Slowianskie Zwiedzenie (3) czyli Chazarzy kiedys, chazarzy dzis!

Livia Ether Flow

W ramach czesci trzeciej ”slowianskiego zwiedzenia” arcyciekawy tekst na temat Chazarow, od ktorych zdaniem pana Czeslawa Bialczynskiego wywodza sie Slowianie, o czym wspominalam w poscie Czy SLOWIANIE pochodza od BAZYLISZKA?

CHAZARZY KIEDYŚ, CHAZARZY DZIŚ

Publikujemy ważny tekst ze strony prowadzonej przez emerytowanych oficerów amerykańskiego wywiadu, która jest uważana za tubę propagandową Pentagonu. Autorzy odkrywają głęboko skrywaną prawdę o Chazarach, wykorzystując m.in. zaawansowaną wiedzę na ten temat laureata nagrody Nobla Aleksandra Sołżenicyna w ksiązce „Rosja i Żydzi. 200 lat razem”. Tłumaczenie artykułu z oryginalnego tekstu angielskiego  na polski – zdanie po zdaniu prezentujemy poniżej.

Redakcja KIP

Khazarians Then, Khazarians Now

Chazarzy kedyś, Chazarzy dziś

It’s a well-established historical fact that Khazaria was destroyed by both Russia and Persia (now Iran) in approximately 1250 AD, and with good reason.

Jest to dobrze znany fakt historyczny, że Chazaria została zniszczona przez Ruś i Persję (obecnie Iran) w około 1250 roku ne i nie bez…

View original post 4 628 słów więcej

Autor: Livia Ether Flow

‚I am the child of Earth and starry Heaven’ Freedom for all living beings and the all worlds.. Deeper than memory.. beyond the time…. i send you blessings where you are ♥ ƸӜƷ ♥ Livia Ether LiRa https://liviaflow.wordpress.com/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s