiej Biblijnej Bestii).

  2.
  „Co do Parkesa, podobnie jak i Cobry.. coz.. przekazuja sporo ciekawych informacji.. ”

  – większość tego co mówią podobnie jak i Fulford czy teraz i Corey ma jedną POTĘŻNĄ WADĘ…. JEST CAŁKOWICIE NIEWERYFIKOWALNA…..

  Ja też mogę napisać iż „dzięki mnie wczoraj świeciło Słońce” i co?

  Mi w to nikt nie uwierzy a czemu jemu wierzą? Bo występuje w mediach DARK CABAL udających BIAŁE ? Bo goje cierpią na właściwy niewolnikom SYNDROM AUTORYTETU.

  Problemem ludzkości jest to iż PRZESTALI SAMODZIELNIE MYŚLEĆ a każdy swój czyn oglądają pod kontem ILE NA TYM SAMI ZAROBIĄ. To nie działa w ten sposób a obowiazki „królów” czy „kapłanów” wobec ludu są znane od tysiącleci. Ale tak jak oni mamią swoje „bałwanki” na „programy” czy „odpusty” to myślą, że i INSPEKCJĘ BOGA PRAWA ZMAMIĄ. Ale skończy się to rzezią i zagładą biologicznego życia na ziemi bo Hitler Juden – wierna gwardia obu BIBLIJNYCH BESTII nie odpuści…. BO CHCIWOŚĆ i obiecane im przez demony „moce” ciążą…… w zastępstwie KLEPEK.

  Jest jedno naczelne prawo „CHROŃ ŻYCIE” i żaden faryzeuszowski, satanistyczny kastrat mi nie wmówi iż STAWIANIE NA SZALI BEZPIECZEŃSTWA EUROPEJCZYKÓW JEST MNIEJ CENNE NIŻ „POMAGANIE W INWAZJI” …. tfu AKLIMATYZACJI…. hordom żydoarabskich czy żydomurzyńskich TERRORYSTÓW. Hitler Pejsien NIE RAZ WYPOWIEDZIAŁO PUBLICZNIE słowa ICH CHCĄ DOPROWADZIĆ DO CAŁKOWITEJ ZAGŁADY BIAŁEJ RASY…… wystarczy POMYŚLEĆ CZEMU KONIECZNIE CHCĄ ROZPARCELOWAĆ PO WSZELKICH KRAJACH SWOJĄ V komumnę ZAMIAST POMAGAĆ IM TAM NA MIEJSCU gdzie z tym pomaganiem BYŁOBY WIELOKROTNIE TANIEJ.

  A ONI CHCĄ ICH KONIECZNIE TUTAJ I TO UZBROJONYCH W BROŃ PALNĄ czy miłe żydowskim zwyrodnialcom gazy bojowe czy mikroby (nie raz łapano żydów w średniowieczu na CELOWYM TRUCIU STUDZIEN by się pozbyć gojskich sąsiadów i skraść ich majątek).

  3.
  „choc fakt, ze wszystkie uklady na poziomie kosmicznej polityki wciaz ulegaja przemianom..”

  – są dwie frakcje – jedna okupująca ziemię i mamiąca gojstwo różnymi „tęczowymi federacjami” i druga będąca kiedyś (a może i dziś) koalicją 4 galaktyk jaka tę pierwszą zwaną Biblijna Bestia poprosiła niedawno(Corey) o „POKOJOWY WYPAD Z PLANETY”. Został on zignorowany stąd „PULSE” 2 września z nadzieją na kolejne ale już w konktretne filonazistowskie enklawy.

  4.
  „Co do Parkesa i jego ogromnego wplywu na CERN…”

  – Parkes nie ma wpływu na CERN, ma jedynie wpłym na stado BEZMUZGIEGO GOJSTWA oczarowanego jego wyjawianymi „tajemnicami”. Na planecie szykuje się kolejna międzygalaktyczna wojna więc „UPADŁE ANIOŁY” jakie właśnie rządzą planetą dążą do ZMILITARYZOWANIA SIĘ jak i SPROWADZENIA TU POMOCY. Temu ma służyć CERN skoro ISON się rozpadł od TRANSCENDENTALNEJ BRONI nim doleciał do Ziemi ze swoimi „chupacabrami”. Oni cały czas próbują coś PRZYZWAĆ bądż COŚ WIELKIEGO I MROCZNEGO komuś ze światowych elit „WKLEIĆ W CIAŁO” jak swego czasu wklejono demona w żyda Hitlera by ten spełnił SWÓJ ŻYDOWSKI OBOWIĄZEK i poszedł „mordować gojów”. CHCĄ OŻYWIĆ PIERWSZĄ BIBLIJNĄ BESTIĘ stąd te wszelkie nawoływania do „kultu żeńskiej energii” które TEŻ SĄ ŚCIEMĄ DLA GOJSTWA bo te myśli iż chodzi O CAŁKOWICIE PRZECIWNE DO ŚCIĄGANYCH.

  Ponieważ „każda magiczna akcja wymaga zapłaty” to co organizował Parker jest właśnie tym, tym samym co przy „medytacjach majów” próbowano z ichnimi portalami. Spęd Parkera MIAŁ TO COŚ CO PRZYZWĄ NAKARMIĆ…. (może też i co innego).

  5.
  „ktore naprawde sprawuja wladze nad CERNem to tzw. wyzsze kaplanstwo – DARK TEMPLARS.. a w zadnym badz razie nie zwykli naukowcy.”

  – jak wyżej i jak wcześniej = ŚWIAT TERRORYZUJĄ KAPŁANI „VOODOO” jacy mają kontakt i przekazy od Pierwszwej Biblijnej Bestii. Ona wydaje rozkazy i ją w ramach Tommorowland chcą ŚCIĄGNĄĆ NA ZIEMIE by (się ZREINKARNOWAŁA) i objęła ją we władanie. Cała reszta to przymiarki gdzie, w kogo i szukanie poprzez modę na „duchowość” i „otwieranie czakramów” NOSICIELI na jej pretorian (inne PRZYZWANE Z ZAŚWIATÓW demony). To ich PODSTAWOWY CEL nim przyleci na Ziemi
  PRAWDZIWY Król Północy pokonać KOALICJĘ GOGA I MAGOGA czyli żydów, murzynó, arabów i polityczno-religijny establiszment.

  Judaizm to VooDoo opakowane w miłe ukradzione Słowianom z wedyjskich ksiąg słówka. ALE JEDYNYM I WYŁĄCZNYM CELEM judaizmu i innych sekt jest KARMIENIE DEMONÓW SKŁADANĄ IM KRWAWĄ OFIARĄ. WKUPYWANIE SIĘ TAK W ICH ŁASKI. I nie ma zaczenia iż niektóre żydosatanistyczne sekty w tym celu by NIE STRASZYĆ wiernych czy raczej POKAZAĆ IM PRAWDY używają do tego SUROGATU z wina i chleba. W RYTUALE chodzi o ZWYKŁĄ NEKROMANCJĘ, o KANIBALIZM…. ale rozmodlone Erloje jakoś nie potrafią tego zrozumieć iż OCZEKUJĄ NA SWOJĄ ZGUBĘ, NA CZAS KIEDY żydki BĘDĄ MOGLI ICH MASOWO ZASZLACHTOWAĆ (halal) NA CZEŚĆ SWOICH ŚCIĄGNIĘTYCH DO TEGO ŚWIATA DEMONÓW. To jest żydowski cel tego „bajania o mashiachu”. ZAWSZE BYŁ TAKI tylko wcześniej OSWAJALI OWIECZKI JAKIE TERAZ rękami zydoarabów czy żydomurzynów ZAMIERZAJĄ ZARŻNĄĆ. Stos czeka pod całą Europą….. na rozanielonych (kłamstwami) idiotów.

  Polubienie

  1. Ktos, przede wszystkim JA to nie Wy – Oni.. pisalam, ze nie jestem zwiazana z zadna z tych grup, w tym z zadna z Mistyk, a wiec zmien prosze forme i bedzie OK..

   Co do “agend” kiedyś myślałem iż ozyrys, na jaką tak stręczyła maria-st, chce coś dla Ziemi czy Ludzkości zrobić ale robi to co inni tylko w swoim małym światku na swój ograniczony jego barierami sposób. Miała szansę, zmarnowała, nie będę za nią nosił jej “sztandarów” mimo iż teraz piszczy o kolejną szansę.

   z tego co wiem obie maja podobne kodowania, ale czy ich misja jest jakas specjalna.. sa ludzie z wazniejsza, a jednak tyle nie krzycza… i jak to sie mowi – krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje.. i poki co stanelo na misji WIDLY 😉

   a co do streczycielstwa;

   Stręczycielstwo – nakłanianie innych osób do prostytucji, w wielu państwach uznane za działanie karalne w rozumieniu prawa karnego. W Polsce stręczycielstwo jest przestępstwem, określonym w art. 204 § 1, a także § 3 Kodeksu karnego, zagrożonym karą do 3 lat pozbawienia wolności. Kara surowsza (od roku do 10 lat pozbawienia wolności) przewidziana jest w wypadku, kiedy osoba uprawiająca prostytucję jest małoletnia.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Str%C4%99czycielstwo

   brrrr……..

   Mi w to nikt nie uwierzy a czemu jemu wierzą? Bo występuje w mediach DARK CABAL udających BIAŁE? Bo goje cierpią na właściwy niewolnikom SYNDROM AUTORYTETU.

   coz, tak juz wlasnie jest, ze bardzo czesto to co czarne musi sie ladnie przebrac wjasne szatki (np.papiez Frnciszek).. i stad chocby demony w anielskich maskach i w chwale pana…

   większość tego co mówią podobnie jak i Fulford czy teraz i Corey ma jedną POTĘŻNĄ WADĘ…. JEST CAŁKOWICIE NIEWERYFIKOWALNA

   z tym sie nie zgodze.. bo sama jestem w stanie czesc z tego comowia zweryfikowac, chociaz j.w nie wszystko zloto co sie swieci…

   A ONI CHCĄ ICH KONIECZNIE TUTAJ I TO UZBROJONYCH W BROŃ PALNĄ czy miłe żydowskim zwyrodnialcom gazy bojowe czy mikroby (nie raz łapano żydów w średniowieczu na CELOWYM TRUCIU STUDZIEN by się pozbyć gojskich sąsiadów i skraść ich majątek).”

   tu odsylam do mojego doswiadczenia.. o zmiennoksztaltnym, ktory dokladnie chcial zatruc pewna studnie:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/04/significant-events-2015/

   ale dla mnie STUDNIE to temat rzeka…………

   Polubienie

 8. 1.
  „a co do streczycielstwa”

  – normalnie „no comment”. TO BYŁA PRZENOŚNIA i nic ponad to. I nie widzę powodów doszykiwania się „3 brzmienia” w tym co pisze.

  2.
  „z tym sie nie zgodze.. bo sama jestem w stanie czesc z tego comowia zweryfikowac, ”

  – i co „zweryfikowałaś” ?

  Coś ponad ich „poczekajmy i zobaczmy jak się rozwinie” ?

  Polubienie

  1. Coz, uzyles slowa – streczycielstwo.. a wiec mozna to rozumiec tak, ze Maria_st namawiala Ciebie do.. ale skoro piszesz, ze to tylko PRZENOSNIA 🙂

   i co “zweryfikowałaś”?

   to co bylam w stanie zweryfikowac 🙂

   tu masz najnowszy wywiad z Kobra:

   https://krystal28.wordpress.com/2015/09/12/wywiad-roba-pottera-z-kobra-31-sierpnia-2015/

   jeszcze go nie czytalam, ale po przeczytaniu chetnie napisze.. co moim zdaniem da sie zweryfikowac…..

   Polubienie

 9. ”z tego co wiem obie maja podobne kodowania, ale czy ich misja jest jakas specjalna.. sa ludzie z wazniejsza, a jednak tyle nie krzycza… i jak to sie mowi – krowa ktora duzo ryczy malo mleka daje.. i poki co stanelo na misji WIDLY ;)”

  Liviu, co to za kodowania, czy chodzi ci o kody DNA?

  Polubienie

  1. Tak, o DNA tez.. choc po prostu przyszedl do mnie kiedys taki kod-zwrot:

   NinHursag Na-Zi Omega Ki 666

   to sie wiaze z silnymi ciagnotami do tzw. rasy panow..

   Ponadto.. zajrzyj tutaj;

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/freedom-teachings-2/dna-sun/

   i jeszcze cos w j.ang

   Sons of Belial

   Belial Suns – Annunaki Human Hybrids including the Nephilim. Originally from Sirian, Pleiadian Constellation then became wanderers. Have 9-10-11 DNA strands. This created planetary DNA mutations, and wars over genetics. Control hub is in the UK. Agenda – enslave humans. Are Luciferian forces and a part of the Fallen Angelics hierarchies in the earth grid.

   Negative Aliens
   The Sons of Belial are a part of the consortium of beings that make up Negative Aliens – These are beings that have lost their connection to god source and are utilizing human and other beings as their food source to live thousands of years

   Luciferian Rebellion
   Through the energetic enslavement of the Seraphim consciousness, the Fallen Angelic were bound to play out the program of the Luciferian Rebellion as the Sons of Belial. And so they played their part as dictated by the planetary grid structures

   911 Timelines of War, Cataclysm
   The Negative Aliens agenda NAA is to force the planet to serve another multiple species agenda, through imposing false replicated time fields, namely created under genetically reptilian based reversed pair bond DNA extraterrestrials, at the expense and life force of the human race and the kingdoms under human domain. Many forms of Alien Machinery is used to accomplish this, such as holographically inserting many different Alien Implants as a Mind Control strategy.

   For these reasons the Negative Grey Aliens (Zeta-Dracos and their Black Sun Hybrids) and Annunaki Reptilians (Belial Sun Hybrids) have adopted the 5D Timelines in the future earth of Tara as their personal NAA agenda to harvest, interbreed and control humanity to serve their personal agendas, now in the 3D earth and in future….

   Suns of Belial, the Nibiru-Annunaki reptilians of the NWO [New World Order] crews of the 911 Timelines Agendas, have headquartered themselves in the 11th Stargate of the United Kingdom and Stonehenge. These are the creators of the teeth chomping technology of the Nephilim Reversal Grid (NRG). Comprising primarily of Fallen Elohim genetic lines, this reversal network was a rebellion to the hybridization attempts of Lyran-Elohim races, who were responsible in commissioning Nephilim races for genetic DNA hybridization healing. The failure of that program, the banishment of Nephilim (The Giants) and killing of that race, resulted in Nephilim Wars, and subsequently, the NRG was placed in the UK to reverse all pair bonded hybridized genetics, especially any genetic material (like the Krystal DNA Matrix) that was designed to unifyor “marry” genetics in Hieros Gamos.

   NRG in UK, Former Atlantian Colony
   This inorganic Alien Machinery the NRG structure has created terrible destruction to Soul Matrix and the pair bonding of DNA that manifests spiritual marriage (Male + Female as genetic equals) from the energetic levels, as well, as the perpetration of relationship stigmas, dogma through patriarchal domination, and religious guilt. This structure and its Mind Control, removed sacred marriage and the “union of equals”, as a potential for the majority of the human race, both males and females. The pain of stealing that natural spiritual energetic function has devastated, stunted and wounded humanity at every level. Unity is repugnant to these Negative Aliens races who want to remain the “pure bloods” of their self-imposed elitist status, such as the Annunaki Reptilians and Illuminati, who believe in pure blood genetic DNA race lines. They propagate these beliefs through controlled Eugenic programs in the bloodlines. [… experimenting on life forms and crossing breeds to see what happens. This is called Eugenics.] This is a Negative Aliens thought-form, and orchestrate holocausts and blood sacrifices through wars, of undesired genetics. To achieve their ends, women must not be equals but breeders. The sick irony is that they further damage and warp the human genetic DNA material by programming hate and race discrimination into the gene pool. This level of genetic manipulation is responsible for more human crippling’s and genetic diseases, than anything else. These diseases and mutations are a direct mirror to collective humanities spiritual sickness.

   The rest of the Planetary Gates they fight over the territory, as both of these Controller groups have territory conflicts in other areas of the planet, Timelines both present, past and future….

   First Hierarchy Fallen
   Fallen Angelics, Fallen Seraphim, depending on their male and female spirit essence, defines their class as false light of the Father (Luciferian), or the material elemental forces that came out of the Mothers earthly body, the False or Dark Mother which is Satanic Forces. These levels of hierarchies have an enmeshment with the earth.

   The Four Main Realms of the Fallen Angelics in the First Hierarchy are: Satan/Lucifer, Leviathan/Belial

   They each counterbalance to a male and female principle energy aspect in their realm. They have a main collective energy field they command as group consciousness and related entities in the Predator realm that exits in the material world of forces.

   Satan /Moloch- Anger/Wrath
   Lucifer –Pride/Entitlement
   Leviathan – Envy/Jealousy/Covet
   Belial –Liar/Corrupt

   http://ascensionglossary.com/index.php/Sons_of_Belial

   w kazdym badz razie nie sa to ‚zbyt’pozytywne kodowania.. a sam Belial to tzw. klamca, z ktorym wiaze sie korupcja… ludzie pod jego wplywem beda miec chorobliwa wrecz tendencje do klamania i odwracania kota oognem…

   Polubienie

 10. ‚”Co do “agend” kiedyś myślałem iż ozyrys, na jaką tak stręczyła maria-st, chce coś dla Ziemi czy Ludzkości zrobić ale robi to co inni tylko w swoim małym światku na swój ograniczony jego barierami sposób. Miała szansę, zmarnowała, nie będę za nią nosił jej “sztandarów” mimo iż teraz piszczy o kolejną szansę.”’

  stręczyć
  1. «ułatwiać nierząd lub nakłaniać kogoś do nierządu»
  2. daw. «polecać, rekomendować»

  » Proponować.
  » Radzić.
  » Zachwalać.
  » Wyrażać się o kimś z uznaniem.
  » Podsyłać.
  » Nastręczać.
  » Komplementować.
  » Doradzać.
  » Rekomendować.
  » Uprawiać sutenerstwo.
  » … .

  Czyli tak ogólnie zachęcać kogoś do czegoś, często czegoś nieetycznego, np. kontaktu innych osób po to aby samemu czerpać z tego zyski.

  Polubienie

 11. 13 września podobnież jest „JEDNĄ Z NIEBEZPIECZNYCH DAT” więc ciekawe jest to nagłe zainteresowanie i „rozwlekanie” użytego w skrócie myślowym słowa STRĘCZYĆ.

  Polubienie

  1. Ktosiu, co do reszty Twojego komentarza.. tak jak pisalam – JA to nie ONI. Jesli zamieszczasz na moim blogu szokujace informacje na temat pewnych osob i inni ludzie ten temat podchwytuja… to dlaczego zwracasz sie pozniej z pretensjami do mnie? Za to, ze sam wywolujesz burze? Przede wszystkim – kazdy ma prawo wyrazic swoje zdanie, nie tylko Ty, choc kazdy musi sie liczyc z tego konsekwencjami, a nie jak przyjdzie co do czego udawac niewiniatko i chowac glowe w piasek. Niestety zyjemy w swiecie wciaz w duzym stopniu zdominowanym przez klamstwo.. gdzie wydostawaniu sie PRAWDY na powierzchnie czesto towarzyszy pranie brudow i ogolnie wiele dramatow.. I gdyby tylko mozna bylo wreszcie zakonczyc te drame i napisac – zyli dlugo i szczesliwie.. a zla czarownica nigdy wiecej nie zniszczyla juz ich marzen… i wierze, ze juz wkrotce tak sie wlasnie stanie.. a poki co – Z SILA PRAWDY ❤

   Polubienie

 12. Ten „rysunek” (Lotus_Goddess.jpg) to nic innego jak głowa doczepiona do reszty a całość wyraża coś czego nie napiszę bo znowu zaczną się jazdy i podjazdy. W każdym razie Freud się kłania a nie Niesiołowski.

  Co zaś do wspaniałego „dzisiejszego dnia” czyli „święta” Rosz ha-Szan to ciekawe za ile (tysięcy) lat głupie goje zauwważą iż to „nazywane: Dniem Sądu – w niebie otwierane są księgi i każde stworzenie jest oceniane.” jest tylko POMPATYCZNYM EUFEMIZMEM na dokonywaną w tym dniu przez „bogobojnych żydów” modlitwę o KAŹŃ GOJÓW. Innymi słowy motywem tego święta jest „WYDANIE (ofiarowanie) ŻYDOWSKIM BOŻKOM VooDoo (czyli demonom) GOJÓW NA (też energetyczną) RZEŹ W ZAMIAN ZA KOLEJNY ROK KORZYŚCI (i prezentów a nawet DEMONIEGO SŁUŻENIA) W RAMACH PRZYSIĘGI SKŁADANEJ ŻYDOM PRZEZ TE STWORY.

  Ludzie się zastanawiają „JAK SIĘ TO ODBYWA”. WŁAŚNIE TAK – żydowscy sataniści – UZURPATORZY WŁADZY I CZCI STWÓRCY – UZURPUJĄC SOBIE JEGO POZYCJĘ – ZWYCZAJNIE WYDAJĄ WAS NA KAŹŃ (czytaj KUPCZĄ WAMI ZA WASZYMI PLECAMI) by mieć w zamian kolejny rok w którym astralne stwory będą POMAGAŁY ŻYDOM w ich „interesach”. Czyli w FIZYCZNYCH rzeziach gojów.

  Prawdziwy „Dzień Sądu” czyli to co goje pompatycznie zwą Nowym Rokiem miał całkowicie PRZECIWSTAWNE znaczenie ale „ktoś czemuś dał coś ukrać co było kiedyś cenne dla Słowian. Ci to upaskudzili swoimi demonimi bazgrami i dziś udają przed duchami tych jakich duchom wydają na rzeź by mieć za to kolejny rok dostatku”. Cała „mistyka” tego „święta” czyniona (jak to u notorycznych szui) czyniona w ramach międzykulturowego „ekumenizmu”.

  Tak, wiem, nie interesują mnie cytaty z „WIKI”.

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: