Harmoniczny Wszechswiat

Kody Keylonta

Harmoniczny Wszechswiat (nazywany równiez Cykl Czasu 5-tej Gestosci)

Wymiary 13, 14 i 15

(równiez znane jako Trzecie Pierwotne Pole Swiatla)

Anty-Materia, która jest termo-plazmicznym swiatlem

Rishi, lub Wyzsze Ja

Harmoniczny Wszechswiat (nazywany równiez Cykl Czasu 4-tej Gestosci)

Wymiary 10, 11 i 12

Pramateria, która jest hydro-plazmicznym plynnym swiatlem

Avatar

lub

Chrystusowe Ja

Harmoniczny Wszechswiat (nazywany równiez Cykl Czasu 3-ciej Gestosci)

Wymiary 7, 8 i 9

Eteryczna Materia, która jest oparta na silikatowej biologii

Naddusza

Harmoniczny Wszechswiat

(nazywany równiez Cykl Czasu 2-giej Gestosci)

Wymiary 4, 5 i 6

Eteryczna Materia, która jest oparta na weglowo-silikatowej biologii

Dusza

Harmoniczny Wszechswiat (nazywany równiez Cykl Czasu 1-szej Gestosci)

Wymiary 1, 2 i 3

Zupelnie Fizyczna Materia, która oparta jest na weglowej biologii

Wcielone

Ja

Na marginesie chcialbym zaznaczyc, ze my obecnie w naszej ludzkiej powloce fizycznej znajdujemy sie na poziomie naszego Wcielonego Ja, w zupelnej fizycznej materii, w Pieszym Harmonicznym Wszechswiecie (pierwszej Gestosci), w trzecim wymiarze. Nastepnym naszym krokiem ewolucyjnym w rozpoczetym cyklu ascendenci bedzie awans do czwartego wymiaru, czyli Drugiej Gestosci wedlug powyzszego zestawienia struktury Wszechswiata.

http://tamar102.bloog.pl/kat,40715140,index.html

update

21 august 2015

Amelka

Co to takiego ten Drugi Wszechświat Harmoniczny?

Livia Ether Flow| 21 Sierpień 2015 o 00:03

Pietro wyzej 😉 ale moze kilka cytatow z Podroznikow wyjasni nieco wiecej:

”Portal Amenti (stąd prawdopodobnie wywodzi się nazwa projektu) jest bardzo ważnym strategicznym elementem rozgrywek na Ziemi i manipulacji rasy ludzkiej przez Starszyznę Iluminatów od setek tysięcy lat. Jest to główny przejściowy portal pomiędzy rdzeniem Ziemi z drugiego wymiaru a Tara [czyt. Tera – przyp. wyd.] sprzed katastrofy w piątym wymiarze (Tara jest innym określeniem Ziemi znajdującej się w Harmonijnym Wszechświecie Nr 2, od czwartego do szóstego wymiaru). Jest on jednocześnie częścią składową Korytarzy Amenti, składających się z sześciu portali. Korytarze Amenti z kolei zawierają w sobie obietnice ewolucji. Są dosłownie portalami, dzięki którym można się stąd (mam na myśli ten Matriks) wydostać i wznieść wyżej. Hale Amenti są przejściami Portali Czasu łączącymi się z systemami gwiezdnymi. Łączą się z Ziemią w tym Harmonicznym Wszechświecie z innym Harmonicznym Wszechświatem, gdzie Ziemia nazywana jest Tera lub jeszcze z innym, w którym Ziemia zwana jest Gają.”

SZEŚĆ PIERWSZORZĘDNYCH POZIOMÓW WIELOWYMIAROWEJ TOŻSAMOŚCI
PRZEDSTAWIA SIĘ NASTĘPUJĄCO:

1. Triadyczna Tożsamość 1: Tauren (Inkarnujący Matriks) – HW- 1, złożona z pasm częstotliwości wymiarów 1, 2 i 3. Zawiera Podświadomość, Umysł Instynktowny oraz Umysł Logiczny. Reprezentuje Matriks Indywidualnego Umysłu (lub „Osobisty Logos”).

2. Triadyczna Tożsamość 2: Dora (Matriks Duszy) – HW-2, złożona z pasm częstotliwości wymiarów 4, 5 i 6. Zawiera Umysł Astralny, Umysł Archetypowy oraz Anielski (lub „Niebiański”) Umysł. Kolektywnie zwany Nadświadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks Umysłu Rasy (lub „Kolektywny Logos”).

3. Triadyczna Tożsamość 3: Teura (Matriks Nadduszy) – HW-3 złożona z pasm częstotliwości wymiarów 7,8 i 9. Zawiera Umysł Keteryczny (ang. Ketheric), Umysł Monadyczny (ang. Monadic) oraz Umysł Keriatryczny (ang. Keriatric). Kolektywnie zwany Umysłem Przyczynowym. Reprezentuje Matriks Planetarnego Umysłu (lub „Planetarny Logos”).

4. Triadyczna Tożsamość 4: Avatar (Matriks Dolar) – HW-4, złożony z pasm częstotliwości wymiarów 10, 11 i 12. Zawiera Umysł Chrystusowy, Umysł Buddyczny oraz UmysłNirwaniczny. Kolektywnie zwany Metaświadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks Galaktycznego Umysłu (lub „Słoneczny Logos”).

5. Triadyczna Tożsamość 5: Rishi (Słoneczny Matriks) – HW-5, złożony z pasm częstotliwości wymiarów 13, 14 i 15. Zawiera Umysł Particum, Umysł Partiki oraz Umysł Partica. Kolektywnie zwany jest Uniwersalnym Świadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks Uniwersalnego Umysłu (lub „Uniwersalny Logos”).

6. Poziom Tożsamości: Geomancja (Matriks Yunasai). Szósty Pierwszorzędny Poziom Wielowymiarowej Tożsamości istnieje poza strukturą 15-to wymiarowej konstrukcji. Kolektywnie
zwany Kosmicznym Świadomym Umysłem. Reprezentuje Matriks – Kosmicznego Umysłu (lub „Kosmiczny Logos”). Reprezentuje wieczną zunifikowaną całość tożsamości, która jest niezwymiarowana oraz wolna od orientacji przestrzeni czasu-materii, to poziom umysłu istniejącego jako część Jednego Umysłu lub Umysłu Źródła Rdzenia Siły Stwórczej. Ten poziom tożsamości zwany jest Geomantycznym Bytem – lub Geomancją. Wszystkie inne poziomy tożsamości i umysłu oraz struktur wszystkich systemów wymiarowych istnieją wewnątrz wzorca krystalicznej sieci morfogenicznej tożsamości Geomantycznego Bytu Zunifikowanej Całości. Za pośrednictwem Geomancji wszystkie rzeczy, istoty i świadomości są połączone i zawierają się wewnątrz Centralnej Twórczej Tożsamości Zunifikowanej Całości Umysłu Źródła. Struktura Sześciu Pierwszorzędnych Poziomów Wielowymiarowych Tożsamości reprezentuje dosłowne Drzewo Świadomości Rodziny, za pośrednictwem którego wszyscy ludzie są połączeni ze sobą, z innymi formami życia, z Wszechświatami, z Kosmosem oraz z Umysłem Źródła -Jednym Umysłem („Bogiem”). Z perspektywy inkarnującej tożsamości Harmonicznego Wszechświata Nr.l proces ewolucji jest procesem połączenia wszystkich sześciu poziomów wielowymiarowej tożsamości w świadome zrozumienie „Jam Jest….” Pierwszym krokiem w przebudzeniu wielowymiarowej tożsamości jest sprowadzenie Nadświadomego Umysłu HW-2 Matriksu Duszy do świadomego rozpoznania wewnątrz biologicznie skupionej osobowości.

Proces ten zwany jest Integracją Duszy.

CZTERY SKŁADNIKI UMYSŁU

I. Podświadomy Umysł (Świadomość Cielesna) Ośrodek Pamięci Komórkowej Kluczowe Funkcje: Gromadzenie danych. Gromadzi percepcyjne wzorce z różnych Składników Umysłu oraz składuje kierunkowe impulsy z Nadświadomego Umysłu, za pomocą których ciało otrzymuje swoje operacyjne „rozkazy” z Matriksu Duszy. Umysł Podświadomy składa się z jednostek Partiki oraz Keylonów, istnieje jako drobniutki wzorzec krystaliczny wewnątrz struktury komórkowej ciała i służy jako ośrodek magazynowania pamięci oraz regulator autonomicznych procesów ciała. Pamięć gromadzona jest wewnątrz komórek i Kodów Keylonta całego ciała, nie tylko wewnątrzmózgu. Biologiczna pamięć Podświadomego Umysłu zwana jest Pamięcią Komórkową. Umysł Podświadomy jest częścią waszej osobistej tożsamości, która manifestuje się jako fizyczna forma cielesna i wzorzec krystaliczny wewnątrz struktury molekularnej. Reprezentuje ona „Świadomość Cielesną”. To do tej właśnie cząstki tożsamości uzyskuje się dostęp stosując techniki takie, jak hipnoza. Podświadomy Umysł tłumaczy sygnatury energii ze Zunifikowanych Pól energii na dane percepcyjne takie, jak światło, dźwięk, smak, zapach, temperatura, uprzedmiotowiona forma oraz linearne przejście poprzez czas.

Ashayana Dean, Podroznicy, Spiacy Uprowadzeni, tom I

i jeszcze pewne wyjasnienie ze strony tlumacza:

Nauki Wolności były wielokrotnie udostępniane ludzkości w przełomowych dla Ziemi wydarzeniach. Tłumaczone były w dziejech historii na dziesiątki różnych języków, w różnych zakątkach naszej planety, wiele z nich zostało przeinaczonych i zniekształconych, jednakże wszystkie główne nurty religijne czerpały swoje założenia z tych nauk, oczywiście po odpowiednim dostosowaniu ich do założeń Iluminatów. Mówiąc tutaj o Iluminatach nie mam absolutnie na myśli naszego ziemskiego Zakonu Iluminatów założonego przez Weishaupta w 1792 roku, lecz Starszyznę Iluminatów – pozaziemską, bardzo starą cywilizacją istot, które przeszły przez proces powrotu do Źródła już tak dawno, że zapomniały, iż są Jednością ze Źródłem. Istnieją one w Harmonicznym Wszechświecie od Nr. 1 do Nr. 4 (szerzej w treści książki). Matriksy Iluminatów ewoluowały na długo przed tym, zanim stworzona została rasa ludzka. Kiedyś wszyscy oni byli pulsacjami świadomości – wszyscy byli pulsami światła. W tamtym czasie nie było Iluminatów w naszym Matriksie. Obecnie ludzie i inne hybrydowe rasy, które służą
„Upadłym Aniołom” jako marionetki, są manipulowani poprzez strach w celu ich osobistego przetrwania oraz nagromadzenia władzy i uniknięcia cierpienia oraz stworzenia przyjemności osobistych, zwani są również Iluminatami, a w swoich działaniach są potajemnie, metafizycznie motywowani przez Nadrzędny Plan Jednego Światowego Porządku Upadłych Aniołów. Jak już wcześniej wspomniałem powyższe nauki udostępniane są gatunkowi ludzkiemu tylko w przełomowym dla niego okresie ewolucji. W obecnych czasach zostały one przekazane do tłumaczenia w 2000 roku, kiedy to rozpoczął się finałowy etap tzw. Cyklu Aktywacji Gwiezdnych Portalu Amenti w latach 2000-2017.

fin

no wlasnie.. i tu pewne z przekazanych informacji sa moim zdaniem dosc mocno kontrowersyjne.. przydalyby sie wiec kontrowersyjne pytania 😉

https://liviaspacedotcom.wordpress.com/2015/08/19/przemiany-2015/comment-page-1/#comment-46516

5 myśli na temat “Harmoniczny Wszechswiat”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: