13 november 2015

Moj komentarz z notki 13 WROTA

Livia Ether Flow 17 Listopad 2015 o 12:14

Kilka dni temu zalozylam nowego bloga:

https://liviaflow.wordpress.com/

ktory ma byc kontynuacja tego, nieco juz przeciazonego.. ponadto wiele osob ma problem z normalnym wchodzeniem na niego (czarny blokujacy ekran).. mnoza sie tez coraz dziwniejsze problemy, zwlaszcza w ostatnim czasie.. jakby cos go mocno blokowalo.. (zauwazylam tez, ze wszystko zaczelo sie mocniej blokowac od momentu ostatniego wywiadu z Simonem – link – choc w sumie to on wlasciwie niczego takiego nie powiedzial;).. Dziwne rzeczy dzieja sie zarowno ze statystykami.. znikajace dane jak i z czasem w ogole.. jest np. 13:14 a za chwile 14:13, itd.. doslownie jakby linie czasowe niezle szalaly, ale nic dziwnego skoro juz jakis czas temu wkroczylismy w

potencjalnie wybuchowe linie czasu z pozaziemskimi ujawnieniami, które otworzyly sie w 2012 roku i ktore prawdopodobnie zamkna sie w roku 2017

choc pasuje tu tez idealnie ponizszy fragment z transhumanizmu:

Ta linia czasu jest bliźniaczą linią wydarzeń, które odmieniły bieg historii i radykalnie zakłóciły ewolucję ludzkiej świadomości po II Wojnie Światowej. Przed i podczas II Wojny Światowej urzędnicy ziemscy wysokiej rangi na mocy wymiany z Obcymi sprowadzili na Ziemię ich zaawansowane technologie. Podpisali z nimi pakty mające na celu dalszą militarną eksploatację i eksperymenty umożliwiające kontrolowanie społeczeństwa. Uwolnienie wydarzeń tej linii czasu nastąpiło, kiedy Obcy spoza planety sprowadzili zaawansowaną broń wojskową dla głównych mocarstw rządowych na Ziemi, ponadto przejawiło się to w porozumieniach dotyczących współpracy z kompleksem zbrojeniowo – przemysłowym, MILAB i tajnymi programami kosmicznymi.

calosc pod linkiem:

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/05/

i w tym kontekscie bardzo wymowne sa ponizsze slowa

”Zamachy w Paryżu to najbardziej tragiczne wydarzenie we Francji od czasów II wojny światowej.”

a wracajac na moment do bardziej osobistego watku:

Ciesze sie jednak, ze tym co napisalam w 13 wrotach, oraz w komentarzu do poprzedniej notki.. udalo mi sie pewne ”przyjazne” osoby wprowadzic w blad i ze tak powiem same wpadly w dolek, ktory dla mnie wykopaly, ale mam nadzieje, ze to je czegos nauczy… zapomnialam wczesniej napisac, ze 13 listopada z rana obudzil mnie potezny, przepotezny wiatr.. doslownie wiejacy w taki sposob jakby chcial cala rzeczywistosc rozwiac na cztery strony swiata… bylo w tym wietrze cos bardzo bardzo dziwnego.. i tak jakby wzmagal presje na mnie, aby.. w tym czasie mialam uczucie jakby ktos probowal otworzyc moja glowe, a poprzez nia dobrac sie do egd…

Co ciekawe Ra wlasciwie nie majac o niczym pojecia wlasnie tego dnia, choc poznym wieczorem podjal bardzo stanowcze dzialania.. przeprowadzil tez w tym czasie – pomiedzy 13 a 15 listopada – bardzo ciekawa dyskusje z Terranem (American Kabuki) i wyszedl im z tego naprawde ciekawy przekaz.. ktory byc moze wkrotce zostanie opublikowany..

Konczac.. mysle, ze na ten dzien – piatek 13 listopada – zostal tak naprawde przygotowany atak na znacznie wieksza skale.. bloody friday.. udalo sie przelac krew niewinnych… choc miala tez poplynac ”krew szmaragdowa”.. ten plan jednak nie wypalil..

Paryski zamach juz w pierwszej chwili okreslilam jako krwawy rytual i falszywa flage, akcje za ktora stoi ta sama grupa ktora stala chocby za 9/11

9/11 Timelines

The Armageddon Software Mind Control programs, such as War (Terrorism), Pestilence and Cataclysm fears, or many other fear programs which can be interchanged as they are similar bio-warfare Mind Control programs used on the earth to suppress and control human consciousness.

This is a Psycho-Spiritual Warfare strategy used against humanity by the Negative Aliens through their False Gods and False Father Satanic religions to use SRA to repeatedly enslave, kill and torture humans through Religious Violence and Military control through terrorism, war and population control.

The Armageddon Software is the enslavement companion Mind Control system which is activated through the Crucifixion Implants in Holographic Inserts embedded into the planetary body and human body.

The Armageddon Software is a mind control program to terrorize humanity through enforcing the militarization of planet earth and is carried out through Military Grey Alien Technology and the continual development of the hidden underground and space alien technology war machine agenda.

http://ascensionglossary.com/index.php?title=Armageddon_Software&redirect=no

Zmasowany atak francuskiego lotnictwa na bastion ISIS w Syrii

Prezydent Francji Francois Hollande określił te ataki jako „akt wojenny” i zapowiedział „bezlitosną odpowiedź„

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/panstwo-islamskie-atak-lotniczy-francji-na-bastion-isis-w-syrii/3qg7ec

moj komentarz

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/15/13-wrota/comment-page-1/#comment-49363

c194a1ded622ab62c3ba52651dfb4fe8

https://www.flickr.com/photos/gordontarpley/7023736173/

wczorajsze sny – link.. a tej nocy kolejny sen z serii rainbow dreams.. i jeszcze przypomnial mi sie

Sen z 13 listopada 2011 o kryształowych czaszkach, podziemiach Watykanu i Obamie

Przypomne tez w tym miejscu o trwajacej wlasnie wojnie pomiedzy dwoma glownymi frakcjami Illuminati – SYJONEM a Jezuitami

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/18/timelines-and-illuminati/

Syria & Bible Prophecy About Damascus in the Book of Isaiah

Some of the more troubling data has to do with the desperation of the Secret Earth Governments, Their Syndicates as well as their current and former allies. It appears that some of them are pushing for their agenda for WWIII. I was always told to keep my eyes on Syria even when everyone focused on the Ukraine and other regions. These negative groups are trying to make the prophesies about the destruction Damascus and huge displacements of its people prior to a world conflict and the rise of a great leader unfold before our eyes on television using our joint co-creative mass consciousness against us yet again.

http://www.emeraldguardians.nl.eu.org/2015/10/as-recent-meetings-earth-alliance.html

Raport Benjamina Fulforda z dnia 16 listopada 2015

czy pamiętacie okładkę styczniowego wydania magazynu ‚Economist’[Ekonomista], który jest własnością Rothschildów przedstawiającą dwie strzałki z numerami 115 i 113, które łatwo można zamienić na 151113, datę ataku w Paryżu?  Tuż obok strzałki na zdjęciu jest Alicja z „Alicji w Krainie Czarów” wpatrującą się wportret Da Vinci, który jest w Muzeum Luwru w Paryżu.

dirt

https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/raport-benjamina-fulforda-16-listopada-2015/

w tym samym raporcie Benjamin twierdzi

”Pentagon i wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka. Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.”

no wlasnie.. jak to sie jednak ma do tego co twierdzi Kobra?

”Te ataki zostały dokonane w piątek 13-tego jako okultystyczne ostrzeżenie i groźbę dla pozytywnych templariuszy, którzy za kulisami wspierają  Putina i Wschodni Sojusz.

Piątek, 13 października 1307 roku był dniem, kiedy większość templariuszy zostało aresztowanych w Paryżu i gdzie indziej we Francji”

Cytaty z bloga Krystal:

https://krystal28.wordpress.com/

i tu skopiuje moj komentarz;

Livia Ether Flow 18 Listopad 2015 o 21:48

Sek w tym, ze Ci Templariusze o ktorych wspomina Kobra wcale nie byli tacy pozytywni.. przeciez to krzyzowcy, ci z ktorych pozniej powstala masoneria, itd

https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyprawy_krzy%C5%BCowe

I wystarczy spojrzec chocby na ten link ktory podal Kobra:

http://www.esotericrosslyn.org/templar/fall.htm

No wlasnie.. co na to zwolennicy Kobry? zadnych zastrzezen wobec krzyzowcow???

Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa Świątyni Salomona
Fratres Militiæ Templi, Pauperes Commilitones Christi Templique Salomonis
Templariusze
Wyznanie katolickie
Kościół rzymskokatolicki

Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy powstał w 1118 roku (lub, jak sądzi część historyków, w 1119 lub dopiero w 1120 roku), kiedy Hugo de Payens, rycerz z Szampanii i jego towarzysze: Godfryd de Saint-Omer, Godfryd d’Eygorande, Nicolas de Neuvic, Jean d’Ussel, Jean de Meymac i Pierre d’Orlean złożyli przed Gormondem de Picquigny, patriarchą Jerozolimy śluby ubóstwa, czystości, posłuszeństwa i walki za wiarę według reguły cysterskiej (św. Bernarda z Clairvaux). Rycerze-zakonnicy zobowiązali się bronić pielgrzymów i chronić szlaki pielgrzymkowe. W 1120 roku od króla Jerozolimy, Baldwina II, otrzymali stojący na wzgórzu świątynnym, przebudowany na kościół, meczet Al-Aksa oraz część wznoszącego się w pobliżu swojego pałacu, który stał się ich kwaterą…

SIGILLUM MILITUM CHRISTI
(Pieczęć Wojowników Chrystusa)

Flaga Templariuszy

Flaga zakonu („Beaucéant“) jest podzielona na dwie części, jedną czarną i jedną białą (u góry i na dole – symbolizują pokój i wojnę), później wyglądała jak szachownica, a jeszcze później został dodany krzyż templariuszy.

400px-Templar_Flag_6.svg

Gdy w 1291 roku upadło Królestwo Jerozolimskie, pozbawieni siedziby templariusze przenieśli się na Cypr (1291), a następnie do Francji.

Król francuski Filip IV Piękny był zadłużony u templariuszy. Chcąc się uwolnić od zobowiązań, w piątek 13 października 1307 roku, uwięził członków zakonu we Francji, zarzucając im herezję, świętokradztwo, innowierstwo, czary, rozpustę, kult bożka Bafometa, odstępstwo od wiary i spiskowanie z Saracenami. Po długotrwałym procesie, trwającym do czerwca 1311 roku, będący pod wpływem królów Francji sobór w Vienne zdecydował o kasacie zakonu templariuszy. Jego majątki we Francji zostały skonfiskowane, wielu templariuszy poniosło śmierć przez spalenie na stosie, w tym wielki mistrz Jakub de Molay i 54 innych dostojników zakonnych. Nie wszędzie jednak likwidacja zakonu przebiegła bez problemu. Zbrojny opór stawili templariusze aragońscy i cypryjscy; templariusze niemieccy stawili się przed władzami świeckimi w pełnym rynsztunku bojowym, dzięki czemu uniknęli aresztowania.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Templariusze

dodam tylko, ze wlasnie tacy krzyzowcy wojujacy w imie chrystusa wyrzynali i to rowno slowian.. i tu sie klania chocby krwawa historia swietej gory chelm.. z ktorej slowianie zostali zmieceni a na ich miejscu zainstalowali sie w najlepsze cystersi!!!

Co na to Kobra? To jest w porzadku???

i jeszcze kopiujac tu co nieco z innego watku;

Wspolczesne oblicze polskiej monarchii, czyli ”jasnie oswiecony” Krzysztof Konstanty Radziwill jako krol polskiego ruchu NEW AGE

Zakon Rycerzy i Szpitalników swietego Lazarza z Jerozolimy (lac. Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani) Wyznanie katolickie. Kosciól rzymskokatolicki. Status kanoniczny zakon rycerski.

Bractwo św. Łazarza zostało założone w 1592 przez Piotra Skargę – pierwszego polskiego jezuite:

Jezuici są spadkobiercami Templariuszy.

Zakon Templariuszy to Zakon Rycerzy Świątyni Salomona lub Zakon Rycerzy Świątyni Jerozolimskiej…

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/14/wspolczesne-oblicze-polskiej-masonerii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

?????????????

wiecej w komentarzach pod notka:

livia 

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

40 myśli na temat “13 november 2015”

 1. ”Konczac.. mysle, ze na ten dzien – piatek 13 listopada – zostal tak naprawde przygotowany atak na znacznie wieksza skale.. bloody friday.. udalo sie przelac krew niewinnych… choc miala tez poplynac ”krew szmaragdowa”.. ten plan jednak nie wypalil.. Paryski zamach juz w pierwszej chwili okreslilam jako krwawy rytual i falszywa flage, akcje za ktora stoi ta sama grupa ktora stala chocby za 9/11”

  Fałszywa flaga w Paryżu i aktualizacja medytacji, 16 listopada 2015
  .
  Niedawne ataki fałszywej flagi w Paryżu zostały zaaranżowane przez rodziny czarnej szlachty stojącymi za jezuitami w wojnie okultystycznej w celu zakłócenia sieci energetycznej i zaszczepienia więcej strachu. Powszechnie wiadomo, że Paryż jest ważnym wirem energetycznym dla energii Bogini, szczególnie dla Bogini Isis:
  .
  https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/falszywa-flaga-w-paryzu-i-aktualizacja-medytacji-16-listopada-2015/

  Polubienie

  1. ”Niedawne ataki fałszywej flagi w Paryżu zostały zaaranżowane przez rodziny czarnej szlachty stojącymi za jezuitami w wojnie okultystycznej w celu zakłócenia sieci energetycznej i zaszczepienia więcej strachu.”

   tak, powiedzmy ze to sie zgadza i nawiazuje do tego co pisalam.. nawet bardzo, ale:

   ”Po drugie, te ataki zostały dokonane w piątek 13-tego jako okultystyczne ostrzeżenie i groźbę dla pozytywnych templariuszy, którzy za kulisami wspierają Putina i Wschodni Sojusz. Piątek, 13 października 1307 roku był dniem, kiedy większość templariuszy zostało aresztowanych w Paryżu i gdzie indziej we Francji”

   https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/falszywa-flaga-w-paryzu-i-aktualizacja-medytacji-16-listopada-2015/

   Sek w tym, ze Ci Templariusze o ktorych wspomina Kobra wcale nie byli tacy pozytywni.. przeciez to krzyzowcy, ci z ktorych pozniej powstala masoneria, itd

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyprawy_krzy%C5%BCowe

   I wystarczy spojrzec chocby na ten link ktory podal Kobra:

   http://www.esotericrosslyn.org/templar/fall.htm

   Przypomne tez w tym miejscu o wojnie pomiedzy dwoma glownymi frakcjami Illuminati – Zionem a Jezuitami

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/18/timelines-and-illuminati/

   W ponizszej notce pisalam o roznicach pomiedzy Templariuszami Krzyzowcami a Tempariuszami Katharami:

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/15/katharzy-templariusze-i-swiety-graal/

   Polubienie

 2. Kilka cytatow z Raportu Benjamina Fulforda z dnia 16 listopada 2015

  ”Rosjanie, wciąż są wściekli z powodu zestrzelenia ich samolotu w dniu Halloween (31 października). Mówią, że byli to ci sami ludzie, którzy kryją się za wydarzeniami w Paryżu. Prezydent Rosji, Władimir Putin powiedział, że „nie będzie zajmować się psem, który go ugryzł, ale właściciel psa będzie pociągnięty do odpowiedzialności.„”

  to ze kryja sie za tym ci sami ludzie zdaje sie byc faktem az nader oczywistym.. no i jesli halloween to przypomne

  holyday of black sun

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2014/10/31/holyday-of-black-sun/

  ”Pentagon i wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka. Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.”

  tyle, ze zdaniem Kobry wlasnie ci Gnostycyy Illuminaci to niby ta biala pozytywna szlachta… jak to ze soba pogodzic?

  ”Następnie, czy pamiętacie okładkę styczniowego wydania magazynu ‚Economist’ [Ekonomista], który jest własnością Rothschildów przedstawiającą dwie strzałki z numerami 115 i 113, które łatwo można zamienić na 151113, datę ataku w Paryżu? Tuż obok strzałki na zdjęciu jest Alicja z „Alicji w Krainie Czarów” wpatrującą się w portret Da Vinci, który jest w Muzeum Luwru w Paryżu.

  http://vigilantcitizen.com/vigilantreport/economist-2015-cover-filled-cryptic-symbols-dire-predictions

  Na portrecie w Luwrze jest kobieta, która jak głosi legenda, była kochanką króla Francji. Jej mąż, aby zemścić się na królu, zainfekował się syfilisem, aby przenieść go na króla przez jego żonę.

  https://en.wikipedia.org/wiki/La_belle_ferronni%C3%A8re

  Tak więc, jeśli zechcemy spekulować dalej, ataki w Paryżu były długo planowaną zemstą na linii krwi francuskiego establishmentu przez Iluminatów anty-linii krwi.”

  nie bez powodu dodalam zdjecie piramidy w paryskim luwrze.. znalazlam je wczoraj i na dobra chwilke sie na nim zawiesilam.. choc w sumie mialam na mysli przede wszystkim La Pyramide Inversée

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Odwr%C3%B3cona_piramida

  cytaty z:

  https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/raport-benjamina-fulforda-16-listopada-2015/#comment-39398

  Uwazam ten raport Benjamina za naprawde ciekawy

  Polubienie

 3. Dawid56
  Nov 17, 2015 @ 21:27:11

  Ci terroryści raczej nie pracują dla Jezuitów.Ci „nowi” terroryści to „żywe bomby” – kamikadze , którzy zostali tak zmanipulowani , że wierzą że akt samobójczy jest bohaterstwem i zapewnia drogę prosto do nieba-do hurys

  Dawidzie, jakie masz dowody, ze terroryści nie nie pracują dla ciemnych elit/Jezuitów pośrednio? Role wszystkich zaangażowanych są poszufladkowane i umysły zmanipulowane. Jedna osoba zazwyczaj nie wie, co robi druga. Taka jest podstawowa struktura działania ciemnych, aby utrzymywać pełną kontrolę nad swoimi marionetkami. Kr

  https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/falszywa-flaga-w-paryzu-i-aktualizacja-medytacji-16-listopada-2015/#comment-39408

  Polubienie

  1. skoro ta osoba jest zwiazana duchowo z jezuitami.. to dlaczego mialyby mnie dziwic jej komentarze.. nie dziwia.. zdzwienie nastapilo jakis czas temu kiedy uslyszalam pod swoim adresem – bog ci juz przebaczyl.. a zwazajac na fakt w jakim momencie zostaly wypowiedziane.. ale ok.. nasze drogi sie rozeszly i niechaj tak pozostanie 🙂

   Polubienie

   1. jeden z tych nostradamusowych obrazkow zamiescilam w notce gride revelations
    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/04/03/grid-news/

    dokladniej fragment tego obrazku

    null

    francja to serce sieci wielkiego bialego lwa, choc dokladnie montsegur, glowna siedziba katharow, oraz SG12 (Lira)..

    ciekawa ta wczorajsza koincydencja z luwrem i lustrem… i cos mocno wciaz przyciaga moja uwage..

    Odwrócona piramida

    Odwrócona piramida (fr. La Pyramide Inversée) – konstrukcja ze stali i szkła, znajdująca się w podziemnym pasażu handlowym na dziedzińcu Luwru w Paryżu. Jest odwróconą kopią głównej piramidy na dziedzińcu pałacu. Podstawa piramidy, zwrócona ku górze, zlokalizowana jest na środku wysepki ronda na dziedzińcu Luwru.

    Masa piramidy wynosi 30 ton. Jej wierzchołek zawieszony jest około 140 cm nad ziemią, a pod nim znajduje się mała piramida kamienna. Wierzchołki piramid prawie dotykają do siebie. Tafle szklane o grubości 3 cm łatwo rozszczepiają światło słoneczne dając tęczowe refleksy na posadzce.

    Jednym z głównych projektantów piramidy jest Ieoh Ming Pei. Ukończono ją w 1993 roku.

    W powieści Kod Leonarda da Vinci odwrócona piramida odgrywa kluczową rolę – jest symbolem kobiecości, zaś mała piramidka pod spodem – wierzchołkiem dużej piramidy, w której znajduje się tajne pomieszczenie z sarkofagiem św. Marii Magdaleny. Jest to fikcja literacka, a mała piramidka jest regularnie przenoszona podczas sprzątania za pomocą specjalnego wózka.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Odwr%C3%B3cona_piramida

    czapeczka dla dziecka.. niczym ”kielich grala”

    ……..

    zajrzalam tez na glowna strone Andrzeja Struskiego – de Merowinga 🙂

    http://www.andrzejstruski.com/

    postac bardzo kontrowersyjna, ale i bardzo ciekawa.. a wsrod najnowszych artow

    CZAS BOGA 3 X 7 i CZAS NARODU *6777* TIME OF GOD 3 X 7 TIME THE NATION * 6777 צייט גאָט 3 רענטגענ 7 &

    The only time in Jewish history, TIME WHEN GOD synchronizes with the time of the nation – CALL TIME SEPTEMBER 2017.

    JEDYNY RAZ W HISTORII NARODU ŻYDOWSKIEGO, KIEDY CZAS BOGA SYNCHRONIZUJE SIĘ Z CZASEM NARODU – POŁĄCZENIE CZASÓW WRZESIEŃ 2017.

    דער בלויז מאָל אין אידישע געשיכטע ווען גאָט TIME סינגקראַנייזיז מאָל אין די לאַנד אין 2017.

    http://www.andrzejstruski.com/articles_335_CZAS-BOGA-3-X-7-i-CZAS-NARODU-%2A6777%2A–TIME-OF-GOD-3-X-7-TIME-THE-NATION-%2A-6777-%26%231510%3B%26%231497%3B%26%231497%3B%26%231496%3B-%26%231490%3B%26%231488%3B%26%231464%3B%26%231496%3B-3-%26%231512%3B%26%231506%3B%26%231504%3B%26%231496%3B%26%231490%3B%26%231506%3B%26%231504%3B-7-%26amp.html

    Polubienie

  2. Przypomne tylko to co napisalam wczesniej, a mianowicie:

   Sek w tym, ze Ci Templariusze o ktorych wspomina Kobra wcale nie byli tacy pozytywni.. przeciez to krzyzowcy, ci z ktorych pozniej powstala masoneria, itd

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Wyprawy_krzy%C5%BCowe

   I wystarczy spojrzec chocby na ten link ktory podal Kobra:

   http://www.esotericrosslyn.org/templar/fall.htm

   No wlasnie.. co na to zwolennicy Kobry? zadnych zastrzezen wobec krzyzowcow???

   Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa Świątyni Salomona
   Nazwa łacińska Fratres Militiæ Templi, Pauperes Commilitones Christi Templique Salomonis
   Skrót zakonny Templariusze
   Wyznanie katolickie
   Kościół rzymskokatolicki
   Założyciel Hugues de Payns
   Data założenia ok. 1118

   Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa i Świątyni Salomona, czyli templariuszy powstał w 1118 roku (lub, jak sądzi część historyków, w 1119 lub dopiero w 1120 roku), kiedy Hugo de Payens, rycerz z Szampanii i jego towarzysze: Godfryd de Saint-Omer, Godfryd d’Eygorande, Nicolas de Neuvic, Jean d’Ussel, Jean de Meymac i Pierre d’Orlean złożyli przed Gormondem de Picquigny, patriarchą Jerozolimy śluby ubóstwa, czystości, posłuszeństwa i walki za wiarę według reguły cysterskiej (św. Bernarda z Clairvaux). Rycerze-zakonnicy zobowiązali się bronić pielgrzymów i chronić szlaki pielgrzymkowe. W 1120 roku od króla Jerozolimy, Baldwina II, otrzymali stojący na wzgórzu świątynnym, przebudowany na kościół, meczet Al-Aksa oraz część wznoszącego się w pobliżu swojego pałacu, który stał się ich kwaterą…

   SIGILLUM MILITUM CHRISTI
   (Pieczęć Wojowników Chrystusa)

   Flaga Templariuszy

   Flaga zakonu („Beaucéant“) jest podzielona na dwie części, jedną czarną i jedną białą (u góry i na dole – symbolizują pokój i wojnę), później wyglądała jak szachownica, a jeszcze później został dodany krzyż templariuszy.

   null

   Nowe bractwo wypełniło lukę w wewnętrznej organizacji kolonialnego państwa Franków. Początkowo spełniało tylko rolę policji, patrolując drogi i zwalczając opór ludności miejscowej – muzułmańskiej i chrześcijańskiej…

   Gdy w 1291 roku upadło Królestwo Jerozolimskie, pozbawieni siedziby templariusze przenieśli się na Cypr (1291), a następnie do Francji.

   Król francuski Filip IV Piękny był zadłużony u templariuszy. Chcąc się uwolnić od zobowiązań, w piątek 13 października 1307 roku, uwięził członków zakonu we Francji, zarzucając im herezję, świętokradztwo, innowierstwo, czary, rozpustę, kult bożka Bafometa, odstępstwo od wiary i spiskowanie z Saracenami. Po długotrwałym procesie, trwającym do czerwca 1311 roku, będący pod wpływem królów Francji sobór w Vienne zdecydował o kasacie zakonu templariuszy. Jego majątki we Francji zostały skonfiskowane, wielu templariuszy poniosło śmierć przez spalenie na stosie, w tym wielki mistrz Jakub de Molay i 54 innych dostojników zakonnych. Nie wszędzie jednak likwidacja zakonu przebiegła bez problemu. Zbrojny opór stawili templariusze aragońscy i cypryjscy; templariusze niemieccy stawili się przed władzami świeckimi w pełnym rynsztunku bojowym, dzięki czemu uniknęli aresztowania.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Templariusze

   dodam tylko, ze wlasnie tacy krzyzowcy wojujacy w imie chrystusa wyrzynali i to rowno slowian.. i tu sie klania chocby krwawa historia swietej gory chelm.. z ktorej slowianie zostali zmieceni a na ich miejscu zainstalowali sie w najlepsze cystersi!!!

   Co na to Kobra? To jest w porzadku???

   i jeszcze kopiujac tu co nieco z innego watku;

   Zakon Rycerzy i Szpitalników swietego Lazarza z Jerozolimy (lac. Ordo Militaris et Hospitalis Sancti Lazari Hierosolymitani) Wyznanie katolickie. Kosciól rzymskokatolicki. Status kanoniczny zakon rycerski.

   Bractwo św. Łazarza zostało założone w 1592 przez Piotra Skargę – pierwszego polskiego jezuite:

   Jezuici są spadkobiercami Templariuszy.
   Zakon Templariuszy to Zakon Rycerzy Świątyni Salomona lub Zakon Rycerzy Świątyni Jerozolimskiej…

   https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/09/14/wspolczesne-oblicze-polskiej-masonerii-czyli-jasnie-oswiecony-krzysztof-konstanty-radziwill-jako-krol-polskiego-ruchu-new-age/

   ?????????????

   tak wiec bardzo mi tutaj pasuje to co w raporcie z dnia 16 listopada powiedzial Benjamin Fulford

   Pentagon i wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka. Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.

   Polubienie

  1. piasta i os to dosc oczywiste (czas), ale ikarus.. nie mam pojecia..
   i ja juz raczej przestalam liczyc na odpowiedzi.. choc zadalam tu na blogu tyle waznych pytan.. czasem (a nawet czesto) im wazniejsze pytanie tym bardziej zlpominiete 😉
   ponadto ludzie wciaz i to w wiekszosci zadowalaja sie latwymi wyjasnieniami..
   tak jakby nie bylo w nich potrzeby aby szukac wlasnych odpowiedzi, szukac glebiej.. ot co im kto podsunie pod nos.. chocby najwieksze dezinfo..
   najlepiej wszystko co ladnie brzmi, owiniete w ponetny blyszczacy papierek… a z rozroznieniem to juz po prostu tragedia..

   trzeba jednak jak zwykle pamietac, ze jestesmy rozni.. mamy rozne sciezki, rozne potrzeby
   🙂

   Polubienie

 4. ”Zakon Ubogich Rycerzy Chrystusa Świątyni Salomona”

  Dlaczego oni się tak nazywają – ubodzy? Przecież posiadają pełno majątków?

  Zakazana historia Zaginiony skarb Templariuszy
  Twórcy zabierają nas w fascynującą podróż śladami zaginionego skarbu zakonu Templariuszy. Wieść głosi, że w czasie wypraw krzyżowych rycerze ci zdobyli wielkie kosztowności. Rzekomo wywiezionych z Jerozolimy artefaktów nigdy nie udało się jednak znaleźć. Trop prowadzi autorów serialu na wyspę w Nowej Szkocji. Czy znajdą tam skarb Templariuszy?

  http://www.cda.pl/video/155462f9

  Polubienie

  1. ”Dlaczego oni się tak nazywają – ubodzy? Przecież posiadają pełno majątków?”

   wystarczy poczytac historie wielkich mistrzow zakonu aby przekonac sie ze do ubogich im daleko.. ponadto tym sie w duzym stopniu zajmowali – pozyskiwaniem dobr materialnych, chocby zamkow…

   btw. skopiowalam moj komentarz na blog Krystal i wlasnie zauwazylam odpowiedz

   krystal28 Nov 19, 2015 @ 17:23:50

   Livia wyraźnie uważa, ze Templariusze to są Krzyżowcy, co nie ma potwierdzenia w historii. Tak czasem bardzo odwracamy naszą uwagę od istotnych spraw, jak np. medytacja, czy pozytywne działanie, aby coś komuś udowodnić. Ile czasu jej zajęło, aby złożyć te pseudo-odkrycia – ślę dla niej błogosławieństwa.

   https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/raport-benjamina-fulforda-16-listopada-2015/#comment-39460

   i szczerzez mowiac to nie wiem gdzie Krystal widzi te moje rzekome pseudo-odkrycia.. odnioslam sie przeciez do konkretnych informacji chocby ze strony Kobry, a on wyraznie twierdzi, ze chocby ostatni wielki mistrz zakonu Jacques de Molay byl pozytywnym templariuszem, a wiec i pozytywnym illuminati i raz jeszcze przypomne link przez niego podany

   http://www.esotericrosslyn.org/templar/fall.htm

   cyt

   ”In 1312 the pope officially dissolved the Knights Templar Order. In 1314, after Jacques de Molay was burned alive, it seemed that the Knights Templar had ceased to exist, yet the Order continued in other countries under various names. In Portugal the Order was renamed and became the Order of Christ. Vasco da Gama was a member of this group and Columbus was married to a Templar’s daughter, thus giving Columbus insight into sea maps and logbooks belonging to the Order. Actually, he crossed the Atlantic under a flag showing the eight pointed cross of the brotherhood. In Germany, Knights Templars either joined the Hospitallers or the Teutonic Knights.”

   http://www.esotericrosslyn.org/templar/fall.htm

   sorki, ale po prostu brak slow.. jesli zdaniem Kobry nawet Teutonic Knights sa ok…

   null

   nullZakon krzyżacki, zakon niemiecki – jeden z trzech największych, obok joannitów i templariuszy, chrześcijańskich zakonów rycerskich, które powstały na fali krucjat w XI i XII wieku. Sprowadzony na Mazowsze, by zapewnić bezpieczeństwo ewangelizacji Prusów, opanował militarnie obszary późniejszych Prus Wschodnich oraz dzisiejszej Łotwy i Estonii tworząc z tych ziem Państwo zakonu krzyżackiego. Zakon podbił także niektóre tereny Polski i Litwy.

   Obecny wielki mistrz zakonu – Bruno Platter
   Pełna nazwa zakonu w polskim tłumaczeniu brzmi: Zakon Szpitala Najświętszej Maryi Panny Domu Niemieckiego w Jerozolimie (łac. Ordo fratrum domus hospitalis Sanctae Mariae Theutonicorum in Jerusalem, Ordo Theutonicus, OT, niem. Orden der Brüder vom Deutschen Haus Sankt Mariens in Jerusalem, Deutscher Orden, DO).

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Zakon_krzy%C5%BCacki

   ale ok.. nie szkodzi, ze ktos po raz kolejny probuje ze mnie zrobic glupka.. mimo iz w tej notce zawarlam wiele waznych, czy wrecz kluczowych informacji.. jednak livia to nie kobra.. tak wiec.. ok..ok.. rowniez przesylam ci Krystal swoje blogoslawienstwa ❤ 🙂

   Polubienie

   1. Tekst wskazany przez Kobre.. opisujacy rzekomo pozytywnych Templariuszy/Krzyzowcow:

    ”In 1312 the pope officially dissolved the Knights Templar Order. In 1314, after Jacques de Molay was burned alive, it seemed that the Knights Templar had ceased to exist, yet the Order continued in other countries under various names. In Portugal the Order was renamed and became the Order of Christ. Vasco da Gama was a member of this group and Columbus was married to a Templar’s daughter, thus giving Columbus insight into sea maps and logbooks belonging to the Order. Actually, he crossed the Atlantic under a flag showing the eight pointed cross of the brotherhood. In Germany, Knights Templars either joined the Hospitallers or the Teutonic Knights.”

    ”Hugues de Payens, one of the original founders of the Knights Templar, was married to a St. Clair/Sinclair. Thus there always has been a connection between the Knights Templar and the Sinclair family of Rosslyn, which is alleged to be the ancestral seat of the Knights Templar. Here, they also laid the foundation for two underground Gnostic groups, the Freemasons and the Rosicrucians.”

    http://www.esotericrosslyn.org/templar/fall.htm

    http://www.esotericrosslyn.org/

    The Jesuit Order is the head of the serpent. It controls the Military Order of Malta (Knights of Malta), The Knights of Columbus, The United Nations, the European Union, NATO (the modern day Holy War Crusaders), various central banks including the World Bank, the IMF and the Federal Reserve Bank, big corporations, secret services like the CIA, and numerous secret societies such as Freemasonary, The Bilderberg Group, Skull and Bones, Council on Foreign Relations and The Trilateral Commission.

    http://presscore.ca/jesuit-knights-of-malta-to-detonate-nukes-in-the-united-states

    Wkład rycerzy maltańskich w powstanie CIA i FBI

    Źródło: spirituallysmart.com, opracowanie: Girion

    Pełna nazwa tego katolickiego zakonu rycerskiego to: Suwerenny Rycerski Zakon Szpitalników Świętego Jana, z Jerozolimy, z Rodos i z Malty. Zakon wywodzi swój rodowód bezpośrednio ze średniowiecznych bractw i zakonów rycerskich, powstałych na Bliskim Wschodzie na fali pierwszych wypraw krzyżowych. Odegrał znaczącą rolę w historii Europy, głównie ze względu na swój – istotny kiedyś – potencjał militarny i znakomitą flotę wojenną.

    Jakie ma powiązania ten zakon militarny z amerykańskimi służbami?

    Kto utworzył CIA? Katolicki rycerz maltański – William Donovan. Uważany za „ojca CIA”. Była głowa OSS [Office of Strategic Services – Biuro Służb Strategicznych – agencja wywiadowcza Stanów Zjednoczonych działająca w latach 1942-1946. Poprzednik CIA].

    Donovan otrzymał szczególnie prestiżową formę rycerstwa, która została dana tylko stu innym ludziom w historii. Przez wiele lat obecna była mnoga ilość szefów CIA, którzy byli rycerzami maltańskim i/lub trenowani przez jezuitów. Wymienić można: William Casey, Allen Dulles, William E. Colby, John McCone, George Tenet [dyrektorzy CIA], William F. Buckley, Jr., James Jesus Angelton [funkcjonariusze CIA].

    Kto utworzył FBI? Wpływowy rzymski katolik, jak również członek Rycerzy Maltańskich – Charles Joseph Bonaparte.

    https://radtrap.wordpress.com/2015/10/23/wklad-rycerzy-maltanskich-w-powstanie-cia-i-fbi/

    Polubienie

   2. Kopiuje moj komentarz z bloga Krystal:

    Witaj Krystal 🙂

    wlasnie zauwazylam Twoj dopisek dla mnie:

    ”Livio, Ben Fulford tak jak Kobra uważa gnostyckich iluminatów za pozytywnych (działających na korzyść ludzkości)”

    A to ciekawe… zwazajac na ponizsza wypowiedz:

    ””Pentagon i wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka. Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.””

    bo skoro gnostyccy illuminati sa pozytywni w tym ukladzie to znaczy ze pentagon, wojskowy kompleks przemysłowy USA tez.. skoro wspolnie daza do tego samego, czyli swiatowego rzadu.. nawet jesli merytokratycznego…

    czy naprawde sie z tym zgadzasz i uwazasz to za pozytyw? bo mnie to pachnie jawnym NWO…

    linki do wikipedii podalam tylko dwa… ale pewnym faktom trudno zaprzeczyc, chocby niektorym informacjom na temat krzyzowcow, czy teutonic order.. a w linku podanym przez Kobre wlasnie o nich mowa, choc w pozytywnym sensie!

    http://www.esotericrosslyn.org/templar/fall.htm

    i jesli zdecydujesz sie odwiedzic mojego bloga zauwazysz ze publikuje glownie info bardzo specyficzne, w duzej mierze opisujac wlasne doswiadczenia.. warto tez wniknac glebiej w to kim byli templariusze oryginalnie, bo nieslusznie myli sie ich z tymi oficjalnymi, na ktorych powoluje sie rowniez Kobra;

    https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/15/katharzy-templariusze-i-swiety-graal/

    moc serdecznych pozdrowien
    livia

    linku nie moge podac, bo komentarz poki co nie zostal zatwierdzony.. a wspomniana odpowiedz Krystal zaczerpnelam stad:

    https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/raport-benjamina-fulforda-16-listopada-2015/#comment-39445

    Polubienie

  2. Symbol Templariuszy wyjaśnia wszystko.To dwóch rycerzy na jednym koniu.Żeby zostać templariuszem trzeba było przekazać swój majątek na wspólne potrzeby.Zakon był bogaty a jego członkowie ubodzy.Ta zasada znana jest z funkcjonowania Esseńczyków.Członkowie zrzeszenia również przekazywali swój majątek na cele wspólnoty.Za to po okresie próby otrzymywali wiedzę .Nie trudno domyślić się co Templariusze znaleźli w świątyni leżącej niedaleko Qumran.Wiedza Esseńczyków , którzy nazywali się „Azarejos- uzdrowiciele” była kontynuowana przez Templariuszy. , To kłamstwo związane z wprowadzeniem zamiast Azarejos – Nazarejos spowodowało potrzebę likwidacji zakonu pod wymyślonymi zarzutami ponieważ mogło zdemaskować prawdziwe podstawy systemu złodziejsko niewolniczego.

   Polubienie

   1. Nie wywodzili się z Qumran , ale przejęli takie same zasady organizacji i cele.Przełomem było odnalezienie , jak to opisał Bernard w liście do papieża „tego czego szukali”.Katarzy to kontynuacja związana z wydarzeniami jerozolimskimi.Co się wydarzyło pokazane jest w podwójnym przekazie Leonarda i lustrzanym nałożeniu obrazów.Ten w środku to pęknięta hostia a wokół wiele akcji .Trzeba się tylko przypatrzeć Livio.Jest tam też sowa jako symbol mądrości i para przytulonych do siebie ludzi.

    Polubienie

   2. A58.. ani Essenczycy ani Katharzy nie walczyli, nie zabijali ani w imie wiary, ani po to aby zdobyc jakies bogactwa materialne.. byli przeciwni jakiejkolwiek przemocy… a ci znani Templariusze/Krzyzowcy glownie zajmowali sie wojowaniem..

    Polubienie

   3. To co bylo spadkiem ale takrze boska tajemnica.Dlaczego zabili Matke jak w 1945 juz i tak zabrali.Po co w mysiej wierzy kopali ,moze skarbu szukali.Coz dlugo sie na skarbem zastanawialem po Ksiazu sie z Ciotkami nocami wluczylem.Adres mialem w glowie dziewczecia z Krnova.Szukal ja sladow w Wlbrzychu ,Tworkowie i pod Warszawa no i w Pradze.Czasem boje sie sam siebie ,jak moglem sie tej z zamkiem tajemnicy dowiedziec,krew na rekach jest mordercow ale krew mysle ze ta tajemnica zamku jest.Dlczego probowano mnie wrabiac w rozne machloje ,by nie wyszla tajemnica bogow co krucyfiksem czechy zowia.Pieron Jakis sie Bogiem nazwal bo swiadomosc u niego byla chora,wiec nie moze wyjsc na jaw ze Bog na niewole czlowieka pokaral .I tak masz czlowieku nie z swej woli ,mimo wolnej woli swiat niewoli.A z tej mysiej wierzy to dziad ogladal gwiazdy.

    Polubienie

   1. Krzyżacy.. W okresie publikacji powieść była protestem przeciwko germanizacji prowadzonej przez władze zaboru pruskiego. Sienkiewicz pisał ku pokrzepieniu serc Polaków.

    https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BCacy_(powie%C5%9B%C4%87)

    Krucjata na Słowian

    W roku 1147 pod hasłami walki z niewiernymi rozpoczęła się kolejna wielka krucjata. Armie krzyżowców organizowały wyprawę na Jerozolimę. Władcy sascy postanowili wykorzystać sytuację, aby zająć ziemie należące do Słowian. Powszechnie rozgłosili, że pod bokiem, nad Bałtykiem mają pogańskich sąsiadów i muszą im przynieść chrześcijaństwo. Papież zezwolił książętom saskim zamianę Saracenów na Słowian. Chrześcijańskim rycerzom idącym za Łabę przysługiwały takie same przywileje, odpusty i nagrody w niebie jak krzyżowcom pod warunkiem, że żaden nie przyjmie od pogan okupu, bo to by umacniało niewiernych w błędach ich wyznania. Sasom było na rękę wymordować nieposłusznych, a pozostałych zniewolić pod pretekstem niesienia chrześcijaństwa.

    http://dragomira.bloa.pl/2015/08/20/krucjata-na-slowian/

    Gdy tzw. I wyprawa krzyżowa zdobyła Jerozolimę krzyżowcy głoszący miłość bliźniego wymordowali całą ludność Jerozolimy:

    „Po zwycięstwie nastąpiła rzeź obrońców i mieszkańców miasta. Z żołnierzy ocaleli jedynie ci, którzy poddali się Rajmundowi z Tuluzy. Zabito także 40 tysięcy zwykłych mieszkańców miasta, muzułmanów i żydów. Część krzyżowców, m.in. Tankred, usiłowała ocalić mieszkańców zebranych w meczecie Umara, którzy jednak również zostali wybici. Trupy były w następnych dniach wynoszone za miasto przez jeńców i usypywane w stosy „wyższe niż domy”. Doszło także do masowej grabieży. Następnie krzyżowcy urządzili uroczystą procesję do Grobu Świętego, by spełnić ślubowania podjęte na początku krucjaty.”

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Zdobycie_Jerozolimy_%281099%29

    Mamy więc wymordowanie dziesiątek tysięcy nieuzbrojonej ludności oraz „taniec radości” w postaci uroczystej procesji przeciskającej się pomiędzy zwałami trupów. Po niej zapewne uczczono zdobycie „świętego miasta” i łupów nie tylko modłami. Tak samo cieszono się z łupów podczas IV wyprawy krzyżowej, gdy złupiono chrześcijański Konstantynopol…

    Radość z ogromnych łupów zapewne zaowocowała ucztowaniem w obozie zwycięzców krzyżowców łupieżców. Podobnie było po rzezi Katarów w Béziers.

    „Atakujący pięli się na mury, gołymi rękoma wyrywali kamienie z zaprawy, pod uderzeniami drągów, siekier i zaimprowizowanych taranów ustąpiły bramy i rankiem 22 lipca żądny krwi tłum wdarł się do miasta. W kościele św. Marii Magdaleny wyrżnięto w pień 7000 ludzi, w tym mężczyzn, kobiety i dzieci, a nawet odprawiających mszę kapłanów. Podobnie było w kościele Saint-Nazaire i w miejskiej synagodze. Na ulicach miasta zabito dalsze kilka tysięcy. Ludzi mordowano w domach, które po obrabowaniu podpalano. Dopiero w tym momencie wojsko zdecydowało się wkroczyć do akcji. Rycerstwo zajęło się głównie odbieraniem ciurom zrabowanych dóbr i przeszukiwaniem tych miejsc, które uszły uwagi pierwszej fali rabusiów. Tymczasem miasto płonęło coraz większym ogniem. Wkrótce hełmy i kolczugi zaczęły parzyć. Oślepieni dymem zdobywcy rzucili się do ucieczki w panice tratując się nawzajem, zostawiając na pastwę płomieni tych mieszkańców Béziers, którzy przeżyli masakrę.”

    Po tej rzezi dowódca krucjaty antykatarskiej z dumą i radością pisał o jego zwycięstwie do herszta na Watykanie:

    „Dzisiaj Wasza Świątobliwość, dwadzieścia tysięcy mieszkańców wydano mieczowi, niezależnie od posady, wieku, czy płci.”

    http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_B%C3%A9ziers#Przebieg_wydarze.C5.84

    Po rzezi zapewne uczczono hulanką w obozie zniszczenie „gniazda heretyków” i obfitość łupów. Kolejny przykład. Rok 1631. Wojna trzydziestoletnia (największa żydo-chrześcijańska rzeź pomiędzy katolikami i protestantami w Europie przed wiekiem XX). Wojska żydo-katolickie zdobywają Magdeburg. Dochodzi do rzezi mieszkańców. Giną głównie kobiety i dzieci. Miasto zostaje doszczętnie splądrowane i spalone. Dowódca żydo-katolickich wojsk, gen. Pappenheim napisał po “zwycięstwie” do herszta na Watykanie:

    “Sam widziałem, ponad dwadzieścia tysięcy dusz odeszło w zaświaty. Z pewnością od zniszczenia Jerozolimy nie było podobnego dzieła zniszczenia i kary bożej. Wszyscy nasi żołnierze stali się bogaczami. Bóg z nami!”

    („Ich halt, es seyen über zwaintzig Tausent Seelen darüber gegangen. Es ist gewiß, seyd der Zerstörung Jerusalem, kein grewlicher Werck und Straff Gottes gesehen worden. All unser Soldaten seind reich geworden. Gott mit uns.“)

    https://opolczykpl.wordpress.com/2013/09/23/obluda-hipokryzja-durnota-i-zaslepienie-zydo-chrzescijan-a-przy-okazji-kolejny-prymitywny-atak-na-poganstwo/

    Czy to wszystko nieprawda A58, napisana na potrzeby zwyciezcow? Sienkiewicz tez odwrocil kota ogonem? Nie bylo zlych krzyzowcow??? Nie bylo nazistow? Wszystko to tylko propaganda?

    Polubienie

  1. A wiesz ty Livio ze w tych katolickich wojskach sluzyli tez protestanci,czytalem relacje z Magdeburga w jezyku niemieckich pisana przez jednego z najemnikow sam byl ewangielikiem.Wieksze majatki mozna bylo robic ,przypisujac innym zdrade ale do tego potrzebna juz sama boza raczka a moze tylko mikrofalowka.Bo to tak jak z reklama reg klamer wpisac czlowiekowi w lebie tego czego nie w jego potrzebie.
   A cierpia i tak najwiecej Ci co miecza nie nosili i do zgody namawiali tych zdrajcami sie nazwalo i dorobek zycia sie ukradlo.Karzdy klamca potrzebuje wiernych bo ktos musi w to uwierzyc.Ale tak naprawde karzdy czlowiek powinien wiedziec ze cudzym sie zdrowo nie naje.

   Polubienie

   1. ”A cierpia i tak najwiecej Ci co miecza nie nosili i do zgody namawiali tych zdrajcami sie nazwalo i dorobek zycia sie ukradlo.”

    To zrobiono wlasnie z Katharami.. i osobiscie mam bardzo zle doswiadczenia z roznego rodzaju ”templariuszami”.. pisalam o tym.. dlatego tez swoje zdanie opieram przede wszystkim na wlasnym doswiadczeniu.. takze z jezuitami… rozumiem jednak, ze ludzie bez tego typu doswiadczen moga miec problem z rozroznieniem… ogolnie obecna sytuacje mozna okreslic mianem potopu dezinformacyjnego i co ciekawe bardzo czesto im wieksza dezinformacja tym wieksza skupia na sobie uwage…

    Polubienie

   2. Livio znasz moj sen o Niebieskiej Matce ,jak ja zobaczylem we snie to plakalem jak male dziecko no i ten jej podarunek ,podala mi do rak niemowle.A wyjela je jakby z siebie ale to wygladalo jak jakas komora ladownia zlobek brutkassten.Livio musisz sie nauczyc uwaznie sluchac co kto mowi by nie wpasc w Mist ,Oni mowia o sobie prawde nawet o tym nie wiedzac.Dlatego ostrzegalem z Espaniola bo smierdzialo zwyklym chciwym Mistem.Mnie to wyglada na to ze KTOS tu jeszcze bardzo liczy na to ze za jego bledy i zdrade niewinni zaplaca.Dlatego Taki wysyp oswieconych co niekturych to juz podwujnie oswiecilo co po nickach widac Oswiecone Oswiecenie co glebokie ma kieszenie.

    Polubienie

   3. Siolu, odnosnie Espanioli to czulam to od samego poczatku..

    ”Mnie to wyglada na to ze KTOS tu jeszcze bardzo liczy na to ze za jego bledy i zdrade niewinni zaplaca.”

    zgadza sie.. pod pewnym wzgledem obecna sytuacja przypomina typowa cisze przed burza.. wydaje im sie ze dobrze sie pochowali, ale nie… widac.. tyle ze nie za bardzo jest jak o wszystkim pisac 😉

    Polubienie

   4. „”Mnie to wyglada na to ze KTOS tu jeszcze bardzo liczy na to ze za jego bledy i zdrade niewinni zaplaca.””

    KTOSIOWI NIKT I NIC NIE UMYKA…. TAKI ZAWÓD…. ;[

    Tak więc siolu – kociołek czeka…… kociołek pełen niesamowitych „WRAŻEŃ”, niach, niach, niach, niach, niach ………… pozostali twoi spiskowcy też w niego wejdą 😉

    PS.
    Swoją drogą przegapiliście b ważny news…… w osobie pewnego ministra…..

    PS.
    Nie padła ostatnio jakaś „sieć” 😀

    Polubienie

   5. Ktos znowu mysli ze tez jest bogiem ,bo ja to mialem na mysli bezimienych bogow co po ziemi chodza i nienawisc miedzy ludzi sieja i tak sobie cudze zera.Ludzie systemu zapomnieli ze namawianie kogos do przetepstwa jest tez przestepstwem ,jeden z drugim kapus nie wie ze dla dobra systemu sam bedzie musial zycie oddac.Coz slyszalem pewnego niemieckiego ministra co to ludziom tak naprawde strach probuje wciskac a ktos powie przecierz ON tylko mowi ze dla ludzi bedzie lepiej jak nie beda wiedziec calej prawdy.Coz czasami Kapo sa wiekszymi przestepcami i zbrdniarzami niz Ci co za nich sa karani.Coz bojownicy wolnosci z kapowsko katowskim dowodem ale ONI to wszystko dla ludzkiego dobra.Oj bije CI KTOSIU jak KTOSIOWI do leba ale ludziom nie bogow a wlasnej wolnej swiadomosci trzeba,ale co zrobic jak ktos ma umysll w niewoli sueZu i mysli ze jest On tym bezimienym Bogiem.Coz karzde klamstwo jest klamstwem i nie ma znaczenia w jaka skurke je oprawisz:I nie wcisnie zaden boski debil komus kto wie dobrze ze jest czysty swego strachu i swego Mistu..
    Co Ktosiu ludorzerca ,widac sie marzy cudze zdolnosci posiac wiec dlatego te ciagle bredzenie o kociolku i jedzeniu,oj jakos dziwnie mi to sie kojarzy z niedzielnym jedzeniem .Tylko jest pytanie Ktosiu czy dla ciebie scierwo a krew dla Ktosia co nad Toba siedzi.Bo krew to dla wybranych Ktosiow a nie dla byle kogo ,dla tych dole zostaje kociolek z gotowanymi koscmi i Mistem co przyjma w swiadomosc swoja.Widac ten Twoj KTOS dalej jeszcze sie burzy ze sie na kosci zamiast miesa dal nabrac.Coz widac BOGI zapomnialy ze namawianie i probowanie komus przypisac przestepstwo samo jest przestepstwem.Coz jakos dziwnie bojownicy wolnosci strasza drugich sadami ,choc tak wlasciwie za ich slowa juz dawno powinni siedziec.Ale przeca Suez swego kapa do wiezienia nie wsadzi przecierz ten i tak z kociaolka dostanie do obgryzienia kosci jak na psa przystalo.Wiec zycze wszystkim KTOSIOM smacznego co z kociolka jedza,oby im to jedzenie nie stanelo oscia w gardle.

    Polubienie

   6. Wiem Livia ze nie mozna o wszystkim pisac ,ze snu pamietam tylko kobiete z dzieckiem ale z rozmowy niie pamietam nic .Widac musi byc gdzies indziej zapisane bym nie musial klamac.Coz niekturzy nie wierza ze tak naprawde NIC a NIC ja o tym Miscie nie wiedzial,tylko jedno bylo mi dziwne ten sen w noc przed pogrzebem Matki i to zdanie „Odlurz TT do szafy a przyjdzie czas ze dowiesz sie calej prawdy.”Teraz juz wiem co nieco ,ale juz te co nieco mnie zadziwia i przeraza ale nie mam na mysli strachu ale cos co nzwal bym ze to co widze to nie jest tak naprawde mozliwe.
    Jak to jest ze najwieksi zbodniarze i szantarzysci zyjacy z cudzego uwazaja sie za switych i oswieconych ,mysla ze przypisujac wine niewinnym doczekaja zbawienia.No i ten brak szacunku do zycia swojego ,nie mowiac juz o zyciu drugich.Ale jak obiecala Maat Ka ze sie dowiem wszystkiego to mysle ze przyjdzie czas i pora bym wiedzial co trzeba,bo na razie wiele pomoc nie moge,bo nie u mnie wiedza a moze jest a ja nie wiem.

    Polubienie

   7. Siolu,
    ja myślenie już dawno pozostawiłem wybrańcom, z łbami wypełnionymi antenkami,,,,,,

    i mimo swoich wizji, pomocy baronowej sekty czy podręcznego klakiera

    nadal jesteś tylko faryzeuszem jaki skończy w kociołku

    tak jak skończyła reszta twoich demonich sióstr czy braci.

    I pytanie nie brzmi czy tylko z jak WIELKĄ NAUCZKĄ dla tych

    jakim też się marzy cudzy folwark pod swoimi stopami. ;D

    ŚWIAT WRÓCI DO PORZĄDKU A WSZELKIE ZABURZENIA
    DO PIEKIELNEGO PIECA GDZIE ZOSTANĄ NA WIEKI. ;p.

    Polubienie

   8. A jednak zazdrosc jak pasozydowskiego BOGA,ach przecierz jego KTOSIEM tez nazwalem.Coz mysle jednak obojetnie co sie stanie to ja w odruznieniu od KTOSIOW swoje imie mialem i sie nie chowalem.Coz karzdy prawdziwy zlodziej i klamca drugiemu swe czyny przypisuje a jak nie wychodzi to zemsta szantarzem a i mordem grozi ale to juz przesadzone z tymi wiekami oby sie nie zamklo nad KTOSIAMI na wieki wiekow ,bo rzucali z pustej glowy pustymi slowami.Coz KTOSIU moze Niebieski Ptaszek co za macenie i kapowanie ma u BOGA za swoj garnczek.Coz Ktos cos mi tu wychodzi ze znam juz dwa KS ale ty wychodzi na to ten gorszy co to zowia kontaktem operacyjnym co za judaszowe drugich w dolki kopia i wola ze bojownik dla dobra ludzkosci.

    ”ŚWIAT WRÓCI DO PORZĄDKU A WSZELKIE ZABURZENIA
    DO PIEKIELNEGO PIECA GDZIE ZOSTANĄ NA WIEKI. ;p.”

    Oj KTOSIOWE marzenie o sredniowieczu, by klamstwo nie wyszlo wsadzac ludzi na stosach, chociarz wyglada ze Ci sie marzy Oswiecim i sluzba przy piecu. Ale kto z ogniem igra moze sam swe lapy se poparzyc bo ogien nie dla takich Mistykarzy.

    Polubienie

   9. ”ŚWIAT WRÓCI DO PORZĄDKU A WSZELKIE ZABURZENIA
    DO PIEKIELNEGO PIECA GDZIE ZOSTANĄ NA WIEKI. ;p.”

    Pytanie Siolu brzmi jaki porzadek swiata Ktos ma na mysli, bo byc moze NWO? 😉

    a to moze sie skrywac nawet za takimi ladnymi obrazkami i przeslaniami jak to:

    null

    https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/falszywa-flaga-w-paryzu-i-aktualizacja-medytacji-16-listopada-2015/

    w rzeczywistosci bedacymi kontynuacja wczesniejszej prapagandy new age.. tyle, ze w nowszej odslonie.. czesc ludzi polapala sie, ze z tymi poprzednimi przekazami bylo cos nie tak, a wiec trzeba bylo przygotowac cos bardziej z duchem czasu… i tu przypomne raz jeszcze slowa Benjamina Fulforda

    Pentagon i wojskowy kompleks przemysłowy USA dążą do merytokratycznego rządu światowego, coś w rodzaju z serialu Star Treka. Gnostyccy Iluminaci to również wspierają.

    A dla tych wlasnie – gnostyckich illuminati pracuje Kobra 🙂

    Polubienie

 5. George William via Alignment In Spirit Inc

  I Am sharing this one exactly as it was created, it is right on point, at least from my/ our perspective. If you wish to share, please copy and past this text along with the link in your share.

  Aloha GH members,

  The Paris FALSE FLAG bombings are not relevant to GH, therefore all posts on this subject will be deleted. The FF event was based in the 4th dimension and has been specifically designed to harvest our energy. Harvest our time, our shadow emotions and trigger negative responses. Also, create division, fear, violence, uncertainty, hopelessness and much, much more….

  \Most of all, the Paris FF was designed to stop the ascension process and halt further expansion of consciousness as the collective begins to awaken to the Truth.

  At this time, there are ABSOLUTELY INCREDIBLE energy’s penetrating the Earthly realms. By perpetrating extreme violence on a mass scale, the „system of domination and control” is trying to prevent further consciousness expansion by keeping the collective in a state of tension, fear and resistance. The incoming energy’s are very fine and subtle, they don’t hit you over the head and announce their presence. So to counteract potent cosmic energy’s, the PTW created a massive diversion from our spiritual evolution.

  For human’s to integrate these „ascension energy’s”, they deserve our full attention, silence and inner calm. Otherwise if we’re holding the slightest tension, resistance, sadness, fear etc…the energy’s roll of our light body like oil on water. So it’s important to remain in a state of allowance, unconditional love and non-resistance during this time of major expansion.

  With everyone continuing to post images and text embedded with violent, fear based

  energetics of the Paris FF during a time of heightened energies, you’re actually paying your energy into a very dark event designed to harvest YOUR soul energy. By giving FF’s your time and energy with your focus, in effect you’re giving your tacit consent for these kinds of events to continue.

  Over the last few days, the sheer number of self-proclaimed „awake and aware” people who let the Paris FF event harvest enormous sums of energy has simply been astounding. Most claim they’re trying to „wake people up”. Really? That sounds like Savior programming kicking in. The only ones we can save is us, ourself. When we „light up”, the energy from our awakening then fractals out to the collective, allowing others the energetic space for their awakening.

  Many of us were awakened after 9/11, that’s what it took to open our eyes…while the
  collective slept. Now it’s the collectives turn to wake up, so expect more FF’s, more war and more terror. Massive earth changes are on the horizon too. So be prepared by creating a SACRED, safe, still, calm, relaxed space to observe from as you do the „inner work”, to bring forth your Avatar skills.

  It’s time we take personal responsibility for our Co-Creation, time to make the hard choices on what we allow into our field – our personal reality bubble, which is further amplified by our Source linked consciousness.

  The Creator is looking thru my eyes at you, and your eyes at me. Whatever we gaze upon, or ponder is magnified by the mystery of Great Spirit. Hold yourself accountable for your Co-Creation. We’re all creating the global plane-tary field together, lets set our „s-eye-ts” on the

  Highest possible outcome for all sentient life on Earth. Mahalo, Annette Otoole

  What If!!! Time of Personal Responsibility And Accountability! ~ David Martin

  What if all the bad things we read about and see on websites and social media never happen unless…

  https://ascendingstarseed.wordpress.com/

  Polubienie

 6. krystal28 Nov 19, 2015 @ 17:23:50
  Livia wyraźnie uważa, ze Templariusze to są Krzyżowcy, co nie ma potwierdzenia w historii. Tak czasem bardzo odwracamy naszą uwagę od istotnych spraw, jak np. medytacja, czy pozytywne działanie, aby coś komuś udowodnić. Ile czasu jej zajęło, aby złożyć te pseudo-odkrycia – ślę dla niej błogosławieństwa.
  https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/raport-benjamina-fulforda-16-listopada-2015/#comment-39460

  Liwio, aby zaskarbić sobie uznanie Krystal trzeba jej słodzić i dziękować za każde słow…ona nie znosi najmniejszej krytyki pod swoim adresem, ale co wolno wojewodzie:

  ”Mój komentarz do tego filmiku na YT: Ta pani w czarnej bluzce nie odróżnia mleka pasteryzowanego, ultra-pasteryzowanego i homogenizowanego od umęczonych krów na niewłaściwej żywności od mleka surowego od krów pastwiskowych, które zawiera właściwości przeciwrakowe i jest ogólnie bardzo odżywcze i uzdrawiające. Powierzchowna wiedza jest bardziej niebezpieczna niż brak wiedzy! – kr”
  https://krystal28.wordpress.com/2015/10/08/wielkie-zapomnienie-1996/#comment-38910

  ”Powierzchowna wiedza jest bardziej niebezpieczna niż brak wiedzy!”

  Czy właśnie tego nie można powiedzieć o ”naszej Krystal”? 😉

  Polubienie

 7. skopiuje tu kilka komentarzy:

  Livia Ether Flow 23 Listopad 2015 o 17:26

  nobody perfect…

  Dlatego tez jak napisalam niedawno o gnostyckich illuminatach dla ktorych pracuje Cobra, ze nie jest to wcale tak pozytywna grupa jaka sie maluje:

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/17/13-november-2015/

  to nie wiem o co obraza.. skoro to prawda.. nie sa to przeciez zadne swietoszki, a grupa wojownikow bioracych czynny udzial w rozgrywajacej sie walce o wladze, a jedna z takich istot, ktorej daleko do swietosci jest chocby Arch Michael…

  The International Order of Gnostic Templars

  null

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/02/simon-parkes-anu-dimensions-contact-1-november-2015/comment-page-1/#comment-49501

  An 22 Listopad 2015 o 21:55

  ada pisze:
  20 Listopad 2015 o 17:28
  Dzięki Liviu , bardzo ciekawe zdjęcie i informacje .
  Od dwóch dni obserwuje u siebie i u wielu innych ludzi , choćby w pracy dziwny
  rodzaj zmęczenia już z samego rana , bóle głowy.
  A więc „dzieje „się 🙂

  ____

  Zauważcie ile ludzi czuło się źle w trakcie wczorajszej medytacji, ilu bolało serce

  https://krystal28.wordpress.com/2015/11/17/falszywa-flaga-w-paryzu-i-aktualizacja-medytacji-16-listopada-2015/

  Czym to wytłumaczyć ?

  Livia Ether Flow 22 Listopad 2015 o 22:09

  Hmm, w tej chwili nie jestem pewna czym to wytlumaczyc.. w czasie owej medytacji bylam akurat w kapieli, oczywiscie nie biorac w niej udzialu, tzn w medytacji.. ale zalapalam pewien percept.. nowa jerozolima i bardzo silne sztuczne swiatlo.. doswiadczenie troszke zbiezne z tym z koncowki sierpnia… tak wiec szybko sie z tego wycofalam… czulam tylko, ze cos jest nie tak.. i to tyle nie wnikajac w detale…

  zastanawia mnie jednak zbieznosc pomiedzy tym czego doswiadczyly te osoby, a tym co sie wydarzylo wczoraj u mnie i ra, choc nie w czasie medytacji, a wczesniej noca.. wspomnialam o tym krotko w ponizszym komentarzu:

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/21/das-grosse-geheimnis-der-bucegi-berge-i/comment-page-1/#comment-49464

  to przypominalo bardzo silny atak.. w kazdym badz razie ra po raz pierwszy w zyciu mial wrazenie, ze cos doslownie probuje zgniesc jego klatke piersiowa i zatrzymac akcje serca.. na szczescie obudzilam sie akurat w tym czasie.. tez czujac dziwny nacisk na serce… choc powtarzam, ze w naszym przypadku dzialo sie to jeszcze noca, a nie w czasie wspomnianej medytacji.. udalo nam sie tez sprawdzic kto stal za tym atakiem i ma to pewien zwiazek z tym o czym wspomnialam w wymienionym komentarzu….

  UPDATE

  Livia Ether Flow Submitted on 2015/11/22 at 22:37 | In reply to Ra

  ”In April 2011 we heard that all Ancient Arrow Sites are fully functioning (running Kryst frequencies). Some of the locations of these sites have been released: there is one site in the Sarasota area (Mijaka Lake), Bruxelles Belgium, one near Jerusalem, Sakkara Egypt, Mecca, Romania”

  Bruxelles in polish media now:

  http://wiadomosci.onet.pl/swiat/trwaja-operacje-antyterrorystyczne-w-belgii/wr9qlt

  Jerusalem, i saw on a while yesterday evening.. maybe more New Jerusalem.. above.. and strong artificial light.. this was in cobra meditation time
  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/21/das-grosse-geheimnis-der-bucegi-berge-i/comment-page-1/#comment-49484

  https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/11/20/aurora-ascension-earth/comment-page-1/#comment-49482

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: