Tajemnice Monumentu z Morza Bałtyckiego i Dziwny WIR

Moj komentarz z notki

BALTIC SEA ANOMALLY KEY X

Livia Ether Flow

wlasnie znalazlam takie info

Tajemnice Monumentu z Morza Bałtyckiego (1)

http://wszechocean.blogspot.nl/2015/09/tajemnice-w-monumencie-z-morza.html

Tajemnice Monumentu z Morza Bałtyckiego (2)

http://wszechocean.blogspot.nl/2015/09/kolista-formacaej-swiatyni-i-jej.html

wersja oryginalna:

Resonance in the Baltic Sea Monument

by Alex Putney for Human-Resonance.org
June 5, 2015

http://www.human-resonance.org/baltic_sea_monument.html

ciekawe jak wiele rzeczy pokrywa sie z opisem egd.. kapsula, dziwny rodzaj wiru.. i nawet korytarz i przedsionek pasuja:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2013/01/04/spotkanie-z-szmaragdowym-straznikiem/

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/about/moje-pocztowki-z-ziemi/my-journeys-between-worlds-notes/przebudzenie-polskiej-atlantydy/

naprawde ogromne podobienstwo, w dodatku akwen wodny ten sam – morze baltyckie, choc co prawda inna lokalizacja… jak widac baltycka instalacja atlantow coraz bardziej sie odslania..

***

A to obszerniejszy fragment tekstu w tlumaczeniu na j.polski

Tajemnice Monumentu z Morza Bałtyckiego (1)

Alex Putney

Tajemniczy obiekt z Morza Bałtyckiego jest kamiennym monumentem z magnetycznego bazaltu „ognistego kamienia”.

To zadziwiające i wysoce kontrowersyjne znalezisko zostało dokonane przez łowców morskich skarbów, którzy użyli bocznego sonaru panoramicznego w celu wykrywania wraków na dnie Morza Bałtyckiego znaleźli dziwną konstrukcję megalityczną Paleolitu. Wielka struktura denna o średnicy ok. 60 m, obecnie jest zidentyfikowana jako terasowata konstrukcja zbudowana przez wysoko zaawansowaną technicznie kulturę Atlantydów ok. 14.000 lat temu.

Współodkrywca i szef Ocean X Team (OXT) – Dennis Åsberg – opisuje kilka geometrycznych brył umieszczonych w gargantuicznej świątyni w kształcie dysku wystającej ponad dno morza, porównując ją do betonu:

To wygląda jak okrągły obiekt oddzielony od dna. To wygląda… jak beton. Kiedy odczyściliśmy jej powierzchnię, stwierdziliśmy, że jest czarna.  Obiekt ten wygląda tak samo z góry jak i z dołu. Ma ten sam kolor. Ze spodu wygląda jak talerz. No i ma coś, co przypomina wielkie schody… być może każdy stopień nawet metr wysokości. To jest dziwne… Nie mogliśmy znaleźć więcej otworów, poza 2-metrowa dziurą z jakąś kwadratową [wpuszczoną]  formacją wokół niej.

 Wygórowane warunki ostro ograniczyły filmowanie i fotografowanie tej monumentalnej budowli, szczególnie we wzburzonym morzu i przy małej widoczności, poniżej 1 m przy dnie. Animowany cyfrowo model pozwala na spojrzenie perspektywiczne na masywne proporcje i kompleksową geometryczną konfigurację tego zatopionego monumentu Atlantydów. Największą przeszkodą w badaniach dna morza jest intensywny wir elektromagnetyczny, który przez cały czas zakłóca pracę elektronicznych przyrządów umieszczonych na lub powyżej Monumentu – w pionowej kolumnie wody, na pokładach statków na powierzchni morza, a nawet nisko lecących samolotach.

To jest specjalny typ potencjalnego zagrożenia elektromagnetycznym wirem, który powoduje, ze cyfrowe magnetometry i kompasy dostają ciągłego „kręćka” w pobliżu tej świątyni i wprost nad nią, który to fakt jest znany wojskowym i cywilnym pilotom pracującym w pobliżu piramid na całym świecie – szczególnie w Egipcie, Meksyku i Gwatemali.

calosc na stronie

http://wszechocean.blogspot.nl/2015/09/tajemnice-w-monumencie-z-morza.html

i jeszcze fragment z czesci 2

Kolista forma całej Świątyni i jej pojedyncza kopuła wyraża w paleo-sankskrycie liczebnik „1” używany w duchowej tradycji atlantydzkiej do chwalenia „Tego Jedynego” – świętą, kosmiczną i twórczą siłę. To jest to, co Edgar Cayce w swych wizjach zwie „Prawem Jednego”

http://wszechocean.blogspot.nl/2015/09/kolista-formacaej-swiatyni-i-jej.html

cdn..

Reklamy

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether Flow LiRa https://liviaspacedotcom.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s