Voyagers

(…) Osoby, które beda w stanie dostapic ascendencji w ciele, nazywamy Podróznikami. Zeby stac sie Podróznikiem, dana osoba musi w pelni zlozyc piata nic nie pózniej niz do roku 2022. Po 2022 roku ten pierwszy tor czasu nie jest juz dluzej opcja. W tej przyszlosci, jeszcze przed okresem ascendencji, dana osoba moze spodziewac sie doswiadczyc subtelnych komunikacji z grupa opiekunów lub innych istot natury pozaziemskiej badz metaziemskiej. (…)

(…) Osoby, które beda dostepowac ascendencji w swoich fizycznych cialach, w pewnym momencie ich rozwoju doswiadcza bezposredniego fizycznego lub swiadomego eterycznego kontaktu z grupa Opiekunów. W wyznaczonym czasie zostana potajemnie zabrani do miejsca, z którego dokonaja ascendencji. Niektórzy beda zabrani przez rózne drogi portalowe do Korytarzy Amenti. Poprowadzeni zostana do Korytarzy i otrzymaja pomoc w transmutacji (w przeksztalceniu – przyp. tlum.) ich ciala w swiatlo (co wiaze sie z podniesieniem tempa drgania czasteczek w ciele i w swiadomosci). (…)

Voyagers, Ashayana Dean

4 myśli na temat “Voyagers”

  1. Mega Wartość Bezwzględna tego co napisane z CDT i przelane na papier ,czuje się niesamowicie Dobrze czytając powoli przekaz .❤️🇵🇱🙋🍀.Te książki chce przeczytać każda Istota na Matce Ziemi , Ziarno do Ziarna.Pozdrawiam wszystkich przebudzonych 🇵🇱❤️🍀🙋.

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: