Buczenie i padające wieże bogów starego systemu….

z forum przebudzenie z 2008-04-10

Podczas ostatnich burzliwych doś›wiadczeń ujrzał‚am coś co nazwał‚am wieżami boga.. Wyglądają… nieco jak ogromne, ciemne zikkuraty i roztaczają… wokół‚ Ziemi coś› w rodzaju drutu kolczastego utworzonego z pewnej czę™stotliwoś›ci.. To ta czę™stotliwość‡, o ktorej pisalam w innym temacie.. Ona stara sie zaniżyc wysoką wibrację wznoszą…cą… Ziemię.. Buczy tak nieprzyjemnie (trochę™ jak prą…d). Zobaczył‚am jednak, że sporo z tych wież trzęsie się™ w posadach, a inne padają….. Nic dziwnego, że określił‚am ten czas czasem padają…cych wież bogów starego systemu (próbowano czł‚owieka oszukiwać‡ przez tak dł‚ugi czas, że nie może bez nich ‡żyć, że musi im padać‡ do stóp, że są… jego bogami).. Ogrodzenie w chwili obecnej jest porozdzierane i dzię™ki temu coraz więcej pozytywnej energii może przedostac się™ na naszą… planetę™.. Nie było to jednak takie proste i zgodnie z ziemską… rachubą… czasu trwał‚o naprawdę™ dł‚ugo.. Myślę też, że mogą… (ale nie muszą…) nas jeszcze czekać‡ różne burzliwe wydarzenia moze (a jak wiecie nigdy nie bylam zwolenniczka burzliwej teorii, a wrecz przeciwnie tej jak najbardziej harmonijnej wersjii przemian).. Na Ziemi są… obecne rozne sił‚y, w tym te, które beda do koń„ca walczyc o swoje.. Emituje sie™ rozne wiazki, aby oglupiac ludzi, aby ich truc.. Przeprowadza sie™ rozne eksperymenty, ktore maja… sluzyc‡ systemowcom.. Choc generalnie wszystko jest niezle pomieszane i to rowniez utrudnia ludziom rozeznanie sie w tym wszystkim, o co tak naprawde™ chodzi, co jest prawda…, a co kl‚amstwem, komu tak naprawde™ ufac‡.. W trakcie innego doswiadczenia widzial‚am tez jak kilka l‚odzi podwodnych majstruje cos› u wybrzezy RPA, tak jakby wpl‚ywali w jakis› sposob na wode™, cos› jej przekazywali.. Nie potrafil‚am jednak ponownie wejsc‡ w ten ‚obraz’, bo poczul‚am silne uderzenie w gl‚owe™, ktore mnie odrzucil‚o.. To mnie przekonal‚o, ze tam sie™ nie dzieje nic dobrego.. Nie mam tego widziec.. Te sil‚y wola… zniszczyc‡ Ziemie niz z niej zrezygnowac‡.. Dlatego wciaz wiele zalezy od nas, nasza przyszlosc‡, przyszlosc‡ Ziemi, a takze losy cal‚ego Wszecha›wiata.. Ponad wszystko wierze™, ze wszystko zakon„czy sie™ naprawde™ dobrze i naprawde™ tego z calego Serca pragne™..

W innym miejscu pisal‚am tez o tym, ze mam wrazenie jakby owo buczenie probowal‚o przezwyciezyc‡ inna wibracje™.. skojarzylo mi sie™ to dosl‚ownie z przecia…ganiem liny.. Ponadto w tym temacie znalazl‚am jeszcze inny zapisek:

Tak Tessi zastanawiaja…ce. O ile pamie™tasz dosl‚ownie cos› takiego napisal‚am w Kre™gu dla Ziemi, ze w tym wszystkim najbardziej niezrozumial‚e wydaje mi sie™ to doswiadczenie.. trzy okre™ty podwodne u wybrzezy RPA.. Bardzo dziwnie wpl‚ywajace na wode™.. Jak wiesz RPA odwiedzil‚am juz niefizycznie podczas medytacji z prza…daczami i byl‚a to bardzo niezwykl‚a podroz.. Byc‡ moze te sprawy sa… jakos› ze soba powiazane.. w kazdym badz razie tuz po tym poczul‚am, aby zaproponowac‡ na forum (i nie tylko tu) inicjatywe™ ‚Milosc‡ i Wdzie™cznosc dla WODY’ (inicjatywa Masaru Emoto)..

https://salontajemnic.wordpress.com/2011/03/28/co-to-za-buczenie/

uwazam, ze to co ujrzalam w swoich doswiadczeniach ma zwiazek z

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/freedom-teachings-2/wyzsza-nizsza-ziemia-by-ashayana-dean/

Jeden komentarz na temat “Buczenie i padające wieże bogów starego systemu….”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: